Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Praděd

14.10.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Praděd
  • datum konání: 14.10.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Liga 100 Olomouc

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!-
10.10.2015Běh na Praděd136
11.10.2014Běh na Praděd188
12.10.2013Běh na Praděd199
6.10.2012Běh na Praděd157
8.10.2011Běh na Praděd156
9.10.2010Běh na Praděd188
10.10.2009Běh na Praděd184
11.10.2008Běh na Praděd180
12.10.2002Běh na Praděd151
13.10.2001Běh na Praděd171
10.10.1998Běh na Praděd120
21.9.1997Hvězda - Praděd89
22.9.1996Hvězda - Praděd - MČR veteránů73

Statistika závodu Běh na Praděd

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1992

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Soviš Ivan4613
Špacír Ladislav5513
Vodička Jan4512
Šimůnek Jan8211
Pechek František5311
Stuchlík Karel3710
Stránský Aleš609
Merta Jaroslav359
Strouhal Tomáš749
Novotný Viktor828
Krupička Miroslav538
Tempír František498
Král Jindřich738
Vojkůvka Zdeněk618
Horák Ondřej758
Živělová Vladimíra618
Urbiš Vilém548
Stuchlík Karel618
Němeček Radim818
Vraštilová Miloslava568
Talaš Jaromír548
Stržínek Karel648
Fritscher Adam758
Keprtová Miloslava488
Komárek Bedřich537
Kovář Daniel807
Bronec Jaromír677
Mazač Jaroslav687
Němeček Jiří567
Groš Štefan617
Dvořák Miroslav737
Šíma Josef537
Večeřa Roman807
Holub Pavel737
Dvořák Pavel827
Kňáva Martin707
Šimůnková Zdena586
Hrouza Michal786
Sadílek Václav506
Kopecký Tomáš836
Kozák Radim806
Dobrý Jaroslav396
Bacho Jiří746
Raclavský Vlastimil556
Šrůtek Stanislav586
Soviš Ivo716
Švidernoch Milan586
Rapčan Lukáš786
Hudeček Petr826

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ101Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:40:3760
2MJ162Vlach JaromírSŠK Vrbno pod Pradědem8100:42:1457
3MJ393Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:45:5254
4MJ484Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:47:0351
5MJ725Zámečník JanTJ VOKD Poruba8100:49:4148
6MJ736Sikora PetrŠSK Vrbno pod Pradědem8300:49:4645
7MJ777Němeček RadimOlomouc8100:51:3042
8MJ1098Uciechowski MarcinGwardia Opole Polska8800:55:51-
Muži A (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA194Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:37:3390
2MA295Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:37:5587
3MA396Horák OndřejKHB Radegast7500:37:5884
4MA497Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:1981
5MA698Uciechowski PiotrLSZ Tarchaly, PL6300:39:45-
6MA899Dedek AlešTUFO TITAN Zlín7500:40:2578
7MA9100Hanák PavelLos Rapidos Olomouc7100:40:3175
8MA11101Tomeček LubošDukla Liberec7900:40:5372
9MA13102Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:41:4069
10MA14103Szebesta PavelJakl Karviná6800:42:0266
11MA15104Ketzl MartinWAU Uhříněves6700:42:1163
12MA17105Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:42:3060
13MA18106Rys JaromírSKP Holešov6400:42:3857
14MA19107Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:5354
15MA22108Škapa MarekMariánské Hory7100:43:4451
16MA23109Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:43:4748
17MA25110Havelka JanMaratonstav Úpice7900:43:5845
18MA26111Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:44:4442
19MA27112Kučera TomášSK Rover Praha7600:44:5039
20MA29113Pokorný JanTJ VOKD Poruba8800:44:5736
21MA30114Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:44:5933
22MA31115Rončák JanAK MILO Olomouc6700:45:0130
23MA34116Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:45:2127
24MA35117Pudel JaroslavSKL Šternberk7500:45:2224
25MA36118Petřivalský MarekSKI OB Šternberk6900:45:2621
26MA37119Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:45:4518
27MA40120Rapčan LukášDSD - Dostal a.s7800:45:5715
28MA42121Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:46:2312
29MA43122Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:46:259
30MA45123Sehnal TomášHO Holešov7300:46:306
31MA46124Javorský MartinMF DNES Olomouc7300:46:333
32MA49125Hrouza MichalBK Krnov7800:47:120
33MA53126Dvořák PavelPřerov7700:47:560
34MA55127Kňáva MartinLOS RAPIDOS Olomouc7000:48:100
35MA56128Latka TomášStavební firma Latka7000:48:380
36MA58129Pánek LiborPřerov7900:48:590
37MA59130Menšík RadekTJ Sokol Vrbno7000:49:020
38MA61131Batěk JosefOlomouc6100:49:070
39MA62132Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:49:080
40MA63133Mikulík DanielPřerov7300:49:090
41MA69134Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:49:230
42MA76135Kozák RadimBrno8000:51:120
43MA83136Šiml JanNOVIS TK Praha6700:52:300
44MA88137Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:53:040
45MA91138Pečenka LiborKHB Radegast6100:53:140
46MA93139Frühauf PetrLOS Rapidos Olomouc7000:53:310
47MA94140Látal JaromírLOS Rapidos Olomouc6900:53:370
48MA103141Peřina MichalAŠK DA Olomouc7800:54:530
49MA113142Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:57:140
50MA133143Moravec ZbyněkXXX6401:02:510
51MA141144Filípek JaroslavSokol Vratimov6101:08:020
Muži B (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB562Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:39:26-
2MB763Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1360
3MB1264Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:1057
4MB2065Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:43:1054
5MB2166Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:4151
6MB2467Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:43:5548
7MB2868Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:44:5345
8MB3269Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:45:0342
9MB3370Bouška MiloslavTJ Sokol Přínostice5800:45:1939
10MB3871Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:45:4936
11MB4172Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:46:1533
12MB5173Mareš BohumilLEAR Brno5100:47:3230
13MB5474Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:48:0427
14MB6575Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:49:1224
15MB6776Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:49:1921
16MB6877Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:2018
17MB7078Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:49:2615
18MB7179Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:49:3912
19MB7580Honěk MiloušSK Jiří TEAM Ostrava5800:51:089
20MB7981Švidernoch MilanSK Jiří TEAM Ostrava5800:51:386
21MB8682Krejsa VáclavBering Praha5200:52:493
22MB9083Martínek VladimírSKP Holešov5600:53:060
23MB9684Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:53:480
24MB10185Rinka ErichBK Kravaře5400:54:400
25MB10486Michalčík KarelBK Kravaře5900:55:110
26MB10787Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:55:330
27MB10888Komárek BedřichSK Hlubočky5300:55:470
28MB11489Urbiš VilémBruntál5400:58:040
29MB11790Psotka PetrJobs Trade Opava5500:58:230
30MB12491Kvassay LadislavSokol Vratimov5400:59:350
31MB13592Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:03:120
32MB14393Štůsek DušanSokol Vratimov5701:13:290
Muži C (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC4442Vodička JanŠELA SPORT Přerov 00:46:2830
2MC4743Biemann GötzSKI Harrachov4300:46:4527
3MC6044Ženčák MiroslavSokol Tovačov5000:49:0424
4MC6445Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:49:1121
5MC7446Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:50:4718
6MC8047Lerch VladislavMILO Olomouc4800:51:4015
7MC8148Volek IvoRýmařov4800:51:4612
8MC8449Sadílek VáclavTJ Kutina5000:52:329
9MC8550Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:52:386
10MC8951Rod VladimírLokomotiva Ostrava4400:53:053
11MC9752Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:53:490
12MC10053Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:54:290
13MC10554Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:55:130
14MC11155Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:56:510
15MC12056Cetkovský VladimírARC Brno4500:58:320
16MC12157Vaněk JaromírLiga 100 Olomouc4800:58:450
17MC12258Vychodil LojzaSport Servis Šternberk4600:59:080
18MC12359Soviš IvanHS Skřítek4600:59:310
19MC12660Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:560
20MC13261Pospíšil VladimírJobs Trade Opava5001:02:490
Muži D (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6631Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:49:1830
2MD8232Bielčík JindřichLichkov 00:52:0227
3MD9833Werner NankeBK Kravaře3800:53:5524
4MD10234Ollé LudvíkOS KOVO Mladá Boleslav3900:54:4421
5MD11835Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:58:2618
6MD12736Stuchlík KarelBK Kravaře3701:00:2215
7MD12837Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3401:00:4012
8MD13038Hrubý MilanASK Blansko3801:00:559
9MD13139Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3901:01:476
10MD13940Kubík JosefSK Ptačina3801:05:143
11MD14441Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:25:200
Juniorky (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ789Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:51:3330
2ŽJ11510Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:58:1627
3ŽJ13611Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:03:2024
4ŽJ13712Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:04:0421
Ženy A (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5013Schorná Matyášová PavlaCZE8000:47:2230
2ZA5214Havelková DagmarJilemnice7200:47:4227
3ZA5715Hanáková MiroslavaACP Brno6600:48:5424
4ZA8716Solecká AnnaGliwice PL6800:53:03-
5ZA9417Večerová RadkaKlub Biatlonu Prostějov7800:53:3721
6ZA9918Čtvrtečková PetraAC TJ Jablonné nad Orlicí6900:54:1618
7ZA11019Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:56:3115
8ZA11220Vlčková LadislavaKB Beroun8000:57:0212
9ZA11621Štrochová MartinaVOKD Poruba7600:58:219
10ZA11922Mertová MichaelaXXX 00:58:316
11ZA12523Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:59:483
Ženy B (trať 9,600 km, 660,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9224Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:53:1730
2ZB10625Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:55:3127
3ZB12926Tomancová HanaTJ Svitavy6301:00:5424
4ZB13427Záveská VladimíraSK Jiří Team6301:03:0721
5ZB13828Janečková AnežkaAK Zlín4701:04:5918
6ZB14029Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:4515
7ZB14230Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:08:4312
Trať 9,600 km, 660,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA194Krupička RobertSportdres Ústí nad Orlicí7800:37:3390
2MA295Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7200:37:5587
3MA396Horák OndřejKHB Radegast7500:37:5884
4MA497Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:38:1981
1MB562Jakubowski MarianBAZALT Gracze - Polsko5700:39:26-
5MA698Uciechowski PiotrLSZ Tarchaly, PL6300:39:45-
2MB763Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:40:1360
6MA899Dedek AlešTUFO TITAN Zlín7500:40:2578
7MA9100Hanák PavelLos Rapidos Olomouc7100:40:3175
1MJ101Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:40:3760
8MA11101Tomeček LubošDukla Liberec7900:40:5372
3MB1264Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:41:1057
9MA13102Svoboda MojmírSK Nové Město nad Metují6600:41:4069
10MA14103Szebesta PavelJakl Karviná6800:42:0266
11MA15104Ketzl MartinWAU Uhříněves6700:42:1163
2MJ162Vlach JaromírSŠK Vrbno pod Pradědem8100:42:1457
12MA17105Mlejnek PavelSKI OB Šternberk7400:42:3060
13MA18106Rys JaromírSKP Holešov6400:42:3857
14MA19107Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:42:5354
4MB2065Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:43:1054
5MB2166Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:43:4151
15MA22108Škapa MarekMariánské Hory7100:43:4451
16MA23109Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7200:43:4748
6MB2467Jadrníček PetrLokomotiva Ostrava5700:43:5548
17MA25110Havelka JanMaratonstav Úpice7900:43:5845
18MA26111Bednarz LiborSK Jiří Team Ostrava8000:44:4442
19MA27112Kučera TomášSK Rover Praha7600:44:5039
7MB2868Krupička MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí5300:44:5345
20MA29113Pokorný JanTJ VOKD Poruba8800:44:5736
21MA30114Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:44:5933
22MA31115Rončák JanAK MILO Olomouc6700:45:0130
8MB3269Skyva LadislavTJ Liga 100 Olomouc5300:45:0342
9MB3370Bouška MiloslavTJ Sokol Přínostice5800:45:1939
23MA34116Kokeš VlastimilTC DUKO Rýmařov6500:45:2127
24MA35117Pudel JaroslavSKL Šternberk7500:45:2224
25MA36118Petřivalský MarekSKI OB Šternberk6900:45:2621
26MA37119Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:45:4518
10MB3871Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:45:4936
3MJ393Vítek AntonínMK SEITL Ostrava8100:45:5254
27MA40120Rapčan LukášDSD - Dostal a.s7800:45:5715
11MB4172Vraštil MiroslavTTC Olomouc5100:46:1533
28MA42121Vodička JanŠELA SPORT Přerov7800:46:2312
29MA43122Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:46:259
1MC4442Vodička JanŠELA SPORT Přerov 00:46:2830
30MA45123Sehnal TomášHO Holešov7300:46:306
31MA46124Javorský MartinMF DNES Olomouc7300:46:333
2MC4743Biemann GötzSKI Harrachov4300:46:4527
4MJ484Trojek KarelTRI STYLE Šumperk8100:47:0351
32MA49125Hrouza MichalBK Krnov7800:47:120
1ZA5013Schorná Matyášová PavlaCZE8000:47:2230
12MB5173Mareš BohumilLEAR Brno5100:47:3230
2ZA5214Havelková DagmarJilemnice7200:47:4227
33MA53126Dvořák PavelPřerov7700:47:560
13MB5474Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5400:48:0427
34MA55127Kňáva MartinLOS RAPIDOS Olomouc7000:48:100
35MA56128Latka TomášStavební firma Latka7000:48:380
3ZA5715Hanáková MiroslavaACP Brno6600:48:5424
36MA58129Pánek LiborPřerov7900:48:590
37MA59130Menšík RadekTJ Sokol Vrbno7000:49:020
3MC6044Ženčák MiroslavSokol Tovačov5000:49:0424
38MA61131Batěk JosefOlomouc6100:49:070
39MA62132Vojkůvka ZdeněkChuchelná6100:49:080
40MA63133Mikulík DanielPřerov7300:49:090
4MC6445Absolon FrantišekTJ Liga 100 Olomouc4800:49:1121
14MB6575Brož JiříMK Seitl Ostrava5400:49:1224
1MD6631Herlich KurtLiga 100 Prostějov3400:49:1830
15MB6776Obručník JanTJ Liga 100 Olomouc5400:49:1921
16MB6877Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:49:2018
41MA69134Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:49:230
17MB7078Kalandra StanislavTJ Svitavy6000:49:2615
18MB7179Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:49:3912
5MJ725Zámečník JanTJ VOKD Poruba8100:49:4148
6MJ736Sikora PetrŠSK Vrbno pod Pradědem8300:49:4645
5MC7446Zetek JiříAO Valašské Meziříčí4600:50:4718
19MB7580Honěk MiloušSK Jiří TEAM Ostrava5800:51:089
42MA76135Kozák RadimBrno8000:51:120
7MJ777Němeček RadimOlomouc8100:51:3042
1ŽJ789Zabloudilová LenkaSK Junior Brno8200:51:3330
20MB7981Švidernoch MilanSK Jiří TEAM Ostrava5800:51:386
6MC8047Lerch VladislavMILO Olomouc4800:51:4015
7MC8148Volek IvoRýmařov4800:51:4612
2MD8232Bielčík JindřichLichkov 00:52:0227
43MA83136Šiml JanNOVIS TK Praha6700:52:300
8MC8449Sadílek VáclavTJ Kutina5000:52:329
9MC8550Kubíček FrantišekLiga 100 Ostrava4600:52:386
21MB8682Krejsa VáclavBering Praha5200:52:493
4ZA8716Solecká AnnaGliwice PL6800:53:03-
44MA88137Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:53:040
10MC8951Rod VladimírLokomotiva Ostrava4400:53:053
22MB9083Martínek VladimírSKP Holešov5600:53:060
45MA91138Pečenka LiborKHB Radegast6100:53:140
1ZB9224Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:53:1730
46MA93139Frühauf PetrLOS Rapidos Olomouc7000:53:310
5ZA9417Večerová RadkaKlub Biatlonu Prostějov7800:53:3721
47MA94140Látal JaromírLOS Rapidos Olomouc6900:53:370
23MB9684Kolář PavelTJ VOKD Poruba5300:53:480
11MC9752Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:53:490
3MD9833Werner NankeBK Kravaře3800:53:5524
6ZA9918Čtvrtečková PetraAC TJ Jablonné nad Orlicí6900:54:1618
12MC10053Procházka VáclavMaruš Team Ostrava4500:54:290
24MB10185Rinka ErichBK Kravaře5400:54:400
4MD10234Ollé LudvíkOS KOVO Mladá Boleslav3900:54:4421
48MA103141Peřina MichalAŠK DA Olomouc7800:54:530
25MB10486Michalčík KarelBK Kravaře5900:55:110
13MC10554Schrötter JiříSK Vyhlídka Šternberk4500:55:130
2ZB10625Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6100:55:3127
26MB10787Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:55:330
27MB10888Komárek BedřichSK Hlubočky5300:55:470
8MJ1098Uciechowski MarcinGwardia Opole Polska8800:55:51-
7ZA11019Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:56:3115
14MC11155Voráč ZbyněkSK Velká Bystřice4700:56:510
8ZA11220Vlčková LadislavaKB Beroun8000:57:0212
49MA113142Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:57:140
28MB11489Urbiš VilémBruntál5400:58:040
2ŽJ11510Soukupová AlenaSki Jilemnice8200:58:1627
9ZA11621Štrochová MartinaVOKD Poruba7600:58:219
29MB11790Psotka PetrJobs Trade Opava5500:58:230
5MD11835Ondrák BohumírSK Nové Město na Moravě3600:58:2618
10ZA11922Mertová MichaelaXXX 00:58:316
15MC12056Cetkovský VladimírARC Brno4500:58:320
16MC12157Vaněk JaromírLiga 100 Olomouc4800:58:450
17MC12258Vychodil LojzaSport Servis Šternberk4600:59:080
18MC12359Soviš IvanHS Skřítek4600:59:310
30MB12491Kvassay LadislavSokol Vratimov5400:59:350
11ZA12523Popovová MartinaMaraton Club Kladno7400:59:483
19MC12660Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:59:560
6MD12736Stuchlík KarelBK Kravaře3701:00:2215
7MD12837Tesař StanislavTJ Sokol Šternberk3401:00:4012
3ZB12926Tomancová HanaTJ Svitavy6301:00:5424
8MD13038Hrubý MilanASK Blansko3801:00:559
9MD13139Dobrý JaroslavTJ Liga 100 Olomouc3901:01:476
20MC13261Pospíšil VladimírJobs Trade Opava5001:02:490
50MA133143Moravec ZbyněkXXX6401:02:510
4ZB13427Záveská VladimíraSK Jiří Team6301:03:0721
31MB13592Němeček JiříTJ Liga 100 Olomouc5601:03:120
3ŽJ13611Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8401:03:2024
4ŽJ13712Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:04:0421
5ZB13828Janečková AnežkaAK Zlín4701:04:5918
10MD13940Kubík JosefSK Ptačina3801:05:143
6ZB14029Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:07:4515
51MA141144Filípek JaroslavSokol Vratimov6101:08:020
7ZB14230Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:08:4312
32MB14393Štůsek DušanSokol Vratimov5701:13:290
11MD14441Oškera OldřichPohorská Jednota Radhošť2301:25:200

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód