Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

31.8.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 31.8.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

před budovou MŠ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin na fotbalovém hřišti v Sázavě u Lanškrouna

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel. 731 558 531

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1927

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Vacek Martin6919
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6418
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Stránský Tomáš6514
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Keprtová Miloslava4814
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Žák Jiří7113
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Mannlová Jana8012
Wendlig Miroslav5312
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5611
Doležal Martin7010
Král Josef4010
Šrůtek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Matyášová Jana6510
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Stránská Adéla919
Marek Dalimil609
Ehrig Rudolf489
Čechal Jaroslav618
Borek Petr708
Chaloupková Marie538
Ouřecká Renáta708
Mazač Jaroslav688
Zálešák František378

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ733Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:34:4935
2MJ2649Nechvíl PetrAC Choceň9100:38:4431
3MJ2763Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:38:5427
4MJ3894Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:40:4024
5MJ5347Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:42:5422
6MJ5546Živný MarekLetohrad9100:43:2820
7MJ5936Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:43:4819
8MJ8337Žák MartinSK Nové Město n. M.9600:48:1918
9MJ8538Slonek MatoušSK Nové Město n. M.9700:48:2317
10MJ9734Holek PetrSK Nové Město n. M.9700:54:2916
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3655Vévodová MartinaAK Perná9000:40:3135
2ŽJ6996Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:46:2531
3ŽJ7657Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:46:5927
4ŽJ8924Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:3124
Muži A 20-39 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:5235
2MA289Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:33:1031
3MA331Žák JiříSCOTT - SK Nové Město n. M.7100:33:1927
4MA454Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:34:0824
5MA822Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:34:5322
6MA923Bielčik PetrLichkov7100:36:1520
7MA1190Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:36:3019
8MA14104Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:36:5818
9MA2860Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:39:0217
10MA3143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:1516
11MA3279Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:39:2415
12MA40106Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:41:2214
13MA4572Chlup JiříTJ Rychnov7000:41:5613
14MA4671Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:42:0412
15MA4735Vambera TomášSK Nové Město n. M.8800:42:2811
16MA5199Marhold LubošChoceň7700:42:5110
17MA6261Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:44:489
18MA6659Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:45:428
19MA7187Sejkora PatrikLanškroun7800:46:337
20MA8273Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:48:136
21MA96105Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:54:265
Muži B 40-49 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB525Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:2435
2MB618Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:3931
3MB10107Tichý PavelAC Náchod6300:36:2827
4MB169Valenta MichalAVC Praha6200:37:1724
5MB17100Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:37:3622
6MB1865Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:3920
7MB2517Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:4219
8MB2932Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:39:0718
9MB3366Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:3317
10MB3753Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:40:3416
11MB4393Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:41:4015
12MB484Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:4014
13MB4944Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:42:4113
14MB5295Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:42:5312
15MB5729Krátký LubošLanškroun6200:43:4011
16MB6185Šilar TomášSK Staročernsko6300:44:3110
17MB7064Pečenka LiborKHB Radegast6100:46:319
18MB7276Zdeněk BílýHvězda Pardubice5900:46:388
Muži C 50-59 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC126Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:36:3835
2MC1315Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:36:4931
3MC1521Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:0827
4MC191Flegl VlastimilBrtev5300:37:4124
5MC2212Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:38:0922
6MC2319Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:38:2720
7MC3070Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:39:1319
8MC3413Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:5218
9MC4130Hájek FrantišekFGT Stolany4900:41:2617
10MC4210Černý VladimírHAC Praha5200:41:3416
11MC44103Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:41:4615
12MC6480Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:45:3414
13MC65102Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:45:3713
14MC735Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:46:4812
15MC7877Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:47:1611
16MC8050Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:47:5510
17MC8667Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:48:479
18MC8798Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:48:588
19MC8897Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:297
20MC9342Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:51:486
21MC9875Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:175
22MC10674Wendlig MiroslavSokol Luková5301:12:534
Muži D 60-69 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD202Krátký FrantišekViking Králiky4300:37:4535
2MD2414Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:4131
3MD5668Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:3027
4MD5858Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:4224
5MD6891Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:46:0722
6MD9126Bielčik JindřichLichkov4000:50:4220
7MD10027Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:57:1019
Muži E 70 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6384Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:45:3335
2ME9516Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:54:0631
3ME10540Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:12:3827
Ženy A 20-34 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA217Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:38:0035
2ZA5083Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:42:4531
3ZA6062Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:1327
4ZA6741Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:5124
5ZA7939Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:3822
6ZA8156Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:48:0020
7ZA9088Stříhavková PetraAC Choceň7900:49:5819
Ženy B 35-44 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3945Barnetová DenisaJablonné n. Orlicí KUS7300:40:4735
2ZB5478Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:43:0331
3ZB7482Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:46:4927
4ZB84101Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:2124
5ZB10292Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:59:2222
Ženy C 45-54 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3581Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:1135
2ŽC7520Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:46:5131
3ŽC778Valentová KvětaAVC Praha5600:47:0827
4ŽC923Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:2224
5ŽC9948Nechvílová MiroslavaChoceň6000:56:3122
6ŽC10152Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:0120
Ženy D 55 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD9451Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:1135
2ZD10386Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:00:0731
3ZD10411Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:06:0227
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA128Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:5235
2MA289Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:33:1031
3MA331Žák JiříSCOTT - SK Nové Město n. M.7100:33:1927
4MA454Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:34:0824
1MB525Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:34:2435
2MB618Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:3931
1MJ733Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:34:4935
5MA822Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:34:5322
6MA923Bielčik PetrLichkov7100:36:1520
3MB10107Tichý PavelAC Náchod6300:36:2827
7MA1190Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:36:3019
1MC126Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:36:3835
2MC1315Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:36:4931
8MA14104Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:36:5818
3MC1521Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:0827
4MB169Valenta MichalAVC Praha6200:37:1724
5MB17100Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:37:3622
6MB1865Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:3920
4MC191Flegl VlastimilBrtev5300:37:4124
1MD202Krátký FrantišekViking Králiky4300:37:4535
1ZA217Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:38:0035
5MC2212Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:38:0922
6MC2319Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:38:2720
2MD2414Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:38:4131
7MB2517Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:38:4219
2MJ2649Nechvíl PetrAC Choceň9100:38:4431
3MJ2763Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:38:5427
9MA2860Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:39:0217
8MB2932Macíček MiroslavDODO Kopřivnice6100:39:0718
7MC3070Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:39:1319
10MA3143Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:1516
11MA3279Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:39:2415
9MB3366Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:3317
8MC3413Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:5218
1ŽC3581Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:40:1135
1ŽJ3655Vévodová MartinaAK Perná9000:40:3135
10MB3753Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:40:3416
4MJ3894Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:40:4024
1ZB3945Barnetová DenisaJablonné n. Orlicí KUS7300:40:4735
12MA40106Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:41:2214
9MC4130Hájek FrantišekFGT Stolany4900:41:2617
10MC4210Černý VladimírHAC Praha5200:41:3416
11MB4393Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:41:4015
11MC44103Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:41:4615
13MA4572Chlup JiříTJ Rychnov7000:41:5613
14MA4671Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:42:0412
15MA4735Vambera TomášSK Nové Město n. M.8800:42:2811
12MB484Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:42:4014
13MB4944Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:42:4113
2ZA5083Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:42:4531
16MA5199Marhold LubošChoceň7700:42:5110
14MB5295Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:42:5312
5MJ5347Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:42:5422
2ZB5478Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:43:0331
6MJ5546Živný MarekLetohrad9100:43:2820
3MD5668Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:3027
15MB5729Krátký LubošLanškroun6200:43:4011
4MD5858Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:43:4224
7MJ5936Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:43:4819
3ZA6062Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:1327
16MB6185Šilar TomášSK Staročernsko6300:44:3110
17MA6261Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:44:489
1ME6384Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:45:3335
12MC6480Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:45:3414
13MC65102Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5600:45:3713
18MA6659Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:45:428
4ZA6741Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:45:5124
5MD6891Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:46:0722
2ŽJ6996Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:46:2531
17MB7064Pečenka LiborKHB Radegast6100:46:319
19MA7187Sejkora PatrikLanškroun7800:46:337
18MB7276Zdeněk BílýHvězda Pardubice5900:46:388
14MC735Švidernoch MilanX-Air Ostrava5800:46:4812
3ZB7482Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:46:4927
2ŽC7520Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:46:5131
3ŽJ7657Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:46:5927
3ŽC778Valentová KvětaAVC Praha5600:47:0827
15MC7877Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:47:1611
5ZA7939Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:47:3822
16MC8050Sadílek VáclavAtletika Albrechtice5000:47:5510
6ZA8156Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8800:48:0020
20MA8273Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7300:48:136
8MJ8337Žák MartinSK Nové Město n. M.9600:48:1918
4ZB84101Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:2124
9MJ8538Slonek MatoušSK Nové Město n. M.9700:48:2317
17MC8667Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:48:479
18MC8798Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:48:588
19MC8897Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:297
4ŽJ8924Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:49:3124
7ZA9088Stříhavková PetraAC Choceň7900:49:5819
6MD9126Bielčik JindřichLichkov4000:50:4220
4ŽC923Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:2224
20MC9342Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:51:486
1ZD9451Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:1135
2ME9516Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:54:0631
21MA96105Krátký JaroslavAtletika Albrechtice7800:54:265
10MJ9734Holek PetrSK Nové Město n. M.9700:54:2916
21MC9875Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:175
5ŽC9948Nechvílová MiroslavaChoceň6000:56:3122
7MD10027Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:57:1019
6ŽC10152Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:0120
5ZB10292Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:59:2222
2ZD10386Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:00:0731
3ZD10411Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:06:0227
3ME10540Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:12:3827
22MC10674Wendlig MiroslavSokol Luková5301:12:534

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód