13.9.2000, středa
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 1 | Krejsová Tereza | Letohrad - Komenského | 89 | 00:02:00 | 11,00 |
2 | Ž3 | 2 | 2 | Vávrová Jana | ZŠ Horní Čermná | 89 | 00:02:09 | 9,00 |
2 | Ž3 | 3 | 3 | Kyllarová Aneta | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:02:09 | 8,00 |
2 | Ž3 | 4 | 4 | Syrová Tereza | Ústí nad Orlicí | 90 | 00:02:09 | 7,00 |
5 | Ž3 | 5 | 5 | Karpíšková Markéta | Choceň | 90 | 00:02:11 | 6,00 |
5 | Ž3 | 6 | 6 | Johanidiesová Lea | Česká Třebová | 89 | 00:02:11 | 5,00 |
5 | Ž3 | 7 | 7 | Mačátová Lucie | Choceň | 89 | 00:02:11 | 4,00 |
8 | Ž3 | 8 | 8 | Chalupná Anna | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:02:12 | 3,00 |
9 | Ž3 | 9 | 9 | Kapounová Dagmar | Ústí nad Orlicí | 89 | 00:02:13 | 2,00 |
9 | Ž3 | 10 | 10 | Hortová Petra | Horní Čermná | 89 | 00:02:13 | 1,00 |
11 | Ž3 | 11 | 12 | Samková Alžběta | Ústí nad Orlicí | 89 | 00:02:14 | 0,00 |
12 | Ž3 | 12 | 13 | Čechalová Markéta | Žamberk | 89 | 00:02:15 | 0,00 |
13 | Ž3 | 13 | 14 | Míková Kristýna | Lanškroun | 89 | 00:02:17 | 0,00 |
13 | Ž3 | 14 | 15 | Karešová Gabriela | Ústí nad Orlicí | 91 | 00:02:17 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 11 | 11 | Vaníček Josef | Bystřec | 89 | 00:02:46 | 11,00 |
2 | M3 | 12 | 16 | Honc Lukáš | Letohrad | 89 | 00:02:47 | 9,00 |
3 | M3 | 15 | 17 | Merta Štěpán | Letohrad | 89 | 00:02:50 | 8,00 |
4 | M3 | 18 | 19 | Kristejn Lukáš | Žamberk | 89 | 00:02:51 | 7,00 |
5 | M3 | 20 | 18 | Sygeryč Daniel | Choceň | 89 | 00:02:53 | 6,00 |
6 | M3 | 29 | 20 | Košťál Roman | ZŠ Horní Čermná | 89 | 00:02:58 | 5,00 |
7 | M3 | 33 | 21 | Jandejsek David | Těchonín | 90 | 00:02:59 | 4,00 |
8 | M3 | 38 | 25 | Svoboda Jakub | Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:03:00 | 0,00 |
8 | M3 | 36 | 24 | Šulc Zdeněk | Letohrad | 89 | 00:03:00 | 2,00 |
8 | M3 | 36 | 23 | Bašarin Tomáš | Choceň | 90 | 00:03:00 | 2,00 |
8 | M3 | 35 | 22 | Nastoupil Petr | Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:03:00 | 3,00 |
12 | M3 | 39 | 26 | Sejbal Martin | Ústí nad Orlicí | 89 | 00:03:01 | 0,00 |
12 | M3 | 41 | 27 | Horák Tomáš | Letohrad | 90 | 00:03:01 | 0,00 |
12 | M3 | 41 | 28 | Jandejsek Petr | Těchonín | 90 | 00:03:01 | 0,00 |
12 | M3 | 43 | 29 | Hunal Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 89 | 00:03:01 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 4 | 77 | Ryšavá Gabriela | Damníkov | 87 | 00:02:40 | 11,00 |
2 | ŽM | 9 | 78 | Málková Marcela | Letohrad | 87 | 00:02:45 | 9,00 |
3 | ŽM | 13 | 79 | Tkačíková Magdaléna | Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:02:48 | 8,00 |
4 | ŽM | 21 | 80 | Bartošová Simona | Letohrad | 88 | 00:02:54 | 7,00 |
5 | ŽM | 24 | 81 | Johanová Martina | ZŠ Horní Čermná | 88 | 00:02:56 | 6,00 |
5 | ŽM | 25 | 82 | Hajzlerová Eliška | ZŠ Horní Čermná | 87 | 00:02:56 | 5,00 |
7 | ŽM | 26 | 83 | Fikejzová Markéta | Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:02:57 | 4,00 |
8 | ŽM | 31 | 84 | Neškudlová Iva | Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:02:58 | 3,00 |
9 | ŽM | 32 | 85 | Dolečková Renata | Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:02:59 | 2,00 |
10 | ŽM | 39 | 86 | Hrdinová Lenka | Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:03:01 | 1,00 |
11 | ŽM | 44 | 87 | Šromovská Milena | Letohrad | 88 | 00:03:04 | 0,00 |
11 | ŽM | 45 | 88 | Ulrichová Michaela | Ústí nad Orlicí | 88 | 00:03:04 | 0,00 |
13 | ŽM | 46 | 89 | Šourková Andrea | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:03:05 | 0,00 |
13 | ŽM | 47 | 90 | Čejková Veronika | Letohrad | 88 | 00:03:05 | 0,00 |
15 | ŽM | 48 | 91 | Boušková Jitka | Ústí nad Orlicí | 88 | 00:03:06 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 92 | Pomikálek Marcel | Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:03:10 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 93 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:03:13 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 94 | Vacek Jiří | Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:03:22 | 8,00 |
4 | MM | 4 | 95 | Hunal Jan | Ústí nad Orlicí | 87 | 00:03:26 | 7,00 |
5 | MM | 5 | 96 | Jeníček Ondřej | Ústí nad Orlicí | 00:03:27 | 6,00 | |
5 | MM | 6 | 97 | Jeřábek Michal | Choceň | 88 | 00:03:27 | 5,00 |
7 | MM | 7 | 98 | Ulrich Ondřej | ZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků | 87 | 00:03:29 | 4,00 |
8 | MM | 8 | 99 | Doskočil Lukáš | Choceň | 88 | 00:03:31 | 3,00 |
9 | MM | 9 | 100 | Chládek Martin | Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:03:32 | 2,00 |
9 | MM | 10 | 101 | Dušek Jakub | Horní Čermná | 87 | 00:03:32 | 1,00 |
9 | MM | 10 | 102 | Novotný Michal | Letohrad | 87 | 00:03:32 | 1,00 |
12 | MM | 12 | 103 | Šilar David | ZŠ Horní Čermná | 88 | 00:03:33 | 0,00 |
13 | MM | 13 | 104 | Hrdina Pavel | Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:03:35 | 0,00 |
13 | MM | 14 | 105 | Mikula Martin | Letohrad | 87 | 00:03:35 | 0,00 |
15 | MM | 15 | 106 | Žďárek Roman | Letohrad | 88 | 00:03:36 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 47 | Trojková Zuzana | Jablonné nad Orlicí | 85 | 00:02:37 | 11,00 |
2 | ŽS | 2 | 48 | Veselá Miroslava | Klub BIATLONU Letohrad | 85 | 00:02:37 | 9,00 |
3 | ŽS | 3 | 49 | Nastoupilová Petra | Jablonné nad Orlicí | 86 | 00:02:37 | 8,00 |
4 | ŽS | 5 | 50 | Čechalová Hana | Žamberk | 86 | 00:02:42 | 7,00 |
5 | ŽS | 6 | 51 | Rychtaříková Iva | Choceň | 85 | 00:02:43 | 6,00 |
6 | ŽS | 7 | 52 | Hejlová Šárka | ZŠ Horní Čermná | 85 | 00:02:44 | 5,00 |
7 | ŽS | 8 | 53 | Leinweberová Martina | Letohrad | 86 | 00:02:45 | 4,00 |
8 | ŽS | 10 | 54 | Podhorníková Martina | Choceň | 86 | 00:02:46 | 3,00 |
9 | ŽS | 14 | 55 | Imlaufová Tereza | Jablonné nad Orlicí | 85 | 00:02:50 | 2,00 |
10 | ŽS | 17 | 56 | Filipová Jana | Jablonné nad Orlicí | 85 | 00:02:51 | 1,00 |
10 | ŽS | 19 | 57 | Pomikálková Michaela | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 86 | 00:02:51 | 0,00 |
12 | ŽS | 23 | 58 | Petránková Iveta | Jablonné nad Orlicí | 86 | 00:02:55 | 0,00 |
13 | ŽS | 27 | 59 | Hajzlerová Adéla | Horní Čermná | 85 | 00:02:57 | 0,00 |
14 | ŽS | 30 | 60 | Kysilková Linda | Choceň | 85 | 00:02:58 | 0,00 |
15 | ŽS | 49 | 61 | Drnovská Klára | Jablonné nad Orlicí | 85 | 00:03:06 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 62 | Budina Libor | Klášterec nad Orlicí | 85 | 00:04:55 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 63 | Kmeť Michal | Dolní Čermná | 85 | 00:05:02 | 9,00 |
2 | MS | 3 | 64 | Koblížek Jiŕí | Letohrad | 85 | 00:05:02 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 65 | Šopa Daniel | Choceň | 86 | 00:05:10 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 66 | Půlpán Jan | Choceň | 86 | 00:05:14 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 67 | Dostálek Lukáš | Dolní Čermná | 85 | 00:05:15 | 5,00 |
7 | MS | 7 | 68 | Sedláček Jakub | Jablonné nad Orlicí | 86 | 00:05:16 | 4,00 |
8 | MS | 8 | 69 | Krunčík Michal | Jablonné nad Orlicí | 85 | 00:05:21 | 3,00 |
9 | MS | 9 | 70 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:05:26 | 2,00 |
10 | MS | 10 | 71 | Zientek Michal | Letohrad | 86 | 00:05:29 | 1,00 |
11 | MS | 11 | 72 | Abraham Petr | Choceň | 86 | 00:05:30 | 0,00 |
12 | MS | 12 | 73 | Leinweber Robin | Letohrad | 86 | 00:05:35 | 0,00 |
13 | MS | 13 | 74 | Müller Michal | Biatlon OEZ Letohrad | 86 | 00:05:37 | 0,00 |
14 | MS | 14 | 75 | Pávek Daniel | Ústí nad Orlicí | 86 | 00:05:44 | 0,00 |
15 | MS | 15 | 76 | Koucký Otto | Jablonné nad Orlicí | 86 | 00:05:57 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 2 | 40 | Tauchman Jiří | AC Choceň | 84 | 00:09:48 | 11,00 |
2 | MD | 3 | 41 | Vinzens Ondřej | Ústí nad Orlicí | 83 | 00:09:56 | 9,00 |
3 | MD | 4 | 42 | Vacek Tomáš | AC Jablonné nad Orlicí | 83 | 00:10:18 | 8,00 |
4 | MD | 5 | 43 | Šilar Milan | Ústí nad Orlicí | 83 | 00:10:26 | 7,00 |
5 | MD | 6 | 44 | Čopián Ondřej | Ústí nad Orlicí | 83 | 00:10:28 | 6,00 |
6 | MD | 7 | 45 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:11:03 | 5,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 16 | 30 | Spoustová Michaela | SZŠ Lanškroun | 83 | 00:02:51 | 11,00 |
2 | ŽD | 22 | 31 | Mlejnková Lucie | SZŠ Lanškroun | 84 | 00:02:55 | 9,00 |
3 | ŽD | 28 | 32 | Bílá Olga | SZŠ Lanškroun | 83 | 00:02:57 | 8,00 |
4 | ŽD | 34 | 33 | Císařová Hana | Choceň | 84 | 00:02:59 | 7,00 |
5 | ŽD | 50 | 34 | Rozumová Vendula | SZŠ Lanškroun | 84 | 00:03:08 | 6,00 |
6 | ŽD | 51 | 35 | Bílková Veronika | SZŠ Lanškroun | 83 | 00:03:19 | 5,00 |
7 | ŽD | 52 | 36 | Ráciková Pavlína | SZŠ Lanškroun | 83 | 00:03:20 | 4,00 |
8 | ŽD | 53 | 37 | Hangoniová Petra | SZŠ Lanškroun | 84 | 00:03:23 | 3,00 |
9 | ŽD | 54 | 38 | Pekáriková Jana | SZŠ Lanškroun | 84 | 00:03:35 | 2,00 |
9 | ŽD | 54 | 39 | Šedá Veronika | SZŠ Lanškroun | 83 | 00:03:35 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 46 | Kaválek Tomáš | Letohrad | 81 | 00:09:07 | 11,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 1 | Krejsová Tereza | Letohrad - Komenského | 89 | 00:02:00 | 11,00 |
2 | Ž3 | 2 | 2 | Vávrová Jana | ZŠ Horní Čermná | 89 | 00:02:09 | 9,00 |
2 | Ž3 | 3 | 3 | Kyllarová Aneta | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:02:09 | 8,00 |
2 | Ž3 | 4 | 4 | Syrová Tereza | Ústí nad Orlicí | 90 | 00:02:09 | 7,00 |
5 | Ž3 | 5 | 5 | Karpíšková Markéta | Choceň | 90 | 00:02:11 | 6,00 |
5 | Ž3 | 6 | 6 | Johanidiesová Lea | Česká Třebová | 89 | 00:02:11 | 5,00 |
5 | Ž3 | 7 | 7 | Mačátová Lucie | Choceň | 89 | 00:02:11 | 4,00 |
8 | Ž3 | 8 | 8 | Chalupná Anna | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:02:12 | 3,00 |
9 | Ž3 | 9 | 9 | Kapounová Dagmar | Ústí nad Orlicí | 89 | 00:02:13 | 2,00 |
9 | Ž3 | 10 | 10 | Hortová Petra | Horní Čermná | 89 | 00:02:13 | 1,00 |
11 | Ž3 | 11 | 12 | Samková Alžběta | Ústí nad Orlicí | 89 | 00:02:14 | 0,00 |
12 | Ž3 | 12 | 13 | Čechalová Markéta | Žamberk | 89 | 00:02:15 | 0,00 |
13 | Ž3 | 13 | 14 | Míková Kristýna | Lanškroun | 89 | 00:02:17 | 0,00 |
13 | Ž3 | 14 | 15 | Karešová Gabriela | Ústí nad Orlicí | 91 | 00:02:17 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 92 | Pomikálek Marcel | Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:03:10 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 93 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:03:13 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 94 | Vacek Jiří | Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:03:22 | 8,00 |
4 | MM | 4 | 95 | Hunal Jan | Ústí nad Orlicí | 87 | 00:03:26 | 7,00 |
5 | MM | 5 | 96 | Jeníček Ondřej | Ústí nad Orlicí | 00:03:27 | 6,00 | |
5 | MM | 6 | 97 | Jeřábek Michal | Choceň | 88 | 00:03:27 | 5,00 |
7 | MM | 7 | 98 | Ulrich Ondřej | ZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků | 87 | 00:03:29 | 4,00 |
8 | MM | 8 | 99 | Doskočil Lukáš | Choceň | 88 | 00:03:31 | 3,00 |
9 | MM | 9 | 100 | Chládek Martin | Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:03:32 | 2,00 |
9 | MM | 10 | 101 | Dušek Jakub | Horní Čermná | 87 | 00:03:32 | 1,00 |
9 | MM | 10 | 102 | Novotný Michal | Letohrad | 87 | 00:03:32 | 1,00 |
12 | MM | 12 | 103 | Šilar David | ZŠ Horní Čermná | 88 | 00:03:33 | 0,00 |
13 | MM | 13 | 104 | Hrdina Pavel | Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:03:35 | 0,00 |
13 | MM | 14 | 105 | Mikula Martin | Letohrad | 87 | 00:03:35 | 0,00 |
15 | MM | 15 | 106 | Žďárek Roman | Letohrad | 88 | 00:03:36 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 62 | Budina Libor | Klášterec nad Orlicí | 85 | 00:04:55 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 63 | Kmeť Michal | Dolní Čermná | 85 | 00:05:02 | 9,00 |
2 | MS | 3 | 64 | Koblížek Jiŕí | Letohrad | 85 | 00:05:02 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 65 | Šopa Daniel | Choceň | 86 | 00:05:10 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 66 | Půlpán Jan | Choceň | 86 | 00:05:14 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 67 | Dostálek Lukáš | Dolní Čermná | 85 | 00:05:15 | 5,00 |
7 | MS | 7 | 68 | Sedláček Jakub | Jablonné nad Orlicí | 86 | 00:05:16 | 4,00 |
8 | MS | 8 | 69 | Krunčík Michal | Jablonné nad Orlicí | 85 | 00:05:21 | 3,00 |
9 | MS | 9 | 70 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:05:26 | 2,00 |
10 | MS | 10 | 71 | Zientek Michal | Letohrad | 86 | 00:05:29 | 1,00 |
11 | MS | 11 | 72 | Abraham Petr | Choceň | 86 | 00:05:30 | 0,00 |
12 | MS | 12 | 73 | Leinweber Robin | Letohrad | 86 | 00:05:35 | 0,00 |
13 | MS | 13 | 74 | Müller Michal | Biatlon OEZ Letohrad | 86 | 00:05:37 | 0,00 |
14 | MS | 14 | 75 | Pávek Daniel | Ústí nad Orlicí | 86 | 00:05:44 | 0,00 |
15 | MS | 15 | 76 | Koucký Otto | Jablonné nad Orlicí | 86 | 00:05:57 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 46 | Kaválek Tomáš | Letohrad | 81 | 00:09:07 | 11,00 |
1 | MD | 2 | 40 | Tauchman Jiří | AC Choceň | 84 | 00:09:48 | 11,00 |
2 | MD | 3 | 41 | Vinzens Ondřej | Ústí nad Orlicí | 83 | 00:09:56 | 9,00 |
3 | MD | 4 | 42 | Vacek Tomáš | AC Jablonné nad Orlicí | 83 | 00:10:18 | 8,00 |
4 | MD | 5 | 43 | Šilar Milan | Ústí nad Orlicí | 83 | 00:10:26 | 7,00 |
5 | MD | 6 | 44 | Čopián Ondřej | Ústí nad Orlicí | 83 | 00:10:28 | 6,00 |
6 | MD | 7 | 45 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:11:03 | 5,00 |
19.3.2024 (Úterý), svátek má Josef
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
15.01.2024 - Výsledky závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.