Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS

17.8.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS
  • datum konání: 17.8.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53

Statistika závodu Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2007

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Trejbal Karel5113
Kožnar Aleš6613
Svoboda Petr6812
Votoček Filip8412
Šír Václav4812
Brunclík Ivo5812
Berka Radim8211
Paulů Blanka5411
Berka Martin8511
Javůrek Jiří4811
Šimůnek Jaromír5511
Kynčlová Dagmar7211
Grohová Jaroslava5110
Vraštilová Miloslava5610
Šubrt Jan689
Jančík Bořek649
Flegl Vlastimil869
Flegl Vlastimil539
Jelínek Karel518
Jelen Petr688
Metelka Josef448
Marek František418
Kynčl Stanislav647
Kadavý Jan477
Augustin František617
Dvořák Jiří637
Veselý Pavel667
Tučný Jan477
Stuchlík Zdeněk507
Vacarda Vladimír597
Havlíček Zdeněk357
Knápek Ladislav617
Klampflová Eva647
Čechová Anna937
Harcubová Jana687
Dlab Ladislav706
Bergr Tomáš716
Kuřík Michal766
Kožnar František966
Novotný Jiří716
Kraus Jakub926
Fejfar Ondřej896
Janata Karel926
Šmída Oldřich486
Haman Václav816
Benák Jan826
Havlíček Ivo666
Palas Jaroslav536
Randáková Helena746
Šrutek Stanislav586

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,5 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Losman PetrHradec Králové7900:31:3160
2MJ23Jiras PavelTJ Klatovy7700:32:3357
3MJ34Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:33:5054
4MJ45Csabo MartinPoldi Kladno7700:33:5151
5MJ56Špatina OndřejMILO Olomouc7700:34:1648
6MJ67Vrabec MartinSKI Kasper Trutnov7900:34:4245
7MJ78Havelka JanSKI Harrachov7900:35:0842
8MJ89Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:35:2439
9MJ910Šír DanielSpartak Rokytnice7900:35:3636
10MJ1011Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:35:5833
11MJ1112Gebas MiroslavSpartak Hradec Králové8100:36:1630
12MJ1313Kolín JanEkonom Praha7700:37:4527
13MJ1414Poul AlešSKP Hradec Králové8000:37:5224
14MJ1715Panec PetrTJ Semily8000:38:1321
15MJ1916Vaníček ViktorTJ Vrchlabí8000:38:2418
16MJ2017Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:38:3715
Muži A 20-39 let (trať 9,7 km, 850 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Pešava JanDukla Praha7200:44:0590
2MA219Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:44:5087
3MA320Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:45:4384
4MA421Lysý KarelSKP Most6200:45:4981
5MA522Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:46:1778
6MA623Vaněk PetrRT Praha6100:46:5875
7MA724Karlík FrantišekSKP Most6500:47:1472
8MA825Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:2969
9MA926Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:47:4766
10MA1027Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:48:3763
11MA1228Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:50:1460
12MA1429Beránek VáclavIkoma Lázně Bělohrad7300:50:2457
13MA1530Metelka TomášSKI Jilemnice7200:50:4954
14MA1631Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:50:5751
15MA1732Klampfl PavelMana Travel Trutnov6400:51:2048
16MA1933Jirásek AlešLokomotiva Pardubice7600:52:0845
17MA2334Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:52:5842
18MA2435Stránský DušanLoko OB Pardubice7400:53:1539
19MA2536Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:53:2836
20MA2737Václ TomášDSZ Jilemnice6400:53:4233
21MA2838Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:53:5230
22MA2939Balcar LubošPolice nad Metují5800:53:5727
23MA3040Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:53:5924
24MA3241Mrva PavelZERO6000:54:0221
25MA3342Peška Tomášneregistrován7400:54:0918
26MA3443Sokolář ZdeněkEkonom Praha OB7200:54:3915
27MA3545Šnajdar DušanSKP Most7000:54:4012
27MA3544Houžvička IvanTTC Český Brod6800:54:4012
29MA3746Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:55:006
30MA3847Mollinger LuděkStart Náchod OB7200:55:033
31MA3948Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:55:250
32MA4149Vejnar JiříTJ Benešov6700:56:070
33MA4650Dvořák Martinneregistrován7601:02:380
34MA4851Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6501:04:560
35MA4952Salvet Martinneregistrován7501:05:300
Muži B 40-49 let (trať 9,7 km, 850 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1153Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:4920
2MB1354Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:50:1919
3MB1855Žáček StanislavKarned Děčín5600:52:0718
4MB2056Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:52:2517
5MB2157Knap JanAFK SKP Pardubice5100:52:2816
6MB2258Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:52:5615
7MB2659Kumsta ZdeněkMnichovo Hradiště5200:53:3314
8MB3160Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:54:0013
9MB4061Ryba MiloslavAVC Praha5200:55:3712
10MB4262Farář JaroslavJiskra Adršpach5000:56:0811
11MB4363Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:56:5710
12MB4464Kaván IvanSněžka Trutnov5000:57:309
13MB4565Krejsa VáclavBering Praha5201:01:598
14MB4766Tučný JanPardubice4701:04:377
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1267Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:37:3030
2MC1668Metelka JosefSokol Studnice4400:38:0827
3MC2169Veyr KarelSokol Doudleby4200:38:4324
4MC2370Vodička JanMK Radslavice4500:39:0721
5MC2571Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:5718
6MC2672Marek FrantišekASPRO Náchod4100:40:1315
7MC2773Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:40:2212
8MC3174Miles PetrHostinné3700:42:149
9MC3975Straka JosefŠumperk3900:45:266
10MC4076Čech KarelSF Praha4500:46:053
Muži D 60 let a starší (trať 7,5 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2877Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:40:2530
2MD2978Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:40:3527
3MD3779Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:44:2924
4MD4380Cupánek JosefSK Přerov2600:49:3621
5MD4481Merta JaroslavJeseník3500:54:2718
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3282Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:42:2621
2ŽJ3383Pešinová JitkaTJ Vrchlabí7700:42:4618
3ŽJ3584Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov8100:43:1312
3ŽJ3585Bachová JanaSKI Kasper Trutnov8100:43:1312
5ŽJ4286Mollingerová LenkaSKI Kasper Trutnov7900:48:033
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1587Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:0130
2ZA1888Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:38:2127
3ZA3089Klampflová EvaVrchlabí6400:41:2224
4ZA3490Harcubová JanaSki Jilemnice6800:43:0715
5ZA4191Čepelková ErikaAFK SKP Pardubice7600:46:286
Ženy B 35 let a starší (trať 7,5 km, 630 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2292Mališová KarlaUSK Praha6000:39:0530
2ZB2493Knapová IvaAFK SKP Pardubice6000:39:3227
3ZB3894Novotná EvaLetohrad4800:44:3324
Trať 7,5 km, 630 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Losman PetrHradec Králové7900:31:3160
2MJ23Jiras PavelTJ Klatovy7700:32:3357
3MJ34Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:33:5054
4MJ45Csabo MartinPoldi Kladno7700:33:5151
5MJ56Špatina OndřejMILO Olomouc7700:34:1648
6MJ67Vrabec MartinSKI Kasper Trutnov7900:34:4245
7MJ78Havelka JanSKI Harrachov7900:35:0842
8MJ89Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:35:2439
9MJ910Šír DanielSpartak Rokytnice7900:35:3636
10MJ1011Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:35:5833
11MJ1112Gebas MiroslavSpartak Hradec Králové8100:36:1630
1MC1267Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:37:3030
12MJ1313Kolín JanEkonom Praha7700:37:4527
13MJ1414Poul AlešSKP Hradec Králové8000:37:5224
1ZA1587Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:38:0130
2MC1668Metelka JosefSokol Studnice4400:38:0827
14MJ1715Panec PetrTJ Semily8000:38:1321
2ZA1888Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice7500:38:2127
15MJ1916Vaníček ViktorTJ Vrchlabí8000:38:2418
16MJ2017Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:38:3715
3MC2169Veyr KarelSokol Doudleby4200:38:4324
1ZB2292Mališová KarlaUSK Praha6000:39:0530
4MC2370Vodička JanMK Radslavice4500:39:0721
2ZB2493Knapová IvaAFK SKP Pardubice6000:39:3227
5MC2571Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:39:5718
6MC2672Marek FrantišekASPRO Náchod4100:40:1315
7MC2773Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:40:2212
1MD2877Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:40:2530
2MD2978Buchar JanŠkoda Vrchlabí3300:40:3527
3ZA3089Klampflová EvaVrchlabí6400:41:2224
8MC3174Miles PetrHostinné3700:42:149
1ŽJ3282Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:42:2621
2ŽJ3383Pešinová JitkaTJ Vrchlabí7700:42:4618
4ZA3490Harcubová JanaSki Jilemnice6800:43:0715
3ŽJ3585Bachová JanaSKI Kasper Trutnov8100:43:1312
3ŽJ3584Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov8100:43:1312
3MD3779Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:44:2924
3ZB3894Novotná EvaLetohrad4800:44:3324
9MC3975Straka JosefŠumperk3900:45:266
10MC4076Čech KarelSF Praha4500:46:053
5ZA4191Čepelková ErikaAFK SKP Pardubice7600:46:286
5ŽJ4286Mollingerová LenkaSKI Kasper Trutnov7900:48:033
4MD4380Cupánek JosefSK Přerov2600:49:3621
5MD4481Merta JaroslavJeseník3500:54:2718
Trať 9,7 km, 850 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Pešava JanDukla Praha7200:44:0590
2MA219Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:44:5087
3MA320Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:45:4384
4MA421Lysý KarelSKP Most6200:45:4981
5MA522Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:46:1778
6MA623Vaněk PetrRT Praha6100:46:5875
7MA724Karlík FrantišekSKP Most6500:47:1472
8MA825Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:47:2969
9MA926Poduška JosefAC Poldi Kladno6200:47:4766
10MA1027Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:48:3763
1MB1153Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:49:4920
11MA1228Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:50:1460
2MB1354Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:50:1919
12MA1429Beránek VáclavIkoma Lázně Bělohrad7300:50:2457
13MA1530Metelka TomášSKI Jilemnice7200:50:4954
14MA1631Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7500:50:5751
15MA1732Klampfl PavelMana Travel Trutnov6400:51:2048
3MB1855Žáček StanislavKarned Děčín5600:52:0718
16MA1933Jirásek AlešLokomotiva Pardubice7600:52:0845
4MB2056Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:52:2517
5MB2157Knap JanAFK SKP Pardubice5100:52:2816
6MB2258Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:52:5615
17MA2334Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:52:5842
18MA2435Stránský DušanLoko OB Pardubice7400:53:1539
19MA2536Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:53:2836
7MB2659Kumsta ZdeněkMnichovo Hradiště5200:53:3314
20MA2737Václ TomášDSZ Jilemnice6400:53:4233
21MA2838Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:53:5230
22MA2939Balcar LubošPolice nad Metují5800:53:5727
23MA3040Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:53:5924
8MB3160Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:54:0013
24MA3241Mrva PavelZERO6000:54:0221
25MA3342Peška Tomášneregistrován7400:54:0918
26MA3443Sokolář ZdeněkEkonom Praha OB7200:54:3915
27MA3545Šnajdar DušanSKP Most7000:54:4012
27MA3544Houžvička IvanTTC Český Brod6800:54:4012
29MA3746Zelenka PetrTJ Roprachtice6800:55:006
30MA3847Mollinger LuděkStart Náchod OB7200:55:033
31MA3948Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:55:250
9MB4061Ryba MiloslavAVC Praha5200:55:3712
32MA4149Vejnar JiříTJ Benešov6700:56:070
10MB4262Farář JaroslavJiskra Adršpach5000:56:0811
11MB4363Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:56:5710
12MB4464Kaván IvanSněžka Trutnov5000:57:309
13MB4565Krejsa VáclavBering Praha5201:01:598
33MA4650Dvořák Martinneregistrován7601:02:380
14MB4766Tučný JanPardubice4701:04:377
34MA4851Krátký JosefLiga 100 Hradec Králové6501:04:560
35MA4952Salvet Martinneregistrován7501:05:300

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód