Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Poniklá - Rezek

31.5.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Poniklá - Rezek
  • datum konání: 31.5.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Poniklá

Sociální sítě

Místo konání

Poniklá
16:00 hodin

Přihlášky

písemně na níže uvedenou adresu nebo v den závodu od 14:00 hodin na Obecním úřadě Poniklá (50 m od startu)

Startovné

50 Kč

Popis tratě

asfaltová silnice, délka 10,3 km, převýšení 460 m

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v každé kategorii
finanční pro prvních 6 v absolutním pořadí mužů a první 3 v absolutním pořadí žen
absolutní vítěz obdrží putovní pohár
prémie 200 Kč na 1,6 km
prémie 2.000 Kč za překonání mužského a 1.000 Kč ženského traťového rekordu
běžecká tombola
odměna pro nejmladšího a nejstaršího závodníka

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ladislav Soukup
512 42 Poniklá 238
tel.: 481 585 134

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.4.2009Poniklá - Rezek85
16.6.2007Poniklá - Rezek80
20.5.2006Poniklá - Rezek - SÚPEME DO KRKONOŠ59
4.6.2005Poniklá - Rezek75
22.5.2004Poniklá - Rezek - Súpeme do Krkonoš64
14.6.2003Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek65
15.6.2002Poniklá - Rezek122
17.6.2001Poniklá - Rezek84
17.6.2000Poniklá - Rezek108
19.6.1999Poniklá - Rezek130
20.6.1998Poniklá - Rezek95
6.7.1996Poniklá - Rezek105
1.7.1995Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek97
2.7.1994Poniklá - Rezek77
3.7.1993Poniklá - Rezek99
16.5.1992Poniklá - Rezek82
19.5.1991Poniklá - Rezek91
20.5.1990Poniklá - Rezek76
21.5.1989Súpeme do Krkonoš - Poniklá - Rezek67
22.5.1988Poniklá - Rezek79
23.5.1987Poniklá - Rezek51
24.5.1986Sůpeme do Krkonoš, Poniklá - Rezek, 4. ročník80

Statistika závodu Poniklá - Rezek

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 1871

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4820
Kynčl Stanislav6419
Šír Václav4819
Brunclík Ivo5818
Šimůnek Jan4916
Pechek František5316
Hlusička Josef3815
Havlíček Zdeněk3515
Vojáček Pavel5115
Mach Václav5515
Zoubek Zdeněk6914
Tomíček Josef5914
Soukup Ladislav5813
Marek František4112
Paulů Blanka5412
Trejbal Karel5112
Kůtek Vladimír5012
Kadavý Jan4711
Biemann Götz4311
Libra Jiří3710
Jirásková Eva6410
Tučný Jan4710
Trakal Jaroslav3310
Gombita Josef589
Švec Milan639
Hádek Josef539
Vítek Miroslav728
Skalský Roman758
Linhart Miloš448
Kašpar Josef388
Jarkovský Oldřich348
Šmída Oldřich488
Grohová Jaroslava518
Miles Petr378
Lanta Jiří448
Novák Karel478
Buchar Jan338
Plašil Milan598
Filingr Čeněk617
Jirsa Pavel617
Palán Zdeněk567
Kavan Ivan507
Mazač Jaroslav687
Losman Miroslav517
Svatoš Otakar347
Kašpar Jan717
Stránský Aleš607
Šteinc Ludvík417
Smrčka Miloš547
Dostálek Petr677

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ4648Votava MichalVrchlabí9000:56:2470
Juniorky 19 let a mladší (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6233Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:03:0470
Muži A 20-39 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA229Linhart RadekTJČZU Praha7600:41:3870
2MA34Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:42:0762
3MA546Berka MartinKozákov8500:42:2954
4MA1322Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:5448
5MA1413Ježek PavelČernošice7100:47:0644
6MA1519Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:47:3540
7MA1854Erlebach DavidKunčice7100:48:0438
8MA1961Benák JanHradec Králové8200:48:2636
9MA2182Suchý JiříFEL Praha7600:48:5134
10MA3347Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:2432
11MA5183Kašpar JanFEL Praha7100:58:0430
12MA545Selucký AntonínJablonec nad Nisou7800:58:4628
13MA5665Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7001:00:0426
14MA6327Jiříček TomášLiberec8001:03:4624
15MA7187Strnad KarelBAC BAKA Nová Paka7901:08:5722
Muži B 40-49 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB439Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:42:2170
2MB642Holický MilanAFK Pardubice6500:42:3962
3MB786Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5954
4MB890Plašil MilanS.L. Mlázovice5900:45:1848
5MB911Jebavý JiříVrchlabí6100:45:3544
6MB2081Tichý PavelAC Náchod6300:48:3640
7MB2245Jančík BořekSVARTES Hořice6400:49:0638
8MB2344Zoubek JiříSCWS Lučany6500:49:2136
9MB2551Havlíček IvoLánov6600:50:0934
10MB2655Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:1732
11MB2889Jančařík PetrAAC Brno6800:50:3130
12MB3264Drahoňovský RomanZáběhlice6700:51:2228
13MB3791Blažek VladimírSKI Klub Liberec6800:52:4226
14MB3930Falta VladanJičín6700:53:2024
15MB4018Šubrt JanHorní Sytová6800:53:2222
16MB4257Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:53:5420
17MB5593Dvořák JiříViking Jilemnice6300:59:4218
18MB5737Čapek MilanSyřenov6501:00:3916
19MB6728Eppert RomanCanis Team5901:06:1914
8888MB888884Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:00:002
Muži C 50-59 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11Smrčka MilošBK Říčany5400:41:1070
2MC1152Gombita JosefMost5800:46:2862
3MC1743Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:47:5454
4MC242Krupka MilanTJ Rumburk5600:49:3548
5MC2785Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:50:2144
6MC3066Malatín ŠtefanAAC Brno5500:50:4940
7MC3121Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:50:5638
8MC356Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:0136
9MC3658Blažek JosefTJ Alšovice5800:52:2234
10MC4324Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:0932
11MC4432Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:54:5930
12MC4592Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:55:5828
13MC5026Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:57:4426
14MC5234Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:58:0624
15MC5816Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:02:0322
16MC5941Musil LadislavSK Slavičín5601:02:2420
17MC6049Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:02:2818
18MC7059Horyna DušanPoniklá5401:08:1816
19MC7453Sedlák JiříPřelouč5801:12:2814
-MC-15Palas JaroslavJablonec nad Nisou53DNF-
Muži D 60-69 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1038Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:5470
2MD1231Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:5062
3MD2960Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:50:4254
4MD4120Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:53:3748
5MD4936Biemann GötzSKI Harrachov4300:57:3144
6MD5362Vodička JanRadslavice4500:58:1140
7MD7356Novák JanKrosnov4101:10:1938
8MD7510Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:13:1336
Muži E 70 let a starší (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME619Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:0470
2ME723Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:09:1262
3ME7623Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:18:0754
Ženy A 20-34 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA167Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:47:5170
2ZA3425Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:51:5562
3ZA4840Rychnovská DagmarHorní Branná7500:56:5854
4ZA6488Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:04:0548
5ZA6663Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:1444
Ženy B 35-49 let (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4750Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:56:2870
2ZB6517Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:05:0762
3ZB6812Likusová DagmarŠámalovci7001:06:5454
9999ZB999914Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:00:002
Ženy C 50 let a starší (trať 10,3 km, 460 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3835Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:53:0470
2ŽC698Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:07:1862
Trať 10,3 km, 460 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC11Smrčka MilošBK Říčany5400:41:1070
1MA229Linhart RadekTJČZU Praha7600:41:3870
2MA34Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:42:0762
1MB439Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:42:2170
3MA546Berka MartinKozákov8500:42:2954
2MB642Holický MilanAFK Pardubice6500:42:3962
3MB786Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:44:5954
4MB890Plašil MilanS.L. Mlázovice5900:45:1848
5MB911Jebavý JiříVrchlabí6100:45:3544
1MD1038Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:5470
2MC1152Gombita JosefMost5800:46:2862
2MD1231Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:46:5062
4MA1322Flegl VlastimilVrchlabí8600:46:5448
5MA1413Ježek PavelČernošice7100:47:0644
6MA1519Pirk TomášLékařský TRI klub Praha7300:47:3540
1ZA167Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:47:5170
3MC1743Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:47:5454
7MA1854Erlebach DavidKunčice7100:48:0438
8MA1961Benák JanHradec Králové8200:48:2636
6MB2081Tichý PavelAC Náchod6300:48:3640
9MA2182Suchý JiříFEL Praha7600:48:5134
7MB2245Jančík BořekSVARTES Hořice6400:49:0638
8MB2344Zoubek JiříSCWS Lučany6500:49:2136
4MC242Krupka MilanTJ Rumburk5600:49:3548
9MB2551Havlíček IvoLánov6600:50:0934
10MB2655Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:50:1732
5MC2785Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:50:2144
11MB2889Jančařík PetrAAC Brno6800:50:3130
3MD2960Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:50:4254
6MC3066Malatín ŠtefanAAC Brno5500:50:4940
7MC3121Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:50:5638
12MB3264Drahoňovský RomanZáběhlice6700:51:2228
10MA3347Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:2432
2ZA3425Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:51:5562
8MC356Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:52:0136
9MC3658Blažek JosefTJ Alšovice5800:52:2234
13MB3791Blažek VladimírSKI Klub Liberec6800:52:4226
1ŽC3835Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:53:0470
14MB3930Falta VladanJičín6700:53:2024
15MB4018Šubrt JanHorní Sytová6800:53:2222
4MD4120Pirk JanLékařský TRI klub Praha4800:53:3748
16MB4257Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5900:53:5420
10MC4324Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:0932
11MC4432Mráček PavelKP BKÚ Mělník5500:54:5930
12MC4592Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:55:5828
1MJ4648Votava MichalVrchlabí9000:56:2470
1ZB4750Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:56:2870
3ZA4840Rychnovská DagmarHorní Branná7500:56:5854
5MD4936Biemann GötzSKI Harrachov4300:57:3144
13MC5026Vojáček PavelPivovar Krakonoš Trutnov5100:57:4426
11MA5183Kašpar JanFEL Praha7100:58:0430
14MC5234Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:58:0624
6MD5362Vodička JanRadslavice4500:58:1140
12MA545Selucký AntonínJablonec nad Nisou7800:58:4628
17MB5593Dvořák JiříViking Jilemnice6300:59:4218
13MA5665Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7001:00:0426
18MB5737Čapek MilanSyřenov6501:00:3916
15MC5816Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:02:0322
16MC5941Musil LadislavSK Slavičín5601:02:2420
17MC6049Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:02:2818
1ME619Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:03:0470
1ŽJ6233Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8901:03:0470
14MA6327Jiříček TomášLiberec8001:03:4624
4ZA6488Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:04:0548
2ZB6517Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:05:0762
5ZA6663Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:06:1444
19MB6728Eppert RomanCanis Team5901:06:1914
3ZB6812Likusová DagmarŠámalovci7001:06:5454
2ŽC698Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:07:1862
18MC7059Horyna DušanPoniklá5401:08:1816
15MA7187Strnad KarelBAC BAKA Nová Paka7901:08:5722
2ME723Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3501:09:1262
7MD7356Novák JanKrosnov4101:10:1938
19MC7453Sedlák JiříPřelouč5801:12:2814
8MD7510Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:13:1336
3ME7623Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:18:0754
8888MB888884Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:00:002
9999ZB999914Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:00:002

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 95%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
93%

Názory na závod

Tradiční příjemné prostředí, obětaví pořadatelé. Dávám samé jedničky a chci běžet za rok zas.
Moc pekny zavod.vsem vrele doporucuju.
kstrnad

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód