Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pastvinský triatlon

5.7.2007, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Pastvinský triatlon
  • datum konání: 5.7.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI Pastviny

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži do 40 let (trať 22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:53:19-
2MA212Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:53:54-
3MA338Strnad VladimírATC Letohrad7700:55:38-
4MA52Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:55:51-
5MA621Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:56:02-
6MA846Hartman KarelVSK VUT Brno7700:57:35-
7MA916Záleský Milanneregistrován 00:57:40-
8MA106Lipenský Martinneregistrován6900:57:43-
9MA1145Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:58:10-
10MA1250Rozlívka RadekHS Čenkovice7300:58:36-
11MA138Strnad TomášSK Žamberk6900:59:03-
12MA149Capoušek Miroslavneregistrován7000:59:19-
13MA153Řemínek MatějAC Choceň8600:59:35-
14MA1648Abrahám LuděkSK Hronov7500:59:58-
15MA1847Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:00:37-
16MA1920Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7501:01:30-
17MA2135Doleček MartinSK Žamberk7301:02:23-
18MA2344Svoboda Filipneregistrován 01:02:53-
19MA2827Skalický Petrneregistrován 01:05:58-
20MA3028Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6801:06:19-
21MA334Wagner Janneregistrován 01:08:03-
22MA3723Glonek Perneregistrován 01:10:32-
23MA3956Havrda JiříDlouhoňovice7301:12:01-
24MA4240Vymetálek Petrneregistrován8501:14:27-
25MA4618Weissler Ladislavneregistrován 01:21:14-
26MA4722Dušek Michalneregistrován 01:24:37-
27MA4917Dušek Patrikneregistrován 01:25:54-
-MA-32Adamec JosefATC INOB Ústí nad Orlicí81DNF-
-MA-37Štumpf EduardSokol Slámožrout Kunvald80DNF-
Muži nad 40 let (trať 22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB443Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:55:49-
2MB753Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:57:29-
3MB177Novotný LuděkSK Žamberk6201:00:05-
4MB2039Kašpárek Petrneregistrován7601:02:10-
5MB2252Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6001:02:32-
6MB2410Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5601:02:58-
7MB2541Dlabka LudvíkKunvald6001:03:02-
8MB2629Liška PavelKB Letohrad6301:03:14-
9MB2730Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5801:03:39-
10MB3134Koblížek JindřichSK Žamberk4801:06:44-
11MB3249Samek Pavelneregistrován5801:06:56-
12MB3626Němec JanTJ Sokol Osík5101:10:10-
13MB4155Chládek Jiříneregistrován 01:13:36-
14MB4454Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5201:16:15-
15MB5036Pošta Karelneregistrován 01:27:47-
16MB5124Vychánek Josefneregistrován5601:38:07-
-MB-19Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí51DNF-
Ženy do 30 let (trať 22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA291Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:06:04-
2ZA3531Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:09:58-
3ZA3815Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:10:35-
4ZA405Skřenková Kristýnaneregistrována 01:12:34-
5ZA4314Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:15:55-
6ZA4513Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:19:46-
7ZA4833Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:25:40-
Ženy nad 30 let (trať 22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3425Mikulecká MarcelaSloupnice7301:09:34-
-ZB-42Hyláková Dananeregistrována61DNF-
Trať 22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8400:53:19-
2MA212Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:53:54-
3MA338Strnad VladimírATC Letohrad7700:55:38-
1MB443Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:55:49-
4MA52Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:55:51-
5MA621Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí8000:56:02-
2MB753Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:57:29-
6MA846Hartman KarelVSK VUT Brno7700:57:35-
7MA916Záleský Milanneregistrován 00:57:40-
8MA106Lipenský Martinneregistrován6900:57:43-
9MA1145Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:58:10-
10MA1250Rozlívka RadekHS Čenkovice7300:58:36-
11MA138Strnad TomášSK Žamberk6900:59:03-
12MA149Capoušek Miroslavneregistrován7000:59:19-
13MA153Řemínek MatějAC Choceň8600:59:35-
14MA1648Abrahám LuděkSK Hronov7500:59:58-
3MB177Novotný LuděkSK Žamberk6201:00:05-
15MA1847Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:00:37-
16MA1920Poláček LuděkSokol Klášterec nad Orlicí7501:01:30-
4MB2039Kašpárek Petrneregistrován7601:02:10-
17MA2135Doleček MartinSK Žamberk7301:02:23-
5MB2252Hekrle FrantišekSokol Parník Česká Třebová6001:02:32-
18MA2344Svoboda Filipneregistrován 01:02:53-
6MB2410Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5601:02:58-
7MB2541Dlabka LudvíkKunvald6001:03:02-
8MB2629Liška PavelKB Letohrad6301:03:14-
9MB2730Roháček VladimírSMC Fort Ústí nad Orlicí5801:03:39-
19MA2827Skalický Petrneregistrován 01:05:58-
1ZA291Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7801:06:04-
20MA3028Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6801:06:19-
10MB3134Koblížek JindřichSK Žamberk4801:06:44-
11MB3249Samek Pavelneregistrován5801:06:56-
21MA334Wagner Janneregistrován 01:08:03-
1ZB3425Mikulecká MarcelaSloupnice7301:09:34-
2ZA3531Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:09:58-
12MB3626Němec JanTJ Sokol Osík5101:10:10-
22MA3723Glonek Perneregistrován 01:10:32-
3ZA3815Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:10:35-
23MA3956Havrda JiříDlouhoňovice7301:12:01-
4ZA405Skřenková Kristýnaneregistrována 01:12:34-
13MB4155Chládek Jiříneregistrován 01:13:36-
24MA4240Vymetálek Petrneregistrován8501:14:27-
5ZA4314Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:15:55-
14MB4454Vošlajer ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5201:16:15-
6ZA4513Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:19:46-
25MA4618Weissler Ladislavneregistrován 01:21:14-
26MA4722Dušek Michalneregistrován 01:24:37-
7ZA4833Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8101:25:40-
27MA4917Dušek Patrikneregistrován 01:25:54-
15MB5036Pošta Karelneregistrován 01:27:47-
16MB5124Vychánek Josefneregistrován5601:38:07-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 60%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 60%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
81%

Názory na závod

Nádherné místo na takovéto pretěky. Organizátorům díky a věřím, že letos se opět tato akce uskuteční. Já dorazím zcela jistě.
lada.w

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód