Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Dlouhými záhony

9.11.1996, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dlouhými záhony
  • datum konání: 9.11.1996
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
11.11.2000Běh dlouhými záhony67
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro-
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh Dlouhými záhony

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2022

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4823
Pechek František5321
Brunclík Ivo5821
Šrutek Stanislav5821
Friebelová Eva6220
Mach Václav5519
Kubeček Ladislav6217
Vašíček Martin7117
Mazač Jaroslav6816
Šmída Oldřich4815
Marek František4115
Lanta Jiří4414
Stránský Aleš6014
Vašíček Roman7413
Nečas Josef5813
Čipera Radek6413
Linhart Miloš4413
Paulů Blanka5413
Vacková Hana5613
Krejcar Petr4512
Vojáček Pavel5112
Havlíček Zdeněk3512
Holub Petr6611
Šír Václav4811
Pechková Jana8511
Groh Stanislav4611
Kolínek František5611
Farář Jaroslav5010
Kubečková Radka6910
Šimůnek Jan8210
Grohová Jaroslava5110
Horáček Michal7510
Čáp Bohuslav519
Šlégr Jiří549
Vanta Josef629
Balcar Luboš589
Šesták Karel719
Sadílek Ota469
Kozel Karel529
Janata Milan859
Bureš Jindřich538
Krejcar Daniel758
Plecháček Jiří448
Vacek Martin698
Valenta Michal628
Klampflová Eva648
Libra Jiří378
Lelek Vít508
Novotná Eva488
Vacarda Vladimír597

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž14110Doležalová JanaZŠ Machov 00:02:21-
2Ž18111Holubová PetraZŠ Svoboda n. Úpou9000:02:31-
3Ž110112Špringrová RomanaTJ Maratonstav Úpice9000:02:34-
4Ž114113Ticháčková R.ZŠ Machov 00:02:40-
5Ž115114Kubečková V.SKI Radvanice 00:02:50-
6Ž116115Středová LucieSKI Radvanice 00:02:55-
Předžáci do 7 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11105Šváb MichalZŠ Machov 00:02:00-
2M17106Zajíc JakubKRB Chrudim8900:02:30-
3M111107Kozel MartinZŠ Trutnov8900:02:36-
4M113108Krainiak LukášSKI Radvanice 00:02:39-
5M117109Vacek DavidČervený Kostelec 00:03:00-
Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž23118Šolcová JanaZŠ Machov 00:02:14-
2Ž25119Boudová BarboraSKI Radvanice 00:02:26-
3Ž26120Ticháčková D.ZŠ Machov 00:02:28-
4Ž29121Šolcová KateřinaSKI Radvanice 00:02:32-
Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M22116Ožana JakubTJ Nové Město na Moravě8700:02:07-
2M212117Rücker JakubMachov-Lhota8800:02:38-
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31122Novotný JiříVrchlabí8500:02:40-
2M34123Kejzlar PavelZŠ Lány Úpice 00:02:53-
3M35124Mach JanSKI Trutnov8600:02:54-
3M35125Špringer PetrZŠ Lány Úpice 00:02:54-
5M37126Jiránek MarekSKI Radvanice8500:02:59-
6M38127Stach DavidÚpice 00:03:01-
7M311128Kejzlar RomanZŠ Lány Úpice 00:03:10-
8M313130Šolc PavelSKI Radvanice 00:03:14-
8M313129Erben RostislavZŠ Lány Úpice 00:03:14-
10M315131Pullman PavelZŠ Lány Úpice 00:03:19-
11M316132Doležal TomášSKI Radvanice8500:03:29-
12M317133Markus Marekxxx 00:03:31-
13M320134Vrabec FilipZŠ Lány Úpice 00:03:44-
14M321135Petík Petrxxx8500:03:48-
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž32136Pechková JanaSKI Trutnov8500:02:45-
2Ž33137Johnová EvaZŠ Machov 00:02:50-
3Ž38138Baková PavlínaSKI Radvanice 00:03:01-
4Ž310139Košnárová IvetaZŠ Lány Úpice 00:03:08-
5Ž312140Jiránková PavlaMaratonstav Úpice 00:03:11-
6Ž318141Veithová ŠárkaZŠ Lány Úpice 00:03:39-
7Ž319142Kurková JanaZŠ Lány Úpice 00:03:43-
8Ž322143Němcová KateřinaZŠ Lány Úpice 00:04:15-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM5155Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:05:00-
2ŽM11156Šolcová PetraZŠ Machov 00:05:34-
3ŽM13157Horáková VeronikaSokol Dolní Branná7000:06:01-
4ŽM14158Šolcová LeonaSKI Radvanice 00:06:07-
5ŽM15159Kultová EvaZŠ Lány Úpice 00:06:12-
5ŽM15160Čápová ZuzanaZŠ Lány Úpice 00:06:12-
7ŽM17161Pečenková LenkaZŠ Lány Úpice 00:06:20-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1144Vojáček AlešSKI Trutnov8400:04:31-
2MM2145Beran JanSpartak Police nad Metují8300:04:36-
3MM3146Trdlikát LukášZŠ Lány Úpice 00:04:38-
4MM4147Gult JindřichSKI Radvanice 00:04:59-
5MM5148Matyska MartinZŠ Lány Úpice 00:05:00-
6MM7151Rücker JanZŠ Lány Úpice 00:05:28-
7MM8150Spitzer VojtěchSKI Radvanice 00:05:29-
8MM9149Matěna JosefSKI Radvanice8400:05:31-
9MM10152Vlček PetrZŠ Lány Úpice 00:05:32-
10MM12153Vojtíšek PetrZŠ Lány Úpice 00:05:55-
11MM18154Mairich PetrZŠ Lány Úpice 00:07:28-
Junioři 19 let a mladší (trať 8,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ895Losman PetrSKP Hradec Králové7900:41:39-
2MJ1296Mölingr JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:42:30-
3MJ1597Jiras PavelTJ Sušice7700:42:42-
4MJ1898Bíman OndřejMaratonstav Úpice7900:43:50-
5MJ4599Doležal TomášSK Heavy Tools7800:48:04-
6MJ49100Hornych VáclavMarmot Red point7800:48:39-
7MJ58101Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:49:20-
8MJ74102Ryšavý PavelMarmot Red point7900:52:32-
9MJ81103Rücker LukášSK Hronov7800:53:35-
10MJ90104Chaloupka VítězslavSKP Praha7800:56:17-
Muži A 20-39 let (trať 8,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Raim LadislavHradec Králové6400:39:51-
2MA22Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:39:59-
3MA33Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:07-
4MA44Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:40:29-
5MA55Vaněk PetrRT Praha6100:40:33-
6MA66Vymazal PetrAK MILO Olomouc7500:40:59-
7MA77Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:41:10-
8MA108Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:42:09-
9MA119Mróz WaclawWroclaw5700:42:28-
10MA1210Holický MilanASTO Pardubice6500:42:30-
11MA1911Dostál ZbyněkAC Slovan Mariánské Lázně7200:43:54-
12MA2112Lazarowicz JaroslawSchouer Namyslów7000:44:16-
13MA2213Siemaszko ZbigniewWroczlaw5800:44:17-
14MA2414Pinkava LuděkSK Nové Město n. Metují6600:44:45-
15MA2515Rucker PavelAFK Hronov7600:44:59-
16MA2616Wionczek MarekWroczlaw6200:45:06-
16MA2617Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:45:06-
18MA2918Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:45:36-
19MA3019Václ TomášDSZ Jilemnice6400:45:46-
20MA3220Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6300:45:54-
21MA3321Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:46:07-
22MA3422Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6300:46:16-
23MA3623Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:46:37-
24MA3824Čipera RadekSKI Radvanice6400:46:45-
25MA4325Šeda JosefMaratonstav Úpice6400:47:35-
26MA4826Valtera PavelSK Heavy Tools7600:48:38-
27MA5027Vondráček PavelRedpoint Teplice nad Metují6400:48:41-
27MA5028Brokeš MartinTaxi BROKEŠ Letohrad7100:48:41-
29MA5329Vašíček MartinSKI Radvanice7100:48:56-
30MA5430Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:48:59-
31MA5531Hejnyš MiroslavHobuk6000:49:00-
32MA5632Balcar LubošSpartak Police5800:49:01-
33MA5933Čihák JaroslavMaratonstav Úpice7200:49:21-
34MA6134Vais MartinSK Vella Trutnov6500:49:39-
35MA6335Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:52-
36MA6436Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:53-
37MA6537Vašíček RomanSKI Radvanice7400:50:34-
38MA6938Čada TomášRedpoint Teplice nad Metují6400:51:07-
39MA7139Neva PavelČeská Kamenice6000:51:40-
40MA7640Beran JiříSpartak Police7700:52:49-
41MA8241Mazač JaroslavSK Nové Město n. Metují6800:53:41-
42MA9142Morávek AlešSagarmatha sport6400:56:36-
43MA9243Hořínek Pavelxxx6900:56:42-
44MA9344Krátký JosefSTS Chvojkovice6500:56:57-
Muži B 40-49 let (trať 8,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB945Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:42:01-
2MB1446Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:33-
3MB1747Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:43:29-
4MB2048Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:43:59-
5MB2349Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:39-
6MB2850Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:45:29-
7MB3151Winter PavelSK Hronov5000:45:50-
8MB3752Vojáček PavelSKI Kasper Trutnov5100:46:43-
9MB4053Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:46:57-
10MB4154Knap JanAFK SKP Pardubice5100:47:17-
11MB4255Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:29-
12MB4456Kubr VáclavHradec Králové5500:47:56-
13MB4657Bakyta JánJogging klub Dubnica5300:48:06-
14MB5258Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:48:45-
15MB6059Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:49:37-
16MB6260Kůtek VladimírLužany5000:49:43-
17MB6661Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:50:44-
17MB6662Farář JaroslavJiskra Adršpach5000:50:44-
19MB7363Berger JanJiskra Hronov4700:52:22-
20MB7764Rücker OldřichSK Hronov5500:52:57-
21MB7865Zajíc JanKRB Chrudim5300:53:07-
22MB8666Ctibor MilanÚpice5000:55:24-
23MB9567Tučný JanMK Pardubice4700:57:36-
24MB10168Tylš JaroslavRtyně v Podkrkonoší5301:02:24-
25MB10469Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:12:05-
Muži C 50-59 let (trať 8,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1670Krátký FrantišekViking Králiky4300:42:48-
2MC3571Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:46:34-
3MC3972Vrana DušanJogging klub Dubnica n./V.4500:46:46-
4MC4773Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:20-
5MC6874Veyr KarelSokol Doudleby4200:51:01-
6MC7075Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:51:16-
7MC7576Marek FrantišekČervený Kostelec4100:52:39-
8MC8377Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:17-
9MC8578Pšenička JiříPardubice4600:55:00-
10MC8979Bielčik JindřichLichkov4000:55:36-
11MC9480Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:57:05-
12MC9881Plecháček JiříKvěta Mělník4401:01:07-
13MC10082Domanský IvoAVC Praha3801:01:53-
Muži D 60 a více (trať 8,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7283Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:52:01-
2MD8884Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:55:35-
3MD9685Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:58:21-
4MD9786Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:58:58-
5MD9987Cupánek JosefSK Přerov2601:01:16-
6MD10288Merta JaroslavJeseník3501:07:48-
Ženy A 20-34 let (trať 8,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5689Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:49:01-
2ZA7990Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8000:53:22-
3ZA8491Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:54:46-
4ZA8792Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:55:34-
5ZA10393Kašparová EvaMaratonstav Úpice7101:11:00-
Ženy B 35 a více (trať 8,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB8094Vacková HanaSK Hronov5600:53:25-
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M11105Šváb MichalZŠ Machov 00:02:00-
1M22116Ožana JakubTJ Nové Město na Moravě8700:02:07-
1Ž23118Šolcová JanaZŠ Machov 00:02:14-
1Ž14110Doležalová JanaZŠ Machov 00:02:21-
2Ž25119Boudová BarboraSKI Radvanice 00:02:26-
3Ž26120Ticháčková D.ZŠ Machov 00:02:28-
2M17106Zajíc JakubKRB Chrudim8900:02:30-
2Ž18111Holubová PetraZŠ Svoboda n. Úpou9000:02:31-
4Ž29121Šolcová KateřinaSKI Radvanice 00:02:32-
3Ž110112Špringrová RomanaTJ Maratonstav Úpice9000:02:34-
3M111107Kozel MartinZŠ Trutnov8900:02:36-
2M212117Rücker JakubMachov-Lhota8800:02:38-
4M113108Krainiak LukášSKI Radvanice 00:02:39-
4Ž114113Ticháčková R.ZŠ Machov 00:02:40-
5Ž115114Kubečková V.SKI Radvanice 00:02:50-
6Ž116115Středová LucieSKI Radvanice 00:02:55-
5M117109Vacek DavidČervený Kostelec 00:03:00-
Trať 0,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31122Novotný JiříVrchlabí8500:02:40-
1Ž32136Pechková JanaSKI Trutnov8500:02:45-
2Ž33137Johnová EvaZŠ Machov 00:02:50-
2M34123Kejzlar PavelZŠ Lány Úpice 00:02:53-
3M35125Špringer PetrZŠ Lány Úpice 00:02:54-
3M35124Mach JanSKI Trutnov8600:02:54-
5M37126Jiránek MarekSKI Radvanice8500:02:59-
6M38127Stach DavidÚpice 00:03:01-
3Ž38138Baková PavlínaSKI Radvanice 00:03:01-
4Ž310139Košnárová IvetaZŠ Lány Úpice 00:03:08-
7M311128Kejzlar RomanZŠ Lány Úpice 00:03:10-
5Ž312140Jiránková PavlaMaratonstav Úpice 00:03:11-
8M313130Šolc PavelSKI Radvanice 00:03:14-
8M313129Erben RostislavZŠ Lány Úpice 00:03:14-
10M315131Pullman PavelZŠ Lány Úpice 00:03:19-
11M316132Doležal TomášSKI Radvanice8500:03:29-
12M317133Markus Marekxxx 00:03:31-
6Ž318141Veithová ŠárkaZŠ Lány Úpice 00:03:39-
7Ž319142Kurková JanaZŠ Lány Úpice 00:03:43-
13M320134Vrabec FilipZŠ Lány Úpice 00:03:44-
14M321135Petík Petrxxx8500:03:48-
8Ž322143Němcová KateřinaZŠ Lány Úpice 00:04:15-
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1144Vojáček AlešSKI Trutnov8400:04:31-
2MM2145Beran JanSpartak Police nad Metují8300:04:36-
3MM3146Trdlikát LukášZŠ Lány Úpice 00:04:38-
4MM4147Gult JindřichSKI Radvanice 00:04:59-
1ŽM5155Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:05:00-
5MM5148Matyska MartinZŠ Lány Úpice 00:05:00-
6MM7151Rücker JanZŠ Lány Úpice 00:05:28-
7MM8150Spitzer VojtěchSKI Radvanice 00:05:29-
8MM9149Matěna JosefSKI Radvanice8400:05:31-
9MM10152Vlček PetrZŠ Lány Úpice 00:05:32-
2ŽM11156Šolcová PetraZŠ Machov 00:05:34-
10MM12153Vojtíšek PetrZŠ Lány Úpice 00:05:55-
3ŽM13157Horáková VeronikaSokol Dolní Branná7000:06:01-
4ŽM14158Šolcová LeonaSKI Radvanice 00:06:07-
5ŽM15159Kultová EvaZŠ Lány Úpice 00:06:12-
5ŽM15160Čápová ZuzanaZŠ Lány Úpice 00:06:12-
7ŽM17161Pečenková LenkaZŠ Lány Úpice 00:06:20-
11MM18154Mairich PetrZŠ Lány Úpice 00:07:28-
Trať 8,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Raim LadislavHradec Králové6400:39:51-
2MA22Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:39:59-
3MA33Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:07-
4MA44Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:40:29-
5MA55Vaněk PetrRT Praha6100:40:33-
6MA66Vymazal PetrAK MILO Olomouc7500:40:59-
7MA77Kynčl StanislavViking Jilemnice6400:41:10-
1MJ895Losman PetrSKP Hradec Králové7900:41:39-
1MB945Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:42:01-
8MA108Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:42:09-
9MA119Mróz WaclawWroclaw5700:42:28-
2MJ1296Mölingr JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:42:30-
10MA1210Holický MilanASTO Pardubice6500:42:30-
2MB1446Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:33-
3MJ1597Jiras PavelTJ Sušice7700:42:42-
1MC1670Krátký FrantišekViking Králiky4300:42:48-
3MB1747Kolínek FrantišekLoko Břeclav5600:43:29-
4MJ1898Bíman OndřejMaratonstav Úpice7900:43:50-
11MA1911Dostál ZbyněkAC Slovan Mariánské Lázně7200:43:54-
4MB2048Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:43:59-
12MA2112Lazarowicz JaroslawSchouer Namyslów7000:44:16-
13MA2213Siemaszko ZbigniewWroczlaw5800:44:17-
5MB2349Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:39-
14MA2414Pinkava LuděkSK Nové Město n. Metují6600:44:45-
15MA2515Rucker PavelAFK Hronov7600:44:59-
16MA2616Wionczek MarekWroczlaw6200:45:06-
16MA2617Krejcar DanielMaratonstav Úpice7500:45:06-
6MB2850Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:45:29-
18MA2918Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:45:36-
19MA3019Václ TomášDSZ Jilemnice6400:45:46-
7MB3151Winter PavelSK Hronov5000:45:50-
20MA3220Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6300:45:54-
21MA3321Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:46:07-
22MA3422Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6300:46:16-
2MC3571Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:46:34-
23MA3623Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:46:37-
8MB3752Vojáček PavelSKI Kasper Trutnov5100:46:43-
24MA3824Čipera RadekSKI Radvanice6400:46:45-
3MC3972Vrana DušanJogging klub Dubnica n./V.4500:46:46-
9MB4053Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:46:57-
10MB4154Knap JanAFK SKP Pardubice5100:47:17-
11MB4255Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:29-
25MA4325Šeda JosefMaratonstav Úpice6400:47:35-
12MB4456Kubr VáclavHradec Králové5500:47:56-
5MJ4599Doležal TomášSK Heavy Tools7800:48:04-
13MB4657Bakyta JánJogging klub Dubnica5300:48:06-
4MC4773Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:20-
26MA4826Valtera PavelSK Heavy Tools7600:48:38-
6MJ49100Hornych VáclavMarmot Red point7800:48:39-
27MA5027Vondráček PavelRedpoint Teplice nad Metují6400:48:41-
27MA5028Brokeš MartinTaxi BROKEŠ Letohrad7100:48:41-
14MB5258Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:48:45-
29MA5329Vašíček MartinSKI Radvanice7100:48:56-
30MA5430Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:48:59-
31MA5531Hejnyš MiroslavHobuk6000:49:00-
32MA5632Balcar LubošSpartak Police5800:49:01-
1ZA5689Schlezingerová RenataODDM Náchod7500:49:01-
7MJ58101Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:49:20-
33MA5933Čihák JaroslavMaratonstav Úpice7200:49:21-
15MB6059Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:49:37-
34MA6134Vais MartinSK Vella Trutnov6500:49:39-
16MB6260Kůtek VladimírLužany5000:49:43-
35MA6335Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5800:49:52-
36MA6436Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:49:53-
37MA6537Vašíček RomanSKI Radvanice7400:50:34-
17MB6662Farář JaroslavJiskra Adršpach5000:50:44-
17MB6661Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:50:44-
5MC6874Veyr KarelSokol Doudleby4200:51:01-
38MA6938Čada TomášRedpoint Teplice nad Metují6400:51:07-
6MC7075Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:51:16-
39MA7139Neva PavelČeská Kamenice6000:51:40-
1MD7283Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:52:01-
19MB7363Berger JanJiskra Hronov4700:52:22-
8MJ74102Ryšavý PavelMarmot Red point7900:52:32-
7MC7576Marek FrantišekČervený Kostelec4100:52:39-
40MA7640Beran JiříSpartak Police7700:52:49-
20MB7764Rücker OldřichSK Hronov5500:52:57-
21MB7865Zajíc JanKRB Chrudim5300:53:07-
2ZA7990Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8000:53:22-
1ZB8094Vacková HanaSK Hronov5600:53:25-
9MJ81103Rücker LukášSK Hronov7800:53:35-
41MA8241Mazač JaroslavSK Nové Město n. Metují6800:53:41-
8MC8377Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:54:17-
3ZA8491Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:54:46-
9MC8578Pšenička JiříPardubice4600:55:00-
22MB8666Ctibor MilanÚpice5000:55:24-
4ZA8792Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:55:34-
2MD8884Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:55:35-
10MC8979Bielčik JindřichLichkov4000:55:36-
10MJ90104Chaloupka VítězslavSKP Praha7800:56:17-
42MA9142Morávek AlešSagarmatha sport6400:56:36-
43MA9243Hořínek Pavelxxx6900:56:42-
44MA9344Krátký JosefSTS Chvojkovice6500:56:57-
11MC9480Chaloupka VítězslavPSK Praha4300:57:05-
23MB9567Tučný JanMK Pardubice4700:57:36-
3MD9685Smutný VladimírSokol Dolní Branná3200:58:21-
4MD9786Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:58:58-
12MC9881Plecháček JiříKvěta Mělník4401:01:07-
5MD9987Cupánek JosefSK Přerov2601:01:16-
13MC10082Domanský IvoAVC Praha3801:01:53-
24MB10168Tylš JaroslavRtyně v Podkrkonoší5301:02:24-
6MD10288Merta JaroslavJeseník3501:07:48-
5ZA10393Kašparová EvaMaratonstav Úpice7101:11:00-
25MB10469Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:12:05-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód