Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

2.5.2007, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 2.5.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Milan Nývlt

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýské náměstí v Pardubicích
18.00 hodin

Přihlášky

na níže uvedenou adresu či e-mail, popř. v den konání závodu do 17.40 h

Startovné

50 Kč (na místě v den konání 100 Kč)

Popis tratě

délka 9.000 m (5 okruhů)
městský rovinatý okruh

Ceny pro vítěze

Pohár pro nejlepšího muže a ženu +neobvyklý diplom
Finanční ceny:
1.– 5. místo Muži A
1.– 3. místo Muži 35, 45, 55, 65 a ženy do 35
Věcné ceny:
6.–15. místo Muži A
Ženy nad 35
Každý účastník obdrží triko,tašku a občerstvení.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
Smilova 440
530 03 Pardubice
tel.: 777 571 106, 606 228 051

Internetové stránky

http://www.sweb.cz/pardubicka9

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.4.2020Pardubická devítka-
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
24.4.2013Pardubická devítka410
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 3845

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Doležal Stanislav3813
Schaffer Petr6013
Pikal Karel4913
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Mannlová Jana8011
Novotný Zdeněk7211
Miturová Radka6511
Kozáková Denisa7911
Eder Martin6511
Jirák Jiří5510
Mocek Tomáš7910
Urbánek Jiří7610
Kubr Václav5510
Brožek Radmil5410
Hromádko Jaroslav7110
Metelková Táňa7210
Pudil Ivo6110
Jirásková Eva6410
Dvořák Miroslav7310
Jelínek Jaromír779
Matyášová Jana659
Goldbach Václav509
Zelený Luděk619
Cupalová Eva479
Vorel Milan409
Fenclová Marta769
Pechek František539
Pšenička Jiří469
Čejka Bořivoj809
Klapka Miroslav709
Mališová Karla609
Drozd Jiří579
Novák Pavel819
Kafka Miloš869
Tomšů Petr649
Doktor Ondřej939
Vodehnal Jan738
Řehák Pavel848
Eliáš Petr608
Jelínková Magdalena458
Malátek Antonín778
Petronyuk Viktor608
Palko Aleš718
Procházková Irena578
Nádherová Hana688

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži 34 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Burghard JakubJM Demolex Bardejov7300:28:20-
2MA23Skalský RomanSalomon7500:30:12-
3MA44Brýdl PavelSaucony - SK Nové Město nad Metují8000:30:34-
4MA55Arbet RomanJM Demolex Bardejov7600:31:15-
5MA66Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:31:23-
6MA77Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:31:29-
7MA108Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:51-
8MA119Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:32:05-
9MA1310Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:32:13-
10MA1611Erbs DušanAC Pardubice7900:32:36-
11MA1812Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:33:04-
12MA1913Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:33:27-
13MA2014Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:33:28-
14MA2615Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:35:07-
15MA2816Lenhart VítPČR Přerov8200:35:21-
16MA2917Čapek LubomírDKV Ústí nad Labem ČD7400:35:23-
17MA3118Pavlů RomanPČR Praha7900:35:26-
18MA4319Zifčák RobinPČR Olomouc7900:37:26-
19MA4820Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:37:44-
20MA4921Skrbek KamilTJ Železný Brod7600:37:52-
21MA5322Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:38:14-
22MA5623Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:38:37-
23MA5724Kašuba PavelMP Ostrava8300:38:44-
24MA5925Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:38:54-
25MA6226Šulc RadekTJ Milovice7500:39:19-
26MA6327Jeřábek JosefKostěnice7900:39:25-
27MA6428Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:39:33-
28MA6529Novák PavelPohled8100:39:41-
29MA6630Vincze ValentýnMP Praha8300:39:42-
30MA6731Vyšata RomanMP Praha7700:39:43-
31MA7232Grmolenský JanPČR Olomouc8100:40:18-
32MA7533Kužel VáclavPardubice8300:40:58-
33MA8734Mlynář ZbyněkMP Ostrava8100:42:22-
34MA8935Slabihoud PavelKavárna Evropa7700:42:26-
35MA9936Herda JiříPČR Plzeň7500:43:02-
36MA10337Hejl MartinPČR Plzeň7800:43:06-
37MA10638Matoušek JaroslavMP Hradec Králové7600:43:25-
38MA11439Broclawik JiříMP Brno7800:44:17-
39MA12340Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec7600:45:16-
40MA12641Bárta MarekMP Karviná7400:45:32-
41MA12742Ťupa LukášPK Stržanov8100:45:52-
42MA12843Vtípil TomášMP Hradec Králové8000:45:57-
43MA12944Šafařík MartinMP Ostrava7600:46:00-
44MA13245Šimice DavidPČR Plzeň7700:46:15-
45MA13346Dedek KamilMP Ostrava7500:46:16-
46MA13547Blažek IvanNasavrky7600:46:35-
47MA13748Pletnicki MartinPČR Karviná8000:47:08-
48MA14849Faja OndřejČerná za Bory7600:48:38-
49MA14950Pytlíček DušanPČR Olomouc7300:48:39-
50MA15051Przeczk MichalMP Havířov7800:49:06-
51MA15152Němec PetrSokol Pardubice8100:49:08-
52MA15253Zedníček RobertMP Kojetín7500:49:17-
53MA15454Meduna JosefTřemošnice8300:49:20-
54MA15655Šmídek JaroslavPČR Praha7400:49:46-
55MA16356Morávek MichalPardubice8300:51:24-
56MA17057Doktor OndřejPardubice9300:53:20-
57MA17258Mühl TomášMP Praha8000:53:42-
58MA17759Veverka FilipERKA Team Pardubice7400:55:50-
59MA17960Kostelecký DavidSokol Pardubice7500:58:26-
Muži 35-44 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB361Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:30:29-
2MB862Palko AlešUniverzita Brno7100:31:37-
3MB1263Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:32:10-
4MB1564Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:26-
5MB1765Hudák HaryRPG Brno6700:32:47-
6MB2166Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:22-
7MB2467Doucha JiříStart Náchod7100:35:02-
8MB3368Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:35:50-
9MB4169Havlíček IvoLánov6600:37:19-
10MB5070Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:37:59-
11MB5271Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:38:10-
12MB5472Karas KarelSDC Ústí nad Labem6600:38:17-
13MB5873Hnát MiroslavTanvald7100:38:53-
14MB7074Jílek RomanPČR Olomouc7200:40:01-
15MB7875Sýkora VladimírMP Ostrava6500:41:07-
16MB8076Blaha StanislavBK Visky6300:41:35-
17MB8577Vodička PavelKavárna Evropa7000:42:12-
18MB8778Tomšů PetrMlýn Janderov6400:42:22-
19MB9079Orgoník JaroslavMP Ostrava6600:42:33-
20MB9180Klapka MiroslavKavárna Evropa7000:42:34-
21MB9281Hromádka JaroslavPardubice7100:42:36-
22MB9582Rejl JiříSokol Srch6300:42:56-
23MB9783Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:42:58-
24MB10184Patík PavelPardubičky7000:43:04-
25MB10285Krejčík ČestmírBobr Team ČSOB Pojišťovna7200:43:05-
26MB10986Novotný JiříMP Chotěboř6600:43:48-
27MB11587Horák MichalBobr Team ČSOB Pojišťovna6800:44:22-
28MB12088Cheben PeterSL Chlumec nad Cidlinou6700:44:52-
29MB12489Adámek VladimírMP Praha6800:45:27-
30MB13090Jeřábek LeošMP Nymburk7200:46:04-
31MB13691Žídek IvoMP Karviná7100:47:07-
32MB13892Parma JaroslavMP Pardubice7000:47:34-
33MB14293Masařík PetrČD Bohumín6600:47:48-
34MB14394Eder MartinJindřichův Hradec6500:47:49-
35MB15595Šťastný IvoPardubice6500:49:39-
36MB15996Hübner JiříMP Kojetín6600:50:26-
37MB16097Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:50:42-
38MB17498Štěpánek RadovanMP Ostrava6500:54:38-
Muži 45-54 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC899Petronyuk ViktorAC Kovošrot Praha6000:31:37-
2MC14100Siegel JosefAC Choceň5800:32:20-
3MC32101Schaffer PetrMlýn Janderov6000:35:34-
4MC36102Frinta PetrAC Náchod5800:36:20-
5MC37103Klimeš JiříAC Náchod6100:36:23-
6MC38104Scherrer JaroslavŽST Jaroměřice nad Rokytnou ČD6000:36:51-
7MC39105Zelený LuděkAC Náchod6100:36:58-
8MC45106Lhota RadekMP Praha6100:37:36-
9MC46107Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:37:37-
10MC60108Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:39:04-
11MC61109Fojcík VavřinecUŽST Ostrava5900:39:09-
12MC68110Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:39:47-
13MC76111Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:41:02-
14MC82112Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:57-
15MC84113Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:42:05-
16MC93114Bečvařík JiříSL Chlumec nad Cidlinou6000:42:41-
17MC94115Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:42:45-
18MC100116Lepka VáclavMP Ostrava5700:43:03-
19MC107117Kubík VladimírSL Chlumec nad Cidlinou5600:43:27-
20MC108118Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:43:42-
21MC117119Alexa JiříKRB Chrudim5300:44:31-
22MC118120Páriš AttilaKRB Chrudim6000:44:42-
23MC165121Pudil IvoChrudim6100:51:59-
24MC166122Sygeryč BohdanČD Pardubice5600:52:02-
Muži 55-64 let (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD23123Krátký FrantišekViking Králiky4300:34:54-
2MD30124Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:35:24-
3MD34125Varchola MilanDKV Ústí nad Labem ČD5100:35:57-
4MD44126Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:37:33-
5MD55127Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:34-
6MD71128Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:06-
7MD77129Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:06-
8MD105130Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:43:23-
9MD111131Sýkora AntonínPolicie Pardubice5100:44:03-
10MD122132Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:44:56-
11MD134133Jirásek JiříSDC Ústí nad Labem5100:46:19-
12MD139134Jaroš StanislavMP Jaroměř5000:47:38-
13MD144135Močigemba JaroslavMP Ostrava5100:47:59-
14MD147136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:32-
15MD157137Bělka JaroslavUŽST Brno5200:49:54-
16MD167138Linhart MilošAC Náchod4400:52:45-
17MD171139Kühnel GerhardPardubice5100:53:31-
18MD175140Tuček JosefDepo Pardubice4400:54:43-
Muži 65 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME73141Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:21-
2ME83142Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:41:59-
3ME86143Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:42:14-
4ME112144Bielčik JindřichLichkov4000:44:04-
5ME116145Vorel MilanSlatiňany4000:44:25-
6ME146146Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:48:24-
Ženy 34 let a mladší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA25147Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:35:05-
2ZA27148Vodičková RadkaRPG Brno8400:35:17-
3ZA35149Vlčovská MartaAC Pardubice7600:36:18-
4ZA40150Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:37:12-
5ZA42151Hanušová LenkaÁdr Klub Adršpach7900:37:22-
6ZA47152Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:37:39-
7ZA51153Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:38:05-
8ZA69154Chaloupecká AlenaVSK UNI Brno8100:39:54-
9ZA79155Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:08-
10ZA96156Zajíčková AnnaSKPV PČR Praha Zbraslav7300:42:57-
11ZA98157Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:42:59-
12ZA110158Topinková IvaPČR Plzeň8300:43:59-
13ZA153159Obstová ŠárkaMP Pardubice8100:49:19-
14ZA162160Kadlecová VendulaHradec Králové8300:50:55-
15ZA163161Machačová OlgaPardubice8400:51:24-
16ZA169162Kauerová DanaPČR Plzeň7500:53:15-
17ZA176163Lazarová SimonaMP Nymburk7600:55:36-
18ZA178164Jelínková HanaTřemošnice8100:57:29-
Ženy 35 let a starší (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB22165Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:34:24-
2ZB74166Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:40:42-
3ZB81167Miturová RadkaUŽST Ostrava6500:41:44-
4ZB104168Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:43:08-
5ZB113169Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:09-
6ZB119170Blahová JaroslavaBK Visky6700:44:45-
7ZB121171Tománková PavlaKRB Chrudim6800:44:55-
8ZB125172Alferyová LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6600:45:31-
9ZB131173Crhová IvanaBK visky6600:46:11-
10ZB140174Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:47:42-
11ZB141175Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:47:45-
12ZB145176Cupalová EvaHolubice4700:48:01-
13ZB158177Zeidlerová JarmilaBenešov u Prahy ČD5100:50:22-
14ZB161178Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:50:48-
15ZB168179Křížková MonikaMP Praha7200:52:59-
16ZB173180Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:54:09-
Trať 9,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Burghard JakubJM Demolex Bardejov7300:28:20-
2MA23Skalský RomanSalomon7500:30:12-
1MB361Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:30:29-
3MA44Brýdl PavelSaucony - SK Nové Město nad Metují8000:30:34-
4MA55Arbet RomanJM Demolex Bardejov7600:31:15-
5MA66Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:31:23-
6MA77Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:31:29-
1MC899Petronyuk ViktorAC Kovošrot Praha6000:31:37-
2MB862Palko AlešUniverzita Brno7100:31:37-
7MA108Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:31:51-
8MA119Uchytil MilanHvězda SKP Pardubice7400:32:05-
3MB1263Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:32:10-
9MA1310Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:32:13-
2MC14100Siegel JosefAC Choceň5800:32:20-
4MB1564Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:26-
10MA1611Erbs DušanAC Pardubice7900:32:36-
5MB1765Hudák HaryRPG Brno6700:32:47-
11MA1812Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:33:04-
12MA1913Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:33:27-
13MA2014Vodička OldřichHvězda SKP Pardubice7700:33:28-
6MB2166Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:22-
1ZB22165Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:34:24-
1MD23123Krátký FrantišekViking Králiky4300:34:54-
7MB2467Doucha JiříStart Náchod7100:35:02-
1ZA25147Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:35:05-
14MA2615Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:35:07-
2ZA27148Vodičková RadkaRPG Brno8400:35:17-
15MA2816Lenhart VítPČR Přerov8200:35:21-
16MA2917Čapek LubomírDKV Ústí nad Labem ČD7400:35:23-
2MD30124Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:35:24-
17MA3118Pavlů RomanPČR Praha7900:35:26-
3MC32101Schaffer PetrMlýn Janderov6000:35:34-
8MB3368Novotný ZdeněkOK Lokomotiva Pardubice7200:35:50-
3MD34125Varchola MilanDKV Ústí nad Labem ČD5100:35:57-
3ZA35149Vlčovská MartaAC Pardubice7600:36:18-
4MC36102Frinta PetrAC Náchod5800:36:20-
5MC37103Klimeš JiříAC Náchod6100:36:23-
6MC38104Scherrer JaroslavŽST Jaroměřice nad Rokytnou ČD6000:36:51-
7MC39105Zelený LuděkAC Náchod6100:36:58-
4ZA40150Petronyukova MyroslavaAC Kovosrot Praha8700:37:12-
9MB4169Havlíček IvoLánov6600:37:19-
5ZA42151Hanušová LenkaÁdr Klub Adršpach7900:37:22-
18MA4319Zifčák RobinPČR Olomouc7900:37:26-
4MD44126Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:37:33-
8MC45106Lhota RadekMP Praha6100:37:36-
9MC46107Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:37:37-
6ZA47152Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:37:39-
19MA4820Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:37:44-
20MA4921Skrbek KamilTJ Železný Brod7600:37:52-
10MB5070Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:37:59-
7ZA51153Škodová IvanaMaratonstav Úpice8100:38:05-
11MB5271Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:38:10-
21MA5322Dvořák MiroslavDKV Olomouc7300:38:14-
12MB5472Karas KarelSDC Ústí nad Labem6600:38:17-
5MD55127Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:34-
22MA5623Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:38:37-
23MA5724Kašuba PavelMP Ostrava8300:38:44-
13MB5873Hnát MiroslavTanvald7100:38:53-
24MA5925Brzák MilanRCP Hradec Králové7100:38:54-
10MC60108Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:39:04-
11MC61109Fojcík VavřinecUŽST Ostrava5900:39:09-
25MA6226Šulc RadekTJ Milovice7500:39:19-
26MA6327Jeřábek JosefKostěnice7900:39:25-
27MA6428Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:39:33-
28MA6529Novák PavelPohled8100:39:41-
29MA6630Vincze ValentýnMP Praha8300:39:42-
30MA6731Vyšata RomanMP Praha7700:39:43-
12MC68110Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:39:47-
8ZA69154Chaloupecká AlenaVSK UNI Brno8100:39:54-
14MB7074Jílek RomanPČR Olomouc7200:40:01-
6MD71128Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:40:06-
31MA7232Grmolenský JanPČR Olomouc8100:40:18-
1ME73141Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:40:21-
2ZB74166Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:40:42-
32MA7533Kužel VáclavPardubice8300:40:58-
13MC76111Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:41:02-
7MD77129Groh StanislavAC Vrchlabí4600:41:06-
15MB7875Sýkora VladimírMP Ostrava6500:41:07-
9ZA79155Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:41:08-
16MB8076Blaha StanislavBK Visky6300:41:35-
3ZB81167Miturová RadkaUŽST Ostrava6500:41:44-
14MC82112Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:57-
2ME83142Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:41:59-
15MC84113Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:42:05-
17MB8577Vodička PavelKavárna Evropa7000:42:12-
3ME86143Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:42:14-
33MA8734Mlynář ZbyněkMP Ostrava8100:42:22-
18MB8778Tomšů PetrMlýn Janderov6400:42:22-
34MA8935Slabihoud PavelKavárna Evropa7700:42:26-
19MB9079Orgoník JaroslavMP Ostrava6600:42:33-
20MB9180Klapka MiroslavKavárna Evropa7000:42:34-
21MB9281Hromádka JaroslavPardubice7100:42:36-
16MC93114Bečvařík JiříSL Chlumec nad Cidlinou6000:42:41-
17MC94115Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:42:45-
22MB9582Rejl JiříSokol Srch6300:42:56-
10ZA96156Zajíčková AnnaSKPV PČR Praha Zbraslav7300:42:57-
23MB9783Chobot HynekSTAPRO Pardubice6900:42:58-
11ZA98157Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:42:59-
35MA9936Herda JiříPČR Plzeň7500:43:02-
18MC100116Lepka VáclavMP Ostrava5700:43:03-
24MB10184Patík PavelPardubičky7000:43:04-
25MB10285Krejčík ČestmírBobr Team ČSOB Pojišťovna7200:43:05-
36MA10337Hejl MartinPČR Plzeň7800:43:06-
4ZB104168Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:43:08-
8MD105130Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:43:23-
37MA10638Matoušek JaroslavMP Hradec Králové7600:43:25-
19MC107117Kubík VladimírSL Chlumec nad Cidlinou5600:43:27-
20MC108118Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:43:42-
26MB10986Novotný JiříMP Chotěboř6600:43:48-
12ZA110158Topinková IvaPČR Plzeň8300:43:59-
9MD111131Sýkora AntonínPolicie Pardubice5100:44:03-
4ME112144Bielčik JindřichLichkov4000:44:04-
5ZB113169Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:09-
38MA11439Broclawik JiříMP Brno7800:44:17-
27MB11587Horák MichalBobr Team ČSOB Pojišťovna6800:44:22-
5ME116145Vorel MilanSlatiňany4000:44:25-
21MC117119Alexa JiříKRB Chrudim5300:44:31-
22MC118120Páriš AttilaKRB Chrudim6000:44:42-
6ZB119170Blahová JaroslavaBK Visky6700:44:45-
28MB12088Cheben PeterSL Chlumec nad Cidlinou6700:44:52-
7ZB121171Tománková PavlaKRB Chrudim6800:44:55-
10MD122132Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:44:56-
39MA12340Polívka VladimírSplašená Lokomotiva Chlumec7600:45:16-
29MB12489Adámek VladimírMP Praha6800:45:27-
8ZB125172Alferyová LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6600:45:31-
40MA12641Bárta MarekMP Karviná7400:45:32-
41MA12742Ťupa LukášPK Stržanov8100:45:52-
42MA12843Vtípil TomášMP Hradec Králové8000:45:57-
43MA12944Šafařík MartinMP Ostrava7600:46:00-
30MB13090Jeřábek LeošMP Nymburk7200:46:04-
9ZB131173Crhová IvanaBK visky6600:46:11-
44MA13245Šimice DavidPČR Plzeň7700:46:15-
45MA13346Dedek KamilMP Ostrava7500:46:16-
11MD134133Jirásek JiříSDC Ústí nad Labem5100:46:19-
46MA13547Blažek IvanNasavrky7600:46:35-
31MB13691Žídek IvoMP Karviná7100:47:07-
47MA13748Pletnicki MartinPČR Karviná8000:47:08-
32MB13892Parma JaroslavMP Pardubice7000:47:34-
12MD139134Jaroš StanislavMP Jaroměř5000:47:38-
10ZB140174Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:47:42-
11ZB141175Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:47:45-
33MB14293Masařík PetrČD Bohumín6600:47:48-
34MB14394Eder MartinJindřichův Hradec6500:47:49-
13MD144135Močigemba JaroslavMP Ostrava5100:47:59-
12ZB145176Cupalová EvaHolubice4700:48:01-
6ME146146Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:48:24-
14MD147136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:48:32-
48MA14849Faja OndřejČerná za Bory7600:48:38-
49MA14950Pytlíček DušanPČR Olomouc7300:48:39-
50MA15051Przeczk MichalMP Havířov7800:49:06-
51MA15152Němec PetrSokol Pardubice8100:49:08-
52MA15253Zedníček RobertMP Kojetín7500:49:17-
13ZA153159Obstová ŠárkaMP Pardubice8100:49:19-
53MA15454Meduna JosefTřemošnice8300:49:20-
35MB15595Šťastný IvoPardubice6500:49:39-
54MA15655Šmídek JaroslavPČR Praha7400:49:46-
15MD157137Bělka JaroslavUŽST Brno5200:49:54-
13ZB158177Zeidlerová JarmilaBenešov u Prahy ČD5100:50:22-
36MB15996Hübner JiříMP Kojetín6600:50:26-
37MB16097Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:50:42-
14ZB161178Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:50:48-
14ZA162160Kadlecová VendulaHradec Králové8300:50:55-
55MA16356Morávek MichalPardubice8300:51:24-
15ZA163161Machačová OlgaPardubice8400:51:24-
23MC165121Pudil IvoChrudim6100:51:59-
24MC166122Sygeryč BohdanČD Pardubice5600:52:02-
16MD167138Linhart MilošAC Náchod4400:52:45-
15ZB168179Křížková MonikaMP Praha7200:52:59-
16ZA169162Kauerová DanaPČR Plzeň7500:53:15-
56MA17057Doktor OndřejPardubice9300:53:20-
17MD171139Kühnel GerhardPardubice5100:53:31-
57MA17258Mühl TomášMP Praha8000:53:42-
16ZB173180Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:54:09-
38MB17498Štěpánek RadovanMP Ostrava6500:54:38-
18MD175140Tuček JosefDepo Pardubice4400:54:43-
17ZA176163Lazarová SimonaMP Nymburk7600:55:36-
58MA17759Veverka FilipERKA Team Pardubice7400:55:50-
18ZA178164Jelínková HanaTřemošnice8100:57:29-
59MA17960Kostelecký DavidSokol Pardubice7500:58:26-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 50%
Zvolená trasa závodu: 10%
Značení závodu: 40%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 20%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 30%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
41%

Názory na závod

Divácky atraktivní, ale neatletická trať. Předpokládal bych průběžné vyvěšování předběžných výsledků. Čekání na vyhlášení výsledků v rostoucím chladu bylo nepříjemné a pak dlouhá cesta domů. To vyhlášení mohlo být dříve.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód