Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malé Svatoňovice-po trase MS - Kvalifikace na MS

17.8.1997, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Malé Svatoňovice-po trase MS - Kvalifikace na MS
  • datum konání: 17.8.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Malé Svatoňovice-po trase MS - Kvalifikace na MS

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,49 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ119Losman PetrNike team - Maratonstav Úpice7900:37:5460
2MJ228Razým LukášJiskra Ústí n. Orlicí7900:40:2457
3MJ337Šír DanielSpartak Rokytnice7900:40:5754
4MJ420Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:41:1751
5MJ524Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:41:3648
6MJ68Havelka JanSKI Harrachov7900:41:4345
7MJ738Zlotkowski LukaszPolsko7900:43:33-
8MJ818Novotný TomášSKP Hradec Králové8100:44:1942
9MJ1060Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:44:4439
10MJ1366Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:45:3336
11MJ1965Novák TomášKRB Koberovy8000:47:0233
12MJ2261Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:49:1230
13MJ2353Přibyl FrantišekNike team - Maratonstav Úpice8000:49:1427
14MJ2610Miksa RichardSKI Klub Harrachov8300:52:2724
-MJ-41Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě78DNF-
Muži B 40-49 let (trať 12,56 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB839Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5601:00:4360
2MB1057Puchacz AndrzejWKB PIAST Wroclaw-Polsko5601:01:2957
3MB1356Balatka JaroslavCyklon Jablonec5401:02:4754
4MB1482Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:03:5451
5MB1529Pechek FrantišekNike team - Maratonstav Úpice5301:03:5848
6MB191Vojáček PavelLOKO Trutnov5101:07:1745
7MB2083Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:07:3942
8MB2250Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:09:3139
9MB2314Kubr VáclavMK Pardubice5501:10:3236
10MB2472Gregor JaroslavLiga 100 Praha5101:14:0333
11MB2655Bureš JindřichMaratonstav Úpice5301:14:5930
12MB2763Krejsa VáclavAVC Praha5201:15:2027
13MB2851Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:16:0124
14MB30102Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:18:1621
15MB312Kavan IvanLOKO Trutnov5001:18:3418
16MB32103Stibor MilanTatran Sedlčany5001:45:0315
-MB-42Dufka RadimMaratonstav Úpice53DNF-
-MB-62Šmída OldřichNike team - Maratonstav Úpice48DNF-
-MB-84Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice52DNF-
Muži C 50-59 let (trať 8,49 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC947Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:44:2330
2MC1138Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:1627
3MC1225Krejcar PetrNike team - Maratonstav Úpice4500:45:2724
4MC1527Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:4721
5MC2052Malý ZdeněkLoko Beroun4200:48:4118
6MC2135Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:0015
7MC2436Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:50:1212
8MC2576Vlk IvanLaryko Hostinné4200:51:209
9MC2774Berger JanSK Hronov4700:53:576
Muži D 60 a starší (trať 4,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD345Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:24:4630
2MD843Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:26:0627
3MD105Kopecký ZdeněkBudvar České Budějovice3700:26:2124
4MD1770Miles PetrHostinné3700:28:0221
Juniorky 19 let a mladší (trať 4,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ148Kocumová ZuzanaDukla Liberec7900:22:3130
2ŽJ249Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:23:1227
3ŽJ423Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:25:1024
4ŽJ53Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:25:4421
5ŽJ717Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov8100:26:0318
6ŽJ87Šretrová LenkaPreciosa Jablonec nad Nisou8000:26:0615
7ŽJ129Palánová LenkaSKI Harrachov8300:26:3512
8ŽJ1311Hájková AndreaSKI Harrachov8600:26:539
9ŽJ1534Hochwarter ElisabetOLV Austria8300:27:336
10ŽJ1622Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:27:443
11ŽJ1812Haasová RadkaSKI Harrachov8400:30:580
12ŽJ1913Zbrojová PavlínaSKI Harrachov8400:30:590
Ženy A 20-34 let (trať 8,49 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1471Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:45:4530
2ZA1644Kocumová KarinSlovan Liberec7600:46:0127
3ZA175Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:0824
4ZA1832Hanáková MiroslavaACP Brno6600:46:3221
5ZA2840Tomanová MonikaTJ Nové Město na Moravě7700:57:2418
6ZA2916Kubrová DagmarMK Pardubice6300:57:5615
Ženy B 35 a starší (trať 4,07 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB648Mališová KarlaUSK Praha6000:25:5730
2ZB1130Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:26:3127
3ZB1459Pštrossová MarieAVC Praha5900:27:1624
Trať 4,07 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ148Kocumová ZuzanaDukla Liberec7900:22:3130
2ŽJ249Navrátilová LucieSki Kasper Trutnov8000:23:1227
1MD345Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:24:4630
3ŽJ423Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:25:1024
4ŽJ53Hylmarová JindraTJ Maratonstav Úpice8400:25:4421
1ZB648Mališová KarlaUSK Praha6000:25:5730
5ŽJ717Vrabcová JitkaSKI Kasper Trutnov8100:26:0318
6ŽJ87Šretrová LenkaPreciosa Jablonec nad Nisou8000:26:0615
2MD843Svatoš OtakarSokol Kostelec nad Orlicí3400:26:0627
3MD105Kopecký ZdeněkBudvar České Budějovice3700:26:2124
2ZB1130Rulcová VlastaSlovan Liberec4400:26:3127
7ŽJ129Palánová LenkaSKI Harrachov8300:26:3512
8ŽJ1311Hájková AndreaSKI Harrachov8600:26:539
3ZB1459Pštrossová MarieAVC Praha5900:27:1624
9ŽJ1534Hochwarter ElisabetOLV Austria8300:27:336
10ŽJ1622Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:27:443
4MD1770Miles PetrHostinné3700:28:0221
11ŽJ1812Haasová RadkaSKI Harrachov8400:30:580
12ŽJ1913Zbrojová PavlínaSKI Harrachov8400:30:590
Trať 8,49 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ119Losman PetrNike team - Maratonstav Úpice7900:37:5460
2MJ228Razým LukášJiskra Ústí n. Orlicí7900:40:2457
3MJ337Šír DanielSpartak Rokytnice7900:40:5754
4MJ420Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:41:1751
5MJ524Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:41:3648
6MJ68Havelka JanSKI Harrachov7900:41:4345
7MJ738Zlotkowski LukaszPolsko7900:43:33-
8MJ818Novotný TomášSKP Hradec Králové8100:44:1942
1MC947Kocum MiroslavSlovan Liberec4500:44:2330
9MJ1060Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:44:4439
2MC1138Biemann GötzSKI Harrachov4300:45:1627
3MC1225Krejcar PetrNike team - Maratonstav Úpice4500:45:2724
10MJ1366Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:45:3336
1ZA1471Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:45:4530
4MC1527Leszkow PetrMK Hlinsko4400:45:4721
2ZA1644Kocumová KarinSlovan Liberec7600:46:0127
3ZA175Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:46:0824
4ZA1832Hanáková MiroslavaACP Brno6600:46:3221
11MJ1965Novák TomášKRB Koberovy8000:47:0233
5MC2052Malý ZdeněkLoko Beroun4200:48:4118
6MC2135Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:49:0015
12MJ2261Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:49:1230
13MJ2353Přibyl FrantišekNike team - Maratonstav Úpice8000:49:1427
7MC2436Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:50:1212
8MC2576Vlk IvanLaryko Hostinné4200:51:209
14MJ2610Miksa RichardSKI Klub Harrachov8300:52:2724
9MC2774Berger JanSK Hronov4700:53:576
5ZA2840Tomanová MonikaTJ Nové Město na Moravě7700:57:2418
6ZA2916Kubrová DagmarMK Pardubice6300:57:5615
Trať 12,56 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:57:1990
2MA2101Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:57:2987
3MA381Vymazal PetrNike team - Liga 100 Olomouc7500:58:0184
4MA477Zoubek ZdeněkNike team - AC Slovan Liberec6900:58:3381
5MA554Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:58:4178
6MA668Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:59:4775
7MA779Poduška JosefNike team - AC Kladno6201:00:0472
1MB839Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5601:00:4360
8MA921Kolář RadekSK Hronov6901:00:5169
2MB1057Puchacz AndrzejWKB PIAST Wroclaw-Polsko5601:01:2957
9MA1178Palko AlešRosice u Brna7101:02:1766
10MA1273Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:02:2363
3MB1356Balatka JaroslavCyklon Jablonec5401:02:4754
4MB1482Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:03:5451
5MB1529Pechek FrantišekNike team - Maratonstav Úpice5301:03:5848
11MA16105Pinkava LuděkSK Nové Město nad Metují6601:05:3160
12MA1764Koutný TomášOK 24 Praha7701:06:2657
13MA1869Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6101:06:3454
6MB191Vojáček PavelLOKO Trutnov5101:07:1745
7MB2083Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5301:07:3942
14MA2126Krejcar DanielMaratonstav Úpice7501:09:0651
8MB2250Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:09:3139
9MB2314Kubr VáclavMK Pardubice5501:10:3236
10MB2472Gregor JaroslavLiga 100 Praha5101:14:0333
15MA2515Mollinger LuděkSK Hronov7201:14:0848
11MB2655Bureš JindřichMaratonstav Úpice5301:14:5930
12MB2763Krejsa VáclavAVC Praha5201:15:2027
13MB2851Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:16:0124
16MA29104Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:17:5745
14MB30102Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:18:1621
15MB312Kavan IvanLOKO Trutnov5001:18:3418
16MB32103Stibor MilanTatran Sedlčany5001:45:0315

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód