Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh dlouhými záhony

11.11.2000, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh dlouhými záhony
  • datum konání: 11.11.2000
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
10.11.2018Běh Dlouhými záhony-
11.11.2017Běh Dlouhými záhony-
12.11.2016Běh Dlouhými záhony76
14.11.2015Běh Dlouhými záhony100
8.11.2014Běh Dlouhými záhony101
9.11.2013Běh Dlouhými záhony50
10.11.2012Běh Dlouhými záhony60
12.11.2011Běh Dlouhými záhony73
13.11.2010Běh Dlouhými záhony78
14.11.2009Běh Dlouhými záhony97
8.11.2008Běh Dlouhými záhony78
10.11.2007Běh Dlouhými záhony68
11.11.2006Běh Dlouhými záhony81
12.11.2005Běh Dlouhými záhony84
13.11.2004Běh Dlouhými záhony, vyhlášení ČP84
8.11.2003Úpice - Běh Dlouhými záhony89
9.11.2002Běh Dlouhými záhony70
10.11.200128. ročník, Běh Dlouhými záhony69
7.11.1998Běh Dlouhými záhony - VC firmy Nypro84
9.11.1996Běh Dlouhými záhony161
11.11.1995Běh Dlouhými záhony72
12.11.1994Běh Dlouhými záhony85
14.11.1992Běh Dlouhými záhony50
16.11.1991Úpice - běh Dlouhými záhony85
17.11.1990Úpice - Běh Dlouhými záhony101
18.11.1989Setkání mistrtů - Záhony v Úpici63
19.11.1988Úpice - Dlouhé záhony97
14.11.1987Běh Dlouhými záhony64
8.11.1986Běh Dlouhými záhony, 13. ročník80

Statistika závodu Běh dlouhými záhony

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 2200

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4824
Brunclík Ivo5822
Šrutek Stanislav5822
Pechek František5321
Friebelová Eva6220
Mach Václav5520
Vašíček Martin7118
Mazač Jaroslav6817
Kubeček Ladislav6217
Marek František4116
Stránský Aleš6015
Lanta Jiří4415
Šmída Oldřich4815
Vašíček Roman7414
Linhart Miloš4414
Čipera Radek6414
Havlíček Zdeněk3513
Vacková Hana5613
Nečas Josef5813
Krejcar Petr4513
Paulů Blanka5413
Šír Václav4812
Holub Petr6612
Vojáček Pavel5112
Kolínek František5612
Pechková Jana8511
Groh Stanislav4611
Sadílek Ota4610
Šimůnek Jan8210
Kozel Karel5210
Farář Jaroslav5010
Kubečková Radka6910
Grohová Jaroslava5110
Horáček Michal7510
Balcar Luboš5810
Janata Milan859
Čáp Bohuslav519
Šlégr Jiří549
Krejcar Daniel759
Vanta Josef629
Libra Jiří379
Šesták Karel719
Plecháček Jiří448
Soukup Ladislav588
Vacek Martin698
Lelek Vít508
Novotná Eva488
Tomíček Josef598
Berger Jan478
Klampflová Eva648

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 11,300 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ33Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:42:00-
2MJ44Erben LiborKRB Koberovy8300:42:13-
3MJ1212Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:45:21-
4MJ1717Němeček JiříTJ Sokol Vyškov8200:46:21-
5MJ2323Čichovský JanMaratonstav Úpice8400:47:52-
6MJ3030Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:03-
7MJ4646Matěna JosefSKI Radvanice8400:53:26-
Muži A (trať 11,300 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:39:38-
2MA22Hajzler JiříAHA Vyškov6300:41:05-
3MA55Plíhal JanKRB Koberovy 00:42:34-
4MA88Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:43:18-
5MA1010Novák TomášKRB Koberovy8000:44:12-
6MA1313Holub PetrRedpoint Teplice nad Metují6600:45:23-
7MA1414Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:41-
8MA1515Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:45:54-
9MA1616Dobšíček Pavel2 B Tým8000:46:19-
10MA1818Jirásek DavidSK Nové Město n. Metují7900:46:39-
11MA1919Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:56-
12MA2121Verena MiroslavAŠ Mladá Boleslav6500:47:32-
13MA2222Kubeček LadislavHavlovice6200:47:33-
14MA2727Tichý PavelAC Náchod6300:48:36-
15MA2929Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:48:58-
16MA3333Vašíček MartinSKI Radvanice7100:49:41-
17MA3838Mazač JaroslavSK Hronov6800:50:46-
18MA4242Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:51:28-
19MA4545Syrovátka MilošAŠ Mladá Boleslav6300:52:49-
20MA4848Hynek PetrNové Město n. Metují6300:53:52-
21MA5656Kocanda VítRtyně v Podkrkonoší7900:57:13-
Muži B (trať 11,300 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB66Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:53-
2MB77Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:56-
3MB99Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:43:27-
4MB1111Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:45:16-
5MB2424Doležal LubošSK Nové Město n. Metují5400:47:53-
6MB2626Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5100:48:24-
7MB3131Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:49:04-
8MB3535Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:49:52-
9MB3737Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:16-
10MB4040Soukup LadislavSokol Poniklá5800:51:08-
11MB5151Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:54:40-
12MB5555Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:57:07-
13MB6161Beneš FrantišekČervený Kostelec5801:02:48-
14MB6464Kozel KarelSK Dolní Brusnice5201:07:17-
Muži C (trať 11,300 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2525Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:56-
2MC2828Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:51-
3MC3232Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:49:14-
4MC3434Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:49:44-
5MC3636Kober JosefDolní Olešnice5000:50:15-
6MC3939Kadavý JanJablonné nad Nisou4700:50:58-
7MC4747Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:53:44-
8MC4949Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:54:03-
9MC5858Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:06-
10MC6262Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:31-
11MC6666Groh StanislavVrchlabí4601:10:43-
Muži D (trať 11,300 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4343Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:51:39-
2MD5353Bielčík JindřichLichkov 00:55:20-
3MD5454Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:55:22-
4MD6767Otčenášek LubošSokol Běchovice3501:20:33-
Juniorky (trať 11,300 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5050Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:54:30-
2ŽJ6060Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:02:01-
Ženy A (trať 11,300 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2020Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:47:04-
2ZA4141Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:51:16-
3ZA5252Šretrová LenkaOlfin Car Vella - Trutnov8000:55:18-
4ZA5959Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:00:25-
5ZA6363Šrubařová MarieBufet u lanovky8001:06:14-
Ženy B (trať 11,300 km, 400,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4444Paulů BlankaVrchlabí5400:52:39-
2ZB5757Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:57:15-
3ZB6565Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:08:30-
Trať 11,300 km, 400,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Skalský RomanSlovan Mariánské Lázně7500:39:38-
2MA22Hajzler JiříAHA Vyškov6300:41:05-
1MJ33Erber JakubSK Nové Město n. Metují8200:42:00-
2MJ44Erben LiborKRB Koberovy8300:42:13-
3MA55Plíhal JanKRB Koberovy 00:42:34-
1MB66Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:42:53-
2MB77Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:42:56-
4MA88Cejzlar RomanMaratonstav Úpice7100:43:18-
3MB99Borůvka JiříSK Nové Město n. Metují5600:43:27-
5MA1010Novák TomášKRB Koberovy8000:44:12-
4MB1111Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:45:16-
3MJ1212Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:45:21-
6MA1313Holub PetrRedpoint Teplice nad Metují6600:45:23-
7MA1414Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:45:41-
8MA1515Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:45:54-
9MA1616Dobšíček Pavel2 B Tým8000:46:19-
4MJ1717Němeček JiříTJ Sokol Vyškov8200:46:21-
10MA1818Jirásek DavidSK Nové Město n. Metují7900:46:39-
11MA1919Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:46:56-
1ZA2020Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:47:04-
12MA2121Verena MiroslavAŠ Mladá Boleslav6500:47:32-
13MA2222Kubeček LadislavHavlovice6200:47:33-
5MJ2323Čichovský JanMaratonstav Úpice8400:47:52-
5MB2424Doležal LubošSK Nové Město n. Metují5400:47:53-
1MC2525Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:47:56-
6MB2626Cejnar VáclavOlymp Hradec Králové5100:48:24-
14MA2727Tichý PavelAC Náchod6300:48:36-
2MC2828Biemann GötzSKI Harrachov4300:48:51-
15MA2929Žďárský AlešSK Nové Město n. M.6100:48:58-
6MJ3030Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:03-
7MB3131Bláha MilanSK Nové Město n. Metují5700:49:04-
3MC3232Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5000:49:14-
16MA3333Vašíček MartinSKI Radvanice7100:49:41-
4MC3434Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:49:44-
8MB3535Balcar LubošSpartak Police nad Metují5800:49:52-
5MC3636Kober JosefDolní Olešnice5000:50:15-
9MB3737Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:16-
17MA3838Mazač JaroslavSK Hronov6800:50:46-
6MC3939Kadavý JanJablonné nad Nisou4700:50:58-
10MB4040Soukup LadislavSokol Poniklá5800:51:08-
2ZA4141Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:51:16-
18MA4242Knápek LadislavOlymp Hradec Králové6100:51:28-
1MD4343Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:51:39-
1ZB4444Paulů BlankaVrchlabí5400:52:39-
19MA4545Syrovátka MilošAŠ Mladá Boleslav6300:52:49-
7MJ4646Matěna JosefSKI Radvanice8400:53:26-
7MC4747Stuchlík ZdeněkOlymp Hradec Králové5000:53:44-
20MA4848Hynek PetrNové Město n. Metují6300:53:52-
8MC4949Marek FrantišekTJ Červený Kostelec4100:54:03-
1ŽJ5050Zabloudilová LenkaACP Junior Brno8200:54:30-
11MB5151Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:54:40-
3ZA5252Šretrová LenkaOlfin Car Vella - Trutnov8000:55:18-
2MD5353Bielčík JindřichLichkov 00:55:20-
3MD5454Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:55:22-
12MB5555Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:57:07-
21MA5656Kocanda VítRtyně v Podkrkonoší7900:57:13-
2ZB5757Grohová JaroslavaDvůr Králové nad Labem5100:57:15-
9MC5858Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:58:06-
4ZA5959Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7801:00:25-
2ŽJ6060Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:02:01-
13MB6161Beneš FrantišekČervený Kostelec5801:02:48-
10MC6262Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:05:31-
5ZA6363Šrubařová MarieBufet u lanovky8001:06:14-
14MB6464Kozel KarelSK Dolní Brusnice5201:07:17-
3ZB6565Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:08:30-
11MC6666Groh StanislavVrchlabí4601:10:43-
4MD6767Otčenášek LubošSokol Běchovice3501:20:33-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód