Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Police nad Metují - Hvězda

16.8.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Police nad Metují - Hvězda
  • datum konání: 16.8.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.7.2018Běh na Hvězdu157
15.7.2017Běh na Hvězdu161
16.7.2016Běh na Hvězdu163
11.7.2015Běh na Hvězdu179
12.7.2014Běh na Hvězdu128
13.7.2013Police nad Metují - Hvězda140
14.7.2012Běh na Hvězdu88
16.7.2011Běh na Hvězdu184
10.7.2010Police nad Metují - Hvězda156
11.7.2009Běh na Hvězdu94
12.7.2008Běh na Hvězdu (MČR veteránů)226
14.7.2007Police nad Metují - Hvězda125
15.7.2006Police nad Metují - Hvězda119
16.7.2005Police nad Metují - Hvězda109
10.7.2004Police nad Metují - Hvězda99
12.7.2003Police nad Metují - Hvězda132
13.7.2002Police nad Metují - Hvězda109
14.7.2001Běh na Hvězdu96
15.7.2000Běh na Hvězdu87
17.7.1999Police nad Metují - Hvězda145
18.7.1998Police nad Metují - Hvězda113
13.7.1996Police nad Metují - Hvězda98
9.7.1995Police nad Metují - Hvězda106

Statistika závodu Police nad Metují - Hvězda

  • ročníků: 24
  • závodníků na všech ročnících: 3014

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrůtek Stanislav5819
Hejnyš Miroslav6019
Javůrek Jiří4819
Pechek František5319
Beran Jan8319
Jirásková Eva6417
Pohl Jan7617
Polej Jiří7116
Šesták Karel7116
Stránský Aleš6015
Kvapil Vojtěch4815
Šír Václav4815
Marek František4115
Šimůnek Jan4914
Linhart Miloš4414
Hájková Renata7514
Hanušová Lenka7913
Zelený Luděk6113
Nečas Josef5813
Vraštilová Miloslava5613
Brunclík Ivo5813
Bém František2712
Pechek Petr8312
Kolář Radek6912
Kubrová Dagmar6312
Kubr Václav5512
Jirka Jan8312
Paulů Blanka5412
Šrůtek David8012
Pechková Jana8512
Čipera Radek6412
Vacek Miroslav7711
Groh Stanislav4611
Rücker Oldřich5511
Tichý Pavel6311
Vacková Hana5611
Tučný Jan4711
Šmída Oldřich4811
Havlíček Zdeněk3511
Klimeš Bedřich5611
Binar Luboš6611
Soukup Jiří2711
Trejbal Karel5111
Svatoš Otakar3410
Brýdl Pavel8010
Vašíček Martin7110
Vaš Matěj8310
Tůmová Eva6910
Šimůnek Jan8210
Hejl Dušan8410

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ16Losman PetrNike team - Maratonstav Úpice7900:16:580
1MJ184Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:21:370
1MJ186Kinzel PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:21:430
1MJ198Vojáček AlešSKI Kasper Trutnov8400:22:170
1MJ1113Vojáček MichalTrutnov7900:23:480
1MJ1123Zvěřina PetrNáchod8200:24:260
1MJ1125Jenka PetrSKI Police nad Metují8800:24:320
1MJ1130Čechal ZdeněkČTBK Česká Třebová8200:25:030
1MJ1131Rücker LukášSK Hronov7800:25:100
1MJ1136Kvietík MarcelJiskra Horní Maršov8200:26:350
1MJ1139Škoda JáchymNáchod8700:27:170
1MJ1148Vojáček JiříJiskra Horní Maršov8200:29:290
1MJ182Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:21:300
1MJ169Michálek JanSpartak Police nad Metují8000:21:010
1MJ167Beran JanSKI Police nad Metují8300:20:550
1MJ121Holý ŠtěpánDukla Liberec7800:18:110
1MJ122Kramoliš MichalDukla Liberec7800:18:120
1MJ124Szopa LukaszOleszniczanka Wroclaw7900:18:29-
1MJ125Šír DanielSpartak Rokytnice7900:18:370
1MJ126Havelka JanSKI Harrachov7900:18:430
1MJ130Brýdl PavelPreciosa Jablonec nad Nisou8000:19:040
1MJ135Kaczmarczyk LukaszOleszniczanka Wroclaw7900:19:260
1MJ140Davídek DušanVrchlabí8100:19:540
1MJ148Pohl MartinSKI Police nad Metují7800:20:200
1MJ150Pechek PetrSKI Kasper Trutnov8300:20:220
1MJ155Křenek TomášSokol Výprachtice8000:20:320
1MJ1152Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:33:040
Muži A 20-39 let (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1142Osoba AugustýnHOBUK Bukovice6600:27:440
1MA173Stuchlík MichalSpartak Police nad Metují7400:21:100
1MA172Davídek DušanVrchlabí6000:21:090
1MA170Kubeček ŠtěpánHronov7600:21:020
1MA165Trnovský MiloslavHOBUK6500:20:520
1MA164Farář MartinJiskra Adršpach7700:20:510
1MA162Cvejn JosefNáchod6300:20:480
1MA161Balcar LubošPolice nad Metují5800:20:470
1MA160Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:20:420
1MA157Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:20:380
1MA156Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:20:330
1MA154Čechal MilanČTBK Česká Třebová5900:20:310
1MA174Čihák JaroslavMaratonstav Úpice7200:21:110
1MA175Bludský DavidSTS Chvojkovice Brod7100:21:130
1MA176Semirád PavelSpartak Police nad Metují7300:21:140
1MA1134Tér DušanHOBUK Bukovice6500:26:070
1MA1132Hořínek PavelMaratonstav Úpice6900:25:240
1MA1120Klimeš PavelHOBUK Bukovice6600:24:110
1MA1118Zeman JaroslavHony7400:24:040
1MA1110Krátký JosefVysoká nad Labem6500:23:290
1MA1107Tůma PavelHOBUK Bukovice6800:23:040
1MA193Binar LubošHOBUK Bukovice6600:22:020
1MA191Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:22:000
1MA189Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:21:540
1MA183Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:21:360
1MA177Beran JiříSKI Police nad Metují7700:21:150
1MA153Pohl JanSKI Police nad Metují7600:20:300
1MA151Mollinger LuděkSK Hronov7200:20:230
1MA116Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:18:010
1MA115Palko AlešAK Rosice7100:17:59-
1MA113Řezáč StanislavDukla Liberec7300:17:450
1MA112Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:410
1MA111Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:17:360
1MA110Šlechta DanDukla Liberec7600:17:330
1MA18Metelka TomášSKI Jilemnice7200:17:220
1MA17Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:17:130
1MA15Zoubek ZdeněkNike team - AC Slovan Liberec6900:16:530
1MA14Michl PetrDukla Liberec7000:16:470
1MA13Magál JiříDukla Liberec7700:16:430
1MA117Kolář RadekSK Hronov6900:18:030
1MA119Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:18:090
1MA120Steinbach PetrDukla Liberec7700:18:100
1MA147Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7500:20:180
1MA146Otcovský ZdeněkTriatlon MIP Polička7300:20:160
1MA144Jirásek PavelSKI Police nad Metují6200:20:080
1MA143Tichý PavelProfi Náchod6300:20:030
1MA142Richtr JaroslavSK Hronov6300:20:000
1MA137Novotný VladimírBroumov7300:19:410
1MA136Pášma JiříKrčma Police nad Metují7400:19:320
1MA132Šesták KarelZdobnice7100:19:070
1MA131Koutný TomášOK 24 Praha7700:19:060
1MA128Rücker PavelMachov7600:18:510
1MA127Rohlík MichalSpartak Police nad Metují6800:18:490
1MA12Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:16:410
Muži B 40-49 let (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB114Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:17:500
1MB188Bubeníček JiříTJ Porkert Skuhrov n. B.5100:21:500
1MB190Kunrt MiroslavFAB Sedloňov4900:21:580
1MB196Krejsa VáclavAVC Praha5200:22:140
1MB197Rücker OldřichSK Hronov5500:22:160
1MB1100Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:22:240
1MB1101Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:22:300
1MB1104Blahna PetrAdr Kros Team5000:22:490
1MB1105Ehl JiříPorkert Skuhrov nad Bělou5300:22:500
1MB1106Čejka JiříPolice nad Metují5500:22:540
1MB1114Škoda MiroslavNáchod5700:23:500
1MB1122Klimeš BedřichHOBUK Bukovice5600:24:220
1MB1129Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:24:560
1MB187Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:21:460
1MB181Nejman LiborAC Náchod5300:21:250
1MB118Pechek FrantišekNike team - Maratonstav Úpice5300:18:060
1MB123Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:18:130
1MB129Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:18:550
1MB133Vojáček PavelSKI Kasper Trutnov5100:19:200
1MB134Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:19:230
1MB138Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:19:430
1MB139Šmída OldřichNike team - Maratonstav Úpice4800:19:470
1MB141Kubr VáclavMK Pardubice5500:19:580
1MB158Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:20:390
1MB168Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:21:000
1MB178Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:21:160
1MB179Náprstek JiříJilemnice4900:21:200
1MB1144Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:28:350
Muži C 50-59 let (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC145Biemann GötzSKI Harrachov4300:20:12-
1MC1103Linhart MilošKČT Náchod4400:22:450
1MC1109Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:23:090
1MC1111Berger JanSK Hronov4700:23:330
1MC1126Plecháček JiříKP BKÚ Mělník4400:24:350
1MC1141Baudyš PetrRtyně v Podkrkonoší4500:27:390
1MC1143Kalousek JanKČT Žamberk4100:27:480
1MC1146Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:29:050
1MC1151Domanský IvoAVC Praha3800:31:010
1MC199Malý ZdeněkLoko Beroun4200:22:220
1MC195Veyr VladimírTJ Červený Kostelec4100:22:090
1MC149Metelka JosefSokol Studnice4400:20:210
1MC152Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:20:240
1MC159Vodička JanMK Radslavice4500:20:400
1MC163Leszkow PetrMK Hlinsko4400:20:500
1MC166Kvasnička FrantišekKB Kostelec nad Orlicí4700:20:540
1MC171Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:21:040
1MC180Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:21:240
1MC194Pohl AntonínSpartak Police nad Metují4400:22:050
1MC1153Zikmund JanAVC Praha4400:35:020
Muži D 60 let a starší (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1102Zálešák FrantišekStava Havířov3700:22:310
1MD1112Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:23:400
1MD1117Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:24:020
1MD1138Merta JaroslavJeseník3500:27:010
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1108Beranová JanaPrecioza Jablonec8000:23:040
1ŽJ1115Andršová ZuzanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:23:540
1ŽJ1124Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:24:270
1ŽJ1133Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:25:550
1ŽJ1135Čechalová IvetaČTBK Česká Třebová8400:26:120
1ŽJ1145Teuberová VeronikaSpartak Police nad Metují8600:28:540
1ŽJ1149Jenková JanaSKI Police nad Metují8600:30:200
Ženy A 20-34 let (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA19Buchta LubomírDukla Liberec6700:17:270
1ZA1147Kobrlová GabrielaSemily7600:29:280
1ZA1140Nosková JanaHony7700:27:190
1ZA1128Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:24:430
1ZA1127Kubrová DagmarMK Pardubice6300:24:370
1ZA1121Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:24:140
1ZA1119Faltusová RadkaTJ Jablonné nad Orlicí7200:24:080
1ZA192Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:22:010
1ZA185Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:21:370
1ZA1150Holická AlenaAFK SKP Pardubice6600:30:230
Ženy B 35 let a starší (trať 5 km, 240 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1116Pštrossová MarieAVC Praha5900:23:570
1ZB1137Vacková HanaSK Hronov5600:26:430
Trať 5 km, 240 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB178Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:21:160
1MJ198Vojáček AlešSKI Kasper Trutnov8400:22:170
1MC199Malý ZdeněkLoko Beroun4200:22:220
1MB1100Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:22:240
1MB1101Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:22:300
1MD1102Zálešák FrantišekStava Havířov3700:22:310
1MC1103Linhart MilošKČT Náchod4400:22:450
1MB1104Blahna PetrAdr Kros Team5000:22:490
1MB1105Ehl JiříPorkert Skuhrov nad Bělou5300:22:500
1MB1106Čejka JiříPolice nad Metují5500:22:540
1MA1107Tůma PavelHOBUK Bukovice6800:23:040
1ŽJ1108Beranová JanaPrecioza Jablonec8000:23:040
1MC1109Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:23:090
1MA1110Krátký JosefVysoká nad Labem6500:23:290
1MC1111Berger JanSK Hronov4700:23:330
1MD1112Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:23:400
1MJ1113Vojáček MichalTrutnov7900:23:480
1MB1114Škoda MiroslavNáchod5700:23:500
1MB197Rücker OldřichSK Hronov5500:22:160
1MB196Krejsa VáclavAVC Praha5200:22:140
1MB179Náprstek JiříJilemnice4900:21:200
1MC180Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:21:240
1MB181Nejman LiborAC Náchod5300:21:250
1MJ182Krunčík MilanTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:21:300
1MA183Pross DavidTJ Porkert Skuhrov n. B.7500:21:360
1MJ184Kalafut RobertAC Český Krumlov8200:21:370
1ZA185Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:21:370
1MJ186Kinzel PetrTJ PORKERT Skuhrov n. B.8200:21:430
1MB187Kavan IvanLokomotiva Trutnov5000:21:460
1MB188Bubeníček JiříTJ Porkert Skuhrov n. B.5100:21:500
1MA189Javůrek PetrJiskra Horní Maršov7700:21:540
1MB190Kunrt MiroslavFAB Sedloňov4900:21:580
1MA191Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:22:000
1ZA192Matoušková LenkaJiskra Ústí nad Orlicí7700:22:010
1MA193Binar LubošHOBUK Bukovice6600:22:020
1MC194Pohl AntonínSpartak Police nad Metují4400:22:050
1MC195Veyr VladimírTJ Červený Kostelec4100:22:090
1ŽJ1115Andršová ZuzanaTJ PORKERT Skuhrov n. B.8000:23:540
1ZB1116Pštrossová MarieAVC Praha5900:23:570
1MJ1136Kvietík MarcelJiskra Horní Maršov8200:26:350
1ZB1137Vacková HanaSK Hronov5600:26:430
1MD1138Merta JaroslavJeseník3500:27:010
1MJ1139Škoda JáchymNáchod8700:27:170
1ZA1140Nosková JanaHony7700:27:190
1MC1141Baudyš PetrRtyně v Podkrkonoší4500:27:390
1MA1142Osoba AugustýnHOBUK Bukovice6600:27:440
1MC1143Kalousek JanKČT Žamberk4100:27:480
1MB1144Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5200:28:350
1ŽJ1145Teuberová VeronikaSpartak Police nad Metují8600:28:540
1MC1146Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4300:29:050
1ZA1147Kobrlová GabrielaSemily7600:29:280
1MJ1148Vojáček JiříJiskra Horní Maršov8200:29:290
1ŽJ1149Jenková JanaSKI Police nad Metují8600:30:200
1ZA1150Holická AlenaAFK SKP Pardubice6600:30:230
1MC1151Domanský IvoAVC Praha3800:31:010
1MJ1152Kozel MartinLokomotiva Trutnov8900:33:040
1ŽJ1135Čechalová IvetaČTBK Česká Třebová8400:26:120
1MA1134Tér DušanHOBUK Bukovice6500:26:070
1MD1117Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:24:020
1MA1118Zeman JaroslavHony7400:24:040
1ZA1119Faltusová RadkaTJ Jablonné nad Orlicí7200:24:080
1MA1120Klimeš PavelHOBUK Bukovice6600:24:110
1ZA1121Benešová JolanaRedpoint Teplice nad Metují6900:24:140
1MB1122Klimeš BedřichHOBUK Bukovice5600:24:220
1MJ1123Zvěřina PetrNáchod8200:24:260
1ŽJ1124Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:24:270
1MJ1125Jenka PetrSKI Police nad Metují8800:24:320
1MC1126Plecháček JiříKP BKÚ Mělník4400:24:350
1ZA1127Kubrová DagmarMK Pardubice6300:24:370
1ZA1128Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:24:430
1MB1129Kvapil VojtěchSuchý Důl4800:24:560
1MJ1130Čechal ZdeněkČTBK Česká Třebová8200:25:030
1MJ1131Rücker LukášSK Hronov7800:25:100
1MA1132Hořínek PavelMaratonstav Úpice6900:25:240
1ŽJ1133Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:25:550
1MC1153Zikmund JanAVC Praha4400:35:020
1MA12Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:16:410
1MJ122Kramoliš MichalDukla Liberec7800:18:120
1MB123Beran JiříSpartak Police nad Metují5200:18:130
1MJ124Szopa LukaszOleszniczanka Wroclaw7900:18:29-
1MJ125Šír DanielSpartak Rokytnice7900:18:370
1MJ126Havelka JanSKI Harrachov7900:18:430
1MA127Rohlík MichalSpartak Police nad Metují6800:18:490
1MA128Rücker PavelMachov7600:18:510
1MB129Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:18:550
1MJ130Brýdl PavelPreciosa Jablonec nad Nisou8000:19:040
1MA131Koutný TomášOK 24 Praha7700:19:060
1MA132Šesták KarelZdobnice7100:19:070
1MB133Vojáček PavelSKI Kasper Trutnov5100:19:200
1MB134Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:19:230
1MJ135Kaczmarczyk LukaszOleszniczanka Wroclaw7900:19:260
1MA136Pášma JiříKrčma Police nad Metují7400:19:320
1MA137Novotný VladimírBroumov7300:19:410
1MB138Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:19:430
1MJ121Holý ŠtěpánDukla Liberec7800:18:110
1MA120Steinbach PetrDukla Liberec7700:18:100
1MA13Magál JiříDukla Liberec7700:16:430
1MA14Michl PetrDukla Liberec7000:16:470
1MA15Zoubek ZdeněkNike team - AC Slovan Liberec6900:16:530
1MJ16Losman PetrNike team - Maratonstav Úpice7900:16:580
1MA17Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:17:130
1MA18Metelka TomášSKI Jilemnice7200:17:220
1ZA19Buchta LubomírDukla Liberec6700:17:270
1MA110Šlechta DanDukla Liberec7600:17:330
1MA111Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:17:360
1MA112Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:410
1MA113Řezáč StanislavDukla Liberec7300:17:450
1MB114Kolínek FrantišekLokomotiva Břeclav - Nike team5600:17:500
1MA115Palko AlešAK Rosice7100:17:59-
1MA116Holický MilanAFK SKP Pardubice6500:18:010
1MA117Kolář RadekSK Hronov6900:18:030
1MB118Pechek FrantišekNike team - Maratonstav Úpice5300:18:060
1MA119Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6600:18:090
1MB139Šmída OldřichNike team - Maratonstav Úpice4800:19:470
1MJ140Davídek DušanVrchlabí8100:19:540
1MA160Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:20:420
1MA161Balcar LubošPolice nad Metují5800:20:470
1MA162Cvejn JosefNáchod6300:20:480
1MC163Leszkow PetrMK Hlinsko4400:20:500
1MA164Farář MartinJiskra Adršpach7700:20:510
1MA165Trnovský MiloslavHOBUK6500:20:520
1MC166Kvasnička FrantišekKB Kostelec nad Orlicí4700:20:540
1MJ167Beran JanSKI Police nad Metují8300:20:550
1MB168Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:21:000
1MJ169Michálek JanSpartak Police nad Metují8000:21:010
1MA170Kubeček ŠtěpánHronov7600:21:020
1MC171Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:21:040
1MA172Davídek DušanVrchlabí6000:21:090
1MA173Stuchlík MichalSpartak Police nad Metují7400:21:100
1MA174Čihák JaroslavMaratonstav Úpice7200:21:110
1MA175Bludský DavidSTS Chvojkovice Brod7100:21:130
1MA176Semirád PavelSpartak Police nad Metují7300:21:140
1MC159Vodička JanMK Radslavice4500:20:400
1MB158Losman MiroslavLiga 100 Hradec Králové5100:20:390
1MB141Kubr VáclavMK Pardubice5500:19:580
1MA142Richtr JaroslavSK Hronov6300:20:000
1MA143Tichý PavelProfi Náchod6300:20:030
1MA144Jirásek PavelSKI Police nad Metují6200:20:080
1MC145Biemann GötzSKI Harrachov4300:20:12-
1MA146Otcovský ZdeněkTriatlon MIP Polička7300:20:160
1MA147Kunrt JaroslavSK Týniště nad Orlicí7500:20:180
1MJ148Pohl MartinSKI Police nad Metují7800:20:200
1MC149Metelka JosefSokol Studnice4400:20:210
1MJ150Pechek PetrSKI Kasper Trutnov8300:20:220
1MA151Mollinger LuděkSK Hronov7200:20:230
1MC152Melišík MilanRedpoint Teplice nad Metují4700:20:240
1MA153Pohl JanSKI Police nad Metují7600:20:300
1MA154Čechal MilanČTBK Česká Třebová5900:20:310
1MJ155Křenek TomášSokol Výprachtice8000:20:320
1MA156Ehl JiříTJ Porkert Skuhrov7700:20:330
1MA157Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:20:380
1MA177Beran JiříSKI Police nad Metují7700:21:150

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód