Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh kolem poličských hradeb

1.5.2008, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh kolem poličských hradeb
  • datum konání: 1.5.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Polička a ŠSK ZŠ Masarykova

Sociální sítě

Místo konání

městský park v Poličce
10:00 - 12:30 hodin

Přihlášky

nejpozději 15 min. před startem kategorie

Startovné

dospělí 20 Kč

Popis tratě

Délka: 4,4 km a méně
Absolutně rovinatá, převážně asfaltová trať vede pod starobylými hradbami Poličky kolem rybníka a přilehlým parkem.

Ceny pro vítěze

věcné pro první tři v cíli,každý kdo dokončí závod obdrží pamětní list

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miloslav Červ
Střítež 5
572 01 Polička
tel. 461 725 529 (zam.), 461 725 382 (byt)

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

miloslav.cerv@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
1.5.2019Běh kolem poličských hradeb321
1.5.2018Běh kolem poličských hradeb362
1.5.2017Běh kolem poličských hradeb361
1.5.2016Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2015Běh kolem poličských hradeb384
1.5.2014Běh kolem poličských hradeb339
1.5.2013Běh kolem poličských hradeb351
1.5.2012Běh kolem poličských hradeb353
1.5.2011Běh kolem poličských hradeb255
1.5.2010Běh kolem poličských hradeb265
1.5.2009Běh kolem poličských hradeb297
1.5.2007Běh kolem poličských hradeb269
1.5.2006Běh kolem poličských hradeb224
1.5.2005Běh kolem poličských hradeb294
1.5.2004Běh kolem poličských hradeb187
1.5.2003Běh kolem poličských hradeb, 38. ročník253
1.5.2002Běh kolem poličských hradeb319
1.5.2001Běh kolem poličských hradeb225
1.5.2000Běh kolem poličských hradeb, 35. ročník-

Statistika závodu Běh kolem poličských hradeb

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 5378

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Večeře Tomáš9019
Štyndl Miroslav5718
Sejkora Karel8817
Schauerová Lenka8817
Nechvíl Petr9117
Gdula Petr6115
Šimůnek Jan8215
Smolák Petr9414
Ožana Václav6414
Červ Jakub8914
Šimůnek Jan0313
Frydrychová Eliška0113
Šutera Josef7913
Stránský Aleš6012
Nechvílová Miroslava6012
Lorenc Tomáš8612
Šimůnková Pavla7712
Boháč Bonifác0112
Borková Agáta0212
Smoláková Valérie9312
Stránská Adéla9112
Pešlová Ivana6312
Šimůnek Jan4912
Červ Miloslav5012
Cvrček Martin7912
Borek Viktor0412
Jelínek Matěj4212
Jirásková Eva6412
Smoláková Alexandra9812
Klepárník Otakar5712
Řemínek Matěj8611
Sontáková Lenka9111
Fiedler Jan5611
Klímová Ivana8711
Stránská Michaela9711
Vondra Vojtěch9811
Boháč Pankrác0611
Hubáček Petr7811
Krátká Anna6911
Pulgretová Kateřina9910
Lakota Antonín9510
Keprtová Miloslava4810
Peterková Veronika8410
Šafář Jaroslav5110
Borek Petr7010
Dušková Lenka8010
Vlčková Zuzana9110
Chlubna Jan8410
Šaclová Patricie0110
Boháč Servác0210

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2004 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž13226Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:31-
2Ž13327Petrásová SoňaPolička0400:00:31-
3Ž13421Jiroušová LuciePolička0400:00:31-
4Ž1373Dolečková ValerieSK Žamberk0400:00:36-
5Ž13815Navrátilová EsterPolička0400:00:37-
6Ž13923Šlosrová EvaPolička0500:00:38-
7Ž14028Horákovská AdélaNové Město na Moravě0500:00:39-
8Ž14312Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:42-
9Ž14620Červená EliškaAtletika Polička0400:01:09-
10Ž14719Červená VeronikaPolička0600:01:14-
Chlapci r. 2004 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12917Kohut MartinPolička0400:00:30-
2M13129Chmelík MatějSvratka0400:00:30-
3M13519Borek ViktorHorní Čermná0400:00:33-
4M13626Jána FrantišekPomezí0400:00:34-
5M14132Kleibl MatějPodlesí0500:00:41-
6M14236Harašta FrantišekPolička0500:00:42-
7M14434Pavel MatoušLachtan klub Polička0500:00:51-
8M14531Vraspír JanPolička0500:00:56-
Dívky r. 2002-2003 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2411Bednářová MarkétaTJ - Svitavy0200:00:19-
2Ž2643Kavinová ŠtěpánkaSebranice0200:00:20-
3Ž272Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:20-
4Ž2914Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:21-
5Ž2105Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:22-
6Ž21325Svobodová EliškaPardubice0300:00:23-
7Ž21518Machová TerezaVavřinec0300:00:23-
8Ž21729Kleiblová KarolínaPodlesí0200:00:23-
9Ž21836Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:24-
10Ž21930Matoušová HanaLachtan klub Polička0200:00:24-
11Ž22222Kozáčková ZuzanaPolička0200:00:26-
12Ž2259Winterová AdélaTJ - Svitavy0300:00:26-
13Ž2278Svobodová VendulaTJ - Svitavy0300:00:27-
14Ž23039Cvrčková JasmínaAtletika Polička0300:00:30-
Chlapci r. 2002-2003 (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2128Gregora FilipLanškroun0200:00:18-
2M2224Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:19-
3M2325Lajžner MarekPolička0200:00:19-
4M256Boháč ServácAC Choceň0200:00:19-
5M282Rybka LukášČeská Třebová0200:00:21-
6M21016Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:22-
7M21222Beneš JanNové Město na Moravě0200:00:23-
8M21442Nunvář VojtěchPolička0300:00:23-
9M21627Konečný FilipNové Město na Moravě0300:00:23-
10M21939Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:24-
11M22120Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:25-
12M22335Procházka JiříSebranice 3540300:00:26-
13M2243Vondra JanČeská Třebová0200:00:26-
14M22623Jirouš DavidPolička0300:00:26-
15M2281Hajker CyrilŠvýcarsko0300:00:28-
Dívky r. 2001 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3524Slonková MartaNové Město na Moravě0100:01:47-
2Ž31317Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:51-
3Ž31947Šafářová NatáliePolička0100:02:06-
4Ž32016Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:06-
5Ž32133Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:02:08-
6Ž32444Fořtová MartinaLiaz Jablonec nad Nisou0100:02:10-
7Ž32537Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:14-
8Ž3287Lněničková MartinaPraha0100:02:20-
Chlapci r. 2001 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3637Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:47-
2M3718Metelka OndřejHradec Králové0100:01:48-
3M3830Horákovský RenéNové Město na Moravě0100:01:48-
4M31043Kavín MichaelSebranice0100:01:49-
5M3117Boháč BonifácAC Choceň0100:01:50-
6M31414Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:58-
7M31833Pešl JanTJ - Svitavy0100:02:04-
8M32215Šafler DavidTJ - Svitavy0100:02:08-
9M32321Sláma Tomᚎidlochovice0100:02:10-
10M3299Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:02:25-
11M33140Prokopec RadimPolička0100:02:47-
Dívky r. 1999-2000 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4115Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:01:35-
2Ž425Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:41-
3Ž431Nečasová KateřinaBATT Nové Město na Moravě9900:01:43-
4Ž4428Gregorová MonikaLanškroun0000:01:43-
5Ž4914Nováková KamilaMARS Svratka9900:01:48-
6Ž41219Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:50-
7Ž41534Štuplová JulieTJ - Svitavy9900:01:58-
8Ž4167Hegrová KláraTJ - Svitavy0000:02:01-
9Ž41711Jansová LucieTJ Svitavy9900:02:03-
10Ž42626Kozáčková KarolínaPolička9900:02:14-
11Ž42730Kindlová MonikaTJ Sokol Černovír0000:02:15-
12Ž43024Machová BarboraPolička0000:02:36-
Chlapci r. 1999-2000 (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M442Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:28-
2M466Stehno FilipKKL Hlinsko9900:03:31-
3M4811Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:32-
4M4916Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:03:35-
5M4139Trnka PavelPolička9900:03:50-
6M41424Němec MartinTJ - Svitavy0000:03:57-
7M41518Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:57-
8M41733Webr MatějMUF TEAM Praha9900:04:03-
9M41842Lidmila AlešTJ - Svitavy9900:04:06-
10M42138Petr FilipPolička9900:04:25-
11M42339Lajžner DavidPolička9900:04:26-
12M42429Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:32-
Dívky r. 1997-1998 (trať 0,84 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5141Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:12-
2Ž5220Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:19-
3Ž5318Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:23-
4Ž5521Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:30-
5Ž578Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:03:31-
6Ž51027Svobodová EditaPardubice9800:03:36-
7Ž51125Jančíková KarolínaTJ Nové Město na Moravě9800:03:37-
8Ž5122Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:38-
9Ž51639Fořtová DenisaTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:03:57-
10Ž51940Šafářová KristýnaPolička9800:04:08-
11Ž52012Konejlová IvaTJ - Svitavy9700:04:15-
12Ž52210Vlachová VeronikaTJ - Svitavy9800:04:25-
Chlapci r. 1997-1998 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51330Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:38-
2M5141Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:38-
3M52115Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:03:47-
4M52232Slonek MatoušNové Město na Moravě9700:03:49-
5M5275Mužík JanPolička9800:03:56-
6M52834Gregora JakubLanškroun9800:03:58-
7M53151Sláma LadislavPomezí9800:04:00-
8M53310Winter JosefTJ - Svitavy9700:04:10-
9M53713Richter VojtěchTJ - Svitavy9700:04:28-
10M53812Šafler ZdeněkTJ - Svitavy9700:04:37-
Žákyně mladší r. 1995-1996 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM538Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:22-
2ŽM81Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:30-
3ŽM129Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:03:37-
4ŽM1823Civišová AnnaAC Choceň9500:03:44-
5ŽM2422Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:50-
6ŽM2537Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:03:53-
7ŽM2931Greplová AlžbětaBatt Nové Město na Moravě9500:03:58-
8ŽM3017Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:59-
9ŽM3642Stehnová BarboraKKL Hlinsko9500:04:24-
10ŽM3929Kadidlová LenkaPolička9600:04:43-
11ŽM4113Jarošová AdélaTJ - Svitavy9600:04:49-
Žáci mladší r. 1995-1996 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM117Vašík JanBATT Nové Město na Moravě9500:03:15-
2MM350Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:03:19-
3MM421Lakota AntonínAC Choceň9500:03:19-
4MM628Beneš ViktorTJ Nové Město na Moravě9600:03:27-
5MM98Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:30-
6MM1041Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:03:32-
7MM1640Volenský KryštofAC Vysoké Mýto9500:03:40-
8MM2037Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:45-
9MM2326Žák MartinJavorek9600:03:49-
10MM3227Konečný MatoušNové Město na Moravě9600:04:01-
11MM3520Frydrych JakubAC Choceň9500:04:14-
Žákyně starší r. 1993-1994 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS246Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:03:16-
2ŽS74Tesařová HedvikaAC Choceň9400:03:28-
3ŽS1135Košíková TerezaBatt Nové Město na Moravě9300:03:34-
4ŽS1532Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:03:39-
5ŽS1747Dufková RenataNové Město na Moravě9400:03:42-
6ŽS1943Valenová AdélaAtletika Polička9300:03:44-
7ŽS2616Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:54-
8ŽS3450Frišová MagdaČeská Třebová9300:04:12-
9ŽS4033Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:44-
Žáci starší r. 1993-1994 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS155Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:03:47-
2MS27Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:51-
3MS348Šacl JiříNové Město na Moravě9400:03:57-
4MS636Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:04:02-
5MS819Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:05-
6MS1243Teplý PatrikAtletika Polička9400:04:43-
7MS1344Teplý BorisAtletika Polička9400:05:22-
Dorostenky r. 1990-1991 (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD545Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě9200:04:0199,97
2ŽD948Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:1390,07
3ŽD1044Vtípilová TerezaMars Svratka9200:04:2084,25
4ŽD1153Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:2976,68
Dorostenci r. 1990-1991 (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD214Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:07:15101,51
2MD624Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:07:3791,36
3MD849Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:07:3990,68
4MD923Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:4289,26
5MD103Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:08:0379,71
6MD1135Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:08:3366,00
7MD1254Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:5555,81
Junioři 19 let a mladší (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ147Vitner PetrNové Město na Moravě9000:07:10103,61
2MJ356Večeře TomášAtletika Polička9000:07:2994,88
3MJ422Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:07:3492,96
4MJ545Ruschka VojtěchNové Město na Moravě8900:07:3791,55
5MJ746Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě9000:07:3891,14
6MJ1358Pechanec PavelJavorník9000:09:3338,22
7MJ1457Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:09:4333,93
Muži A 20-39 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:14:04103,41
2MA257Novák PavelAtletika Jihlava7000:14:2099,70
3MA315Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:3296,88
4MA456Pelouch LeošSK Chotěboř7500:14:4194,81
5MA540Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:14:4693,57
6MA666Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:15:0489,31
7MA717Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:15:1586,79
8MA811Kubalák JiříVSK UNI Brno8600:15:2384,97
9MA1013Klička OndřejTJ Svitavy8800:15:3781,68
10MA1137Kleibl MartinSlovan Podlesí7300:15:4280,52
11MA179Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:16:0774,66
12MA1959Chlubna JanNové Město na Moravě8400:16:1672,61
13MA2314Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:1658,53
14MA2653Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:17:3653,96
15MA2939Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:17:5250,18
16MA3078Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:5449,76
17MA3142Galvas MarekBrno7500:17:5649,25
18MA4175Marhold LubošChoceň7700:18:5136,36
19MA4945Vtípil MiroslavMars Svratka8300:19:5521,53
20MA538Borek PetrHorní Čermná7000:20:2215,31
Muži B 40-49 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB929Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:15:26104,74
2MB1231Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:15:47100,39
3MB1858Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:16:1394,87
4MB2161Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:4687,87
5MB221Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:16:5386,41
6MB3319Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:18:1169,94
7MB382Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:2866,35
8MB425Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:18:5660,51
9MB4430Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:0857,92
Muži C 50-59 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1446Siegel JosefAC Choceň5800:15:55106,46
2MC1538Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:15:57106,06
3MC2451Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:2887,48
4MC2725Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:3885,55
5MC4654Hájek FrantišekFGT Stolany4900:19:1865,17
6MC5164Kratochvíl IvoRovečné5800:20:1653,41
7MC6462Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:4910,25
8MC7248Wendlig MiroslavBáča Polička5300:26:110,00
Muži D 60 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4823Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:32107,26
2MD5420Haberland JanSokol Brno4200:20:3696,77
3MD5552Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:4195,98
4MD5760Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:21:16145,17
5MD5834Bareš JiříBK Bambas Skalice nad Svitavou4700:21:4285,96
6MD7324Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:26:3437,96
7MD7744Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:33:4154,83
Juniorky 18-19 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ449Maršánová LucieJihlava9000:03:58102,22
2ŽJ736Košíková VendulaACP Olymp Brno8900:04:0497,81
Ženy A 20-34 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2533Barešová MiladaBAMBAS Skalice7500:17:30107,04
2ZA283Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:17:47103,87
3ZA6173Dobiášová PetraVlašim8100:22:3650,74
4ZA664Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:24:0035,29
Ženy B 35-44 let (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3210Fořtová IvetaSokol Kolín7200:17:57107,71
2ZB407Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:4699,07
3ZB476Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:19:1993,23
4ZB5950Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:4367,39
5ZB6047Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:3558,18
Ženy C 45 let a starší (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5649Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:20:55117,84
2ŽC6527Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:5891,26
3ŽC6732Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:24:0190,91
4ŽC6816Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:2487,51
5ŽC6922Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:29104,30
6ŽC7021Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:1879,67
7ŽC7135Barešová JarmilaBK Bambas Skalice nad Svitavou4900:25:3495,70
8ŽC7628Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6000:28:0954,89
Muži - přebor Poličky (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PM1363Myška JiříAtletika Polička7300:15:5278,14
2PM1668Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:0575,20
3PM2076Šutera JosefAtletika Polička7900:16:3767,60
4PM3477Mazal MartinPolička8000:18:1345,34
5PM3579Mazal PetrPolička8000:18:1345,27
6PM3643Juza StanislavTHT Polička7200:18:1345,20
7PM3765Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:18:2343,03
8PM3969Zaal TomášSK Polička8400:18:4138,85
9PM4567Mach PetrAtletika Polička6400:19:1656,23
10PM5212Jána MiroslavAtletika Polička7900:20:1816,15
11PM6226Cvrček MartinAtletika Polička7900:22:510,00
12PM6374Jílek JanSK Babka7500:23:350,00
Ženy - přebor Poličky (trať 4,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1PZ4341Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:0789,09
2PZ5036Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:1476,75
3PZ7471Lorencová LídaBabka8100:27:280,00
4PZ7570Hellqvist FridaBožka Polička8100:27:280,00
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2128Gregora FilipLanškroun0200:00:18-
2M2224Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:19-
3M2325Lajžner MarekPolička0200:00:19-
1Ž2411Bednářová MarkétaTJ - Svitavy0200:00:19-
4M256Boháč ServácAC Choceň0200:00:19-
2Ž2643Kavinová ŠtěpánkaSebranice0200:00:20-
3Ž272Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:20-
5M282Rybka LukášČeská Třebová0200:00:21-
4Ž2914Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:21-
6M21016Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:22-
5Ž2105Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:22-
7M21222Beneš JanNové Město na Moravě0200:00:23-
6Ž21325Svobodová EliškaPardubice0300:00:23-
8M21442Nunvář VojtěchPolička0300:00:23-
7Ž21518Machová TerezaVavřinec0300:00:23-
9M21627Konečný FilipNové Město na Moravě0300:00:23-
8Ž21729Kleiblová KarolínaPodlesí0200:00:23-
9Ž21836Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:24-
10M21939Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:24-
10Ž21930Matoušová HanaLachtan klub Polička0200:00:24-
11M22120Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:25-
11Ž22222Kozáčková ZuzanaPolička0200:00:26-
12M22335Procházka JiříSebranice 3540300:00:26-
13M2243Vondra JanČeská Třebová0200:00:26-
12Ž2259Winterová AdélaTJ - Svitavy0300:00:26-
14M22623Jirouš DavidPolička0300:00:26-
13Ž2278Svobodová VendulaTJ - Svitavy0300:00:27-
15M2281Hajker CyrilŠvýcarsko0300:00:28-
1M12917Kohut MartinPolička0400:00:30-
14Ž23039Cvrčková JasmínaAtletika Polička0300:00:30-
2M13129Chmelík MatějSvratka0400:00:30-
1Ž13226Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:31-
2Ž13327Petrásová SoňaPolička0400:00:31-
3Ž13421Jiroušová LuciePolička0400:00:31-
3M13519Borek ViktorHorní Čermná0400:00:33-
4M13626Jána FrantišekPomezí0400:00:34-
4Ž1373Dolečková ValerieSK Žamberk0400:00:36-
5Ž13815Navrátilová EsterPolička0400:00:37-
6Ž13923Šlosrová EvaPolička0500:00:38-
7Ž14028Horákovská AdélaNové Město na Moravě0500:00:39-
5M14132Kleibl MatějPodlesí0500:00:41-
6M14236Harašta FrantišekPolička0500:00:42-
8Ž14312Metelková MichaelaHradec Králové0500:00:42-
7M14434Pavel MatoušLachtan klub Polička0500:00:51-
8M14531Vraspír JanPolička0500:00:56-
9Ž14620Červená EliškaAtletika Polička0400:01:09-
10Ž14719Červená VeronikaPolička0600:01:14-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4115Pulgretová KateřinaTJ Nové Město Na Moravě9900:01:35-
2Ž425Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:41-
3Ž431Nečasová KateřinaBATT Nové Město na Moravě9900:01:43-
4Ž4428Gregorová MonikaLanškroun0000:01:43-
1Ž3524Slonková MartaNové Město na Moravě0100:01:47-
1M3637Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:47-
2M3718Metelka OndřejHradec Králové0100:01:48-
3M3830Horákovský RenéNové Město na Moravě0100:01:48-
5Ž4914Nováková KamilaMARS Svratka9900:01:48-
4M31043Kavín MichaelSebranice0100:01:49-
5M3117Boháč BonifácAC Choceň0100:01:50-
6Ž41219Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:50-
2Ž31317Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:51-
6M31414Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:58-
7Ž41534Štuplová JulieTJ - Svitavy9900:01:58-
8Ž4167Hegrová KláraTJ - Svitavy0000:02:01-
9Ž41711Jansová LucieTJ Svitavy9900:02:03-
7M31833Pešl JanTJ - Svitavy0100:02:04-
3Ž31947Šafářová NatáliePolička0100:02:06-
4Ž32016Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:06-
5Ž32133Šaclová PatricieNové Město na Moravě0100:02:08-
8M32215Šafler DavidTJ - Svitavy0100:02:08-
9M32321Sláma Tomᚎidlochovice0100:02:10-
6Ž32444Fořtová MartinaLiaz Jablonec nad Nisou0100:02:10-
7Ž32537Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:14-
10Ž42626Kozáčková KarolínaPolička9900:02:14-
11Ž42730Kindlová MonikaTJ Sokol Černovír0000:02:15-
8Ž3287Lněničková MartinaPraha0100:02:20-
10M3299Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:02:25-
12Ž43024Machová BarboraPolička0000:02:36-
11M33140Prokopec RadimPolička0100:02:47-
Trať 0,84 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž5141Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:12-
2Ž5220Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:19-
3Ž5318Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:23-
1M442Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:28-
4Ž5521Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:30-
2M466Stehno FilipKKL Hlinsko9900:03:31-
5Ž578Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:03:31-
3M4811Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:32-
4M4916Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:03:35-
6Ž51027Svobodová EditaPardubice9800:03:36-
7Ž51125Jančíková KarolínaTJ Nové Město na Moravě9800:03:37-
8Ž5122Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:38-
5M4139Trnka PavelPolička9900:03:50-
6M41424Němec MartinTJ - Svitavy0000:03:57-
7M41518Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:57-
9Ž51639Fořtová DenisaTJ LIAZ Jablonec n/N.9800:03:57-
8M41733Webr MatějMUF TEAM Praha9900:04:03-
9M41842Lidmila AlešTJ - Svitavy9900:04:06-
10Ž51940Šafářová KristýnaPolička9800:04:08-
11Ž52012Konejlová IvaTJ - Svitavy9700:04:15-
10M42138Petr FilipPolička9900:04:25-
12Ž52210Vlachová VeronikaTJ - Svitavy9800:04:25-
11M42339Lajžner DavidPolička9900:04:26-
12M42429Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:32-
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM117Vašík JanBATT Nové Město na Moravě9500:03:15-
1ŽS246Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:03:16-
2MM350Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:03:19-
3MM421Lakota AntonínAC Choceň9500:03:19-
1ŽM538Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:22-
4MM628Beneš ViktorTJ Nové Město na Moravě9600:03:27-
2ŽS74Tesařová HedvikaAC Choceň9400:03:28-
2ŽM81Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:30-
5MM98Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:30-
6MM1041Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:03:32-
3ŽS1135Košíková TerezaBatt Nové Město na Moravě9300:03:34-
3ŽM129Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:03:37-
1M51330Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:38-
2M5141Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:38-
4ŽS1532Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:03:39-
7MM1640Volenský KryštofAC Vysoké Mýto9500:03:40-
5ŽS1747Dufková RenataNové Město na Moravě9400:03:42-
4ŽM1823Civišová AnnaAC Choceň9500:03:44-
6ŽS1943Valenová AdélaAtletika Polička9300:03:44-
8MM2037Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:45-
3M52115Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:03:47-
4M52232Slonek MatoušNové Město na Moravě9700:03:49-
9MM2326Žák MartinJavorek9600:03:49-
5ŽM2422Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:50-
6ŽM2537Bártová KristýnaAtletika Choceň9500:03:53-
7ŽS2616Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:54-
5M5275Mužík JanPolička9800:03:56-
6M52834Gregora JakubLanškroun9800:03:58-
7ŽM2931Greplová AlžbětaBatt Nové Město na Moravě9500:03:58-
8ŽM3017Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:59-
7M53151Sláma LadislavPomezí9800:04:00-
10MM3227Konečný MatoušNové Město na Moravě9600:04:01-
8M53310Winter JosefTJ - Svitavy9700:04:10-
8ŽS3450Frišová MagdaČeská Třebová9300:04:12-
11MM3520Frydrych JakubAC Choceň9500:04:14-
9ŽM3642Stehnová BarboraKKL Hlinsko9500:04:24-
9M53713Richter VojtěchTJ - Svitavy9700:04:28-
10M53812Šafler ZdeněkTJ - Svitavy9700:04:37-
10ŽM3929Kadidlová LenkaPolička9600:04:43-
9ŽS4033Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:04:44-
11ŽM4113Jarošová AdélaTJ - Svitavy9600:04:49-
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS155Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:03:47-
2MS27Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:51-
3MS348Šacl JiříNové Město na Moravě9400:03:57-
1ŽJ449Maršánová LucieJihlava9000:03:58102,22
1ŽD545Janoušová RadkaTJ Nové Město na Moravě9200:04:0199,97
4MS636Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:04:02-
2ŽJ736Košíková VendulaACP Olymp Brno8900:04:0497,81
5MS819Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:04:05-
2ŽD948Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:04:1390,07
3ŽD1044Vtípilová TerezaMars Svratka9200:04:2084,25
4ŽD1153Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:2976,68
6MS1243Teplý PatrikAtletika Polička9400:04:43-
7MS1344Teplý BorisAtletika Polička9400:05:22-
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ147Vitner PetrNové Město na Moravě9000:07:10103,61
1MD214Gdula LukášHvězda SKP Pardubice9100:07:15101,51
2MJ356Večeře TomášAtletika Polička9000:07:2994,88
3MJ422Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:07:3492,96
4MJ545Ruschka VojtěchNové Město na Moravě8900:07:3791,55
2MD624Žák MichalBATT Klub Nové Město na Moravě9100:07:3791,36
5MJ746Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě9000:07:3891,14
3MD849Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:07:3990,68
4MD923Nechvíl PetrAC Choceň9100:07:4289,26
5MD103Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:08:0379,71
6MD1135Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:08:3366,00
7MD1254Mohelník PetrAtletika Polička9200:08:5555,81
6MJ1358Pechanec PavelJavorník9000:09:3338,22
7MJ1457Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:09:4333,93
Trať 4,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Kourek LukášTJ Nové Město na Moravě8800:14:04103,41
2MA257Novák PavelAtletika Jihlava7000:14:2099,70
3MA315Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:3296,88
4MA456Pelouch LeošSK Chotěboř7500:14:4194,81
5MA540Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:14:4693,57
6MA666Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:15:0489,31
7MA717Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:15:1586,79
8MA811Kubalák JiříVSK UNI Brno8600:15:2384,97
1MB929Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:15:26104,74
9MA1013Klička OndřejTJ Svitavy8800:15:3781,68
10MA1137Kleibl MartinSlovan Podlesí7300:15:4280,52
2MB1231Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:15:47100,39
1PM1363Myška JiříAtletika Polička7300:15:5278,14
1MC1446Siegel JosefAC Choceň5800:15:55106,46
2MC1538Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:15:57106,06
2PM1668Sejkora KarelAtletika Polička8800:16:0575,20
11MA179Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:16:0774,66
3MB1858Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:16:1394,87
12MA1959Chlubna JanNové Město na Moravě8400:16:1672,61
3PM2076Šutera JosefAtletika Polička7900:16:3767,60
4MB2161Čechal JaroslavTS Letohrad6100:16:4687,87
5MB221Boháč ZamotákMěstské lesy Vysoké Mýto6800:16:5386,41
13MA2314Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:17:1658,53
3MC2451Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:17:2887,48
1ZA2533Barešová MiladaBAMBAS Skalice7500:17:30107,04
14MA2653Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:17:3653,96
4MC2725Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:17:3885,55
2ZA283Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:17:47103,87
15MA2939Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:17:5250,18
16MA3078Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:5449,76
17MA3142Galvas MarekBrno7500:17:5649,25
1ZB3210Fořtová IvetaSokol Kolín7200:17:57107,71
6MB3319Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:18:1169,94
4PM3477Mazal MartinPolička8000:18:1345,34
5PM3579Mazal PetrPolička8000:18:1345,27
6PM3643Juza StanislavTHT Polička7200:18:1345,20
7PM3765Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:18:2343,03
7MB382Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:18:2866,35
8PM3969Zaal TomášSK Polička8400:18:4138,85
2ZB407Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:4699,07
18MA4175Marhold LubošChoceň7700:18:5136,36
8MB425Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:18:5660,51
1PZ4341Schauerová LenkaAtletika Polička8800:19:0789,09
9MB4430Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:0857,92
9PM4567Mach PetrAtletika Polička6400:19:1656,23
5MC4654Hájek FrantišekFGT Stolany4900:19:1865,17
3ZB476Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:19:1993,23
1MD4823Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:32107,26
19MA4945Vtípil MiroslavMars Svratka8300:19:5521,53
2PZ5036Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:20:1476,75
6MC5164Kratochvíl IvoRovečné5800:20:1653,41
10PM5212Jána MiroslavAtletika Polička7900:20:1816,15
20MA538Borek PetrHorní Čermná7000:20:2215,31
2MD5420Haberland JanSokol Brno4200:20:3696,77
3MD5552Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:4195,98
1ŽC5649Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:20:55117,84
4MD5760Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:21:16145,17
5MD5834Bareš JiříBK Bambas Skalice nad Svitavou4700:21:4285,96
4ZB5950Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:4367,39
5ZB6047Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:22:3558,18
3ZA6173Dobiášová PetraVlašim8100:22:3650,74
11PM6226Cvrček MartinAtletika Polička7900:22:510,00
12PM6374Jílek JanSK Babka7500:23:350,00
7MC6462Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:23:4910,25
2ŽC6527Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:23:5891,26
4ZA664Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:24:0035,29
3ŽC6732Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:24:0190,91
4ŽC6816Nechvílová MiroslavaChoceň6000:24:2487,51
5ŽC6922Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:24:29104,30
6ŽC7021Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:25:1879,67
7ŽC7135Barešová JarmilaBK Bambas Skalice nad Svitavou4900:25:3495,70
8MC7248Wendlig MiroslavBáča Polička5300:26:110,00
6MD7324Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:26:3437,96
3PZ7471Lorencová LídaBabka8100:27:280,00
4PZ7570Hellqvist FridaBožka Polička8100:27:280,00
8ŽC7628Felklová JarmilaSalón Zdena Ruda n. M.6000:28:0954,89
7MD7744Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:33:4154,83

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 94%
Zvolená trasa závodu: 84%
Značení závodu: 94%
Vyhlášení výsledků: 98%
Zpracování výsledků: 94%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Oprava dívky 2003-2002 - 5. Svatava Mikysková - správně SK Žamberk
dolecek.jindrich
Opraveno
kebrle
Pěkný a rychlý závod, v pěkném městě
bares
Mooooc se mi to líbilo :) !!
chameleonzeleny1
Ve výsledcích chlapců 1999 - 2000 máte chybu. Webr Matěj byl 7. nikoli 8.
webr.vaclav
Zkuste se obratit na poradatele zavodu (tel. 461 725 382), podle vysledku, ktere nam dodali, byl Matej 8.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód