Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS

3.8.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS
  • datum konání: 3.8.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
1.8.2009Mohelnice - Lysá hora140
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3082

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Balko Peter4420
Tučný Jan4720
Rys Jaromír6418
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Podžorný Ervin4116
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Trávníček Rostislav6814
Holec František4614
Zátopek Jiří6013
Kolínek František5613
Špacír Ladislav5513
Šimůnek Jan4913
Šokalová Ludmila5612
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Pechek František5311
Najdek Bohumír5511
Svatoš Otakar3411
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Šrůtek Stanislav5810
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Merta Jaroslav3510
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719
Polášek Jan809
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Szebesta Pavel689
Keprtová Miloslava489
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Kubíček František469
Stránský Aleš609

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1011Lhotka RadekJiskra Zruč nad Sázavou7800:39:3160
2MJ1516Janík AlanAC Havířov7700:40:1757
3MJ1920Janík MichalAC Havířov7700:40:4454
4MJ2627Špatina OndřejMILO Olomouc7700:42:1251
5MJ3435Kračalík MartinSK Vítkovice7700:43:3348
6MJ4344Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:44:4845
7MJ4849Przeczek AndrzejAC Havířov7800:45:3042
8MJ5455Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:46:4139
9MJ6364Plechatý KarelBiatlon Karviná7800:48:0336
10MJ6465Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:48:0433
11MJ6869Schwarz JanTO Frenštát pod Radhoštěm7900:49:2430
12MJ7273Šefl StanislavAK Litvínov7800:49:5827
13MJ7778Prokop MichalAK Litvínov7900:50:3624
14MJ9192Jadrníček TomášOstrava7700:52:4721
15MJ9495Přibyl JanAK Litvínov7700:55:2918
16MJ103104Martinák PetrTJ Slezan Frýdek Místek8301:16:2115
Muži A 20-39 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:35:5690
2MA23Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:3887
3MA45Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:38:1684
4MA56Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:38:2881
5MA67Jelínek JiříFrýdek Místek6300:38:4078
6MA78Poduška JosefAC Kladno6200:38:4575
7MA89Dedek AlešSK Přerov7500:39:0772
8MA1314Rys JaromírSKP Renca Holešov6400:40:0369
9MA1415Kolínek ZdeněkSokol Perná5900:40:1266
10MA1718Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:40:3163
11MA1819Biolek MartinTIS Vilhelm Frýdek Místek7300:40:3760
12MA2021Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:40:5357
13MA2324Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:41:3254
14MA2728Pavlica OldřichČeladná6000:42:1651
15MA2930Klampfl PavelMana Trutnov6400:43:0548
16MA3031Šíp LuděkASC Rozsochy7600:43:0845
17MA3233Kucka JiříAK Milo Olomouc7200:43:2742
18MA3334Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:43:2839
19MA3637Mrva PavelZERO Česká Kamenice6000:43:4136
20MA3839Tončík PetrMULTIP Moravia7100:44:0833
21MA4041Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:44:2830
22MA4243Hluchník RudolfTODAR Dobešov6200:44:4427
23MA4546Tabach TomášTiS VILHELM6600:45:0124
24MA5051Balcar LubošPolice nad Metují5800:45:3921
25MA5152Polášek PetrBobrovníky7600:46:0018
26MA5253Sudický JosefLokomotiva Břeclav6300:46:1815
27MA6061Štěpán LiborMoravský Krumlov6900:47:3412
28MA6162Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:449
29MA6667Nejezchleba JosefTJ Slezan Frýdek-Místek5700:48:186
30MA7172Tkáč PetrALL COMPUTER Ostrava6400:49:483
31MA7879Přibyla LiborLiga 100 Frýdek Místek6600:50:380
32MA8889Juřička MiroslavBiatlon Karviná7600:52:020
33MA9091Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:52:250
Muži B 40-49 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB34Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:0660
2MB910Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:2657
3MB1112Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:4754
4MB1213Buček MichalTiS VILHELM5400:39:5551
5MB1617Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:2448
6MB2122Kravčík MiroslavTJ Jakl Karviná5300:40:5745
7MB2223Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:1842
8MB2425Žáček StanislavKarned Děčín5600:41:4039
9MB2829Wawrzyczek JosefBiatlon Karviná5400:42:3536
10MB3132Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:43:1833
11MB3536Kravčík KarelTJ Jakl Karviná5600:43:3530
12MB4142Knap JanPardubice5100:44:3327
13MB4748Tvrzník PetrEnergetika Třinec5600:45:2324
14MB5758Janošec JosefTJ Liga 100 Frýdek Místek5500:47:0221
15MB7374Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:5918
16MB7677Kvassay LadislavTJ Slezan Frýdek Místek5400:50:3315
17MB8586Tučný JanPardubice4700:51:5312
18MB8687Zapletalík PavelNohyb Praha4900:51:569
19MB8788Krejsa VáclavBering Praha5200:51:596
20MB99100Jadrníček JiříOstrava5500:59:543
Muži C 50-59 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3738Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:44:0630
2MC4647Řezáč IvoSK Litvínov4100:45:0727
3MC4950Holec FrantišekAIR Hammer4600:45:3224
4MC6263Veyr KarelSokol Doudleby4200:47:5821
5MC6566Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:48:0718
6MC6970Seltenreich JanMSV Studénka4100:49:2915
7MC7071Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:3212
8MC7576Plecháček ZdeněkLiga 100 Frídek Místek4400:50:249
9MC7980Krištof MiroslavAC Frýdek Místek4600:50:456
10MC8081Balko PeterKČT Ostravice4400:50:543
11MC8182Miles PetrHostinné3700:51:110
12MC9596Nanke WernerBK Opava3800:55:340
13MC9697Straka JosefŠumperk3900:56:410
Muži D 60 let a starší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7475Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:50:0330
2MD8384Tatarka JosefFrýdlant nad Ostravicí3600:51:2127
3MD9293Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:52:5824
4MD9394Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:1321
5MD9899Merta JaroslavJeseník3500:59:1718
6MD100101Cupánek JosefSK Přerov2600:59:5615
Ženy A 34 let a mladší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2526Hajná DanaAK Kroměříž6400:41:5330
2ZA3940Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:44:1027
3ZA4445Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:44:4924
4ZA5354Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:46:2121
5ZA5556Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:46:4318
6ZA5657Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:5015
7ZA6768Klampflová EvaVrchlabí6400:49:1812
8ZA8283Martinovská EvaAK Litvínov7500:51:199
9ZA102103Slováčková JanaSokol Holešov6401:07:426
Ženy B 35 let a starší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5859Mališová KarlaUSK Praha6000:47:1330
2ZB5960Knapová IvaAFK SKP Pardubice6000:47:2427
3ZB8485Vacková HanaSK Hronov5600:51:4824
4ZB8990Novotná EvaOEZ Letohrad4800:52:1521
5ZB9798Janečková AnežkaAK Zlín4700:57:2618
6ZB101102Rezlerová ZoraHavířov4701:07:1815
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:35:5690
2MA23Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:37:3887
1MB34Kolínek FrantišekAK Perná5600:38:0660
3MA45Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:38:1684
4MA56Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:38:2881
5MA67Jelínek JiříFrýdek Místek6300:38:4078
6MA78Poduška JosefAC Kladno6200:38:4575
7MA89Dedek AlešSK Přerov7500:39:0772
2MB910Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:2657
1MJ1011Lhotka RadekJiskra Zruč nad Sázavou7800:39:3160
3MB1112Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:39:4754
4MB1213Buček MichalTiS VILHELM5400:39:5551
8MA1314Rys JaromírSKP Renca Holešov6400:40:0369
9MA1415Kolínek ZdeněkSokol Perná5900:40:1266
2MJ1516Janík AlanAC Havířov7700:40:1757
5MB1617Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:40:2448
10MA1718Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:40:3163
11MA1819Biolek MartinTIS Vilhelm Frýdek Místek7300:40:3760
3MJ1920Janík MichalAC Havířov7700:40:4454
12MA2021Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:40:5357
6MB2122Kravčík MiroslavTJ Jakl Karviná5300:40:5745
7MB2223Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:1842
13MA2324Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:41:3254
8MB2425Žáček StanislavKarned Děčín5600:41:4039
1ZA2526Hajná DanaAK Kroměříž6400:41:5330
4MJ2627Špatina OndřejMILO Olomouc7700:42:1251
14MA2728Pavlica OldřichČeladná6000:42:1651
9MB2829Wawrzyczek JosefBiatlon Karviná5400:42:3536
15MA2930Klampfl PavelMana Trutnov6400:43:0548
16MA3031Šíp LuděkASC Rozsochy7600:43:0845
10MB3132Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:43:1833
17MA3233Kucka JiříAK Milo Olomouc7200:43:2742
18MA3334Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:43:2839
5MJ3435Kračalík MartinSK Vítkovice7700:43:3348
11MB3536Kravčík KarelTJ Jakl Karviná5600:43:3530
19MA3637Mrva PavelZERO Česká Kamenice6000:43:4136
1MC3738Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:44:0630
20MA3839Tončík PetrMULTIP Moravia7100:44:0833
2ZA3940Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:44:1027
21MA4041Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:44:2830
12MB4142Knap JanPardubice5100:44:3327
22MA4243Hluchník RudolfTODAR Dobešov6200:44:4427
6MJ4344Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:44:4845
3ZA4445Hebelková DitaMaratonstav Úpice7600:44:4924
23MA4546Tabach TomášTiS VILHELM6600:45:0124
2MC4647Řezáč IvoSK Litvínov4100:45:0727
13MB4748Tvrzník PetrEnergetika Třinec5600:45:2324
7MJ4849Przeczek AndrzejAC Havířov7800:45:3042
3MC4950Holec FrantišekAIR Hammer4600:45:3224
24MA5051Balcar LubošPolice nad Metují5800:45:3921
25MA5152Polášek PetrBobrovníky7600:46:0018
26MA5253Sudický JosefLokomotiva Břeclav6300:46:1815
4ZA5354Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:46:2121
8MJ5455Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:46:4139
5ZA5556Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:46:4318
6ZA5657Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:5015
14MB5758Janošec JosefTJ Liga 100 Frýdek Místek5500:47:0221
1ZB5859Mališová KarlaUSK Praha6000:47:1330
2ZB5960Knapová IvaAFK SKP Pardubice6000:47:2427
27MA6061Štěpán LiborMoravský Krumlov6900:47:3412
28MA6162Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:47:449
4MC6263Veyr KarelSokol Doudleby4200:47:5821
9MJ6364Plechatý KarelBiatlon Karviná7800:48:0336
10MJ6465Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:48:0433
5MC6566Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:48:0718
29MA6667Nejezchleba JosefTJ Slezan Frýdek-Místek5700:48:186
7ZA6768Klampflová EvaVrchlabí6400:49:1812
11MJ6869Schwarz JanTO Frenštát pod Radhoštěm7900:49:2430
6MC6970Seltenreich JanMSV Studénka4100:49:2915
7MC7071Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:49:3212
30MA7172Tkáč PetrALL COMPUTER Ostrava6400:49:483
12MJ7273Šefl StanislavAK Litvínov7800:49:5827
15MB7374Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:5918
1MD7475Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:50:0330
8MC7576Plecháček ZdeněkLiga 100 Frídek Místek4400:50:249
16MB7677Kvassay LadislavTJ Slezan Frýdek Místek5400:50:3315
13MJ7778Prokop MichalAK Litvínov7900:50:3624
31MA7879Přibyla LiborLiga 100 Frýdek Místek6600:50:380
9MC7980Krištof MiroslavAC Frýdek Místek4600:50:456
10MC8081Balko PeterKČT Ostravice4400:50:543
11MC8182Miles PetrHostinné3700:51:110
8ZA8283Martinovská EvaAK Litvínov7500:51:199
2MD8384Tatarka JosefFrýdlant nad Ostravicí3600:51:2127
3ZB8485Vacková HanaSK Hronov5600:51:4824
17MB8586Tučný JanPardubice4700:51:5312
18MB8687Zapletalík PavelNohyb Praha4900:51:569
19MB8788Krejsa VáclavBering Praha5200:51:596
32MA8889Juřička MiroslavBiatlon Karviná7600:52:020
4ZB8990Novotná EvaOEZ Letohrad4800:52:1521
33MA9091Martiňák ZdeněkL 100 Frýdek Místek6000:52:250
14MJ9192Jadrníček TomášOstrava7700:52:4721
3MD9293Gaman JaroslavBastro Ostrava3500:52:5824
4MD9394Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:53:1321
15MJ9495Přibyl JanAK Litvínov7700:55:2918
12MC9596Nanke WernerBK Opava3800:55:340
13MC9697Straka JosefŠumperk3900:56:410
5ZB9798Janečková AnežkaAK Zlín4700:57:2618
5MD9899Merta JaroslavJeseník3500:59:1718
20MB99100Jadrníček JiříOstrava5500:59:543
6MD100101Cupánek JosefSK Přerov2600:59:5615
6ZB101102Rezlerová ZoraHavířov4701:07:1815
9ZA102103Slováčková JanaSokol Holešov6401:07:426
16MJ103104Martinák PetrTJ Slezan Frýdek Místek8301:16:2115

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód