Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Špindlerův Mlýn - Vrbatova bouda

14.7.1996, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Špindlerův Mlýn - Vrbatova bouda
  • datum konání: 14.7.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1819Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:50:2860
2MJ2324Havelka JanSKI Harrachov7900:52:1557
3MJ3233Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:53:4154
4MJ4344Šír DanielSpartak Rokytnice7900:55:1451
5MJ6263Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8001:01:3748
6MJ6566Spilka PetrSKI Jilemnice7801:02:1445
7MJ6869Valdman MilošSpartak Rokytnice7801:03:1542
8MJ6970Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7801:03:1639
9MJ7071Ponec PetrTJ Semily8001:03:2236
Muži A 20-39 let (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:43:3990
2MA23Raim LadislavLázně Bělohrad6400:43:5387
3MA34Pleticha RichardElektrárny Kadaň7500:44:1184
4MA45Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:45:0781
5MA56Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:45:1478
6MA67Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:5275
7MA78Gaisl LubošJablonec nad Nisou8500:47:1672
8MA89Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:47:5769
9MA1011Žižka RobertCountry Life Praha6100:48:2766
10MA1213Potůček PavelČS Triatlon Team7200:49:0163
11MA1415Cupák MartinSlovan Liberec7100:49:1060
12MA1516Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:49:3857
13MA2223Klampfl PavelMana Trutnov6400:51:2454
14MA2526Stránský DušanLoko OB Pardubice7400:52:3451
15MA2930Toman JiříSokol Žamberk6100:53:0648
16MA3031Vejnar JosefSki Jilemnice5700:53:2445
17MA3334Marhan MilanHO Banka Praha6800:54:0542
18MA3536Jirásek AlešLokomotiva Pardubice7600:54:2139
19MA3637Václ TomášDSZ Jilemnice6400:54:2736
20MA3738Balcar LubošPolice nad Metují5800:54:3233
21MA4041Novák JiříSokol Nová Paka7500:55:0230
22MA4142Houžvička IvanTTC Český Brod6800:55:0927
23MA4546Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:55:5124
24MA4849Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:5421
25MA4950Sladký RomanVSŽ Praha7200:57:0918
26MA5253Mrva PavelZERO6000:58:0315
27MA5556Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:58:3112
28MA5758Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7200:58:579
29MA6061Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:596
30MA7273Pavlica PetrPraha6301:03:503
31MA7475Budík RadekElektrárna Kadaň7201:04:250
-MA-84Šír LuděkASC Rozsochy76DNF-
-MA-85Šlechta DanSKI Harrachov76DNF-
-MA-86Svěchota PetrSpartak Praha 466DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB910Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:48:0360
2MB1112Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:48:4757
3MB1314Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:0754
4MB1617Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:49:5751
5MB1718Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5500:50:2048
6MB1920Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:50:5945
7MB2021Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:51:0342
8MB2122Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:51:1939
9MB2425Žáček StanislavKarned Děčín5600:52:2736
10MB2728Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:52:5333
11MB2829Opitz JaromírHradec Králové5100:53:0130
12MB3435Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:54:1827
13MB3839Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:54:3624
14MB3940Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:54:5021
15MB4243Knap JanAFK SKP Pardubice5100:55:1018
16MB5455Kaván IvanSněžka Trutnov5000:58:2215
17MB5859Les JosefTatran Třemošná4700:59:1912
18MB5960Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:59:249
19MB6768Tučný JanMK Pardubice4701:03:026
20MB7678Novák KarelNová Paka5001:05:173
21MB8182Janda JosefElektrárny Kadaň4701:16:520
Muži C 50-59 let (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2627Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:52:3830
2MC3132Kohout TomášKooperativa Praha3700:53:3427
3MC4445Veyr KarelSokol Doudleby4200:55:4124
4MC4647Marek FrantišekASPRO Náchod4100:56:0521
5MC5051Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:57:4018
6MC5354Otta PavelElektrárny Kadaň4600:58:1115
7MC6364Miles PetrHostinné3701:01:5212
8MC6465Vodička JanMK Radslavice4501:02:039
9MC7576Linhart MilošKČT Náchod4401:04:306
10MC7879Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:10:413
11MC8081Straka JosefŠumperk3901:14:470
Muži D 60 let a starší (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5657Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:58:3330
2MD7980Cupánek JosefSK Přerov2601:12:4427
3MD8283Merta JaroslavJeseník3501:22:1524
Ženy A 34 let a mladší (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4748Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:56:2730
2ZA6667Klampflová EvaVrchlabí6401:02:2127
3ZA7374Svěchotová HanaSpartak Praha 47301:04:0324
4ZA7677Čepelková ErikaAFK SKP Pardubice7601:05:1721
Ženy B 35 let a starší (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5152Knapová IvaAFK SKP Pardubice6000:58:0030
2ZB6162Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:00:3327
3ZB7172Vacková HanaSK Hronov5601:03:3824
Trať 10,2 km, 680 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:43:3990
2MA23Raim LadislavLázně Bělohrad6400:43:5387
3MA34Pleticha RichardElektrárny Kadaň7500:44:1184
4MA45Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:45:0781
5MA56Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:45:1478
6MA67Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:45:5275
7MA78Gaisl LubošJablonec nad Nisou8500:47:1672
8MA89Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:47:5769
1MB910Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:48:0360
9MA1011Žižka RobertCountry Life Praha6100:48:2766
2MB1112Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:48:4757
10MA1213Potůček PavelČS Triatlon Team7200:49:0163
3MB1314Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:0754
11MA1415Cupák MartinSlovan Liberec7100:49:1060
12MA1516Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:49:3857
4MB1617Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:49:5751
5MB1718Bém MiroslavTJ Jiskra Tanvald5500:50:2048
1MJ1819Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:50:2860
6MB1920Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:50:5945
7MB2021Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:51:0342
8MB2122Vojáček PavelSKI Klub Sněžka Trutnov5100:51:1939
13MA2223Klampfl PavelMana Trutnov6400:51:2454
2MJ2324Havelka JanSKI Harrachov7900:52:1557
9MB2425Žáček StanislavKarned Děčín5600:52:2736
14MA2526Stránský DušanLoko OB Pardubice7400:52:3451
1MC2627Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:52:3830
10MB2728Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:52:5333
11MB2829Opitz JaromírHradec Králové5100:53:0130
15MA2930Toman JiříSokol Žamberk6100:53:0648
16MA3031Vejnar JosefSki Jilemnice5700:53:2445
2MC3132Kohout TomášKooperativa Praha3700:53:3427
3MJ3233Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:53:4154
17MA3334Marhan MilanHO Banka Praha6800:54:0542
12MB3435Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:54:1827
18MA3536Jirásek AlešLokomotiva Pardubice7600:54:2139
19MA3637Václ TomášDSZ Jilemnice6400:54:2736
20MA3738Balcar LubošPolice nad Metují5800:54:3233
13MB3839Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:54:3624
14MB3940Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:54:5021
21MA4041Novák JiříSokol Nová Paka7500:55:0230
22MA4142Houžvička IvanTTC Český Brod6800:55:0927
15MB4243Knap JanAFK SKP Pardubice5100:55:1018
4MJ4344Šír DanielSpartak Rokytnice7900:55:1451
3MC4445Veyr KarelSokol Doudleby4200:55:4124
23MA4546Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:55:5124
4MC4647Marek FrantišekASPRO Náchod4100:56:0521
1ZA4748Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:56:2730
24MA4849Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:56:5421
25MA4950Sladký RomanVSŽ Praha7200:57:0918
5MC5051Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:57:4018
1ZB5152Knapová IvaAFK SKP Pardubice6000:58:0030
26MA5253Mrva PavelZERO6000:58:0315
6MC5354Otta PavelElektrárny Kadaň4600:58:1115
16MB5455Kaván IvanSněžka Trutnov5000:58:2215
27MA5556Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:58:3112
1MD5657Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:58:3330
28MA5758Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7200:58:579
17MB5859Les JosefTatran Třemošná4700:59:1912
18MB5960Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:59:249
29MA6061Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:59:596
2ZB6162Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:00:3327
5MJ6263Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8001:01:3748
7MC6364Miles PetrHostinné3701:01:5212
8MC6465Vodička JanMK Radslavice4501:02:039
6MJ6566Spilka PetrSKI Jilemnice7801:02:1445
2ZA6667Klampflová EvaVrchlabí6401:02:2127
19MB6768Tučný JanMK Pardubice4701:03:026
7MJ6869Valdman MilošSpartak Rokytnice7801:03:1542
8MJ6970Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7801:03:1639
9MJ7071Ponec PetrTJ Semily8001:03:2236
3ZB7172Vacková HanaSK Hronov5601:03:3824
30MA7273Pavlica PetrPraha6301:03:503
3ZA7374Svěchotová HanaSpartak Praha 47301:04:0324
31MA7475Budík RadekElektrárna Kadaň7201:04:250
9MC7576Linhart MilošKČT Náchod4401:04:306
4ZA7677Čepelková ErikaAFK SKP Pardubice7601:05:1721
20MB7678Novák KarelNová Paka5001:05:173
10MC7879Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:10:413
2MD7980Cupánek JosefSK Přerov2601:12:4427
11MC8081Straka JosefŠumperk3901:14:470
21MB8182Janda JosefElektrárny Kadaň4701:16:520
3MD8283Merta JaroslavJeseník3501:22:1524

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód