Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

WMMR, Kitzbühel, Austria 1997

24.8.1997, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: WMMR, Kitzbühel, Austria 1997
  • datum konání: 24.8.1997
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu WMMR, Kitzbühel, Austria 1997

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

JW19 and less (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1JW280335Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7901:33:19-
2JW336254Hofmanová VeronikaSKI Česká Třebová7801:41:10-
3JW357255Fiedlerová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová7801:45:08-
4JW378384Vaníčková JaroslavaPrimátor Náchod7901:51:54-
5JW417383Hlavsová IvaPrimátor Náchod7902:24:07-
6JW418363Grosmannová IvaSK Zeměchy8002:25:45-
W20 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W20114461Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:19:01-
2W20126442Hebelková DitaMaratonstav Úpice NIKE7601:20:49-
3W20223176Gruschwitz KatrinWSV Aschau7301:28:15-
4W20273418Rausch PatriciaLT Breitenbach7201:33:02-
5W20285406Schmidt SandraSV Schwarzach7401:33:34-
6W20345360Bušková IrenaOAT Lomnice nad Popelkou7001:43:12-
7W20387147Juen BeatricePost SV Tirol7001:54:32-
8W20395359Staňková MarkétaTJ Lomnice nad Popelkou7401:58:24-
9W20399262Špajová GabrielaČTBK Česká Třebová7101:59:13-
10W20410462Hanušová PetraMaratonstav Úpice7002:10:22-
11W2041594Obermoser SandraALC Kirchberg7202:19:02-
12W20421264Sýkorová MonikaChotěboř7402:30:29-
W30 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W3010239Egelseder MargitLG-Kirchdorf6701:17:59-
2W30215315Wakolpinger AloisiaSV Kitzsport6601:27:46-
3W30308444Weir PippaPerth6301:37:09-
4W30317121Staffner GabiLSV 1990 Kitzbühel6401:38:42-
5W30355188Schnabl GertiLSV 1990 Kitzbühel6401:44:49-
6W30404273Zapletalová DanaSKI Česká Třebová6302:07:55-
7W30414271Klaclová AlenaSKI Česká Třebová6702:16:41-
W35 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W357985Baumgartner JohannaLAC Quelle Fürth/M6001:15:32-
2W35226416Brandl GertraudLG Ehrenbachhöhe6201:28:27-
3W35264221Rauchenzauner ChristiLG Attergau5801:32:06-
4W35342499Smeets JosBD Geulla6101:42:23-
5W35372460Janáčková JitkaMaratonstav Úpice6001:49:31-
6W3537397Kamphuis AnneliesAchill. TOP Kerkrad6001:50:09-
7W3538378Plattner ElisabethPost SV Tirol6201:53:36-
8W35407234Huemerlehner IreneSteyrling5902:08:33-
9W35419278Šimůnková ZdenaSKI Česká Třebová5802:26:10-
W40 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W40166473Müller PanagiotaNeubiberg5301:23:42-
2W4021829Emberger MariaLG Pletzer Hopfgarten5401:27:59-
3W40386314Holleis RosiPost SV Tirol5501:54:31-
4W40396285Schenková NaďaSKI Česká Třebová5401:58:39-
5W40397284Kovářová IvaSKI Česká Třebová5601:58:40-
W45 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W45111438Fairfax LouiseTasmania5101:18:38-
2W45151123Heinzle ElisabethULC Arido Dornbirn4901:22:43-
3W45198167Rüth GudrunEK Schwaikheim5101:26:32-
4W45254362Novotná EvaCEZ Letohrad4801:31:16-
5W45326434Trück AngiTV Rheinau5101:39:55-
6W45346361Dobroucká MiloslavaČeská Třebová4801:43:29-
7W4536042Heise RuthMSV Halberstadt5001:46:02-
W50 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W5025256Schäffler RoswithaLauf Club Marathon Rheifelden4601:31:14-
2W5026666Tweraser ErikaWels4401:32:15-
3W50329187Möstl MathildeLSV 1990 Kitzbühel4701:40:15-
4W50348151Eiermann GertiLC Aichach4601:43:51-
5W50351380Janečková AnežkaAK Zlín4701:44:27-
6W5035449Spira IrinaLC Sport Ossi4401:44:41-
W55 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W5527061Berghaus BärbelLAV Solinger4001:32:47-
2W5531440Heim HeiderunULC Arido Dornbirn4001:37:54-
W60 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W6038176Wassermann BrigitteTSV Kandel3701:53:19-
W65 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W65416488Spaun RenateLG Attergau3102:23:24-
JM19 and less (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1JM52334Havelka JanMaratonstav Úpice7901:12:07-
2JM232320Lechner ThomasLSV 1990 Kitzbühel7901:28:34-
3JM236252Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7901:28:48-
4JM312364Chaloupka VítězslavPrimátor Náchod7801:37:29-
5JM334105Knapp JosefRajka Volders7801:41:02-
6JM375251Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:51:08-
7JM385253Beran VáclavVUT Brno7801:53:45-
M20 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M206453Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7201:01:41-
2M208400Reitberger RudolfPSV Linz7101:03:04-
3M2097Walter Ernst TSV Obersdorf7001:03:32-
4M2010352Tschurtschenthaler LudwigSC Drei Zinnen-Rai7501:03:41-
5M20118Rieder AlexanderLSV 1990 Kitzbühel6901:04:13-
6M201214Soukup RadomírAC KABLO Kladno6801:04:25-
7M201410Tschurtschenthaler SeppiUNION Salzburg7201:05:15-
8M2016456Eberharter MartinLG P Hopfgarten6901:05:44-
9M201922Clemens SvenUnion Raika Lienz7001:06:32-
10M202024Lingg MichaelTV 1846 Isny6801:06:36-
11M202418Desch ManuelLG Attergau7701:07:10-
12M2025164Zech AlexanderLC Chiemgau Steige6901:07:15-
13M2030342Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7501:08:43-
13M2030485Hafner GerhardWerfenveg6801:08:43-
15M2037422Weinmayer BerndLT Breitenbach7101:09:49-
15M203712Šesták RadimOlympia Bruntál7101:09:49-
17M2041365Pokorný ZdeněkPrimátor Náchod7501:10:20-
18M2042506Hamleitner AndiPost SV Völs7501:10:26-
19M2043337Podstata MartinMaratonstav Úpice7501:10:41-
20M204520Langegger H.J.LSV 1990 Kitzbühel7701:10:59-
21M2049336Mazač JaroslavSK Nové Město n. Metují6801:11:49-
22M2051457Gruber ThomasLG P Hopfgarten7001:12:04-
23M2053183Rangger ThomasTI Sparkasse7001:12:14-
24M2076205Schneehage CarstenLC Bad Dürkheim7501:15:19-
25M2081459Kössler RobertSVG Hohe Wand6801:15:38-
26M208331Holzknecht PeterLC Steinangerl Axa7301:16:02-
27M2085366Patkolo ŠtefanTJ Lomnice nad Popelkou7401:16:18-
28M2087421Weinmayer FlorianLT Breitenbach7701:16:27-
29M2097339Melichar PavelMaratonstav Úpice7101:17:37-
30M20100107Kuchenmeister MartinTG Kitzingen6901:17:50-
31M20101475Lacher ChristophSV Schlickeralm7401:17:51-
32M2010943Borovnik ThomasSaeco-Power-Team Koblach7001:18:29-
33M2012923Ihler AlexanderTV 1846 Isny7401:21:01-
34M20130515Hellaner HansiTSV Bad Endorf6801:21:06-
35M20142370Machala PetrPrimátor Náchod7601:22:14-
36M2015036Grafinger AndreasOberweis7001:22:40-
37M20168484Giner Oliver1.Raika TTCI7101:23:47-
38M20171341Molinger LuděkSK Hronov7201:23:55-
39M20174260Smolák VojtěchSKI Klub Česká Třebová7401:24:11-
40M20211258Jirčík MiroslavSKI Česká Třebová7601:27:31-
41M20222343Bažant JanSKP Mladá Boleslav7501:28:09-
42M20230338Beneš PetrMaratonstav Úpice7701:28:31-
43M20239509Thomas MatthiasFC Ebershauseh7401:29:14-
44M20245257Kyncl MichalSKI Česká Třebová7701:30:01-
45M20248490Weber MatthiasSKI Zug Murnau7601:30:41-
46M20257497Grabner MichaelUnion Windischgars7101:31:31-
47M20259500Pacher RobertHSV St. Johann6801:31:34-
48M2026188Riedmann BerndESV Gemunden6901:31:43-
49M20262390Heinz AntonAugsburg7601:31:58-
50M20265237Peer NorbertAxams6801:32:08-
51M2027193Puchinger JochenALC Kirchberg7001:32:54-
52M20274433Carless ThomasKitzbühel7001:33:04-
53M20276369Mach TomášPrimátor Náchod7601:33:07-
54M20307259Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7401:37:00-
55M20310367Hlavsa AlešPrimátor Náchod7301:37:17-
56M20311504Tragseil RobertSV Thiersee6901:37:20-
57M20322214Krammer StefanSchliersee7201:39:10-
58M20328481Barentsen Erwin-FrankMD Rotterdam7501:40:07-
59M20341215Döppenschmidt StephanFrasdorf6801:41:43-
60M20359371Fedurco MichalPrimátor Náchod7401:45:57-
61M20394368Person JanPrimator Náchod7201:58:07-
62M20412261Kadlečík MartinČeská Třebová7402:12:51-
63M20420115Sacher ThorstenTV Faulbach7502:28:37-
M30 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3012Schmuck HelmutLCC Wien6300:59:11-
2M3021Mezulianik ZdeněkOlympia Bruntál6500:59:54-
3M303472Salamun IgorMaribor6501:00:20-
4M3044Raim LadislavIncoma Lázně Bělohrad6401:00:28-
5M3075Kehl PhilippSVO Germaringen6501:02:16-
6M3013301Mörtl MichaelKAC Klagenfurt6701:04:39-
7M3015302Wörndl GerhardAskö Li. Bad Goise6501:05:39-
8M30176Resch HubertLC Oberpinzgau6301:05:53-
9M3021235Biberger AndreasLC Mittenwald6701:06:39-
10M302615Sturm ManfredLC Flachgau6701:07:51-
11M3027399Gramshammer WolfgangLC Sport Ossi6701:08:22-
12M3032467Engl FranzGmunden6601:08:53-
13M3036290Haas JosefLG St. Wolfgang6601:09:36-
14M3044507Grüner PeterPost SV Tirol6601:10:55-
15M3047110Hatzl FerdinandTI-Sparkasse6601:11:40-
16M3069192Seidl WalterLSV 1990 Kitzbühel6301:14:32-
17M3070354Wolf GuntherLG Odenwals6601:14:35-
18M3072134Bachmann GerhardULC Bludenz6501:14:51-
19M3089240Friedl AndreasTV Wels 18626301:16:35-
20M3090321Steindl MarioLAC Amateure Steyr6401:16:41-
21M30105101Werbunat LotharLG Hamm6401:18:06-
22M3010754Schmidt WolframLC Buchendorf6501:18:15-
23M30108198Egger HerbertBLT SV Raika Volde6501:18:16-
24M30120269Jebousek ArnoštČeská Třebová6701:19:51-
25M3012270Hager HermannWSV Oberaudorf6301:20:06-
26M30128494Hufnagl JohannLG Attergau6301:20:59-
27M3013137Tüchler JohannTVN Wals6601:21:16-
28M30136477Reiner JohannLC Aichach6701:21:33-
29M30137265Klacl PetrSKI Česká Třebová6401:21:36-
30M30138311Bürgler JohannesHSV St. Johann/PG.6301:21:36-
31M30147116Schlorhaufer JosefTSV Höchstadt6301:22:29-
32M30148505Juffinger AntonSV Thiersee6701:22:30-
33M30154165Pölsterl ThomasSLLV-Ruhpolding6601:22:52-
34M30156202Woditsch MichaelWien6501:22:59-
35M30163155Riezinger FritzLCAV Doubrava6401:23:24-
36M3017345Obermoser ToniSV Kitzsport6601:24:07-
37M30177498Lindel WolfgangSB Heidenheim6501:24:28-
38M30204344Cvejn JosefSK Náchod6301:27:11-
39M30206356Suck ChristianTraunkirchen6701:27:18-
40M30207510Monier Jean-YvesMenton6401:27:24-
41M30213306Decreamer GeertVige-Noordzee6701:27:45-
42M30214305Gosselin JanVige-Noordzee6701:27:45-
43M30216180Fuchs AndreasVerein Union Eisene6401:27:49-
44M3023871Eder HelmutLinz6601:29:06-
45M30258464Weiss ManfredEKTC6701:31:32-
46M30268146Flader ManfredPost SV Tirol6501:32:29-
47M30272266Hyka JiříSKI Česká Třebová6301:33:00-
48M3029199Strasser KlausZell am See6701:34:08-
49M30305268Šimek PetrSKI Česká Třebová6501:36:40-
50M30321267Černý AlešSKI Česká Třebová6701:39:09-
51M3032759Gsandtner AndreasLinz6301:40:06-
52M30366503Obwaller GeorgSt. Ulrich6401:47:52-
53M30405270Zapletal JiříSKI Česká Třebová6302:07:56-
M35 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3553Schatz PeterRed Bull5801:00:35-
2M3518443Weir DavidPerth6001:06:22-
3M3529458Schwarz JohannesZwettl6001:08:42-
4M3548427Mayr HermannLT Breitenbach5801:11:47-
5M355052Ehrensperger ToniSV Kitzsport6201:11:58-
6M355596Kamphuis HarryAchill. TOP Kerkrad6201:12:58-
7M355882Haselbeck FranzLG Chiemgau Süd6201:13:29-
8M3563303Mayer JohannesSV Marswiese5801:13:47-
9M356577Pöpperl-Macht JürgenPost SV Rosenheim6201:13:58-
10M356619Bendedik HerbertLG Attergau6201:14:12-
11M356848Lang HansLG ASV Neumarkt6001:14:27-
12M3571425Auer AndreasLT Breitenbach6201:14:49-
13M3573145Völkl FranzLCAV Doubrava5901:15:03-
14M3580491Siegmund ThomasTG Viktoria Augsburg6001:15:33-
15M3588408Hillmann ThomasLG Ehrenbachhöhe6101:16:28-
16M359658Wolf SeppLG Chiemgau Süd5901:17:35-
17M3510368Mayr HubertWSV Oberaudorf6201:18:00-
18M3510633Junger HerbertNussdorf5801:18:10-
19M35110244Maier PeterTuS Mitterfelden5901:18:34-
20M35115441Helber MichaelTG Viktoria Augsburg5901:19:09-
21M35117141Hoffmann GeraldLCAV Doubrava6201:19:31-
22M35121142Feistel WernerLCAV Doubrava6101:19:53-
23M35124289Falterer EdgarDAV Sulzenau5801:20:35-
24M35139137Leitner AloisLCAV Doubrava6201:21:50-
25M35141231Ebenlechner GeorgLG ST. Wolfgang6101:22:11-
26M3514669Dietl AlbertWSV Oberaudorf6001:22:28-
27M35155450Jirásek PavelTschechei6201:22:57-
28M35160209Lichtenegger AndreasASKÖ Sport Lichten6201:23:09-
29M35164103Isbrecht UlrichLG Rüthen6201:23:31-
30M35165138Schwarzböck JohannLCAV Doubrava5901:23:34-
31M35170274Čechal MilanSKI Česká Třebová5901:23:53-
32M35179275Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:24:36-
33M35180495Schnitzler ThomasTV Mering5801:24:40-
34M35181372Hejnyš MiroslavHobuk Bukovice6001:24:46-
35M35192276Šváb JiříStart Česká Třebová5801:25:59-
36M35195277Ducháček BedřichČTBK Česká Třebová5901:26:17-
37M35200413Stecher BerndLG Ehrenbachhöhe5801:26:39-
38M35209426Ruprechter RichardLT Breitenbach6101:27:26-
39M3521972Schlegel JensSSV 91 Brand-Erbis6101:28:01-
40M35221208Reiter JosefSV Schwarzach6001:28:05-
41M35228409Aronica MichaelLG Ehrenbachhöhe6201:28:29-
42M3523725Schlitter ManfredTV 1846 Isny6101:29:01-
43M3524436Binder JosefTVN Wals5901:29:54-
44M35290471Sarf TomoLT Sentvid5901:34:08-
45M35294179Bachler GünterVerein Union Eisene6001:34:48-
46M35300396Waldl ReinholdLCAV Doubrava5801:35:54-
47M35301143Penninger ChristianLCAV Doubrava6201:35:56-
48M35316126Gray GordonLC 92 Bad Salzufle5901:38:31-
49M3532379Kütemeier AndreasLC 92 Bad Salzufle6201:39:13-
M40 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4022455Reier JosefSC Rödenthal5501:06:52-
2M4023242Ungericht AntonSC Meran5601:07:07-
3M403463Bichler LudwigPost SV Weilheim5401:09:04-
4M403998Flunger PeterTI Sparkasse5401:09:52-
5M404021Eckert NorbertTV Grönenbach5301:09:59-
6M4046388Glatzhofer JosefSC Wagrain5601:11:22-
7M4056113Planer WernerASKÖ-SPK-Hainfeld5601:13:08-
8M4057407Sappart ChristianMBB SG Augsburg5501:13:12-
9M4060139Hitzl FranzLCAV Doubrava5401:13:37-
10M406132Holzknecht FranzLC Steinangerl Axa5701:13:40-
11M4067241Aubele EugenBad-Reichenhall5701:14:18-
12M4074345Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:15:04-
13M4075465Eder EwaldPeilstein5601:15:08-
14M4084411Brandl GeorgLG Ehrenbachhöhe5501:16:10-
15M4093199Knapp AlbinBLT-SV Raika Volde5701:16:55-
16M4094322Atzlinger OthmarLG Kirchdorf/Kr.5401:16:56-
17M4095233Huemerlehner JohannSteyrling5601:17:26-
18M409841Barnickel DieterTS Lichtenfels5501:17:39-
19M4099219Rauchenzauner JosefLG Attergau5701:17:47-
20M40123283Tomanec PetrTJ Svitavy5601:20:27-
21M40127224Milekic NenadLSV 1990 Kitzbühel5401:20:50-
22M40132162Riedlberger WernerLC Chiemgau Steige5501:21:21-
23M40140189Oberhofer FerdinandLSV 1990 Kitzbühel5401:22:08-
24M40159412Schreck HermannLG Ehrenbachhöhe5701:23:06-
25M40175516Zebbidies HansSFG München5701:24:16-
26M40185452Nicks Jean-PaulHelmdange5701:24:55-
27M40190502Penninger JosefEberschwang5501:25:39-
28M40193220Rabanek WilhelmLG Attergau5601:26:00-
29M40194304Eberl JosefSV Kitzsport5701:26:16-
30M40196429Danler HubertLT Breitenbach5401:26:20-
31M40203403Kirchmayr DietmarTV Wels 18625401:27:07-
32M40225280Kyncl JosefSKI Česká Třebová5401:28:20-
33M40233318Klaunzer ErichUnion Raika Virgen5601:28:38-
34M4024381Schneetter JohannesU-VBK Gmunden5601:29:52-
35M4024686Hartmann GünterESV-Gemünden A.Mai5701:30:05-
36M40247140Schrattenecker JosefLCAV Doubrava5601:30:31-
37M40250313Mass GüntherLT Heinsacker5601:31:07-
38M40269148Feidel DieterTSV Bad Endorf5301:32:40-
39M40284514Christi BernhardLauftreff5701:33:27-
40M40288486Rossmann KaiWörgl5401:33:49-
41M40293394Hack Karl-HeinzBBC Koblenz Horche5701:34:18-
42M40296512Nothegger ThomasASV Kössen5501:35:09-
43M40309144Humer ErnstLCAV Doubrava5301:37:10-
44M40313312Faltermeier FranzLT Heinsacker5401:37:33-
45M40324281Kovář JiříSKI Česká Třebová5601:39:31-
46M40331172Becker VolkerMünchen5301:40:20-
47M40347100Jungmann AlfonsFC Tönnishäuschen5301:43:47-
48M40349346Viranek MirkoMaratonstav Úpice5401:43:52-
49M40364159Steglegger LeopoldLG ST. Wolfgang5701:47:30-
50M40374106Fath WolfgangVLG Niedersteinbach5401:50:10-
51M40391391Mössmer GeorgGarching5601:56:38-
52M40398282Schenk JaroslavSKI Česká Třebová5501:58:42-
M45 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M453316Kühr PeterLSV 1990 Kitzbühel4901:09:02-
2M453592Endres JürgenLG Bamberg5201:09:21-
3M4554178Höller PeterWSV Dorfgastein5201:12:56-
4M4559104Blum SiegfriedFC Unterkirnach5001:13:33-
5M4562474Widmoser MichaelLG Hopfgarten5201:13:43-
6M458255Heukemes AchimSC Roth5101:15:48-
7M45104177Kandler HansSchwaz5201:18:05-
8M45112431Braune FranzLT Breitenbach5001:18:49-
9M45134483Holzleithner LorenzLauftreffe Mondsee5201:21:27-
10M45144223Gruber HermannLG Attergau5101:22:18-
11M4515326Maier NorbertTV 1846 Isny5101:22:51-
12M45157513Kerschbaum JosefUnion Braunau5201:23:02-
13M45162432Kurz WernerLT Breitenbach4801:23:17-
14M45182447Linne FriedrichLG Burgwald5201:24:46-
15M45183232Eckerstorfer LudwigUnion Oepping4801:24:49-
16M45184385Kliempt ReinhardTSV Ismaning5101:24:51-
17M4518627Kolb HubertTV 1846 Isny4801:24:57-
18M45187402Hager SiegfriedTV Wels 18625001:25:03-
19M45199395Henryk BernhardBBC Koblenz Horche5101:26:37-
20M45201158Scheucher FranzLG ST. Wolfgang5201:26:56-
21M45210295Sonnberger GottfriedUnion Bad Leonfeld5201:27:30-
22M45212478Gerstmayr HelmutAugsburg5101:27:33-
23M45227308Depreux RolandVige-Noordzee4901:28:28-
24M45229348Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:28:30-
25M45231410Wiesmann Karl-HeinzLG Ehrenbachhöhe5201:28:32-
26M45234393Brazk WalterBBC Koblenz Horche5201:28:41-
27M45242381Krajtl SvatoplukVUOS Pardubice4901:29:32-
28M45256307Vanderschaeghe RolandVige-Noordzee5101:31:26-
29M45260112Palfinger GertFreilassing5201:31:39-
30M45279489Wechner HelmutLC Sport Ossi4901:33:15-
31M45295309Loidl FelixSSV Traunkirchen5201:34:53-
32M45298389Schwarz GüntherGrün-Weiss-Vereint5001:35:26-
33M45302133Bickel JosefULC Bludenz4801:36:12-
34M45303445Hiess RudiErste5001:36:23-
35M45304222Roither RichardLG Attergau5101:36:29-
36M45319114Steger JohannWetendorf5001:39:00-
37M45353435Möstl JosefBad Heilbrunn4801:44:36-
38M45358228Lechner JosefLSV 1990 Kitzbühel5101:45:55-
39M45362153Widmann HeinzTSV Ebersbach5001:47:03-
40M45367511Kröll HansWörgl5101:47:59-
41M4536846Kurz RupertUnion Kirchham4801:48:09-
42M45370347Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:48:35-
43M45371451Janko RudolfFreistadt5101:48:36-
44M45389130Blassnig JosefUnion Raika Lienz5001:55:07-
45M45390508Turner JosefFC Ebershausen4901:56:13-
46M45392161Watzke ReinhardTV Goldbach4901:56:49-
47M45393286Šimůnek JanSKI Česká Třebová4901:57:02-
48M45403287Beran VáclavSokol Česká Třebová5002:07:08-
49M45408382Hlavsa JosefPrimátor Náchod4802:08:52-
M50 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5028206Haberl PeterSV Raika Reutte4701:08:26-
2M5064150Eiermann RobertLC Aichach4401:13:52-
3M5077349Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:15:22-
4M5078405Schmidt GerhardSV Schwarzach4701:15:27-
5M509289Baumgardt WilfriedLc Siegertsbrunn4501:16:50-
6M5011334Hämmerer HeinzLG Staufen4301:18:58-
7M50116135Rödhammer HubertULC Bludenz4601:19:20-
8M50118351Leszkow PetrMK Hlinsko4401:19:36-
9M50119225Dornauer JohannLSV 1990 Kitzbühel4501:19:51-
10M50125108Lerchl ErwinLC Oberpinzgau4601:20:39-
11M50133404Rainbacher JohannTraunkirchen4601:21:24-
12M50135174Braun HaraldKarlsruher SC4701:21:32-
13M50145482Weber KarlLauftreff Mondsee4601:22:25-
14M50158439Mayer KurtTrofaiach4701:23:05-
15M50167373Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:23:43-
16M50169397Goller HerbertLCTI-Tirol4301:23:48-
17M50189496Grabner GottfriedUnion Windischgars4501:25:38-
18M50197374Tučný JanMK Pardubice4701:26:21-
19M50217207Mayer RupertLSV 1990 Kitzbühel4601:27:56-
20M50241132Bettinazzi JürgenULC Bludenz4301:29:23-
21M5026391Schönegger AlbinUnion-Raika Lienz4601:31:59-
22M50275169Wiesendanger ReiniGlarus4301:33:06-
23M50281236Melitopulos PeterInnsbruck4701:33:21-
24M50282386Huntley RaymondHeaton Harriers4401:33:23-
25M50287127Lederer HermannSV Raika Greifenbu4601:33:45-
26M5030687Kleiner Hans-WalterESV Gemünden A.MAI4701:36:52-
27M50320480Barentsen ErnstDBT Erneuzen4601:39:05-
28M50330186Möstl FriedrichLSV 1990 Kitzbühel4501:40:16-
29M50333517Hikolitsch AlfredKelchsau 264401:40:40-
30M50335401Prihoda Wolf-DieterUnion Kufstein4501:41:10-
31M50338375Chaloupka VítězslavPSK Praha4301:41:22-
32M5034390Laimer MaximilianLG ST. Wolfgang4601:42:25-
33M5035644Schultz HermannSG Hausham4601:45:03-
34M50363288Hrdina JaroslavČTBK Česká Třebová4701:47:06-
35M50376350Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:51:09-
36M5038280Krusel AlbertLG Emsdetten4701:53:23-
37M50402173Becker RainerMünchen4702:05:36-
38M50411152Krämer RainerSC Prinz Eugen4402:12:15-
M55 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5591204Schneehage HenningLC Bad Dürkheim4201:16:42-
2M5514364Bachmeier KarlFV Wendelstein4201:22:15-
3M55152213Rampf RolandAugsburg4201:22:48-
4M55161156Weber JohannLCAV Doubrava3801:23:12-
5M55178203Hoffman PeterLC Bad Dürkheim3901:24:29-
6M5518895Gross GeorgTSV Marktoberdorf3801:25:27-
7M55220122Heinzle HermannULC Arido Dornbirn4201:28:04-
8M55235168Schnetzer ErwinEnnenda3801:28:47-
9M55240470Fiedler HerbertBöbing3801:29:22-
10M55251212Rott Karl-HeinzSG Augsburg4201:31:08-
11M5525373Naumann DieterTSV Bad Endorf3901:31:15-
12M5525567Tweraser ArnoldALC Wels3901:31:24-
13M55267181Elmer HorstVerein Union Eisene3901:32:27-
14M55277355Promberger AloisUnion Ebensee4001:33:13-
15M55278191Draxl HugoLSV 1990 Kitzbühel4101:33:14-
16M55289440Haider JosefTvn St. Martin4001:33:57-
17M55292317Fellner WilliWSV Königsee4101:34:15-
18M55332376Straka JosefŠumperk3901:40:28-
19M5534457Schweitzer ErnstASL Marathon Fried4101:42:30-
20M55350166Klevenz HaraldVfB St. Leon4001:44:09-
21M55352128Pizzato GiorgioRRC München4001:44:28-
22M5536551Grebitschitscher SeppKelag Villach3801:47:49-
23M5537953Schianchi JeanEbmatingen3801:52:20-
24M55380446Kulisz BernhardWien4201:52:56-
25M55406487Ruprecht GüntherSKC Modeon4102:08:12-
M60 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6086218Remmele ErwinLC Aichach3701:16:22-
2M6014938Probst AloisUOV Zürich3701:22:34-
3M60172200Hendler SeppBLT-SV Raika Volde3701:24:01-
4M60176170Zehentmeir FranzUSV Weissbach3701:24:19-
5M60191468Wimmer PeterSC Roth3701:25:55-
6M60202319Bathe LotharSC Berlin3701:26:57-
7M60205154Mayr AloisWSV Oberaudorf3701:27:17-
8M60208476Unterkircher AmbrosWSV Heiligenblut3501:27:25-
9M60224131Lueck WernerLC Solbad Ravensberger3401:28:19-
10M6024950Schmid FranzLT-Hellbrunn3701:31:04-
11M60283377Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:33:24-
12M6031574Neurath HerbertDJK-GW Werl3701:38:10-
13M6031847Meurs Jan-WillemVeteranen Nederland3601:38:55-
14M6032565Cromm RolfTV Herkenrath3601:39:55-
15M6033975Wassermann HermannTSV Kandel3601:41:31-
16M60388492Adamczyk ViktorMRRC München3401:54:59-
17M60400378Pazdera LadislavLiga 100 Praha3502:01:41-
18M60422230Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3502:30:34-
M65 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6529760Hahn ArthurTG Grosselmerode3001:35:25-
2M65401493Grimm KurtUnion Lienz3102:02:55-
3M65413211Kyrcz OttoLSV 1990 Kitzbühel2902:14:30-
M70 (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M70286157Oberauer MichaelLC Saalfelden2701:33:43-
2M70299226Schabel EugenLSV 1990 Kitzbühel2501:35:34-
3M70337210Fasser KurtTI Sparkasse2701:41:14-
4M70340217Zimmermann AugustLLC Walchsee2701:41:31-
5M70361129Astner SeppItter Nr. 1692601:46:24-
6M70369469Cupánek JosefSK Přerov2601:48:15-
7M70377379Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:51:48-
M75+ (trať 12,9 km, 1234 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M75384243Hönig PaulSC Inzell2201:53:43-
2M75409415Thurner HerbertLG Ehrenbachhöhe2002:09:51-
Trať 12,9 km, 1234 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3012Schmuck HelmutLCC Wien6300:59:11-
2M3021Mezulianik ZdeněkOlympia Bruntál6500:59:54-
3M303472Salamun IgorMaribor6501:00:20-
4M3044Raim LadislavIncoma Lázně Bělohrad6401:00:28-
1M3553Schatz PeterRed Bull5801:00:35-
1M206453Vítek MiroslavSportdres Ústí nad Orlicí7201:01:41-
5M3075Kehl PhilippSVO Germaringen6501:02:16-
2M208400Reitberger RudolfPSV Linz7101:03:04-
3M2097Walter Ernst TSV Obersdorf7001:03:32-
4M2010352Tschurtschenthaler LudwigSC Drei Zinnen-Rai7501:03:41-
5M20118Rieder AlexanderLSV 1990 Kitzbühel6901:04:13-
6M201214Soukup RadomírAC KABLO Kladno6801:04:25-
6M3013301Mörtl MichaelKAC Klagenfurt6701:04:39-
7M201410Tschurtschenthaler SeppiUNION Salzburg7201:05:15-
7M3015302Wörndl GerhardAskö Li. Bad Goise6501:05:39-
8M2016456Eberharter MartinLG P Hopfgarten6901:05:44-
8M30176Resch HubertLC Oberpinzgau6301:05:53-
2M3518443Weir DavidPerth6001:06:22-
9M201922Clemens SvenUnion Raika Lienz7001:06:32-
10M202024Lingg MichaelTV 1846 Isny6801:06:36-
9M3021235Biberger AndreasLC Mittenwald6701:06:39-
1M4022455Reier JosefSC Rödenthal5501:06:52-
2M4023242Ungericht AntonSC Meran5601:07:07-
11M202418Desch ManuelLG Attergau7701:07:10-
12M2025164Zech AlexanderLC Chiemgau Steige6901:07:15-
10M302615Sturm ManfredLC Flachgau6701:07:51-
11M3027399Gramshammer WolfgangLC Sport Ossi6701:08:22-
1M5028206Haberl PeterSV Raika Reutte4701:08:26-
3M3529458Schwarz JohannesZwettl6001:08:42-
13M2030485Hafner GerhardWerfenveg6801:08:43-
13M2030342Vymazal PetrLiga 100 Olomouc7501:08:43-
12M3032467Engl FranzGmunden6601:08:53-
1M453316Kühr PeterLSV 1990 Kitzbühel4901:09:02-
3M403463Bichler LudwigPost SV Weilheim5401:09:04-
2M453592Endres JürgenLG Bamberg5201:09:21-
13M3036290Haas JosefLG St. Wolfgang6601:09:36-
15M203712Šesták RadimOlympia Bruntál7101:09:49-
15M2037422Weinmayer BerndLT Breitenbach7101:09:49-
4M403998Flunger PeterTI Sparkasse5401:09:52-
5M404021Eckert NorbertTV Grönenbach5301:09:59-
17M2041365Pokorný ZdeněkPrimátor Náchod7501:10:20-
18M2042506Hamleitner AndiPost SV Völs7501:10:26-
19M2043337Podstata MartinMaratonstav Úpice7501:10:41-
14M3044507Grüner PeterPost SV Tirol6601:10:55-
20M204520Langegger H.J.LSV 1990 Kitzbühel7701:10:59-
6M4046388Glatzhofer JosefSC Wagrain5601:11:22-
15M3047110Hatzl FerdinandTI-Sparkasse6601:11:40-
4M3548427Mayr HermannLT Breitenbach5801:11:47-
21M2049336Mazač JaroslavSK Nové Město n. Metují6801:11:49-
5M355052Ehrensperger ToniSV Kitzsport6201:11:58-
22M2051457Gruber ThomasLG P Hopfgarten7001:12:04-
1JM52334Havelka JanMaratonstav Úpice7901:12:07-
23M2053183Rangger ThomasTI Sparkasse7001:12:14-
3M4554178Höller PeterWSV Dorfgastein5201:12:56-
6M355596Kamphuis HarryAchill. TOP Kerkrad6201:12:58-
7M4056113Planer WernerASKÖ-SPK-Hainfeld5601:13:08-
8M4057407Sappart ChristianMBB SG Augsburg5501:13:12-
7M355882Haselbeck FranzLG Chiemgau Süd6201:13:29-
4M4559104Blum SiegfriedFC Unterkirnach5001:13:33-
9M4060139Hitzl FranzLCAV Doubrava5401:13:37-
10M406132Holzknecht FranzLC Steinangerl Axa5701:13:40-
5M4562474Widmoser MichaelLG Hopfgarten5201:13:43-
8M3563303Mayer JohannesSV Marswiese5801:13:47-
2M5064150Eiermann RobertLC Aichach4401:13:52-
9M356577Pöpperl-Macht JürgenPost SV Rosenheim6201:13:58-
10M356619Bendedik HerbertLG Attergau6201:14:12-
11M4067241Aubele EugenBad-Reichenhall5701:14:18-
11M356848Lang HansLG ASV Neumarkt6001:14:27-
16M3069192Seidl WalterLSV 1990 Kitzbühel6301:14:32-
17M3070354Wolf GuntherLG Odenwals6601:14:35-
12M3571425Auer AndreasLT Breitenbach6201:14:49-
18M3072134Bachmann GerhardULC Bludenz6501:14:51-
13M3573145Völkl FranzLCAV Doubrava5901:15:03-
12M4074345Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:15:04-
13M4075465Eder EwaldPeilstein5601:15:08-
24M2076205Schneehage CarstenLC Bad Dürkheim7501:15:19-
3M5077349Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4501:15:22-
4M5078405Schmidt GerhardSV Schwarzach4701:15:27-
1W357985Baumgartner JohannaLAC Quelle Fürth/M6001:15:32-
14M3580491Siegmund ThomasTG Viktoria Augsburg6001:15:33-
25M2081459Kössler RobertSVG Hohe Wand6801:15:38-
6M458255Heukemes AchimSC Roth5101:15:48-
26M208331Holzknecht PeterLC Steinangerl Axa7301:16:02-
14M4084411Brandl GeorgLG Ehrenbachhöhe5501:16:10-
27M2085366Patkolo ŠtefanTJ Lomnice nad Popelkou7401:16:18-
1M6086218Remmele ErwinLC Aichach3701:16:22-
28M2087421Weinmayer FlorianLT Breitenbach7701:16:27-
15M3588408Hillmann ThomasLG Ehrenbachhöhe6101:16:28-
19M3089240Friedl AndreasTV Wels 18626301:16:35-
20M3090321Steindl MarioLAC Amateure Steyr6401:16:41-
1M5591204Schneehage HenningLC Bad Dürkheim4201:16:42-
5M509289Baumgardt WilfriedLc Siegertsbrunn4501:16:50-
15M4093199Knapp AlbinBLT-SV Raika Volde5701:16:55-
16M4094322Atzlinger OthmarLG Kirchdorf/Kr.5401:16:56-
17M4095233Huemerlehner JohannSteyrling5601:17:26-
16M359658Wolf SeppLG Chiemgau Süd5901:17:35-
29M2097339Melichar PavelMaratonstav Úpice7101:17:37-
18M409841Barnickel DieterTS Lichtenfels5501:17:39-
19M4099219Rauchenzauner JosefLG Attergau5701:17:47-
30M20100107Kuchenmeister MartinTG Kitzingen6901:17:50-
31M20101475Lacher ChristophSV Schlickeralm7401:17:51-
1W3010239Egelseder MargitLG-Kirchdorf6701:17:59-
17M3510368Mayr HubertWSV Oberaudorf6201:18:00-
7M45104177Kandler HansSchwaz5201:18:05-
21M30105101Werbunat LotharLG Hamm6401:18:06-
18M3510633Junger HerbertNussdorf5801:18:10-
22M3010754Schmidt WolframLC Buchendorf6501:18:15-
23M30108198Egger HerbertBLT SV Raika Volde6501:18:16-
32M2010943Borovnik ThomasSaeco-Power-Team Koblach7001:18:29-
19M35110244Maier PeterTuS Mitterfelden5901:18:34-
1W45111438Fairfax LouiseTasmania5101:18:38-
8M45112431Braune FranzLT Breitenbach5001:18:49-
6M5011334Hämmerer HeinzLG Staufen4301:18:58-
1W20114461Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:19:01-
20M35115441Helber MichaelTG Viktoria Augsburg5901:19:09-
7M50116135Rödhammer HubertULC Bludenz4601:19:20-
21M35117141Hoffmann GeraldLCAV Doubrava6201:19:31-
8M50118351Leszkow PetrMK Hlinsko4401:19:36-
9M50119225Dornauer JohannLSV 1990 Kitzbühel4501:19:51-
24M30120269Jebousek ArnoštČeská Třebová6701:19:51-
22M35121142Feistel WernerLCAV Doubrava6101:19:53-
25M3012270Hager HermannWSV Oberaudorf6301:20:06-
20M40123283Tomanec PetrTJ Svitavy5601:20:27-
23M35124289Falterer EdgarDAV Sulzenau5801:20:35-
10M50125108Lerchl ErwinLC Oberpinzgau4601:20:39-
2W20126442Hebelková DitaMaratonstav Úpice NIKE7601:20:49-
21M40127224Milekic NenadLSV 1990 Kitzbühel5401:20:50-
26M30128494Hufnagl JohannLG Attergau6301:20:59-
33M2012923Ihler AlexanderTV 1846 Isny7401:21:01-
34M20130515Hellaner HansiTSV Bad Endorf6801:21:06-
27M3013137Tüchler JohannTVN Wals6601:21:16-
22M40132162Riedlberger WernerLC Chiemgau Steige5501:21:21-
11M50133404Rainbacher JohannTraunkirchen4601:21:24-
9M45134483Holzleithner LorenzLauftreffe Mondsee5201:21:27-
12M50135174Braun HaraldKarlsruher SC4701:21:32-
28M30136477Reiner JohannLC Aichach6701:21:33-
29M30137265Klacl PetrSKI Česká Třebová6401:21:36-
30M30138311Bürgler JohannesHSV St. Johann/PG.6301:21:36-
24M35139137Leitner AloisLCAV Doubrava6201:21:50-
23M40140189Oberhofer FerdinandLSV 1990 Kitzbühel5401:22:08-
25M35141231Ebenlechner GeorgLG ST. Wolfgang6101:22:11-
35M20142370Machala PetrPrimátor Náchod7601:22:14-
2M5514364Bachmeier KarlFV Wendelstein4201:22:15-
10M45144223Gruber HermannLG Attergau5101:22:18-
13M50145482Weber KarlLauftreff Mondsee4601:22:25-
26M3514669Dietl AlbertWSV Oberaudorf6001:22:28-
31M30147116Schlorhaufer JosefTSV Höchstadt6301:22:29-
32M30148505Juffinger AntonSV Thiersee6701:22:30-
2M6014938Probst AloisUOV Zürich3701:22:34-
36M2015036Grafinger AndreasOberweis7001:22:40-
2W45151123Heinzle ElisabethULC Arido Dornbirn4901:22:43-
3M55152213Rampf RolandAugsburg4201:22:48-
11M4515326Maier NorbertTV 1846 Isny5101:22:51-
33M30154165Pölsterl ThomasSLLV-Ruhpolding6601:22:52-
27M35155450Jirásek PavelTschechei6201:22:57-
34M30156202Woditsch MichaelWien6501:22:59-
12M45157513Kerschbaum JosefUnion Braunau5201:23:02-
14M50158439Mayer KurtTrofaiach4701:23:05-
24M40159412Schreck HermannLG Ehrenbachhöhe5701:23:06-
28M35160209Lichtenegger AndreasASKÖ Sport Lichten6201:23:09-
4M55161156Weber JohannLCAV Doubrava3801:23:12-
13M45162432Kurz WernerLT Breitenbach4801:23:17-
35M30163155Riezinger FritzLCAV Doubrava6401:23:24-
29M35164103Isbrecht UlrichLG Rüthen6201:23:31-
30M35165138Schwarzböck JohannLCAV Doubrava5901:23:34-
1W40166473Müller PanagiotaNeubiberg5301:23:42-
15M50167373Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:23:43-
37M20168484Giner Oliver1.Raika TTCI7101:23:47-
16M50169397Goller HerbertLCTI-Tirol4301:23:48-
31M35170274Čechal MilanSKI Česká Třebová5901:23:53-
38M20171341Molinger LuděkSK Hronov7201:23:55-
3M60172200Hendler SeppBLT-SV Raika Volde3701:24:01-
36M3017345Obermoser ToniSV Kitzsport6601:24:07-
39M20174260Smolák VojtěchSKI Klub Česká Třebová7401:24:11-
25M40175516Zebbidies HansSFG München5701:24:16-
4M60176170Zehentmeir FranzUSV Weissbach3701:24:19-
37M30177498Lindel WolfgangSB Heidenheim6501:24:28-
5M55178203Hoffman PeterLC Bad Dürkheim3901:24:29-
32M35179275Kalandra StanislavTJ Svitavy6001:24:36-
33M35180495Schnitzler ThomasTV Mering5801:24:40-
34M35181372Hejnyš MiroslavHobuk Bukovice6001:24:46-
14M45182447Linne FriedrichLG Burgwald5201:24:46-
15M45183232Eckerstorfer LudwigUnion Oepping4801:24:49-
16M45184385Kliempt ReinhardTSV Ismaning5101:24:51-
26M40185452Nicks Jean-PaulHelmdange5701:24:55-
17M4518627Kolb HubertTV 1846 Isny4801:24:57-
18M45187402Hager SiegfriedTV Wels 18625001:25:03-
6M5518895Gross GeorgTSV Marktoberdorf3801:25:27-
17M50189496Grabner GottfriedUnion Windischgars4501:25:38-
27M40190502Penninger JosefEberschwang5501:25:39-
5M60191468Wimmer PeterSC Roth3701:25:55-
35M35192276Šváb JiříStart Česká Třebová5801:25:59-
28M40193220Rabanek WilhelmLG Attergau5601:26:00-
29M40194304Eberl JosefSV Kitzsport5701:26:16-
36M35195277Ducháček BedřichČTBK Česká Třebová5901:26:17-
30M40196429Danler HubertLT Breitenbach5401:26:20-
18M50197374Tučný JanMK Pardubice4701:26:21-
3W45198167Rüth GudrunEK Schwaikheim5101:26:32-
19M45199395Henryk BernhardBBC Koblenz Horche5101:26:37-
37M35200413Stecher BerndLG Ehrenbachhöhe5801:26:39-
20M45201158Scheucher FranzLG ST. Wolfgang5201:26:56-
6M60202319Bathe LotharSC Berlin3701:26:57-
31M40203403Kirchmayr DietmarTV Wels 18625401:27:07-
38M30204344Cvejn JosefSK Náchod6301:27:11-
7M60205154Mayr AloisWSV Oberaudorf3701:27:17-
39M30206356Suck ChristianTraunkirchen6701:27:18-
40M30207510Monier Jean-YvesMenton6401:27:24-
8M60208476Unterkircher AmbrosWSV Heiligenblut3501:27:25-
38M35209426Ruprechter RichardLT Breitenbach6101:27:26-
21M45210295Sonnberger GottfriedUnion Bad Leonfeld5201:27:30-
40M20211258Jirčík MiroslavSKI Česká Třebová7601:27:31-
22M45212478Gerstmayr HelmutAugsburg5101:27:33-
41M30213306Decreamer GeertVige-Noordzee6701:27:45-
42M30214305Gosselin JanVige-Noordzee6701:27:45-
2W30215315Wakolpinger AloisiaSV Kitzsport6601:27:46-
43M30216180Fuchs AndreasVerein Union Eisene6401:27:49-
19M50217207Mayer RupertLSV 1990 Kitzbühel4601:27:56-
2W4021829Emberger MariaLG Pletzer Hopfgarten5401:27:59-
39M3521972Schlegel JensSSV 91 Brand-Erbis6101:28:01-
7M55220122Heinzle HermannULC Arido Dornbirn4201:28:04-
40M35221208Reiter JosefSV Schwarzach6001:28:05-
41M20222343Bažant JanSKP Mladá Boleslav7501:28:09-
3W20223176Gruschwitz KatrinWSV Aschau7301:28:15-
9M60224131Lueck WernerLC Solbad Ravensberger3401:28:19-
32M40225280Kyncl JosefSKI Česká Třebová5401:28:20-
2W35226416Brandl GertraudLG Ehrenbachhöhe6201:28:27-
23M45227308Depreux RolandVige-Noordzee4901:28:28-
41M35228409Aronica MichaelLG Ehrenbachhöhe6201:28:29-
24M45229348Bažant JanSKP Mladá Boleslav4801:28:30-
42M20230338Beneš PetrMaratonstav Úpice7701:28:31-
25M45231410Wiesmann Karl-HeinzLG Ehrenbachhöhe5201:28:32-
2JM232320Lechner ThomasLSV 1990 Kitzbühel7901:28:34-
33M40233318Klaunzer ErichUnion Raika Virgen5601:28:38-
26M45234393Brazk WalterBBC Koblenz Horche5201:28:41-
8M55235168Schnetzer ErwinEnnenda3801:28:47-
3JM236252Balcar TomášSKI Klub Česká Třebová7901:28:48-
42M3523725Schlitter ManfredTV 1846 Isny6101:29:01-
44M3023871Eder HelmutLinz6601:29:06-
43M20239509Thomas MatthiasFC Ebershauseh7401:29:14-
9M55240470Fiedler HerbertBöbing3801:29:22-
20M50241132Bettinazzi JürgenULC Bludenz4301:29:23-
27M45242381Krajtl SvatoplukVUOS Pardubice4901:29:32-
34M4024381Schneetter JohannesU-VBK Gmunden5601:29:52-
43M3524436Binder JosefTVN Wals5901:29:54-
44M20245257Kyncl MichalSKI Česká Třebová7701:30:01-
35M4024686Hartmann GünterESV-Gemünden A.Mai5701:30:05-
36M40247140Schrattenecker JosefLCAV Doubrava5601:30:31-
45M20248490Weber MatthiasSKI Zug Murnau7601:30:41-
10M6024950Schmid FranzLT-Hellbrunn3701:31:04-
37M40250313Mass GüntherLT Heinsacker5601:31:07-
10M55251212Rott Karl-HeinzSG Augsburg4201:31:08-
1W5025256Schäffler RoswithaLauf Club Marathon Rheifelden4601:31:14-
11M5525373Naumann DieterTSV Bad Endorf3901:31:15-
4W45254362Novotná EvaCEZ Letohrad4801:31:16-
12M5525567Tweraser ArnoldALC Wels3901:31:24-
28M45256307Vanderschaeghe RolandVige-Noordzee5101:31:26-
46M20257497Grabner MichaelUnion Windischgars7101:31:31-
45M30258464Weiss ManfredEKTC6701:31:32-
47M20259500Pacher RobertHSV St. Johann6801:31:34-
29M45260112Palfinger GertFreilassing5201:31:39-
48M2026188Riedmann BerndESV Gemunden6901:31:43-
49M20262390Heinz AntonAugsburg7601:31:58-
21M5026391Schönegger AlbinUnion-Raika Lienz4601:31:59-
3W35264221Rauchenzauner ChristiLG Attergau5801:32:06-
50M20265237Peer NorbertAxams6801:32:08-
2W5026666Tweraser ErikaWels4401:32:15-
13M55267181Elmer HorstVerein Union Eisene3901:32:27-
46M30268146Flader ManfredPost SV Tirol6501:32:29-
38M40269148Feidel DieterTSV Bad Endorf5301:32:40-
1W5527061Berghaus BärbelLAV Solinger4001:32:47-
51M2027193Puchinger JochenALC Kirchberg7001:32:54-
47M30272266Hyka JiříSKI Česká Třebová6301:33:00-
4W20273418Rausch PatriciaLT Breitenbach7201:33:02-
52M20274433Carless ThomasKitzbühel7001:33:04-
22M50275169Wiesendanger ReiniGlarus4301:33:06-
53M20276369Mach TomášPrimátor Náchod7601:33:07-
14M55277355Promberger AloisUnion Ebensee4001:33:13-
15M55278191Draxl HugoLSV 1990 Kitzbühel4101:33:14-
30M45279489Wechner HelmutLC Sport Ossi4901:33:15-
1JW280335Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7901:33:19-
23M50281236Melitopulos PeterInnsbruck4701:33:21-
24M50282386Huntley RaymondHeaton Harriers4401:33:23-
11M60283377Havran MiroslavProfistav Litomyšl3701:33:24-
39M40284514Christi BernhardLauftreff5701:33:27-
5W20285406Schmidt SandraSV Schwarzach7401:33:34-
1M70286157Oberauer MichaelLC Saalfelden2701:33:43-
25M50287127Lederer HermannSV Raika Greifenbu4601:33:45-
40M40288486Rossmann KaiWörgl5401:33:49-
16M55289440Haider JosefTvn St. Martin4001:33:57-
44M35290471Sarf TomoLT Sentvid5901:34:08-
48M3029199Strasser KlausZell am See6701:34:08-
17M55292317Fellner WilliWSV Königsee4101:34:15-
41M40293394Hack Karl-HeinzBBC Koblenz Horche5701:34:18-
45M35294179Bachler GünterVerein Union Eisene6001:34:48-
31M45295309Loidl FelixSSV Traunkirchen5201:34:53-
42M40296512Nothegger ThomasASV Kössen5501:35:09-
1M6529760Hahn ArthurTG Grosselmerode3001:35:25-
32M45298389Schwarz GüntherGrün-Weiss-Vereint5001:35:26-
2M70299226Schabel EugenLSV 1990 Kitzbühel2501:35:34-
46M35300396Waldl ReinholdLCAV Doubrava5801:35:54-
47M35301143Penninger ChristianLCAV Doubrava6201:35:56-
33M45302133Bickel JosefULC Bludenz4801:36:12-
34M45303445Hiess RudiErste5001:36:23-
35M45304222Roither RichardLG Attergau5101:36:29-
49M30305268Šimek PetrSKI Česká Třebová6501:36:40-
26M5030687Kleiner Hans-WalterESV Gemünden A.MAI4701:36:52-
54M20307259Jasanský RadekSKI Klub Česká Třebová7401:37:00-
3W30308444Weir PippaPerth6301:37:09-
43M40309144Humer ErnstLCAV Doubrava5301:37:10-
55M20310367Hlavsa AlešPrimátor Náchod7301:37:17-
56M20311504Tragseil RobertSV Thiersee6901:37:20-
4JM312364Chaloupka VítězslavPrimátor Náchod7801:37:29-
44M40313312Faltermeier FranzLT Heinsacker5401:37:33-
2W5531440Heim HeiderunULC Arido Dornbirn4001:37:54-
12M6031574Neurath HerbertDJK-GW Werl3701:38:10-
48M35316126Gray GordonLC 92 Bad Salzufle5901:38:31-
4W30317121Staffner GabiLSV 1990 Kitzbühel6401:38:42-
13M6031847Meurs Jan-WillemVeteranen Nederland3601:38:55-
36M45319114Steger JohannWetendorf5001:39:00-
27M50320480Barentsen ErnstDBT Erneuzen4601:39:05-
50M30321267Černý AlešSKI Česká Třebová6701:39:09-
57M20322214Krammer StefanSchliersee7201:39:10-
49M3532379Kütemeier AndreasLC 92 Bad Salzufle6201:39:13-
45M40324281Kovář JiříSKI Česká Třebová5601:39:31-
14M6032565Cromm RolfTV Herkenrath3601:39:55-
5W45326434Trück AngiTV Rheinau5101:39:55-
51M3032759Gsandtner AndreasLinz6301:40:06-
58M20328481Barentsen Erwin-FrankMD Rotterdam7501:40:07-
3W50329187Möstl MathildeLSV 1990 Kitzbühel4701:40:15-
28M50330186Möstl FriedrichLSV 1990 Kitzbühel4501:40:16-
46M40331172Becker VolkerMünchen5301:40:20-
18M55332376Straka JosefŠumperk3901:40:28-
29M50333517Hikolitsch AlfredKelchsau 264401:40:40-
5JM334105Knapp JosefRajka Volders7801:41:02-
30M50335401Prihoda Wolf-DieterUnion Kufstein4501:41:10-
2JW336254Hofmanová VeronikaSKI Česká Třebová7801:41:10-
3M70337210Fasser KurtTI Sparkasse2701:41:14-
31M50338375Chaloupka VítězslavPSK Praha4301:41:22-
15M6033975Wassermann HermannTSV Kandel3601:41:31-
4M70340217Zimmermann AugustLLC Walchsee2701:41:31-
59M20341215Döppenschmidt StephanFrasdorf6801:41:43-
4W35342499Smeets JosBD Geulla6101:42:23-
32M5034390Laimer MaximilianLG ST. Wolfgang4601:42:25-
19M5534457Schweitzer ErnstASL Marathon Fried4101:42:30-
6W20345360Bušková IrenaOAT Lomnice nad Popelkou7001:43:12-
6W45346361Dobroucká MiloslavaČeská Třebová4801:43:29-
47M40347100Jungmann AlfonsFC Tönnishäuschen5301:43:47-
4W50348151Eiermann GertiLC Aichach4601:43:51-
48M40349346Viranek MirkoMaratonstav Úpice5401:43:52-
20M55350166Klevenz HaraldVfB St. Leon4001:44:09-
5W50351380Janečková AnežkaAK Zlín4701:44:27-
21M55352128Pizzato GiorgioRRC München4001:44:28-
37M45353435Möstl JosefBad Heilbrunn4801:44:36-
6W5035449Spira IrinaLC Sport Ossi4401:44:41-
5W30355188Schnabl GertiLSV 1990 Kitzbühel6401:44:49-
33M5035644Schultz HermannSG Hausham4601:45:03-
3JW357255Fiedlerová ZuzanaSKI Klub Česká Třebová7801:45:08-
38M45358228Lechner JosefLSV 1990 Kitzbühel5101:45:55-
60M20359371Fedurco MichalPrimátor Náchod7401:45:57-
7W4536042Heise RuthMSV Halberstadt5001:46:02-
5M70361129Astner SeppItter Nr. 1692601:46:24-
39M45362153Widmann HeinzTSV Ebersbach5001:47:03-
34M50363288Hrdina JaroslavČTBK Česká Třebová4701:47:06-
49M40364159Steglegger LeopoldLG ST. Wolfgang5701:47:30-
22M5536551Grebitschitscher SeppKelag Villach3801:47:49-
52M30366503Obwaller GeorgSt. Ulrich6401:47:52-
40M45367511Kröll HansWörgl5101:47:59-
41M4536846Kurz RupertUnion Kirchham4801:48:09-
6M70369469Cupánek JosefSK Přerov2601:48:15-
42M45370347Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:48:35-
43M45371451Janko RudolfFreistadt5101:48:36-
5W35372460Janáčková JitkaMaratonstav Úpice6001:49:31-
6W3537397Kamphuis AnneliesAchill. TOP Kerkrad6001:50:09-
50M40374106Fath WolfgangVLG Niedersteinbach5401:50:10-
6JM375251Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:51:08-
35M50376350Vimr AdolfTJ Dvůr Králové nad Labem4301:51:09-
7M70377379Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:51:48-
4JW378384Vaníčková JaroslavaPrimátor Náchod7901:51:54-
23M5537953Schianchi JeanEbmatingen3801:52:20-
24M55380446Kulisz BernhardWien4201:52:56-
1W6038176Wassermann BrigitteTSV Kandel3701:53:19-
36M5038280Krusel AlbertLG Emsdetten4701:53:23-
7W3538378Plattner ElisabethPost SV Tirol6201:53:36-
1M75384243Hönig PaulSC Inzell2201:53:43-
7JM385253Beran VáclavVUT Brno7801:53:45-
3W40386314Holleis RosiPost SV Tirol5501:54:31-
7W20387147Juen BeatricePost SV Tirol7001:54:32-
16M60388492Adamczyk ViktorMRRC München3401:54:59-
44M45389130Blassnig JosefUnion Raika Lienz5001:55:07-
45M45390508Turner JosefFC Ebershausen4901:56:13-
51M40391391Mössmer GeorgGarching5601:56:38-
46M45392161Watzke ReinhardTV Goldbach4901:56:49-
47M45393286Šimůnek JanSKI Česká Třebová4901:57:02-
61M20394368Person JanPrimator Náchod7201:58:07-
8W20395359Staňková MarkétaTJ Lomnice nad Popelkou7401:58:24-
4W40396285Schenková NaďaSKI Česká Třebová5401:58:39-
5W40397284Kovářová IvaSKI Česká Třebová5601:58:40-
52M40398282Schenk JaroslavSKI Česká Třebová5501:58:42-
9W20399262Špajová GabrielaČTBK Česká Třebová7101:59:13-
17M60400378Pazdera LadislavLiga 100 Praha3502:01:41-
2M65401493Grimm KurtUnion Lienz3102:02:55-
37M50402173Becker RainerMünchen4702:05:36-
48M45403287Beran VáclavSokol Česká Třebová5002:07:08-
6W30404273Zapletalová DanaSKI Česká Třebová6302:07:55-
53M30405270Zapletal JiříSKI Česká Třebová6302:07:56-
25M55406487Ruprecht GüntherSKC Modeon4102:08:12-
8W35407234Huemerlehner IreneSteyrling5902:08:33-
49M45408382Hlavsa JosefPrimátor Náchod4802:08:52-
2M75409415Thurner HerbertLG Ehrenbachhöhe2002:09:51-
10W20410462Hanušová PetraMaratonstav Úpice7002:10:22-
38M50411152Krämer RainerSC Prinz Eugen4402:12:15-
62M20412261Kadlečík MartinČeská Třebová7402:12:51-
3M65413211Kyrcz OttoLSV 1990 Kitzbühel2902:14:30-
7W30414271Klaclová AlenaSKI Česká Třebová6702:16:41-
11W2041594Obermoser SandraALC Kirchberg7202:19:02-
1W65416488Spaun RenateLG Attergau3102:23:24-
5JW417383Hlavsová IvaPrimátor Náchod7902:24:07-
6JW418363Grosmannová IvaSK Zeměchy8002:25:45-
9W35419278Šimůnková ZdenaSKI Česká Třebová5802:26:10-
63M20420115Sacher ThorstenTV Faulbach7502:28:37-
12W20421264Sýkorová MonikaChotěboř7402:30:29-
18M60422230Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3502:30:34-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód