hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh na Praděd

11.10.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Praděd
  • datum konání: 11.10.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Liga 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

parkoviště Hvězda 13:00 hod

Přihlášky

Parkoviště HVĚZDA, restaurace Na Hvězdě od 11ti hodin.

Startovné

50 Kč

Popis tratě

9,6 km, převýšení 660 m
Start v n. v. 832 metrů, cíl v n.m. 1492m, běží se po horské silnici s asfaltovým povrchem. Prvních 6 km stálé stoupání, 6.-7. km rovina, 7.-9,6 km stoupání. Silnice bude v době konání závodu pro ostatní provoz uzavřena.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci ve všech kategoriích obdrží finanční nebo věcné ceny a diplomy (absolutní vítěz 2500 Kč). Všichni účastníci závodu získají grafický list a tričko s motivem závodu.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miloslav Čermák
Dolní nám. 38
772 00 Olomouc
mobil: 602 752 447
tel.: 585 224 855

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.10.2016Běh na Praděd - ZRUŠENO!!!-
10.10.2015Běh na Praděd136
11.10.2014Běh na Praděd188
12.10.2013Běh na Praděd199
6.10.2012Běh na Praděd157
8.10.2011Běh na Praděd156
9.10.2010Běh na Praděd188
10.10.2009Běh na Praděd184
12.10.2002Běh na Praděd151
13.10.2001Běh na Praděd171
14.10.2000Běh na Praděd144
10.10.1998Běh na Praděd120
21.9.1997Hvězda - Praděd89
22.9.1996Hvězda - Praděd - MČR veteránů73

Statistika závodu Běh na Praděd

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1956

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Špacír Ladislav5513
Soviš Ivan4613
Vodička Jan4512
Pechek František5311
Šimůnek Jan8211
Stuchlík Karel3710
Merta Jaroslav359
Strouhal Tomáš749
Stránský Aleš609
Urbiš Vilém548
Stuchlík Karel618
Němeček Radim818
Vraštilová Miloslava568
Talaš Jaromír548
Stržínek Karel648
Fritscher Adam758
Keprtová Miloslava488
Krupička Miroslav538
Novotný Viktor828
Tempír František498
Král Jindřich738
Vojkůvka Zdeněk618
Horák Ondřej758
Živělová Vladimíra618
Dvořák Miroslav737
Šíma Josef537
Večeřa Roman807
Holub Pavel737
Dvořák Pavel827
Kňáva Martin707
Kovář Daniel807
Komárek Bedřich537
Bronec Jaromír677
Mazač Jaroslav687
Němeček Jiří567
Groš Štefan617
Kolínek František566
Wagner Petr836
Pechková Jana856
Šír Václav486
Křenek Aleš856
Krejsa Václav526
Škapa Marek716
Sekanina Svatopluk786
Šimůnková Zdena586
Hrouza Michal786
Sadílek Václav506
Kopecký Tomáš836
Kozák Radim806

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 15.10.2008, 09:31
  • zobrazeno již 1051x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ52Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:41:16105
2MJ103Doležel OndřejSKI OB Šternberk9200:42:4093
3MJ134Hlobil VladimírSG Vrbno pod Pradědem8900:43:3381
4MJ185Roter SebastianPolsko8900:43:50-
5MJ196Vysloužil LiborAC Prostějov8900:44:1772
6MJ347Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:45:5966

Juniorky 19 let a mladší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1022Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:08105
2ŽJ1203Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:56:3693
3ŽJ1484Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:03:3681
4ŽJ1515Dřímalová MartinaPřerov8901:04:0172
5ŽJ1696Obšelová MonikaAC Prostějov9101:10:5366

Muži A 20-39 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:39105
2MA23Novotný ViktorPOLSKI.com8200:40:1793
3MA34Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:3081
4MA65Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:41:4972
5MA96Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:42:3566
6MA147Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:4060
7MA238Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:44:4757
8MA269Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:45:0054
9MA2810Hudeček PetrEDGUELEMIC RACING7200:45:2851
10MA3011Velička AlešX-AIR Ostrava7300:45:5148
11MA3175Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:45:5345
12MA3212Trebuna RenéMoira CZ8400:45:5742
13MA3313Raida PavelHošťálkovy7400:45:5839
14MA3514Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:46:1836
15MA3615Jemelka DavidLiga 100 Olomouc8300:46:4133
16MA3916Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:47:1030
17MA4117Naivert StanislavFialové kobry7200:47:2327
18MA4218Prášil VítězslavVŠB TU Ostrava8100:47:4024
19MA4319Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:47:4821
20MA4420Slezák Václavneregistrován8800:47:5618
21MA4521Vykoukal JanTJ Jiskra Rýmařov8200:48:0115
22MA4922Staniek Martinneregistrován7400:48:0712
23MA5223Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:48:249
24MA5524Repáň PavelX-AIR Ostrava7300:48:366
25MA5625Nový ZdeněkSK K2 Prostějov7500:48:383
26MA6026Kempa JanFialové kobry7900:48:533
27MA6127Patterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:48:573
28MA6228Figura MichalLysa CUP7700:48:593
29MA6529Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:243
30MA6630Nowak PawelNysa7700:49:27-
31MA6731Posker TomášVSK VŠB - TU Ostrava8000:49:433
32MA6832Šitka JosefDrnovice8600:49:443
33MA7333Stratil JaromírMazáci Praha7300:50:313
33MA7334Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:50:313
35MA8035Křenek AlešCK Stará Ves8500:50:553
36MA8136Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:51:173
37MA8337Žaludek PřemyslCyklogat7700:51:403
38MA8838Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:52:213
39MA9039Hnát PetrDUKO Rýmařov7400:52:413
40MA9140Gromus TomášTJ HORAL Rýmařov7600:52:423
41MA9241Spisar MartinSK K2 Prostějov7400:52:453
42MA9642Kajnar TomášBIKE TEAM Zlaté Hory7800:53:113
43MA10043Veselka OldřichCNC Interservis Zlín7600:54:003
44MA10144Zifčák RobinTJ Liga 100 Olomouc7900:54:063
45MA10746Neset TomášTJ HORAL Rýmařov7700:54:473
45MA10745Čermák StanislavZáchranná služba7400:54:473
47MA10947Šíma PetrHO Vrbno pod Pradědem7800:54:483
48MA11048Fančovič PetrLOS úderos8000:54:593
49MA11149Nový OndřejSK K2 Prostějov7800:55:053
50MA11250Kočvara JiříWELO ŠÍR Bruntál7100:55:183
51MA11451Pavlů RobertSK Ježíš8000:55:463
52MA11752Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:55:553
53MA11853Heger JiříSMART Team6900:56:053
54MA11954Novák LukášKarlova Studánka8700:56:203
55MA12355Sekanina SvatoplukTJ Jeseník oddíl Karate7800:56:543
56MA12556Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:57:163
57MA13057Němeček RadimOlomouc8100:58:233
58MA13158Menšík RadekZHOR TEAM7000:58:593
59MA13359Wojtyla TomášTěšín7700:59:333
60MA13460Soviš IvoCK Stará Ves7100:59:393
61MA13561Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:59:463
62MA13662Kozák RadimSK Ježíš8000:59:593
63MA13963Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:00:403
64MA14964Kroutil PetrCH3 Šumperk7501:03:373
65MA15065Klapuch BoleslavHO Vrbno a Jánuš7601:03:533
66MA15266Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6901:04:263
67MA15367Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:04:333
68MA15568Homolka VlastimilSK Ježíš8201:05:033
69MA15869Vodák JiříSmart Team Olomouc7101:05:493
70MA16070Tomčík PavelSK Ježíš8001:06:123
71MA16871Wagner PetrEDGUELEMIC RACING8301:09:553
72MA17472Fabiánek RobertSK Ježíš8001:14:373
73MA17573Pokorný PavelSK Ježíš8101:15:193
74MA17874Vepřek MichalSK Ježíš8001:19:333

Muži B 40-49 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB42Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:10105
2MB73Holický MilanPardubice6500:42:1593
3MB84Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:2381
4MB125Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:43:1972
5MB156Tichý PavelAC Náchod6300:43:4566
6MB167Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:4760
7MB208Hornych JosefSokol Jetřichov6700:44:2557
8MB279Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:45:1554
9MB4010Valenta MichalAVC Praha6200:47:1851
10MB4511Dočkal RadekRILA team6600:48:0148
11MB4812Tomíček JosefČSK Vysoké5900:48:0545
12MB5113Vojkůvka JanEKOFAS OSTRAVA6800:48:2242
13MB5814Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:48:4239
14MB5915Pácha ZdeněkBaška6800:48:4836
15MB6316Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:49:0333
16MB7117Klimek TomášLOS RAPIDOS6800:50:0230
17MB7518Jančařík PetrAAC Brno6800:50:4127
18MB7619Bureš DanielSK Vyhlídka Šternberk6700:50:4424
19MB7920Luberda PetrDVtech.cz6500:50:4821
20MB8221Kovařík OldřichOK Design Olomouc6000:51:2818
21MB8522Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:5715
22MB8623Vodička JanTTC Olomouc6800:51:5812
23MB8924Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:52:409
24MB9325Eppert RomanCanis Team5900:52:506
25MB10426Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:54:183
26MB11327Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:55:363
27MB11528Kaňa PetrTJ Kostice6400:55:473
28MB14129Stuchlík KarelBK Kravaře6101:01:053
29MB14530Stržínek KarelCK Stará Ves6401:02:303
30MB14731Kocman TomášLingu ART Olomouc6101:03:353
-MB-32Rozkošný JiříTJ Liga 100 Olomouc63DNF-

Muži C 50-59 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC112Kolínek FrantišekAK Perná5600:42:50105
2MC173Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:43:4893
3MC224Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:3581
4MC245Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:44:5372
5MC256Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:44:5966
6MC377Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:5160
7MC478Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:0357
8MC509Podešva PavelDUKO Rýmařov4900:48:1054
9MC5310Malatín ŠtefanAAC Brno5500:48:3051
10MC6911Lípa VáclavTJ Zentiva5200:49:4748
11MC7012Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:49:5245
12MC7813Krupka MilanTJ Rumburk5600:50:4642
13MC8414Mareš BohumilLEAR Brno5100:51:4539
14MC8715Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5600:52:1936
15MC9516Kyjanka DušanTTC Olomouc5700:53:0233
16MC9717Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:53:1730
17MC9918Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:53:4827
18MC10519Sadílek VáclavAlbrechtice5000:54:2424
19MC11620Stráník AlešBlansko5000:55:5021
20MC12221Musil LadislavSK Slavičín - atletika5600:56:4118
21MC12422Šíma JosefSKP Bruntál5300:57:0415
22MC12623Jelínek KarelRadlik5100:57:2312
23MC13224Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:59:199
24MC13725Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:00:296
25MC14426Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:02:173
26MC15427Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:04:403
27MC15628Komárek BedřichSK Hlubočky5301:05:263
28MC16329Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:07:273
29MC16530Jemelka TomášLiga 100 Olomouc5101:09:003

Muži D 60-69 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD212Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:29105
2MD573Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:48:4093
3MD944Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:52:5781
4MD985Vodička JanMK Radslavice4500:53:2772
5MD1296Skácel JaroslavKOB Konice4600:58:1566
6MD1387Trombik EmilČeský Těšín4601:00:3560
7MD1438Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:4757
8MD1669Soviš IvanHS Rýmařov4601:09:0954

Muži E 70 let a starší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME1572Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:30105
2ME1623Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:06:3693
3ME1674Stuchlík KarelBK Kravaře3701:09:3481
4ME1725Engliš JiříCVK Opava3801:12:2172

Ženy A 20-34 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA542Stonová TamaraFialové kobry8400:48:34105
2ZA643Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:49:1793
3ZA724Žaludková JanaAuthor Tufo Zlín7500:50:2381
4ZA775Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:50:4572
5ZA1036Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:0966
6ZA1067Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:54:3660
7ZA1598Nováková IvanaProstějov7601:05:5957
8ZA1649Metelková ZuzanaACS Drak Vrbno8501:08:4354
9ZA17310Pechová PavlínaLiga 100 Olomouc8101:12:4551
10ZA17611Volčková IvanaSK Ježíš8201:15:2148
11ZA17712Kohoutková MichaelaSK Ježíš8201:15:4245
12ZA17813Gardoňová MonikaSK Ježíš7401:19:3342

Ženy B 35-44 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB292Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:45:40105
2ZB383Pakosz IrenaPolsko6600:46:59-
3ZB1214Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:56:4093
4ZB1285Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6400:58:1181
5ZB1426Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:2372
6ZB1707Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:10:5866

Ženy C 45-54 let (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC1272Valentová KvětaAVC Praha5600:58:03105
2ŽC1403Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:00:5393
3ŽC1464Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:03:1281
4ŽC1715Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:11:2072

Ženy D 55 let a starší (trať 9,6 km, 660 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1612Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:21105

Trať 9,6 km, 660 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:39:39105
2MA23Novotný ViktorPOLSKI.com8200:40:1793
3MA34Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:40:3081
1MB42Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:10105
1MJ52Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:41:16105
4MA65Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:41:4972
2MB73Holický MilanPardubice6500:42:1593
3MB84Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:2381
5MA96Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:42:3566
2MJ103Doležel OndřejSKI OB Šternberk9200:42:4093
1MC112Kolínek FrantišekAK Perná5600:42:50105
4MB125Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:43:1972
3MJ134Hlobil VladimírSG Vrbno pod Pradědem8900:43:3381
6MA147Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:43:4060
5MB156Tichý PavelAC Náchod6300:43:4566
6MB167Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:4760
2MC173Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:43:4893
4MJ185Roter SebastianPolsko8900:43:50-
5MJ196Vysloužil LiborAC Prostějov8900:44:1772
7MB208Hornych JosefSokol Jetřichov6700:44:2557
1MD212Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:44:29105
3MC224Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:3581
7MA238Škapa MarekX-AIR Ostrava7100:44:4757
4MC245Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:44:5372
5MC256Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:44:5966
8MA269Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:45:0054
8MB279Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:45:1554
9MA2810Hudeček PetrEDGUELEMIC RACING7200:45:2851
1ZB292Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:45:40105
10MA3011Velička AlešX-AIR Ostrava7300:45:5148
11MA3175Kňáva MartinLOS RAPIDOS7000:45:5345
12MA3212Trebuna RenéMoira CZ8400:45:5742
13MA3313Raida PavelHošťálkovy7400:45:5839
6MJ347Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:45:5966
14MA3514Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7500:46:1836
15MA3615Jemelka DavidLiga 100 Olomouc8300:46:4133
6MC377Tempír FrantišekSokol Štíty4900:46:5160
2ZB383Pakosz IrenaPolsko6600:46:59-
16MA3916Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:47:1030
9MB4010Valenta MichalAVC Praha6200:47:1851
17MA4117Naivert StanislavFialové kobry7200:47:2327
18MA4218Prášil VítězslavVŠB TU Ostrava8100:47:4024
19MA4319Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:47:4821
20MA4420Slezák Václavneregistrován8800:47:5618
10MB4511Dočkal RadekRILA team6600:48:0148
21MA4521Vykoukal JanTJ Jiskra Rýmařov8200:48:0115
7MC478Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:0357
11MB4812Tomíček JosefČSK Vysoké5900:48:0545
22MA4922Staniek Martinneregistrován7400:48:0712
8MC509Podešva PavelDUKO Rýmařov4900:48:1054
12MB5113Vojkůvka JanEKOFAS OSTRAVA6800:48:2242
23MA5223Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:48:249
9MC5310Malatín ŠtefanAAC Brno5500:48:3051
1ZA542Stonová TamaraFialové kobry8400:48:34105
24MA5524Repáň PavelX-AIR Ostrava7300:48:366
25MA5625Nový ZdeněkSK K2 Prostějov7500:48:383
2MD573Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:48:4093
13MB5814Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:48:4239
14MB5915Pácha ZdeněkBaška6800:48:4836
26MA6026Kempa JanFialové kobry7900:48:533
27MA6127Patterman PavelHO Vrbno pod Pradědem7300:48:573
28MA6228Figura MichalLysa CUP7700:48:593
15MB6316Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5900:49:0333
2ZA643Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:49:1793
29MA6529Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:49:243
30MA6630Nowak PawelNysa7700:49:27-
31MA6731Posker TomášVSK VŠB - TU Ostrava8000:49:433
32MA6832Šitka JosefDrnovice8600:49:443
10MC6911Lípa VáclavTJ Zentiva5200:49:4748
11MC7012Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:49:5245
16MB7117Klimek TomášLOS RAPIDOS6800:50:0230
3ZA724Žaludková JanaAuthor Tufo Zlín7500:50:2381
33MA7333Stratil JaromírMazáci Praha7300:50:313
33MA7334Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7800:50:313
17MB7518Jančařík PetrAAC Brno6800:50:4127
18MB7619Bureš DanielSK Vyhlídka Šternberk6700:50:4424
4ZA775Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:50:4572
12MC7813Krupka MilanTJ Rumburk5600:50:4642
19MB7920Luberda PetrDVtech.cz6500:50:4821
35MA8035Křenek AlešCK Stará Ves8500:50:553
36MA8136Mareš LiborSK Vyhlídka Šternberk6900:51:173
20MB8221Kovařík OldřichOK Design Olomouc6000:51:2818
37MA8337Žaludek PřemyslCyklogat7700:51:403
13MC8414Mareš BohumilLEAR Brno5100:51:4539
21MB8522Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:51:5715
22MB8623Vodička JanTTC Olomouc6800:51:5812
14MC8715Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5600:52:1936
38MA8838Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8100:52:213
23MB8924Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:52:409
39MA9039Hnát PetrDUKO Rýmařov7400:52:413
40MA9140Gromus TomášTJ HORAL Rýmařov7600:52:423
41MA9241Spisar MartinSK K2 Prostějov7400:52:453
24MB9325Eppert RomanCanis Team5900:52:506
3MD944Jašek PavelTJ Liga 100 Olomouc4500:52:5781
15MC9516Kyjanka DušanTTC Olomouc5700:53:0233
42MA9642Kajnar TomášBIKE TEAM Zlaté Hory7800:53:113
16MC9717Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5400:53:1730
4MD985Vodička JanMK Radslavice4500:53:2772
17MC9918Talaš JaromírSKD Otrokovice5400:53:4827
43MA10043Veselka OldřichCNC Interservis Zlín7600:54:003
44MA10144Zifčák RobinTJ Liga 100 Olomouc7900:54:063
1ŽJ1022Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:54:08105
5ZA1036Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:54:0966
25MB10426Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6700:54:183
18MC10519Sadílek VáclavAlbrechtice5000:54:2424
6ZA1067Adamíková EliškaOlfin Car Vella - Trutnov8600:54:3660
45MA10745Čermák StanislavZáchranná služba7400:54:473
45MA10746Neset TomášTJ HORAL Rýmařov7700:54:473
47MA10947Šíma PetrHO Vrbno pod Pradědem7800:54:483
48MA11048Fančovič PetrLOS úderos8000:54:593
49MA11149Nový OndřejSK K2 Prostějov7800:55:053
50MA11250Kočvara JiříWELO ŠÍR Bruntál7100:55:183
26MB11327Gatial MilanJTM - GA Šternberk6500:55:363
51MA11451Pavlů RobertSK Ježíš8000:55:463
27MB11528Kaňa PetrTJ Kostice6400:55:473
19MC11620Stráník AlešBlansko5000:55:5021
52MA11752Strouhal TomášSKI Slavoj Bruntál7400:55:553
53MA11853Heger JiříSMART Team6900:56:053
54MA11954Novák LukášKarlova Studánka8700:56:203
2ŽJ1203Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:56:3693
3ZB1214Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:56:4093
20MC12221Musil LadislavSK Slavičín - atletika5600:56:4118
55MA12355Sekanina SvatoplukTJ Jeseník oddíl Karate7800:56:543
21MC12422Šíma JosefSKP Bruntál5300:57:0415
56MA12556Vytlačil JiříVSK VŠB - TU Ostrava8100:57:163
22MC12623Jelínek KarelRadlik5100:57:2312
1ŽC1272Valentová KvětaAVC Praha5600:58:03105
4ZB1285Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6400:58:1181
5MD1296Skácel JaroslavKOB Konice4600:58:1566
57MA13057Němeček RadimOlomouc8100:58:233
58MA13158Menšík RadekZHOR TEAM7000:58:593
23MC13224Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:59:199
59MA13359Wojtyla TomášTěšín7700:59:333
60MA13460Soviš IvoCK Stará Ves7100:59:393
61MA13561Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:59:463
62MA13662Kozák RadimSK Ježíš8000:59:593
24MC13725Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:00:296
6MD1387Trombik EmilČeský Těšín4601:00:3560
63MA13963Dvořák MiroslavHorka nad Moravou7301:00:403
2ŽC1403Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:00:5393
28MB14129Stuchlík KarelBK Kravaře6101:01:053
5ZB1426Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:01:2372
7MD1438Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:01:4757
25MC14426Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:02:173
29MB14530Stržínek KarelCK Stará Ves6401:02:303
3ŽC1464Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:03:1281
30MB14731Kocman TomášLingu ART Olomouc6101:03:353
3ŽJ1484Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:03:3681
64MA14964Kroutil PetrCH3 Šumperk7501:03:373
65MA15065Klapuch BoleslavHO Vrbno a Jánuš7601:03:533
4ŽJ1515Dřímalová MartinaPřerov8901:04:0172
66MA15266Rašner TomášKVS Náměšť na Hané6901:04:263
67MA15367Bednarz LuděkX-AIR Ostrava7401:04:333
26MC15427Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:04:403
68MA15568Homolka VlastimilSK Ježíš8201:05:033
27MC15628Komárek BedřichSK Hlubočky5301:05:263
1ME1572Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:30105
69MA15869Vodák JiříSmart Team Olomouc7101:05:493
7ZA1598Nováková IvanaProstějov7601:05:5957
70MA16070Tomčík PavelSK Ježíš8001:06:123
1ZD1612Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:06:21105
2ME1623Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:06:3693
28MC16329Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:07:273
8ZA1649Metelková ZuzanaACS Drak Vrbno8501:08:4354
29MC16530Jemelka TomášLiga 100 Olomouc5101:09:003
8MD1669Soviš IvanHS Rýmařov4601:09:0954
3ME1674Stuchlík KarelBK Kravaře3701:09:3481
71MA16871Wagner PetrEDGUELEMIC RACING8301:09:553
5ŽJ1696Obšelová MonikaAC Prostějov9101:10:5366
6ZB1707Polachová LenkaTJ LIGA 100 Olomouc6901:10:5866
4ŽC1715Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:11:2072
4ME1725Engliš JiříCVK Opava3801:12:2172
9ZA17310Pechová PavlínaLiga 100 Olomouc8101:12:4551
72MA17472Fabiánek RobertSK Ježíš8001:14:373
73MA17573Pokorný PavelSK Ježíš8101:15:193
10ZA17611Volčková IvanaSK Ježíš8201:15:2148
11ZA17712Kohoutková MichaelaSK Ježíš8201:15:4245
74MA17874Vepřek MichalSK Ježíš8001:19:333
12ZA17813Gardoňová MonikaSK Ježíš7401:19:3342

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 80%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
88%

Názory na závod

muj oblibeny zavod, krasne pocasi, cesta dolu udolim bile opavy, vecer tanecky... :)
bahen

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód