Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Horní Čeladná - Velká Stolová

4.8.1996, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Horní Čeladná - Velká Stolová
  • datum konání: 4.8.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Horní Čeladná - Velká Stolová

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ446Gerych DavidAK Kroměříž7700:27:0540
2MJ1847Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:29:5738
3MJ3248Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:32:4736
4MJ3549Schwarz JanTO Frenštát pod Radhoštěm7900:33:3434
5MJ3750Zapletal PetrFrenštát pod Radhoštěm8100:34:3832
6MJ4251Šefl StanislavAK Litvínov7800:36:1430
7MJ4952Groš ŠtefanPohorská Jednota Radhošť8400:40:0228
8MJ5053Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8500:40:5826
Muži A 20-39 let (trať 7 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:25:5060
2MA23Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:26:1258
3MA34Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:26:5156
4MA75Jelínek JiříTŽ Třinec6300:27:3654
5MA96Biolek MartinVratimov7300:28:0252
6MA107Geryk JaromírOstrava7100:28:1350
7MA118Pokorný ZdeněkKHB Radegast7500:28:2048
8MA129Kolínek ZdeněkSokol Perná5900:28:2246
9MA1310Pavlica OldřichČeladná6000:28:2944
10MA1711Poledna P.neregistrován7200:29:5542
11MA1912Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:30:0040
12MA2113Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:30:2438
13MA2314Tončík PetrNový Jičín7100:30:4136
14MA2515Mrva PavelZERO Česká Kamenice6000:30:5134
15MA2816Balcar LubošPolice nad Metují5800:31:2632
16MA3117Vévoda IvanSokol Švábenice6000:32:4030
17MA3318Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:33:0428
18MA3620Tkáč PetrALL COMPUTER Ostrava6400:34:2526
19MA4619Sudický JosefLokomotiva Břeclav6300:38:1024
Muži B 40-49 let (trať 7 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB521Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:27:1340
2MB622Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:27:3538
3MB823Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:27:4436
4MB1424Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:3534
5MB1525Žáček StanislavBK Děčín5600:28:3732
6MB1626Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:28:5730
7MB2027Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:30:0728
8MB2228Knap JanAFK SKP Pardubice5100:30:3026
9MB3029Janošec JosefFrýdlant nad Ostravicí5500:32:1524
10MB3830Schwarz JiříPJR Frenštát p. R.5100:34:4022
11MB4531Tučný JanPardubice4700:37:5320
12MB4732Krejsa VáclavBering Praha5200:39:0818
Muži C 50-59 let (trať 7 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2433Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:30:5020
2MC2634Gabryš AlbertČeský Těšín4300:31:0118
3MC2735Řezáč IvoTJ Červený Kostelec4100:31:1716
4MC2936Veyr KarelSokol Doudleby4200:31:5014
5MC3437Vodička JanMK Radslavice4500:33:2112
6MC3938Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:5310
7MC4139Miles PetrHostinné3700:35:588
8MC4840Straka JosefŠumperk3900:39:576
Muži D 60 let starší (trať 7 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4041Tatarka JosefTIS Vilhelm Frýdek Místek3600:35:2720
2MD4342Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:36:2518
3MD4443Gaman JaroslavHaviřov3500:37:0716
4MD5144Cupánek JosefSK Přerov2600:41:0314
5MD5245Merta JaroslavJeseník3500:45:4812
Trať 7 km, 550 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:25:5060
2MA23Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:26:1258
3MA34Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:26:5156
1MJ446Gerych DavidAK Kroměříž7700:27:0540
1MB521Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:27:1340
2MB622Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:27:3538
4MA75Jelínek JiříTŽ Třinec6300:27:3654
3MB823Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:27:4436
5MA96Biolek MartinVratimov7300:28:0252
6MA107Geryk JaromírOstrava7100:28:1350
7MA118Pokorný ZdeněkKHB Radegast7500:28:2048
8MA129Kolínek ZdeněkSokol Perná5900:28:2246
9MA1310Pavlica OldřichČeladná6000:28:2944
4MB1424Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:3534
5MB1525Žáček StanislavBK Děčín5600:28:3732
6MB1626Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:28:5730
10MA1711Poledna P.neregistrován7200:29:5542
2MJ1847Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:29:5738
11MA1912Brokeš MartinTAXI BROKEŠ Letohrad7100:30:0040
7MB2027Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:30:0728
12MA2113Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:30:2438
8MB2228Knap JanAFK SKP Pardubice5100:30:3026
13MA2314Tončík PetrNový Jičín7100:30:4136
1MC2433Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:30:5020
14MA2515Mrva PavelZERO Česká Kamenice6000:30:5134
2MC2634Gabryš AlbertČeský Těšín4300:31:0118
3MC2735Řezáč IvoTJ Červený Kostelec4100:31:1716
15MA2816Balcar LubošPolice nad Metují5800:31:2632
4MC2936Veyr KarelSokol Doudleby4200:31:5014
9MB3029Janošec JosefFrýdlant nad Ostravicí5500:32:1524
16MA3117Vévoda IvanSokol Švábenice6000:32:4030
3MJ3248Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:32:4736
17MA3318Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:33:0428
5MC3437Vodička JanMK Radslavice4500:33:2112
4MJ3549Schwarz JanTO Frenštát pod Radhoštěm7900:33:3434
18MA3620Tkáč PetrALL COMPUTER Ostrava6400:34:2526
5MJ3750Zapletal PetrFrenštát pod Radhoštěm8100:34:3832
10MB3830Schwarz JiříPJR Frenštát p. R.5100:34:4022
6MC3938Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:34:5310
1MD4041Tatarka JosefTIS Vilhelm Frýdek Místek3600:35:2720
7MC4139Miles PetrHostinné3700:35:588
6MJ4251Šefl StanislavAK Litvínov7800:36:1430
2MD4342Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:36:2518
3MD4443Gaman JaroslavHaviřov3500:37:0716
11MB4531Tučný JanPardubice4700:37:5320
19MA4619Sudický JosefLokomotiva Břeclav6300:38:1024
12MB4732Krejsa VáclavBering Praha5200:39:0818
8MC4840Straka JosefŠumperk3900:39:576
7MJ4952Groš ŠtefanPohorská Jednota Radhošť8400:40:0228
8MJ5053Groš VojtěchFrenštát pod Radhoštěm8500:40:5826
4MD5144Cupánek JosefSK Přerov2600:41:0314
5MD5245Merta JaroslavJeseník3500:45:4812

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód