Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

14.9.1997, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 14.9.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.8.2020Sázava - Lázek-
1.9.2019Sázava - Lázek60
2.9.2018Sázava - Lázek65
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 31
  • závodníků na všech ročnících: 1970

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4625
Stránský Aleš6020
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6919
Jirásková Eva6419
Šimůnek Jan4919
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Šafář Jaroslav5115
Novotná Eva4815
Stránský Tomáš6514
Šimůnek Jan8214
Křenek Miroslav5014
Pechek František5314
Keprtová Miloslava4814
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Žák Jiří7113
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Dostálek Petr6713
Wendlig Miroslav5312
Krsek Jaroslav5112
Rys Jaromír6412
Mannlová Jana8012
Merta Jaroslav3512
Vraštilová Miloslava5611
Šrůtek Stanislav5811
Ožana Václav6411
Horáček Michal7511
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Javůrek Jiří4810
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Matyášová Jana6510
Doležal Martin7010
Vítek Miroslav7210
Ehrig Rudolf489
Čechal Milan599
Špacír Ladislav559
Marek Dalimil609
Tučný Jan479
Stránská Adéla919
Čechal Jaroslav618
Sejkorová Lenka638
Chaloupková Marie538
Mertová Michaela768
Mazač Jaroslav688
Borek Petr708

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ83Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:33:2820
2MJ1024Šír DanielSpartak Rokytnice7900:33:4319
3MJ1321Havelka JanSKI Harrachov7900:34:2018
4MJ2523Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:38:0617
5MJ301Hurych JanJiskra Ústí nad Orlicí 00:39:4316
6MJ4250Šimůnek JanSKI Česká Třebová8200:43:4115
Muži A 20-39 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:31:1330
2MA28Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:31:2629
3MA330Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:31:3628
4MA456Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:32:1527
5MA536Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:32:4126
6MA610Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:33:0225
7MA739Kašpar ZdeněkCTC FORT LIAPOR Ústí nad Orlicí6300:33:1224
8MA1518Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:34:5023
9MA164Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:35:2522
10MA2026Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:36:4121
11MA2346Jebousek ArnoštČTBK Česká Třebová6700:37:2520
12MA2448Smolák VojtěchSKI Klub Česká Třebová7400:37:3719
13MA2953Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:3618
14MA3752Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:2917
15MA475Bednář MartinSázava7300:45:3816
Muži B 40-49 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB913Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:4020
2MB1137Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:33:4919
3MB1233Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:1818
4MB1416Žáček StanislavBK Děčín5600:34:4217
5MB1720Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:36:0516
6MB1854Krsek JaroslavCTC FORT LIAPOR Ústí nad Orlicí5100:36:2115
7MB2125Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:36:5414
8MB2612Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:38:2513
9MB3428Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:40:5212
10MB352Razým JanČTBK Česká Třebová5700:41:0011
11MB3627Krejsa VáclavAVC Praha5200:41:2010
12MB3931Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:41:579
13MB4458Zajíc JanKRB Chrudim5300:44:158
14MB5741Šimůnek JanSKI Česká Třebová4900:53:277
Muži C 50-59 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1922Biemann GötzSKI Harrachov4300:36:2610
2MC2217Vodička JanMK Radslavice4500:37:069
3MC2729Leszkow PetrMK Hlinsko4400:38:488
4MC286Malý ZdeněkLoko Beroun4200:39:217
5MC3314Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:366
6MC3811Rod VladimírLokomotiva Ostrava4400:41:455
7MC4334Novotný JiříSpartak Letohrad4500:43:474
8MC4619Bielčik JindřichLichkov4000:45:223
9MC5235Král JosefČTBK Česká Třebová4000:47:232
10MC5643Hrdina JaroslavČTBK Česká Třebová4700:48:571
Muži D 60 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3228Zálešák FrantišekStava Havířov3700:40:3210
2MD459Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:44:389
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4057Lazarovová JanaSKP Renewa Holešov8100:42:0710
2ŽJ4851Hofmanová VeronikaSKI Česká Třebová7800:45:409
3ŽJ5032Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:46:208
4ŽJ5449Hildebrandová MarikaSKI Česká Třebová8200:47:577
5ŽJ5547Fiedlerová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová7800:48:066
6ŽJ5845Vaníčková JaroslavaJablonné nad Orlicí7900:57:055
Ženy A 20-34 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA317Hanáková MiroslavaACP Brno6600:40:1910
Ženy B 35 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4140Novotná EvaOEZ Letohrad4800:43:0310
2ZB4955Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:45:449
3ZB5142Dobroucká MiloslavaČeská Třebová4800:47:039
4ZB5344Janečková AnežkaAK Zlín4700:47:488
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA115Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:31:1330
2MA28Žák JiříTJ Nové Město na Moravě7100:31:2629
3MA330Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:31:3628
4MA456Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:32:1527
5MA536Mazač JaroslavSK Nové Město nad Metují6800:32:4126
6MA610Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:33:0225
7MA739Kašpar ZdeněkCTC FORT LIAPOR Ústí nad Orlicí6300:33:1224
1MJ83Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:33:2820
1MB913Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:33:4020
2MJ1024Šír DanielSpartak Rokytnice7900:33:4319
2MB1137Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:33:4919
3MB1233Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:1818
3MJ1321Havelka JanSKI Harrachov7900:34:2018
4MB1416Žáček StanislavBK Děčín5600:34:4217
8MA1518Rys JaromírSKP Renewa Holešov6400:34:5023
9MA164Vetchý RadimJiskra Ústí nad Orlicí7500:35:2522
5MB1720Palán ZdeněkSKI Harrachov5600:36:0516
6MB1854Krsek JaroslavCTC FORT LIAPOR Ústí nad Orlicí5100:36:2115
1MC1922Biemann GötzSKI Harrachov4300:36:2610
10MA2026Groš ŠtefanBoty Kiša Frenštát p. R.6100:36:4121
7MB2125Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:36:5414
2MC2217Vodička JanMK Radslavice4500:37:069
11MA2346Jebousek ArnoštČTBK Česká Třebová6700:37:2520
12MA2448Smolák VojtěchSKI Klub Česká Třebová7400:37:3719
4MJ2523Šír VáclavSpartak Rokytnice7800:38:0617
8MB2612Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:38:2513
3MC2729Leszkow PetrMK Hlinsko4400:38:488
4MC286Malý ZdeněkLoko Beroun4200:39:217
13MA2953Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:39:3618
5MJ301Hurych JanJiskra Ústí nad Orlicí 00:39:4316
1ZA317Hanáková MiroslavaACP Brno6600:40:1910
1MD3228Zálešák FrantišekStava Havířov3700:40:3210
5MC3314Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:40:366
9MB3428Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:40:5212
10MB352Razým JanČTBK Česká Třebová5700:41:0011
11MB3627Krejsa VáclavAVC Praha5200:41:2010
14MA3752Zdeněk BílýMK Pardubice5900:41:2917
6MC3811Rod VladimírLokomotiva Ostrava4400:41:455
12MB3931Šafář JaroslavÚstí nad Orlicí5100:41:579
1ŽJ4057Lazarovová JanaSKP Renewa Holešov8100:42:0710
1ZB4140Novotná EvaOEZ Letohrad4800:43:0310
6MJ4250Šimůnek JanSKI Česká Třebová8200:43:4115
7MC4334Novotný JiříSpartak Letohrad4500:43:474
13MB4458Zajíc JanKRB Chrudim5300:44:158
2MD459Havran MiroslavProfistav Litomyšl3700:44:389
8MC4619Bielčik JindřichLichkov4000:45:223
15MA475Bednář MartinSázava7300:45:3816
2ŽJ4851Hofmanová VeronikaSKI Česká Třebová7800:45:409
2ZB4955Jorová LudmilaTJ Albrechtice6200:45:449
3ŽJ5032Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8000:46:208
3ZB5142Dobroucká MiloslavaČeská Třebová4800:47:039
9MC5235Král JosefČTBK Česká Třebová4000:47:232
4ZB5344Janečková AnežkaAK Zlín4700:47:488
4ŽJ5449Hildebrandová MarikaSKI Česká Třebová8200:47:577
5ŽJ5547Fiedlerová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová7800:48:066
10MC5643Hrdina JaroslavČTBK Česká Třebová4700:48:571
14MB5741Šimůnek JanSKI Česká Třebová4900:53:277
6ŽJ5845Vaníčková JaroslavaJablonné nad Orlicí7900:57:055

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód