Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jilemnice - Žalý

20.9.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jilemnice - Žalý
  • datum konání: 20.9.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Jilemnice-náměstí před radnicí 14:00 hod

Popis tratě

10 km, převýšení 564 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Stanislav Henych, K Břízkám 51, 514 01 Jilemnice, mob: 606 530 627, byt: 481 544 622

Internetové stránky

http://www.skijilemnice.cz

E-mailová adresa

henych@intersport.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
22.9.2018Jilemnice - Žalý-
23.9.2017Jilemnice - Žalý105
17.9.2016Jilemnice - Žalý90
19.9.2015Jilemnice - Žalý108
20.9.2014Jilemnice - Žalý107
21.9.2013Jilemnice - Žalý106
22.9.2012Jilemnice - Žalý137
17.9.2011Jilemnice - Žalý147
18.9.2010Jilemnice - Žalý356
26.9.2009Jilemnice - Žalý133
22.9.2007Jilemnice - Žalý135
23.9.2006Jilemnice - Žalý145
17.9.2005Jilemnice - Žalý143
18.9.2004Jilemnice - Žalý104
18.6.2000Jilemnice - Žalý69
12.7.1997Jilemnice - Žalý62
17.8.1996Jilemnice - Žalý - kvalifikace na MS93
23.9.1995Jilemnice - Žalý74
24.9.1994Jilemnice - Žalý86
25.9.1993Jilemnice - Žalý86
26.9.1992Jilemnice - Žalý123
28.9.1991Jilemnice - Žalý53
20.9.1987Jilemnice - Žalý74
20.9.1986Jilemnice - Žalý116

Statistika závodu Jilemnice - Žalý

  • ročníků: 25
  • závodníků na všech ročnících: 2652

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Trejbal Karel5118
Javůrek Jiří4817
Brunclík Ivo5815
Kožnar Aleš6615
Paulů Blanka5414
Šimůnek Jaromír5513
Svoboda Petr6813
Metelka Josef4413
Votoček Filip8413
Berka Radim8212
Vraštilová Miloslava5612
Grohová Jaroslava5112
Havlíček Zdeněk3512
Berka Martin8511
Marek František4111
Kynčlová Dagmar7211
Klampflová Eva6410
Kynčl Stanislav6410
Tučný Jan4710
Flegl Vlastimil8610
Šubrt Jan689
Dvořák Jiří639
Flegl Vlastimil539
Pechek František539
Harcubová Jana689
Koucký Roman639
Jelínek Karel519
Augustin František618
Šteinc Ludvík418
Vacarda Vladimír598
Kadavý Jan478
Stuchlík Zdeněk508
Haman Václav818
Jelen Petr688
Jančík Bořek648
Buchar Jan338
Knápek Ladislav618
Randáková Helena747
Šrutek Stanislav587
Dlab Ladislav707
Skalický Roman717
Veselý Pavel667
Ulich Petr687
Šmída Oldřich487
Miles Petr377
Novotný Jiří717
Janata Karel927
Palas Jaroslav537
Vaněk Petr617

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dorostenci 16-17 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1619Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:45:2681
2MD35121Šír ZbyněkHSK Benecko9000:49:0057
3MD39107Petrásek DavidKrkonoše Vrchlabí9200:49:2554
4MD53106Luňák HynekKrkonoše Vrchlabí9200:51:2348
5MD6647Kobrle AlešOK Jilemnice9100:53:0245
6MD71120Janata KarelHSK Benecko9200:54:0142
7MD8492Štěpánek JanTJ Semily9200:55:4333
8MD9391Doležal JakubTJ Semily9100:57:1130
Junioři 18-19 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ990Prášil VojtěchSKI klub Jablonec n. Nisou9000:43:44105
2MJ13109Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:44:5693
3MJ2199Vozka PavelOLFIN Trutnov8900:46:5172
4MJ28108Janeček PavelKrokonoše Vrchlabí9000:48:0966
5MJ3042Zahula VítSKI klub Jablonec n. Nisou9000:48:1660
6MJ5262Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:51:1851
7MJ7693Votava MichalSpartak Vrchlabí9000:54:3039
8MJ7959Trojan JosefČKS SKI Jilemnice 00:54:4036
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,8 km, 380 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1633Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:36:14105
2ŽJ2637Skrbková TerezaSKI klub Jablonec8900:37:1193
3ŽJ337Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:37:4881
4ŽJ4640Holubová PetraOlfin Car Vella Trutnov9000:37:5672
5ŽJ5638Blažková KláraSKI klub Jablonec nad Nisou9000:38:5066
6ŽJ6636Knopová MarkétaSKI Jablonec nad Nisou9000:39:0660
7ŽJ7634Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:39:5857
8ŽJ8273Petrová IvanaLSK Lomnice nad Popelkou8900:42:4654
9ŽJ934Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:44:2651
10ŽJ10639Švejdová KateřinaSKI klub Jablonec n. Nisou9000:45:5548
11ŽJ11274Maturová LucieLSK Lomnice nad Popelkou9000:50:1145
12ŽJ12635Kožíšková JindraČKS SKI Jilemnice8900:50:1342
Muži A 20-39 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Brýdl PavelPearl Izumi Nové Město na Moravě8000:41:03105
2MA239Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:4593
3MA355Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:4981
4MA448Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:43:0072
5MA688Berka MartinKozákov8500:43:1566
6MA7124Čivrný JiříAC Semily8000:43:2360
7MA10118Mikuš MartinLSK Lomnice nad Popelkou8200:43:5557
8MA1158Horálek RadekZdravotník Praha8000:44:1154
9MA1231Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3051
10MA1426Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:45:0548
11MA1732Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:45:5245
12MA1986Berka RadimKozákov8200:46:4142
13MA2217Havlíček RostislavJilemnice 00:46:5239
14MA2367Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:47:0036
15MA271Benák JanHradec Králové8200:47:5733
16MA31103Krásný PavelMladá Boleslav7500:48:1930
17MA3278Novotný JiříKateřinky7100:48:2727
18MA4265Soukup KarelSki Jilemnice7200:49:4124
19MA43104Krásný PetrZlaté Pruty team7500:49:4921
20MA47110Mach MartinPraha8200:50:3418
21MA5133Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:51:0715
22MA5566Krátký ZdeněkVesna Janské Lázně7800:51:3512
23MA56116Schejbal PetrLiberec7100:51:459
24MA5756Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:516
25MA595Nedvídek AlešSE4-TEAM Turnov8000:51:573
26MA7052Wohanka PavelOB Vrchlabí 00:53:573
27MA75119Votoček FilipJilemnice8400:54:293
28MA78117Bergr TomášLSK Lomnice nad Popelkou7100:54:313
29MA8051Štregl PetrOB Vrchlabí7300:54:453
30MA8197Štýbr KarelBenátky nad Jizerou7000:54:513
31MA100100Ocetník PetrAllianz 00:58:523
32MA10275Černík MiroslavMarpole MTB Vrchlabí7500:59:173
33MA10887Štefek RichardSolnice7401:02:233
34MA11120Novák Janneregistrován 01:05:183
Muži B 40-49 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB581Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:43:03105
2MB836Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:3793
3MB1513Holický MilanPardubice6500:45:2281
4MB1818Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:46:3272
5MB20113Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:4466
6MB2523Jančík BořekSVARTES Hořice6400:47:3160
7MB2925Mrva PavelPopovice6000:48:1557
8MB3482Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:48:4754
9MB37111Tomíček JosefČSK Vysoké5900:49:1251
10MB3883Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:49:1748
11MB447Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:49:5145
12MB4610Kaván LubomírChřibská6100:50:1642
13MB62115Šubrt JanHorní Sytová6800:52:2939
14MB6928Falta VladanJičín6700:53:5336
15MB7212Beznoska KamilČermná6300:54:0133
16MB7463Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:54:2030
17MB7727Jelen PetrSKI Jilemnice6800:54:3127
18MB822Macháč KarelČKS SKI Jilemnice6800:55:2824
19MB8524Blažek VladimírSKI Klub Jablonec6800:55:5621
20MB8629Eppert RomanCanis Team5900:56:0718
21MB8753Vacek Vladimírneregistrován 00:56:1915
22MB9250Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6100:57:0712
23MB9545Kožnar AlešSKI Jilemnice6600:57:379
24MB9644Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:57:446
25MB9911Augustin FrantišekSKI Jilemnice6100:58:373
26MB10198Klenor JanSKI Jilemnice6600:58:523
27MB109122Mrázek OldřichDGP6201:02:533
28MB11469Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:06:203
29MB11594Myška PetrTechnika Praha6201:06:483
30MB11846Balihar JiříSo Nová Paka5901:09:093
31MB12057Hanč JaroslavVrchlabí6701:09:573
Muži C 50-59 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2471Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:47:16105
2MC264Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:5493
3MC3396Gombita JosefMost5800:48:3281
4MC363Flegl VlastimilBrtev5300:49:0572
5MC41123Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:49:3766
6MC456Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:49:5460
7MC498Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:4757
8MC58125Blažek JosefTJ Alšovice5800:51:5454
9MC6464Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5600:52:5051
10MC659Černý VladimírHAC Praha5200:53:0048
11MC6816Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:53:4645
12MC7340Hájek FrantišekFGT Stolany4900:54:0442
13MC8980Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:3239
14MC9085Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:56:4636
15MC9149Stuchlík ZdeněkKoncept HK5000:56:4933
16MC9743Zahula JanČD Tanvald5000:58:0130
17MC10522Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5101:00:5527
18MC10654Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:01:5424
19MC11041Musil LadislavSK Slavičín - atletika5601:04:3521
Muži D 60-69 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4077Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:32105
2MD5095Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:0093
3MD6789Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:53:2481
4MD8321Leszkow PetrMaraton-klub Hlinsko4400:55:3272
5MD12230Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:11:2466
Muži E 70 let a starší (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME117105Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:07:29105
Ženy A 20-34 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA48102Randáková HelenaSKI Jilemnice7400:50:45105
2ZA6060Tolarová SoňaSKI Jablonec nad Nisou8700:51:5793
3ZA6370Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:52:4481
4ZA8861Rösslerová ZuzanaSKI Jablonec nad Nisou8700:56:2572
5ZA9476Jiřičková SimonaSKI Jilemnice8400:57:2266
6ZA113112Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:05:4060
7ZA12168Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:10:4157
Ženy B 35-44 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6074Piklová AliceVětřní7300:51:57105
2ZB9884Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:58:2193
3ZB103114Harcubová JanaSki Jilemnice6800:59:2881
Ženy C 45-54 let (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC54101Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:27105
2ŽC10473Halešová DanaSK Vltava Český Krumlov5700:59:4593
3ŽC10772Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:01:5681
4ŽC11214Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:05:2672
5ŽC11615Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5401:07:0766
6ŽC12335Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:15:1960
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km, 564 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD11938Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:09:45105
Trať 7,8 km, 380 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1633Henclová RadkaNové Město nad Metují9000:36:14105
2ŽJ2637Skrbková TerezaSKI klub Jablonec8900:37:1193
3ŽJ337Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:37:4881
4ŽJ4640Holubová PetraOlfin Car Vella Trutnov9000:37:5672
5ŽJ5638Blažková KláraSKI klub Jablonec nad Nisou9000:38:5066
6ŽJ6636Knopová MarkétaSKI Jablonec nad Nisou9000:39:0660
7ŽJ7634Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:39:5857
8ŽJ8273Petrová IvanaLSK Lomnice nad Popelkou8900:42:4654
9ŽJ934Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:44:2651
10ŽJ10639Švejdová KateřinaSKI klub Jablonec n. Nisou9000:45:5548
11ŽJ11274Maturová LucieLSK Lomnice nad Popelkou9000:50:1145
12ŽJ12635Kožíšková JindraČKS SKI Jilemnice8900:50:1342
Trať 10 km, 564 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Brýdl PavelPearl Izumi Nové Město na Moravě8000:41:03105
2MA239Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:41:4593
3MA355Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:4981
4MA448Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:43:0072
1MB581Kynčl StanislavOK Jilemnice6400:43:03105
5MA688Berka MartinKozákov8500:43:1566
6MA7124Čivrný JiříAC Semily8000:43:2360
2MB836Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:3793
1MJ990Prášil VojtěchSKI klub Jablonec n. Nisou9000:43:44105
7MA10118Mikuš MartinLSK Lomnice nad Popelkou8200:43:5557
8MA1158Horálek RadekZdravotník Praha8000:44:1154
9MA1231Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:44:3051
2MJ13109Galandák MichalKrkonoše Vrchlabí8900:44:5693
10MA1426Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:45:0548
3MB1513Holický MilanPardubice6500:45:2281
1MD1619Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:45:2681
11MA1732Nesvadba PetrČSK Vysoké nad Jizerou8600:45:5245
4MB1818Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:46:3272
12MA1986Berka RadimKozákov8200:46:4142
5MB20113Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:46:4466
3MJ2199Vozka PavelOLFIN Trutnov8900:46:5172
13MA2217Havlíček RostislavJilemnice 00:46:5239
14MA2367Balatka MiroslavSKP Jablonex8200:47:0036
1MC2471Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5500:47:16105
6MB2523Jančík BořekSVARTES Hořice6400:47:3160
2MC264Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:47:5493
15MA271Benák JanHradec Králové8200:47:5733
4MJ28108Janeček PavelKrokonoše Vrchlabí9000:48:0966
7MB2925Mrva PavelPopovice6000:48:1557
5MJ3042Zahula VítSKI klub Jablonec n. Nisou9000:48:1660
16MA31103Krásný PavelMladá Boleslav7500:48:1930
17MA3278Novotný JiříKateřinky7100:48:2727
3MC3396Gombita JosefMost5800:48:3281
8MB3482Svoboda PetrSKI Jilemnice6800:48:4754
2MD35121Šír ZbyněkHSK Benecko9000:49:0057
4MC363Flegl VlastimilBrtev5300:49:0572
9MB37111Tomíček JosefČSK Vysoké5900:49:1251
10MB3883Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:49:1748
3MD39107Petrásek DavidKrkonoše Vrchlabí9200:49:2554
1MD4077Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:49:32105
5MC41123Vejnar JosefČSKV Vysoké nad Jizerou5700:49:3766
18MA4265Soukup KarelSki Jilemnice7200:49:4124
19MA43104Krásný PetrZlaté Pruty team7500:49:4921
11MB447Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:49:5145
6MC456Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:49:5460
12MB4610Kaván LubomírChřibská6100:50:1642
20MA47110Mach MartinPraha8200:50:3418
1ZA48102Randáková HelenaSKI Jilemnice7400:50:45105
7MC498Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:50:4757
2MD5095Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:0093
21MA5133Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:51:0715
6MJ5262Kubánek MarekPSK Olymp Praha9000:51:1851
4MD53106Luňák HynekKrkonoše Vrchlabí9200:51:2348
1ŽC54101Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:51:27105
22MA5566Krátký ZdeněkVesna Janské Lázně7800:51:3512
23MA56116Schejbal PetrLiberec7100:51:459
24MA5756Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:51:516
8MC58125Blažek JosefTJ Alšovice5800:51:5454
25MA595Nedvídek AlešSE4-TEAM Turnov8000:51:573
2ZA6060Tolarová SoňaSKI Jablonec nad Nisou8700:51:5793
1ZB6074Piklová AliceVětřní7300:51:57105
13MB62115Šubrt JanHorní Sytová6800:52:2939
3ZA6370Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové nad Labem8200:52:4481
9MC6464Balcar PavelSKP Rychnov nad Kněžnou5600:52:5051
10MC659Černý VladimírHAC Praha5200:53:0048
5MD6647Kobrle AlešOK Jilemnice9100:53:0245
3MD6789Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:53:2481
11MC6816Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5300:53:4645
14MB6928Falta VladanJičín6700:53:5336
26MA7052Wohanka PavelOB Vrchlabí 00:53:573
6MD71120Janata KarelHSK Benecko9200:54:0142
15MB7212Beznoska KamilČermná6300:54:0133
12MC7340Hájek FrantišekFGT Stolany4900:54:0442
16MB7463Flegl BohumilSkiboby Dobruška6000:54:2030
27MA75119Votoček FilipJilemnice8400:54:293
7MJ7693Votava MichalSpartak Vrchlabí9000:54:3039
17MB7727Jelen PetrSKI Jilemnice6800:54:3127
28MA78117Bergr TomášLSK Lomnice nad Popelkou7100:54:313
8MJ7959Trojan JosefČKS SKI Jilemnice 00:54:4036
29MA8051Štregl PetrOB Vrchlabí7300:54:453
30MA8197Štýbr KarelBenátky nad Jizerou7000:54:513
18MB822Macháč KarelČKS SKI Jilemnice6800:55:2824
4MD8321Leszkow PetrMaraton-klub Hlinsko4400:55:3272
7MD8492Štěpánek JanTJ Semily9200:55:4333
19MB8524Blažek VladimírSKI Klub Jablonec6800:55:5621
20MB8629Eppert RomanCanis Team5900:56:0718
21MB8753Vacek Vladimírneregistrován 00:56:1915
4ZA8861Rösslerová ZuzanaSKI Jablonec nad Nisou8700:56:2572
13MC8980Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:3239
14MC9085Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:56:4636
15MC9149Stuchlík ZdeněkKoncept HK5000:56:4933
22MB9250Knápek LadislavSKI Skuhrov nad Bělou6100:57:0712
8MD9391Doležal JakubTJ Semily9100:57:1130
5ZA9476Jiřičková SimonaSKI Jilemnice8400:57:2266
23MB9545Kožnar AlešSKI Jilemnice6600:57:379
24MB9644Dumek VáclavJiskra Tanvald6200:57:446
16MC9743Zahula JanČD Tanvald5000:58:0130
2ZB9884Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:58:2193
25MB9911Augustin FrantišekSKI Jilemnice6100:58:373
31MA100100Ocetník PetrAllianz 00:58:523
26MB10198Klenor JanSKI Jilemnice6600:58:523
32MA10275Černík MiroslavMarpole MTB Vrchlabí7500:59:173
3ZB103114Harcubová JanaSki Jilemnice6800:59:2881
2ŽC10473Halešová DanaSK Vltava Český Krumlov5700:59:4593
17MC10522Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5101:00:5527
18MC10654Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:01:5424
3ŽC10772Gaudelová JanaSokol Horní Branná5701:01:5681
33MA10887Štefek RichardSolnice7401:02:233
27MB109122Mrázek OldřichDGP6201:02:533
19MC11041Musil LadislavSK Slavičín - atletika5601:04:3521
34MA11120Novák Janneregistrován 01:05:183
4ŽC11214Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:05:2672
6ZA113112Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:05:4060
28MB11469Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:06:203
29MB11594Myška PetrTechnika Praha6201:06:483
5ŽC11615Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5401:07:0766
1ME117105Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:07:29105
30MB11846Balihar JiříSo Nová Paka5901:09:093
1ZD11938Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:09:45105
31MB12057Hanč JaroslavVrchlabí6701:09:573
7ZA12168Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8101:10:4157
5MD12230Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:11:2466
6ŽC12335Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:15:1960

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

Tradice náročného testu láká především lyžaře. Veteráni se také rádi vracejí. Díky pořadatelům za péči o závodníky a dobrou úroveň. Především hodnotím kladně dopravu autobusem zpět.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód