hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

12.10.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves
  • datum konání: 12.10.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Liga 100 Olomouc

Sociální sítě

Místo konání

Stará Ves u Rýmařova - penzion Anenská huť 11:00

Přihlášky

Od 9ti hodin v Tréninkovém středisku TJ Liga 100 Olomouc ve Staré Vsi naproti penzionu Anenská huť, kde jsou i šatny.

Startovné

30 Kč

Popis tratě

15 km, 430 m převýšení, nahoru a dolů
Vede převážně po lesních cestách s pevným povrchem. Prvních 7 km stálé stoupání po zelené turistické značce, zpět po červené značce stálé klesání. Nejvyšší místo na trati je ve výšce 1100 m.n.m.

Ceny pro vítěze

První tři závodníci v každé kategorii obdrží věcné ceny a diplom, vítěz putovní pohár, všichni účastníci vlaječku.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miloslav Čermák
Dolní nám. 38
772 00 Olomouc
mobil: 602 752 447
tel.: 585 224 855

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.liga100.cz

E-mailová adresa

memoriaol@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
7.10.2018Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves-
8.10.2017Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves42
9.10.2016Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves52
11.10.2015Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves50
12.10.2014Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves72
13.10.2013Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves76
7.10.2012Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves40
9.10.2011Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves46
10.10.2010Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves69
11.10.2009Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves57
7.10.2007Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves78
2.10.2005Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves74
3.10.2004Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves65
14.10.2001Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves86
10.10.1999Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves101

Statistika závodu Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 908

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Barbořák Bohuš5914
Soviš Ivan4612
Fritscher Adam7512
Vraštilová Miloslava5611
Merta Jaroslav3510
Stržínek Karel6410
Hnát Petr749
Šimůnek Jan829
Pechek František539
Bronec Jaromír679
Šrůtek Stanislav588
Sedláček Václav868
Špacír Ladislav558
Podešva Pavel497
Dedek Aleš757
Komárek Bedřich537
Vodička Jan457
Král Jindřich737
Vymazal Petr757
Řoutil Ladislav816
Lenhart Vít826
Fančovič Marian526
Švidernoch Milan586
Brož Jiří546
Horáček Michal756
Pechková Jana856
Matějíková Jana905
Kebrle Milan755
Les Josef475
Soviš Ivo715
Krčková Šárka885
Mazač Jaroslav685
Mannlová Jana805
Žák Jiří715
Volek Ivo485
Delingerová Marie765
Kokeš Vlastimil655
Škapa Marek715
Orság Lubomír915
Hudeček Petr825
Urbiš Vilém545
Bednarz Libor804
Spisar Martin744
Keprtová Miloslava484
Šimůnková Pavla774
Ožana Václav644
Dvořák Miroslav734
Vykoukal Jiří884
Dobrý Jaroslav394
Talaš Jaromír544

Výsledky závodu

  • výsledky platné k 12.10.2008, 17:57
  • zobrazeno již 840x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru SAUCONY Český pohár v běhu do vrchu 2008 - 23. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 15 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:53:2535
2MJ103Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:58:2031

Juniorky 19 let a mladší (trať 15 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ602Dřímalová MartinaPřerov8901:27:2235
2ŽJ633Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:28:5031
3ŽJ644Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:29:2027

Muži A 20-39 let (trať 15 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA22Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:54:0535
2MA43Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:56:5131
3MA74Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:57:3427
4MA95Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:58:1824
5MA146Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:59:5322
6MA157Vykoukal JiříVSK VŠB - TU Ostrava8801:00:1120
7MA218Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7801:03:4819
8MA249Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:05:1618
9MA2510Kaděrka RobertTTC Olomouc7001:05:3417
10MA2611Hnát PetrDUKO Rýmařov7401:06:0816
11MA2712Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:06:3815
12MA3013Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:08:4814
13MA3314Spisar MartinSK K2 Prostějov7401:09:3113
14MA3515Soviš IvoCK Stará Ves7101:10:2212
15MA4616Hudeček PetrDŽOKO SÚ KAMARATI7201:16:2211
16MA4917Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:18:2110
17MA5818Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:26:339
18MA6119Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:27:238

Muži B 40-49 let (trať 15 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB32Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:54:2335
2MB43Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:5131
3MB84Hornych JosefSokol Jetřichov6700:58:1127
4MB115Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:58:2624
5MB126Valenta MichalAVC Praha6200:58:3822
6MB207Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:03:1620
7MB328Bezucha JiříDroždín6201:09:2019
8MB399Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:11:2118
9MB4310Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:13:4317
10MB5111Stržínek KarelCK Stará Ves6401:20:4016

Muži C 50-59 let (trať 15 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC62Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:57:0635
2MC133Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:59:0631
3MC164Lípa VáclavTJ Zentiva5201:00:1427
4MC185Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:2724
5MC196Podešva PavelDUKO Rýmařov4901:00:4822
6MC227Gromus PetrAK Olomouc5601:04:1420
7MC298Navrátil AntonínSK UOL OB5301:07:3219
8MC319Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:09:1618
9MC3410Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5401:09:3317
10MC3611Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:10:4016
11MC3712Mareš BohumilLEAR Brno5101:10:5915
12MC4013Stráník AlešBlansko5001:11:5614
13MC4214Musil LadislavSK Slavičín - atletika5601:13:2813
14MC4515Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:15:4412
15MC5316Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:22:3711
16MC5517Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:23:5610
17MC5718Komárek BedřichSK Hlubočky5301:26:089

Muži D 60-69 let (trať 15 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD172Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:00:1535
2MD283Vodička JanMK Radslavice4501:07:2931
3MD384Lajčík AloisAK Olomouc4001:11:1727
4MD445Janků LadislavObec Olomouc4201:14:4424
5MD486Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:17:1322
6MD597Soviš IvanHS Rýmařov4601:27:0620

Muži E 70 let a starší (trať 15 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME522Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:22:0735
2ME623Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:27:5931

Ženy A 20-34 let (trať 15 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA232Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:04:4035
2ZA493Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:18:2131
3ZA654Pechová PavlínaLiga 100 Olomouc8101:30:1627

Ženy B 35-44 let (trať 15 km, 430 m převýšení)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy C 45-54 let (trať 15 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC412Valentová KvětaAVC Praha5601:12:4735
2ŽC473Gromusová AlexandraOlymp Brno6201:16:4531
3ŽC544Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:22:5227
4ŽC665Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:35:5524

Ženy D 55 let a starší (trať 15 km, 430 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD562Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:24:5935

Trať 15 km, 430 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ12Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:53:2535
1MA22Šesták RadimFORTEX Moravský Beroun7100:54:0535
1MB32Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:54:2335
2MB43Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:56:5131
2MA43Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:56:5131
1MC62Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:57:0635
3MA74Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:57:3427
3MB84Hornych JosefSokol Jetřichov6700:58:1127
4MA95Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:58:1824
2MJ103Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:58:2031
4MB115Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:58:2624
5MB126Valenta MichalAVC Praha6200:58:3822
2MC133Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:59:0631
5MA146Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:59:5322
6MA157Vykoukal JiříVSK VŠB - TU Ostrava8801:00:1120
3MC164Lípa VáclavTJ Zentiva5201:00:1427
1MD172Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:00:1535
4MC185Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:00:2724
5MC196Podešva PavelDUKO Rýmařov4901:00:4822
6MB207Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:03:1620
7MA218Rumpertesz PetrFENIX Ski Team Jeseník7801:03:4819
6MC227Gromus PetrAK Olomouc5601:04:1420
1ZA232Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:04:4035
8MA249Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:05:1618
9MA2510Kaděrka RobertTTC Olomouc7001:05:3417
10MA2611Hnát PetrDUKO Rýmařov7401:06:0816
11MA2712Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:06:3815
2MD283Vodička JanMK Radslavice4501:07:2931
7MC298Navrátil AntonínSK UOL OB5301:07:3219
12MA3013Řoutil LadislavTJ Liga 100 Olomouc8101:08:4814
8MC319Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:09:1618
7MB328Bezucha JiříDroždín6201:09:2019
13MA3314Spisar MartinSK K2 Prostějov7401:09:3113
9MC3410Kukla MiroslavLiga 100 Olomouc5401:09:3317
14MA3515Soviš IvoCK Stará Ves7101:10:2212
10MC3611Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:10:4016
11MC3712Mareš BohumilLEAR Brno5101:10:5915
3MD384Lajčík AloisAK Olomouc4001:11:1727
8MB399Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6801:11:2118
12MC4013Stráník AlešBlansko5001:11:5614
1ŽC412Valentová KvětaAVC Praha5601:12:4735
13MC4214Musil LadislavSK Slavičín - atletika5601:13:2813
9MB4310Bronec JaromírTJ Liga 100 Olomouc6701:13:4317
4MD445Janků LadislavObec Olomouc4201:14:4424
14MC4515Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:15:4412
15MA4616Hudeček PetrDŽOKO SÚ KAMARATI7201:16:2211
2ŽC473Gromusová AlexandraOlymp Brno6201:16:4531
5MD486Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:17:1322
2ZA493Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:18:2131
16MA4917Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:18:2110
10MB5111Stržínek KarelCK Stará Ves6401:20:4016
1ME522Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:22:0735
15MC5316Urbiš VilémTJ SKI Slavoj Bruntál5401:22:3711
3ŽC544Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:22:5227
16MC5517Fančovič MarianJISTOTA o.p.s. Prostějov5201:23:5610
1ZD562Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:24:5935
17MC5718Komárek BedřichSK Hlubočky5301:26:089
17MA5818Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:26:339
6MD597Soviš IvanHS Rýmařov4601:27:0620
1ŽJ602Dřímalová MartinaPřerov8901:27:2235
18MA6119Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8201:27:238
2ME623Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:27:5931
2ŽJ633Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9101:28:5031
3ŽJ644Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9001:29:2027
3ZA654Pechová PavlínaLiga 100 Olomouc8101:30:1627
4ŽC665Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:35:5524

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 50%
Značení závodu: 60%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 80%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 70%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
70%

Názory na závod

muj neoblibeny zavod, hlavne diky sobotnim taneckum... :)
bahen

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód