Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka - Stará Ves

20.9.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 20.9.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1850Lukeš MiroslavTJ HASA Pohledec8000:59:0420
Muži A 20-39 let (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:48:5930
2MA23Machalický MilanAK MILO Olomouc6100:49:0129
3MA34Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:49:0628
4MA45Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:49:4027
5MA56Vaněk PetrR-TEAM Praha6100:50:1126
6MA67Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:51:0525
7MA88Zatloukal MarekKopečkáři6500:53:4124
8MA119Křížek KvětoslavTJ Sigma Lutín6900:55:2723
9MA1510Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:56:4122
10MA1911Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:59:4821
11MA2812Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:02:3020
12MA3313Isakidis PetrOlomouc6701:07:0619
13MA3414Kolář PavelLiga 100 Olomouc6201:07:1818
14MA3715Dostál VáclavLiga 100 Olomouc6701:09:1117
15MA3916Nerušil RobertUničov6201:10:3816
16MA4017Stržínek KarelCK Stará Ves6401:10:5415
17MA4818Juračka EmilVSK VŠB - TU Ostrava7601:15:4214
Muži B 40-49 let (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB719Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:53:2820
2MB920Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:54:3019
3MB1021Podešva PavelTTC Olomouc4900:54:5018
4MB1222Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:55:3017
5MB1323Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:55:3516
6MB1424Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5300:56:0415
7MB1725Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:57:5614
8MB2026Prokop JiříSvit Zlín5601:01:2513
9MB2327Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5401:01:5412
10MB2428Krejsa VáclavAVC Praha5201:02:1611
11MB2929Osladil MiroslavIRICO Olomouc5201:02:4110
12MB3030Valachovics JiříLiga 100 Olomouc4801:04:199
13MB4131Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:11:028
14MB4232Polach IvoTJ LIGA 100 Olomouc5501:11:127
Muži C 50-59 let (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1633Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:57:3810
2MC2234Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc4601:01:539
3MC2535Herbst ManfredJeseník4101:02:238
4MC3236Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:06:577
5MC3537Soviš IvanHorská služba Rýmařov4601:07:426
6MC3838Krajňák JanTJ Liga 100 Olomouc4401:10:185
Muži D 60 let a starší (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2139Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:01:4110
2MD2740Zálešák FrantišekStava Havířov3701:02:299
3MD4541Vrána MilošKašpar Ostrava3501:12:078
4MD4642Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3401:12:347
5MD4743Krejčí JiříLiga 100 Olomouc3601:12:516
Ženy A 20-34 let (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2644Matoušková LenkaŠMEZ Lukavice7701:02:2610
Ženy B 35 let a starší (trať 14 km, 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3145Novotná EvaOEZ Letohrad4801:05:2610
2ZB3646Pštrossová MarieAVC Praha5901:08:269
3ZB4347Janečková AnežkaAK Zlín4701:11:438
4ZB4448Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín5601:11:577
5ZB4949Pospíšilová AlenaLiga 100 Olomouc5401:22:216
Trať 14 km, 410 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Kynčl StanislavAFK Chrudim6400:48:5930
2MA23Machalický MilanAK MILO Olomouc6100:49:0129
3MA34Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:49:0628
4MA45Poduška JosefNike team - AC Kladno6200:49:4027
5MA56Vaněk PetrR-TEAM Praha6100:50:1126
6MA67Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:51:0525
1MB719Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:53:2820
7MA88Zatloukal MarekKopečkáři6500:53:4124
2MB920Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:54:3019
3MB1021Podešva PavelTTC Olomouc4900:54:5018
8MA119Křížek KvětoslavTJ Sigma Lutín6900:55:2723
4MB1222Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:55:3017
5MB1323Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:55:3516
6MB1424Vozňák JosefLiga 100 Olomouc5300:56:0415
9MA1510Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:56:4122
1MC1633Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:57:3810
7MB1725Novák ZdeněkLomikar Domažlice5200:57:5614
1MJ1850Lukeš MiroslavTJ HASA Pohledec8000:59:0420
10MA1911Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:59:4821
8MB2026Prokop JiříSvit Zlín5601:01:2513
1MD2139Havlíček ZdeněkSpartak Vrchlabí3501:01:4110
2MC2234Majer ZdeněkLiga 100 Olomouc4601:01:539
9MB2327Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5401:01:5412
10MB2428Krejsa VáclavAVC Praha5201:02:1611
3MC2535Herbst ManfredJeseník4101:02:238
1ZA2644Matoušková LenkaŠMEZ Lukavice7701:02:2610
2MD2740Zálešák FrantišekStava Havířov3701:02:299
11MA2812Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:02:3020
11MB2929Osladil MiroslavIRICO Olomouc5201:02:4110
12MB3030Valachovics JiříLiga 100 Olomouc4801:04:199
1ZB3145Novotná EvaOEZ Letohrad4801:05:2610
4MC3236Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4701:06:577
12MA3313Isakidis PetrOlomouc6701:07:0619
13MA3414Kolář PavelLiga 100 Olomouc6201:07:1818
5MC3537Soviš IvanHorská služba Rýmařov4601:07:426
2ZB3646Pštrossová MarieAVC Praha5901:08:269
14MA3715Dostál VáclavLiga 100 Olomouc6701:09:1117
6MC3838Krajňák JanTJ Liga 100 Olomouc4401:10:185
15MA3916Nerušil RobertUničov6201:10:3816
16MA4017Stržínek KarelCK Stará Ves6401:10:5415
13MB4131Vaněk JaromírTJ LIGA 100 Olomouc4801:11:028
14MB4232Polach IvoTJ LIGA 100 Olomouc5501:11:127
3ZB4347Janečková AnežkaAK Zlín4701:11:438
4ZB4448Lednická ZdenkaLiga 100 Zlín5601:11:577
3MD4541Vrána MilošKašpar Ostrava3501:12:078
4MD4642Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3401:12:347
5MD4743Krejčí JiříLiga 100 Olomouc3601:12:516
17MA4818Juračka EmilVSK VŠB - TU Ostrava7601:15:4214
5ZB4949Pospíšilová AlenaLiga 100 Olomouc5401:22:216

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód