Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

12.7.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 12.7.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý93
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
20.9.2008Jilemnice - Žalý135
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 2725

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5119
Javůrek Jiří4817
Kožnar Aleš6616
Paulů Blanka5415
Svoboda Petr6814
Šimůnek Jaromír5514
Brunclík Ivo5814
Votoček Filip8414
Grohová Jaroslava5113
Berka Radim8213
Vraštilová Miloslava5612
Berka Martin8512
Kynčlová Dagmar7212
Metelka Josef4412
Havlíček Zdeněk3511
Tučný Jan4710
Flegl Vlastimil8610
Marek František4110
Šubrt Jan6810
Flegl Vlastimil5310
Jelen Petr689
Pechek František539
Dvořák Jiří639
Stuchlík Zdeněk509
Jančík Bořek649
Vacarda Vladimír599
Kynčl Stanislav649
Klampflová Eva649
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Šteinc Ludvík418
Kadavý Jan478
Harcubová Jana688
Augustin František618
Šrutek Stanislav588
Haman Václav818
Knápek Ladislav618
Veselý Pavel668
Nečas Josef587
Malý Jan737
Bergr Tomáš717
Ulich Petr687
Dlab Ladislav707
Randáková Helena747
Novotný Jiří717
Matějka Roman757
Kuřík Michal767
Buchar Jan337
Kraus Jakub927

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ31Losman PetrMaratonstav Úpice7900:45:4140
2MJ92Havelka JanSKI Harrachov7900:48:3238
3MJ153Šír DanielSpartak Rokytnice7900:49:4336
4MJ204Davídek DušanVrchlabí8100:51:2734
5MJ255Novotný TomášSKP Hradec Králové8100:53:0732
6MJ276Gebas MiroslavSKP Hradec Králové8100:53:4830
7MJ327Panec PetrTJ Semily8000:54:3828
8MJ358Novák TomášKRB Koberovy8000:55:4326
9MJ399Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:56:1124
10MJ4210Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:56:5022
11MJ5411Beran JanSpartak Police nad Metují8301:04:1820
Muži A 20-39 let (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Zoubek ZdeněkNike team - Slovan Liberec6900:44:2260
2MA213Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:44:3458
3MA414Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:46:1356
4MA515Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:46:3154
5MA616Vaněk PetrRT Praha6100:46:4052
6MA717Žák JiříTJ NMNM7100:47:1750
7MA1018Ulich PetrČS Ústí nad Labem6800:48:4548
8MA1119Palko Alešxxx7100:48:5646
9MA1220Holub PetrSK VW Vella Trutnov6600:49:0644
10MA1721Lisý KarelMUS Most6200:50:4942
11MA1922Gombita JosefRemontas Kadaň5800:51:1340
12MA2123Šnejdar DušanSKP Most7000:51:3638
13MA2324Wipler MartinBK HOPE Moldava6600:52:2236
14MA3025Brokeš MarekTaxi BROKEŠ Letohrad7100:54:3134
15MA3126Buřil FrantišekInkoma Lázně Bělohrad6600:54:3532
16MA3627Mrva Pavelxxx6000:55:4930
17MA3828Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:56:0628
18MA4129Davídek DušanVrchlabí6000:56:2826
Muži B 40-49 let (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB830Kolínek FrantišekNike team - Loko Břeclav5600:47:5140
2MB1331Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:49:2838
3MB1432Mach FrantišekSKI klub Preciosa5000:49:4236
4MB1633Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:49:5334
5MB1834Žáček StanislavBK Děčín5600:50:5832
6MB2235Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:51:5630
7MB2436Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:52:3528
8MB2637Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:53:0926
9MB3438Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:55:2224
10MB4339Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:56:5822
11MB4440Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:57:0420
12MB4941Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:4418
13MB5042Krejsa VáclavLiga 100 Praha5201:01:0516
14MB5543Náprstek JiříJilemnice4901:04:3614
15MB6244Čepelka OldřichTima Liberec4801:19:4212
Muži C 50-59 let (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2845Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:0220
2MC2947Metelka JosefSokol Studnice4400:54:2918
3MC3348Biemann GötzSKI Harrachov4300:54:4516
4MC4849Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:00:1714
5MC5150Vlk IvanLaryko Hostinné4201:03:1412
6MC5651Tučný JanMK Pardubice4701:05:0510
7MC6152Pritchard ColinCarnethy/SCO4301:10:31-
Muži D 60 a strarší (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4653Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:59:2320
2MD5254Buchar JanOPEL Vrchlabí3301:03:1818
3MD5355Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:03:4616
4MD5756Miles PetrHostinné3701:05:1614
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4757Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8000:59:4220
2ŽJ5858Rybářová LenkaSKP Hradec Králové8101:05:2118
3ŽJ6059Šrubařová MarieTITAN Frenštát pod Radhoštěm8001:06:4616
Ženy A 20-34 let (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3760Hebelková DitaTJ Maratonstav Úpice7600:55:5220
2ZA4061Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:56:2318
Ženy B 35 a starší (trať 9,32 km, 594 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4562Paulů BlankaSKI Jilemnice5400:58:3820
2ZB5963Pštrossová MarieAVC Praha5901:06:2518
Trať 9,32 km, 594 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Zoubek ZdeněkNike team - Slovan Liberec6900:44:2260
2MA213Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:44:3458
1MJ31Losman PetrMaratonstav Úpice7900:45:4140
3MA414Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7500:46:1356
4MA515Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:46:3154
5MA616Vaněk PetrRT Praha6100:46:4052
6MA717Žák JiříTJ NMNM7100:47:1750
1MB830Kolínek FrantišekNike team - Loko Břeclav5600:47:5140
2MJ92Havelka JanSKI Harrachov7900:48:3238
7MA1018Ulich PetrČS Ústí nad Labem6800:48:4548
8MA1119Palko Alešxxx7100:48:5646
9MA1220Holub PetrSK VW Vella Trutnov6600:49:0644
2MB1331Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:49:2838
3MB1432Mach FrantišekSKI klub Preciosa5000:49:4236
3MJ153Šír DanielSpartak Rokytnice7900:49:4336
4MB1633Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:49:5334
10MA1721Lisý KarelMUS Most6200:50:4942
5MB1834Žáček StanislavBK Děčín5600:50:5832
11MA1922Gombita JosefRemontas Kadaň5800:51:1340
4MJ204Davídek DušanVrchlabí8100:51:2734
12MA2123Šnejdar DušanSKP Most7000:51:3638
6MB2235Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:51:5630
13MA2324Wipler MartinBK HOPE Moldava6600:52:2236
7MB2436Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:52:3528
5MJ255Novotný TomášSKP Hradec Králové8100:53:0732
8MB2637Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:53:0926
6MJ276Gebas MiroslavSKP Hradec Králové8100:53:4830
1MC2845Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:0220
2MC2947Metelka JosefSokol Studnice4400:54:2918
14MA3025Brokeš MarekTaxi BROKEŠ Letohrad7100:54:3134
15MA3126Buřil FrantišekInkoma Lázně Bělohrad6600:54:3532
7MJ327Panec PetrTJ Semily8000:54:3828
3MC3348Biemann GötzSKI Harrachov4300:54:4516
9MB3438Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:55:2224
8MJ358Novák TomášKRB Koberovy8000:55:4326
16MA3627Mrva Pavelxxx6000:55:4930
1ZA3760Hebelková DitaTJ Maratonstav Úpice7600:55:5220
17MA3828Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:56:0628
9MJ399Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:56:1124
2ZA4061Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:56:2318
18MA4129Davídek DušanVrchlabí6000:56:2826
10MJ4210Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:56:5022
10MB4339Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:56:5822
11MB4440Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:57:0420
1ZB4562Paulů BlankaSKI Jilemnice5400:58:3820
1MD4653Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3500:59:2320
1ŽJ4757Navrátilová LucieSKI Kasper Trutnov8000:59:4220
4MC4849Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4101:00:1714
12MB4941Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:00:4418
13MB5042Krejsa VáclavLiga 100 Praha5201:01:0516
5MC5150Vlk IvanLaryko Hostinné4201:03:1412
2MD5254Buchar JanOPEL Vrchlabí3301:03:1818
3MD5355Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:03:4616
11MJ5411Beran JanSpartak Police nad Metují8301:04:1820
14MB5543Náprstek JiříJilemnice4901:04:3614
6MC5651Tučný JanMK Pardubice4701:05:0510
4MD5756Miles PetrHostinné3701:05:1614
2ŽJ5858Rybářová LenkaSKP Hradec Králové8101:05:2118
2ZB5963Pštrossová MarieAVC Praha5901:06:2518
3ŽJ6059Šrubařová MarieTITAN Frenštát pod Radhoštěm8001:06:4616
7MC6152Pritchard ColinCarnethy/SCO4301:10:31-
15MB6244Čepelka OldřichTima Liberec4801:19:4212

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód