20.5.2007, neděle
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 2 | 38 | Špajsová Lenka | Dlouhá Třebová | 02 | 00:00:22 | - |
2 | Ž1 | 3 | 34 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:22 | - |
3 | Ž1 | 5 | 44 | Nemšáková Anna | TJ Sokol Černovír | 02 | 00:00:25 | - |
4 | Ž1 | 8 | 14 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 13 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:00:18 | - |
2 | M1 | 4 | 5 | Martinec Ondřej | SKI klub Česká Třebová | 03 | 00:00:24 | - |
3 | M1 | 6 | 2 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:25 | - |
4 | M1 | 7 | 42 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:29 | - |
5 | M1 | 9 | 22 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:30 | - |
6 | M1 | 10 | 27 | Ehrig Petr | neregistrován | 03 | 00:00:33 | - |
7 | M1 | 11 | 33 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 41 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:39 | - |
2 | Ž1 | 2 | 12 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:00:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 3 | 3 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:00:43 | - |
2 | M1 | 4 | 43 | Hagemann Ingmar | Regensburg -D | 01 | 00:00:48 | - |
3 | M1 | 5 | 9 | Rulík František | Slatiňany | 94 | 00:01:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 3 | 40 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:37 | - |
2 | Ž2 | 8 | 36 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:03:26 | - |
3 | Ž2 | 10 | 26 | Gregorová Lenka | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 1 | Vondra Vojtěch | ZŠ Ústecká Česká Třebová | 98 | 00:02:31 | - |
2 | M2 | 4 | 21 | Svatoš Jan | SKI Česká Třebová | 98 | 00:02:42 | - |
3 | M2 | 5 | 11 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:02:55 | - |
4 | M2 | 6 | 7 | Chalupník Matěj | Slatiňany | 99 | 00:03:21 | - |
5 | M2 | 9 | 4 | Lukes Adam | - | 99 | 00:03:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 6 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:37 | - |
2 | Ž3 | 7 | 8 | Rulíková Veronika | Spartak Slatiňany | 97 | 00:03:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 28 | Doskočil Jan | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:03:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 10 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:03:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 19 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:03:42 | - |
2 | MM | 2 | 39 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:42 | - |
3 | MM | 6 | 45 | Kučera Michal | Česká Třebová | 95 | 00:05:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 16 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:55 | - |
2 | ŽS | 4 | 15 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:59 | - |
3 | ŽS | 5 | 17 | Černá Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:04:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 2 | 20 | Heger Marek | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:13:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 18 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:13:40 | - |
2 | ŽD | 3 | 54 | Voleská Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:14:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 24 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:28:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 6 | 25 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:31:20 | - |
2 | ZB | 11 | 51 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:37:09 | - |
3 | ZB | 12 | 49 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:41:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 53 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:23:44 | - |
2 | MA | 3 | 56 | Smolák Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:29:43 | - |
3 | MA | 7 | 35 | Borek Petr | Horní Čermná | 70 | 00:32:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 50 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:30:09 | - |
2 | MB | 8 | 55 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:33:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 9 | 23 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:36:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 5 | 37 | Brusenbauch Karel | Česká Třebová | 47 | 00:31:13 | - |
2 | MD | 10 | 52 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:36:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 1 | 29 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:04:17 | - |
2 | LB | 2 | 31 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:04:18 | - |
3 | LB | 3 | 30 | Heger Marek | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:04:32 | - |
4 | LB | 4 | 58 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:39 | - |
5 | LB | 5 | 57 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:39 | - |
6 | LB | 6 | 32 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:05:20 | - |
7 | LB | 7 | 59 | Černá Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:05:20 | - |
8 | LB | 8 | 48 | Kvasničková Radka | - | 69 | 00:05:32 | - |
9 | LB | 9 | 46 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:05:33 | - |
10 | LB | 10 | 47 | Voleská Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:05:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 13 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:00:18 | - |
1 | Ž1 | 2 | 38 | Špajsová Lenka | Dlouhá Třebová | 02 | 00:00:22 | - |
2 | Ž1 | 3 | 34 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:00:22 | - |
2 | M1 | 4 | 5 | Martinec Ondřej | SKI klub Česká Třebová | 03 | 00:00:24 | - |
3 | Ž1 | 5 | 44 | Nemšáková Anna | TJ Sokol Černovír | 02 | 00:00:25 | - |
3 | M1 | 6 | 2 | Vondra Jan | Česká Třebová | 02 | 00:00:25 | - |
4 | M1 | 7 | 42 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:29 | - |
4 | Ž1 | 8 | 14 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:30 | - |
5 | M1 | 9 | 22 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:30 | - |
6 | M1 | 10 | 27 | Ehrig Petr | neregistrován | 03 | 00:00:33 | - |
7 | M1 | 11 | 33 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:00:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 41 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:39 | - |
2 | Ž1 | 2 | 12 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:00:41 | - |
1 | M1 | 3 | 3 | Gregora Jan | Atletika Albrechtice | 00 | 00:00:43 | - |
2 | M1 | 4 | 43 | Hagemann Ingmar | Regensburg -D | 01 | 00:00:48 | - |
3 | M1 | 5 | 9 | Rulík František | Slatiňany | 94 | 00:01:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 1 | Vondra Vojtěch | ZŠ Ústecká Česká Třebová | 98 | 00:02:31 | - |
1 | Ž3 | 2 | 6 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:37 | - |
1 | Ž2 | 3 | 40 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:37 | - |
2 | M2 | 4 | 21 | Svatoš Jan | SKI Česká Třebová | 98 | 00:02:42 | - |
3 | M2 | 5 | 11 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:02:55 | - |
4 | M2 | 6 | 7 | Chalupník Matěj | Slatiňany | 99 | 00:03:21 | - |
2 | Ž3 | 7 | 8 | Rulíková Veronika | Spartak Slatiňany | 97 | 00:03:24 | - |
2 | Ž2 | 8 | 36 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:03:26 | - |
5 | M2 | 9 | 4 | Lukes Adam | - | 99 | 00:03:41 | - |
3 | Ž2 | 10 | 26 | Gregorová Lenka | Atletika Albrechtice | 98 | 00:03:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 28 | Doskočil Jan | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:03:34 | - |
1 | ŽM | 2 | 10 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:03:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 19 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:03:42 | - |
2 | MM | 2 | 39 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:03:42 | - |
1 | ŽS | 3 | 16 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:55 | - |
2 | ŽS | 4 | 15 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:59 | - |
3 | ŽS | 5 | 17 | Černá Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:04:04 | - |
3 | MM | 6 | 45 | Kučera Michal | Česká Třebová | 95 | 00:05:26 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 1 | 29 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:04:17 | - |
2 | LB | 2 | 31 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:04:18 | - |
3 | LB | 3 | 30 | Heger Marek | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:04:32 | - |
4 | LB | 4 | 58 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:39 | - |
5 | LB | 5 | 57 | Klaclová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:04:39 | - |
6 | LB | 6 | 32 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:05:20 | - |
7 | LB | 7 | 59 | Černá Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:05:20 | - |
8 | LB | 8 | 48 | Kvasničková Radka | - | 69 | 00:05:32 | - |
9 | LB | 9 | 46 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:05:33 | - |
10 | LB | 10 | 47 | Voleská Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:05:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 18 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:13:40 | - |
1 | MS | 2 | 20 | Heger Marek | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:13:41 | - |
2 | ŽD | 3 | 54 | Voleská Veronika | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:14:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 53 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:23:44 | - |
1 | MJ | 2 | 24 | Buriánek Tomáš | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:28:26 | - |
2 | MA | 3 | 56 | Smolák Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:29:43 | - |
1 | MB | 4 | 50 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:30:09 | - |
1 | MD | 5 | 37 | Brusenbauch Karel | Česká Třebová | 47 | 00:31:13 | - |
1 | ZB | 6 | 25 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:31:20 | - |
3 | MA | 7 | 35 | Borek Petr | Horní Čermná | 70 | 00:32:03 | - |
2 | MB | 8 | 55 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:33:57 | - |
1 | MC | 9 | 23 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:36:06 | - |
2 | MD | 10 | 52 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:36:51 | - |
2 | ZB | 11 | 51 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:37:09 | - |
3 | ZB | 12 | 49 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:41:22 | - |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.