Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malé Svatoňovice - po trase MS 1997

5.10.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malé Svatoňovice - po trase MS 1997
  • datum konání: 5.10.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Malé Svatoňovice - po trase MS 1997

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 20-39 let (trať 11,16 km, 900 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1313Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:57:2790
2MA2309Hajzler JiříReproservis Brno6300:59:1587
3MA3301Vymazal PetrAK MILO Olomouc7501:00:0184
4MA4302Poduška JosefAC Kladno6201:01:0181
5MA5304Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7501:06:4378
6MA6310Klampfl PavelMana Trutnov6401:07:0675
7MA7312Peška TomášMaraton Hostinné7401:08:3872
8MA8307Čipera RadekSKI Radvanice6401:09:5269
9MA9305Brokeš MartinTaxi BROKEŠ Letohrad7101:10:2366
10MA10316Balcar LubošPolice nad Metují5801:13:0163
11MA11311Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:13:1760
12MA12308Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:14:4357
-MA-314Cvejn JosefKČT Náchod63DNF-
-MA-315Čihák JaroslavMaratonstav Úpice72DNF-
Muži B 40-49 let (trať 7,44 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1222Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:2760
2MB2220Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:42:4457
3MB3232Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:3054
4MB4233Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:44:3451
5MB7200Kubr VáclavHradec Králové5500:47:0248
6MB9225Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:47:0845
7MB10224Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:48:4042
8MB11234Bergr JanSK Hronov4700:49:2039
9MB12223Kavan IvanSněžka Trutnov5000:50:5336
10MB14218Puchacz AndrzejWKB PIAST Wroclaw-Polsko5600:58:33-
Muži C 50-59 let (trať 3,72 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1104Veyr KarelSokol Doudleby4200:23:0730
2MC2112Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:23:2527
3MC4103Linhart MilošKČT Náchod4400:25:4824
4MC6117Miles PetrHostinné3700:28:0321
Muži D 60 a více (trať 3,72 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3114Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:24:3830
2MD5115Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:26:1827
3MD8111Merta JaroslavJeseník3500:31:3524
Ženy A 20-34 let (trať 7,44 km, 600 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5217Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:46:4330
2ZA6231Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:5727
3ZA8229Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:47:0424
4ZA13227Hajzlerová MagdaReproservis Brno7300:52:3021
5ZA15202Kubrová DagmarHradec Králové6300:58:4718
6ZA16236Kašparová EvaMaratonstav Úpice7101:08:4815
Ženy B 35 a více (trať 3,72 km, 300 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7118Janáčková JitkaMaratonstav Úpice6000:30:0130
Trať 3,72 km, 300 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1104Veyr KarelSokol Doudleby4200:23:0730
2MC2112Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:23:2527
1MD3114Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:24:3830
3MC4103Linhart MilošKČT Náchod4400:25:4824
2MD5115Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:26:1827
4MC6117Miles PetrHostinné3700:28:0321
1ZB7118Janáčková JitkaMaratonstav Úpice6000:30:0130
3MD8111Merta JaroslavJeseník3500:31:3524
Trať 7,44 km, 600 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1222Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:2760
2MB2220Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:42:4457
3MB3232Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:3054
4MB4233Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:44:3451
1ZA5217Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:46:4330
2ZA6231Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:5727
5MB7200Kubr VáclavHradec Králové5500:47:0248
3ZA8229Hanáková MiroslavaReproservis Brno6600:47:0424
6MB9225Bureš JindřichMaratonstav Úpice5300:47:0845
7MB10224Nešpor JiříMaratonstav Úpice5400:48:4042
8MB11234Bergr JanSK Hronov4700:49:2039
9MB12223Kavan IvanSněžka Trutnov5000:50:5336
4ZA13227Hajzlerová MagdaReproservis Brno7300:52:3021
10MB14218Puchacz AndrzejWKB PIAST Wroclaw-Polsko5600:58:33-
5ZA15202Kubrová DagmarHradec Králové6300:58:4718
6ZA16236Kašparová EvaMaratonstav Úpice7101:08:4815
Trať 11,16 km, 900 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1313Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:57:2790
2MA2309Hajzler JiříReproservis Brno6300:59:1587
3MA3301Vymazal PetrAK MILO Olomouc7501:00:0184
4MA4302Poduška JosefAC Kladno6201:01:0181
5MA5304Pokorný ZdeněkNolex Valašské Meziříčí7501:06:4378
6MA6310Klampfl PavelMana Trutnov6401:07:0675
7MA7312Peška TomášMaraton Hostinné7401:08:3872
8MA8307Čipera RadekSKI Radvanice6401:09:5269
9MA9305Brokeš MartinTaxi BROKEŠ Letohrad7101:10:2366
10MA10316Balcar LubošPolice nad Metují5801:13:0163
11MA11311Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:13:1760
12MA12308Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:14:4357

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód