Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

8.3.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 8.3.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Místo konání

u zimního stadionu, Choceň
10:00 - 11:45 hodin

Přihlášky

od 8:30 - do 11:00 hodin v místě startu

Startovné

žactvo 10 Kč
dorost a dospělí 20 Kč

Popis tratě

Délka: muži a junioři - 7,8 km, ženy a juniorky - 3,9 km
Běh po polních a lesních cestách s převýšením.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaromír Kopecký
Mikoláše Alše 1583
565 01 Choceň
tel. 465 471 995

Propozice pořadatele ve formátu .gif

E-mailová adresa

ac.chocen@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky 9 let a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž232Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:14-
2Ž243Mihulková ViktorieAC Choceň9900:02:19-
3Ž254Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:21-
4Ž295Sokolová TerezaDDM Týniště nad Orlicí9900:02:25-
5Ž2116Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:02:27-
6Ž2157Součková RenataTJ - Svitavy0000:02:31-
7Ž2178Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:02:35-
8Ž2199Jansová LucieTJ Svitavy9900:02:37-
9Ž22210Borovičková ValerieSK Žamberk0000:02:41-
10Ž22311Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:42-
11Ž22612Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:47-
12Ž23113Hegrová KláraTJ - Svitavy0000:02:55-
13Ž23714Šedová TerezaSruby0300:03:18-
14Ž23815Lakotová TerezaAC Choceň0000:03:20-
15Ž23916Veselá MarikaChoceň0200:03:21-
Chlapci 9 let a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M212Mikyska TomášSK Žamberk0000:02:06-
2M223Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:07-
3M264Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:02:22-
4M275Němec MartinTJ - Svitavy0000:02:23-
5M286Boháč BonifácAC Choceň0100:02:24-
6M2107Knypl RomanAC Choceň9900:02:26-
7M2118Metelka OndřejHradec Králové0100:02:27-
8M2139Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:02:29-
9M21410Knypl LiborChoceň9900:02:30-
10M21611Požár AdamAC Choceň0000:02:32-
11M21812Janečka PetrTJ - Svitavy9900:02:36-
12M22013Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:39-
13M22114Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:02:40-
14M22415Boháč ServácAC Choceň0200:02:43-
15M22516Chytil LukášAC Choceň0100:02:45-
16M22617Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:02:47-
17M22818Otava JosefDDM Týniště nad Orlicí0000:02:48-
18M22919Brandejs TomášDDM Týniště nad Orlicí0100:02:49-
19M23020Kolář OndřejDDM Týniště nad Orlicí0200:02:49-
20M23221Voda MatějChoceň0000:02:57-
21M23322Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:02:58-
22M23423Vychytil AntonínAC Choceň0100:02:59-
23M23524Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:03:05-
24M23625Šesták JanMaratonstav Úpice0300:03:07-
25M24026Chytil AlešChoceň0200:03:54-
25M24027Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:54-
27M24228Vychytil ProkopChoceň0300:04:02-
28M24329Šmerda SamuelAC Choceň0600:06:51-
Žáci nejmladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M322Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:06-
2M333Vondra VojtěchČeská Třebová9800:03:07-
3M344Čížek FilipTJ - Svitavy9700:03:13-
4M365Kocián JakubTJ - Svitavy9700:03:21-
5M396Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:30-
6M3127Šimon ZdeněkDDM Týniště nad Orlicí9800:03:48-
7M3148Winter JosefTJ - Svitavy9700:03:52-
Žákyně nejmladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3117Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:04-
2Ž3518Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:17-
3Ž3719Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:22-
4Ž3820Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:23-
5Ž31021Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:03:34-
6Ž31122Poláková AnnaAC Choceň9700:03:43-
7Ž31223Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:48-
8Ž31524Sokolová KateřinaDDM Týniště nad Orlicí9700:03:53-
9Ž31625Vlachová VeronikaTJ - Svitavy9800:04:13-
10Ž31726Valová EliškaTJ - Svitavy9800:04:31-
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM12Couralová SimonaJiskra Vír9600:06:28-
2ŽM23Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:06:29-
3ŽM34Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:07:00-
4ŽM45Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:07:14-
5ŽM56Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:07:16-
6ŽM67Civišová AnnaAC Choceň9500:07:22-
7ŽM78Zezulková KristýnaDDM Týniště nad Orlicí9600:08:45-
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM22Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:08:28-
2MM43Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:08:42-
3MM54Lakota AntonínAC Choceň9500:08:48-
4MM75Polák ŠtěpánAC Choceň9500:09:02-
5MM116Pauk PavelDDM Týniště nad Orlicí9600:09:50-
6MM127Jaroměřský PatrikDDM Týniště nad Orlicí9600:10:16-
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS12Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:08:09-
2ŽS33Sitkowska JoannaULKS Bystrzyca Klodzka9300:08:36-
3ŽS64Boháčová LadislavaAC Choceň9300:08:52-
4ŽS85Tesařová HedvikaAC Choceň9400:09:17-
5ŽS96Mazurek AnnaULKS Bystrzyca Klodzka9400:09:37-
6ŽS107Valenová AdélaAtletika Polička9300:09:45-
7ŽS138Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:52-
Žáci starší 14-15 let (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS12Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:50-
2MS23Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:10:56-
3MS34Pasternak DanielULKS Bystrzyca Klodzka9300:11:33-
4MS45Kaplita KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:11:38-
5MS56Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:11:51-
6MS67Šacl JiříNové Město na Moravě9400:11:52-
7MS78Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:12:06-
8MS89Novák JanAtletika Polička9300:12:18-
9MS910Teplý BorisAtletika Polička9400:12:53-
10MS1011Prachař DavidAC Choceň9400:12:54-
Dorostenci starší 16-17 let (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Nechvíl PetrAC Choceň9100:14:00-
2MD23Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:14:09-
3MD34Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:14:19-
Junioři 19 let a mladší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ122Vitner PetrJihlava9000:27:12107,40
2MJ223Večeře TomášAtletika Polička9000:28:3997,13
3MJ324Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:28:5395,48
4MJ425Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:29:0294,41
5MJ526Krpelán OndřejKráliky9000:38:2927,50
6MJ627Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:39:4218,88
Muži A 20-39 let (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2548Kourek LukášNové Město na Moravě8800:25:29103,01
2MA2649Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:0198,88
3MA2750Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:0798,11
4MA2851Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:26:3195,02
5MA2952Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:26:4892,83
6MA3053Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:1389,61
7MA3154Řemínek MatějAC Choceň8600:27:2588,06
8MA3355Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:28:0083,55
9MA3456Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:0183,42
10MA3657Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:28:2680,20
11MA3758Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:28:2879,94
12MA3859Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:28:4477,88
13MA3960Doucha JiříStart Náchod7100:28:4777,50
14MA4061Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:29:0175,69
15MA4262Lorenc TomášAtletika Polička8600:29:0475,31
16MA4363Krejsa TomášKostelec nad Orlicí7700:29:2073,24
17MA4464Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:29:2872,21
18MA4565Drbal VáclavTukan Adventure Club8500:29:4669,89
19MA4666Šutera JosefAtletika Polička7900:29:5269,12
20MA4767Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:30:0068,09
21MA5068Maier LukášChrudim7800:30:3863,20
22MA5369Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:31:1658,30
23MA5470Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:31:2157,66
24MA5771Novák PavelKRB Chrudim8100:31:3755,59
25MA5872Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:31:4354,82
26MA6173Borovec AlexandrChoceň7600:32:2050,05
27MA6274Šlajs TomášKOB Choceň8300:32:3348,38
28MA6775Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:1834,85
29MA7176Marhold LubošChoceň7700:35:5122,87
Muži B 40-49 let (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3228Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:32109,97
2MB4129Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:29:0399,50
3MB4830Čechal JaroslavTS Letohrad6100:30:2190,53
4MB4931Filip LubošAC Choceň5900:30:3588,92
5MB5232Dostálek PetrASPV Těchonín6700:31:0985,01
6MB5533Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:2683,05
7MB6034Šlajs TomášChoceň6000:32:1777,19
8MB6835Tomšů PetrMlýn Janderov6400:35:0757,63
9MB7036Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:35:2655,44
Muži C 50 a starší (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3537Siegel JosefAC Choceň5800:28:02114,08
2MC5138Varchola MilanCuprum Povrly5100:30:5594,95
3MC5639Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:31:3190,97
4MC5940Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:32:1086,66
5MC6341Švec MiroslavSokol Potštejn5200:32:4482,90
6MC6442Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:33:4176,60
7MC6543Švadlena JiříKOB Choceň4600:33:56104,04
8MC6644Hájek FrantišekFGT Stolany4900:33:5874,72
9MC6945Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:35:2095,96
10MC7246Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:1240,01
11MC7347Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:41:00100,00
Ženy A do 34 let (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA41Sárová LucieNové Město na Moravě8800:14:20111,33
2ZA62Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:15:1699,05
3ZA73Balcarová AlenaVSK Universita Brno8100:15:5989,62
4ZA84Maršánová LucieJihlava9000:16:14110,51
5ZA95Schauerová LenkaAtletika Polička8800:16:2085,01
6ZA116Klímová IvanaAK Olomouc8700:16:4280,18
7ZA137Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:17:3594,75
8ZA148Sitkowska OlaULKS Bystrzyca Klodzka9100:17:3694,73
9ZA159Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:17:5491,06
10ZA1610Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:18:0162,85
11ZA1711Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:1460,00
12ZA1812Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:19:1475,49
13ZA1913Kůtová EliškaAC Choceň9000:19:3172,19
Ženy B 35 a starší (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB514Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:14:57116,19
2ZB1015Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:16:2398,57
3ZB1216Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:2885,25
4ZB2017Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:19:5954,30
5ZB2118Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:20:0952,25
6ZB2219Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:34100,00
7ZB2320Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:22:18100,74
8ZB2421Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:2899,26
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M212Mikyska TomášSK Žamberk0000:02:06-
2M223Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:07-
1Ž232Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:14-
2Ž243Mihulková ViktorieAC Choceň9900:02:19-
3Ž254Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:21-
3M264Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:02:22-
4M275Němec MartinTJ - Svitavy0000:02:23-
5M286Boháč BonifácAC Choceň0100:02:24-
4Ž295Sokolová TerezaDDM Týniště nad Orlicí9900:02:25-
6M2107Knypl RomanAC Choceň9900:02:26-
7M2118Metelka OndřejHradec Králové0100:02:27-
5Ž2116Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:02:27-
8M2139Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:02:29-
9M21410Knypl LiborChoceň9900:02:30-
6Ž2157Součková RenataTJ - Svitavy0000:02:31-
10M21611Požár AdamAC Choceň0000:02:32-
7Ž2178Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:02:35-
11M21812Janečka PetrTJ - Svitavy9900:02:36-
8Ž2199Jansová LucieTJ Svitavy9900:02:37-
12M22013Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:39-
13M22114Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:02:40-
9Ž22210Borovičková ValerieSK Žamberk0000:02:41-
10Ž22311Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:42-
14M22415Boháč ServácAC Choceň0200:02:43-
15M22516Chytil LukášAC Choceň0100:02:45-
11Ž22612Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:47-
16M22617Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:02:47-
17M22818Otava JosefDDM Týniště nad Orlicí0000:02:48-
18M22919Brandejs TomášDDM Týniště nad Orlicí0100:02:49-
19M23020Kolář OndřejDDM Týniště nad Orlicí0200:02:49-
12Ž23113Hegrová KláraTJ - Svitavy0000:02:55-
20M23221Voda MatějChoceň0000:02:57-
21M23322Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:02:58-
22M23423Vychytil AntonínAC Choceň0100:02:59-
23M23524Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:03:05-
24M23625Šesták JanMaratonstav Úpice0300:03:07-
13Ž23714Šedová TerezaSruby0300:03:18-
14Ž23815Lakotová TerezaAC Choceň0000:03:20-
15Ž23916Veselá MarikaChoceň0200:03:21-
25M24026Chytil AlešChoceň0200:03:54-
25M24027Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:54-
27M24228Vychytil ProkopChoceň0300:04:02-
28M24329Šmerda SamuelAC Choceň0600:06:51-
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3117Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:04-
1M322Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:06-
2M333Vondra VojtěchČeská Třebová9800:03:07-
3M344Čížek FilipTJ - Svitavy9700:03:13-
2Ž3518Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:17-
4M365Kocián JakubTJ - Svitavy9700:03:21-
3Ž3719Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:22-
4Ž3820Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:23-
5M396Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:30-
5Ž31021Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:03:34-
6Ž31122Poláková AnnaAC Choceň9700:03:43-
6M3127Šimon ZdeněkDDM Týniště nad Orlicí9800:03:48-
7Ž31223Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:48-
7M3148Winter JosefTJ - Svitavy9700:03:52-
8Ž31524Sokolová KateřinaDDM Týniště nad Orlicí9700:03:53-
9Ž31625Vlachová VeronikaTJ - Svitavy9800:04:13-
10Ž31726Valová EliškaTJ - Svitavy9800:04:31-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM12Couralová SimonaJiskra Vír9600:06:28-
2ŽM23Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:06:29-
3ŽM34Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:07:00-
4ŽM45Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:07:14-
5ŽM56Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:07:16-
6ŽM67Civišová AnnaAC Choceň9500:07:22-
7ŽM78Zezulková KristýnaDDM Týniště nad Orlicí9600:08:45-
Trať 2,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS12Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:50-
2MS23Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:10:56-
3MS34Pasternak DanielULKS Bystrzyca Klodzka9300:11:33-
4MS45Kaplita KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:11:38-
5MS56Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:11:51-
6MS67Šacl JiříNové Město na Moravě9400:11:52-
7MS78Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:12:06-
8MS89Novák JanAtletika Polička9300:12:18-
9MS910Teplý BorisAtletika Polička9400:12:53-
10MS1011Prachař DavidAC Choceň9400:12:54-
Trať 3,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Nechvíl PetrAC Choceň9100:14:00-
2MD23Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:14:09-
3MD34Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:14:19-
1ZA41Sárová LucieNové Město na Moravě8800:14:20111,33
1ZB514Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:14:57116,19
2ZA62Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:15:1699,05
3ZA73Balcarová AlenaVSK Universita Brno8100:15:5989,62
4ZA84Maršánová LucieJihlava9000:16:14110,51
5ZA95Schauerová LenkaAtletika Polička8800:16:2085,01
2ZB1015Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:16:2398,57
6ZA116Klímová IvanaAK Olomouc8700:16:4280,18
3ZB1216Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:2885,25
7ZA137Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:17:3594,75
8ZA148Sitkowska OlaULKS Bystrzyca Klodzka9100:17:3694,73
9ZA159Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:17:5491,06
10ZA1610Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:18:0162,85
11ZA1711Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:1460,00
12ZA1812Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:19:1475,49
13ZA1913Kůtová EliškaAC Choceň9000:19:3172,19
4ZB2017Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:19:5954,30
5ZB2118Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:20:0952,25
6ZB2219Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:34100,00
7ZB2320Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:22:18100,74
8ZB2421Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:2899,26
1MA2548Kourek LukášNové Město na Moravě8800:25:29103,01
2MA2649Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:0198,88
3MA2750Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:0798,11
4MA2851Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:26:3195,02
5MA2952Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:26:4892,83
6MA3053Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:1389,61
7MA3154Řemínek MatějAC Choceň8600:27:2588,06
1MB3228Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:32109,97
8MA3355Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:28:0083,55
9MA3456Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:0183,42
1MC3537Siegel JosefAC Choceň5800:28:02114,08
10MA3657Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:28:2680,20
11MA3758Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:28:2879,94
12MA3859Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:28:4477,88
13MA3960Doucha JiříStart Náchod7100:28:4777,50
14MA4061Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:29:0175,69
2MB4129Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:29:0399,50
15MA4262Lorenc TomášAtletika Polička8600:29:0475,31
16MA4363Krejsa TomášKostelec nad Orlicí7700:29:2073,24
17MA4464Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:29:2872,21
18MA4565Drbal VáclavTukan Adventure Club8500:29:4669,89
19MA4666Šutera JosefAtletika Polička7900:29:5269,12
20MA4767Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:30:0068,09
3MB4830Čechal JaroslavTS Letohrad6100:30:2190,53
4MB4931Filip LubošAC Choceň5900:30:3588,92
21MA5068Maier LukášChrudim7800:30:3863,20
2MC5138Varchola MilanCuprum Povrly5100:30:5594,95
5MB5232Dostálek PetrASPV Těchonín6700:31:0985,01
22MA5369Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:31:1658,30
23MA5470Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:31:2157,66
6MB5533Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:2683,05
3MC5639Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:31:3190,97
24MA5771Novák PavelKRB Chrudim8100:31:3755,59
25MA5872Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:31:4354,82
4MC5940Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:32:1086,66
7MB6034Šlajs TomášChoceň6000:32:1777,19
26MA6173Borovec AlexandrChoceň7600:32:2050,05
27MA6274Šlajs TomášKOB Choceň8300:32:3348,38
5MC6341Švec MiroslavSokol Potštejn5200:32:4482,90
6MC6442Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:33:4176,60
7MC6543Švadlena JiříKOB Choceň4600:33:56104,04
8MC6644Hájek FrantišekFGT Stolany4900:33:5874,72
28MA6775Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:1834,85
8MB6835Tomšů PetrMlýn Janderov6400:35:0757,63
9MC6945Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:35:2095,96
9MB7036Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:35:2655,44
29MA7176Marhold LubošChoceň7700:35:5122,87
10MC7246Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:1240,01
11MC7347Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:41:00100,00
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ122Vitner PetrJihlava9000:27:12107,40
2MJ223Večeře TomášAtletika Polička9000:28:3997,13
3MJ324Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:28:5395,48
4MJ425Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:29:0294,41
5MJ526Krpelán OndřejKráliky9000:38:2927,50
6MJ627Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:39:4218,88

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

V Chocni jsem byl v sobotu poprvé a byl jsem nadšen atomosférou, trasou i zapojením všech věkových kategorií do závodů. Děkuji za krásný den a příští rok se těším. Lukáš Maier - Chrudim
Lmaier
V Chocni žádný sníh, žádné bláto, žádný zbloudilec z teamu na trati, kterého bychom hledali, na co budeme vzpomínat? Snad na to, že jsme poprvé neběželi přes písák, který ukusuje stále více lesa. A já se na ten prďák tak těšil! Jo a ještě něco. Čímpak v Chocni měříte kratší tratě, když děcka běží 550 m přes tři minuty a 1,1 km šest a půl minuty? Nemáte ten Choceňský metr trochu delší? Jinak ale závody super...
ales.stransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč