hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Bystřice pod Hostýnem - Hostýn

14.6.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Bystřice pod Hostýnem - Hostýn
  • datum konání: 14.6.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Náměstí T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem
14:00 hodin

Přihlášky

od 12:15 do 13:45 hodin ve sportovní hale Sušil, Fryčajova 901, Bystřice pod Hostýnem (GPS: 49°24'6.23N; 17°40'14.92E)

Startovné

70 Kč (v ceně guláš)
40 Kč (členové Orla)

Popis tratě

délka: 5 km
převýšení: 422 m

Ceny pro vítěze

Závodníci na prvních třech místech obdrží pohár nebo medaili a diplom. Dále bude rozděleno formou finančních odměn 10 000 Kč a věcné ceny i tombola v částce nejméně 15 000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Orel jednota Bystřice pod Hostýnem
Karel Novák
Za drahou 853
768 61 Bystřice pod Hostýnem
tel: +420 573 380 479
mob: +420 776 589 329

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.behnasvatyhostyn.cz

E-mailová adresa

novakarel@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
23.8.2014Běh na Svatý Hostýn193
24.8.2013Běh na Svatý Hostýn171
14.8.2010Bystřice pod Hostýnem - Hostýn135
29.8.2009Bystřice pod Hostýnem - Hostýn112
21.7.2007Bystřice pod Hostýnem - Hostýn130
19.8.2006Bystřice pod Hostýnem - Hostýn116
20.8.2005Bystřice pod Hostýnem - Hostýn98
16.9.2000Bystřiče pod Hostýnem - Hostýn64
14.9.1996Bystřice pod Hostýnem - Hostýn45

Statistika závodu Bystřice pod Hostýnem - Hostýn

  • ročníků: 10
  • závodníků na všech ročnících: 1064

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Lanta Jiří4410
Sehnal Tomáš739
Vodička Jan459
Kolínek František569
Suchánek Lukáš798
Zátopek Jiří608
Keller Antonín637
Blaha Tomáš767
Přívětivý Miroslav537
Špacír Ladislav557
Dvořák Pavel826
Škapa Marek716
Vraštilová Miloslava566
Bejdák Silvestr436
Vévodová Martina906
Ševčík Pavel616
Jirásková Eva646
Krejčí Josef496
Novotná Martina885
Dřímalová Martina895
Šimůnek Jan495
Prokop Jiří565
Knebl Vladislav355
Polášek Jan835
Škorňa Vlastimil555
Lenhart Vít825
Šnevajs Radomír635
Rapčan Lukáš785
Gaman Jaroslav355
Hrozová Milena545
Tomíšek Jindřich395
Švihel Miroslav584
Dostál Pavel704
Frydrych Martin834
Vaněčková Lada624
Bělka Jaroslav524
Fritscher Adam754
Merta Jaroslav354
Bednarz Libor804
Sýkora Lukáš904
Adamec Milan774
Hrdina Pavel884
Kubíček František464
Lubínek Lubomír604
Wálek Bronislav574
Barbořák Bohuš594
Musil Ladislav564
Šitka Josef864
Petráš Rostislav654
Haluzík Marek744

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 14.06.2008, 22:52
  • zobrazeno již 906x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4449Bílek JanBrankovice9300:30:3127
2MD75100Mark TomášDDŠ Zahájené9400:34:1024
3MD102101Hanák MichalDDŠ Zahájené9300:40:5622
4MD10399Horváth ZoltánDDŠ Zahájené9400:40:5720
5MD106104Janek Dominik-0100:57:2619

Dorostenky (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD5241Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:30:5827

Junioři (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3218Dupák MartinZdounky9000:28:1735
2MJ4261Krejčí JiříPrdlavka Modřice9000:30:2531

Juniorky (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3927Vévodová MartinaAK Perná9000:29:4335
2ŽJ4069Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:5531
3ŽJ8566Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:36:2424
4ŽJ8894Dřímalová MartinaPřerov8900:36:4222

Muži A (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1111Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:21:3335
2MA2112Polášek JanSK Hranice8300:22:4531
3MA338Holec PavelAK ASICS Koměříž8500:23:2627
4MA428Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:23:4524
5MA775Žaludek PřemyslCyklogat7700:24:1222
6MA1058Sehnal TomášDrásal Holešov7300:24:5720
7MA1185Pernický MartinSCMT Zlín7500:25:0019
8MA127Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:25:1418
9MA1380Červenka PavelDT SWISS Bike Zlín6900:25:2717
10MA146Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:25:3716
11MA1783Trebuna RenéMoira CZ8400:26:0515
12MA1882Hajzler Jan-8200:26:2614
13MA1946Vlček TomášGumárny Zubří8000:26:3213
14MA2179Vidlář PetrDT SWISS Bike Zlín7100:27:0212
15MA2484Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:27:0711
16MA2573Horný PavelSK Přerov7300:27:1710
17MA2812Krejčí LukášPepa Team FM7600:27:509
18MA2962Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:28:098
18MA2939Švihel MiroslavSlopné8600:28:098
20MA3391Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:28:226
21MA3572Skopalík ZbyněkVelký Týnec7800:28:395
22MA4577Kašpárek PetrOrel Veřovice7600:30:334
23MA4664Havránek MiroslavHlinsko pod Hostýnem8400:30:393
24MA5078Marek MiroslavOrel Veřovice8100:30:512
25MA51103Bolek JanOrel Zašová8000:30:521
26MA5548Bílek IvoBrankovice7400:31:311
27MA6070Šerý PavelZruč - Senec7100:32:161
28MA6274Maňák JaroslavZlín7200:32:231
29MA65107Bambušek Zbyněk-7600:32:451
30MA6681Dostál PavelDracy7000:32:481
31MA7690Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:34:211
32MA8020Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:35:281
33MA8688Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:36:311
34MA87106Bambušek Petr-7200:36:331

Muži B (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB525Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:23:5835
2MB843Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:24:1431
3MB996Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:24:4027
4MB1517Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:25:3824
5MB2057Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:26:5022
6MB2216Keller AntonínOrel Veřovice6300:27:0420
7MB2659Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6400:27:3119
8MB2751Dvorský Michal-6800:27:3918
9MB3153Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:28:1117
10MB3793Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:29:0216
11MB4323Kaňa PetrTJ Kostice6400:30:3015
12MB4760Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:30:4314
13MB4814Odvrša Pavel-6200:30:4513
14MB5495Janek Petr-6200:31:2012
15MB6135Musiálek JiříSviadnov6800:32:1711
16MB6730Lubínek LubomírZlín6000:32:5210
17MB6931Zeman ZdeněkVšechovice6800:33:199
18MB7750Střílka Stanislav-6600:34:338
19MB8933Hádek AlešAČR6800:36:527
20MB9587Říha PetrSmart Team Olomouc6800:38:436
21MB10463Domanský ZbyněkSFŘ Zlín6300:41:185

Muži C (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC629Kolínek FrantišekAK Perná5600:24:0335
2MC1621Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:25:5431
3MC2340Švihel MiroslavBS Sloupné5800:27:0527
4MC363Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:28:5124
5MC3844Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:29:1922
6MC5637Prokop JiříKonty G Zlín5600:31:4020
7MC5842Musil LadislavSK Slavičín5600:31:4819
8MC598Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:32:1218
9MC7865Chytil VladimírCETRIS Hranice5000:34:3917
10MC9032Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5500:37:0816
11MC941Macura Milan-5300:38:3915
12MC9867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:5514
13MC10013Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:40:3013

Muži D (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD492Plánka VojtěchOrel Velké Karlovice4800:30:5035
2MD5755Vodička JanMK Radslavice4500:31:4431
3MD6334Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:32:2427
4MD7315Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:33:5924
5MD7426Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:34:0522
6MD92102Bejdák SilvestrOrel Bystřice pod Hostýnem4300:37:4620

Muži E (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8219Zálešák FrantišekKD Havířov3700:36:0235
2ME915Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:37:4131
3ME9354Kousal OldřichSK Přerov3800:38:2727
4ME9510Kubík JosefPtačina Adamov3800:38:4324
5ME9922Vopička Zdeněk-3600:40:0722
6ME10124Knebl VladislavToma Otrokovice3500:40:4620

Ženy A (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3476Žaludková JanaAuthor Tufo Zlín7500:28:3035
2ZA4147Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:30:1531
3ZA6486Sadílková ZuzanaEkodrill7800:32:4127
4ZA7092Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:33:2024
5ZA7171Stehlíková JitkaSportcentrum Zapletal Kroměříž7600:33:4122
6ZA7998Javorová LucieHvozdná8700:34:58-
7ZA8397Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:36:1020

Ženy B (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7268Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:5035

Ženy C (trať 5 km, 422 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5336Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:30:5935
2ŽC6889Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:33:1131
3ŽC814Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5400:36:0127
4ŽC8452Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:36:2324
5ŽC9711Tvrdá ZdeňkaTJ Chropyně5600:38:4922
6ŽC1059Rotreklová VladimíraX-Air Ostrava6300:41:3920
7ŽC107105Janková Olga-5500:57:2719

Trať 5 km, 422 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1111Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:21:3335
2MA2112Polášek JanSK Hranice8300:22:4531
3MA338Holec PavelAK ASICS Koměříž8500:23:2627
4MA428Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:23:4524
1MB525Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:23:5835
1MC629Kolínek FrantišekAK Perná5600:24:0335
5MA775Žaludek PřemyslCyklogat7700:24:1222
2MB843Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:24:1431
3MB996Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:24:4027
6MA1058Sehnal TomášDrásal Holešov7300:24:5720
7MA1185Pernický MartinSCMT Zlín7500:25:0019
8MA127Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:25:1418
9MA1380Červenka PavelDT SWISS Bike Zlín6900:25:2717
10MA146Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:25:3716
4MB1517Ševčík PavelZOMBIE Opava6100:25:3824
2MC1621Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:25:5431
11MA1783Trebuna RenéMoira CZ8400:26:0515
12MA1882Hajzler Jan-8200:26:2614
13MA1946Vlček TomášGumárny Zubří8000:26:3213
5MB2057Macíček MiroslavBROSE Kopřivnice6100:26:5022
14MA2179Vidlář PetrDT SWISS Bike Zlín7100:27:0212
6MB2216Keller AntonínOrel Veřovice6300:27:0420
3MC2340Švihel MiroslavBS Sloupné5800:27:0527
15MA2484Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:27:0711
16MA2573Horný PavelSK Přerov7300:27:1710
7MB2659Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6400:27:3119
8MB2751Dvorský Michal-6800:27:3918
17MA2812Krejčí LukášPepa Team FM7600:27:509
18MA2939Švihel MiroslavSlopné8600:28:098
18MA2962Tončík PetrMULTIP Nový Jičín7100:28:098
9MB3153Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:28:1117
1MJ3218Dupák MartinZdounky9000:28:1735
20MA3391Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:28:226
1ZA3476Žaludková JanaAuthor Tufo Zlín7500:28:3035
21MA3572Skopalík ZbyněkVelký Týnec7800:28:395
4MC363Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:28:5124
10MB3793Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:29:0216
5MC3844Přívětivý MiroslavKHB Radegast5300:29:1922
1ŽJ3927Vévodová MartinaAK Perná9000:29:4335
2ŽJ4069Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:5531
2ZA4147Weissová ZuzanaGumárny Zubří8700:30:1531
2MJ4261Krejčí JiříPrdlavka Modřice9000:30:2531
11MB4323Kaňa PetrTJ Kostice6400:30:3015
1MD4449Bílek JanBrankovice9300:30:3127
22MA4577Kašpárek PetrOrel Veřovice7600:30:334
23MA4664Havránek MiroslavHlinsko pod Hostýnem8400:30:393
12MB4760Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:30:4314
13MB4814Odvrša Pavel-6200:30:4513
1MD492Plánka VojtěchOrel Velké Karlovice4800:30:5035
24MA5078Marek MiroslavOrel Veřovice8100:30:512
25MA51103Bolek JanOrel Zašová8000:30:521
1ŽD5241Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:30:5827
1ŽC5336Vaněčková LadaSK Štípa - Zlín6200:30:5935
14MB5495Janek Petr-6200:31:2012
26MA5548Bílek IvoBrankovice7400:31:311
6MC5637Prokop JiříKonty G Zlín5600:31:4020
2MD5755Vodička JanMK Radslavice4500:31:4431
7MC5842Musil LadislavSK Slavičín5600:31:4819
8MC598Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:32:1218
27MA6070Šerý PavelZruč - Senec7100:32:161
15MB6135Musiálek JiříSviadnov6800:32:1711
28MA6274Maňák JaroslavZlín7200:32:231
3MD6334Lanta JiříMaratonstav Úpice4400:32:2427
3ZA6486Sadílková ZuzanaEkodrill7800:32:4127
29MA65107Bambušek Zbyněk-7600:32:451
30MA6681Dostál PavelDracy7000:32:481
16MB6730Lubínek LubomírZlín6000:32:5210
2ŽC6889Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:33:1131
17MB6931Zeman ZdeněkVšechovice6800:33:199
4ZA7092Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:33:2024
5ZA7171Stehlíková JitkaSportcentrum Zapletal Kroměříž7600:33:4122
1ZB7268Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:33:5035
4MD7315Fejgl ZdeněkBK Vratimov4200:33:5924
5MD7426Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:34:0522
2MD75100Mark TomášDDŠ Zahájené9400:34:1024
31MA7690Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:34:211
18MB7750Střílka Stanislav-6600:34:338
9MC7865Chytil VladimírCETRIS Hranice5000:34:3917
6ZA7998Javorová LucieHvozdná8700:34:58-
32MA8020Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7400:35:281
3ŽC814Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5400:36:0127
1ME8219Zálešák FrantišekKD Havířov3700:36:0235
7ZA8397Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:36:1020
4ŽC8452Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:36:2324
3ŽJ8566Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:36:2424
33MA8688Vodák JiříSmart Team Olomouc7100:36:311
34MA87106Bambušek Petr-7200:36:331
4ŽJ8894Dřímalová MartinaPřerov8900:36:4222
19MB8933Hádek AlešAČR6800:36:527
10MC9032Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5500:37:0816
2ME915Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:37:4131
6MD92102Bejdák SilvestrOrel Bystřice pod Hostýnem4300:37:4620
3ME9354Kousal OldřichSK Přerov3800:38:2727
11MC941Macura Milan-5300:38:3915
4ME9510Kubík JosefPtačina Adamov3800:38:4324
20MB9587Říha PetrSmart Team Olomouc6800:38:436
5ŽC9711Tvrdá ZdeňkaTJ Chropyně5600:38:4922
12MC9867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:39:5514
5ME9922Vopička Zdeněk-3600:40:0722
13MC10013Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4900:40:3013
6ME10124Knebl VladislavToma Otrokovice3500:40:4620
3MD102101Hanák MichalDDŠ Zahájené9300:40:5622
4MD10399Horváth ZoltánDDŠ Zahájené9400:40:5720
21MB10463Domanský ZbyněkSFŘ Zlín6300:41:185
6ŽC1059Rotreklová VladimíraX-Air Ostrava6300:41:3920
5MD106104Janek Dominik-0100:57:2619
7ŽC107105Janková Olga-5500:57:2719

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Pěkná trať, vlídné počasí, luxusní sprchy v cíli, dobrý gulášek a netradiční program uspořádaný AČR :-) Celkově velmi vydařený závod. Díky.
ludek.bednarz
Připojuji se, hezký závod a příjemné překvapení v cíli - sprchy byly báječné!!!
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód