Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek

5.7.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek
  • datum konání: 5.7.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ910Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:39:4940
2MJ1617Havelka JanSKI Harrachov7900:41:1638
3MJ2728Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:42:0736
4MJ3940Mikelka OskarTitan Frenštát pod Radhoštěm7800:43:4634
5MJ4344Davídek DušanVrchlabí8100:44:4132
6MJ4849Panec PetrSeddma Semily8000:45:1730
7MJ5657Havelka MiloslavAFK SKP Pardubice8000:46:5328
8MJ6566Gaudel RomanSokol Horní Branná8000:48:2126
9MJ6768Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7800:48:4724
10MJ6869Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:49:0722
11MJ8788Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:54:1020
12MJ9697Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:59:0618
Muži A 20-39 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:37:2560
2MA23Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:37:4358
3MA34Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:37:5756
4MA45Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:38:3454
5MA67Holický MilanAFK Pardubice6500:39:0552
6MA78Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:39:1650
7MA89Vaněk PetrR-TEAM Praha6100:39:4048
8MA1011Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:39:5246
9MA1112Holub PetrSK VW Wella Trutnov6600:40:0344
10MA1213Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:40:2842
11MA1516Hrbek TomášSK Nové Město nad Metují6800:41:1340
12MA1718Palko AlešRosice u Brna7100:41:2738
13MA1920Jiras PavelNike team - TJ Klatovy7700:41:3236
14MA2021Kraus JanAC Turnov6500:41:3234
15MA2324Ulich PetrČS Ústí nad Labem6800:41:5032
16MA2627Buřil FrantišekINKOMA Lázně Bělohrad6600:42:0430
17MA2829Lenča JiříSychrov6600:42:1228
18MA2930Lisý KarelSKP Most6200:42:2926
19MA3233Louda PetrAC Turnov6400:42:5324
20MA3334Rys JaromírAsics Renewa Holešov6400:42:5822
21MA3435Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:43:0120
22MA3637Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:43:2818
23MA4142Tichý PavelElektro Počta Náchod6300:44:0716
24MA4243Marhan MilanHO Banka Praha6800:44:4014
25MA4950Tomíček JosefPoniklá5900:45:2912
26MA5152Weiss MichalAC Praha 18905900:46:0610
27MA5455Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:46:468
28MA5859Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:47:066
29MA6061Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:47:564
30MA6263Hák MichalSokol Studenec7500:48:062
31MA6364Pavlica PetrPraha6300:48:090
32MA6667Davídek DušanVrchlabí6000:48:280
33MA7071Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:49:530
34MA7374Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:50:330
35MA8384Břečka DavidSokol Velké Hamry7400:52:200
36MA8586Krátký JosefVysoká nad Labem6500:52:480
Muži B 40-49 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB56Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:38:5840
2MB1314Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:40:3138
3MB1415Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:40:3436
4MB1819Mach FrantišekPreciosa Jablonec nad Nisou5000:41:3034
5MB2122Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:4232
6MB2223Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:41:4730
7MB2425Vácha PetrElkov Jablonec5400:41:5428
8MB2526Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:41:5626
9MB3031Žáček StanislavBK Děčín5600:42:4224
10MB3132Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:42:4622
11MB3536Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:1020
12MB3738Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:3718
13MB3839Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:43:3916
14MB4546Martinec JosefNová Paka5500:44:5414
15MB4748Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:45:0812
16MB5051Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:5510
17MB5758Kubr VáclavMK Pardubice5500:47:018
18MB6970Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:49:386
19MB7475Krejsa VáclavAVC Praha5200:50:344
20MB7576Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:50:432
21MB7677Kavan IvanLOKO Trutnov5000:50:490
22MB8283Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:52:180
Muži C 50-59 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4041Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:43:4820
2MC4445Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:44:4418
3MC4647Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:0116
4MC5253Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:1914
5MC5354Šteinc LudvíkSokol Havlovice4100:46:2712
6MC5556Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:46:5210
7MC5960Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:47:138
8MC6162Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:47:596
9MC8485Veyr VladimírTJ Červený Kostelec4100:52:434
10MC8687Tučný JanPardubice4700:53:212
11MC8990Kašpar JosefAVC Praha3800:54:270
12MC9899Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:01:350
Muži D 60 let a starší (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD7273Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:50:2220
2MD7778Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:50:5018
3MD7879Zálešák FrantišekStava Havířov3700:50:5716
4MD8182Buchar JanOpel Vrchlabí3300:51:4214
5MD9798Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:59:2612
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7980Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:50:5820
2ŽJ8081Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:51:3318
3ŽJ9293Lazarovová JanaAsics Renewa Holešov8100:56:1616
4ŽJ9394Palánová LenkaSKI Harrachov8300:56:2514
5ŽJ9596Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:58:4312
Ženy A 20-34 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA7172Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice NIKE7500:50:1420
2ZA9091Lenčová JanaSokol Ždarek6900:55:4018
3ZA9192Voldánová VěraMK Hlinsko7300:56:0616
4ZA9495Kubrová DagmarMK Pardubice6300:57:4814
Ženy B 35 let a starší (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6465Paulů BlankaSki Jilemnice5400:48:1320
2ZB8889Pštrossová MarieAVC Praha5900:54:1118
Trať 10,3 km, 460 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Raim LadislavInkoma Lázně Bělohrad6400:37:2560
2MA23Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:37:4358
3MA34Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:37:5756
4MA45Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:38:3454
1MB56Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:38:5840
5MA67Holický MilanAFK Pardubice6500:39:0552
6MA78Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:39:1650
7MA89Vaněk PetrR-TEAM Praha6100:39:4048
1MJ910Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:39:4940
8MA1011Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:39:5246
9MA1112Holub PetrSK VW Wella Trutnov6600:40:0344
10MA1213Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:40:2842
2MB1314Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:40:3138
3MB1415Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:40:3436
11MA1516Hrbek TomášSK Nové Město nad Metují6800:41:1340
2MJ1617Havelka JanSKI Harrachov7900:41:1638
12MA1718Palko AlešRosice u Brna7100:41:2738
4MB1819Mach FrantišekPreciosa Jablonec nad Nisou5000:41:3034
13MA1920Jiras PavelNike team - TJ Klatovy7700:41:3236
14MA2021Kraus JanAC Turnov6500:41:3234
5MB2122Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:41:4232
6MB2223Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:41:4730
15MA2324Ulich PetrČS Ústí nad Labem6800:41:5032
7MB2425Vácha PetrElkov Jablonec5400:41:5428
8MB2526Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:41:5626
16MA2627Buřil FrantišekINKOMA Lázně Bělohrad6600:42:0430
3MJ2728Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou7800:42:0736
17MA2829Lenča JiříSychrov6600:42:1228
18MA2930Lisý KarelSKP Most6200:42:2926
9MB3031Žáček StanislavBK Děčín5600:42:4224
10MB3132Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:42:4622
19MA3233Louda PetrAC Turnov6400:42:5324
20MA3334Rys JaromírAsics Renewa Holešov6400:42:5822
21MA3435Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:43:0120
11MB3536Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:43:1020
22MA3637Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:43:2818
12MB3738Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:43:3718
13MB3839Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:43:3916
4MJ3940Mikelka OskarTitan Frenštát pod Radhoštěm7800:43:4634
1MC4041Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:43:4820
23MA4142Tichý PavelElektro Počta Náchod6300:44:0716
24MA4243Marhan MilanHO Banka Praha6800:44:4014
5MJ4344Davídek DušanVrchlabí8100:44:4132
2MC4445Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:44:4418
14MB4546Martinec JosefNová Paka5500:44:5414
3MC4647Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:0116
15MB4748Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:45:0812
6MJ4849Panec PetrSeddma Semily8000:45:1730
25MA4950Tomíček JosefPoniklá5900:45:2912
16MB5051Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:45:5510
26MA5152Weiss MichalAC Praha 18905900:46:0610
4MC5253Leszkow PetrMK Hlinsko4400:46:1914
5MC5354Šteinc LudvíkSokol Havlovice4100:46:2712
27MA5455Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:46:468
6MC5556Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:46:5210
7MJ5657Havelka MiloslavAFK SKP Pardubice8000:46:5328
17MB5758Kubr VáclavMK Pardubice5500:47:018
28MA5859Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:47:066
7MC5960Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:47:138
29MA6061Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:47:564
8MC6162Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:47:596
30MA6263Hák MichalSokol Studenec7500:48:062
31MA6364Pavlica PetrPraha6300:48:090
1ZB6465Paulů BlankaSki Jilemnice5400:48:1320
8MJ6566Gaudel RomanSokol Horní Branná8000:48:2126
32MA6667Davídek DušanVrchlabí6000:48:280
9MJ6768Šír VáclavRokytnice nad Jizerou7800:48:4724
10MJ6869Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:49:0722
18MB6970Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:49:386
33MA7071Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:49:530
1ZA7172Schlezingerová RenataMaratonstav Úpice NIKE7500:50:1420
1MD7273Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:50:2220
34MA7374Ondra VladimírLiga 100 Praha6800:50:330
19MB7475Krejsa VáclavAVC Praha5200:50:344
20MB7576Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:50:432
21MB7677Kavan IvanLOKO Trutnov5000:50:490
2MD7778Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:50:5018
3MD7879Zálešák FrantišekStava Havířov3700:50:5716
1ŽJ7980Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:50:5820
2ŽJ8081Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:51:3318
4MD8182Buchar JanOpel Vrchlabí3300:51:4214
22MB8283Novák VáclavVodní Stavby Praha5200:52:180
35MA8384Břečka DavidSokol Velké Hamry7400:52:200
9MC8485Veyr VladimírTJ Červený Kostelec4100:52:434
36MA8586Krátký JosefVysoká nad Labem6500:52:480
10MC8687Tučný JanPardubice4700:53:212
11MJ8788Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:54:1020
2ZB8889Pštrossová MarieAVC Praha5900:54:1118
11MC8990Kašpar JosefAVC Praha3800:54:270
2ZA9091Lenčová JanaSokol Ždarek6900:55:4018
3ZA9192Voldánová VěraMK Hlinsko7300:56:0616
3ŽJ9293Lazarovová JanaAsics Renewa Holešov8100:56:1616
4ŽJ9394Palánová LenkaSKI Harrachov8300:56:2514
4ZA9495Kubrová DagmarMK Pardubice6300:57:4814
5ŽJ9596Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:58:4312
12MJ9697Dumek VáclavJiskra Tanvald8700:59:0618
5MD9798Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:59:2612
12MC9899Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:01:350

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód