Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Český Krumlov - Kleť

26.4.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Český Krumlov - Kleť
  • datum konání: 26.4.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ22Losman PetrNike team - Maratonstav Úpice7900:42:4160
2MJ2524Vávra JanJIP Větřní8000:49:5257
3MJ4040Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:55:4154
4MJ4545Joch HynekTK Český Krumlov8100:57:3051
5MJ6060Vopat JanAC VIDOX Český Krumlov8101:09:1548
Muži A 20-39 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:42:0490
2MA33Vaněk PetrRT Praha6100:42:4587
3MA44Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:43:0884
4MA55Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:43:4881
5MA66Jiras PavelNike team - TJ Klatovy7700:44:0178
6MA77Stejskal LadislavTJ Větřní7700:44:3275
7MA99Pokorný ZdeněkDTJ Nolex Valašské Meziříčí7500:45:2572
8MA1025Kučera RadekSlavoj Pacov6700:45:3269
9MA1514Rys JaromírAsics Renewa Holešov6400:47:3266
10MA2019Brokeš MartinLetohrad7100:48:3563
11MA2120Šesták BohuslavAKVA Kaplice7200:48:5360
12MA2322Zimmermann PavelSokol Kremže6400:49:1357
13MA2423Bukáček MilanMusado Praha5900:49:2454
14MA2626Racek BohuslavKIN České Budějovice5800:50:0551
15MA2828Marhan MilanHO Banka Praha6800:50:4048
16MA2929Führer MiroslavSKP České Budějovice6400:50:4845
17MA3030Juráň KarelTK České Budějovice7400:51:4242
18MA3434Holeček MichalPraha7400:53:2039
19MA3636Procházka RadekČeské Budějovice7000:54:1036
20MA5353Vitha TomášTC Dvořák České Budějovice7301:00:4633
Muži B 40-49 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB88Kolínek FrantišekNike team - Loko Břeclav5600:44:5060
2MB1110Pechek FrantišekNike team - Maratonstav Úpice5300:45:3957
3MB1211Vopat JanČeský Krumlov5400:45:4654
4MB1312Mach FrantišekPreciosa Jablonec nad Nisou5000:46:1551
5MB1413Žáček StanislavBK Děčín5600:47:2248
6MB1615Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:5245
7MB1716Jašarov ZdeněkPolice České Budějovice5700:47:5742
8MB1817Gregor AntonínKaplice5200:48:0239
9MB1918Hošek VáclavMB České Budějovice5700:48:1336
10MB2727Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:50:0933
11MB3131Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:51:5530
12MB3333Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:53:1727
13MB3737Vladyka JaromírAC Čimelice5600:54:4124
14MB4242Kopřiva JosefČeské Budějovice5200:56:0821
15MB4444Růžička KarelCyklo Velešín5200:57:0818
16MB4646Růžička JiříCyklo Velešín5400:57:4115
17MB5555Dvořák PetrTC Dvořák České Budějovice5001:02:1512
18MB5757Svoboda JaroslavVodní stavby Tábor4801:05:439
19MB6363Molhanc KarelOkula Nýrsko5001:19:406
Muži C 50-59 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2221Marek FrantišekVakkos Týn nad Vltavou4400:49:0630
2MC3232Šoustar LubomírKat.úřad České Budějovice4100:52:1527
3MC3838Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:55:0224
4MC4141Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:55:4721
5MC4747Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:1218
6MC5050Palkovič VladislavVětřní3900:58:5015
7MC5454Opekar JanVelešín4501:01:5512
8MC5656Nanke WernerSokol Opava3801:02:539
9MC5959Kresl LadislavAC Český Krumlov3901:08:406
10MC6161Havel JiříČeské Budějovice4101:10:253
Muži D 60 a více (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4949Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:58:2030
2MD5151Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:00:0627
3MD5252Miles PetrHostinné3701:00:3224
4MD5858Reitinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3701:06:4321
5MD6262Merta JaroslavJeseník3501:18:2118
Ženy A 20-34 let (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3535Hanáková MiroslavaACP Brno6600:53:2530
2ZA3939Válková JitkaAC Čimelice6600:55:2227
3ZA4343Gajdová MilenaČeské Budějovice7200:56:2324
Ženy B 35 a více (trať 10,8 km, 541 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4848Novotná EvaOEZ Letohrad4800:58:1330
Trať 10,8 km, 541 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:42:0490
1MJ22Losman PetrNike team - Maratonstav Úpice7900:42:4160
2MA33Vaněk PetrRT Praha6100:42:4587
3MA44Filingr ČeněkAK Remontas Kadaň6100:43:0884
4MA55Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:43:4881
5MA66Jiras PavelNike team - TJ Klatovy7700:44:0178
6MA77Stejskal LadislavTJ Větřní7700:44:3275
1MB88Kolínek FrantišekNike team - Loko Břeclav5600:44:5060
7MA99Pokorný ZdeněkDTJ Nolex Valašské Meziříčí7500:45:2572
8MA1025Kučera RadekSlavoj Pacov6700:45:3269
2MB1110Pechek FrantišekNike team - Maratonstav Úpice5300:45:3957
3MB1211Vopat JanČeský Krumlov5400:45:4654
4MB1312Mach FrantišekPreciosa Jablonec nad Nisou5000:46:1551
5MB1413Žáček StanislavBK Děčín5600:47:2248
9MA1514Rys JaromírAsics Renewa Holešov6400:47:3266
6MB1615Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:5245
7MB1716Jašarov ZdeněkPolice České Budějovice5700:47:5742
8MB1817Gregor AntonínKaplice5200:48:0239
9MB1918Hošek VáclavMB České Budějovice5700:48:1336
10MA2019Brokeš MartinLetohrad7100:48:3563
11MA2120Šesták BohuslavAKVA Kaplice7200:48:5360
1MC2221Marek FrantišekVakkos Týn nad Vltavou4400:49:0630
12MA2322Zimmermann PavelSokol Kremže6400:49:1357
13MA2423Bukáček MilanMusado Praha5900:49:2454
2MJ2524Vávra JanJIP Větřní8000:49:5257
14MA2626Racek BohuslavKIN České Budějovice5800:50:0551
10MB2727Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:50:0933
15MA2828Marhan MilanHO Banka Praha6800:50:4048
16MA2929Führer MiroslavSKP České Budějovice6400:50:4845
17MA3030Juráň KarelTK České Budějovice7400:51:4242
11MB3131Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:51:5530
2MC3232Šoustar LubomírKat.úřad České Budějovice4100:52:1527
12MB3333Bažant JanAŠ Mladá Boleslav4800:53:1727
18MA3434Holeček MichalPraha7400:53:2039
1ZA3535Hanáková MiroslavaACP Brno6600:53:2530
19MA3636Procházka RadekČeské Budějovice7000:54:1036
13MB3737Vladyka JaromírAC Čimelice5600:54:4124
3MC3838Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:55:0224
2ZA3939Válková JitkaAC Čimelice6600:55:2227
3MJ4040Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:55:4154
4MC4141Klíma VáclavSokol Kamenný Újezd4500:55:4721
14MB4242Kopřiva JosefČeské Budějovice5200:56:0821
3ZA4343Gajdová MilenaČeské Budějovice7200:56:2324
15MB4444Růžička KarelCyklo Velešín5200:57:0818
4MJ4545Joch HynekTK Český Krumlov8100:57:3051
16MB4646Růžička JiříCyklo Velešín5400:57:4115
5MC4747Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:1218
1ZB4848Novotná EvaOEZ Letohrad4800:58:1330
1MD4949Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:58:2030
6MC5050Palkovič VladislavVětřní3900:58:5015
2MD5151Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:00:0627
3MD5252Miles PetrHostinné3701:00:3224
20MA5353Vitha TomášTC Dvořák České Budějovice7301:00:4633
7MC5454Opekar JanVelešín4501:01:5512
17MB5555Dvořák PetrTC Dvořák České Budějovice5001:02:1512
8MC5656Nanke WernerSokol Opava3801:02:539
18MB5757Svoboda JaroslavVodní stavby Tábor4801:05:439
4MD5858Reitinger LadislavSpartak Sezimovo Ústí3701:06:4321
9MC5959Kresl LadislavAC Český Krumlov3901:08:406
5MJ6060Vopat JanAC VIDOX Český Krumlov8101:09:1548
10MC6161Havel JiříČeské Budějovice4101:10:253
5MD6262Merta JaroslavJeseník3501:18:2118
19MB6363Molhanc KarelOkula Nýrsko5001:19:406

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód