Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora MČR

9.8.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora MČR
  • datum konání: 9.8.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora MČR

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5495

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Brunclík Ivo5821
Grohová Jaroslava5120
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šmída Oldřich4820
Šír Václav4819
Šrůtek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Pechek Petr8316
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Linhart Miloš4413
Sadílek Ota4613
Vacarda Vladimír5913
Novotná Eva4813
Jančík Bořek6413
Skalický Roman7113
Tichý Pavel6313
Vítek Miroslav7213
Pešek Milan6013
Metelková Táňa7213
Keprtová Miloslava4813
Krupička Miroslav5313
Tempír František4912
Bureš Jindřich5312
Gregor Jaroslav5112

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3146Losman PetrNike team - Maratonstav Úpice7900:35:3060
2MJ17147Flemr LiborSlavoj Mladá Boleslav7800:38:1457
3MJ24148Mollinger JaroslavLoko Trutnov7800:38:5654
4MJ31149Razým LukášJiskra Ústí n. Orlicí7900:39:4451
5MJ37150Havelka JanSKI Harrachov7900:40:1648
6MJ46151Šír DanielSpartak Rokytnice7900:41:1445
7MJ74153Márinka TomášSki Jilemnice8100:43:5242
7MJ74152Panec PetrTJ Semily8000:43:5242
9MJ79154Novotný TomášSKP Hradec Králové8100:44:0236
10MJ85155Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:44:3533
11MJ90156Slováček TomášSKOB Zlín8000:45:1830
12MJ97157Soukup JaroslavSki Jilemnice8200:45:4527
13MJ98158Spilka PetrSKI Jilemnice7800:45:4624
14MJ102159Varchola OndřejAKA Stříbrníky8100:46:0721
15MJ108160Balatka MiroslavPreciosa Jablonec nad Nisou8200:47:0618
16MJ110161Beran JanSpartak Police nad Metují8300:47:1715
17MJ115162Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:47:4112
18MJ117163Novák TomášKRB Koberovy8000:47:469
19MJ126164Miksa RichardSKI Klub Harrachov8300:48:586
20MJ131165Gavdel RomanSokol Horní Branná8100:49:063
21MJ140166Chmelař VítězslavSKU Junior Plzeň7900:49:540
22MJ143167Parma AntonínSKI Jilemnice8100:50:070
23MJ145168Jodas AlešSKI Jilemnice8100:50:220
24MJ157169Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:51:530
25MJ159170Junek LiborSKI Jilemnice8200:52:000
26MJ165171Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:52:360
27MJ168172Havelka FilipPreciosa Jablonec nad Nisou7800:53:050
28MJ188173Libecajt AlešOK 24 Praha7800:59:540
Muži A 20-39 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Soukup RadomírAC Kablo Kladno6800:35:0890
2MA22Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6400:35:1887
3MA33Korunka VáclavDukla Liberec6500:35:3084
4MA54Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:36:1681
5MA65Maceček VladoAK Kroměříž7500:36:2378
6MA76Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:36:3175
7MA87Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:36:5472
8MA98Moravec OndřejSlavoj Pacov7400:37:0469
9MA109Hajzler JiříReproservis Brno6300:37:2566
10MA1110Pop TomášTJ Valašské Meziříčí7100:37:3363
11MA1211Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:37:4060
12MA1312Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:37:4457
13MA1513Holub PetrWV Vella Trutnov6600:38:0154
14MA1614Vaněk PetrRT Praha6100:38:0751
15MA1815Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:38:2448
16MA1916Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:38:2745
17MA2017Karlík FrantišekAK Mus Most6500:38:2842
18MA2218Mazač JaroslavSK Nové Město6800:38:4039
19MA2319Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:38:5336
20MA2620Dedek AlešSK Přerov7500:39:2133
21MA2721Csabo MartinAC Kablo Kladno7700:39:2630
22MA3022Lisý KarelMUS Most6200:39:4127
23MA3323Smetana JosefPSK Afex Klatovy6900:39:5224
24MA3424Pomikálek JosefTJ Jičín7500:39:5621
25MA3525Dryák LubošTJ Spolana Neratovice7600:40:0618
26MA3626Stehlík DanielViking Jilemnice7000:40:1115
27MA3827Jiras PavelTJ Klatovy7700:40:2612
28MA4128Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:40:599
29MA4429Vinš PavelOK 24 Praha6900:41:066
30MA4530Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:41:103
31MA4731Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:41:330
32MA4832Helberg JohnNew Zealand7700:41:36-
33MA5133Paloko AlešRosice u Brna7100:42:000
34MA5234Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:42:010
35MA5335Tomíček JosefSKI Klub Vysoké nad Jizerou5900:42:020
36MA5536Hrabovský JiříSK Přerov7500:42:120
37MA5637Novotný BronislavAK Kroměříž7000:42:170
38MA5738Brodský VladimírTJ Jičín6800:42:180
39MA5839Rohlík MichalRedpoint Teplice nad Metují6800:42:190
39MA5840Gombita JosefRemontas Kadaň5800:42:190
41MA6141Matějů MichalUSK Praha7700:42:300
42MA6342Pinkava LuděkSK Nové Město6600:42:520
43MA6643Mrva PavelČeská Kamenice6000:43:240
44MA6844Česenek ZbyněkHudy Sport6800:43:420
44MA6845Pomikálek JanTJ Milovice7700:43:420
46MA7046Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:43:430
47MA7147Bláha KamilPamep Pce7200:43:440
48MA7248Nývlt MilanSKI Radvanice6100:43:450
49MA7349Kuhn ViktorWV Vella Trutnov6200:43:500
50MA8250Weiss MichalAC Praha5900:44:280
51MA8351Musil JiříMK Hlinsko7200:44:290
52MA8752Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:45:090
53MA8953Němec KamilMakrofakt Vlašim7500:45:160
54MA9155Havlíček IvoLánov6600:45:220
54MA9154Murčo PetrVW VELLA Trutnov6400:45:220
56MA9356Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:45:280
57MA9557Kříž PetrRýmařov6100:45:340
57MA9558Molinger LuděkSK Hronov7200:45:340
59MA10759Vašíček MartinTJ SKI Radvanice7100:47:050
60MA11160Tichý PavelProfi Náchod6300:47:220
61MA11261Vašíček RomanSKI Radvanice7400:47:290
62MA11362Cvejn JosefNáchod6300:47:320
63MA11863Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:47:550
64MA12264Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:48:170
65MA12365Beran JiříSpartak Police7700:48:280
66MA12866Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:49:020
67MA13367Bludský DavidST Chvojkovice Brod7100:49:110
68MA13468Mocker FrantišekASK Děčín5800:49:120
69MA13869Dolejší VítSK OB Slaný7100:49:430
70MA13970Davídek JiříTrutnov6400:49:510
71MA14171Tlustý JanAC Kablo Kladno7400:49:570
72MA14272Černík MiroslavVrchlabí7500:50:060
73MA14873Horák JanVrchlabí7600:50:290
74MA15174Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:50:470
75MA15375Krátký JosefVysoká nad Labem6500:51:200
76MA15876Silný JosefSvoboda nad Úpou6100:51:560
77MA16377Vaněk MartinRtyně v Podkrkonoší7500:52:180
78MA16478Pufr MichalAC Kablo Kladno7500:52:320
79MA17779Silný KarelSvoboda nad Úpou6300:55:070
80MA18380Hlavsa AlešBit Servis7300:57:210
81MA18481Slavík PavelOB Náchod7300:58:170
82MA18582David PavelSokol Černožice7200:58:330
83MA19483Hloušek PetrAC Poldi Kladno7501:02:170
83MA19484Holub PetrAC Kablo Kladno7701:02:170
85MA19785Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7501:08:250
Muži B 40-49 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1486Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:37:5260
2MB2187Kolínek FrantišekNike team - Loko Břeclav5600:38:3257
3MB2588Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:39:1154
4MB2889Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:39:2851
5MB2990Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:3748
6MB3291Balatka JaroslavCiklon Jablonec5400:39:4645
7MB3992Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:40:3242
8MB4093Smrčka MilošBohemians Praha5400:40:4739
9MB4294Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:0136
10MB4395Mach FrantišekPreciosa Jablonec nad Nisou5000:41:0533
11MB4996Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:41:4330
12MB5097Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:5627
13MB5498Mach VáclavNike team - Maratonstav Úpice5500:42:0724
14MB6099Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:42:2621
15MB64100Vejnar JosefSKI Jilemnice5700:43:0018
16MB65101Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:0315
17MB67102Varchola MilanAKA Stříbrníky5100:43:2812
18MB77104Němec JiříMakrofakt Vlašim4800:43:589
18MB77103Kubr VáclavMK Pardubice5500:43:589
20MB105105Opočenský StanislavWV Vella Trutnov5700:46:353
21MB106106Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:46:560
22MB109107Erber JiříČ. Čermná5600:47:110
23MB116108Knap JanSKP Pardubice5100:47:420
24MB120109Kavan IvanLoko Trutnov5000:48:070
25MB129110Krejsa VáclavAVC Praha5200:49:030
25MB129111Kůtek VladimírLužany5000:49:030
27MB136112Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:270
28MB147113Blahna PetrAdr Kros Team5000:50:270
29MB154114Hynek VáclavSlovan Čimice5300:51:370
30MB155115Kunrt MiroslavFAB Sedloňov4900:51:460
31MB156116Kasal ZdeněkMK Hlinsko5200:51:510
32MB171117Ctibor MilanSedlčany5000:53:400
33MB175118Šmída OldřichNike team - Maratonstav Úpice4800:54:530
34MB181119Nejman LiborAC Náchod5300:55:560
35MB182120Čerepušťák OndřejAVC Praha4800:56:310
Muži C 50-59 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC74121Biemann GötzHarrachov4300:43:5230
2MC83122Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:2927
3MC86123Krejcar PetrNike team - Maratonstav Úpice4500:44:5724
4MC88124Vodička JanMK Radslavice4500:45:1221
5MC94125Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:45:3318
6MC98126Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:45:4615
7MC124127Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:4212
8MC125128Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:48:569
9MC127129Novotný FrantišekAK ASICS Kroměříž4600:48:596
10MC145130Linhart MilošKČT Náchod4400:50:223
11MC160131Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:52:020
11MC160132Vlk IvanLaryko Hostinné4200:52:020
13MC167133Málek ZdeněkAVC Praha4300:53:010
14MC172134Tučný JanMK Pardubice4700:53:550
15MC174135Plecháček JiříLukra KPBK4400:54:170
16MC189136Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:59:550
17MC191137Fejbl ZdeněkL 100 Frýdek Místek4201:01:310
18MC193138Ryska PavelLoko Most4401:02:090
19MC198139Matejů IvanSlovan Praha4601:10:580
Muži D 60 a starší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD114140Zálešák FrantišekStava Havířov3700:47:3330
2MD135141Buchar JanOpel Vrchlabí3300:49:2327
3MD137142Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:49:3624
4MD162143Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:52:0621
5MD166144Miles PetrHostinné3700:52:4718
6MD186145Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:58:3715
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ101191Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:46:0530
2ŽJ121192Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:48:1627
3ŽJ132193Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:49:0724
4ŽJ149194Štěrbová MartaAFK SKP Pardubice7900:50:3421
5ŽJ168195Šimková HelenaSokol Kolín7800:53:0518
6ŽJ176196Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:54:5415
7ŽJ187197Palánová LenkaSKI Harrachov8300:59:3012
8ŽJ190198Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:00:529
Ženy A 20-34 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA62174Baloghová AnnaUK Bratislava Slovakia7300:42:31-
2ZA80175Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:1330
3ZA81176Hanáková MiroslavaAC Pardubice6600:44:2327
4ZA100177Hebelková DitaNike team - Maratonstav Úpice7600:45:5224
5ZA102178Kocumová KarinSlovan Liberec7600:46:0721
6ZA104179Tůmová EvaNike team - Maratonstav Úpice6900:46:2318
7ZA150180Hajzlerová MagdaReproservis Brno7300:50:3815
8ZA173181Lenčová JanaSokol Žďárek6900:53:5912
9ZA179182Kubrová DagmarMK Pardubice6300:55:129
10ZA196183Šlechtová MartinaAlpin Praha6601:05:346
Ženy B 35 a starší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB119184Mališová KarlaUSK Praha6000:48:0430
2ZB144185Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:50:2127
3ZB152186Knapová IvaAFK SKP Pardubice6000:50:4824
4ZB170187Pštrossová MarieAVC Praha5900:53:2121
5ZB177188Novotná EvaOEZ Letohrad4800:55:0718
6ZB180189Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:55:3115
7ZB192190Skálová LenkaKardio Ostrava5401:01:4112
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Soukup RadomírAC Kablo Kladno6800:35:0890
2MA22Dúbravčík ZdeněkAC Start Karlovy Vary6400:35:1887
1MJ3146Losman PetrNike team - Maratonstav Úpice7900:35:3060
3MA33Korunka VáclavDukla Liberec6500:35:3084
4MA54Fux StanislavTJ Loko Beroun5800:36:1681
5MA65Maceček VladoAK Kroměříž7500:36:2378
6MA76Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:36:3175
7MA87Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:36:5472
8MA98Moravec OndřejSlavoj Pacov7400:37:0469
9MA109Hajzler JiříReproservis Brno6300:37:2566
10MA1110Pop TomášTJ Valašské Meziříčí7100:37:3363
11MA1211Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:37:4060
12MA1312Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:37:4457
1MB1486Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:37:5260
13MA1513Holub PetrWV Vella Trutnov6600:38:0154
14MA1614Vaněk PetrRT Praha6100:38:0751
2MJ17147Flemr LiborSlavoj Mladá Boleslav7800:38:1457
15MA1815Dostál ZbyněkSSC Mariánské Lázně7200:38:2448
16MA1916Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:38:2745
17MA2017Karlík FrantišekAK Mus Most6500:38:2842
2MB2187Kolínek FrantišekNike team - Loko Břeclav5600:38:3257
18MA2218Mazač JaroslavSK Nové Město6800:38:4039
19MA2319Vymazal PetrAK Milo Olomouc7500:38:5336
3MJ24148Mollinger JaroslavLoko Trutnov7800:38:5654
3MB2588Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:39:1154
20MA2620Dedek AlešSK Přerov7500:39:2133
21MA2721Csabo MartinAC Kablo Kladno7700:39:2630
4MB2889Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:39:2851
5MB2990Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:3748
22MA3022Lisý KarelMUS Most6200:39:4127
4MJ31149Razým LukášJiskra Ústí n. Orlicí7900:39:4451
6MB3291Balatka JaroslavCiklon Jablonec5400:39:4645
23MA3323Smetana JosefPSK Afex Klatovy6900:39:5224
24MA3424Pomikálek JosefTJ Jičín7500:39:5621
25MA3525Dryák LubošTJ Spolana Neratovice7600:40:0618
26MA3626Stehlík DanielViking Jilemnice7000:40:1115
5MJ37150Havelka JanSKI Harrachov7900:40:1648
27MA3827Jiras PavelTJ Klatovy7700:40:2612
7MB3992Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:40:3242
8MB4093Smrčka MilošBohemians Praha5400:40:4739
28MA4128Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:40:599
9MB4294Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:41:0136
10MB4395Mach FrantišekPreciosa Jablonec nad Nisou5000:41:0533
29MA4429Vinš PavelOK 24 Praha6900:41:066
30MA4530Podstata MartinMaratonstav Úpice7500:41:103
6MJ46151Šír DanielSpartak Rokytnice7900:41:1445
31MA4731Pokorný ZdeněkSK Hranice7500:41:330
32MA4832Helberg JohnNew Zealand7700:41:36-
11MB4996Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:41:4330
12MB5097Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:41:5627
33MA5133Paloko AlešRosice u Brna7100:42:000
34MA5234Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:42:010
35MA5335Tomíček JosefSKI Klub Vysoké nad Jizerou5900:42:020
13MB5498Mach VáclavNike team - Maratonstav Úpice5500:42:0724
36MA5536Hrabovský JiříSK Přerov7500:42:120
37MA5637Novotný BronislavAK Kroměříž7000:42:170
38MA5738Brodský VladimírTJ Jičín6800:42:180
39MA5840Gombita JosefRemontas Kadaň5800:42:190
39MA5839Rohlík MichalRedpoint Teplice nad Metují6800:42:190
14MB6099Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:42:2621
41MA6141Matějů MichalUSK Praha7700:42:300
1ZA62174Baloghová AnnaUK Bratislava Slovakia7300:42:31-
42MA6342Pinkava LuděkSK Nové Město6600:42:520
15MB64100Vejnar JosefSKI Jilemnice5700:43:0018
16MB65101Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:0315
43MA6643Mrva PavelČeská Kamenice6000:43:240
17MB67102Varchola MilanAKA Stříbrníky5100:43:2812
44MA6844Česenek ZbyněkHudy Sport6800:43:420
44MA6845Pomikálek JanTJ Milovice7700:43:420
46MA7046Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:43:430
47MA7147Bláha KamilPamep Pce7200:43:440
48MA7248Nývlt MilanSKI Radvanice6100:43:450
49MA7349Kuhn ViktorWV Vella Trutnov6200:43:500
7MJ74152Panec PetrTJ Semily8000:43:5242
7MJ74153Márinka TomášSki Jilemnice8100:43:5242
1MC74121Biemann GötzHarrachov4300:43:5230
18MB77104Němec JiříMakrofakt Vlašim4800:43:589
18MB77103Kubr VáclavMK Pardubice5500:43:589
9MJ79154Novotný TomášSKP Hradec Králové8100:44:0236
2ZA80175Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:1330
3ZA81176Hanáková MiroslavaAC Pardubice6600:44:2327
50MA8250Weiss MichalAC Praha5900:44:280
2MC83122Leszkow PetrMK Hlinsko4400:44:2927
51MA8351Musil JiříMK Hlinsko7200:44:290
10MJ85155Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:44:3533
3MC86123Krejcar PetrNike team - Maratonstav Úpice4500:44:5724
52MA8752Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:45:090
4MC88124Vodička JanMK Radslavice4500:45:1221
53MA8953Němec KamilMakrofakt Vlašim7500:45:160
11MJ90156Slováček TomášSKOB Zlín8000:45:1830
54MA9155Havlíček IvoLánov6600:45:220
54MA9154Murčo PetrVW VELLA Trutnov6400:45:220
56MA9356Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:45:280
5MC94125Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:45:3318
57MA9557Kříž PetrRýmařov6100:45:340
57MA9558Molinger LuděkSK Hronov7200:45:340
12MJ97157Soukup JaroslavSki Jilemnice8200:45:4527
13MJ98158Spilka PetrSKI Jilemnice7800:45:4624
6MC98126Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:45:4615
4ZA100177Hebelková DitaNike team - Maratonstav Úpice7600:45:5224
1ŽJ101191Kocumová ZuzanaAC Slovan Liberec7900:46:0530
5ZA102178Kocumová KarinSlovan Liberec7600:46:0721
14MJ102159Varchola OndřejAKA Stříbrníky8100:46:0721
6ZA104179Tůmová EvaNike team - Maratonstav Úpice6900:46:2318
20MB105105Opočenský StanislavWV Vella Trutnov5700:46:353
21MB106106Bažant JanSKP Mladá Boleslav4800:46:560
59MA10759Vašíček MartinTJ SKI Radvanice7100:47:050
15MJ108160Balatka MiroslavPreciosa Jablonec nad Nisou8200:47:0618
22MB109107Erber JiříČ. Čermná5600:47:110
16MJ110161Beran JanSpartak Police nad Metují8300:47:1715
60MA11160Tichý PavelProfi Náchod6300:47:220
61MA11261Vašíček RomanSKI Radvanice7400:47:290
62MA11362Cvejn JosefNáchod6300:47:320
1MD114140Zálešák FrantišekStava Havířov3700:47:3330
17MJ115162Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:47:4112
23MB116108Knap JanSKP Pardubice5100:47:420
18MJ117163Novák TomášKRB Koberovy8000:47:469
63MA11863Kulda LiborMaratonstav Úpice7000:47:550
1ZB119184Mališová KarlaUSK Praha6000:48:0430
24MB120109Kavan IvanLoko Trutnov5000:48:070
2ŽJ121192Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:48:1627
64MA12264Pleskač ŠtěpánMaratonstav Úpice7500:48:170
65MA12365Beran JiříSpartak Police7700:48:280
7MC124127Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:48:4212
8MC125128Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:48:569
19MJ126164Miksa RichardSKI Klub Harrachov8300:48:586
9MC127129Novotný FrantišekAK ASICS Kroměříž4600:48:596
66MA12866Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:49:020
25MB129111Kůtek VladimírLužany5000:49:030
25MB129110Krejsa VáclavAVC Praha5200:49:030
20MJ131165Gavdel RomanSokol Horní Branná8100:49:063
3ŽJ132193Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:49:0724
67MA13367Bludský DavidST Chvojkovice Brod7100:49:110
68MA13468Mocker FrantišekASK Děčín5800:49:120
2MD135141Buchar JanOpel Vrchlabí3300:49:2327
27MB136112Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:270
3MD137142Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:49:3624
69MA13869Dolejší VítSK OB Slaný7100:49:430
70MA13970Davídek JiříTrutnov6400:49:510
21MJ140166Chmelař VítězslavSKU Junior Plzeň7900:49:540
71MA14171Tlustý JanAC Kablo Kladno7400:49:570
72MA14272Černík MiroslavVrchlabí7500:50:060
22MJ143167Parma AntonínSKI Jilemnice8100:50:070
2ZB144185Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:50:2127
10MC145130Linhart MilošKČT Náchod4400:50:223
23MJ145168Jodas AlešSKI Jilemnice8100:50:220
28MB147113Blahna PetrAdr Kros Team5000:50:270
73MA14873Horák JanVrchlabí7600:50:290
4ŽJ149194Štěrbová MartaAFK SKP Pardubice7900:50:3421
7ZA150180Hajzlerová MagdaReproservis Brno7300:50:3815
74MA15174Strouhal ZdeněkKRB Koberovy5900:50:470
3ZB152186Knapová IvaAFK SKP Pardubice6000:50:4824
75MA15375Krátký JosefVysoká nad Labem6500:51:200
29MB154114Hynek VáclavSlovan Čimice5300:51:370
30MB155115Kunrt MiroslavFAB Sedloňov4900:51:460
31MB156116Kasal ZdeněkMK Hlinsko5200:51:510
24MJ157169Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:51:530
76MA15876Silný JosefSvoboda nad Úpou6100:51:560
25MJ159170Junek LiborSKI Jilemnice8200:52:000
11MC160132Vlk IvanLaryko Hostinné4200:52:020
11MC160131Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:52:020
4MD162143Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:52:0621
77MA16377Vaněk MartinRtyně v Podkrkonoší7500:52:180
78MA16478Pufr MichalAC Kablo Kladno7500:52:320
26MJ165171Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:52:360
5MD166144Miles PetrHostinné3700:52:4718
13MC167133Málek ZdeněkAVC Praha4300:53:010
27MJ168172Havelka FilipPreciosa Jablonec nad Nisou7800:53:050
5ŽJ168195Šimková HelenaSokol Kolín7800:53:0518
4ZB170187Pštrossová MarieAVC Praha5900:53:2121
32MB171117Ctibor MilanSedlčany5000:53:400
14MC172134Tučný JanMK Pardubice4700:53:550
8ZA173181Lenčová JanaSokol Žďárek6900:53:5912
15MC174135Plecháček JiříLukra KPBK4400:54:170
33MB175118Šmída OldřichNike team - Maratonstav Úpice4800:54:530
6ŽJ176196Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:54:5415
79MA17779Silný KarelSvoboda nad Úpou6300:55:070
5ZB177188Novotná EvaOEZ Letohrad4800:55:0718
9ZA179182Kubrová DagmarMK Pardubice6300:55:129
6ZB180189Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:55:3115
34MB181119Nejman LiborAC Náchod5300:55:560
35MB182120Čerepušťák OndřejAVC Praha4800:56:310
80MA18380Hlavsa AlešBit Servis7300:57:210
81MA18481Slavík PavelOB Náchod7300:58:170
82MA18582David PavelSokol Černožice7200:58:330
6MD186145Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:58:3715
7ŽJ187197Palánová LenkaSKI Harrachov8300:59:3012
28MJ188173Libecajt AlešOK 24 Praha7800:59:540
16MC189136Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:59:550
8ŽJ190198Soukupová AlenaSokol Poniklá8201:00:529
17MC191137Fejbl ZdeněkL 100 Frýdek Místek4201:01:310
7ZB192190Skálová LenkaKardio Ostrava5401:01:4112
18MC193138Ryska PavelLoko Most4401:02:090
83MA19484Holub PetrAC Kablo Kladno7701:02:170
83MA19483Hloušek PetrAC Poldi Kladno7501:02:170
10ZA196183Šlechtová MartinaAlpin Praha6601:05:346
85MA19785Škoda VlastimilMaratonstav Úpice7501:08:250
19MC198139Matejů IvanSlovan Praha4601:10:580

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód