Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Úpice - běh Dlouhými Záhony

8.11.1997, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Úpice - běh Dlouhými Záhony
  • datum konání: 8.11.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ265Losman PetrMaratonstav Úpice7900:41:30-
2MJ566Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:43:00-
3MJ1167Šír DanielSpartak Rokytnice7900:43:51-
4MJ1368Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:43:590
5MJ1469Havelka JanSKI Harrachov7900:44:40-
6MJ1870Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:46:220
7MJ2871Novák TomášKRB Koberovy8000:48:25-
8MJ4773Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:52:50-
9MJ5074Beran JanSpartak Police nad Metují8300:53:17-
10MJ6175Rücker LukášSK Hronov7800:56:24-
Muži A 20-39 let (trať 10,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:41:11-
2MA33Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:42:08-
3MA44Poduška JosefAC Kladno6200:42:30-
4MA75Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:43:09-
5MA86Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:43:11-
6MA97Holub PetrSK VW Vella Trutnov6600:43:22-
7MA108Plíhal JanKRB Koberovy6700:43:47-
8MA179Holubec LubošLoko Trutnov6800:45:50-
9MA2010Rücker PavelSK Hronov7600:46:46-
10MA2111Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:47:13-
11MA2212Vanta JosefSK Nové Město n. M.6200:47:14-
12MA2413Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:47:49-
13MA2614Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:47:50-
14MA2715Horák JiříSKP Trutnov5800:47:55-
15MA3016Čipera RadekSKI Radvanice6400:48:43-
16MA3317Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:49:24-
17MA3418Tichý PavelProfi Náchod6300:49:31-
18MA3619Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:50:020
19MA3720Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:50:260
20MA3821Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:50:33-
21MA3922Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:50:40-
22MA4023Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:51:23-
23MA4324Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:51:42-
24MA4525Vašíček RomanSKI Radvanice7400:52:010
25MA4926Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:52:580
26MA5427Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:18-
27MA5728Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:54:58-
28MA7229Přibyl PetrPJR Frenštát p. R.5901:01:31-
Muži B 40-49 let (trať 10,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB630Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:43:02-
2MB1172Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:51-
3MB1531Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:44:48-
4MB1632Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:54-
5MB1933Žáček StanislavBK Děčín5600:46:35-
6MB2334Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:47:190
7MB2435Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:47:49-
8MB3236Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:49:22-
9MB4137Skonieczny AndrzejPolsko5700:51:28-
10MB4438Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:51:54-
11MB4839Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:52:52-
12MB5240Rücker OldřichSK Hronov5500:53:59-
13MB5341Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:54:10-
14MB5642Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:54:36-
15MB5943Witkowski ZygmuntKąty Wrocławskie4900:55:26-
16MB6044Krejsa VáclavAVC Praha5200:55:57-
17MB6545Hutař ZdeněkŠternberk5600:57:18-
18MB7546Puchacz AndrzejWKB PIAST Wroclaw-Polsko5601:02:32-
19MB7847Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:05:39-
Muži C 50-59 let (trať 10,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2948Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:48:39-
2MC3149Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:51-
3MC4250Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:32-
4MC5551Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:54:25-
5MC6452Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:57:17-
6MC6653Vlk IvanLaryko Hostinné4200:57:35-
7MC6854Linhart MilošKČT Náchod4400:58:50-
8MC7055Tučný JanMK Pardubice4701:00:27-
9MC7156Chaloupka VítězslavPSK Praha4301:01:170
Muži D 60 let a starší (trať 10,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6357Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:56:54-
2MD7358Miles PetrHostinné3701:01:36-
3MD7459Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:280
4MD7760Merta JaroslavJeseník3501:02:430
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5876Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:55:09-
2ŽJ6277Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:56:38-
3ŽJ6778Militká AlžbětaTJ Nová Paka8000:58:46-
4ŽJ7679Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8001:02:42-
Ženy A 20-34 let (trať 10,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3561Pichrtová AnnaBatňovice7300:49:480
2ZA4662Hanáková MiroslavaACP Brno6600:52:030
3ZA5163Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:53:39-
Ženy B 35 let a starší (trať 10,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6964Novotná EvaOEZ Letohrad4800:58:54-
Trať 10,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Skalský RomanSSC Mariánské Lázně7500:41:11-
1MJ265Losman PetrMaratonstav Úpice7900:41:30-
2MA33Žák JiříVŠK VŠB-TU Ostrava7100:42:08-
3MA44Poduška JosefAC Kladno6200:42:30-
2MJ566Mollinger JaroslavSKI Kasper Trutnov7800:43:00-
1MB630Borůvka JiříSK Nové Město nad Metují5600:43:02-
4MA75Skalický RomanKrkonoše Vrchlabí7100:43:09-
5MA86Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:43:11-
6MA97Holub PetrSK VW Vella Trutnov6600:43:22-
7MA108Plíhal JanKRB Koberovy6700:43:47-
3MJ1167Šír DanielSpartak Rokytnice7900:43:51-
2MB1172Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:43:51-
4MJ1368Razým LukášJiskra Ústí nad Orlicí7900:43:590
5MJ1469Havelka JanSKI Harrachov7900:44:40-
3MB1531Kolínek FrantišekLoko Břeclav - Nike Team5600:44:48-
4MB1632Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:54-
8MA179Holubec LubošLoko Trutnov6800:45:50-
6MJ1870Pala ZdeněkKRB Koberovy7900:46:220
5MB1933Žáček StanislavBK Děčín5600:46:35-
9MA2010Rücker PavelSK Hronov7600:46:46-
10MA2111Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:47:13-
11MA2212Vanta JosefSK Nové Město n. M.6200:47:14-
6MB2334Novák ZdeněkKRB Koberovy5400:47:190
12MA2413Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:47:49-
7MB2435Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:47:49-
13MA2614Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:47:50-
14MA2715Horák JiříSKP Trutnov5800:47:55-
7MJ2871Novák TomášKRB Koberovy8000:48:25-
1MC2948Havel PetrBC Sport Lomnice nad Popelkou4500:48:39-
15MA3016Čipera RadekSKI Radvanice6400:48:43-
2MC3149Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:51-
8MB3236Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:49:22-
16MA3317Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:49:24-
17MA3418Tichý PavelProfi Náchod6300:49:31-
1ZA3561Pichrtová AnnaBatňovice7300:49:480
18MA3619Sláma MiroslavAC Kablo Kladno7200:50:020
19MA3720Dostálek PetrŠMEZ Lukavice6700:50:260
20MA3821Beran JiříSpartak Police nad Metují7700:50:33-
21MA3922Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:50:40-
22MA4023Šidlík LuděkŠpindlerův Mlýn5900:51:23-
9MB4137Skonieczny AndrzejPolsko5700:51:28-
3MC4250Leszkow PetrMK Hlinsko4400:51:32-
23MA4324Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:51:42-
10MB4438Kazda JiříBC Sport Lomnice nad Popelkou5000:51:54-
24MA4525Vašíček RomanSKI Radvanice7400:52:010
2ZA4662Hanáková MiroslavaACP Brno6600:52:030
8MJ4773Přibyl FrantišekMaratonstav Úpice8000:52:50-
11MB4839Kůtek VladimírSOKOL Lužany5000:52:52-
25MA4926Matějíček LubomírSpartak Nové Město nad Metují6200:52:580
9MJ5074Beran JanSpartak Police nad Metují8300:53:17-
3ZA5163Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:53:39-
12MB5240Rücker OldřichSK Hronov5500:53:59-
13MB5341Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:54:10-
26MA5427Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:54:18-
4MC5551Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:54:25-
14MB5642Kaván IvanPivovar Krakonoš Trutnov5000:54:36-
27MA5728Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:54:58-
1ŽJ5876Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:55:09-
15MB5943Witkowski ZygmuntKąty Wrocławskie4900:55:26-
16MB6044Krejsa VáclavAVC Praha5200:55:57-
10MJ6175Rücker LukášSK Hronov7800:56:24-
2ŽJ6277Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:56:38-
1MD6357Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:56:54-
5MC6452Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:57:17-
17MB6545Hutař ZdeněkŠternberk5600:57:18-
6MC6653Vlk IvanLaryko Hostinné4200:57:35-
3ŽJ6778Militká AlžbětaTJ Nová Paka8000:58:46-
7MC6854Linhart MilošKČT Náchod4400:58:50-
1ZB6964Novotná EvaOEZ Letohrad4800:58:54-
8MC7055Tučný JanMK Pardubice4701:00:27-
9MC7156Chaloupka VítězslavPSK Praha4301:01:170
28MA7229Přibyl PetrPJR Frenštát p. R.5901:01:31-
2MD7358Miles PetrHostinné3701:01:36-
3MD7459Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:02:280
18MB7546Puchacz AndrzejWKB PIAST Wroclaw-Polsko5601:02:32-
4ŽJ7679Šrubařová MarieTitan Frenštát pod Radhoštěm8001:02:42-
4MD7760Merta JaroslavJeseník3501:02:430
19MB7847Kozel KarelJiskra Dolní Brusnice5201:05:39-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód