Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Copa Gentiana

8.10.2000, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Copa Gentiana
  • datum konání: 8.10.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SKI CLUB Harrachov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
19.9.1999Copa Gentiana48

Statistika závodu Copa Gentiana

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 48

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šimůnek Jan492
Palán Zdeněk562
Vacek Martin692
Kubrová Dagmar632
Havelka Jan792
Tomíček Josef592
Heger Vojtěch742
Kotyk Jan722
Pechek František532
Stránský Aleš602
Brunclík Ivo582
Hofmanová Veronika782
Šimůnek Jan822
Pštrosová Marie2
Kubr Václav552
Soukup Ladislav582

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ77Kožíšek DušanSKI Harrachov8301:26:2260
2MJ1515Neumann MilanSki Jilemnice8301:32:2757
3MJ1818Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:34:2554
4MJ1919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:34:2751
5MJ3333Kohoutek JanSki Jilemnice8201:52:0448
6MJ4040Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8202:04:2045
Muži A (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA22Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:23:0690
2MA33Pokorný ZdeněkSK Hranice7501:23:4987
3MA44Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:24:0584
4MA88Martínek JanAC Čáslav6301:26:3681
5MA99Havelka JanMaratonstav Úpice7901:26:5278
6MA1212Čipera RadekSKI Radvanice6401:29:5975
7MA1313Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:31:2272
8MA1414Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6601:32:0969
9MA1616Bílek JosefSK Cyklotramp Liberec8001:33:0466
10MA2020Kotyk JanKolín7201:37:3463
11MA2121Wolf DavidKořenov7201:39:0260
12MA2222Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:40:4957
13MA2626Fadrhons AlešTJ Řepy6801:45:4754
14MA3131Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:50:1851
15MA3636Mindžák AndrejSKI CLUB Liberec7201:57:1948
Muži B (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:22:2960
2MB55Kolínek FrantišekAK Perná5601:24:3057
3MB66Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:24:4754
4MB1010Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:27:1751
5MB1111Palán ZdeněkSKI Harrachov5601:28:4048
6MB2323Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:41:5645
7MB2424Tůma ZdeněkMaraton Jablonec5701:42:5842
8MB2727Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:46:0539
9MB2828Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:46:4736
10MB2929Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:49:1633
11MB3737Hojáč MojmírTanvald5801:58:0230
Muži C (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1717Biemann GötzSKI Harrachov4301:33:4130
2MC2525Zahula JanČD Tanvald5001:45:3127
3MC3232Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4601:51:2224
4MC3434Hájek VladimírSKI Harrachov5001:53:5021
5MC4444Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:20:0018
Muži D (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3535Bielčík JindřichTJ Lichkov 01:55:1830
Juniorky (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4141Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8402:13:0830
2ŽJ4343Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8102:14:4727
Ženy A (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3838Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:59:2430
2ZA4242Kostomlatská IvanaTrutnov7102:14:2527
Ženy B (trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3030Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:49:1930
2ZB3939Pštrosová MarieAVC Praha 02:00:4927
3ZB4545Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6402:26:3524
Trať 15,200 km, 1300,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:22:2960
1MA22Myška JiříISCAREX Česká Třebová7301:23:0690
2MA33Pokorný ZdeněkSK Hranice7501:23:4987
3MA44Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:24:0584
2MB55Kolínek FrantišekAK Perná5601:24:3057
3MB66Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:24:4754
1MJ77Kožíšek DušanSKI Harrachov8301:26:2260
4MA88Martínek JanAC Čáslav6301:26:3681
5MA99Havelka JanMaratonstav Úpice7901:26:5278
4MB1010Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5901:27:1751
5MB1111Palán ZdeněkSKI Harrachov5601:28:4048
6MA1212Čipera RadekSKI Radvanice6401:29:5975
7MA1313Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:31:2272
8MA1414Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6601:32:0969
2MJ1515Neumann MilanSki Jilemnice8301:32:2757
9MA1616Bílek JosefSK Cyklotramp Liberec8001:33:0466
1MC1717Biemann GötzSKI Harrachov4301:33:4130
3MJ1818Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:34:2554
4MJ1919Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:34:2751
10MA2020Kotyk JanKolín7201:37:3463
11MA2121Wolf DavidKořenov7201:39:0260
12MA2222Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:40:4957
6MB2323Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:41:5645
7MB2424Tůma ZdeněkMaraton Jablonec5701:42:5842
2MC2525Zahula JanČD Tanvald5001:45:3127
13MA2626Fadrhons AlešTJ Řepy6801:45:4754
8MB2727Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5801:46:0539
9MB2828Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:46:4736
10MB2929Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:49:1633
1ZB3030Kubrová DagmarLabe Triclub Hradec Králové6301:49:1930
14MA3131Ondra VladimírLiga 100 Praha6801:50:1851
3MC3232Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4601:51:2224
5MJ3333Kohoutek JanSki Jilemnice8201:52:0448
4MC3434Hájek VladimírSKI Harrachov5001:53:5021
1MD3535Bielčík JindřichTJ Lichkov 01:55:1830
15MA3636Mindžák AndrejSKI CLUB Liberec7201:57:1948
11MB3737Hojáč MojmírTanvald5801:58:0230
1ZA3838Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:59:2430
2ZB3939Pštrosová MarieAVC Praha 02:00:4927
6MJ4040Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8202:04:2045
1ŽJ4141Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8402:13:0830
2ZA4242Kostomlatská IvanaTrutnov7102:14:2527
2ŽJ4343Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8102:14:4727
5MC4444Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4902:20:0018
3ZB4545Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6402:26:3524

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč