Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Hodkovice nad Nisou - Ještěd

2.8.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Hodkovice nad Nisou - Ještěd
  • datum konání: 2.8.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Hodkovice nad Nisou - náměstí
11:00 hod

Přihlášky

v den závodu od 9:00 do 10:30 hodin

Startovné

80 Kč

Popis tratě

14,2 km, 790 m převýšení
silnice 15%, lesní a polní cesty 85%
na trati jsou dva seběhy:
1. cca 600 m, prudký, přehledný, travnatý
2. cca 300 m, mírný, částečně kamenitý s kořeny

Ceny pro vítěze

věcné obdrží první tři závodníci v každé kategorii v celkové hodnotě cca 25.000 Kč, finanční obdrží 1. až 6. muž v absolutním pořadí a 1. až 3. žena v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Roman Koucký: 602 265 857, 482 317 861, roman.koucky@akuma.cz
Zdeněk Zoubek: 724 689 168, zdenek.zoubek@partners.cz
Jiří Urbánek: 485 120 633, geoline@geoline.org

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

roman.koucky@akuma.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1872Prokůpek ŠtěpánČKS SKI Jilemnice8901:08:16105
2MJ2771Pšenička JakubČKS SKI Jilemnice9101:11:2693
3MJ4673Hebelka JakubČKS SKI Jilemnice9301:15:5181
4MJ6870Hásek JanSKI klub Jablonec n. Nisou9101:20:5572
5MJ7115Krejčí JiříPrdlavka Modřice9001:21:4966
6MJ7286Votava MichalVrchlabí9001:22:2860
7MJ8895Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:27:2257
Juniorky 19 let a mladší (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7878Horká LudmilaHSK Benecko9201:23:47105
2ŽJ9999Weissová GabrielaX-Air Ostrava9101:33:1393
3ŽJ108108Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:41:0981
Muži A 20-39 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Mrázek JanPSK Olymp Praha8101:00:35105
2MA3106Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:01:5393
3MA462Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:02:2481
4MA548Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:02:3372
5MA687Horálek RadekZdravotník Praha8001:03:0466
6MA785Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7301:03:4960
7MA1036Erben LiborSG Jablonec nad Nisou8301:05:3157
8MA11100Berka RadimKozákov8201:06:1454
9MA123Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:06:4251
10MA13112Dobšíček PavelSK Hronov8001:06:4848
11MA1427Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6901:07:0445
12MA1531Jakoubek TomášSKI Jablonec nad Nisou7901:07:3742
13MA1763Urbánek PetrAC Slovan Liberec8101:07:5839
14MA1932Jakoubek MatějSKI klub Jablonec n. Nisou8201:08:2336
15MA3326Valter DaliborKBP Jablonec nad Nisou6901:13:2533
16MA354Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:13:5730
17MA4120Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:14:4627
18MA4337Pleva ZdeněkTeam Česká Tlama8301:15:2224
19MA4479Řemínek MatějAC Choceň8601:15:2821
20MA4983Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:16:0618
21MA52102Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:16:1915
22MA546Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6901:16:3412
23MA5665Pojman TomášKladiva Pardubice7901:17:209
24MA6498Wiedeman RenéSokol Podlázky7301:19:516
25MA6766Kubeček JáchymHorolezecký klub Pardubice7201:20:413
26MA7567Kaplan JaroslavHorolezecký klub Pardubice7801:23:193
27MA86115Pěnička SlavomírHodkovice nad Mohelkou8101:26:453
28MA90111Drbohlav TomášASA Turnov7701:28:563
Muži B 40-49 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB8117Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:04:17105
2MB941Holický MilanPardubice6501:05:1593
3MB2434Jančík BořekSVARTES Hořice6401:10:0281
4MB2691Prokůpek AlešSki Jilemnice6601:10:5872
5MB29110Karlík MichalLoko Trutnov6401:12:2766
6MB3055Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:12:4160
7MB3682Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:13:5857
8MB3713Zoubek JiříSCWS Lučany6501:14:1654
9MB3854Kaván LubomírChřibská6101:14:1851
10MB4057Čechlovský MartinVratislavice6501:14:3948
11MB4768Petrouš FrantišekSK Včelná6201:15:5245
12MB4816Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6401:16:0042
13MB5076Pergner PetrZámek Dobříš6101:16:1039
14MB5311Frabša MichalTJ KOVO Praha6501:16:3036
15MB5861Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:18:1233
16MB5956Svoboda PetrMAX TRI Liberec6001:18:3330
17MB6077Štefek JaroslavCS Maraton Team6201:18:4727
18MB6325Luberda PetrDvtech.cz České Budějovice6501:19:3524
19MB6988Šíp LadislavSCMT Liberec6401:21:1021
20MB7089Tomsa PavelDoubrava6201:21:2118
21MB7350Matějovský PavelAVC Praha6501:22:3915
22MB8042Petrouš I.Praha6701:24:1812
23MB817Dumek VáclavJiskra Tanvald6201:24:239
24MB8294Drbohlav BohumilJablonec n. N.6301:24:336
25MB8758Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:27:203
26MB8953Beznoska KamilČermná6301:28:013
27MB10452Mašek RomanNovis TK Praha6101:37:373
Muži C 50-59 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC239Smrčka MilošBK Říčany5401:01:37105
2MC2360Gombita JosefMost5801:09:5393
3MC2514Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:10:3981
4MC315Krupka MilanTJ Rumburk5601:13:0772
5MC392Flegl VlastimilBrtev5301:14:3266
6MC4596Blažek JosefTJ Alšovice5801:15:4660
7MC5146Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:16:1757
8MC5580Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:17:0354
9MC5724Gregor JaroslavAC OH Praha5101:17:3451
10MC6218Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:19:0848
11MC65118Menšík JanJablonec nad Nisou5601:20:0545
12MC6638Hájek FrantišekFGT Stolany4901:20:4042
13MC7433Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:23:0539
14MC7675Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:23:2536
15MC7721Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:23:2633
16MC8497Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:25:3130
17MC9128Jelínek KarelRadlík5101:29:3527
18MC9384Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:30:2324
19MC9545Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:30:5621
20MC9851Švidernoch MilanX-Air Ostrava5801:32:4918
21MC105101Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:38:1315
22MC10643Sedlák JiříPřelouč5801:38:3812
23MC11093Michler PetrLiga 100 Praha5501:43:409
24MC112113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:46:506
25MC11578Bláha EduardED Motol5201:49:353
Muži D 60-69 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2247Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:09:35105
2MD2849Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:11:3393
3MD3264Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:13:1381
4MD3419Němec JiříLOCKAR4801:13:4172
5MD6192Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:19:0066
6MD85104Vodička JanMK Radslavice4501:26:2560
7MD9229Groh StanislavAC Vrchlabí4601:29:5457
8MD9740Tučný JanMK Pardubice4701:32:1254
9MD10923Čech KarelSF Praha4501:43:2351
10MD111105Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:46:1248
11MD116103Čepelka OldřichTima Liberec4801:51:1345
12MD11812Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:54:3542
Muži E 70 let a starší (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME11381Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:47:55105
Ženy A 20-34 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA168Fenclová MartaAC Pardubice7601:07:49105
2ZA2035Erbenová HelenaSKP Jablonex Jablonec nad Nisou7901:08:5893
3ZA2169Moravcová KláraSKI Club Jablonec nad Nisou8301:09:1781
4ZA4299Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:14:5072
5ZA101116Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:34:2466
6ZA107114Peničková Jitka Hodkovice nad Mohelkou8201:40:0460
Ženy B 35-44 let (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7944Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:23:59105
2ZB94109Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:30:2893
Ženy C 45 let a starší (trať 14,2 km, 790 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC8317Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:24:46105
2ZC9610Suchanová PavlaKovo Praha6301:31:2193
3ZC10030Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:33:32105
4ZC1021Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:35:4381
5ZC10390Frantová ZuzanaRokycany6301:36:5372
6ZC114108Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:48:5866
7ZC1179Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:54:3060
Trať 14,2 km, 790 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Mrázek JanPSK Olymp Praha8101:00:35105
1MC239Smrčka MilošBK Říčany5401:01:37105
2MA3106Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:01:5393
3MA462Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8501:02:2481
4MA548Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:02:3372
5MA687Horálek RadekZdravotník Praha8001:03:0466
6MA785Lajtkep PetrAC Slovan Liberec7301:03:4960
1MB8117Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6801:04:17105
2MB941Holický MilanPardubice6501:05:1593
7MA1036Erben LiborSG Jablonec nad Nisou8301:05:3157
8MA11100Berka RadimKozákov8201:06:1454
9MA123Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:06:4251
10MA13112Dobšíček PavelSK Hronov8001:06:4848
11MA1427Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6901:07:0445
12MA1531Jakoubek TomášSKI Jablonec nad Nisou7901:07:3742
1ZA168Fenclová MartaAC Pardubice7601:07:49105
13MA1763Urbánek PetrAC Slovan Liberec8101:07:5839
1MJ1872Prokůpek ŠtěpánČKS SKI Jilemnice8901:08:16105
14MA1932Jakoubek MatějSKI klub Jablonec n. Nisou8201:08:2336
2ZA2035Erbenová HelenaSKP Jablonex Jablonec nad Nisou7901:08:5893
3ZA2169Moravcová KláraSKI Club Jablonec nad Nisou8301:09:1781
1MD2247Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:09:35105
2MC2360Gombita JosefMost5801:09:5393
3MB2434Jančík BořekSVARTES Hořice6401:10:0281
3MC2514Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:10:3981
4MB2691Prokůpek AlešSki Jilemnice6601:10:5872
2MJ2771Pšenička JakubČKS SKI Jilemnice9101:11:2693
2MD2849Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4801:11:3393
5MB29110Karlík MichalLoko Trutnov6401:12:2766
6MB3055Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:12:4160
4MC315Krupka MilanTJ Rumburk5601:13:0772
3MD3264Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:13:1381
15MA3326Valter DaliborKBP Jablonec nad Nisou6901:13:2533
4MD3419Němec JiříLOCKAR4801:13:4172
16MA354Dumek VáclavJiskra Tanvald8701:13:5730
7MB3682Havlíček IvoLánov - Krkonoše6601:13:5857
8MB3713Zoubek JiříSCWS Lučany6501:14:1654
9MB3854Kaván LubomírChřibská6101:14:1851
5MC392Flegl VlastimilBrtev5301:14:3266
10MB4057Čechlovský MartinVratislavice6501:14:3948
17MA4120Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7801:14:4627
4ZA4299Poborská HelenaPSK Olymp Praha7801:14:5072
18MA4337Pleva ZdeněkTeam Česká Tlama8301:15:2224
19MA4479Řemínek MatějAC Choceň8601:15:2821
6MC4596Blažek JosefTJ Alšovice5801:15:4660
3MJ4673Hebelka JakubČKS SKI Jilemnice9301:15:5181
11MB4768Petrouš FrantišekSK Včelná6201:15:5245
12MB4816Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6401:16:0042
20MA4983Novák LukášAC SAKÉ Kateřinky8201:16:0618
13MB5076Pergner PetrZámek Dobříš6101:16:1039
7MC5146Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:16:1757
21MA52102Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8201:16:1915
14MB5311Frabša MichalTJ KOVO Praha6501:16:3036
22MA546Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6901:16:3412
8MC5580Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:17:0354
23MA5665Pojman TomášKladiva Pardubice7901:17:209
9MC5724Gregor JaroslavAC OH Praha5101:17:3451
15MB5861Tomíček JosefČSK Vysoké nad Jizerou5901:18:1233
16MB5956Svoboda PetrMAX TRI Liberec6001:18:3330
17MB6077Štefek JaroslavCS Maraton Team6201:18:4727
5MD6192Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:19:0066
10MC6218Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5501:19:0848
18MB6325Luberda PetrDvtech.cz České Budějovice6501:19:3524
24MA6498Wiedeman RenéSokol Podlázky7301:19:516
11MC65118Menšík JanJablonec nad Nisou5601:20:0545
12MC6638Hájek FrantišekFGT Stolany4901:20:4042
25MA6766Kubeček JáchymHorolezecký klub Pardubice7201:20:413
4MJ6870Hásek JanSKI klub Jablonec n. Nisou9101:20:5572
19MB6988Šíp LadislavSCMT Liberec6401:21:1021
20MB7089Tomsa PavelDoubrava6201:21:2118
5MJ7115Krejčí JiříPrdlavka Modřice9001:21:4966
6MJ7286Votava MichalVrchlabí9001:22:2860
21MB7350Matějovský PavelAVC Praha6501:22:3915
13MC7433Hovorka KarelTJ Petřiny Praha5101:23:0539
26MA7567Kaplan JaroslavHorolezecký klub Pardubice7801:23:193
14MC7675Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:23:2536
15MC7721Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:23:2633
1ŽJ7878Horká LudmilaHSK Benecko9201:23:47105
1ZB7944Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:23:59105
22MB8042Petrouš I.Praha6701:24:1812
23MB817Dumek VáclavJiskra Tanvald6201:24:239
24MB8294Drbohlav BohumilJablonec n. N.6301:24:336
1ZC8317Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:24:46105
16MC8497Palas JaroslavJablonec nad Nisou5301:25:3130
6MD85104Vodička JanMK Radslavice4501:26:2560
27MA86115Pěnička SlavomírHodkovice nad Mohelkou8101:26:453
25MB8758Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:27:203
7MJ8895Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:27:2257
26MB8953Beznoska KamilČermná6301:28:013
28MA90111Drbohlav TomášASA Turnov7701:28:563
17MC9128Jelínek KarelRadlík5101:29:3527
7MD9229Groh StanislavAC Vrchlabí4601:29:5457
18MC9384Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:30:2324
2ZB94109Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:30:2893
19MC9545Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:30:5621
2ZC9610Suchanová PavlaKovo Praha6301:31:2193
8MD9740Tučný JanMK Pardubice4701:32:1254
20MC9851Švidernoch MilanX-Air Ostrava5801:32:4918
2ŽJ9999Weissová GabrielaX-Air Ostrava9101:33:1393
3ZC10030Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:33:32105
5ZA101116Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:34:2466
4ZC1021Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:35:4381
5ZC10390Frantová ZuzanaRokycany6301:36:5372
27MB10452Mašek RomanNovis TK Praha6101:37:373
21MC105101Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:38:1315
22MC10643Sedlák JiříPřelouč5801:38:3812
6ZA107114Peničková Jitka Hodkovice nad Mohelkou8201:40:0460
3ŽJ108108Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:41:0981
9MD10923Čech KarelSF Praha4501:43:2351
23MC11093Michler PetrLiga 100 Praha5501:43:409
10MD111105Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:46:1248
24MC112113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:46:506
1ME11381Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:47:55105
6ZC114108Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:48:5866
25MC11578Bláha EduardED Motol5201:49:353
11MD116103Čepelka OldřichTima Liberec4801:51:1345
7ZC1179Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:54:3060
12MD11812Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:54:3542

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 92%
Zvolená trasa závodu: 98%
Značení závodu: 98%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 95%
Celkový dojem ze závodu: 95%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
94%

Názory na závod

Výborný závod, druhá občerstvovačka byla milým překvapením, přišla vhod, navíc nějaký lepší ionťák či šťáva, osvěžující. A další překvápko sendvič a pak na náměstí! - spousta pečiva, buchet, a nanuky!!! Báječný, díky moc!!! Evina K.
evakollertova
Těžký ale výborný závod, organizátorsky bez chyby. Byl jsem rád, že jsem si tam zazávodil. Organizátorům a soupeřům děkuji za prima sportovní zážitek. Michal Frabša, TJ Kovo Praha
mfrabsa
Náročný super na pěkné trase. Škoda, že na úzké silnici v závěru musí při závodě jezdit auta. Moc nechybělo ke kolizi nebo nehodě. Díky pořadatelům za snahu.
Na to, že to byl po pár letech můj první běžecký závod, že ještě teď nemůžu chodit ze schodů, pro atibiotika na angínu jsem si ještě nedošel.... byl závod supr! Dík pořadatelům! I když jsem byl poslední ve své kategorii :-)
tomas.drbohlav
Závod byl bezvadnej, krásná trať i bohaté občerstvení po závodě - buchty a nanuky byly milým překvapením. Jen připomínám, že Hodkovice nejsou nad Nisou, ale nad Mohelkou, už mě to zmátlo při hledání si spojení do místa závodu. Ahoj, Dáša
Dagmar.Kubrova
Pěkné. Není co dodat.
ip

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód