hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh přes Tabulovou horu (kvalifikace ME)

8.6.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh přes Tabulovou horu (kvalifikace ME)
  • datum konání: 8.6.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

přírodní areál Sokolka, Perná u Mikulova
10:00 - 13:30 hodin

Přihlášky

na níže uvedený email nebo na místě

Startovné

děti zdarma, žactvo 30 Kč, ostatní 60 Kč

Popis tratě

Muži A - 4 kola - 13,3 km / 850 m
Junioři, Ženy, Veteráni - 2 kola - 7,3 m / 450 m
Juniorky a Lidový běh - 1 kolo - 4,3 km / 250 m
Žactvo - 1,45 km / 50 m
Děti do 6 let - 100 m

Ceny pro vítěze

prvních 5 v kategorii mužů a žen, první 3 v ostatních kategoriích, tombola, občerstvení

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Kolínek
691 86 Perná 244
tel. 519 517 155
mobil 606 527 724

Propozice pořadatele ve formátu GIF

Ubytování:

www.volny.cz/penzioneva

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh přes Tabulovou horu (kvalifikace ME)

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 09.06.2008, 13:03
  • zobrazeno již 975x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 15 let a mladší (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS318Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:51-
2ŽS451Kopecká SáraAAC Brno9700:08:28-
3ŽS652Soumarová AnnaX-Air Ostrava0100:11:40-

Žáci 15 let a mladší (trať 1,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS133Voják MartinMílaři Domažlice9300:05:25-
2MS266Bílek JanBrankovice9300:05:49-
3MS516Michlovský MilanAK Perná9600:11:39-
4MS776Matoušek JanBrno9500:17:54-

Junioři 16-19 let (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1147Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8900:30:03105
2MJ2142Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:31:1793
3MJ3143Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:31:4081
4MJ6148Kaminski PetrSlavia Havířov9200:32:5272
5MJ23150Mundok MarianTEPO Kladno9100:36:3766
6MJ29145Grohman DominikAHA Vyškov9000:37:5260
7MJ30149Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:37:5757
8MJ33146Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:38:2654

Muži A 20-39 let (trať 13,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1123Havlíček JanASK Slavia Praha7900:55:25105
2MA275Brýdl PavelPearl Izumi Nové Město na Moravě8000:55:4193
3MA331Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:55:4781
4MA423Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:55:5072
5MA568Voják JiříMílaři Domažlice8800:57:2266
6MA6133Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:57:3260
7MA761Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:57:5457
8MA838Polášek JanAO Slavia Havířov8000:58:4454
9MA936Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8601:02:4851
10MA1085Fryček MartinSOU Energet Plzeň7901:05:0348
11MA1126Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:07:0545
12MA12135Vajčner MartinZnovím8601:08:1942
13MA13115Hověžák PavelVSK Univerzita Brno7501:08:3139
14MA1470Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:08:5436
15MA1560Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:09:5933
16MA1692Horký PavelSK Přerov7301:12:1530
17MA17108Glier MichalDoubravník8201:13:4027
18MA18131Horák PavelBarnex Sport Brno6201:14:0724
19MA1948Michlovský JiříAK Perná8801:20:3021
20MA2094Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:21:4218
21MA2193Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:33:2615
22MA2298Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:37:5312
-MA-88Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová82DNF-
-MA-134Palaš Milanneregistrován70DNF-

Muži B 40-49 let (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB454Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:03105
2MB5104Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:32:3393
3MB753Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:5381
4MB1276Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:34:0672
5MB1852Nožka JiříBarnex Sport6300:35:4066
6MB1949Stloukal JaroslavJSRT Adamov6800:35:4460
7MB2124Zoubek JiříSCWS Lučany6500:36:2257
8MB2582Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:37:0654
9MB31110Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:38:0151
10MB35109Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:39:0748
11MB3680Jančařík PetrAAC Brno6800:39:3045
12MB371040Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:39:4042
13MB3896Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:39:4839
14MB45114Kunc JosefLRS Vyškov6000:41:5336
15MB4962Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:4333
16MB62119Kaiša PetrTJ Kostice6400:45:2730
17MB8786Halbrštat PetrTK Znojmo6700:55:4527
-MB-112Krajčíř DanLetnilyže.cz66DNF-

Muži C 50-59 let (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC81Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:01105
2MC1483Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:3293
3MC1629Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:2581
4MC22103Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:36:2672
5MC2673Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:1066
6MC2744Krupka MilanTJ Rumburk5600:37:2660
7MC2833Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:4657
8MC3425Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:5954
9MC4040Černý VladimírHAC Praha5200:40:1551
10MC50132Mareš BohumilLEAR Brno5100:42:5348
11MC5377Malatín ŠtefanAAC Brno5500:43:3345
12MC57124Žaludek JindřichSKOB Zlín5400:44:2642
13MC60136Juránek StanislavOrel Brno5600:45:2139
14MC6379Musil LadislavSK Slavičín5600:45:3636
15MC6635Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:45:5033
16MC7972Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:51:2430

Muži D 60-69 let (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1774Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:35:26105
2MD3946Biemann GötzSKI Harrachov4300:40:1493
3MD44130Cetkovský VladimírARC Brno4500:41:1481
4MD47100Haberland JanSokol Brno4200:42:0472
5MD54106Vodička JanRadslavice4500:44:0266
6MD6189Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:45:2560
7MD6345Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:45:3657
8MD7842Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:5354
9MD85129Holý JosefBrno4100:54:0351
10MD8864Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:55:5748

Muži E 70 let a starší (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME68101Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3700:46:18105
2ME7259Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:3693
3ME83128Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:52:3181
4ME86121Kubík JosefAdamov3800:54:0972

Juniorky 16-19 let (trať 4,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ141Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:21:40105
2ŽJ222Vévodová MartinaAK Perná9000:22:1793
3ŽJ355Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:2081
4ŽJ451Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:23:1872
5ŽJ547Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:24:3066
6ŽJ628Uttendofská HanaMaratonstav Úpice8900:27:1160
7ŽJ769Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:27:1557

Ženy A 20-34 let (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA930Matyášová PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:33:12105
2ZA1037Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:33:4493
3ZA1171Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:34:0481
4ZA1584Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:34:4272
5ZA2081Šibravová LenkaOlymp Praha8200:35:5166
6ZA24120Dostálová MarieAK Kroměříž7600:36:5960
7ZA4266Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:3657
8ZA4832Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:42:1554
9ZA5187Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:0251
10ZA5691Krčková ŠárkaLiga 100 Olomouc8800:44:1448
11ZA5997Pešlová AlenaAAC Brno8300:44:4545
12ZA65105Kulatá JaroslavaŠternberk7600:45:4042
13ZA6795Dřímalová MartinaSpartak Přerov8900:46:0039
14ZA7078Nádeníčková MichaelaAAC Brno7900:46:5536
15ZA7365Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:47:4833
-ZA-111Skybová LucieACP Olymp Brno87DNF-

Ženy B 35-44 let (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB132Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:34:30105
2ZB4134Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:40:3293
3ZB4627Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:41:5981
4ZB5290Šrámková ŠtefániaSolen Olomouc6800:43:1672
5ZB5567Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:1066
6ZB71102Durnová MartaBranopac VNM6400:46:5960
7ZB74126Floriánová VeronikaZetor Brno7300:47:5257
8ZB84122Slabáková Lenkaneregistrována6600:52:5554
9ZB89127Doležalová JanaZetor Brno6601:01:3451

Ženy C 45-54 let (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3243Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:38:05105
2ŽC43125Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:40:4093
3ŽC58116Málková AnnaAHA Vyškov6300:44:3781
4ŽC753Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:48:4472
5ŽC7699Budinská HanaMoravská Slávia Brno6000:49:0066
6ŽC8056Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:51:2760
7ŽC8150Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:51:2957

Ženy D 55 let a starší (trať 7,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6939Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:46:26105
2ZD77117Cupalová EvaSokol Bučovice4700:49:3093
3ZD8258Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:3281

Trať 1,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS133Voják MartinMílaři Domažlice9300:05:25-
2MS266Bílek JanBrankovice9300:05:49-
1ŽS318Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:05:51-
2ŽS451Kopecká SáraAAC Brno9700:08:28-
3MS516Michlovský MilanAK Perná9600:11:39-
3ŽS652Soumarová AnnaX-Air Ostrava0100:11:40-
4MS776Matoušek JanBrno9500:17:54-

Trať 4,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ141Grohová KarolínaTJ Dvůr Králové nad Labem9000:21:40105
2ŽJ222Vévodová MartinaAK Perná9000:22:1793
3ŽJ355Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:2081
4ŽJ451Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:23:1872
5ŽJ547Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:24:3066
6ŽJ628Uttendofská HanaMaratonstav Úpice8900:27:1160
7ŽJ769Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:27:1557

Trať 7,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1147Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8900:30:03105
2MJ2142Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:31:1793
3MJ3143Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:31:4081
1MB454Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:03105
2MB5104Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:32:3393
4MJ6148Kaminski PetrSlavia Havířov9200:32:5272
3MB753Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:32:5381
1MC81Kolínek FrantišekAK Perná5600:33:01105
1ZA930Matyášová PavlaTJ Maratonstav Úpice8000:33:12105
2ZA1037Milesová IvaAC Kovošrot Praha7700:33:4493
3ZA1171Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:34:0481
4MB1276Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:34:0672
1ZB132Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:34:30105
2MC1483Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:34:3293
4ZA1584Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:34:4272
3MC1629Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:35:2581
1MD1774Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:35:26105
5MB1852Nožka JiříBarnex Sport6300:35:4066
6MB1949Stloukal JaroslavJSRT Adamov6800:35:4460
5ZA2081Šibravová LenkaOlymp Praha8200:35:5166
7MB2124Zoubek JiříSCWS Lučany6500:36:2257
4MC22103Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:36:2672
5MJ23150Mundok MarianTEPO Kladno9100:36:3766
6ZA24120Dostálová MarieAK Kroměříž7600:36:5960
8MB2582Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:37:0654
5MC2673Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:37:1066
6MC2744Krupka MilanTJ Rumburk5600:37:2660
7MC2833Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:4657
6MJ29145Grohman DominikAHA Vyškov9000:37:5260
7MJ30149Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:37:5757
9MB31110Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:38:0151
1ŽC3243Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:38:05105
8MJ33146Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:38:2654
8MC3425Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:38:5954
10MB35109Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:39:0748
11MB3680Jančařík PetrAAC Brno6800:39:3045
12MB371040Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:39:4042
13MB3896Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:39:4839
2MD3946Biemann GötzSKI Harrachov4300:40:1493
9MC4040Černý VladimírHAC Praha5200:40:1551
2ZB4134Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:40:3293
7ZA4266Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:40:3657
2ŽC43125Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:40:4093
3MD44130Cetkovský VladimírARC Brno4500:41:1481
14MB45114Kunc JosefLRS Vyškov6000:41:5336
3ZB4627Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:41:5981
4MD47100Haberland JanSokol Brno4200:42:0472
8ZA4832Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:42:1554
15MB4962Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:4333
10MC50132Mareš BohumilLEAR Brno5100:42:5348
9ZA5187Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:0251
4ZB5290Šrámková ŠtefániaSolen Olomouc6800:43:1672
11MC5377Malatín ŠtefanAAC Brno5500:43:3345
5MD54106Vodička JanRadslavice4500:44:0266
5ZB5567Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:44:1066
10ZA5691Krčková ŠárkaLiga 100 Olomouc8800:44:1448
12MC57124Žaludek JindřichSKOB Zlín5400:44:2642
3ŽC58116Málková AnnaAHA Vyškov6300:44:3781
11ZA5997Pešlová AlenaAAC Brno8300:44:4545
13MC60136Juránek StanislavOrel Brno5600:45:2139
6MD6189Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:45:2560
16MB62119Kaiša PetrTJ Kostice6400:45:2730
14MC6379Musil LadislavSK Slavičín5600:45:3636
7MD6345Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:45:3657
12ZA65105Kulatá JaroslavaŠternberk7600:45:4042
15MC6635Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:45:5033
13ZA6795Dřímalová MartinaSpartak Přerov8900:46:0039
1ME68101Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3700:46:18105
1ZD6939Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:46:26105
14ZA7078Nádeníčková MichaelaAAC Brno7900:46:5536
6ZB71102Durnová MartaBranopac VNM6400:46:5960
2ME7259Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:3693
15ZA7365Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:47:4833
7ZB74126Floriánová VeronikaZetor Brno7300:47:5257
4ŽC753Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:48:4472
5ŽC7699Budinská HanaMoravská Slávia Brno6000:49:0066
2ZD77117Cupalová EvaSokol Bučovice4700:49:3093
8MD7842Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:5354
16MC7972Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:51:2430
6ŽC8056Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:51:2760
7ŽC8150Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:51:2957
3ZD8258Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:3281
3ME83128Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:52:3181
8ZB84122Slabáková Lenkaneregistrována6600:52:5554
9MD85129Holý JosefBrno4100:54:0351
4ME86121Kubík JosefAdamov3800:54:0972
17MB8786Halbrštat PetrTK Znojmo6700:55:4527
10MD8864Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:55:5748
9ZB89127Doležalová JanaZetor Brno6601:01:3451

Trať 13,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1123Havlíček JanASK Slavia Praha7900:55:25105
2MA275Brýdl PavelPearl Izumi Nové Město na Moravě8000:55:4193
3MA331Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:55:4781
4MA423Podroužek DušanAC Slovan Liberec7400:55:5072
5MA568Voják JiříMílaři Domažlice8800:57:2266
6MA6133Horák OndřejAK ASICS Kroměříž7500:57:3260
7MA761Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:57:5457
8MA838Polášek JanAO Slavia Havířov8000:58:4454
9MA936Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8601:02:4851
10MA1085Fryček MartinSOU Energet Plzeň7901:05:0348
11MA1126Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:07:0545
12MA12135Vajčner MartinZnovím8601:08:1942
13MA13115Hověžák PavelVSK Univerzita Brno7501:08:3139
14MA1470Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8801:08:5436
15MA1560Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:09:5933
16MA1692Horký PavelSK Přerov7301:12:1530
17MA17108Glier MichalDoubravník8201:13:4027
18MA18131Horák PavelBarnex Sport Brno6201:14:0724
19MA1948Michlovský JiříAK Perná8801:20:3021
20MA2094Fritscher AdamLiga 100 Olomouc7501:21:4218
21MA2193Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:33:2615
22MA2298Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:37:5312

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 81%
Zvolená trasa závodu: 81%
Značení závodu: 84%
Vyhlášení výsledků: 83%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 81%
Celkový dojem ze závodu: 84%

Závod hodnotilo celkem 10 návštěvníků.
Celkové hodnocení
82%

Názory na závod

Zase parádní závod. Díky Franto! :-) Těším se až za 6 let nebudu muset běhat čtyři kola, ale jenom dvě...
ludek.bednarz
narocny, ale super :) az na ten blativej sebeh, ten byl fakt o hubu
bahen
Výborné vínečko:)
ivamilesova
Přesunutí startu a cíle na hřiště bylo dobré, nemusí se otloukat nohy po asfaltu. Trať znám velmi dobře z jarních pobytů u Franty, schody na Tabulovku svojí obtížností opět nezklamaly. Příště možná preventivně nasypat piliny do lesíka, klouzačka byla v Perné už podruhé. Jinak vše super - značení, občerstvení, výkony na trati i atmosféra v sále při vyhlášení. Připíjím vínkem na zdraví Frantovi i všem osatním pořadatelům a děkuji za pěkný závod.
ales.stransky
Super závod, zázemí a v neposlední řadě vínečko :-) Franto, díky.
pajinkam
Dobrý den, Martina Dřímalová, kterou hodnotíte ve výsledcích jako juniorku, běžela v kategorii žen. Její čas (46:00) byl tedy výsledkem závodu na dvě kola. Jinak díky za hezký závod. Zdraví Adam Fritscher
ambo
Diky za upozorneni, opraveno.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód