Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Špindlerův Mlýn - Vrbatova bouda

13.7.1997, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Špindlerův Mlýn - Vrbatova bouda
  • datum konání: 13.7.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ45Losman PetrMaratonstav Úpice - Nike team7900:44:2560
2MJ1213Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:46:5357
3MJ1415Vrabec MartinSKI Kasper Trutnov7900:47:0454
4MJ2324Havelka JanSKI Harrachov7900:49:1751
5MJ3132Šír DanielSpartak Rokytnice7900:50:2148
6MJ3334Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:51:0745
7MJ3435Novotný TomášSKP Hradec Králové8100:51:0842
8MJ3536Gebas MiroslavSKP Hradec Králové8100:51:0939
9MJ3738Davídek DušanVrchlabí8100:51:2336
10MJ3839Novák TomášKRB Koberovy8000:51:3733
11MJ4243Mikelka OskarTitan Frenštát pod Radhoštěm7800:52:1930
12MJ4647Panec PetrTJ Semily8000:52:4227
13MJ5960Lukš MiroslavTJ Hasa Pohledec8000:55:0224
13MJ5961Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:55:0224
15MJ9192Gaudel RomanSokol Horní Branná8001:03:3218
Muži A 20-39 let (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:43:1390
2MA23Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:43:3187
3MA34Korunka VáclavDukla Liberec6500:43:5184
4MA56Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:44:5681
5MA67Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:45:4178
6MA78Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:46:0575
7MA89Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:46:2472
8MA1011Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:46:4769
9MA1112Ulich PetrČS Ústí nad Labem6800:46:5166
10MA1314Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:46:5863
11MA1516Kovářík PřemyslPreciosa Jablonec nad Nisou7100:47:0660
12MA1617Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:47:2757
13MA1718Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:47:3954
14MA1819Pokorný ZdeněkDTJ Nolex Valašské Meziříčí7500:47:5951
15MA2122Zikmund ZdeněkSK Sagita6700:48:3048
16MA2223Koucký RomanViking Jilemnice6300:48:4945
17MA2425Palko AlešRosice u Brna7100:49:1942
18MA2627Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:49:3139
19MA2829Petrásek MartinKrkonoše Vrchlabí6600:49:5236
20MA3031Pierce GeorgeLázně Bělohrad5900:50:17-
21MA3637Marhan MilanHO Banka Praha6800:51:1033
22MA4041Tichý PavelProfi Náchod6300:52:0130
23MA4344Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:52:2627
24MA5051Václ TomášDSZ Jilemnice6400:53:0424
25MA5152Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6300:53:2621
26MA5354Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:53:3518
27MA5455Mrva Pavelneregistrován6000:53:4515
28MA5657Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:54:1612
29MA5758Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6300:54:269
30MA6869Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7200:56:346
31MA6970Mollinger LuděkSKP Hronov7200:56:473
32MA7172Rampas VáclavSK Sagita6700:57:200
33MA7374Vraštil PetrSokol Roztoky7500:58:040
34MA7475Cvejn JosefKČT Náchod6300:58:130
35MA7576Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:58:160
36MA7980Pavlica PetrPraha6300:59:340
37MA8384Řehák PavelJičín6001:00:550
Muži B 40-49 let (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB910Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:46:3960
2MB1920Mach FrantišekSKI Club Preciosa Jablonec5000:48:0757
3MB2021Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:48:2554
4MB2526Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:49:2251
5MB2728Žáček StanislavBK Děčín5600:49:4748
6MB2930Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:50:0845
7MB3233Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:50:5042
8MB3940Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:51:4839
9MB4142Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:52:1236
10MB4546Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:3733
11MB4648Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:52:4230
12MB5253Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:53:3027
13MB5859Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:54:2924
14MB6162Kubr VáclavMK Pardubice5500:55:1021
15MB6465Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:55:4418
16MB6667Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:56:1115
17MB7273Novotný MiroslavSKP Hradec Králové5600:57:3712
18MB7879Vymer JanStrojírny Poldi Kladno5500:59:059
19MB8485Krejsa VáclavAVC Praha5201:01:206
20MB8586Kaván IvanLoko Trutnov5001:01:463
Muži C 50-59 let (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4445Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:52:2830
2MC4849Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:52:4427
3MC4950Biemann GötzSKI Harrachov4300:52:4824
4MC5556Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:0021
5MC6263Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:55:1118
6MC6768Šteinc LudvíkVrchlabí4100:56:3115
7MC7677Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:1812
8MC8283Vlk IvanLaryko Hostinné4201:00:499
9MC8889Tučný JanMK Pardubice4701:02:506
10MC9496Bielčik JindřichLichkov4001:05:323
11MC99100Novotný JiříSpartak Letohrad4501:06:480
12MC100101Čech KarelSF Praha4501:09:320
13MC102103Groh StanislavHS Vrchlabí4601:17:570
Muži D 60 let a starší (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD8081Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:59:3930
2MD8182Buchar JanOpel Vrchlabí3301:00:3527
3MD9091Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:03:0724
4MD9293Miles PetrHostinné3701:04:0621
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ8788Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8001:02:2430
2ŽJ9697Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov8101:05:4427
3ŽJ9899Palánová LenkaSKI Harrachov8301:06:2824
4ŽJ101102Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:15:2521
Ženy A 20-34 let (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6364Hanáková MiroslavaACP Brno6600:55:1730
2ZA6566Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:56:0327
3ZA7071Háková EvaSKP Jablonex6900:57:0224
4ZA8990Lenčová JanaŽďárek6901:03:0421
5ZA9798Kubrová DagmarMK Pardubice6301:06:1918
Ženy B 35 let a starší (trať 10,2 km, 680 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7778Mališová KarlaUSK Praha6000:58:1930
2ZB8687Novotná EvaOEZ Letohrad4801:01:5627
3ZB9394Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:04:3024
4ZB9495Pštrossová MarieAVC Praha5901:05:3221
5ZB103104Řeháková DanaJičín6201:19:2115
-ZB-105Chlupatá JanaSK Banka Praha50DNF-
Trať 10,2 km, 680 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:43:1390
2MA23Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:43:3187
3MA34Korunka VáclavDukla Liberec6500:43:5184
1MJ45Losman PetrMaratonstav Úpice - Nike team7900:44:2560
4MA56Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:44:5681
5MA67Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:45:4178
6MA78Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:46:0575
7MA89Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:46:2472
1MB910Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:46:3960
8MA1011Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:46:4769
9MA1112Ulich PetrČS Ústí nad Labem6800:46:5166
2MJ1213Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:46:5357
10MA1314Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:46:5863
3MJ1415Vrabec MartinSKI Kasper Trutnov7900:47:0454
11MA1516Kovářík PřemyslPreciosa Jablonec nad Nisou7100:47:0660
12MA1617Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:47:2757
13MA1718Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:47:3954
14MA1819Pokorný ZdeněkDTJ Nolex Valašské Meziříčí7500:47:5951
2MB1920Mach FrantišekSKI Club Preciosa Jablonec5000:48:0757
3MB2021Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:48:2554
15MA2122Zikmund ZdeněkSK Sagita6700:48:3048
16MA2223Koucký RomanViking Jilemnice6300:48:4945
4MJ2324Havelka JanSKI Harrachov7900:49:1751
17MA2425Palko AlešRosice u Brna7100:49:1942
4MB2526Vojáček PavelLOKO Trutnov5100:49:2251
18MA2627Gombita JosefAK Remontas Kadaň5800:49:3139
5MB2728Žáček StanislavBK Děčín5600:49:4748
19MA2829Petrásek MartinKrkonoše Vrchlabí6600:49:5236
6MB2930Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:50:0845
20MA3031Pierce GeorgeLázně Bělohrad5900:50:17-
5MJ3132Šír DanielSpartak Rokytnice7900:50:2148
7MB3233Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:50:5042
6MJ3334Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:51:0745
7MJ3435Novotný TomášSKP Hradec Králové8100:51:0842
8MJ3536Gebas MiroslavSKP Hradec Králové8100:51:0939
21MA3637Marhan MilanHO Banka Praha6800:51:1033
9MJ3738Davídek DušanVrchlabí8100:51:2336
10MJ3839Novák TomášKRB Koberovy8000:51:3733
8MB3940Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:51:4839
22MA4041Tichý PavelProfi Náchod6300:52:0130
9MB4142Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:52:1236
11MJ4243Mikelka OskarTitan Frenštát pod Radhoštěm7800:52:1930
23MA4344Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:52:2627
1MC4445Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:52:2830
10MB4546Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:52:3733
11MB4648Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:52:4230
12MJ4647Panec PetrTJ Semily8000:52:4227
2MC4849Kříž MilanTJ Liga 100 Praha4600:52:4427
3MC4950Biemann GötzSKI Harrachov4300:52:4824
24MA5051Václ TomášDSZ Jilemnice6400:53:0424
25MA5152Vávra MartinTJ Jiskra Hořice6300:53:2621
12MB5253Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:53:3027
26MA5354Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:53:3518
27MA5455Mrva Pavelneregistrován6000:53:4515
4MC5556Leszkow PetrMK Hlinsko4400:54:0021
28MA5657Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:54:1612
29MA5758Vávra RadekTJ Jiskra Hořice6300:54:269
13MB5859Gregor JaroslavLiga 100 Praha5100:54:2924
13MJ5961Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:55:0224
13MJ5960Lukš MiroslavTJ Hasa Pohledec8000:55:0224
14MB6162Kubr VáclavMK Pardubice5500:55:1021
5MC6263Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:55:1118
1ZA6364Hanáková MiroslavaACP Brno6600:55:1730
15MB6465Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:55:4418
2ZA6566Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:56:0327
16MB6667Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:56:1115
6MC6768Šteinc LudvíkVrchlabí4100:56:3115
30MA6869Dunka ŠtěpánSAC Špindlerův Mlýn7200:56:346
31MA6970Mollinger LuděkSKP Hronov7200:56:473
3ZA7071Háková EvaSKP Jablonex6900:57:0224
32MA7172Rampas VáclavSK Sagita6700:57:200
17MB7273Novotný MiroslavSKP Hradec Králové5600:57:3712
33MA7374Vraštil PetrSokol Roztoky7500:58:040
34MA7475Cvejn JosefKČT Náchod6300:58:130
35MA7576Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:58:160
7MC7677Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:1812
1ZB7778Mališová KarlaUSK Praha6000:58:1930
18MB7879Vymer JanStrojírny Poldi Kladno5500:59:059
36MA7980Pavlica PetrPraha6300:59:340
1MD8081Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:59:3930
2MD8182Buchar JanOpel Vrchlabí3301:00:3527
8MC8283Vlk IvanLaryko Hostinné4201:00:499
37MA8384Řehák PavelJičín6001:00:550
19MB8485Krejsa VáclavAVC Praha5201:01:206
20MB8586Kaván IvanLoko Trutnov5001:01:463
2ZB8687Novotná EvaOEZ Letohrad4801:01:5627
1ŽJ8788Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8001:02:2430
9MC8889Tučný JanMK Pardubice4701:02:506
4ZA8990Lenčová JanaŽďárek6901:03:0421
3MD9091Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3401:03:0724
15MJ9192Gaudel RomanSokol Horní Branná8001:03:3218
4MD9293Miles PetrHostinné3701:04:0621
3ZB9394Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:04:3024
4ZB9495Pštrossová MarieAVC Praha5901:05:3221
10MC9496Bielčik JindřichLichkov4001:05:323
2ŽJ9697Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov8101:05:4427
5ZA9798Kubrová DagmarMK Pardubice6301:06:1918
3ŽJ9899Palánová LenkaSKI Harrachov8301:06:2824
11MC99100Novotný JiříSpartak Letohrad4501:06:480
12MC100101Čech KarelSF Praha4501:09:320
4ŽJ101102Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:15:2521
13MC102103Groh StanislavHS Vrchlabí4601:17:570
5ZB103104Řeháková DanaJičín6201:19:2115

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód