Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Choceňský kros

8.3.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Choceňský kros
  • datum konání: 8.3.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AC Choceň

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky 9 let a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž232Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:14105,80
2Ž243Mihulková ViktorieAC Choceň9900:02:1998,55
3Ž254Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:2195,65
4Ž295Sokolová TerezaDDM Týniště nad Orlicí9900:02:2589,86
5Ž2116Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:02:2786,96
6Ž2157Součková RenataTJ - Svitavy0000:02:3181,16
7Ž2178Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:02:3575,36
8Ž2199Jansová LucieTJ Svitavy9900:02:3772,46
9Ž22210Borovičková ValerieSK Žamberk0000:02:4166,67
10Ž22311Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:4265,22
11Ž22612Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:4757,97
12Ž23113Hegrová KláraTJ - Svitavy0000:02:5546,38
13Ž23714Šedová TerezaSruby0300:03:1813,04
14Ž23815Lakotová TerezaAC Choceň0000:03:2010,14
15Ž23916Veselá MarikaChoceň0200:03:218,70
Chlapci 9 let a mladší (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M212Mikyska TomášSK Žamberk0000:02:06108,61
2M223Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:07107,09
3M264Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:02:2284,30
4M275Němec MartinTJ - Svitavy0000:02:2382,78
5M286Boháč BonifácAC Choceň0100:02:2481,27
6M2107Knypl RomanAC Choceň9900:02:2678,23
7M2118Metelka OndřejHradec Králové0100:02:2776,71
8M2139Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:02:2973,67
9M21410Knypl LiborChoceň9900:02:3072,15
10M21611Požár AdamAC Choceň0000:02:3269,11
11M21812Janečka PetrTJ - Svitavy9900:02:3663,04
12M22013Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:3958,48
13M22114Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:02:4056,96
14M22415Boháč ServácAC Choceň0200:02:4352,41
15M22516Chytil LukášAC Choceň0100:02:4549,37
16M22617Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:02:4746,33
17M22818Otava JosefDDM Týniště nad Orlicí0000:02:4844,81
18M22919Brandejs TomášDDM Týniště nad Orlicí0100:02:4944,05
19M23020Kolář OndřejDDM Týniště nad Orlicí0200:02:4943,29
20M23221Voda MatějChoceň0000:02:5731,14
21M23322Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:02:5829,62
22M23423Vychytil AntonínAC Choceň0100:02:5928,10
23M23524Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:03:0518,99
24M23625Šesták JanMaratonstav Úpice0300:03:0715,95
25M24026Chytil AlešChoceň0200:03:540,00
25M24027Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:540,00
27M24228Vychytil ProkopChoceň0300:04:020,00
28M24329Šmerda SamuelAC Choceň0600:06:510,00
Žáci nejmladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M322Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:06102,83
2M333Vondra VojtěchČeská Třebová9800:03:07101,77
3M344Čížek FilipTJ - Svitavy9700:03:1395,41
4M365Kocián JakubTJ - Svitavy9700:03:2186,93
5M396Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:3077,39
6M3127Šimon ZdeněkDDM Týniště nad Orlicí9800:03:4858,30
7M3148Winter JosefTJ - Svitavy9700:03:5254,06
Žákyně nejmladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3117Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:04110,63
2Ž3518Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:1797,26
3Ž3719Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:2292,11
4Ž3820Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:2391,08
5Ž31021Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:03:3479,76
6Ž31122Poláková AnnaAC Choceň9700:03:4370,50
7Ž31223Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:4865,35
8Ž31524Sokolová KateřinaDDM Týniště nad Orlicí9700:03:5360,21
9Ž31625Vlachová VeronikaTJ - Svitavy9800:04:1339,62
10Ž31726Valová EliškaTJ - Svitavy9800:04:3121,10
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM12Couralová SimonaJiskra Vír9600:06:28105,51
2ŽM23Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:06:29105,01
3ŽM34Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:07:0089,47
4ŽM45Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:07:1482,46
5ŽM56Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:07:1681,45
6ŽM67Civišová AnnaAC Choceň9500:07:2278,45
7ŽM78Zezulková KristýnaDDM Týniště nad Orlicí9600:08:4536,84
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM22Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:08:28104,36
2MM43Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:08:4298,97
3MM54Lakota AntonínAC Choceň9500:08:4896,66
4MM75Polák ŠtěpánAC Choceň9500:09:0291,27
5MM116Pauk PavelDDM Týniště nad Orlicí9600:09:5072,79
6MM127Jaroměřský PatrikDDM Týniště nad Orlicí9600:10:1662,77
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS12Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:08:09109,11
2ŽS33Sitkowska JoannaULKS Bystrzyca Klodzka9300:08:3698,57
3ŽS64Boháčová LadislavaAC Choceň9300:08:5292,32
4ŽS85Tesařová HedvikaAC Choceň9400:09:1782,56
5ŽS96Mazurek AnnaULKS Bystrzyca Klodzka9400:09:3774,76
6ŽS107Valenová AdélaAtletika Polička9300:09:4571,63
7ŽS138Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:5245,48
Žáci starší 14-15 let (trať 2,05 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS12Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:50104,90
2MS23Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:10:56103,10
3MS34Pasternak DanielULKS Bystrzyca Klodzka9300:11:3392,00
4MS45Kaplita KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:11:3890,50
5MS56Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:11:5186,59
6MS67Šacl JiříNové Město na Moravě9400:11:5286,29
7MS78Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:12:0682,09
8MS89Novák JanAtletika Polička9300:12:1878,49
9MS910Teplý BorisAtletika Polička9400:12:5367,98
10MS1011Prachař DavidAC Choceň9400:12:5467,68
Dorostenci starší 16-17 let (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Nechvíl PetrAC Choceň9100:14:00102,20
2MD23Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:14:09100,08
3MD34Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:14:1997,72
Junioři 19 let a mladší (trať 7,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ122Vitner PetrJihlava9000:27:12-
2MJ223Večeře TomášAtletika Polička9000:28:39-
3MJ324Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:28:53-
4MJ425Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:29:02-
5MJ526Krpelán OndřejKráliky9000:38:29-
6MJ627Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:39:42-
Muži A 20-39 let (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2548Kourek LukášNové Město na Moravě8800:25:29-
2MA2649Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:01-
3MA2750Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:07-
4MA2851Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:26:31-
5MA2952Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:26:48-
6MA3053Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:13-
7MA3154Řemínek MatějAC Choceň8600:27:25-
8MA3355Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:28:00-
9MA3456Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:01-
10MA3657Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:28:26-
11MA3758Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:28:28-
12MA3859Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:28:44-
13MA3960Doucha JiříStart Náchod7100:28:47-
14MA4061Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:29:01-
15MA4262Lorenc TomášAtletika Polička8600:29:04-
16MA4363Krejsa TomášKostelec nad Orlicí7700:29:20-
17MA4464Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:29:28-
18MA4565Drbal VáclavTukan Adventure Club8500:29:46-
19MA4666Šutera JosefAtletika Polička7900:29:52-
20MA4767Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:30:00-
21MA5068Maier LukášChrudim7800:30:38-
22MA5369Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:31:16-
23MA5470Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:31:21-
24MA5771Novák PavelKRB Chrudim8100:31:37-
25MA5872Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:31:43-
26MA6173Borovec AlexChoceň7600:32:20-
27MA6274Šlajs TomášKOB Choceň8300:32:33-
28MA6775Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:18-
29MA7176Marhold LubošChoceň7700:35:51-
Muži B 40-49 let (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3228Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:32-
2MB4129Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:29:03-
3MB4830Čechal JaroslavTS Letohrad6100:30:21-
4MB4931Filip LubošAC Choceň5900:30:35-
5MB5232Dostálek PetrASPV Těchonín6700:31:09-
6MB5533Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:26-
7MB6034Šlajs TomášChoceň6000:32:17-
8MB6835Tomšů PetrMlýn Janderov6400:35:07-
9MB7036Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:35:26-
Muži C 50 a starší (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3537Siegel JosefAC Choceň5800:28:02-
2MC5138Varchola MilanCuprum Povrly5100:30:55-
3MC5639Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:31:31-
4MC5940Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:32:10-
5MC6341Švec MiroslavSokol Potštejn5200:32:44-
6MC6442Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:33:41-
7MC6543Švadlena JiříKOB Choceň4600:33:56-
8MC6644Hájek FrantišekFGT Stolany4900:33:58-
9MC6945Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:35:20-
10MC7246Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:12-
11MC7347Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:41:00-
Ženy A do 34 let (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA41Sárová LucieNové Město na Moravě8800:14:20-
2ZA62Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:15:16-
3ZA73Balcarová AlenaVSK Universita Brno8100:15:59-
4ZA84Maršánová LucieJihlava9000:16:14-
5ZA95Schauerová LenkaAtletika Polička8800:16:20-
6ZA116Klímová IvanaAK Olomouc8700:16:42-
7ZA137Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:17:35-
8ZA148Sitkowska OlaULKS Bystrzyca Klodzka9100:17:36-
9ZA159Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:17:54-
10ZA1610Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:18:01-
11ZA1711Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:14-
12ZA1812Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:19:14-
13ZA1913Kůtová EliškaAC Choceň9000:19:31-
Ženy B 35 a starší (trať 3,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB514Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:14:57-
2ZB1015Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:16:23-
3ZB1216Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:28-
4ZB2017Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:19:59-
5ZB2118Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:20:09-
6ZB2219Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:34-
7ZB2320Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:22:18-
8ZB2421Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:28-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M212Mikyska TomášSK Žamberk0000:02:06108,61
2M223Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:02:07107,09
1Ž232Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:02:14105,80
2Ž243Mihulková ViktorieAC Choceň9900:02:1998,55
3Ž254Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:02:2195,65
3M264Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:02:2284,30
4M275Němec MartinTJ - Svitavy0000:02:2382,78
5M286Boháč BonifácAC Choceň0100:02:2481,27
4Ž295Sokolová TerezaDDM Týniště nad Orlicí9900:02:2589,86
6M2107Knypl RomanAC Choceň9900:02:2678,23
7M2118Metelka OndřejHradec Králové0100:02:2776,71
5Ž2116Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:02:2786,96
8M2139Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:02:2973,67
9M21410Knypl LiborChoceň9900:02:3072,15
6Ž2157Součková RenataTJ - Svitavy0000:02:3181,16
10M21611Požár AdamAC Choceň0000:02:3269,11
7Ž2178Gráblová MichaelaTJ - Svitavy9900:02:3575,36
11M21812Janečka PetrTJ - Svitavy9900:02:3663,04
8Ž2199Jansová LucieTJ Svitavy9900:02:3772,46
12M22013Stříhavka JindřichAC Choceň0000:02:3958,48
13M22114Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:02:4056,96
9Ž22210Borovičková ValerieSK Žamberk0000:02:4166,67
10Ž22311Hanušová MartinaAC Choceň0100:02:4265,22
14M22415Boháč ServácAC Choceň0200:02:4352,41
15M22516Chytil LukášAC Choceň0100:02:4549,37
11Ž22612Frydrychová EliškaAC Choceň0100:02:4757,97
16M22617Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:02:4746,33
17M22818Otava JosefDDM Týniště nad Orlicí0000:02:4844,81
18M22919Brandejs TomášDDM Týniště nad Orlicí0100:02:4944,05
19M23020Kolář OndřejDDM Týniště nad Orlicí0200:02:4943,29
12Ž23113Hegrová KláraTJ - Svitavy0000:02:5546,38
20M23221Voda MatějChoceň0000:02:5731,14
21M23322Macků VojtěchTJ - Svitavy0100:02:5829,62
22M23423Vychytil AntonínAC Choceň0100:02:5928,10
23M23524Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:03:0518,99
24M23625Šesták JanMaratonstav Úpice0300:03:0715,95
13Ž23714Šedová TerezaSruby0300:03:1813,04
14Ž23815Lakotová TerezaAC Choceň0000:03:2010,14
15Ž23916Veselá MarikaChoceň0200:03:218,70
25M24026Chytil AlešChoceň0200:03:540,00
25M24027Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:540,00
27M24228Vychytil ProkopChoceň0300:04:020,00
28M24329Šmerda SamuelAC Choceň0600:06:510,00
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3117Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:04110,63
1M322Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:06102,83
2M333Vondra VojtěchČeská Třebová9800:03:07101,77
3M344Čížek FilipTJ - Svitavy9700:03:1395,41
2Ž3518Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:1797,26
4M365Kocián JakubTJ - Svitavy9700:03:2186,93
3Ž3719Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:2292,11
4Ž3820Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:2391,08
5M396Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:3077,39
5Ž31021Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:03:3479,76
6Ž31122Poláková AnnaAC Choceň9700:03:4370,50
6M3127Šimon ZdeněkDDM Týniště nad Orlicí9800:03:4858,30
7Ž31223Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:4865,35
7M3148Winter JosefTJ - Svitavy9700:03:5254,06
8Ž31524Sokolová KateřinaDDM Týniště nad Orlicí9700:03:5360,21
9Ž31625Vlachová VeronikaTJ - Svitavy9800:04:1339,62
10Ž31726Valová EliškaTJ - Svitavy9800:04:3121,10
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM12Couralová SimonaJiskra Vír9600:06:28105,51
2ŽM23Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:06:29105,01
3ŽM34Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:07:0089,47
4ŽM45Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:07:1482,46
5ŽM56Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:07:1681,45
6ŽM67Civišová AnnaAC Choceň9500:07:2278,45
7ŽM78Zezulková KristýnaDDM Týniště nad Orlicí9600:08:4536,84
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS12Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:08:09109,11
1MM22Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:08:28104,36
2ŽS33Sitkowska JoannaULKS Bystrzyca Klodzka9300:08:3698,57
2MM43Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:08:4298,97
3MM54Lakota AntonínAC Choceň9500:08:4896,66
3ŽS64Boháčová LadislavaAC Choceň9300:08:5292,32
4MM75Polák ŠtěpánAC Choceň9500:09:0291,27
4ŽS85Tesařová HedvikaAC Choceň9400:09:1782,56
5ŽS96Mazurek AnnaULKS Bystrzyca Klodzka9400:09:3774,76
6ŽS107Valenová AdélaAtletika Polička9300:09:4571,63
5MM116Pauk PavelDDM Týniště nad Orlicí9600:09:5072,79
6MM127Jaroměřský PatrikDDM Týniště nad Orlicí9600:10:1662,77
7ŽS138Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:10:5245,48
Trať 2,05 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS12Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:50104,90
2MS23Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:10:56103,10
3MS34Pasternak DanielULKS Bystrzyca Klodzka9300:11:3392,00
4MS45Kaplita KamilULKS Bystrzyca Klodzka9400:11:3890,50
5MS56Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:11:5186,59
6MS67Šacl JiříNové Město na Moravě9400:11:5286,29
7MS78Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:12:0682,09
8MS89Novák JanAtletika Polička9300:12:1878,49
9MS910Teplý BorisAtletika Polička9400:12:5367,98
10MS1011Prachař DavidAC Choceň9400:12:5467,68
Trať 3,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD12Nechvíl PetrAC Choceň9100:14:00102,20
2MD23Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:14:09100,08
3MD34Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:14:1997,72
1ZA41Sárová LucieNové Město na Moravě8800:14:20-
1ZB514Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:14:57-
2ZA62Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:15:16-
3ZA73Balcarová AlenaVSK Universita Brno8100:15:59-
4ZA84Maršánová LucieJihlava9000:16:14-
5ZA95Schauerová LenkaAtletika Polička8800:16:20-
2ZB1015Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:16:23-
6ZA116Klímová IvanaAK Olomouc8700:16:42-
3ZB1216Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:17:28-
7ZA137Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:17:35-
8ZA148Sitkowska OlaULKS Bystrzyca Klodzka9100:17:36-
9ZA159Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:17:54-
10ZA1610Rybenská JitkaAFK Chrudim7500:18:01-
11ZA1711Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:14-
12ZA1812Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:19:14-
13ZA1913Kůtová EliškaAC Choceň9000:19:31-
4ZB2017Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:19:59-
5ZB2118Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:20:09-
6ZB2219Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:21:34-
7ZB2320Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:22:18-
8ZB2421Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:28-
1MA2548Kourek LukášNové Město na Moravě8800:25:29-
2MA2649Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:26:01-
3MA2750Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:07-
4MA2851Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:26:31-
5MA2952Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:26:48-
6MA3053Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:27:13-
7MA3154Řemínek MatějAC Choceň8600:27:25-
1MB3228Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:32-
8MA3355Balcar MichalUSK Univerzita Brno7900:28:00-
9MA3456Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:01-
1MC3537Siegel JosefAC Choceň5800:28:02-
10MA3657Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:28:26-
11MA3758Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:28:28-
12MA3859Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:28:44-
13MA3960Doucha JiříStart Náchod7100:28:47-
14MA4061Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:29:01-
2MB4129Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:29:03-
15MA4262Lorenc TomášAtletika Polička8600:29:04-
16MA4363Krejsa TomášKostelec nad Orlicí7700:29:20-
17MA4464Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:29:28-
18MA4565Drbal VáclavTukan Adventure Club8500:29:46-
19MA4666Šutera JosefAtletika Polička7900:29:52-
20MA4767Doleček JosefFORT SMC Ústí nad Orlicí7900:30:00-
3MB4830Čechal JaroslavTS Letohrad6100:30:21-
4MB4931Filip LubošAC Choceň5900:30:35-
21MA5068Maier LukášChrudim7800:30:38-
2MC5138Varchola MilanCuprum Povrly5100:30:55-
5MB5232Dostálek PetrASPV Těchonín6700:31:09-
22MA5369Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8800:31:16-
23MA5470Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:31:21-
6MB5533Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:26-
3MC5639Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:31:31-
24MA5771Novák PavelKRB Chrudim8100:31:37-
25MA5872Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:31:43-
4MC5940Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:32:10-
7MB6034Šlajs TomášChoceň6000:32:17-
26MA6173Borovec AlexChoceň7600:32:20-
27MA6274Šlajs TomášKOB Choceň8300:32:33-
5MC6341Švec MiroslavSokol Potštejn5200:32:44-
6MC6442Zahradník JanTJ Slavoj Čáslav5600:33:41-
7MC6543Švadlena JiříKOB Choceň4600:33:56-
8MC6644Hájek FrantišekFGT Stolany4900:33:58-
28MA6775Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:18-
8MB6835Tomšů PetrMlýn Janderov6400:35:07-
9MC6945Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:35:20-
9MB7036Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:35:26-
29MA7176Marhold LubošChoceň7700:35:51-
10MC7246Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:39:12-
11MC7347Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:41:00-
Trať 7,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ122Vitner PetrJihlava9000:27:12-
2MJ223Večeře TomášAtletika Polička9000:28:39-
3MJ324Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:28:53-
4MJ425Kopecký JanAC Vysoké Mýto9000:29:02-
5MJ526Krpelán OndřejKráliky9000:38:29-
6MJ627Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:39:42-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

V Chocni jsem byl v sobotu poprvé a byl jsem nadšen atomosférou, trasou i zapojením všech věkových kategorií do závodů. Děkuji za krásný den a příští rok se těším. Lukáš Maier - Chrudim
Lmaier
V Chocni žádný sníh, žádné bláto, žádný zbloudilec z teamu na trati, kterého bychom hledali, na co budeme vzpomínat? Snad na to, že jsme poprvé neběželi přes písák, který ukusuje stále více lesa. A já se na ten prďák tak těšil! Jo a ještě něco. Čímpak v Chocni měříte kratší tratě, když děcka běží 550 m přes tři minuty a 1,1 km šest a půl minuty? Nemáte ten Choceňský metr trochu delší? Jinak ale závody super...
ales.stransky

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód