Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Quido Štěpánka

27.4.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quido Štěpánka
  • datum konání: 27.4.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Školačky 7-9 let (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž27133Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:52100,38
2Ž2929Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:53100,00
3Ž21176Mikulová KarolínaMistrovice0100:00:5399,62
4Ž21368Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:5396,55
5Ž21564Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:5496,16
6Ž21661Fajtová AnnaTJ Jablonné nad Orlicí9900:00:5492,71
7Ž218114Gregorová MonikaLanškroun0000:00:5592,32
8Ž220129Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:5685,03
9Ž22416Chládková NatalieSokol Výprachtice9900:00:5877,35
10Ž22619Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:00:5973,51
11Ž227123Dostálková KateřinaASPV Těchonín0000:01:0069,67
12Ž23055Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:0165,83
13Ž23679Málková AndreaJablonné nad Orlicí0000:01:0358,16
14Ž24037Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:0454,32
15Ž241125Purkertová AnnaJablonné nad Orlicí0000:01:0550,48
Školáci 7-9 let (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2145Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:45107,14
2M22105Sviták PavelSokol Žamberk9900:00:4798,57
3M2393Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:4894,29
4M2452Mikyska TomášSK Žamberk0000:00:5085,71
5M2512Jirásek MiroslavJablonné nad Orlicí9900:00:5185,29
6M2635Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:00:5181,43
7M27104Divíšek JanSokol Žamberk0000:00:5277,14
8M2967Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:5376,71
9M21133Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:5376,29
10M2139Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:5372,86
11M216140Faltus FilipJablonné nad Orlicí0100:00:5468,57
12M21884Fišer VojtěchJablonné nad Orlicí0000:00:5568,14
13M22049Pešava JanAO TJ Jablonné nad Orlicí0000:00:5660,00
14M22213Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:5759,57
15M22395Balšánek DavidJablonné nad Orlicí0100:00:5755,71
16M224145Hrdina ŠtěpánBravo Jablonné nad Orlicí0000:00:5851,43
17M22728Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:0042,86
18M229107Toman AdamSokol Žamberk0100:01:0142,43
19M230146Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:01:0138,57
20M232141Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:01:0238,14
21M23334Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:01:0237,71
22M23448Hermann MatějTJ Jablonné nad Orlicí0000:01:0234,29
23M23538Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:0333,86
24M236106Vanický MartinSokol Žamberk0000:01:0330,00
25M23863Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:0429,57
26M23953Vašek RankoJamné nad Orlicí0000:01:0429,14
27M242149Pauk MarekJablonné nad Orlicí0100:01:0617,14
Žáci nejmladší 10-11 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3423Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:22104,76
2M35138Růžička AdamOK 99 Hradec Králové9700:01:24100,00
3M37116Gregora JakubLanškroun9800:01:2695,24
4M396Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:2795,00
Žákyně nejmladší 10-11 let (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3172Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:19102,50
2Ž3254Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:20100,00
3Ž3346Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:2197,50
4Ž35112Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:2490,00
5Ž3717Hrdinová Adélaneregistrována9900:01:2685,00
6Ž31030Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:01:3075,00
7Ž31156Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:3172,50
8Ž31210Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:01:3660,00
9Ž31331Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:3952,50
10Ž31485Malá VeronikaAO TJ Jablonné nad Orlicí9800:01:4245,00
11Ž315103Nekovářová MonikaSokol Žamberk9700:01:4342,50
12Ž31698Mikysková TerezaTJ Čenkovice9700:01:4440,00
Žákyně mladší 12-13 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM111Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:03107,37
2ŽM247Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:09101,05
3ŽM357Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:1891,58
4ŽM424Civišová AnnaAC Choceň9500:03:3177,89
Žáci mladší 12-13 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM162Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:04:58105,44
2MM2127Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:1097,61
3MM315Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:1196,95
4MM460Lakota AntonínAC Choceň9500:05:2488,47
5MM5128Václavek JanDlouhá Třebová9600:05:3481,94
6MM6118Barnet MiroslavKB OEZ Letohrad9600:05:4078,02
7MM839Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:05:4773,45
8MM1258Frydrych JakubAC Choceň9500:07:352,94
9MM13151Košek TomášAtletika Polička9500:07:390,33
10MM15139Růžička KarelOK 99 Hradec Králové9500:07:460,00
Žákyně starší 14-15 let (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS741Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:45110,79
2ŽS9108Tomanová PavlínaŽamberk9300:06:1196,53
3ŽS10113Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:1892,69
4ŽS11164Frišová MagdaČeská Třebová9300:06:3682,82
5ŽS1440Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:07:4246,62
6ŽS16102Vagaiová NikolaSokol Žamberk9300:08:1429,07
Žáci starší 14-15 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1150Bednář KarelJablonné nad Orlicí9300:06:15104,18
2MS294Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:06:21101,04
3MS375Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:06:3394,78
4MS442Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:06:4787,47
5MS6111Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:5483,81
Dorostenci starší 16-17 let (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD174Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:09:42106,11
2MD292Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:09:58100,78
3MD37Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:10:2193,11
4MD41Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:10:4186,45
5MD543Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:11:1375,79
Dorostenky starší 16-17 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1091Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:07:19107,03
2ŽD1173Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:25104,40
3ŽD14134Lemanská AleksandraSwidnica Polsko9200:08:0188,57
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ29167Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:30:14-
2MJ45162Pechanec PavelJavorník9000:33:46-
3MJ57153Živný Marekneregistrován9100:38:26-
4MJ58154Hejzlar Davidneregistrován8900:38:41-
5MJ59193Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:38:56-
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1161Brýdl PavelPearl Izumi Nové Město na Moravě8000:24:40-
2MA2411Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:25:01-
3MA3189Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:25-
4MA4157Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:25:59-
5MA683Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:14-
6MA788Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:00-
7MA82Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:27:08-
8MA1089Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:27:21-
9MA11198Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:27:23-
10MA12184Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:26-
11MA13181Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:27:35-
12MA14200Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:28:05-
13MA15176Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:23-
14MA17413Šutera JosefAtletika Polička7900:28:54-
15MA19416Pešava JanJablonné nad Orlicí7200:29:08-
16MA2090Pusz PawelLKS JSKRA JASZKOWA8100:29:13-
17MA21135Gut DawidSwidnica Polsko7900:29:21-
18MA22197Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:29:22-
19MA23407Bielčik PetrLichkov7100:29:31-
20MA243Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:29:38-
21MA25136Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:29:44-
22MA26199Matějka MichalSport Mladkov7300:29:57-
22MA2671Buryška TomášVSK UNI Brno8800:29:57-
24MA30423Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:30:16-
25MA35174Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:43-
26MA40182Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:32:19-
27MA42417Kalous PetrSK Žamberk7700:32:49-
28MA43187Marhold LubošChoceň7700:33:19-
29MA4687Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:54-
30MA47186Marhold PetrChoceň7800:34:26-
31MA48414Juza StanislavTHT Polička7200:34:50-
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB586Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:09-
2MB31124Dostálek PetrASPV Těchonín6700:30:20-
3MB324Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6200:30:34-
4MB36179Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:57-
5MB3997Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:17-
6MB41166Novotný LuděkSK Žamberk6200:32:22-
7MB49163Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:35:05-
8MB51420Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:36:12-
9MB6220Doleček JiříIsolit Bravo6600:42:09-
10MB64160Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:45:56-
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC9196Siegel JosefAC Choceň5800:27:19-
2MC18418Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:29:00-
3MC28188Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:09-
4MC34183Dostál LadislavMoravská Třebová5600:31:30-
5MC37155Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:31:59-
6MC38146Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:32:08-
7MC505Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:35:16-
8MC55422Sedlák JiříPřelouč5800:37:47-
9MC60172Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:00-
10MC61171Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:40:27-
11MC66409Wendlig MiroslavSokol Luková5300:50:33-
Muži D 60 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD16119Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:29-
2MD33156Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:15-
3MD44406Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:33:22-
4MD52421Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:54-
5MD53177Koblížek JindřichSK Žamberk4800:37:21-
6MD54408Bielčik JindřichLichkov4000:37:31-
7MD56126Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:37:49-
8MD63412Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:42:26-
9MD65165Strnad JosefSokol Žamberk4400:47:40-
10MD67415Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:04-
11MD68120Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:55:57-
Juniorky 18-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5158Vévodová MartinaAK Perná9000:06:53-
2ŽJ12147Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:07:46-
3ŽJ16175Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:08:10-
4ŽJ19148Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:08:27-
5ŽJ23419Králíčková LenkaHasiči Kramolna NTC8900:11:15-
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA8194Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:10-
2ZA13173Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:07:48-
3ZA15144Hrdinová LenkaBravo Jablonné nad Orlicí8700:08:05-
4ZA20152Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:08:46-
Ženy B 35 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB769Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:07:04-
2ZB966Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:07:16-
3ZB17109Vanická BlankaSokol Žamberk7200:08:17-
4ZB18192Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:22-
5ZB21195Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:08:59-
6ZB22410Nechvílová MiroslavaChoceň6000:10:08-
7ZB24101Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:11:48-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2145Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:45107,14
2M22105Sviták PavelSokol Žamberk9900:00:4798,57
3M2393Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:4894,29
4M2452Mikyska TomášSK Žamberk0000:00:5085,71
5M2512Jirásek MiroslavJablonné nad Orlicí9900:00:5185,29
6M2635Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:00:5181,43
1Ž27133Mihulková ViktorieAC Choceň9900:00:52100,38
7M27104Divíšek JanSokol Žamberk0000:00:5277,14
2Ž2929Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:53100,00
8M2967Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:5376,71
9M21133Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:5376,29
3Ž21176Mikulová KarolínaMistrovice0100:00:5399,62
4Ž21368Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:5396,55
10M2139Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:5372,86
5Ž21564Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:5496,16
6Ž21661Fajtová AnnaTJ Jablonné nad Orlicí9900:00:5492,71
11M216140Faltus FilipJablonné nad Orlicí0100:00:5468,57
12M21884Fišer VojtěchJablonné nad Orlicí0000:00:5568,14
7Ž218114Gregorová MonikaLanškroun0000:00:5592,32
13M22049Pešava JanAO TJ Jablonné nad Orlicí0000:00:5660,00
8Ž220129Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:5685,03
14M22213Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:5759,57
15M22395Balšánek DavidJablonné nad Orlicí0100:00:5755,71
9Ž22416Chládková NatalieSokol Výprachtice9900:00:5877,35
16M224145Hrdina ŠtěpánBravo Jablonné nad Orlicí0000:00:5851,43
10Ž22619Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:00:5973,51
17M22728Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:01:0042,86
11Ž227123Dostálková KateřinaASPV Těchonín0000:01:0069,67
18M229107Toman AdamSokol Žamberk0100:01:0142,43
19M230146Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:01:0138,57
12Ž23055Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:0165,83
20M232141Moravec JakubSpartak OEZ Letohrad9900:01:0238,14
21M23334Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:01:0237,71
22M23448Hermann MatějTJ Jablonné nad Orlicí0000:01:0234,29
23M23538Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:0333,86
24M236106Vanický MartinSokol Žamberk0000:01:0330,00
13Ž23679Málková AndreaJablonné nad Orlicí0000:01:0358,16
25M23863Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:0429,57
26M23953Vašek RankoJamné nad Orlicí0000:01:0429,14
14Ž24037Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:01:0454,32
15Ž241125Purkertová AnnaJablonné nad Orlicí0000:01:0550,48
27M242149Pauk MarekJablonné nad Orlicí0100:01:0617,14
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3172Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:19102,50
2Ž3254Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:20100,00
3Ž3346Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:2197,50
1M3423Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:22104,76
4Ž35112Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:2490,00
2M35138Růžička AdamOK 99 Hradec Králové9700:01:24100,00
5Ž3717Hrdinová Adélaneregistrována9900:01:2685,00
3M37116Gregora JakubLanškroun9800:01:2695,24
4M396Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:2795,00
6Ž31030Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:01:3075,00
7Ž31156Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:3172,50
8Ž31210Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:01:3660,00
9Ž31331Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:3952,50
10Ž31485Malá VeronikaAO TJ Jablonné nad Orlicí9800:01:4245,00
11Ž315103Nekovářová MonikaSokol Žamberk9700:01:4342,50
12Ž31698Mikysková TerezaTJ Čenkovice9700:01:4440,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM111Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:03107,37
2ŽM247Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:03:09101,05
3ŽM357Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:1891,58
4ŽM424Civišová AnnaAC Choceň9500:03:3177,89
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM162Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:04:58105,44
2MM2127Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:05:1097,61
3MM315Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:05:1196,95
4MM460Lakota AntonínAC Choceň9500:05:2488,47
5MM5128Václavek JanDlouhá Třebová9600:05:3481,94
6MM6118Barnet MiroslavKB OEZ Letohrad9600:05:4078,02
1ŽS741Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:05:45110,79
7MM839Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:05:4773,45
2ŽS9108Tomanová PavlínaŽamberk9300:06:1196,53
3ŽS10113Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:06:1892,69
4ŽS11164Frišová MagdaČeská Třebová9300:06:3682,82
8MM1258Frydrych JakubAC Choceň9500:07:352,94
9MM13151Košek TomášAtletika Polička9500:07:390,33
5ŽS1440Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:07:4246,62
10MM15139Růžička KarelOK 99 Hradec Králové9500:07:460,00
6ŽS16102Vagaiová NikolaSokol Žamberk9300:08:1429,07
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD174Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:09:42106,11
2MD292Hajduk ArturULKS Bystrzyca Klodzka9100:09:58100,78
3MD37Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:10:2193,11
4MD41Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:10:4186,45
5MD543Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:11:1375,79
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1161Brýdl PavelPearl Izumi Nové Město na Moravě8000:24:40-
2MA2411Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:25:01-
3MA3189Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:25-
4MA4157Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:25:59-
1MB586Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:26:09-
5MA683Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:14-
6MA788Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:27:00-
7MA82Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:27:08-
1MC9196Siegel JosefAC Choceň5800:27:19-
8MA1089Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:27:21-
9MA11198Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:27:23-
10MA12184Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8800:27:26-
11MA13181Krejsa TomášFerodo Repsol Racing7700:27:35-
12MA14200Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:28:05-
13MA15176Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:28:23-
1MD16119Krátký FrantišekViking Králiky4300:28:29-
14MA17413Šutera JosefAtletika Polička7900:28:54-
2MC18418Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:29:00-
15MA19416Pešava JanJablonné nad Orlicí7200:29:08-
16MA2090Pusz PawelLKS JSKRA JASZKOWA8100:29:13-
17MA21135Gut DawidSwidnica Polsko7900:29:21-
18MA22197Abrahám LuděkJablonné nad Orlicí7500:29:22-
19MA23407Bielčik PetrLichkov7100:29:31-
20MA243Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:29:38-
21MA25136Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:29:44-
22MA26199Matějka MichalSport Mladkov7300:29:57-
22MA2671Buryška TomášVSK UNI Brno8800:29:57-
3MC28188Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:09-
1MJ29167Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:30:14-
24MA30423Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:30:16-
2MB31124Dostálek PetrASPV Těchonín6700:30:20-
3MB324Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6200:30:34-
2MD33156Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:31:15-
4MC34183Dostál LadislavMoravská Třebová5600:31:30-
25MA35174Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:31:43-
4MB36179Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:57-
5MC37155Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:31:59-
6MC38146Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:32:08-
5MB3997Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:32:17-
26MA40182Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:32:19-
6MB41166Novotný LuděkSK Žamberk6200:32:22-
27MA42417Kalous PetrSK Žamberk7700:32:49-
28MA43187Marhold LubošChoceň7700:33:19-
3MD44406Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:33:22-
2MJ45162Pechanec PavelJavorník9000:33:46-
29MA4687Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:33:54-
30MA47186Marhold PetrChoceň7800:34:26-
31MA48414Juza StanislavTHT Polička7200:34:50-
7MB49163Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:35:05-
7MC505Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5500:35:16-
8MB51420Králíček AlešHasiči Kramolna NTC6000:36:12-
4MD52421Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:54-
5MD53177Koblížek JindřichSK Žamberk4800:37:21-
6MD54408Bielčik JindřichLichkov4000:37:31-
8MC55422Sedlák JiříPřelouč5800:37:47-
7MD56126Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:37:49-
3MJ57153Živný Marekneregistrován9100:38:26-
4MJ58154Hejzlar Davidneregistrován8900:38:41-
5MJ59193Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:38:56-
9MC60172Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:39:00-
10MC61171Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:40:27-
9MB6220Doleček JiříIsolit Bravo6600:42:09-
8MD63412Jarkovský OldřichTJ Mostek3400:42:26-
10MB64160Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:45:56-
9MD65165Strnad JosefSokol Žamberk4400:47:40-
11MC66409Wendlig MiroslavSokol Luková5300:50:33-
10MD67415Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:04-
11MD68120Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:55:57-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

V Jablonném tradičně velmi hezké závody. Jenom chci upozornit na malou nepřesnost, která se ve výsledcích objevila. V kategorii mladších žáků doběhl na druhém místě Jan Friš a Petr Kubelka byl o 1s.na 3.místě. Jeho čas byl tedy 00:05:11,00. Zdravím J.Pavel
pavelstrechy
Dobrý večer, obracím se na Vás s prosbou o opravení výsledků v Jablonném v kategorii mladší žáci. Zřejmě si zařádil běžecký šotek. Jako druhý doběhl Jan Friš (SKI Č.Třebová) s časem 00:05:10.00 a jako třetí Petr Kubelka s časem 00:05:11.00. Děkujeme za krásný závod i za opravu. Frišovi
jana.frisova
Děkujeme za upozornění, opraveno. Milan Kebrle, Iscarex Česká Třebová.
kebrle
Podstatně lepší než loni. Příště bych uvítal vyvěšenou startovní listinu(kategorie mužů a veteránů). Kopie výsledků také mohla viset. Nebo ještě lépe, kdyby byla pro zájemce k dispozici.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód