hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


5. WMMR, Keswick, England 2005

10.9.2005, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 5. WMMR, Keswick, England 2005
  • datum konání: 10.9.2005
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 5. WMMR, Keswick, England 2005

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M40 (trať 11,6 km, 684 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M401209Torresani FrancoAtletica Trento Cavit6200:50:39-
2M402202Bowness AlanCumberland Fell Funners6400:51:53-
3M40378Roberts CraigKendal6300:52:50-
4M40555Croasdale MarkLancaster Morecambe AC 00:53:21-
5M40643Hull GregLeeds City Athletic Club6500:53:55-
6M407119Dugdale PaulKendal6500:54:15-
7M40861Smale ChristopherTodmorden Harriers6300:54:22-
8M409151Horrocks MarkWharfedale Harriers 00:54:29-
9M401062McNeilly DeonNewcastle AC6200:54:34-
9M4010138Taylor DaveDark Peak 00:54:34-
11M4013162Whitlie StewartCarnethy6200:55:15-
12M40158Gregory StewartHolme Pierrepont RC 00:55:53-
13M401733Pyke StephenStaffordshire Moorlands AC6500:56:14-
14M401847Whyatt MikeBowland Fell Runners6300:56:22-
15M4019129Brown MarkLourdians6200:56:26-
16M4021104Blackett JoeDark Peak 00:56:35-
17M4022167Wrench AndrewTodmorden Harriers 00:56:40-
18M4023206Minto BillyHunters Bog Trotters 00:56:46-
19M4026139Spilman KevinCheltenham Harriers 00:56:59-
20M4027184Boettcher BernieBeaver Creek 180s La Sportiva 00:57:02-
21M4028111Hepburn JohnLochaber AC6100:57:06-
21M4028181Moore DanielBristol and West AC 00:57:06-
23M4030857Rank JulianHolmfirth 00:57:17-
24M403297Fowler MalcolmCheshire Hill Racers6300:57:30-
25M4034108Davis Adrian RCarnethy6200:57:43-
26M4036150Wilkinson Garry RychardClayton le Moors6400:58:03-
27M403725Stevenson PaulPudsey & Bramley 00:58:07-
28M4039222Lilley KevinUnattached6100:58:10-
29M4040212Shaw AndyHolmfirth6100:58:20-
30M4041130Hinchcliffe DaveLongwood Harriers A.C. 00:58:30-
31M404312Gamble EdCheshire Hill Racers 00:58:46-
32M4048224Gilliland StephenBro Dysynni AC 00:59:03-
33M4051146Hofstra Klaas JanLSV Invictus6500:59:14-
34M4052141Bunn NigelThames Valley OC 00:59:26-
35M4054193Frazer SteveBingley Harriers 00:59:32-
36M405567Wylie TimTynedale 00:59:41-
37M405640Dickenson AndyDark Peak 00:59:51-
38M4060189Yapp AndrewMercia 01:00:05-
39M406559Stevenson BrianPudsey & Bramley 01:00:14-
40M4067215Thompson BrianCumberland Fell Runners6201:00:19-
41M4068106Smith BruceStandard Life AC 01:00:20-
42M406972Coxon SydTynedale 01:00:23-
43M4071239Archbold JamesBorrowdale 01:00:29-
44M4072211McGonigle DermotNewcastle AC 01:00:31-
45M407448Reade ChrisBowland Fell Runners 01:00:34-
46M407618Mason JohnWoodkirk Striders 01:00:40-
47M4077166Ward AdamCarnethy6101:00:53-
48M4078131Massey DaveHorwich R.M.I. 01:00:55-
49M4079179Bromhall CliveBristol and West AC 01:00:59-
50M4082152Dawson JerryCumberland Fell Runners 01:01:11-
51M408327Barrett RichardSkipton AC6401:01:16-
52M408499Harrison RhettCumberland Fell Runners 01:01:17-
53M408668Goulding StephenPewsey Vale Running Club 01:01:25-
54M4087183Wilkinson ShaunKeighley and Craven AC 01:01:26-
55M4090126Nuttall DavidClayton le Moors 01:01:36-
56M409228Drew IanIstead Lfield Harriers 01:01:43-
57M4094198Andriulli GiovanniIndifesarun-Montescaglioso 01:01:49-
58M4095123Fairmaner BillTrafford AC6401:01:53-
59M4099125Greene ShanePudsey & Bramley6401:02:05-
60M4010089Stenton MickDark Peak 01:02:08-
61M40102203Glover RobertPudsey & Bramley 01:02:16-
62M40104100Mitchell PaulBingley Harriers 01:02:22-
63M40106199Sanders JohnTelford AC 01:02:32-
64M4010858Staveley AndyBurnden 01:02:38-
65M40112226Wood KeithSaltwell Harriers 01:02:52-
66M40114132Jones HaydonMercia 01:03:00-
67M40117155Horsfall AndrewTodmrden Harriers 01:03:06-
68M401214Montgomery JohnBuckley Runners 01:03:17-
69M4012511Burn MervinThirsk and Sowerby Harriers 01:03:21-
70M40127233Janoušek MartinSKI Jablonec nad Nisou6301:03:23-
70M40127180Bradstock StuartEdale AC 01:03:23-
72M4013132Bedell NigelKeighley and Craven AC 01:03:30-
73M40135238Cornforth PaulBorrowdale 01:03:43-
74M40138171Hirst DavidDeeside Runners 01:03:47-
75M4013949Smith AndyTelford AC 01:03:50-
76M40143182Tiffany GraemePudsey Pacers 01:04:02-
77M40150208Bakker AartAltis Amersfoort6101:04:23-
78M40151188Addison MikeHelm Hill 01:04:24-
79M40156246Stock TimMacclesfield Harriers 01:04:31-
80M401572Fish JonathanAmbleside AC 01:04:37-
81M4016341Soles DaveDark Peak 01:04:52-
82M40164221Williams MarkPennine 01:04:55-
83M40167157Muir AdrianCalder Valley 01:04:58-
84M4016898Rumgay KenLochaber AC 01:05:00-
85M40169133Bradbury DarrellDark Peak 01:05:04-
86M40171115Ashworth RobSourhport Waterloo AC 01:05:10-
87M4017564Atkinson RobNorthumberland Fell Runners 01:05:28-
88M40176163Bingham HughTynedale 01:05:32-
89M4018496Riley BobCumberland Fell Runners 01:05:44-
90M40188120Quine MichaelManx Fell Runners 01:05:59-
91M40191156Whitaker JonathanUnattached 01:06:01-
92M401966Doyle JohnPennine 01:06:14-
93M401991Lowe DavidUnattached 01:06:22-
94M40200145Christie MalcChorley Harriers 01:06:25-
95M40202117Nutter MarkClayton le Moors 01:06:26-
96M4020315Bagge JohnHelm Hill 01:06:27-
97M40205102Bell MartinBorrowdale 01:06:34-
98M40208140McDougall IanCumberland Fell Runners 01:06:40-
99M40212216Lewis ScottMercia 01:06:47-
100M40218153Trueman JimPennine 01:07:05-
101M4021963Fryer MichaelHalifax Harriers 01:07:11-
102M40220227Walker JohnCumberland Fell Runners 01:07:12-
103M40221236Mason WarrenMacclesfield Harriers 01:07:13-
104M40222194Wetherill DilWAOC 01:07:14-
105M40224213Bramwell GraemeBuxton 01:07:16-
106M40225851Hindle PaulKeighley and Craven AC 01:07:17-
107M40230214Life AlanClayton le Moors 01:07:28-
107M40230190Bird GrahamAire Valley Runners 01:07:28-
109M40244178Bamber StevenPreston Harriers6301:07:38-
110M40246195Askew DavidHarrogate Harriers 01:07:39-
111M4024745Makin TimDurham Fell Runners 01:07:40-
112M40249143Shaw ChrisClyayton le Moors 01:07:41-
113M40253175Bearhop DerekCarnethy 01:07:45-
114M40259159Park StevenEllenborough AC 01:08:01-
115M40260852Normand IvorHunters Bog Trotters 01:08:06-
116M4026281Ranyard PeterBBC Running Club 01:08:07-
117M4026552Atkinson PeterYork Acorn RC 01:08:12-
118M40274165Atkinson DavidCumberland Fell Runners 01:08:31-
119M40275103Bass OwenDeeside Runners 01:08:40-
120M4027876Scott RichardKeswick AC 01:08:45-
121M4027973Kendall-Lansell MarkScarborough AC 01:08:47-
122M40280147Griffiths JohnPreston Harriers4901:08:48-
123M4028746Woods DuncanNYMAC 01:08:58-
124M402915Fortescue JohnAbbey Runners 01:09:06-
125M40292232Kenny TrissSkipton AC6301:09:09-
126M40294192Mon-Williams MarkUnattached 01:09:13-
127M4030184Purkiss-Mcendoo ShaunRichmond and Zetland Harriers 01:09:33-
128M4030435Urmston William ColinClayton le Moors6201:09:37-
129M40307127Woollons SimonKnavesmire Harriers6301:09:44-
129M40307107Backhouse StuartScarborough AC 01:09:44-
131M403107Kozhin PetrSt. Petersburg6101:09:46-
132M40315204Livesey FraserHowgill Harriers 01:09:55-
133M4031690Conway GedSaltwell Harriers 01:09:56-
134M4031734Boil IanKeswick AC 01:09:57-
135M4032513Jones DamianGSK Hoad Hill Harriers 01:10:18-
136M40330231Bell IanUnattached 01:10:48-
137M40333109Cannon RussellHelm Hill 01:10:56-
138M40334185Crisconi AndrewGlenwood Growlers 01:11:01-
139M4034085Mitchell DaveHawkhill Harriers 01:11:17-
140M4034842Lammas NedSunlight Runners 01:11:36-
141M40351219Griffiths VaughanMaldwyn Harriers 01:11:39-
142M40354149Salt RobCharnwood AC 01:11:48-
143M40355172McLoone StephenGreenock Glenpark Harriers6201:11:50-
144M40359229Weaving PaulCumberland Fell Runners 01:11:59-
145M40369113Blair AlanRoad Runners Club 01:12:23-
146M40375124Smith AndyHelsby RC 01:12:37-
147M4037926Stepto PaulStockport Harriers 01:12:45-
148M4038114Robinson GrahamCenturions 01:12:51-
149M4038269Galloway MichaelDundee Hawkhill Harriers 01:12:52-
150M40390200Day KevinGoyt valley Striders 01:13:13-
151M40393105Preston JohnKeighley and Craven AC 01:13:23-
152M40394228Hornsby AlistairCumberland Fell Runners 01:13:28-
153M40404135Allen DavidWye Valley Runners 01:13:55-
154M4040594Perry MikeStaffordshire Moorlands AC 01:13:57-
155M40422110Tengattini EzioAtletica Paratico6101:14:35-
156M4042574Sinclair AndrewMacclesfield Harriers 01:14:44-
157M4042679Shaw MikeStockport Harriers 01:14:46-
158M40437173Williets HughUnattached 01:15:12-
159M4044183Angus AndrewWatford Harriers 01:15:24-
160M40444122Hook JohnUnattached 01:15:35-
161M40456207Campbell IanHunters Bog Trotters 01:16:01-
162M4046277Worth JohnHeadington Roadrunners 01:16:21-
163M40472197Saraceno LuigiIndifesarun-Montescaglioso 01:17:02-
163M40472114Taylor DaveUnattached 01:17:02-
165M4047780Chappell PhilipIlkley Harriers 01:17:15-
166M40478137McSherry RobertDurham Fell Runners 01:17:19-
167M40484237Wilson StephenCumberland Fell Runners 01:17:31-
167M40484121Clayton ChrisScarborough AC 01:17:31-
169M4049120Culpan DaveCalder Valley 01:17:46-
170M4049536Toole PaulStockport Harriers 01:17:58-
171M40505164Cavannagh ShaunEllenborough AC 01:18:22-
172M40522154Hannah PaulRossendale Harriers 01:19:01-
173M4052393Jenskins AlanTelford Harriers 01:19:06-
174M40533242Goodwin JeffWCOC 01:19:39-
175M40541225Stoffel RogerSC Visperterminen 01:20:17-
176M40547118Williams Morgan (Timothy)Ilkley Harriers6301:20:32-
177M40565234Whitehead DavidKendal 01:21:48-
178M40574235Roberts AlanVale of Aycesbury AC6401:22:38-
179M4057631Reale PaoloKeswick AC6401:22:43-
180M40580853Pittendreigh KarlChorley Harriers 01:22:59-
181M4058117Jones GaryUnattached 01:23:08-
182M40584230Wareing GeoffUnattached 01:23:39-
183M40585210Bitcher RichardUnattached 01:23:40-
184M40590176Nellist GrahamUnattached 01:24:17-
185M40591186Waldie ChrisUnattached 01:24:23-
185M40591187Notman MikeUnattached 01:24:23-
187M40612101Edmondson TonyCumberland AC 01:26:28-
188M4061575Constantine DavidUnattached 01:26:51-
189M4064971Roberts IoloEryri 01:37:12-
190M4065439Davis JamesCumberland Fell Runners 01:42:23-
-M40-136Flower IanUnattached DNF-
-M40-158Pepryk BohdanMRC of UAF DNF-
-M40-205Webb SteveValey Striders DNF-
-M40-144Hussain BashirStockport Harriers DNF-

M45 (trať 11,6 km, 684 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M454463Neill DavidStaffordshire Moorlands AC5600:52:51-
2M4512253Donnelly ColinCambusland5900:55:13-
3M4514405Harding KevinTring RC 00:55:22-
4M4516464Kolínek FrantišekAK Perná5600:56:04-
5M4520263Gallagher RonaldCarnethy6000:56:29-
6M4524312Richards MarkGoyt Valley Striders 00:56:51-
7M4531267Wallis MikeClayton le Moors5700:57:23-
8M4533362Appius AeneasStraumann Running Team6000:57:38-
9M4535474Frampton DuncanBorrowdale5800:58:01-
10M4537389Schofield GrahamHorwich RMI 00:58:07-
11M4542376Rowe AlexGREAT BRITAIN & NI5700:58:31-
12M4544470Bougon DidierUspa le Pontet5800:58:47-
13M4546407Smith AlanDeeside Runners6000:58:58-
14M4547396Normandale AndrewYork Acorn RC5600:58:59-
15M4549478Johnson MikeLancaster Morecambe AC 00:59:12-
16M4558450Hetherington GaryTorrington AAC 00:59:55-
17M4559883Cox JohnHallamshire Harriers 01:00:04-
18M4561366Hauser AndyHolmfirth Harriers5501:00:08-
19M4562481Smith AlexCumberland Fell Runner 01:00:11-
20M4564449Young PaulDark Peak 01:00:12-
21M4566414Prandini GiacomoAtletica Paratico6001:00:16-
22M4570378Wrigley NeilHorwich R.M.I. 01:00:28-
23M4573466Kelly PaulDarlington Harriers 01:00:32-
24M4581351Dickinson JamesTynedale 01:01:04-
25M4585433Levell PaulMercia Fell Runners6001:01:23-
26M4588375Smith FredSaltwell Harriers 01:01:29-
27M4597494Brown JimBARF 01:01:58-
28M4598339Armstrong DavidNorthumberland Fell Runners6001:02:04-
29M45103310Bastow GaryRichmond and Zetland Harriers 01:02:17-
30M45105492Spenceley AndrewCarnethy5901:02:24-
31M45107403Warhurst IanPennine 01:02:33-
32M45109887Addison ShaunHelm Hill 01:02:46-
33M45110879Tomíček JosefSki Vysoké5901:02:49-
34M45115289Beaty AndrewCumberland Fell Runners5801:03:02-
35M45123321Mallen MichaelDurham Fell Runners5601:03:18-
36M45127364Kelly TimBowland Fell Runners 01:03:23-
37M45130272Bowbotham IanHarrogate Harriers 01:03:25-
38M45134384Anderson LaurieFife AC5901:03:42-
39M45142264Pearson GraemeLake City Athletic5901:04:01-
40M45146371Smith MarkPennine 01:04:11-
41M45147370Ligema MichaelLodlow Runners 01:04:19-
42M45148460Convert GillesClermont Athletisme6001:04:20-
43M45149348Asguith DuncanSkyrac 01:04:22-
44M45153255Amateis DarioGS Brancaleone5801:04:27-
45M45154456Ansell RickTring RC 01:04:30-
46M45158354Fleming DouglasHorwich RMI 01:04:40-
47M45160436Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:04:47-
47M45160377Ashey CharlesWrexham A.C. 01:04:47-
47M45160359Maynard RayDurham Fell Runners 01:04:47-
50M45164338Holt RodGlossopdale 01:04:55-
51M45170324Haylock SteveStockport Harriers 01:05:08-
52M45173254Griffiths Richard JHolmfirth 01:05:20-
53M45179424Crompton PeterCumberland Fell Runner 01:05:35-
54M45182410Davies GlenMercia 01:05:42-
54M45182482Theaker DamienHelensburgh 01:05:42-
56M45185368Burthem StephenWarrington Ac 01:05:47-
57M45187408Scott DavidOchil Hill Runners 01:05:57-
58M45190472Marshall CharlesKeighley & Craven AC 01:06:00-
59M45193487Holliday StevenCumberland Fell Runners5701:06:07-
60M45195353Pearce RaymondIstead Lfield Harriers 01:06:12-
61M45198882Cuthbert GrahamBristol and West AC 01:06:17-
62M45206265Mykura WilliamCarnethy 01:06:35-
63M45207476Baldwin MikeIlkley Harriers 01:06:38-
64M45210412Davey BrianSouthport Waterloo AC 01:06:45-
65M45213302Brown DouhlasDumfries Running Club 01:06:50-
66M45227431Evans CliffordAberystwyth University5801:07:22-
67M45230283Brannan ToshLothian 01:07:28-
68M45235455Langmore RorySolway 01:07:30-
69M45237418Owens DavidKeswick AC 01:07:31-
70M45241290Atkinson BarryKnavesmire Harriers 01:07:32-
71M45243880Wathall SteveRetford AC 01:07:37-
72M45247270Refree AlanUnattached 01:07:40-
73M45250320Davis GeoffNorthumberland Fell Runners 01:07:43-
73M45250296Thompson Gordon DouglasPreston Harriers6001:07:43-
75M45253469Buckley DerekWesham 01:07:45-
76M45255888Lewis HuwBuckley Runners5901:07:48-
77M45256462Blackladge JohnChrnwood AC 01:07:49-
78M45260300Brailey SteveCumberland Fell Runner 01:08:06-
79M45264334Nixon MichaelStockport Harriers 01:08:10-
80M45267313Wood MartinCumberland Fell Runner 01:08:16-
81M45269439Loan KeithKeswick 01:08:22-
82M45270257Hinde AndrewSettle Harriers 01:08:26-
83M45271386Copeland BarryStonehaven Splash N Dash 01:08:27-
84M45273292Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:08:30-
85M45277363Falls RichardFellandale 01:08:43-
86M45280269Reid DonWesterlands 01:08:48-
87M45282301Howard MichaelRadcliffe AC 01:08:50-
88M45284428Walker StephenCumberland Fell Runner 01:08:55-
89M45286440Wynne MikeSettle Harriers 01:08:57-
90M45288261Pinder GrahamGlaxo Hoad Hill Harriers 01:08:59-
91M45289397Forster KennethSpectrum Striders 01:09:01-
92M45290331Steele StephenCumberland Fell Runners 01:09:04-
93M45297884MacDonald-Jones GlennNewport and District Running C 01:09:22-
94M45298425Lumley PhilipDPFR 01:09:27-
95M45302319Davies RichardWesham Road Runners 01:09:34-
96M45303346Nixon PeterStockport Harriers 01:09:36-
97M45312411Oxlade ColinBroxbourne Runners 01:09:49-
98M45313886Cameron GordonCarnethy 01:09:50-
99M45314423Oxley SimonSettle Harriers 01:09:53-
100M45326429Walker ChrisBingley Harriers 01:10:22-
101M45327471Hooper PeterUnattached 01:10:27-
102M45329382Davis TonyDerwent AC 01:10:44-
103M45331380Adams AndrewDerwent AC 01:10:49-
104M45337251Chadwick PaulWells City Harriers 01:11:09-
105M45343483Hennessey StevenGoyt valley Striders 01:11:22-
106M45348260Hayton DavidCumberland Fell Runners 01:11:36-
107M45353360Hehir GerryDurham Fell Runners5601:11:45-
108M45355347Ferguson StuartDurham Fell Runners 01:11:50-
109M45358885Dickinson JohnKendal 01:11:55-
110M45360435Ormerod LaurenceSettle Harriers 01:12:01-
111M45362372Walker KevinUnattached 01:12:03-
112M45365328Baxter PeterWesterlands CCC5701:12:12-
113M45372297Moran MichaelRochdale Harriers & A.C.5501:12:32-
114M45382489Edwards GaryUnattached 01:12:52-
115M45384858Townsley SteveUnattached 01:12:53-
116M45387394Kitchen AndrewDark Peak 01:13:02-
117M45389374Thompson PeterClayton le Moors 01:13:08-
118M45391323Hobson MarkUnattached 01:13:15-
119M45392307Netherwood AdrianBingley Harriers 01:13:20-
120M45397426Waters AndrewBarnsley AC 01:13:37-
121M45402395Eagan PeterKeswick AC 01:13:54-
122M45408877Bacon JohnWCOC 01:14:02-
123M45409288Davies IanRetford AC 01:14:10-
124M45411293Johnson RobertUnattached 01:14:12-
125M45412315Wilson IanFellndale 01:14:13-
126M45419281Loxam DeanStockport Harriers 01:14:22-
127M45432311Beston DaveCalder Valley 01:14:52-
128M45436306Pugh RodJW Kilmarnock Harriers 01:15:04-
129M45443401Huddleston MarkShropshire Shufflers 01:15:31-
130M45445442Firth AndrewClayton le Moors 01:15:36-
131M45451417Whitehead JonathanCity of Edinburgh5601:15:49-
132M45453329Mills DannyYork Postal Harriers 01:15:52-
133M45455345Hall StephenUnattached 01:16:00-
134M45457432Cox MalcolmSunderland Strollers 01:16:02-
135M45460286Cowey DavidEast Hull Harriers 01:16:19-
136M45464477McLoughlin PaulUnattached 01:16:26-
137M45466458Nixon ErnestEden Runners 01:16:28-
138M45467459OGrady LarryBilboa 01:16:30-
139M45468365Agg JohnUnattached 01:16:40-
140M45471441Mclntosh JohnRossendale Harriers 01:16:52-
141M45483271Ogston MattWesterlands 01:17:30-
142M45486335Forsyth StewartLytham St Annes RRC 01:17:35-
143M45494305Smith PeteSettle Harriers 01:17:56-
144M45497303Downey ColinDundley Kingswinford RC 01:18:09-
144M45497473Payne JohnUnattached 01:18:09-
146M45499467Tickner RichardUnattached 01:18:11-
147M45502330Fox DavidOtley AC 01:18:14-
148M45504262Read David ChristopherThirsk and Sowerby Harriers5701:18:21-
149M45507889Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:18:24-
150M45511881Mullarkey Peter JohnSaltwell Harriers 01:18:32-
150M45511352Jones PhilipCalder Valley 01:18:32-
150M45511453Small MickPortsmouth Joggers 01:18:32-
153M45524876Wilson TrevorBelfast Association of rockclim 01:19:07-
154M45529266Percival WayneAmbleside AC 01:19:28-
155M45539309Oldfield PaulUnattached 01:20:08-
156M45542420Barnes PhilipFolkstone RC 01:20:21-
157M45543451Eadon MartinUnattached 01:20:27-
158M45551317Symonds TrevorNYMAC 01:20:52-
159M45554356Wood FredSunderland Strollers 01:20:56-
160M45555268Holloway DaveUnattached 01:21:00-
161M45556367Bradley NeilSpringfield Striders 01:21:08-
162M45559256Tilleard JamesUnattached 01:21:14-
163M45563337Channing PaulPortsmouth Joggers5701:21:34-
164M45568437Hopkinson ChristopherShelton Striders 01:22:13-
165M45569294MacDonald NickCarnethy 01:22:20-
166M45570341Davis GeoffUnattached 01:22:24-
167M45571295Reynolds JohnUnattached 01:22:29-
168M45588446Blair-Smith AndrewSerpentine Running Club 01:24:01-
169M45595340Brierley ChrisNorthern Vets 01:24:47-
170M45596333Worthington BrianBirchfield Harriers5501:24:51-
171M45597259Jones HowardCumberland Fell Runners 01:25:01-
172M45600314Murray StephenCumberland Fell Runners 01:25:17-
173M45605274Wheelton MarkMacclesfield Harriers 01:25:31-
174M45606399Gomulski JanTrafford AC 01:25:39-
175M45608298Szablewski FrankMaldwyn Harriers 01:25:59-
176M45610398Hodgson MichaelFellandale 01:26:12-
177M45620422Connolly DavidDurham Fell Runners 01:27:11-
178M45627388Young PaulLouhgton AC 01:28:08-
179M45638252Wilkinson PeterSaltwell Harriers 01:31:02-
180M45639400Cragg JohathanDurham Fell Runners 01:31:16-
181M45642465Walker NigelKendal 01:32:14-
182M45643486Stockdale DavidDenby Dale Travellers 01:34:02-
183M45644452Wheeler AndyThe Stragglers 01:34:22-
183M45644344Gill DavidDenby Dale Travellers 01:34:22-
185M45647457Gilthorpe DavidSaltwell Harriers 01:36:35-
186M45651258Hubbert KeithUnattached 01:40:15-
187M45653430Barwick DavidLittledown Harriers 01:41:20-
-M45-373Winn RolandCumberland Fell Runners DNF-

M50 (trať 11,6 km, 684 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5025625Gates NigelBrighton + Hove A.C.5300:56:56-
2M5045508Jackson StephenHorwich Rmi Harriers5400:58:49-
3M5050596McGaff TomCheshire Hill Racers 00:59:13-
4M5056622Davies EdwardMercia 00:59:51-
5M50621554Stewhauser PeterSV Molton 01:00:11-
6M5075591Davies ChrisSaddleworth Runners 01:00:39-
7M5080500McMahon GaryNottingham City Harriers5501:01:03-
8M5089541Winn JackieCumberland Fell Runners5101:01:31-
9M5091633Schofield DerekRossendale Harriers 01:01:39-
10M5092679Walton BrianHorwich R.M.I.5301:01:43-
11M5096637Jenkins ArchieRon Hill Cambuslang H 01:01:56-
12M50101507Goodison BrianAbbey Runners 01:02:11-
13M50110671Hewitt NickBowland Fell Runners 01:02:49-
14M50115518Burn RobertThirsk and Sowerby Harriers5301:03:02-
15M50118574McKay BillyAlbertville Harriers 01:03:07-
16M50119512Taylor ChristopherMercia 01:03:08-
17M50120594James RobertCumberland Fell Runners5201:03:15-
18M50124632Robinson AndrewClayton le Moors 01:03:20-
19M50126592Cassidy NeilTynedale5401:03:22-
20M50131524Lewis AndrewShrewsbury AC 01:03:30-
21M50133641Daws SimonTelford AC 01:03:38-
22M50135517Blair-Fish JohnCarnethy Hill Runners5001:03:43-
22M50135656Duncan AlanBowland Fell Runners 01:03:43-
24M50139567Fawcett RonDark Peak 01:03:50-
25M50144623Adair JohnHolmfirth 01:04:03-
26M50145659Holmes Keith G.Dark Peak5401:04:09-
27M50158675Clark PhilKendal 01:04:40-
28M50172554Butler JonnieKeighley and Craven AC 01:05:15-
29M50177543Grogan KevinIMRA5501:05:33-
30M50180581Harris PaulAbbey Runners 01:05:39-
31M50181560Jardine HowardSpringfield Striders 01:05:40-
32M50186502Knee DavidHartlepool Burn Road Harriers 01:05:48-
33M50188651Taylor NatGirvan AAC 01:05:59-
34M50192668Armitage DavidCosmic Hill Bashers5101:06:05-
35M50194528Robinson Ian JClayton le Moors 01:06:11-
36M50200513McAra GrahmCheshire Hill Racers 01:06:25-
37M50204640McEwan MurdoCarnethy 01:06:31-
38M50214548Longman TrevorMacclesfield Harriers 01:06:53-
39M50215597Emmerson DavidUnattached 01:06:55-
40M50217566Norgate Andrew RichardLongwood Harriers A.C. 01:06:59-
41M50226570Laidlaw ColinLytham St Annes RRC 01:07:21-
42M50229600Spurge PaulPortsmouth Joggers 01:07:25-
43M50230672Haworth PeterKeswick AC 01:07:28-
44M50234558Moorhouse MickMatlock AC 01:07:29-
45M50237615Cowie IanMercia 01:07:31-
46M50244636Lynch FredRed Rose RRC 01:07:38-
47M50252670Howie AndyPennine 01:07:44-
48M50257653Knowles StuartFife AC 01:07:57-
49M50258578Jermieson AshleyCosmic Hill Bashers5001:07:59-
50M50263647Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:08:09-
51M50268530Sutcliffe RodCalder Valley 01:08:20-
52M50272631Spicer RonyRossendale Harriers 01:08:28-
53M50275657Berry MikeBlack Combe Runners 01:08:40-
54M50299589Bonassi LucianoATL Paratico5301:09:29-
55M50304617Oldrid GeoffAberystwyth AC 01:09:37-
56M50306650Cortvriend MartinMacclesfield Harriers 01:09:39-
57M50307630Robson RickMercia 01:09:44-
58M50311510James DavidBingley Harriers 01:09:47-
59M50318680OHara PaulKeswick AC 01:09:58-
60M50319582Weatherhead PeterWirral Athletic 01:10:00-
61M50320620Crossley TonyEast Grinstead Dis 01:10:02-
62M50321526McNulty PeterRadcliffe AC 01:10:06-
63M50324673Wheeler DavidOxford City AC 01:10:14-
64M50332539Sullivan DavidDeeside Runners 01:10:53-
65M50335587Troup MichaelSt.Edmund Pacers 01:11:04-
66M50336529Humble JohnNorthumberland Fell Runners 01:11:07-
67M50337618Bocking AlanCheshire Hill Racers 01:11:09-
68M50339519Rees RonaldPennine 01:11:12-
69M50342662Monk AndyUnattached 01:11:21-
70M50344505Findel-Hawkins DavidMilton Keynes AC 01:11:31-
71M50348629McLoughlin MichaelPreston Harriers5201:11:36-
72M50352559Kraft TedScarborough AC 01:11:44-
73M50355546Hartley Andrew DavidLouth AC 01:11:50-
74M50361603Honeyman StevenNorth York Moors AC 01:12:02-
75M50363553Daglish GrahamElvet Striders 01:12:07-
76M50364549Williams SteveLondon Heathside 01:12:10-
77M50366605Farnworth DavidClayton le Moors5401:12:13-
78M50367604Tyrrall DavidUnattached 01:12:15-
79M50380565Kendall CharlesTrisport Erding5301:12:47-
80M50385642Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:12:55-
81M50387624Bober RichardShaftesbury Barnet Harriers 01:13:02-
82M50395504Dobson GeoffKendal 01:13:30-
83M50396564Callister IanManx Fell Runners5301:13:34-
84M50400532Grimsdale PaulOxford City AC 01:13:48-
85M50406601Sharples JonClayton le Moors 01:14:00-
86M50407674Edison StephenUnattached 01:14:01-
87M50412609Adams KeithWesterlands5101:14:13-
88M50415575Aherne JoeBilboa5401:14:17-
89M50420503Keddie TonyDPFR 01:14:23-
90M50423535Crook William GeorgeShetland Athletic Club 01:14:40-
91M50429661Bell WilfredDurham Fell Runners 01:14:49-
92M50434550Williams JohnSpringfield Striders 01:14:55-
93M50439683Knox ChrisKeswick AC 01:15:15-
94M50440665Gardner StewartNorthumberland Fell Runners 01:15:16-
95M50442612Stevenson RichieManx Fell Runners 01:15:26-
96M50446606Breckell SteveClayton le Moors 01:15:40-
97M50448588Charters IanHorwich R.M.I. 01:15:43-
98M50450516Cleworth StephenUnattached 01:15:47-
99M50458556Baker NevilleHeadington Roadrunners 01:16:10-
100M50459610Duguid ForbesDeeside Runners 01:16:16-
101M50460514Layton BrianTring RC 01:16:19-
102M50464652Bates PaulLancaster Morecombe AC 01:16:26-
103M50472557Lalor JoeIMRA 01:17:02-
104M50475586Fred HamondBARF 01:17:10-
105M50480663MacEwen AlexCity of Edinburgh AC 01:17:25-
106M50482584Brandsma HennyIMRA 01:17:28-
107M50488522Harden TrevorUnattached 01:17:40-
108M50489669Jones GrahamUnattached 01:17:43-
109M50490577Hutchinson WilfConcordia 01:17:44-
110M50492501Kirk DavidHartlepool Burn Road Harriers 01:17:52-
111M50499598Moatt RichardUnattached 01:18:11-
112M50502627Evitt KennethThirsk and Sowerby Harriers 01:18:14-
113M50510639Richards PeterKeswick AC 01:18:30-
114M50515628Smith Ian LeonardHorwich R.M.I. 01:18:35-
115M50517571Brown SteveMynyddwyr de Cymru5301:18:46-
116M50519634Sanderson PaulTelford AC 01:18:50-
117M50520573Pover PaulNorthern Vets 01:18:54-
118M50524531Grimsdale MartinWatford Harriers 01:19:07-
119M50526515Wright KevinSpringfield Striders 01:19:20-
120M50528648Kent NigelCity of Sheffield 01:19:26-
121M50532664Clarkson DavidUnattached5501:19:36-
122M50534542Hawley PhilipCumberland Fell Runners 01:19:40-
123M50535572Stoneman ColinMilton Keynes AC 01:19:44-
124M50543658Jones Watkin DavidTeviotdale Harriers 01:20:27-
124M50543527Marsh Poulson John Teviotdale Harriers5301:20:27-
126M50553576Miller DuncanUnattached 01:20:55-
127M50557685Broxap JonathanAC Kendal5401:21:12-
128M50562676McDonough JohnYork Acorn RC 01:21:27-
129M50564602Yetton DavidPortsmouth Joggers 01:21:43-
130M50566649James WilliamCFR 01:21:54-
131M50575682Wheeler MartynWest End Runners 01:22:41-
132M50582580Rudzinski PeterClydesdale Harriers 01:23:24-
133M50598616Mason LeslieUnattached 01:25:02-
134M50599638Bullock PeterLichfield Running Club 01:25:10-
135M50601644Warnock JohnKidlington Running Club 01:25:19-
136M50604563Moss GerrardStockport Harriers 01:25:27-
137M50607525Brown DavidUnattached 01:25:56-
138M50617614Fairfax BruceUnattached5001:26:55-
139M50625562Derych PeterEpoc 01:27:55-
140M50633540Armour AllanGlossepdale 01:29:05-
141M50635666Moore TonyStone Master Marathoners 01:29:41-
142M50648646Boardman MichaelStockport Harriers 01:36:42-
143M50656654Dillon KevinManchester Harriers5401:49:49-
144M50657621Settle GeoffSettle Harriers 02:06:26-
145M50658595Higginson BenPerston Harriers 02:10:20-
146M50659619Lutchuk IgorvasylMRC of UAF 02:25:43-
-M50-607Baddley PeterUnattached DNF-
-M50-590Cortinovis MicheleATL Paratico53DNF-

M55 (trať 9,5 km, 476 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M551773Vogler ReinhartTV Bad Brucheran5000:44:38-
2M552761Walsh MikeKendal 00:45:15-
3M553715Hilton BrianLeeds City Athletic Club 00:45:22-
4M554783Grant BernardHarrogate Harriers4800:46:15-
5M555814Scott TomFife AC4900:46:53-
6M556781Sviták StanislavAK Žilina5000:47:04-
7M557739Patterson JimNewcastle AC4600:47:07-
8M558752Holt JackClayton le Moors 00:47:14-
9M559727Blyth BarryMacclesfield Harriers 00:47:24-
10M5511753Livio DonadoniAtletica Paratico 00:48:05-
11M5512766Tait DavidDark Peak4700:48:11-
12M5513745Evans DicCardiff AAC Aberystwyth Uni4600:48:24-
13M5514795Hulme TonyCheshire Hill Racers4700:48:29-
14M5515726Taylor KenRossendale 00:48:40-
15M5519718Scruton NeilScarborough AC 00:49:12-
16M5521713Overton DuncanKeswick AC4800:49:21-
17M5523775Hulme MartinCorstorphine AAC 00:49:27-
18M5527704Spinazze Luciano5v Molten4900:50:31-
19M5528751Herington SteveHereford Couriers4800:50:34-
19M5528788Kelleher DerryCity of Norwich AC 00:50:34-
21M5530780Brentnall AlanPennine4900:50:53-
22M5531716Ankers IanSouth Cheshire Harriers 00:51:02-
23M5532746Boler NevilleDark Peak 00:51:07-
24M5533722Scottney RichardPennine 00:51:15-
25M5536703Hetherton MichaelAcorn Nestle York4600:51:56-
26M5542799Futrell RodHolmfirth 00:52:48-
27M5546805Kudrravtsev NikolaySPb 00:52:52-
28M5548774Micic DragoslavAK Veteran4900:53:28-
29M5550816Smith AshleyHolmfirth 00:53:41-
30M5552719Griffiths NevilleSpectrum Striders 00:54:03-
31M5555815Cronshaw MichaelKendal5500:54:24-
32M5557756Staffoni MaffeoAtletica Paratico4700:54:37-
33M5558769Warrington BarryUnattached 00:54:39-
34M5560801Lee DavidChorley Harriers 00:54:55-
35M5562812Fell DavidCumberland Fell Runners 00:55:04-
36M5563810Brett AlexanderHighland Hill Runners 00:55:11-
37M5565800Findley DavidCumberland Fell Runners 00:55:29-
38M5566740Warren John ArthurUnattached 00:55:31-
39M5568808Linley JohnUnattached 00:55:46-
40M5569741Downie JimKeswick AC 00:55:52-
41M5570743Keeling-Roberts ChrisManchester DistOrientClub 00:55:59-
42M5571762Barron GeorgeBishops Stortford Running Club 00:56:00-
43M5573778Harwood StephenKeswick AC 00:56:07-
44M5576749Kettyle WesleyACKC5000:56:15-
45M5577794Stephenson LesKeswick AC 00:56:22-
46M5578804Shaw MichaelNYMAC 00:56:26-
47M5579709Oldroyd JohnLancaster Morecambe AC 00:56:30-
48M5581706Hignett JeffRossendale Harriers 00:56:40-
49M5582728Hearn DenisScarborough AC 00:56:44-
50M5583734Litt MichaelCumberland Fell Runners 00:56:47-
51M5586760Garner PaulUnattached 00:56:54-
52M5599777Doldsmith NeilPennine 00:57:50-
53M55101764Stewart ErcusIMRA4900:58:03-
54M55103742Scott GeorgePennine 00:58:04-
55M55104721Wood DavidNorth Fylde 00:58:05-
56M55108782Gillham PeterChorley Harriers 00:58:11-
57M55111813Blake MikeEryri 00:58:25-
58M55113809Adamson GeorgeNorth Shields Poly AC 00:58:29-
59M55115765Hall RogerBingley Harriers 00:58:34-
60M55116779Somers GeoffKeswick AC 00:58:38-
61M55117806Gilchrist PatrickKeswick AC 00:58:54-
62M55120712Symes GerryCalder Valley 00:58:58-
63M55121730Law MichaelUnattached 00:59:14-
64M55123732Nolan PeterMacclesfield Harriers 00:59:15-
65M55126736Duncan BrucBingley Harriers 00:59:32-
66M55128811Stewart KeechManchester Harriers 00:59:37-
67M55129776Towers JimNidd Valley 00:59:39-
68M55130708Tarvit Ian JohnUnattached 00:59:44-
68M55130758Thompson GeorgeClayton le Moors 00:59:44-
70M55139817Gray DavidSpringfield Striders 01:00:44-
71M55143793Sharp StephenCumberland Fell Runners 01:01:04-
72M55144790Nolz GüntherUnion Traismauer4801:01:06-
73M55147731Glover PaulHorsforth Harriers 01:01:17-
74M55148792Ehrhard PeterTodmorden Harriers 01:01:18-
75M55149785Winkler KarlTSV Gershofen4501:01:21-
76M55150757Thurston LesBishops Stortford Running Club 01:01:24-
77M55151701Bell GeoffScarborough AC 01:01:33-
78M55153791Lavery ColinUnattached 01:01:44-
79M55157768Whewell PeterNorth York Moors AC 01:02:00-
80M55164770Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:30-
81M55169784Barlow AlanAltrincham 01:02:53-
82M55172733Parke DavidScarborough AC 01:03:09-
83M55174737Taylor IanBARF 01:03:17-
84M55177787Croasdell NeilCALDER VALLEY FELLRUNNERS4801:03:34-
85M55181807Burnett ColinMilton Keynes AC 01:04:01-
86M55186738Ablitt DavidAmbleside AC 01:04:33-
87M55188797Chilton SteveBarnet District AC 01:04:44-
88M55189714Walsh MartinLytham St Annes RRC 01:04:50-
89M55224796Andrews PeterDenby Dale Travellers 01:10:39-
90M55246720McFarlane MaxKilbarchan AAC 01:15:14-
91M55248705Burt MikeUnattached 01:15:27-
92M55254702Tyson BarryAchilli Ratti CC 01:18:24-
-M55-717Burgon ChristopherWatford Joggers DNF-

M60 (trať 9,5 km, 476 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6010969Wilby RaymondHighland Hill Runners4400:47:53-
2M6016983Bland AnthonyBorrowdale 00:49:03-
3M6017989Williams DonaldEryri 00:49:09-
4M6018987Davies EmyrEryri 00:49:11-
5M6020931Carr KieranClayton le Moors 00:49:15-
6M6022955Spedding DavidKeswick AC4500:49:26-
7M6026930Clemens JohnMercia4300:50:28-
8M6033924Amies JohnCongleton Harriers4200:51:15-
9M6035962Fleming GibsonWesterlands4400:51:42-
10M6037927Roberts PeterBuckley Runners4200:52:01-
11M60381551Müller HansKAC Klagenfurt4500:52:07-
12M6039948Shields JamesClydesdale Harriers4500:52:16-
13M6040915Burns William KeithCarnethy4200:52:30-
14M6041968Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:44-
15M6044920Moody PeterCarmarthen Harriers4300:52:49-
16M6047904Nuttall JohnClayton le Moors 00:53:25-
17M6049906Preece BenDeeside Runners4400:53:29-
18M6051909Love CharlesDundee Hawkhill Harriers4300:53:53-
19M6053922Morris JohnBuckley Runners4300:54:12-
20M6054910Weatherhead DavidBingley Harriers 00:54:16-
21M6059966Trickett DavidHallamshire Harriers4400:54:47-
22M6061935Duncan TonyUnattached 00:54:57-
23M6064954Murray PatrickUnattached 00:55:13-
24M6067945Rankin DenisBARF4500:55:34-
25M6072979Magee BillyLarne Athletics 00:56:04-
26M6074960Minikin AnthonyKeighley and Craven AC 00:56:10-
27M6075941Finch DickChepstow 00:56:14-
28M6084971Whitaker RogerCumberland Fell Runners 00:56:50-
29M6087947Buckle KennethCheltenham Harriers4100:56:58-
30M6088958Pritchard ColinCarnethy/SCO4300:56:59-
31M6090902Jarvis BernardHolme Pierrepont RC 00:57:08-
32M6096950Wade BillHolmfirth4100:57:33-
33M6098963Hunter DavidTynedale 00:57:42-
34M60101964Webster GeoffreyValley Striders 00:58:03-
35M60105919Breeze GrahamSkyrac AC 00:58:07-
36M60108923Robinson PhilOtley AC 00:58:11-
37M60110939Ashby RogerSale Harriers 00:58:16-
38M60112951Wikeley AlanThirsk and Sowerby Harriers4400:58:27-
39M60114938Heneghan PeterHorwich RMI 00:58:30-
40M60119918Truscott JohnRedhill Road Runners 00:58:56-
41M60121959Huck ErnestThirsk and Sowerby Harriers 00:59:14-
42M60125946Hart JohnLoughton AC 00:59:22-
43M60127972Mashiter DavidClayton le Moors 00:59:35-
44M60132908Wignall RobinAltrincham 00:59:52-
45M60133916Belsito RobertoLG Schlern-Raiffeisen4301:00:19-
46M60134944Anderson AdamDumfries Running Club 01:00:23-
47M60135901Carson MalcolmKeswick AC 01:00:29-
48M60139977Cock TimHolmifirth 01:00:44-
49M60142925McManus IanIrvine4201:01:03-
50M60153937Walsh PaulLytham St Annes RRC 01:01:44-
51M60155952Buckley AlanKeswick AC 01:01:47-
52M60158913Gray RaymondNorthumberland Fell Runners 01:02:04-
53M60160986Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:02:14-
54M60162961Hodgkiss AlanTelford AC 01:02:26-
55M60165980Stockdale AlanSkipton AC 01:02:33-
56M60168976Richardson JosephCumberland Fell Runners 01:02:50-
57M60176929Hayler MarkLancaster Morecambe AC 01:03:31-
58M60185934Gould NormanHunters Bog Trotters 01:04:28-
59M60192984Stafford AndrewKendal 01:05:01-
60M60196943Morgan David GeorgeCumberland Fell Runners 01:05:37-
61M60199942Gretton VBHenfield Joggers 01:06:13-
61M60199965Laffan JosephLimerick 01:06:13-
63M60201970Hakeman NoelDallam RC 01:06:14-
64M60202953Moore MichaelSalford Met AC 01:06:15-
65M60213957Calder AndrewCumberland Fell Runners 01:07:06-
66M60217940Mitchinson JamesUnattached 01:07:53-
67M60218903Turnbull DrewWesterlands4201:08:26-
68M60221928Edwards MichaelWrexham A.C. 01:09:10-
69M60227907Ruckledge MalcolmWCOC 01:10:59-
70M60229967Green Brian PatrickDenby Dale Travellers 01:11:15-
71M60234973Wood DenisBorrowdale 01:12:07-
72M60236978McCall JohnPennine 01:12:17-
73M60240975Statham MickStone Master Marathoners 01:13:11-
74M60252936Hamilton IainIrvine Athletics 01:17:54-
75M60267932Faulder WilliamIndependant 01:27:12-

M65 (trať 9,5 km, 476 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M65241026Covey PeterPudsey & Bramley3900:50:05-
2M65251009Scheiber KasparStraumann Running Team/SUI3900:50:11-
3M65421027Bush NormanIlkley Harriers 00:52:48-
4M65561010Pedrazza GiancarloFull Sport Merano/ITA3800:54:36-
5M65921036Daniells BrianMilton Keynes AC 00:57:12-
6M65931006Cromar StephenDundee Hawkhill Harriers3800:57:14-
7M65951011Gibbs FredBingley Harriers3800:57:20-
8M65961007Norman PeterWrexham A.C.3700:57:33-
9M651001046Booth BillKeswick AC 00:57:51-
10M651071032Armstrong GeorgeHaddington 00:58:10-
11M651381030Peers AlanSpectrum Striders 01:00:38-
12M651411017Rosbrook MichaelOrion Harriers 01:00:50-
13M651461035Freund KarlTSV - Lautlingen 01:01:12-
14M651591041Taylor PeterCumberland Fell Runners3901:02:06-
15M651631004Smithurst JohnBingley Harriers 01:02:28-
16M651701018Hayes MikeDark Peak 01:03:00-
17M651711038Spencer Arthur DavidBarrow in Furness Striders AC 01:03:04-
18M651731023Watson StephenCumberland Fell Runners4001:03:13-
19M651751012Schmittner WernerTV Ochsenfurt3901:03:20-
20M651871022Murphy John WilliamFord Halewood AC 01:04:38-
21M651911037Johnson BarryCumberland Fell Runners4001:04:56-
22M652051034Lowther KenCumberland Fell Runners 01:06:26-
23M652121020Arnold GeorgePreston Harriers3601:06:57-
24M652151008Sedmák StanislavOu Velké Kostolany4001:07:17-
25M652161042Heywood KevinKendal 01:07:40-
26M652191044Fantauzzi FrancescoGS Brancaleone 01:08:30-
27M652201047Trontelj MiroUnattached4001:08:36-
28M652221043Hillon BernardCumberland Fell Runners 01:09:16-
29M652231025Cash JohnLoughton AC 01:09:27-
30M652281005Knott PeterBlackpool Fylde AC 01:11:14-
31M652311021Dee MichaelHenfield Joggers 01:11:20-
32M652321016Taylor Edward JohnAmbleside AC 01:11:52-
33M652331039Bourne AllanStaffordshire Moorlands AC3701:12:05-
34M652371001Graves BrianMilton Keynes AC4001:12:30-
35M652531045Blenkinsop HarryKeswick AC 01:18:00-
36M652551015Purvis AlanElvet Striders 01:18:44-
37M652561553Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3501:19:33-
38M652581029Rutter JohnKeswick AC 01:20:55-
39M652641019Reng AlwinSV Fischbach3601:23:44-
40M652651040Drysdale WilliamLaw District AAC 01:24:19-
41M652721033Kirkpatrick SamCumberland Fell Runners 01:32:38-

M70+ (trať 9,5 km, 476 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M70451114Baggia BrunoValli Di non E Sole3400:52:51-
2M70851104Menarry AlexanderDurham Fell Runners3200:56:53-
3M70891118Sullivan LawrenceClayton le Moors 00:57:07-
4M70901552Unterkircher AmbrosWSV Heiligenblut3500:57:08-
5M701061134Naylor DavidSwansea Harriers AC3400:58:08-
6M701241133Booth GordonLongwood Harriers A.C.3200:59:16-
7M701561102Makin Herris FrankHolme Pierrepont RC 01:01:50-
8M701611119Rigg DonaldCumberland Fell Runners 01:02:17-
9M701661138Res DonaldUnattached 01:02:41-
10M701781121Addison IanKeswick AC 01:03:39-
11M701801132Pittillo JamesTeviotdale Harriers 01:03:59-
12M701821130McNeil WilliamDurham City Harriers 01:04:02-
13M701971124Ball MalcomNorth Norfolk Beach Runners 01:05:44-
14M702031110Duffy PeterNorthern Veterans A.C.3501:06:21-
15M702071131Carson JohnEryri 01:06:36-
16M702101122Clutterbuck DerekTodmorden Harriers 01:06:41-
17M702141117Catlow HarryCumberland Fell Runners 01:07:07-
18M702291137Hodgson DavidFellandale 01:11:15-
19M702351105Suchán VladimírOcU Trstín3301:12:09-
20M702381111Jordan MartinUnattached 01:12:43-
21M702391120Morath ColinAbbey Runners 01:12:53-
22M702411135Hall MikeElvet Striders 01:13:17-
23M702431123Leathley BrianClayton le Moors 01:13:35-
24M702441127Strachan RobertKeswick AC 01:13:58-
25M702451106Bowering Leonard BrianOrion Harriers 01:15:06-
26M702471126Battersby JohnMDC 01:15:21-
27M702501115Callow MillfordMilton Keynes AC 01:16:22-
28M702601109Rushton ColinBowland Fell Runners 01:22:23-
29M702741113Gomm MickealIrish Mountain Running Accoc3201:38:30-
30M702751116Baker ReginaldLancaster 01:45:18-
31M702761136Náhlovský JiříTJ Semily3402:00:29-
32M702771107Ducon AlexStornway RC 02:25:53-
-M70-1129Ward MickOswestry Olympians DNF-

W35 (trať 11,6 km, 684 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W35531215Mudge AngelaCarnethy7000:59:27-
2W351121213Buckley AnneSalford Harriers 01:02:52-
3W351211204Ridley SusanEdinburgh Southern Harriers6501:03:17-
4W352231222Oldham VeroniqueNorham Running Club 01:07:15-
5W352371217Johnson HelenBingley Harriers6701:07:31-
6W352831226Wilson JulieDark Peak Fell Runners7001:08:52-
7W352841218Partington CalManx Fell Runners 01:08:55-
8W353711206Melling ZoeRathfarnham6901:12:30-
9W353771212Sanders DeniseTelford AC 01:12:40-
10W353781231Trobec UršaTK Kobarid6701:12:44-
11W354291224Haworth JulieHorwich RMI 01:14:49-
12W354491216Amesbury YvonneClwydian Range Runners 01:15:44-
13W354791238Srivastava AngelaIlkley Harriers 01:17:20-
14W354801203Wilson AlisonFellandale 01:17:25-
15W355011208Lernelius PaulaKendal 01:18:12-
16W355161223Gittins RosanneKeswick AC 01:18:44-
17W355181209Mon-Williams RebeccaUnattached 01:18:48-
18W355361237Murray CathyGlossopdale 01:19:46-
19W355381227Woollons LucyDefi Nestle 01:20:06-
20W355401233Bruce ClaireNorth Shields Poly AC 01:20:15-
21W355571210Segasby TeresaKeswick AC 01:21:12-
22W355831207Strafford AlisonBlengdale Runners AC 01:23:38-
23W356161232Crabtree Maria AnnaChorley Harriers 01:26:52-
24W356181200Scott StephNorthumberland Fell Runners 01:27:07-
25W356321225Kebell SharronUnattached 01:29:01-
26W356341220Evans SueUnattached 01:29:07-
27W356411221Duckett TheresaHorsforth Harriers 01:31:39-
28W356461205Curtis AlisonUnattached 01:34:53-

W40 (trať 11,6 km, 684 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W401411337Newman SallyCalder Valley 01:03:55-
2W401521354Pickvance RuthLes Croupiers6101:04:25-
3W401641307Hargreaves JacquelineCumberland Fell Runners6501:04:55-
4W402111348Nooijer ElisabethAltis Amersfoort6401:06:46-
5W402351345Dean HazelCentral AC 01:07:30-
6W402371329Raw AlisonDurham Fell Runners 01:07:31-
7W402661324Budgett SuzanneHorwich R.M.I.6201:08:14-
8W402931322Dugdale EvelynKendal6401:09:10-
9W402951355Malir SallyIlkley Harriers6401:09:16-
10W402961320Murray HelenLothian Running Club6101:09:19-
11W403231301Mellor JanePennine 01:10:13-
12W403281328Shannon AlwynneNewcastle AC6101:10:33-
13W403411321Eagle AlisonIlkley Harriers6201:11:18-
14W403461357Geddes CarolRetford AC 01:11:34-
15W403861323Galbraith ClaireNewcastle AC6301:12:56-
16W403981346Preston ChristineK CAC 01:13:39-
17W404011309Bland LynnDark Peak 01:13:51-
18W404101313Waterhouse CaroleHalifax Harriers 01:14:11-
19W404211311Shotter JeanHolmfirth Harriers6201:14:33-
20W404261350Robertson JaneWesterlands 01:14:46-
20W404261304Bennett AlisonIlkley Harriers 01:14:46-
22W404321336Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:14:52-
23W404381356Weston AlisonIlkley Harriers 01:15:14-
24W404541339Evans GillShepshed Running Club 01:15:53-
25W404701310Sandford AnneNewcastle AC6501:16:50-
26W404861302Scott ElsbethWesterlands6301:17:35-
27W404961341Leonard AngelaManchester YMCA Harriers 01:18:02-
28W405081334Adams RebeccaDerwent AC 01:18:25-
29W405111330Sharples RachaelKeighley and Craven AC 01:18:32-
30W405271358Brunton ValWesterlands 01:19:23-
31W405311303Good Le NickyMacclesfield Harriers 01:19:32-
32W405481333Noble LoisCosmic Hill Bashers6201:20:34-
33W405491308Taylor JoLancaster Morecambe AC 01:20:45-
34W405611340Friend KateCarnethy 01:21:19-
35W405671300Buck Lindsay JeanCumberland Fell Runners6001:21:55-
36W405731325Hall AnnAbbey Runners 01:22:31-
37W405781327Lee CarolynShelton Striders 01:22:50-
38W405791352Tunstall DeniseDurham Fell Runners 01:22:58-
39W405861344Buck JaneCardigan AC 01:23:48-
40W405941338Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:24:43-
41W406011335Davies TerriMaldwyn Harriers 01:25:19-
42W406141347Parry LesleyCleethorpes AC 01:26:40-
43W406191332Forster KaronSpectrum Striders 01:27:09-
44W406231331Clayton JulieScarborough AC 01:27:40-

W45 (trať 11,6 km, 684 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W451741431Greasley CeciliaCheshire Hill Racers 01:05:23-
2W451781403Becconsall SueBingley Harriers5901:05:34-
3W451971438Beaty KateCumberland Fell Runners5801:06:15-
4W452151418Tomes ElizabethKeighley and Craven AC5701:06:55-
5W452411437Ayres KateCheshire Hill Racers 01:07:32-
6W453001421Casey JackieBarrow in Furness Striders AC 01:09:32-
7W453221442Harvey KatherinePennine5801:10:07-
8W453451440Thompson LynKeswick AC 01:11:32-
9W453681406Grimes SandraOWLS Leicester AC 01:12:17-
10W453691443Graham JackieStainland Lions 01:12:23-
11W453721439Musgrove VictoriaEryri 01:12:32-
12W454151428Hamilton AnitaCosmic Hillbashers5601:14:17-
12W454151430Harding AlisonTring RC 01:14:17-
14W454241420Pollard CarolineNorth York Moors AC 01:14:43-
15W454351412Shenton FionaElvet Striders 01:14:57-
16W454681435Spenceley HilaryCarnethy5801:16:40-
17W454761441Edgerton MaryPennine 01:17:12-
18W454931404Fletcher MarianSouth Cheshire Harriers 01:17:54-
19W455091413Gardner JulieDark Peak 01:18:28-
20W455461419Brown BarbaraACKC5701:20:29-
21W455521402Davis SusanNorthumberland Fell Runners 01:20:54-
22W455601424Stewart ElaineCosmic Hill Bashers5701:21:16-
23W455891407Patton DorothyCumberland Fell Runners5501:24:04-
24W455931411Turner KathMacclesfield Harriers 01:24:29-
25W456031422Heeks AnneLoughton AC 01:25:23-
26W456091417Bibby PennyKeswick AC 01:26:07-
27W456111409Patridge KarenDurham Fell Runners5901:26:18-
28W456261405Ryall JoyTynedale5901:28:04-
29W456291410Lane HilaryAbbey Runners 01:28:31-
30W456311433Oliver JaneDeeside Runners5901:29:00-
31W456351423Blair-Smith YukoSerpentine Running Club 01:29:41-
32W456401434Dyer SaraValley Striders 01:31:38-
33W456501432Feeney JulieRossendale Harriers 01:39:27-
-W45-1429Lamp ElizabethElvet Striders DNF-

W50 (trať 11,6 km, 684 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W501541504Laney MaureenClayton le Moors5301:04:30-
2W502091521Peacock VanessaClayton le Moors 01:06:44-
3W502281537Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:07:24-
4W503471528Fairfax LouiseUnattached5101:11:35-
5W503741532Hoyland BarbaraHolmifirth 01:12:35-
6W503751531Haworth AnneKeswick AC 01:12:37-
7W503991502Doods WendyClayton le Moors 01:13:42-
8W504021505Scott JocelynFife Athletic Club5301:13:54-
9W504141517Ashton SueChepstow5301:14:15-
10W504151524Haslam SueScarbourough AC 01:14:17-
11W504311511Kenwright DawnSarn Helen 01:14:50-
12W504471503Pattis RosaASV LG Schlern Raiffeisen5201:15:41-
13W504511518Boesi Maria GraziaATL Paratico5401:15:49-
14W504631522Bloor HilaryDark Peak5401:16:24-
15W505051520Boyd CarolineMaltby Runnung AC 01:18:22-
16W505211526Winkler LuiseTSV Gershofen5101:18:57-
17W505301519Thompson KatyClayton le Moors 01:19:31-
18W505371529Waterhouse JaneCentral AC5301:20:00-
19W505491527Hayles LindaCalder Valley5401:20:45-
20W505721535Johnson SueStafford Harriers 01:22:30-
21W505771536Bland ChristineUnattached 01:22:45-
22W505871533Charlton CarolynKeswick AC 01:23:52-
23W506131523Gill ValerieBlack Combe Runners 01:26:33-
24W506211538MacDonald-Jones HelenNewport and District Running C 01:27:15-
25W506221514Hill JanetSpringfield Striders 01:27:27-
26W506241534Richards PatriciaKeswick AC 01:27:52-
27W506281515McAdam PaulineWesterlands 01:28:22-
28W506301525Cutner ChristineSouthport Waterloo AC 01:28:54-
29W506371510Mottram JaneCumberland Fell Runners5401:30:02-
30W506521513Brown GillianKeswick AC 01:41:02-
31W506551512Jermieson DianaCosmic Hill Bashers5201:48:22-

W55 (trať 9,5 km, 476 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W55941620Brentnall AlisonPennine 00:57:16-
2W551171612Colam CatherineKeswick AC 00:58:54-
3W551371608Oliver MargaretEryri Warriers 01:00:32-
4W551521607Lemoncello PhyllisFife Athletic Club4701:01:38-
5W551831614Lord LindaClayton le Moors 01:04:08-
6W551841605Preston KathleenShropshire Shufflers 01:04:26-
7W551901616Charman StephanieHelsby AC 01:04:55-
8W551931618Goldsmith GeraldinePennine5001:05:08-
9W551941617Watson SylviaValley Striders 01:05:09-
10W551951602Bath Ann26.2 RRC 01:05:29-
11W552041606McNulty SheilaRadcliffe AC 01:06:24-
12W552081619Overton TrishKeswick AC 01:06:40-
13W552251603Clark JennyOWLS AC 01:10:40-
14W552491609Bell ValScarborough 01:16:01-
15W552571613Power Ger3 Roc 01:20:28-
16W552591623Griffiths Catherine AnneCosmic Hill Bashers5001:21:32-
17W552661604Hewitt AnneSpectrum Striders 01:25:47-
18W552681611Foord DoreenGillingham Trotters 01:27:53-
19W552691622Findley SandraCumberland Fell Runners 01:28:48-

W60 (trať 9,5 km, 476 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W60791652Schmittner GerlindeTV Ochsenfurt4500:56:30-
2W601351656Berghaus BärbelSolinger LC4001:00:29-
3W601451668Statham ElaineStone Master Marathoners 01:01:07-
4W601671658Law SallyUnattached 01:02:45-
5W601791665Atkins JanetChorley Harriers 01:03:45-
6W601981653Chippendale MargaretPennine 01:05:53-
7W602061661Kraus AnniTG Viktoria Augsburg4401:06:32-
8W602081951Jones BrendaBro Dysynni AC 01:06:40-
9W602511662Robinson BrendaROCHDALE HARRIERS4301:17:48-
10W602611654Eden LynNidd Valley 01:23:06-
10W602611659Lock DawnLytham St Annes RRC 01:23:06-
12W602711657Higgings MauraIMRA 01:32:22-
13W602731660Trontelj Silvaneregistrována4301:33:05-

W65+ (trať 9,5 km, 476 m)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W652111152Goodman HeatherKendal 01:06:55-
2W652261702Morath HettaAbbey Runners 01:10:55-
3W652421703Sutcliffe JanetCumberland Fell Funners 01:13:22-
4W652631701Reng AnnemarieSV Fischbach 1912 e. V./GER3801:23:22-
5W652701153Shone MonicaClayton le Moors 01:29:52-

Trať 9,5 km, 476 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M551773Vogler ReinhartTV Bad Brucheran5000:44:38-
2M552761Walsh MikeKendal 00:45:15-
3M553715Hilton BrianLeeds City Athletic Club 00:45:22-
4M554783Grant BernardHarrogate Harriers4800:46:15-
5M555814Scott TomFife AC4900:46:53-
6M556781Sviták StanislavAK Žilina5000:47:04-
7M557739Patterson JimNewcastle AC4600:47:07-
8M558752Holt JackClayton le Moors 00:47:14-
9M559727Blyth BarryMacclesfield Harriers 00:47:24-
1M6010969Wilby RaymondHighland Hill Runners4400:47:53-
10M5511753Livio DonadoniAtletica Paratico 00:48:05-
11M5512766Tait DavidDark Peak4700:48:11-
12M5513745Evans DicCardiff AAC Aberystwyth Uni4600:48:24-
13M5514795Hulme TonyCheshire Hill Racers4700:48:29-
14M5515726Taylor KenRossendale 00:48:40-
2M6016983Bland AnthonyBorrowdale 00:49:03-
3M6017989Williams DonaldEryri 00:49:09-
4M6018987Davies EmyrEryri 00:49:11-
15M5519718Scruton NeilScarborough AC 00:49:12-
5M6020931Carr KieranClayton le Moors 00:49:15-
16M5521713Overton DuncanKeswick AC4800:49:21-
6M6022955Spedding DavidKeswick AC4500:49:26-
17M5523775Hulme MartinCorstorphine AAC 00:49:27-
1M65241026Covey PeterPudsey & Bramley3900:50:05-
2M65251009Scheiber KasparStraumann Running Team/SUI3900:50:11-
7M6026930Clemens JohnMercia4300:50:28-
18M5527704Spinazze Luciano5v Molten4900:50:31-
19M5528788Kelleher DerryCity of Norwich AC 00:50:34-
19M5528751Herington SteveHereford Couriers4800:50:34-
21M5530780Brentnall AlanPennine4900:50:53-
22M5531716Ankers IanSouth Cheshire Harriers 00:51:02-
23M5532746Boler NevilleDark Peak 00:51:07-
24M5533722Scottney RichardPennine 00:51:15-
8M6033924Amies JohnCongleton Harriers4200:51:15-
9M6035962Fleming GibsonWesterlands4400:51:42-
25M5536703Hetherton MichaelAcorn Nestle York4600:51:56-
10M6037927Roberts PeterBuckley Runners4200:52:01-
11M60381551Müller HansKAC Klagenfurt4500:52:07-
12M6039948Shields JamesClydesdale Harriers4500:52:16-
13M6040915Burns William KeithCarnethy4200:52:30-
14M6041968Leszkow PetrMK Hlinsko4400:52:44-
26M5542799Futrell RodHolmfirth 00:52:48-
3M65421027Bush NormanIlkley Harriers 00:52:48-
15M6044920Moody PeterCarmarthen Harriers4300:52:49-
1M70451114Baggia BrunoValli Di non E Sole3400:52:51-
27M5546805Kudrravtsev NikolaySPb 00:52:52-
16M6047904Nuttall JohnClayton le Moors 00:53:25-
28M5548774Micic DragoslavAK Veteran4900:53:28-
17M6049906Preece BenDeeside Runners4400:53:29-
29M5550816Smith AshleyHolmfirth 00:53:41-
18M6051909Love CharlesDundee Hawkhill Harriers4300:53:53-
30M5552719Griffiths NevilleSpectrum Striders 00:54:03-
19M6053922Morris JohnBuckley Runners4300:54:12-
20M6054910Weatherhead DavidBingley Harriers 00:54:16-
31M5555815Cronshaw MichaelKendal5500:54:24-
4M65561010Pedrazza GiancarloFull Sport Merano/ITA3800:54:36-
32M5557756Staffoni MaffeoAtletica Paratico4700:54:37-
33M5558769Warrington BarryUnattached 00:54:39-
21M6059966Trickett DavidHallamshire Harriers4400:54:47-
34M5560801Lee DavidChorley Harriers 00:54:55-
22M6061935Duncan TonyUnattached 00:54:57-
35M5562812Fell DavidCumberland Fell Runners 00:55:04-
36M5563810Brett AlexanderHighland Hill Runners 00:55:11-
23M6064954Murray PatrickUnattached 00:55:13-
37M5565800Findley DavidCumberland Fell Runners 00:55:29-
38M5566740Warren John ArthurUnattached 00:55:31-
24M6067945Rankin DenisBARF4500:55:34-
39M5568808Linley JohnUnattached 00:55:46-
40M5569741Downie JimKeswick AC 00:55:52-
41M5570743Keeling-Roberts ChrisManchester DistOrientClub 00:55:59-
42M5571762Barron GeorgeBishops Stortford Running Club 00:56:00-
25M6072979Magee BillyLarne Athletics 00:56:04-
43M5573778Harwood StephenKeswick AC 00:56:07-
26M6074960Minikin AnthonyKeighley and Craven AC 00:56:10-
27M6075941Finch DickChepstow 00:56:14-
44M5576749Kettyle WesleyACKC5000:56:15-
45M5577794Stephenson LesKeswick AC 00:56:22-
46M5578804Shaw MichaelNYMAC 00:56:26-
1W60791652Schmittner GerlindeTV Ochsenfurt4500:56:30-
47M5579709Oldroyd JohnLancaster Morecambe AC 00:56:30-
48M5581706Hignett JeffRossendale Harriers 00:56:40-
49M5582728Hearn DenisScarborough AC 00:56:44-
50M5583734Litt MichaelCumberland Fell Runners 00:56:47-
28M6084971Whitaker RogerCumberland Fell Runners 00:56:50-
2M70851104Menarry AlexanderDurham Fell Runners3200:56:53-
51M5586760Garner PaulUnattached 00:56:54-
29M6087947Buckle KennethCheltenham Harriers4100:56:58-
30M6088958Pritchard ColinCarnethy/SCO4300:56:59-
3M70891118Sullivan LawrenceClayton le Moors 00:57:07-
31M6090902Jarvis BernardHolme Pierrepont RC 00:57:08-
4M70901552Unterkircher AmbrosWSV Heiligenblut3500:57:08-
5M65921036Daniells BrianMilton Keynes AC 00:57:12-
6M65931006Cromar StephenDundee Hawkhill Harriers3800:57:14-
1W55941620Brentnall AlisonPennine 00:57:16-
7M65951011Gibbs FredBingley Harriers3800:57:20-
32M6096950Wade BillHolmfirth4100:57:33-
8M65961007Norman PeterWrexham A.C.3700:57:33-
33M6098963Hunter DavidTynedale 00:57:42-
52M5599777Doldsmith NeilPennine 00:57:50-
9M651001046Booth BillKeswick AC 00:57:51-
34M60101964Webster GeoffreyValley Striders 00:58:03-
53M55101764Stewart ErcusIMRA4900:58:03-
54M55103742Scott GeorgePennine 00:58:04-
55M55104721Wood DavidNorth Fylde 00:58:05-
35M60105919Breeze GrahamSkyrac AC 00:58:07-
5M701061134Naylor DavidSwansea Harriers AC3400:58:08-
10M651071032Armstrong GeorgeHaddington 00:58:10-
36M60108923Robinson PhilOtley AC 00:58:11-
56M55108782Gillham PeterChorley Harriers 00:58:11-
37M60110939Ashby RogerSale Harriers 00:58:16-
57M55111813Blake MikeEryri 00:58:25-
38M60112951Wikeley AlanThirsk and Sowerby Harriers4400:58:27-
58M55113809Adamson GeorgeNorth Shields Poly AC 00:58:29-
39M60114938Heneghan PeterHorwich RMI 00:58:30-
59M55115765Hall RogerBingley Harriers 00:58:34-
60M55116779Somers GeoffKeswick AC 00:58:38-
61M55117806Gilchrist PatrickKeswick AC 00:58:54-
2W551171612Colam CatherineKeswick AC 00:58:54-
40M60119918Truscott JohnRedhill Road Runners 00:58:56-
62M55120712Symes GerryCalder Valley 00:58:58-
63M55121730Law MichaelUnattached 00:59:14-
41M60121959Huck ErnestThirsk and Sowerby Harriers 00:59:14-
64M55123732Nolan PeterMacclesfield Harriers 00:59:15-
6M701241133Booth GordonLongwood Harriers A.C.3200:59:16-
42M60125946Hart JohnLoughton AC 00:59:22-
65M55126736Duncan BrucBingley Harriers 00:59:32-
43M60127972Mashiter DavidClayton le Moors 00:59:35-
66M55128811Stewart KeechManchester Harriers 00:59:37-
67M55129776Towers JimNidd Valley 00:59:39-
68M55130758Thompson GeorgeClayton le Moors 00:59:44-
68M55130708Tarvit Ian JohnUnattached 00:59:44-
44M60132908Wignall RobinAltrincham 00:59:52-
45M60133916Belsito RobertoLG Schlern-Raiffeisen4301:00:19-
46M60134944Anderson AdamDumfries Running Club 01:00:23-
2W601351656Berghaus BärbelSolinger LC4001:00:29-
47M60135901Carson MalcolmKeswick AC 01:00:29-
3W551371608Oliver MargaretEryri Warriers 01:00:32-
11M651381030Peers AlanSpectrum Striders 01:00:38-
48M60139977Cock TimHolmifirth 01:00:44-
70M55139817Gray DavidSpringfield Striders 01:00:44-
12M651411017Rosbrook MichaelOrion Harriers 01:00:50-
49M60142925McManus IanIrvine4201:01:03-
71M55143793Sharp StephenCumberland Fell Runners 01:01:04-
72M55144790Nolz GüntherUnion Traismauer4801:01:06-
3W601451668Statham ElaineStone Master Marathoners 01:01:07-
13M651461035Freund KarlTSV - Lautlingen 01:01:12-
73M55147731Glover PaulHorsforth Harriers 01:01:17-
74M55148792Ehrhard PeterTodmorden Harriers 01:01:18-
75M55149785Winkler KarlTSV Gershofen4501:01:21-
76M55150757Thurston LesBishops Stortford Running Club 01:01:24-
77M55151701Bell GeoffScarborough AC 01:01:33-
4W551521607Lemoncello PhyllisFife Athletic Club4701:01:38-
78M55153791Lavery ColinUnattached 01:01:44-
50M60153937Walsh PaulLytham St Annes RRC 01:01:44-
51M60155952Buckley AlanKeswick AC 01:01:47-
7M701561102Makin Herris FrankHolme Pierrepont RC 01:01:50-
79M55157768Whewell PeterNorth York Moors AC 01:02:00-
52M60158913Gray RaymondNorthumberland Fell Runners 01:02:04-
14M651591041Taylor PeterCumberland Fell Runners3901:02:06-
53M60160986Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:02:14-
8M701611119Rigg DonaldCumberland Fell Runners 01:02:17-
54M60162961Hodgkiss AlanTelford AC 01:02:26-
15M651631004Smithurst JohnBingley Harriers 01:02:28-
80M55164770Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:02:30-
55M60165980Stockdale AlanSkipton AC 01:02:33-
9M701661138Res DonaldUnattached 01:02:41-
4W601671658Law SallyUnattached 01:02:45-
56M60168976Richardson JosephCumberland Fell Runners 01:02:50-
81M55169784Barlow AlanAltrincham 01:02:53-
16M651701018Hayes MikeDark Peak 01:03:00-
17M651711038Spencer Arthur DavidBarrow in Furness Striders AC 01:03:04-
82M55172733Parke DavidScarborough AC 01:03:09-
18M651731023Watson StephenCumberland Fell Runners4001:03:13-
83M55174737Taylor IanBARF 01:03:17-
19M651751012Schmittner WernerTV Ochsenfurt3901:03:20-
57M60176929Hayler MarkLancaster Morecambe AC 01:03:31-
84M55177787Croasdell NeilCALDER VALLEY FELLRUNNERS4801:03:34-
10M701781121Addison IanKeswick AC 01:03:39-
5W601791665Atkins JanetChorley Harriers 01:03:45-
11M701801132Pittillo JamesTeviotdale Harriers 01:03:59-
85M55181807Burnett ColinMilton Keynes AC 01:04:01-
12M701821130McNeil WilliamDurham City Harriers 01:04:02-
5W551831614Lord LindaClayton le Moors 01:04:08-
6W551841605Preston KathleenShropshire Shufflers 01:04:26-
58M60185934Gould NormanHunters Bog Trotters 01:04:28-
86M55186738Ablitt DavidAmbleside AC 01:04:33-
20M651871022Murphy John WilliamFord Halewood AC 01:04:38-
87M55188797Chilton SteveBarnet District AC 01:04:44-
88M55189714Walsh MartinLytham St Annes RRC 01:04:50-
7W551901616Charman StephanieHelsby AC 01:04:55-
21M651911037Johnson BarryCumberland Fell Runners4001:04:56-
59M60192984Stafford AndrewKendal 01:05:01-
8W551931618Goldsmith GeraldinePennine5001:05:08-
9W551941617Watson SylviaValley Striders 01:05:09-
10W551951602Bath Ann26.2 RRC 01:05:29-
60M60196943Morgan David GeorgeCumberland Fell Runners 01:05:37-
13M701971124Ball MalcomNorth Norfolk Beach Runners 01:05:44-
6W601981653Chippendale MargaretPennine 01:05:53-
61M60199942Gretton VBHenfield Joggers 01:06:13-
61M60199965Laffan JosephLimerick 01:06:13-
63M60201970Hakeman NoelDallam RC 01:06:14-
64M60202953Moore MichaelSalford Met AC 01:06:15-
14M702031110Duffy PeterNorthern Veterans A.C.3501:06:21-
11W552041606McNulty SheilaRadcliffe AC 01:06:24-
22M652051034Lowther KenCumberland Fell Runners 01:06:26-
7W602061661Kraus AnniTG Viktoria Augsburg4401:06:32-
15M702071131Carson JohnEryri 01:06:36-
12W552081619Overton TrishKeswick AC 01:06:40-
8W602081951Jones BrendaBro Dysynni AC 01:06:40-
16M702101122Clutterbuck DerekTodmorden Harriers 01:06:41-
1W652111152Goodman HeatherKendal 01:06:55-
23M652121020Arnold GeorgePreston Harriers3601:06:57-
65M60213957Calder AndrewCumberland Fell Runners 01:07:06-
17M702141117Catlow HarryCumberland Fell Runners 01:07:07-
24M652151008Sedmák StanislavOu Velké Kostolany4001:07:17-
25M652161042Heywood KevinKendal 01:07:40-
66M60217940Mitchinson JamesUnattached 01:07:53-
67M60218903Turnbull DrewWesterlands4201:08:26-
26M652191044Fantauzzi FrancescoGS Brancaleone 01:08:30-
27M652201047Trontelj MiroUnattached4001:08:36-
68M60221928Edwards MichaelWrexham A.C. 01:09:10-
28M652221043Hillon BernardCumberland Fell Runners 01:09:16-
29M652231025Cash JohnLoughton AC 01:09:27-
89M55224796Andrews PeterDenby Dale Travellers 01:10:39-
13W552251603Clark JennyOWLS AC 01:10:40-
2W652261702Morath HettaAbbey Runners 01:10:55-
69M60227907Ruckledge MalcolmWCOC 01:10:59-
30M652281005Knott PeterBlackpool Fylde AC 01:11:14-
18M702291137Hodgson DavidFellandale 01:11:15-
70M60229967Green Brian PatrickDenby Dale Travellers 01:11:15-
31M652311021Dee MichaelHenfield Joggers 01:11:20-
32M652321016Taylor Edward JohnAmbleside AC 01:11:52-
33M652331039Bourne AllanStaffordshire Moorlands AC3701:12:05-
71M60234973Wood DenisBorrowdale 01:12:07-
19M702351105Suchán VladimírOcU Trstín3301:12:09-
72M60236978McCall JohnPennine 01:12:17-
34M652371001Graves BrianMilton Keynes AC4001:12:30-
20M702381111Jordan MartinUnattached 01:12:43-
21M702391120Morath ColinAbbey Runners 01:12:53-
73M60240975Statham MickStone Master Marathoners 01:13:11-
22M702411135Hall MikeElvet Striders 01:13:17-
3W652421703Sutcliffe JanetCumberland Fell Funners 01:13:22-
23M702431123Leathley BrianClayton le Moors 01:13:35-
24M702441127Strachan RobertKeswick AC 01:13:58-
25M702451106Bowering Leonard BrianOrion Harriers 01:15:06-
90M55246720McFarlane MaxKilbarchan AAC 01:15:14-
26M702471126Battersby JohnMDC 01:15:21-
91M55248705Burt MikeUnattached 01:15:27-
14W552491609Bell ValScarborough 01:16:01-
27M702501115Callow MillfordMilton Keynes AC 01:16:22-
9W602511662Robinson BrendaROCHDALE HARRIERS4301:17:48-
74M60252936Hamilton IainIrvine Athletics 01:17:54-
35M652531045Blenkinsop HarryKeswick AC 01:18:00-
92M55254702Tyson BarryAchilli Ratti CC 01:18:24-
36M652551015Purvis AlanElvet Striders 01:18:44-
37M652561553Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3501:19:33-
15W552571613Power Ger3 Roc 01:20:28-
38M652581029Rutter JohnKeswick AC 01:20:55-
16W552591623Griffiths Catherine AnneCosmic Hill Bashers5001:21:32-
28M702601109Rushton ColinBowland Fell Runners 01:22:23-
10W602611654Eden LynNidd Valley 01:23:06-
10W602611659Lock DawnLytham St Annes RRC 01:23:06-
4W652631701Reng AnnemarieSV Fischbach 1912 e. V./GER3801:23:22-
39M652641019Reng AlwinSV Fischbach3601:23:44-
40M652651040Drysdale WilliamLaw District AAC 01:24:19-
17W552661604Hewitt AnneSpectrum Striders 01:25:47-
75M60267932Faulder WilliamIndependant 01:27:12-
18W552681611Foord DoreenGillingham Trotters 01:27:53-
19W552691622Findley SandraCumberland Fell Runners 01:28:48-
5W652701153Shone MonicaClayton le Moors 01:29:52-
12W602711657Higgings MauraIMRA 01:32:22-
41M652721033Kirkpatrick SamCumberland Fell Runners 01:32:38-
13W602731660Trontelj Silvaneregistrována4301:33:05-
29M702741113Gomm MickealIrish Mountain Running Accoc3201:38:30-
30M702751116Baker ReginaldLancaster 01:45:18-
31M702761136Náhlovský JiříTJ Semily3402:00:29-
32M702771107Ducon AlexStornway RC 02:25:53-

Trať 11,6 km, 684 m

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M401209Torresani FrancoAtletica Trento Cavit6200:50:39-
2M402202Bowness AlanCumberland Fell Funners6400:51:53-
3M40378Roberts CraigKendal6300:52:50-
1M454463Neill DavidStaffordshire Moorlands AC5600:52:51-
4M40555Croasdale MarkLancaster Morecambe AC 00:53:21-
5M40643Hull GregLeeds City Athletic Club6500:53:55-
6M407119Dugdale PaulKendal6500:54:15-
7M40861Smale ChristopherTodmorden Harriers6300:54:22-
8M409151Horrocks MarkWharfedale Harriers 00:54:29-
9M401062McNeilly DeonNewcastle AC6200:54:34-
9M4010138Taylor DaveDark Peak 00:54:34-
2M4512253Donnelly ColinCambusland5900:55:13-
11M4013162Whitlie StewartCarnethy6200:55:15-
3M4514405Harding KevinTring RC 00:55:22-
12M40158Gregory StewartHolme Pierrepont RC 00:55:53-
4M4516464Kolínek FrantišekAK Perná5600:56:04-
13M401733Pyke StephenStaffordshire Moorlands AC6500:56:14-
14M401847Whyatt MikeBowland Fell Runners6300:56:22-
15M4019129Brown MarkLourdians6200:56:26-
5M4520263Gallagher RonaldCarnethy6000:56:29-
16M4021104Blackett JoeDark Peak 00:56:35-
17M4022167Wrench AndrewTodmorden Harriers 00:56:40-
18M4023206Minto BillyHunters Bog Trotters 00:56:46-
6M4524312Richards MarkGoyt Valley Striders 00:56:51-
1M5025625Gates NigelBrighton + Hove A.C.5300:56:56-
19M4026139Spilman KevinCheltenham Harriers 00:56:59-
20M4027184Boettcher BernieBeaver Creek 180s La Sportiva 00:57:02-
21M4028111Hepburn JohnLochaber AC6100:57:06-
21M4028181Moore DanielBristol and West AC 00:57:06-
23M4030857Rank JulianHolmfirth 00:57:17-
7M4531267Wallis MikeClayton le Moors5700:57:23-
24M403297Fowler MalcolmCheshire Hill Racers6300:57:30-
8M4533362Appius AeneasStraumann Running Team6000:57:38-
25M4034108Davis Adrian RCarnethy6200:57:43-
9M4535474Frampton DuncanBorrowdale5800:58:01-
26M4036150Wilkinson Garry RychardClayton le Moors6400:58:03-
27M403725Stevenson PaulPudsey & Bramley 00:58:07-
10M4537389Schofield GrahamHorwich RMI 00:58:07-
28M4039222Lilley KevinUnattached6100:58:10-
29M4040212Shaw AndyHolmfirth6100:58:20-
30M4041130Hinchcliffe DaveLongwood Harriers A.C. 00:58:30-
11M4542376Rowe AlexGREAT BRITAIN & NI5700:58:31-
31M404312Gamble EdCheshire Hill Racers 00:58:46-
12M4544470Bougon DidierUspa le Pontet5800:58:47-
2M5045508Jackson StephenHorwich Rmi Harriers5400:58:49-
13M4546407Smith AlanDeeside Runners6000:58:58-
14M4547396Normandale AndrewYork Acorn RC5600:58:59-
32M4048224Gilliland StephenBro Dysynni AC 00:59:03-
15M4549478Johnson MikeLancaster Morecambe AC 00:59:12-
3M5050596McGaff TomCheshire Hill Racers 00:59:13-
33M4051146Hofstra Klaas JanLSV Invictus6500:59:14-
34M4052141Bunn NigelThames Valley OC 00:59:26-
1W35531215Mudge AngelaCarnethy7000:59:27-
35M4054193Frazer SteveBingley Harriers 00:59:32-
36M405567Wylie TimTynedale 00:59:41-
37M405640Dickenson AndyDark Peak 00:59:51-
4M5056622Davies EdwardMercia 00:59:51-
16M4558450Hetherington GaryTorrington AAC 00:59:55-
17M4559883Cox JohnHallamshire Harriers 01:00:04-
38M4060189Yapp AndrewMercia 01:00:05-
18M4561366Hauser AndyHolmfirth Harriers5501:00:08-
5M50621554Stewhauser PeterSV Molton 01:00:11-
19M4562481Smith AlexCumberland Fell Runner 01:00:11-
20M4564449Young PaulDark Peak 01:00:12-
39M406559Stevenson BrianPudsey & Bramley 01:00:14-
21M4566414Prandini GiacomoAtletica Paratico6001:00:16-
40M4067215Thompson BrianCumberland Fell Runners6201:00:19-
41M4068106Smith BruceStandard Life AC 01:00:20-
42M406972Coxon SydTynedale 01:00:23-
22M4570378Wrigley NeilHorwich R.M.I. 01:00:28-
43M4071239Archbold JamesBorrowdale 01:00:29-
44M4072211McGonigle DermotNewcastle AC 01:00:31-
23M4573466Kelly PaulDarlington Harriers 01:00:32-
45M407448Reade ChrisBowland Fell Runners 01:00:34-
6M5075591Davies ChrisSaddleworth Runners 01:00:39-
46M407618Mason JohnWoodkirk Striders 01:00:40-
47M4077166Ward AdamCarnethy6101:00:53-
48M4078131Massey DaveHorwich R.M.I. 01:00:55-
49M4079179Bromhall CliveBristol and West AC 01:00:59-
7M5080500McMahon GaryNottingham City Harriers5501:01:03-
24M4581351Dickinson JamesTynedale 01:01:04-
50M4082152Dawson JerryCumberland Fell Runners 01:01:11-
51M408327Barrett RichardSkipton AC6401:01:16-
52M408499Harrison RhettCumberland Fell Runners 01:01:17-
25M4585433Levell PaulMercia Fell Runners6001:01:23-
53M408668Goulding StephenPewsey Vale Running Club 01:01:25-
54M4087183Wilkinson ShaunKeighley and Craven AC 01:01:26-
26M4588375Smith FredSaltwell Harriers 01:01:29-
8M5089541Winn JackieCumberland Fell Runners5101:01:31-
55M4090126Nuttall DavidClayton le Moors 01:01:36-
9M5091633Schofield DerekRossendale Harriers 01:01:39-
10M5092679Walton BrianHorwich R.M.I.5301:01:43-
56M409228Drew IanIstead Lfield Harriers 01:01:43-
57M4094198Andriulli GiovanniIndifesarun-Montescaglioso 01:01:49-
58M4095123Fairmaner BillTrafford AC6401:01:53-
11M5096637Jenkins ArchieRon Hill Cambuslang H 01:01:56-
27M4597494Brown JimBARF 01:01:58-
28M4598339Armstrong DavidNorthumberland Fell Runners6001:02:04-
59M4099125Greene ShanePudsey & Bramley6401:02:05-
60M4010089Stenton MickDark Peak 01:02:08-
12M50101507Goodison BrianAbbey Runners 01:02:11-
61M40102203Glover RobertPudsey & Bramley 01:02:16-
29M45103310Bastow GaryRichmond and Zetland Harriers 01:02:17-
62M40104100Mitchell PaulBingley Harriers 01:02:22-
30M45105492Spenceley AndrewCarnethy5901:02:24-
63M40106199Sanders JohnTelford AC 01:02:32-
31M45107403Warhurst IanPennine 01:02:33-
64M4010858Staveley AndyBurnden 01:02:38-
32M45109887Addison ShaunHelm Hill 01:02:46-
13M50110671Hewitt NickBowland Fell Runners 01:02:49-
33M45110879Tomíček JosefSki Vysoké5901:02:49-
2W351121213Buckley AnneSalford Harriers 01:02:52-
65M40112226Wood KeithSaltwell Harriers 01:02:52-
66M40114132Jones HaydonMercia 01:03:00-
34M45115289Beaty AndrewCumberland Fell Runners5801:03:02-
14M50115518Burn RobertThirsk and Sowerby Harriers5301:03:02-
67M40117155Horsfall AndrewTodmrden Harriers 01:03:06-
15M50118574McKay BillyAlbertville Harriers 01:03:07-
16M50119512Taylor ChristopherMercia 01:03:08-
17M50120594James RobertCumberland Fell Runners5201:03:15-
3W351211204Ridley SusanEdinburgh Southern Harriers6501:03:17-
68M401214Montgomery JohnBuckley Runners 01:03:17-
35M45123321Mallen MichaelDurham Fell Runners5601:03:18-
18M50124632Robinson AndrewClayton le Moors 01:03:20-
69M4012511Burn MervinThirsk and Sowerby Harriers 01:03:21-
19M50126592Cassidy NeilTynedale5401:03:22-
36M45127364Kelly TimBowland Fell Runners 01:03:23-
70M40127233Janoušek MartinSKI Jablonec nad Nisou6301:03:23-
70M40127180Bradstock StuartEdale AC 01:03:23-
37M45130272Bowbotham IanHarrogate Harriers 01:03:25-
20M50131524Lewis AndrewShrewsbury AC 01:03:30-
72M4013132Bedell NigelKeighley and Craven AC 01:03:30-
21M50133641Daws SimonTelford AC 01:03:38-
38M45134384Anderson LaurieFife AC5901:03:42-
22M50135656Duncan AlanBowland Fell Runners 01:03:43-
22M50135517Blair-Fish JohnCarnethy Hill Runners5001:03:43-
73M40135238Cornforth PaulBorrowdale 01:03:43-
74M40138171Hirst DavidDeeside Runners 01:03:47-
24M50139567Fawcett RonDark Peak 01:03:50-
75M4013949Smith AndyTelford AC 01:03:50-
1W401411337Newman SallyCalder Valley 01:03:55-
39M45142264Pearson GraemeLake City Athletic5901:04:01-
76M40143182Tiffany GraemePudsey Pacers 01:04:02-
25M50144623Adair JohnHolmfirth 01:04:03-
26M50145659Holmes Keith G.Dark Peak5401:04:09-
40M45146371Smith MarkPennine 01:04:11-
41M45147370Ligema MichaelLodlow Runners 01:04:19-
42M45148460Convert GillesClermont Athletisme6001:04:20-
43M45149348Asguith DuncanSkyrac 01:04:22-
77M40150208Bakker AartAltis Amersfoort6101:04:23-
78M40151188Addison MikeHelm Hill 01:04:24-
2W401521354Pickvance RuthLes Croupiers6101:04:25-
44M45153255Amateis DarioGS Brancaleone5801:04:27-
45M45154456Ansell RickTring RC 01:04:30-
1W501541504Laney MaureenClayton le Moors5301:04:30-
79M40156246Stock TimMacclesfield Harriers 01:04:31-
80M401572Fish JonathanAmbleside AC 01:04:37-
46M45158354Fleming DouglasHorwich RMI 01:04:40-
27M50158675Clark PhilKendal 01:04:40-
47M45160377Ashey CharlesWrexham A.C. 01:04:47-
47M45160436Krupka MilanSlovan Jiřetín pod Jedlovou5601:04:47-
47M45160359Maynard RayDurham Fell Runners 01:04:47-
81M4016341Soles DaveDark Peak 01:04:52-
82M40164221Williams MarkPennine 01:04:55-
50M45164338Holt RodGlossopdale 01:04:55-
3W401641307Hargreaves JacquelineCumberland Fell Runners6501:04:55-
83M40167157Muir AdrianCalder Valley 01:04:58-
84M4016898Rumgay KenLochaber AC 01:05:00-
85M40169133Bradbury DarrellDark Peak 01:05:04-
51M45170324Haylock SteveStockport Harriers 01:05:08-
86M40171115Ashworth RobSourhport Waterloo AC 01:05:10-
28M50172554Butler JonnieKeighley and Craven AC 01:05:15-
52M45173254Griffiths Richard JHolmfirth 01:05:20-
1W451741431Greasley CeciliaCheshire Hill Racers 01:05:23-
87M4017564Atkinson RobNorthumberland Fell Runners 01:05:28-
88M40176163Bingham HughTynedale 01:05:32-
29M50177543Grogan KevinIMRA5501:05:33-
2W451781403Becconsall SueBingley Harriers5901:05:34-
53M45179424Crompton PeterCumberland Fell Runner 01:05:35-
30M50180581Harris PaulAbbey Runners 01:05:39-
31M50181560Jardine HowardSpringfield Striders 01:05:40-
54M45182410Davies GlenMercia 01:05:42-
54M45182482Theaker DamienHelensburgh 01:05:42-
89M4018496Riley BobCumberland Fell Runners 01:05:44-
56M45185368Burthem StephenWarrington Ac 01:05:47-
32M50186502Knee DavidHartlepool Burn Road Harriers 01:05:48-
57M45187408Scott DavidOchil Hill Runners 01:05:57-
33M50188651Taylor NatGirvan AAC 01:05:59-
90M40188120Quine MichaelManx Fell Runners 01:05:59-
58M45190472Marshall CharlesKeighley & Craven AC 01:06:00-
91M40191156Whitaker JonathanUnattached 01:06:01-
34M50192668Armitage DavidCosmic Hill Bashers5101:06:05-
59M45193487Holliday StevenCumberland Fell Runners5701:06:07-
35M50194528Robinson Ian JClayton le Moors 01:06:11-
60M45195353Pearce RaymondIstead Lfield Harriers 01:06:12-
92M401966Doyle JohnPennine 01:06:14-
3W451971438Beaty KateCumberland Fell Runners5801:06:15-
61M45198882Cuthbert GrahamBristol and West AC 01:06:17-
93M401991Lowe DavidUnattached 01:06:22-
36M50200513McAra GrahmCheshire Hill Racers 01:06:25-
94M40200145Christie MalcChorley Harriers 01:06:25-
95M40202117Nutter MarkClayton le Moors 01:06:26-
96M4020315Bagge JohnHelm Hill 01:06:27-
37M50204640McEwan MurdoCarnethy 01:06:31-
97M40205102Bell MartinBorrowdale 01:06:34-
62M45206265Mykura WilliamCarnethy 01:06:35-
63M45207476Baldwin MikeIlkley Harriers 01:06:38-
98M40208140McDougall IanCumberland Fell Runners 01:06:40-
2W502091521Peacock VanessaClayton le Moors 01:06:44-
64M45210412Davey BrianSouthport Waterloo AC 01:06:45-
4W402111348Nooijer ElisabethAltis Amersfoort6401:06:46-
99M40212216Lewis ScottMercia 01:06:47-
65M45213302Brown DouhlasDumfries Running Club 01:06:50-
38M50214548Longman TrevorMacclesfield Harriers 01:06:53-
4W452151418Tomes ElizabethKeighley and Craven AC5701:06:55-
39M50215597Emmerson DavidUnattached 01:06:55-
40M50217566Norgate Andrew RichardLongwood Harriers A.C. 01:06:59-
100M40218153Trueman JimPennine 01:07:05-
101M4021963Fryer MichaelHalifax Harriers 01:07:11-
102M40220227Walker JohnCumberland Fell Runners 01:07:12-
103M40221236Mason WarrenMacclesfield Harriers 01:07:13-
104M40222194Wetherill DilWAOC 01:07:14-
4W352231222Oldham VeroniqueNorham Running Club 01:07:15-
105M40224213Bramwell GraemeBuxton 01:07:16-
106M40225851Hindle PaulKeighley and Craven AC 01:07:17-
41M50226570Laidlaw ColinLytham St Annes RRC 01:07:21-
66M45227431Evans CliffordAberystwyth University5801:07:22-
3W502281537Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:07:24-
42M50229600Spurge PaulPortsmouth Joggers 01:07:25-
107M40230214Life AlanClayton le Moors 01:07:28-
43M50230672Haworth PeterKeswick AC 01:07:28-
67M45230283Brannan ToshLothian 01:07:28-
107M40230190Bird GrahamAire Valley Runners 01:07:28-
44M50234558Moorhouse MickMatlock AC 01:07:29-
5W402351345Dean HazelCentral AC 01:07:30-
68M45235455Langmore RorySolway 01:07:30-
5W352371217Johnson HelenBingley Harriers6701:07:31-
45M50237615Cowie IanMercia 01:07:31-
6W402371329Raw AlisonDurham Fell Runners 01:07:31-
69M45237418Owens DavidKeswick AC 01:07:31-
70M45241290Atkinson BarryKnavesmire Harriers 01:07:32-
5W452411437Ayres KateCheshire Hill Racers 01:07:32-
71M45243880Wathall SteveRetford AC 01:07:37-
46M50244636Lynch FredRed Rose RRC 01:07:38-
109M40244178Bamber StevenPreston Harriers6301:07:38-
110M40246195Askew DavidHarrogate Harriers 01:07:39-
111M4024745Makin TimDurham Fell Runners 01:07:40-
72M45247270Refree AlanUnattached 01:07:40-
112M40249143Shaw ChrisClyayton le Moors 01:07:41-
73M45250320Davis GeoffNorthumberland Fell Runners 01:07:43-
73M45250296Thompson Gordon DouglasPreston Harriers6001:07:43-
47M50252670Howie AndyPennine 01:07:44-
113M40253175Bearhop DerekCarnethy 01:07:45-
75M45253469Buckley DerekWesham 01:07:45-
76M45255888Lewis HuwBuckley Runners5901:07:48-
77M45256462Blackladge JohnChrnwood AC 01:07:49-
48M50257653Knowles StuartFife AC 01:07:57-
49M50258578Jermieson AshleyCosmic Hill Bashers5001:07:59-
114M40259159Park StevenEllenborough AC 01:08:01-
115M40260852Normand IvorHunters Bog Trotters 01:08:06-
78M45260300Brailey SteveCumberland Fell Runner 01:08:06-
116M4026281Ranyard PeterBBC Running Club 01:08:07-
50M50263647Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5401:08:09-
79M45264334Nixon MichaelStockport Harriers 01:08:10-
117M4026552Atkinson PeterYork Acorn RC 01:08:12-
7W402661324Budgett SuzanneHorwich R.M.I.6201:08:14-
80M45267313Wood MartinCumberland Fell Runner 01:08:16-
51M50268530Sutcliffe RodCalder Valley 01:08:20-
81M45269439Loan KeithKeswick 01:08:22-
82M45270257Hinde AndrewSettle Harriers 01:08:26-
83M45271386Copeland BarryStonehaven Splash N Dash 01:08:27-
52M50272631Spicer RonyRossendale Harriers 01:08:28-
84M45273292Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:08:30-
118M40274165Atkinson DavidCumberland Fell Runners 01:08:31-
119M40275103Bass OwenDeeside Runners 01:08:40-
53M50275657Berry MikeBlack Combe Runners 01:08:40-
85M45277363Falls RichardFellandale 01:08:43-
120M4027876Scott RichardKeswick AC 01:08:45-
121M4027973Kendall-Lansell MarkScarborough AC 01:08:47-
86M45280269Reid DonWesterlands 01:08:48-
122M40280147Griffiths JohnPreston Harriers4901:08:48-
87M45282301Howard MichaelRadcliffe AC 01:08:50-
6W352831226Wilson JulieDark Peak Fell Runners7001:08:52-
7W352841218Partington CalManx Fell Runners 01:08:55-
88M45284428Walker StephenCumberland Fell Runner 01:08:55-
89M45286440Wynne MikeSettle Harriers 01:08:57-
123M4028746Woods DuncanNYMAC 01:08:58-
90M45288261Pinder GrahamGlaxo Hoad Hill Harriers 01:08:59-
91M45289397Forster KennethSpectrum Striders 01:09:01-
92M45290331Steele StephenCumberland Fell Runners 01:09:04-
124M402915Fortescue JohnAbbey Runners 01:09:06-
125M40292232Kenny TrissSkipton AC6301:09:09-
8W402931322Dugdale EvelynKendal6401:09:10-
126M40294192Mon-Williams MarkUnattached 01:09:13-
9W402951355Malir SallyIlkley Harriers6401:09:16-
10W402961320Murray HelenLothian Running Club6101:09:19-
93M45297884MacDonald-Jones GlennNewport and District Running C 01:09:22-
94M45298425Lumley PhilipDPFR 01:09:27-
54M50299589Bonassi LucianoATL Paratico5301:09:29-
6W453001421Casey JackieBarrow in Furness Striders AC 01:09:32-
127M4030184Purkiss-Mcendoo ShaunRichmond and Zetland Harriers 01:09:33-
95M45302319Davies RichardWesham Road Runners 01:09:34-
96M45303346Nixon PeterStockport Harriers 01:09:36-
128M4030435Urmston William ColinClayton le Moors6201:09:37-
55M50304617Oldrid GeoffAberystwyth AC 01:09:37-
56M50306650Cortvriend MartinMacclesfield Harriers 01:09:39-
129M40307107Backhouse StuartScarborough AC 01:09:44-
57M50307630Robson RickMercia 01:09:44-
129M40307127Woollons SimonKnavesmire Harriers6301:09:44-
131M403107Kozhin PetrSt. Petersburg6101:09:46-
58M50311510James DavidBingley Harriers 01:09:47-
97M45312411Oxlade ColinBroxbourne Runners 01:09:49-
98M45313886Cameron GordonCarnethy 01:09:50-
99M45314423Oxley SimonSettle Harriers 01:09:53-
132M40315204Livesey FraserHowgill Harriers 01:09:55-
133M4031690Conway GedSaltwell Harriers 01:09:56-
134M4031734Boil IanKeswick AC 01:09:57-
59M50318680OHara PaulKeswick AC 01:09:58-
60M50319582Weatherhead PeterWirral Athletic 01:10:00-
61M50320620Crossley TonyEast Grinstead Dis 01:10:02-
62M50321526McNulty PeterRadcliffe AC 01:10:06-
7W453221442Harvey KatherinePennine5801:10:07-
11W403231301Mellor JanePennine 01:10:13-
63M50324673Wheeler DavidOxford City AC 01:10:14-
135M4032513Jones DamianGSK Hoad Hill Harriers 01:10:18-
100M45326429Walker ChrisBingley Harriers 01:10:22-
101M45327471Hooper PeterUnattached 01:10:27-
12W403281328Shannon AlwynneNewcastle AC6101:10:33-
102M45329382Davis TonyDerwent AC 01:10:44-
136M40330231Bell IanUnattached 01:10:48-
103M45331380Adams AndrewDerwent AC 01:10:49-
64M50332539Sullivan DavidDeeside Runners 01:10:53-
137M40333109Cannon RussellHelm Hill 01:10:56-
138M40334185Crisconi AndrewGlenwood Growlers 01:11:01-
65M50335587Troup MichaelSt.Edmund Pacers 01:11:04-
66M50336529Humble JohnNorthumberland Fell Runners 01:11:07-
104M45337251Chadwick PaulWells City Harriers 01:11:09-
67M50337618Bocking AlanCheshire Hill Racers 01:11:09-
68M50339519Rees RonaldPennine 01:11:12-
139M4034085Mitchell DaveHawkhill Harriers 01:11:17-
13W403411321Eagle AlisonIlkley Harriers6201:11:18-
69M50342662Monk AndyUnattached 01:11:21-
105M45343483Hennessey StevenGoyt valley Striders 01:11:22-
70M50344505Findel-Hawkins DavidMilton Keynes AC 01:11:31-
8W453451440Thompson LynKeswick AC 01:11:32-
14W403461357Geddes CarolRetford AC 01:11:34-
4W503471528Fairfax LouiseUnattached5101:11:35-
140M4034842Lammas NedSunlight Runners 01:11:36-
71M50348629McLoughlin MichaelPreston Harriers5201:11:36-
106M45348260Hayton DavidCumberland Fell Runners 01:11:36-
141M40351219Griffiths VaughanMaldwyn Harriers 01:11:39-
72M50352559Kraft TedScarborough AC 01:11:44-
107M45353360Hehir GerryDurham Fell Runners5601:11:45-
142M40354149Salt RobCharnwood AC 01:11:48-
143M40355172McLoone StephenGreenock Glenpark Harriers6201:11:50-
73M50355546Hartley Andrew DavidLouth AC 01:11:50-
108M45355347Ferguson StuartDurham Fell Runners 01:11:50-
109M45358885Dickinson JohnKendal 01:11:55-
144M40359229Weaving PaulCumberland Fell Runners 01:11:59-
110M45360435Ormerod LaurenceSettle Harriers 01:12:01-
74M50361603Honeyman StevenNorth York Moors AC 01:12:02-
111M45362372Walker KevinUnattached 01:12:03-
75M50363553Daglish GrahamElvet Striders 01:12:07-
76M50364549Williams SteveLondon Heathside 01:12:10-
112M45365328Baxter PeterWesterlands CCC5701:12:12-
77M50366605Farnworth DavidClayton le Moors5401:12:13-
78M50367604Tyrrall DavidUnattached 01:12:15-
9W453681406Grimes SandraOWLS Leicester AC 01:12:17-
145M40369113Blair AlanRoad Runners Club 01:12:23-
10W453691443Graham JackieStainland Lions 01:12:23-
8W353711206Melling ZoeRathfarnham6901:12:30-
113M45372297Moran MichaelRochdale Harriers & A.C.5501:12:32-
11W453721439Musgrove VictoriaEryri 01:12:32-
5W503741532Hoyland BarbaraHolmifirth 01:12:35-
146M40375124Smith AndyHelsby RC 01:12:37-
6W503751531Haworth AnneKeswick AC 01:12:37-
9W353771212Sanders DeniseTelford AC 01:12:40-
10W353781231Trobec UršaTK Kobarid6701:12:44-
147M4037926Stepto PaulStockport Harriers 01:12:45-
79M50380565Kendall CharlesTrisport Erding5301:12:47-
148M4038114Robinson GrahamCenturions 01:12:51-
114M45382489Edwards GaryUnattached 01:12:52-
149M4038269Galloway MichaelDundee Hawkhill Harriers 01:12:52-
115M45384858Townsley SteveUnattached 01:12:53-
80M50385642Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:12:55-
15W403861323Galbraith ClaireNewcastle AC6301:12:56-
116M45387394Kitchen AndrewDark Peak 01:13:02-
81M50387624Bober RichardShaftesbury Barnet Harriers 01:13:02-
117M45389374Thompson PeterClayton le Moors 01:13:08-
150M40390200Day KevinGoyt valley Striders 01:13:13-
118M45391323Hobson MarkUnattached 01:13:15-
119M45392307Netherwood AdrianBingley Harriers 01:13:20-
151M40393105Preston JohnKeighley and Craven AC 01:13:23-
152M40394228Hornsby AlistairCumberland Fell Runners 01:13:28-
82M50395504Dobson GeoffKendal 01:13:30-
83M50396564Callister IanManx Fell Runners5301:13:34-
120M45397426Waters AndrewBarnsley AC 01:13:37-
16W403981346Preston ChristineK CAC 01:13:39-
7W503991502Doods WendyClayton le Moors 01:13:42-
84M50400532Grimsdale PaulOxford City AC 01:13:48-
17W404011309Bland LynnDark Peak 01:13:51-
8W504021505Scott JocelynFife Athletic Club5301:13:54-
121M45402395Eagan PeterKeswick AC 01:13:54-
153M40404135Allen DavidWye Valley Runners 01:13:55-
154M4040594Perry MikeStaffordshire Moorlands AC 01:13:57-
85M50406601Sharples JonClayton le Moors 01:14:00-
86M50407674Edison StephenUnattached 01:14:01-
122M45408877Bacon JohnWCOC 01:14:02-
123M45409288Davies IanRetford AC 01:14:10-
18W404101313Waterhouse CaroleHalifax Harriers 01:14:11-
124M45411293Johnson RobertUnattached 01:14:12-
87M50412609Adams KeithWesterlands5101:14:13-
125M45412315Wilson IanFellndale 01:14:13-
9W504141517Ashton SueChepstow5301:14:15-
12W454151428Hamilton AnitaCosmic Hillbashers5601:14:17-
12W454151430Harding AlisonTring RC 01:14:17-
10W504151524Haslam SueScarbourough AC 01:14:17-
88M50415575Aherne JoeBilboa5401:14:17-
126M45419281Loxam DeanStockport Harriers 01:14:22-
89M50420503Keddie TonyDPFR 01:14:23-
19W404211311Shotter JeanHolmfirth Harriers6201:14:33-
155M40422110Tengattini EzioAtletica Paratico6101:14:35-
90M50423535Crook William GeorgeShetland Athletic Club 01:14:40-
14W454241420Pollard CarolineNorth York Moors AC 01:14:43-
156M4042574Sinclair AndrewMacclesfield Harriers 01:14:44-
157M4042679Shaw MikeStockport Harriers 01:14:46-
20W404261304Bennett AlisonIlkley Harriers 01:14:46-
20W404261350Robertson JaneWesterlands 01:14:46-
91M50429661Bell WilfredDurham Fell Runners 01:14:49-
11W354291224Haworth JulieHorwich RMI 01:14:49-
11W504311511Kenwright DawnSarn Helen 01:14:50-
127M45432311Beston DaveCalder Valley 01:14:52-
22W404321336Jorová LudmilaLK Lanškroun6201:14:52-
92M50434550Williams JohnSpringfield Striders 01:14:55-
15W454351412Shenton FionaElvet Striders 01:14:57-
128M45436306Pugh RodJW Kilmarnock Harriers 01:15:04-
158M40437173Williets HughUnattached 01:15:12-
23W404381356Weston AlisonIlkley Harriers 01:15:14-
93M50439683Knox ChrisKeswick AC 01:15:15-
94M50440665Gardner StewartNorthumberland Fell Runners 01:15:16-
159M4044183Angus AndrewWatford Harriers 01:15:24-
95M50442612Stevenson RichieManx Fell Runners 01:15:26-
129M45443401Huddleston MarkShropshire Shufflers 01:15:31-
160M40444122Hook JohnUnattached 01:15:35-
130M45445442Firth AndrewClayton le Moors 01:15:36-
96M50446606Breckell SteveClayton le Moors 01:15:40-
12W504471503Pattis RosaASV LG Schlern Raiffeisen5201:15:41-
97M50448588Charters IanHorwich R.M.I. 01:15:43-
12W354491216Amesbury YvonneClwydian Range Runners 01:15:44-
98M50450516Cleworth StephenUnattached 01:15:47-
13W504511518Boesi Maria GraziaATL Paratico5401:15:49-
131M45451417Whitehead JonathanCity of Edinburgh5601:15:49-
132M45453329Mills DannyYork Postal Harriers 01:15:52-
24W404541339Evans GillShepshed Running Club 01:15:53-
133M45455345Hall StephenUnattached 01:16:00-
161M40456207Campbell IanHunters Bog Trotters 01:16:01-
134M45457432Cox MalcolmSunderland Strollers 01:16:02-
99M50458556Baker NevilleHeadington Roadrunners 01:16:10-
100M50459610Duguid ForbesDeeside Runners 01:16:16-
135M45460286Cowey DavidEast Hull Harriers 01:16:19-
101M50460514Layton BrianTring RC 01:16:19-
162M4046277Worth JohnHeadington Roadrunners 01:16:21-
14W504631522Bloor HilaryDark Peak5401:16:24-
102M50464652Bates PaulLancaster Morecombe AC 01:16:26-
136M45464477McLoughlin PaulUnattached 01:16:26-
137M45466458Nixon ErnestEden Runners 01:16:28-
138M45467459OGrady LarryBilboa 01:16:30-
16W454681435Spenceley HilaryCarnethy5801:16:40-
139M45468365Agg JohnUnattached 01:16:40-
25W404701310Sandford AnneNewcastle AC6501:16:50-
140M45471441Mclntosh JohnRossendale Harriers 01:16:52-
103M50472557Lalor JoeIMRA 01:17:02-
163M40472197Saraceno LuigiIndifesarun-Montescaglioso 01:17:02-
163M40472114Taylor DaveUnattached 01:17:02-
104M50475586Fred HamondBARF 01:17:10-
17W454761441Edgerton MaryPennine 01:17:12-
165M4047780Chappell PhilipIlkley Harriers 01:17:15-
166M40478137McSherry RobertDurham Fell Runners 01:17:19-
13W354791238Srivastava AngelaIlkley Harriers 01:17:20-
14W354801203Wilson AlisonFellandale 01:17:25-
105M50480663MacEwen AlexCity of Edinburgh AC 01:17:25-
106M50482584Brandsma HennyIMRA 01:17:28-
141M45483271Ogston MattWesterlands 01:17:30-
167M40484237Wilson StephenCumberland Fell Runners 01:17:31-
167M40484121Clayton ChrisScarborough AC 01:17:31-
142M45486335Forsyth StewartLytham St Annes RRC 01:17:35-
26W404861302Scott ElsbethWesterlands6301:17:35-
107M50488522Harden TrevorUnattached 01:17:40-
108M50489669Jones GrahamUnattached 01:17:43-
109M50490577Hutchinson WilfConcordia 01:17:44-
169M4049120Culpan DaveCalder Valley 01:17:46-
110M50492501Kirk DavidHartlepool Burn Road Harriers 01:17:52-
18W454931404Fletcher MarianSouth Cheshire Harriers 01:17:54-
143M45494305Smith PeteSettle Harriers 01:17:56-
170M4049536Toole PaulStockport Harriers 01:17:58-
27W404961341Leonard AngelaManchester YMCA Harriers 01:18:02-
144M45497473Payne JohnUnattached 01:18:09-
144M45497303Downey ColinDundley Kingswinford RC 01:18:09-
111M50499598Moatt RichardUnattached 01:18:11-
146M45499467Tickner RichardUnattached 01:18:11-
15W355011208Lernelius PaulaKendal 01:18:12-
147M45502330Fox DavidOtley AC 01:18:14-
112M50502627Evitt KennethThirsk and Sowerby Harriers 01:18:14-
148M45504262Read David ChristopherThirsk and Sowerby Harriers5701:18:21-
15W505051520Boyd CarolineMaltby Runnung AC 01:18:22-
171M40505164Cavannagh ShaunEllenborough AC 01:18:22-
149M45507889Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:18:24-
28W405081334Adams RebeccaDerwent AC 01:18:25-
19W455091413Gardner JulieDark Peak 01:18:28-
113M50510639Richards PeterKeswick AC 01:18:30-
150M45511352Jones PhilipCalder Valley 01:18:32-
150M45511881Mullarkey Peter JohnSaltwell Harriers 01:18:32-
29W405111330Sharples RachaelKeighley and Craven AC 01:18:32-
150M45511453Small MickPortsmouth Joggers 01:18:32-
114M50515628Smith Ian LeonardHorwich R.M.I. 01:18:35-
16W355161223Gittins RosanneKeswick AC 01:18:44-
115M50517571Brown SteveMynyddwyr de Cymru5301:18:46-
17W355181209Mon-Williams RebeccaUnattached 01:18:48-
116M50519634Sanderson PaulTelford AC 01:18:50-
117M50520573Pover PaulNorthern Vets 01:18:54-
16W505211526Winkler LuiseTSV Gershofen5101:18:57-
172M40522154Hannah PaulRossendale Harriers 01:19:01-
173M4052393Jenskins AlanTelford Harriers 01:19:06-
153M45524876Wilson TrevorBelfast Association of rockclim 01:19:07-
118M50524531Grimsdale MartinWatford Harriers 01:19:07-
119M50526515Wright KevinSpringfield Striders 01:19:20-
30W405271358Brunton ValWesterlands 01:19:23-
120M50528648Kent NigelCity of Sheffield 01:19:26-
154M45529266Percival WayneAmbleside AC 01:19:28-
17W505301519Thompson KatyClayton le Moors 01:19:31-
31W405311303Good Le NickyMacclesfield Harriers 01:19:32-
121M50532664Clarkson DavidUnattached5501:19:36-
174M40533242Goodwin JeffWCOC 01:19:39-
122M50534542Hawley PhilipCumberland Fell Runners 01:19:40-
123M50535572Stoneman ColinMilton Keynes AC 01:19:44-
18W355361237Murray CathyGlossopdale 01:19:46-
18W505371529Waterhouse JaneCentral AC5301:20:00-
19W355381227Woollons LucyDefi Nestle 01:20:06-
155M45539309Oldfield PaulUnattached 01:20:08-
20W355401233Bruce ClaireNorth Shields Poly AC 01:20:15-
175M40541225Stoffel RogerSC Visperterminen 01:20:17-
156M45542420Barnes PhilipFolkstone RC 01:20:21-
157M45543451Eadon MartinUnattached 01:20:27-
124M50543527Marsh Poulson John Teviotdale Harriers5301:20:27-
124M50543658Jones Watkin DavidTeviotdale Harriers 01:20:27-
20W455461419Brown BarbaraACKC5701:20:29-
176M40547118Williams Morgan (Timothy)Ilkley Harriers6301:20:32-
32W405481333Noble LoisCosmic Hill Bashers6201:20:34-
33W405491308Taylor JoLancaster Morecambe AC 01:20:45-
19W505491527Hayles LindaCalder Valley5401:20:45-
158M45551317Symonds TrevorNYMAC 01:20:52-
21W455521402Davis SusanNorthumberland Fell Runners 01:20:54-
126M50553576Miller DuncanUnattached 01:20:55-
159M45554356Wood FredSunderland Strollers 01:20:56-
160M45555268Holloway DaveUnattached 01:21:00-
161M45556367Bradley NeilSpringfield Striders 01:21:08-
127M50557685Broxap JonathanAC Kendal5401:21:12-
21W355571210Segasby TeresaKeswick AC 01:21:12-
162M45559256Tilleard JamesUnattached 01:21:14-
22W455601424Stewart ElaineCosmic Hill Bashers5701:21:16-
34W405611340Friend KateCarnethy 01:21:19-
128M50562676McDonough JohnYork Acorn RC 01:21:27-
163M45563337Channing PaulPortsmouth Joggers5701:21:34-
129M50564602Yetton DavidPortsmouth Joggers 01:21:43-
177M40565234Whitehead DavidKendal 01:21:48-
130M50566649James WilliamCFR 01:21:54-
35W405671300Buck Lindsay JeanCumberland Fell Runners6001:21:55-
164M45568437Hopkinson ChristopherShelton Striders 01:22:13-
165M45569294MacDonald NickCarnethy 01:22:20-
166M45570341Davis GeoffUnattached 01:22:24-
167M45571295Reynolds JohnUnattached 01:22:29-
20W505721535Johnson SueStafford Harriers 01:22:30-
36W405731325Hall AnnAbbey Runners 01:22:31-
178M40574235Roberts AlanVale of Aycesbury AC6401:22:38-
131M50575682Wheeler MartynWest End Runners 01:22:41-
179M4057631Reale PaoloKeswick AC6401:22:43-
21W505771536Bland ChristineUnattached 01:22:45-
37W405781327Lee CarolynShelton Striders 01:22:50-
38W405791352Tunstall DeniseDurham Fell Runners 01:22:58-
180M40580853Pittendreigh KarlChorley Harriers 01:22:59-
181M4058117Jones GaryUnattached 01:23:08-
132M50582580Rudzinski PeterClydesdale Harriers 01:23:24-
22W355831207Strafford AlisonBlengdale Runners AC 01:23:38-
182M40584230Wareing GeoffUnattached 01:23:39-
183M40585210Bitcher RichardUnattached 01:23:40-
39W405861344Buck JaneCardigan AC 01:23:48-
22W505871533Charlton CarolynKeswick AC 01:23:52-
168M45588446Blair-Smith AndrewSerpentine Running Club 01:24:01-
23W455891407Patton DorothyCumberland Fell Runners5501:24:04-
184M40590176Nellist GrahamUnattached 01:24:17-
185M40591187Notman MikeUnattached 01:24:23-
185M40591186Waldie ChrisUnattached 01:24:23-
24W455931411Turner KathMacclesfield Harriers 01:24:29-
40W405941338Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:24:43-
169M45595340Brierley ChrisNorthern Vets 01:24:47-
170M45596333Worthington BrianBirchfield Harriers5501:24:51-
171M45597259Jones HowardCumberland Fell Runners 01:25:01-
133M50598616Mason LeslieUnattached 01:25:02-
134M50599638Bullock PeterLichfield Running Club 01:25:10-
172M45600314Murray StephenCumberland Fell Runners 01:25:17-
41W406011335Davies TerriMaldwyn Harriers 01:25:19-
135M50601644Warnock JohnKidlington Running Club 01:25:19-
25W456031422Heeks AnneLoughton AC 01:25:23-
136M50604563Moss GerrardStockport Harriers 01:25:27-
173M45605274Wheelton MarkMacclesfield Harriers 01:25:31-
174M45606399Gomulski JanTrafford AC 01:25:39-
137M50607525Brown DavidUnattached 01:25:56-
175M45608298Szablewski FrankMaldwyn Harriers 01:25:59-
26W456091417Bibby PennyKeswick AC 01:26:07-
176M45610398Hodgson MichaelFellandale 01:26:12-
27W456111409Patridge KarenDurham Fell Runners5901:26:18-
187M40612101Edmondson TonyCumberland AC 01:26:28-
23W506131523Gill ValerieBlack Combe Runners 01:26:33-
42W406141347Parry LesleyCleethorpes AC 01:26:40-
188M4061575Constantine DavidUnattached 01:26:51-
23W356161232Crabtree Maria AnnaChorley Harriers 01:26:52-
138M50617614Fairfax BruceUnattached5001:26:55-
24W356181200Scott StephNorthumberland Fell Runners 01:27:07-
43W406191332Forster KaronSpectrum Striders 01:27:09-
177M45620422Connolly DavidDurham Fell Runners 01:27:11-
24W506211538MacDonald-Jones HelenNewport and District Running C 01:27:15-
25W506221514Hill JanetSpringfield Striders 01:27:27-
44W406231331Clayton JulieScarborough AC 01:27:40-
26W506241534Richards PatriciaKeswick AC 01:27:52-
139M50625562Derych PeterEpoc 01:27:55-
28W456261405Ryall JoyTynedale5901:28:04-
178M45627388Young PaulLouhgton AC 01:28:08-
27W506281515McAdam PaulineWesterlands 01:28:22-
29W456291410Lane HilaryAbbey Runners 01:28:31-
28W506301525Cutner ChristineSouthport Waterloo AC 01:28:54-
30W456311433Oliver JaneDeeside Runners5901:29:00-
25W356321225Kebell SharronUnattached 01:29:01-
140M50633540Armour AllanGlossepdale 01:29:05-
26W356341220Evans SueUnattached 01:29:07-
31W456351423Blair-Smith YukoSerpentine Running Club 01:29:41-
141M50635666Moore TonyStone Master Marathoners 01:29:41-
29W506371510Mottram JaneCumberland Fell Runners5401:30:02-
179M45638252Wilkinson PeterSaltwell Harriers 01:31:02-
180M45639400Cragg JohathanDurham Fell Runners 01:31:16-
32W456401434Dyer SaraValley Striders 01:31:38-
27W356411221Duckett TheresaHorsforth Harriers 01:31:39-
181M45642465Walker NigelKendal 01:32:14-
182M45643486Stockdale DavidDenby Dale Travellers 01:34:02-
183M45644452Wheeler AndyThe Stragglers 01:34:22-
183M45644344Gill DavidDenby Dale Travellers 01:34:22-
28W356461205Curtis AlisonUnattached 01:34:53-
185M45647457Gilthorpe DavidSaltwell Harriers 01:36:35-
142M50648646Boardman MichaelStockport Harriers 01:36:42-
189M4064971Roberts IoloEryri 01:37:12-
33W456501432Feeney JulieRossendale Harriers 01:39:27-
186M45651258Hubbert KeithUnattached 01:40:15-
30W506521513Brown GillianKeswick AC 01:41:02-
187M45653430Barwick DavidLittledown Harriers 01:41:20-
190M4065439Davis JamesCumberland Fell Runners 01:42:23-
31W506551512Jermieson DianaCosmic Hill Bashers5201:48:22-
143M50656654Dillon KevinManchester Harriers5401:49:49-
144M50657621Settle GeoffSettle Harriers 02:06:26-
145M50658595Higginson BenPerston Harriers 02:10:20-
146M50659619Lutchuk IgorvasylMRC of UAF 02:25:43-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód