Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jablonné - Jamné

14.9.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Jablonné - Jamné
  • datum konání: 14.9.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ABK Bravo Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Jablonné nad Orlicí
10:45 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 10:00 hodin v jídelně ZŠ Jablonné nad Orlicí

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,5 km
Převýšení: 340 m
Silniční běh do vrchu s dvěma okruhy ve městě.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Vojmír Dobšíček
Na Výsluní 459
Jablonné nad Orlicí
tel. 605 310 007

Propozice pořadatele ve formátu JPG

E-mailová adresa

vojmir.dobsicek@seznam.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1033Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:31:41103,78
2MJ1226Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:32:07101,10
3MJ1647Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:0595,11
4MJ3039Živný MarekLetohrad9100:35:4578,60
5MJ375Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:37:3167,66
6MJ4525Vaníček PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:41:2343,71
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3123Vévodová MartinaAK Perná9000:35:56113,84
2ŽJ3315Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:36:45109,61
3ŽJ4914Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:43:0876,54
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:31103,22
2MA244Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:0898,81
3MA346Řemínek MatějAC Choceň8600:28:1597,97
4MA424Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:28:1897,62
5MA527Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:29:0492,13
6MA749Bogdał RomanMiedzygorze7900:30:1783,43
7MA179Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:33:1062,81
8MA1856Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:2960,55
9MA2629Matějka MichalSport Mladkov7300:34:5750,06
10MA2752Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:35:1048,51
11MA3416Dobšíček PavelSK Hronov8000:36:4637,07
12MA4834Marhold LubošChoceň7700:43:010,00
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB611Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:29:58104,00
2MB848Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:30:34100,07
3MB959Tichý PavelAC Náchod6300:31:1295,93
4MB1138Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:31:5291,57
5MB1437Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:32:4485,90
6MB1532Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:5384,92
7MB1958Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:34:0077,62
8MB2150Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:34:1276,31
9MB2242Jančařík PetrAAC Brno6800:34:2175,33
10MB287Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:1569,44
11MB3851Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:38:2748,51
12MB5361Doleček JiříIsolit Bravo6600:44:427,63
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC138Tempír FrantišekSokol Štíty4900:32:32107,46
2MC2043Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:34:0798,09
3MC2557Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:34:4494,44
4MC2930Hájek FrantišekFGT Stolany4900:35:4088,92
5MC4253Červ MiloslavAtletika Polička5000:39:1068,21
6MC5112Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:44:0439,21
7MC5435Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:3030,72
8MC5560Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:45:4429,34
9MC581Velechovský JiříSAZS Králíky5500:47:1520,37
Muži D 60-69 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3510Haberland JanSokol Brno4200:37:09103,18
2MD3619Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:37:10103,09
3MD4131Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:38:5693,73
4MD5928Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:0844,99
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5220Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:44:19127,38
2ME5736Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:46:37118,42
3ME616Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:0654,21
Ženy A 20-34 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2341Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:34:25111,01
2ZA3254Schauerová LenkaAtletika Polička8800:36:01102,23
3ZA4013Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:5086,76
4ZA4355Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:2583,56
5ZA464Stříhavková PetraAC-Chocen7900:41:3172,03
Ženy B 35-44 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB242Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:34:31117,40
2ZB3940Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:38:4794,83
3ZB4418Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:0787,77
4ZB4745Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:0077,81
Ženy C 45-54 let (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC503Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:43:09113,00
2ŽC6022Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:49:0987,00
Ženy D 55 let a starší (trať 7,5 km, 340 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5621Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:54100,00
Lidový běh (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB13Bartoš PavelJablonné nad Orlicí9300:00:01-
2LB25Vychytil DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9500:00:02-
3LB36Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:00:03-
4LB44Nekvinda VítSobkovice9700:00:04-
5LB51Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:05-
6LB62Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:06-
7LB78Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:07-
8LB87Petrjánoš ŠimonJablonné nad Orlicí0300:00:08-
9LB99Petřík RobertJablonné nad Orlicí9700:00:09-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB13Bartoš PavelJablonné nad Orlicí9300:00:01-
2LB25Vychytil DanielZŠ Jablonné nad Orlicí9500:00:02-
3LB36Petrjánoš MarekJablonné nad Orlicí9700:00:03-
4LB44Nekvinda VítSobkovice9700:00:04-
5LB51Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:05-
6LB62Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:06-
7LB78Petrjánoš OndřejAtletika Jablonné nad Orlicí0300:00:07-
8LB87Petrjánoš ŠimonJablonné nad Orlicí0300:00:08-
9LB99Petřík RobertJablonné nad Orlicí9700:00:09-
Trať 7,5 km, 340 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA117Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:27:31103,22
2MA244Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:0898,81
3MA346Řemínek MatějAC Choceň8600:28:1597,97
4MA424Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:28:1897,62
5MA527Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:29:0492,13
1MB611Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:29:58104,00
6MA749Bogdał RomanMiedzygorze7900:30:1783,43
2MB848Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:30:34100,07
3MB959Tichý PavelAC Náchod6300:31:1295,93
1MJ1033Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:31:41103,78
4MB1138Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:31:5291,57
2MJ1226Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:32:07101,10
1MC138Tempír FrantišekSokol Štíty4900:32:32107,46
5MB1437Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:32:4485,90
6MB1532Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:32:5384,92
3MJ1647Nechvíl PetrAC Choceň9100:33:0595,11
7MA179Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:33:1062,81
8MA1856Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:2960,55
7MB1958Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:34:0077,62
2MC2043Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:34:0798,09
8MB2150Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:34:1276,31
9MB2242Jančařík PetrAAC Brno6800:34:2175,33
1ZA2341Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:34:25111,01
1ZB242Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:34:31117,40
3MC2557Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:34:4494,44
9MA2629Matějka MichalSport Mladkov7300:34:5750,06
10MA2752Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:35:1048,51
10MB287Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:1569,44
4MC2930Hájek FrantišekFGT Stolany4900:35:4088,92
4MJ3039Živný MarekLetohrad9100:35:4578,60
1ŽJ3123Vévodová MartinaAK Perná9000:35:56113,84
2ZA3254Schauerová LenkaAtletika Polička8800:36:01102,23
2ŽJ3315Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:36:45109,61
11MA3416Dobšíček PavelSK Hronov8000:36:4637,07
1MD3510Haberland JanSokol Brno4200:37:09103,18
2MD3619Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:37:10103,09
5MJ375Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:37:3167,66
11MB3851Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:38:2748,51
2ZB3940Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:38:4794,83
3ZA4013Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:5086,76
3MD4131Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:38:5693,73
5MC4253Červ MiloslavAtletika Polička5000:39:1068,21
4ZA4355Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:39:2583,56
3ZB4418Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:40:0787,77
6MJ4525Vaníček PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9100:41:2343,71
5ZA464Stříhavková PetraAC-Chocen7900:41:3172,03
4ZB4745Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:42:0077,81
12MA4834Marhold LubošChoceň7700:43:010,00
3ŽJ4914Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:43:0876,54
1ŽC503Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:43:09113,00
6MC5112Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:44:0439,21
1ME5220Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:44:19127,38
12MB5361Doleček JiříIsolit Bravo6600:44:427,63
7MC5435Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:45:3030,72
8MC5560Štěpánek KvidoJablonné nad Orlicí5700:45:4429,34
1ZD5621Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:54100,00
2ME5736Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:46:37118,42
9MC581Velechovský JiříSAZS Králíky5500:47:1520,37
4MD5928Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:48:0844,99
2ŽC6022Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:49:0987,00
3ME616Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:0654,21

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód