Firma ISCAREX s.r.o.SportTermínovka 2020Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2020
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Okolo Trusnova

22.3.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Okolo Trusnova
  • datum konání: 22.3.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Nový Věk Trusnov

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21103Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:00:57103,45
2Ž22140Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:58100,00
3Ž23111Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:5996,55
4Ž25124Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:0286,21
5Ž26113Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:0382,76
6Ž210137Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:0865,52
7Ž215136Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:1637,93
8Ž216119Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:01:1927,59
9Ž217108Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:2024,14
10Ž219139Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:270,00
11Ž22074Kotingová EliškaNový Věk TT Trusnov0000:01:280,00
12Ž222150Kotingová PetraNový Věk TT Trusnov0200:01:330,00
13Ž224102Rudová DenisaTrusnov0200:01:490,00
14Ž228144Nováková MarkétaMěstec0400:02:250,00
Žáci nejmladší 9 let a mladší (trať 0,22 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M23123Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:59110,70
2M26129Webr MatějMUF TEAM Praha9900:01:0397,86
3M28120Kavín MichaelSebranice0100:01:0591,44
4M29107Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:0688,24
5M210125Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:0881,82
6M212149Muler FilipMnětice0000:01:1365,78
7M213128Čejka JakubPardubice0000:01:1462,57
8M214127Čejka JanPardubice0100:01:1559,36
9M218142Hemer JosefTrusnov0200:01:2236,90
10M221148Muler AntonínMnětice0200:01:324,81
11M223110Vondra JanČeská Třebová0200:01:350,00
12M225135Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:520,00
13M226146Marhold StanislavChoceň0400:02:030,00
14M227141Hemr JaromírTrusnov0500:02:180,00
15M229147Muler JiříMnětice0500:02:430,00
16M230145Dvořák MatějMěstec0500:02:540,00
Žáci mladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M33122Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:52113,33
2M35109Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:00100,00
3M36131Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:02:0886,67
4M3781Vaňásek RomanJaroslav9800:02:3050,00
5M38101Šaloun JanAC Choceň9800:02:3640,00
Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,55 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31112Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:48105,41
1Ž31143Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:48105,41
3Ž34132Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:5789,19
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM3106Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:04113,98
2ŽM4114Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:20101,78
3ŽM5121Civišová AnnaAC Choceň9500:04:4384,24
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM173Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:03:54103,36
2MM2117Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:0296,64
-MM-134Halbrštát TomášAC Choceň96DNF-
Žákyně starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS5133Tesařová HedvikaAC Choceň9400:11:38100,00
Žáci starší 14-15 let (trať 2,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1126Mašín LukášAC Pardubice9300:09:19112,63
2MS2116Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:10:0995,87
3MS3118Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:2291,51
4MS4130Beznoska OndřejFK Agria Choceň9400:11:3766,37
Dorostenci 16-17 let (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD189Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:11:08101,58
2MD259Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:11:11100,69
3MD346Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:2197,72
4MD462Volar JanNový věk TT9200:12:3874,85
-MD-105Mohelník PetrAtletika Polička92DNF-
Dorostenky 16-17 let (trať 3,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD5115Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:14:36105,76
2ŽD648Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:15:2894,24
-ŽD-104Vlčková ZuzanaAtletika Polička91DNF-
Junioři 18-19 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ19Večeře TomášAtletika Polička9000:20:42-
2MJ744Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:26:03-
Muži A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1130Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:32:25-
2MA27Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:33:03-
3MA330Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:11-
4MA569Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:31-
5MA64Řemínek MatějAC Choceň8600:33:50-
6MA1694Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:35:52-
7MA1795Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:36:22-
8MA1855Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:32-
9MA1926Chlubna JanNové Město na Moravě8400:36:53-
10MA2011Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:37:05-
11MA2149Strnad VladimírATC Letohrad7700:37:14-
12MA2599Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:38:00-
13MA2710Šutera JosefAtletika Polička7900:38:29-
14MA3758Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:40:03-
15MA4375Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:11-
16MA4964Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:22-
17MA523Audrain SimonPoděbrady8300:43:23-
18MA5490Janů MarekGymnázium Holice7600:43:45-
19MA5542Jiroušek PavelÚstí nad Orlicí8400:43:49-
20MA58139Matouš PetrTýniště nad Orlicí8800:44:17-
21MA65136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:56-
22MA69116Marhold PetrChoceň7800:45:50-
23MA70137Marhold LubošChoceň7700:46:43-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB496Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:33:27-
2MB793Chmelík JosefSK Polička7300:34:20-
3MB8108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:31-
4MB1183Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:00-
5MB1367Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:35:12-
6MB1476Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:18-
7MB1523Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:49-
8MB2298Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:37:19-
9MB235Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:39-
10MB2677Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:38:10-
11MB28101Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:38:32-
12MB291Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:38:51-
13MB31150Krutílek MarekTT Pardubice6500:39:11-
14MB3433Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:39:45-
15MB3918Sedlák PavelTT sport Stupno Slatiňany7100:40:22-
16MB4087Bielčik PetrLichkov7100:40:31-
17MB4135Kovařík PetrLanškroun6900:40:39-
18MB42135Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:55-
19MB48131Tomšů PetrMlýn Janderov6400:42:14-
20MB74103Smola JanKRB Chrudim6700:47:16-
21MB83107Pokorný MilanSK Vraclav6400:50:13-
22MB9374Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:56:28-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC957Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:34:32-
2MC1084Siegel JosefAC Choceň5800:34:41-
3MC1260Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:04-
4MC2486Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:53-
5MC2991Flídr JanMK Kladno5700:38:51-
6MC3231Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:21-
7MC3688Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:40:00-
8MC45148Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:41:42-
9MC5140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:42:50-
10MC6425Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:44:50-
11MC68123Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:45:23-
12MC77145Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:47:51-
13MC8254Miřejovský TomášSABZO Praha6100:50:03-
14MC90128Bajer MiloslavCaFa Bajer5500:54:14-
15MC91147Páriš AttilaKRB Chrudim6000:54:22-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD35119Bříza VladimírKRB Chrudim5100:39:49-
2MD4471Švec MiroslavSokol Potštejn5200:41:28-
3MD476Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:09-
4MD5624Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:57-
5MD5992Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:44:21-
6MD7245Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:47:07-
7MD7981Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:48:37-
8MD8434Linhart MilošAC Náchod4400:51:08-
9MD94113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:56:50-
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6615Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:44:59-
2ME6770Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:45:14-
3ME75111Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:47:28-
4ME7643Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:30-
5ME8153Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:26-
6ME86140Vorel MilanSlatiňany4000:51:52-
7ME8928Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:53:56-
8ME9756Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:42-
9ME10017Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:21:00-
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF10127Kadlec JaroslavLTC Hradec Králové3001:21:01-
Juniorky 18-19 let (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ212Vévodová MartinaAK Perná9000:22:47-
2ŽJ563Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:28-
3ŽJ621Karlová VeronikaNový Věk TT9000:25:52-
4ŽJ847Kůtová EliškaAC Choceň9000:27:01-
Ženy A 20-34 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3320Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:38-
2ZA3813Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:05-
3ZA4697Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:42:06-
4ZA5014Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:42:31-
5ZA6037Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:31-
6ZA628Schauerová LenkaAtletika Polička8800:44:43-
7ZA6336Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:44:44-
8ZA7182Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:46:52-
9ZA73129Nováková LucieISLA Pardubice7500:47:10-
10ZA78102Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:21-
11ZA88100Dobiášová PetraVlašim8100:53:45-
12ZA9552Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:58:14-
13ZA9919Sedláková LenkaSlatiňany8601:04:19-
-ZA-2Stránská JanaPoděbrady78DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB53126Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:43:29-
2ZB57144Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:16-
3ZB8038Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:16-
4ZB8585Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:51:41-
Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6139Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:44:39-
2ŽC8779Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:53:26-
3ŽC9278Nechvílová MiroslavaChoceň6000:54:28-
4ŽC9680Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:36-
5ŽC9816Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:01:26-
Běh pro zdraví (trať 5,7 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB3124Hemer JindřichTrusnov7500:23:54-
2LB4132Sedláčková MiroslavaJiskra Ústí nad Orlicí7700:24:08-
3LB972Muler JosefMnětice7500:27:21-
Trať 0,22 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž21103Bílá ZdeňkaNový Věk TT Trusnov9900:00:57103,45
2Ž22140Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:58100,00
3Ž23111Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:5996,55
1M23123Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:59110,70
4Ž25124Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:01:0286,21
2M26129Webr MatějMUF TEAM Praha9900:01:0397,86
5Ž26113Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:0382,76
3M28120Kavín MichaelSebranice0100:01:0591,44
4M29107Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:0688,24
5M210125Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:0881,82
6Ž210137Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:0865,52
6M212149Muler FilipMnětice0000:01:1365,78
7M213128Čejka JakubPardubice0000:01:1462,57
8M214127Čejka JanPardubice0100:01:1559,36
7Ž215136Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:1637,93
8Ž216119Kavínová ŠtěpánkaSebranice0200:01:1927,59
9Ž217108Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:2024,14
9M218142Hemer JosefTrusnov0200:01:2236,90
10Ž219139Lakotová TerezaAC Choceň0000:01:270,00
11Ž22074Kotingová EliškaNový Věk TT Trusnov0000:01:280,00
10M221148Muler AntonínMnětice0200:01:324,81
12Ž222150Kotingová PetraNový Věk TT Trusnov0200:01:330,00
11M223110Vondra JanČeská Třebová0200:01:350,00
13Ž224102Rudová DenisaTrusnov0200:01:490,00
12M225135Frydrych BedřichAC Choceň0300:01:520,00
13M226146Marhold StanislavChoceň0400:02:030,00
14M227141Hemr JaromírTrusnov0500:02:180,00
14Ž228144Nováková MarkétaMěstec0400:02:250,00
15M229147Muler JiříMnětice0500:02:430,00
16M230145Dvořák MatějMěstec0500:02:540,00
Trať 0,55 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31112Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:48105,41
1Ž31143Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:48105,41
1M33122Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:52113,33
3Ž34132Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:5789,19
2M35109Vondra VojtěchČeská Třebová9800:02:00100,00
3M36131Beznoska JanTK Čermná nad Orlicí9700:02:0886,67
4M3781Vaňásek RomanJaroslav9800:02:3050,00
5M38101Šaloun JanAC Choceň9800:02:3640,00
Trať 1,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM173Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:03:54103,36
2MM2117Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:04:0296,64
1ŽM3106Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:04:04113,98
2ŽM4114Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:20101,78
3ŽM5121Civišová AnnaAC Choceň9500:04:4384,24
Trať 2,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1126Mašín LukášAC Pardubice9300:09:19112,63
2MS2116Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:10:0995,87
3MS3118Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:10:2291,51
4MS4130Beznoska OndřejFK Agria Choceň9400:11:3766,37
1ŽS5133Tesařová HedvikaAC Choceň9400:11:38100,00
Trať 3,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD189Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:11:08101,58
2MD259Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:11:11100,69
3MD346Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:2197,72
4MD462Volar JanNový věk TT9200:12:3874,85
1ŽD5115Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:14:36105,76
2ŽD648Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:15:2894,24
Trať 5,7 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ19Večeře TomášAtletika Polička9000:20:42-
1ŽJ212Vévodová MartinaAK Perná9000:22:47-
1LB3124Hemer JindřichTrusnov7500:23:54-
2LB4132Sedláčková MiroslavaJiskra Ústí nad Orlicí7700:24:08-
2ŽJ563Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:28-
3ŽJ621Karlová VeronikaNový Věk TT9000:25:52-
2MJ744Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:26:03-
4ŽJ847Kůtová EliškaAC Choceň9000:27:01-
3LB972Muler JosefMnětice7500:27:21-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1130Krupička RobertÚstí nad Orlicí7800:32:25-
2MA27Janeš JaromírSK OMT Pardubice7900:33:03-
3MA330Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:33:11-
1MB496Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:33:27-
4MA569Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:31-
5MA64Řemínek MatějAC Choceň8600:33:50-
2MB793Chmelík JosefSK Polička7300:34:20-
3MB8108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:34:31-
1MC957Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:34:32-
2MC1084Siegel JosefAC Choceň5800:34:41-
4MB1183Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:35:00-
3MC1260Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:35:04-
5MB1367Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:35:12-
6MB1476Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:18-
7MB1523Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:49-
6MA1694Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:35:52-
7MA1795Šebek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí8400:36:22-
8MA1855Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:32-
9MA1926Chlubna JanNové Město na Moravě8400:36:53-
10MA2011Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:37:05-
11MA2149Strnad VladimírATC Letohrad7700:37:14-
8MB2298Hudcovic TomášNové Město nad Metují6500:37:19-
9MB235Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:39-
4MC2486Čechal JaroslavTS Letohrad6100:37:53-
12MA2599Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:38:00-
10MB2677Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:38:10-
13MA2710Šutera JosefAtletika Polička7900:38:29-
11MB28101Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:38:32-
12MB291Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:38:51-
5MC2991Flídr JanMK Kladno5700:38:51-
13MB31150Krutílek MarekTT Pardubice6500:39:11-
6MC3231Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:39:21-
1ZA3320Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:39:38-
14MB3433Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:39:45-
1MD35119Bříza VladimírKRB Chrudim5100:39:49-
7MC3688Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:40:00-
14MA3758Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:40:03-
2ZA3813Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:40:05-
15MB3918Sedlák PavelTT sport Stupno Slatiňany7100:40:22-
16MB4087Bielčik PetrLichkov7100:40:31-
17MB4135Kovařík PetrLanškroun6900:40:39-
18MB42135Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:40:55-
15MA4375Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:41:11-
2MD4471Švec MiroslavSokol Potštejn5200:41:28-
8MC45148Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:41:42-
3ZA4697Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:42:06-
3MD476Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:42:09-
19MB48131Tomšů PetrMlýn Janderov6400:42:14-
16MA4964Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:42:22-
4ZA5014Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:42:31-
9MC5140Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:42:50-
17MA523Audrain SimonPoděbrady8300:43:23-
1ZB53126Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:43:29-
18MA5490Janů MarekGymnázium Holice7600:43:45-
19MA5542Jiroušek PavelÚstí nad Orlicí8400:43:49-
4MD5624Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:43:57-
2ZB57144Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:44:16-
20MA58139Matouš PetrTýniště nad Orlicí8800:44:17-
5MD5992Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:44:21-
5ZA6037Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:44:31-
1ŽC6139Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:44:39-
6ZA628Schauerová LenkaAtletika Polička8800:44:43-
7ZA6336Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:44:44-
10MC6425Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5900:44:50-
21MA65136Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:44:56-
1ME6615Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:44:59-
2ME6770Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:45:14-
11MC68123Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:45:23-
22MA69116Marhold PetrChoceň7800:45:50-
23MA70137Marhold LubošChoceň7700:46:43-
8ZA7182Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:46:52-
6MD7245Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:47:07-
9ZA73129Nováková LucieISLA Pardubice7500:47:10-
20MB74103Smola JanKRB Chrudim6700:47:16-
3ME75111Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:47:28-
4ME7643Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:47:30-
12MC77145Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:47:51-
10ZA78102Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:48:21-
7MD7981Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5300:48:37-
3ZB8038Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:49:16-
5ME8153Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:26-
13MC8254Miřejovský TomášSABZO Praha6100:50:03-
21MB83107Pokorný MilanSK Vraclav6400:50:13-
8MD8434Linhart MilošAC Náchod4400:51:08-
4ZB8585Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:51:41-
6ME86140Vorel MilanSlatiňany4000:51:52-
2ŽC8779Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:53:26-
11ZA88100Dobiášová PetraVlašim8100:53:45-
7ME8928Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:53:56-
14MC90128Bajer MiloslavCaFa Bajer5500:54:14-
15MC91147Páriš AttilaKRB Chrudim6000:54:22-
3ŽC9278Nechvílová MiroslavaChoceň6000:54:28-
22MB9374Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:56:28-
9MD94113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:56:50-
12ZA9552Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:58:14-
4ŽC9680Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:36-
8ME9756Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:58:42-
5ŽC9816Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:01:26-
13ZA9919Sedláková LenkaSlatiňany8601:04:19-
9ME10017Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:21:00-
1MF10127Kadlec JaroslavLTC Hradec Králové3001:21:01-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 30%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód