Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Hejšovinu

28.9.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Hejšovinu
  • datum konání: 28.9.2008
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Machov-náměstí 10:00 hodin

Přihlášky

do 9:45 hodin v Obecním domě V Machově

Startovné

60 Kč

Popis tratě

8 km, převýšení 480 m

Ceny pro vítěze

první tři v každé kategorii + tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Oldřich Rücker
Lhota 45
549 63 Machov
tel.: 491 547 270
mobil: 737 537 832

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
30.9.2018Běh na Hejšovinu80
24.9.2017Běh na Hejšovinu62
25.9.2016Běh na Hejšovinu78
27.9.2015Běh na Hejšovinu87
28.9.2014Běh na Hejšovinu91
29.9.2013Běh na Hejšovinu94
30.9.2012Běh na Hejšovinu107
28.9.2011Běh na Hejšovinu, MČR veteránů v běhu do vrchu161
26.9.2010Běh na Hejšovinu98
27.9.2009Běh na Hejšovinu106
25.9.2005Lhota u Machova - Běh na Hejšovinu60
30.9.2001Běh na Hejšovinu62
24.9.2000Běh na Hejšovinu56

Statistika závodu Běh na Hejšovinu

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1142

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šrůtek David8013
Beran Jan8312
Javůrek Jiří4811
Tichý Pavel6311
Šrůtek Stanislav5811
Hájková Renata7510
Vacarda Vladimír5910
Pohl Jan7610
Němec Miloš5910
Pechek František5310
Ulich Petr6810
Vraštilová Miloslava5610
Jirka Jan8310
Doucha Jiří719
Krejsa Václav529
Mazač Jaroslav689
Hejnyš Miroslav609
Metelková Táňa729
Paulů Blanka548
Scholz Vladimír798
Nečas Josef588
Štolfa Martin748
Klampflová Eva647
Žák Jiří717
Rücker Jakub887
Cipl František517
Kollertová Eva837
Jirásková Eva647
Friede Jan777
Keprtová Miloslava487
Trnovský Miloslav657
Petr Jiří747
Metelka Josef447
Sejkorová Lenka637
Stránský Aleš607
Sadílek Jan676
Marek František416
Plný David936
Tučný Jan476
Jelínek Karel516
Polej Jiří716
Klampflová Hana936
Zelený Luděk616
Šesták Karel716
Šolc Vítězslav576
Valenta Michal626
Beranová Anna916
Rücker Oldřich556
Šmída Oldřich486
Kubr Václav555

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ528Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:34:1170
2MJ2617Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:38:3462
3MJ3244Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:39:2654
4MJ4019Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:42:0548
Juniorky 19 let a mladší (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4312Vévodová MartinaAK Perná9000:42:2570
2ŽJ4739Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:2162
3ŽJ5735Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:47:5654
4ŽJ6741Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:52:5548
Muži A 20-39 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:32:2870
2MA218Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:32:4462
3MA367Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:33:1454
4MA413Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:33:4548
5MA1031Jánský LukášÁdrteam Adršpach7900:34:5844
6MA1154Žilák FrantišekSK Nové Město n. M.8100:35:1840
7MA1351Doucha JiříStart Náchod7100:36:4338
8MA1634Šrůtek DavidBKL Machov8000:37:1636
9MA1769Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:37:2634
10MA2152Beran JanSpartak Police nad Metují8300:37:5732
11MA2350Melišík JanRedpoint Teplice nad Metují7400:38:0630
12MA2770Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:38:4428
13MA2953Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:39:0826
14MA3164Petr JiříINS Atelier Náchod7400:39:2524
15MA4624Čihák JaroslavRtyně v Podkrkonoší7200:42:5822
-MA-23Vodička MiroslavAXIT DOLDY Machov85DNF-
Muži B 40-49 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB660Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:1570
2MB79Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:2962
3MB827Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:4754
4MB1266Tichý PavelAC Náchod6300:36:2848
5MB1558Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:37:1144
6MB1846Karlík MichalLoko Trutnov6400:37:4340
7MB203Kaván LubomírChřibská6100:37:4838
8MB2425Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:38:1436
9MB2563Zelený LuděkAC Náchod6100:38:2834
10MB286Klimeš JiříAC Náchod6100:39:0132
11MB3571Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:39:4830
12MB3749Trnovský MiloslavHOBUK6500:40:3528
13MB3856Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:40:5626
14MB4168Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:42:1324
15MB4530Eppert RomanCanis Team5900:42:3022
16MB4862Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:43:3720
17MB6472Hruška MilanSportovní spolek Radost5900:50:4618
Muži C 50-59 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC910Kolínek FrantišekAK Perná5600:34:5370
2MC192Flegl VlastimilBrtev5300:37:4462
3MC225Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:0354
4MC344Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:4848
5MC3914Hájek FrantišekFGT Stolany4900:41:0744
6MC4259Winter PavelCDS Náchod5000:42:2040
7MC4942Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:43:5438
8MC5638Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:47:4136
9MC6957Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:1934
Muži D 60-69 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD147Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:0570
2MD518Vodička JanMK Radslavice4500:44:0162
3MD5216Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:3854
4MD5929Tučný JanMK Pardubice4700:49:4148
Muži E 70 let a starší (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6232Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:50:2770
2ME6526Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:51:1462
3ME7148Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:57:3854
Ženy A 20-34 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3022Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:1770
2ZA4440Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:42:3062
3ZA5536Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:4154
4ZA6161Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:50:2348
5ZA6633Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:52:4244
Ženy B 35-44 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3365Piklová AliceVětřní7300:39:3270
2ZB5047Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:43:5962
3ZB5355Trench KatePerth7100:44:45-
4ZB5420Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:45:2954
5ZB5837Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:0648
Ženy C 45-54 let (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3615Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:5170
2ŽC631Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:50:2962
3ŽC7045Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:56:3054
Ženy D 55 let a starší (trať 8 km, 480 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6021Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:50:2370
2ZD6843Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:1962
Trať 8 km, 480 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA111Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:32:2870
2MA218Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:32:4462
3MA367Štolfa MartinSpartak Police nad Metují7400:33:1454
4MA413Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:33:4548
1MJ528Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:34:1170
1MB660Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:1570
2MB79Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:2962
3MB827Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:4754
1MC910Kolínek FrantišekAK Perná5600:34:5370
5MA1031Jánský LukášÁdrteam Adršpach7900:34:5844
6MA1154Žilák FrantišekSK Nové Město n. M.8100:35:1840
4MB1266Tichý PavelAC Náchod6300:36:2848
7MA1351Doucha JiříStart Náchod7100:36:4338
1MD147Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:37:0570
5MB1558Fátor MiloslavSKP Trutnov6400:37:1144
8MA1634Šrůtek DavidBKL Machov8000:37:1636
9MA1769Vaš MatějSpartak Police nad Metují8300:37:2634
6MB1846Karlík MichalLoko Trutnov6400:37:4340
2MC192Flegl VlastimilBrtev5300:37:4462
7MB203Kaván LubomírChřibská6100:37:4838
10MA2152Beran JanSpartak Police nad Metují8300:37:5732
3MC225Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:38:0354
11MA2350Melišík JanRedpoint Teplice nad Metují7400:38:0630
8MB2425Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:38:1436
9MB2563Zelený LuděkAC Náchod6100:38:2834
2MJ2617Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:38:3462
12MA2770Pohl JanSpartak Police nad Metují7600:38:4428
10MB286Klimeš JiříAC Náchod6100:39:0132
13MA2953Hejl DušanSpartak Police nad Metují8400:39:0826
1ZA3022Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:39:1770
14MA3164Petr JiříINS Atelier Náchod7400:39:2524
3MJ3244Kratochvíl KryštofSpartak Police nad Metují9300:39:2654
1ZB3365Piklová AliceVětřní7300:39:3270
4MC344Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:39:4848
11MB3571Vlach MiroslavSpartak Police nad Metují6000:39:4830
1ŽC3615Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:5170
12MB3749Trnovský MiloslavHOBUK6500:40:3528
13MB3856Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6500:40:5626
5MC3914Hájek FrantišekFGT Stolany4900:41:0744
4MJ4019Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:42:0548
14MB4168Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:42:1324
6MC4259Winter PavelCDS Náchod5000:42:2040
1ŽJ4312Vévodová MartinaAK Perná9000:42:2570
2ZA4440Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:42:3062
15MB4530Eppert RomanCanis Team5900:42:3022
15MA4624Čihák JaroslavRtyně v Podkrkonoší7200:42:5822
2ŽJ4739Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:43:2162
16MB4862Hejnyš MiroslavSpartak Police nad Metují6000:43:3720
7MC4942Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:43:5438
2ZB5047Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:43:5962
2MD518Vodička JanMK Radslavice4500:44:0162
3MD5216Groh StanislavAC Vrchlabí4600:44:3854
3ZB5355Trench KatePerth7100:44:45-
4ZB5420Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:45:2954
3ZA5536Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:45:4154
8MC5638Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:47:4136
3ŽJ5735Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:47:5654
5ZB5837Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:0648
4MD5929Tučný JanMK Pardubice4700:49:4148
1ZD6021Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5100:50:2370
4ZA6161Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:50:2348
1ME6232Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:50:2770
2ŽC631Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:50:2962
17MB6472Hruška MilanSportovní spolek Radost5900:50:4618
2ME6526Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:51:1462
5ZA6633Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:52:4244
4ŽJ6741Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:52:5548
2ZD6843Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:54:1962
9MC6957Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:1934
3ŽC7045Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:56:3054
3ME7148Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:57:3854

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Parádní trať v terénu, taky dobře načasované počasí:-)
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód