Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Rozálku

2.5.2008, pátek

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Rozálku
  • datum konání: 2.5.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: DDM Animo

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
27.4.2018Běh na Rozálku197
28.4.2017Běh na Rozálku198
29.4.2016Běh na Rozálku204
24.4.2015Běh na Rozálku201
25.4.2014Běh na Rozálku194
26.4.2013Běh na Rozálku197
4.5.2012Běh na Rozálku231
6.5.2011Běh na Rozálku191
7.5.2010Běh na Rozálku186
7.5.2009Běh na Rozálku188
4.5.2007Běh na Rozálku198
5.5.2006Běh na Rozálku182
6.5.2005Běh na Rozálku137
7.5.2004Běh na Rozálku92
3.5.2002Běh na Rozálku201

Statistika závodu Běh na Rozálku

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2797

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Keprtová Miloslava4815
Kalous Petr7715
Matyášová Jana6515
Bielčik Jindřich4014
Tobiška Václav4414
Sadílek Ota4613
Nechvíl Petr9113
Novotný Luděk6212
Mannlová Jana8011
Svatoš Otakar3411
Maříková Simona9611
Šimůnek Jan4910
Šafář Jaroslav5110
Červ Miloslav5010
Novotná Dora9710
Vondra Vojtěch989
Volf Břetislav529
Koblížek Jindřich489
Gregora Filip029
Strnad Adam009
Smolák Petr949
Vařeka Jan969
Mikyska Tomáš009
Dostálek Petr679
Sejkorová Lenka639
Šimůnek Jan829
Moravec Jiří969
Borková Agáta028
Bubeníček Jiří518
Živný Marek918
Gregora Jan008
Kebrle Milan758
Procházka Jakub968
Tomeš Jaroslav488
Kalousek Jan418
Mařík Jiří728
Borek Petr708
Ducháček Bedřich598
Šponar Josef478
Večeře Tomáš908
Řemínek Matěj867
Mlynář Vojtěch987
Jelínek Matěj427
Gregor Jan047
Kubelka Petr957
Derková Martina017
Jirásková Eva647
Jelínková Magdalena457
Bielčik Petr717
Martincová Kristýna937

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 11 let a mladší (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž34844Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:44112,09
2Ž37574Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:0296,60
3Ž386100Hanušová VeronikaAC Choceň9700:04:0891,30
4Ž3116105Kluková AnnaLoko Česká Třebová9700:04:3370,76
5Ž31228Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad9700:04:3965,71
6Ž312757Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:4163,86
7Ž313192Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:04:45107,06
8Ž3134101Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:4858,22
9Ž3137125Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:04:5155,35
10Ž313958Poláková AnnaAC Choceň9700:04:5155,18
11Ž314029Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:51102,58
12Ž315091Gregorová MonikaLanškroun0000:05:0990,36
13Ž316345Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:05:4268,04
14Ž31715Kalousková MariePraha 130100:06:4326,71
15Ž317276Zechová Kristýna-0000:07:136,62
Žáci 11 let a mladší (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M37382Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:59103,57
2M3769Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad9700:04:0498,96
3M37810Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:04:0697,47
4M38114Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad9700:04:0797,06
5M38368Mikyska TomášSK Žamberk0000:04:07113,19
6M310738Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:04:2797,73
7M31097Strnad TomášSpartak OEZ Letohrad9700:04:2879,34
8M312237Metelka OndřejHradec Králové0100:04:3989,09
9M3125120Novotný Matějneregistrován9800:04:3970,19
10M312683Gregora JakubLanškroun9800:04:4069,20
11M313048Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:04:4485,37
12M313650Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:04:5179,84
13M3137126Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:5179,77
14M314347Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:04:5775,45
15M314433Šindelář Adamneregistrován9900:04:5874,76
16M314549Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:05:0072,64
17M314785Gregora FilipLanškroun0200:05:0470,22
18M314840Divíšek JanAtletika Žamberk0000:05:0767,94
19M314932Sviták PavelSokol Žamberk9900:05:0867,26
20M3152169Chlupáč DanielHradec Králové9800:05:1739,44
21M315646Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:05:2553,92
22M315775Kavka Matěj-9900:05:2653,54
23M316086Vanický MartinSokol Žamberk0000:05:3943,54
Žákyně mladší 12-13 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM5564Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:46104,15
2ŽM6467Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:5199,80
3ŽM7021Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:03:5596,06
4ŽM8222Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:04:0785,70
5ŽM9611Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:04:1479,18
6ŽM10360Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:2272,56
6ŽM103136Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:04:2272,56
8ŽM115106Hájková MarieLoko Česká Třebová9600:04:3363,17
9ŽM11959Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:3660,38
10ŽM129134Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:04:4354,12
11ŽM169160Kroulíková CecílieŽamberk9500:06:000,00
Žáci mladší 12-13 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM2888Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:03:28107,06
2MM38165Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:03:3897,96
3MM43117Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:4194,99
4MM6198Lakota AntonínAC Choceň9500:03:4888,95
5MM6618Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:03:5185,98
6MM9051Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:1167,78
7MM9116Holubář BartolomějSpartak OEZ Letohrad9600:04:1167,50
8MM9293Neugebauer TomášSK Žamberk9600:04:1167,32
9MM9420Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad9600:04:1167,04
10MM95123Procházka OndřejOB Žamberk9600:04:1365,92
11MM11413Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:04:3347,35
12MM14217Bielčik TomášSpartak OEZ Letohrad9600:04:5328,69
Žákyně starší 14-15 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS31131Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:31107,94
2ŽS41132Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:4099,82
3ŽS62133Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:4892,24
4ŽS7997Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:0675,64
5ŽS9253Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:1171,35
6ŽS9996Tomanová PavlínaŽamberk9300:04:1567,34
7ŽS109135Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:2855,75
8ŽS15952Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:380,00
9ŽS16295Vagaiová NikolaSokol Žamberk9300:05:410,00
Žáci starší 14-15 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS15124Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:15105,85
2MS1741Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:03:16104,65
3MS3454Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:3289,50
4MS35137Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:3388,31
5MS6312Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:03:4972,46
Dorostenky 16-17 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD5943Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:47115,92
2ŽD89112Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:1097,76
3ŽD105158Šponarová LucieSK Žamberk9100:04:2486,32
Dorostenci 16-17 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD10154Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:04107,04
2MD14303Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:1298,21
3MD162Syrovátka JakubLetohrad9100:03:1694,75
4MD4555Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:03:4267,52
Junioři 18-19 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1148Večeře TomášAtletika Polička9000:02:48-
2MJ2147Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:02:50-
3MJ5163Kristek LukášKB OEZ Letohrad8900:02:56-
4MJ7164Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:02:57-
5MJ241990Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:03:26-
6MJ36116Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:03:35-
7MJ5065Hejzlar DavidJablonné nad Orlicí8900:03:44-
8MJ5166Živný MarekLetohrad9100:03:44-
Muži A 20-39 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA3114Bogdał RomanMiedzygorze7900:02:54-
2MA4108Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:02:54-
3MA5113Bogdał LukaszMiedzygorze8200:02:56-
4MA8107Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:02:57-
5MA980Berka MartinSK OMT Pardubice8700:03:01-
6MA12170Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:03:08-
7MA13144Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:03:12-
8MA18122Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:19-
9MA2036Bielčik PetrLichkov7100:03:23-
10MA21168Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:03:24-
11MA22305Kalous PetrSK Žamberk7700:03:25-
12MA2487Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:03:26-
12MA2419Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:03:26-
14MA29121Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:30-
15MA4134Marhold LubošChoceň7700:03:40-
16MA44167Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:03:41-
17MA4715Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:03:43-
18MA54157Rozprým JiříSK Žamberk7700:03:45-
19MA5770Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:03:47-
20MA7484Gregora ZdenekLanškroun7300:04:02-
21MA7799Hanuš MartinAC Choceň7000:04:05-
22MA13256Dvořáček JiříChoceň7400:04:45-
Muži B 40-49 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB11110Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:03:08-
2MB1942Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:22-
3MB2377Vaněk VladimírRC Sport Hradec Králové6000:03:25-
4MB31161Marhold StanislavChoceň6600:03:31-
5MB40130Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:03:39-
6MB46301Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:42-
7MB49302Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:03:44-
8MB6569Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:03:51-
9MB69304Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:03:54-
10MB9672Aulich TomášSDH Kameničná6600:04:14-
11MB132119Novotný JaromírŽamberk6000:04:45-
Muži C 50-59 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC27128Siegel JosefAC Choceň5800:03:27-
2MC33129Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:03:31-
3MC394Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:39-
4MC51140Michalovič ŠtěpánFC Žamberk5200:03:44-
5MC5378Fikejs VladimírSokol Žamberk5700:03:45-
6MC58145Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:03:47-
7MC67152Skalický JiříŽamberk5000:03:52-
8MC102111Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:04:18-
9MC11890Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:04:34-
10MC154104Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:22-
Muži D 60 let a starší (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD71151Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:03:56-
2MD88300Tobiška VáclavSK Žamberk4400:04:09-
3MD98149Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:15-
4MD100138Koblížek JindřichSK Žamberk4800:04:16-
5MD11735Bielčik JindřichLichkov4000:04:33-
6MD124103Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:04:39-
7MD146159Novotný JiříKB Letohrad4500:05:02-
8MD15831Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:05:37-
9MD16479Kalousek JanKČT Žamberk4100:05:45-
10MD1663Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:05:54-
11MD17030Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:06:26-
12MD173166Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:08:18-
Juniorky 18-19 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ84174Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:04:07-
2ŽJ8762Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:08-
3ŽJ101173Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:04:16-
4ŽJ1126Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9000:04:30-
5ŽJ12873Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:04:41-
Ženy A 20-34 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA30150Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:03:31-
2ZA37146Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:35-
3ZA68156Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:03:53-
4ZA80143Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:06-
5ZA8563Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:08-
6ZA106102Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:04:26-
7ZA120118Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:04:37-
8ZA16589Kristková Markétaneregistrována8400:05:49-
Ženy B 35-44 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB5671Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:03:46-
2ZB6039Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:03:48-
3ZB72155Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:03:58-
4ZB10881Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:28-
5ZB11161Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:29-
6ZB113139Vanická BlankaSokol Žamberk7200:04:31-
7ZB12194Neugebauerová MichalaTJ Sokol Atletika Žamberk7100:04:38-
8ZB135109Hrišková Jananeregistrována7100:04:48-
9ZB141127Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:04:52-
Ženy C 45-54 let (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC151153Nechvílová MiroslavaChoceň6000:05:16-
2ŽC155142Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:05:25-
Ženy D 55 let a starší (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD161141Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:05:40-
Handicapovaní (trať 0,9 km, 40 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H15325Kovář PavelŽampach7200:05:20-
2H16726Kovář RadekŽampach6900:05:56-
3H16823Novotný JosefŽampach7100:05:59-
4H17424Páteček MichalŽampach 00:08:29-
Trať 0,9 km, 40 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1148Večeře TomášAtletika Polička9000:02:48-
2MJ2147Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:02:50-
1MA3114Bogdał RomanMiedzygorze7900:02:54-
2MA4108Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:02:54-
3MJ5163Kristek LukášKB OEZ Letohrad8900:02:56-
3MA5113Bogdał LukaszMiedzygorze8200:02:56-
4MJ7164Exler OndřejSpartak OEZ Letohrad9000:02:57-
4MA8107Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:02:57-
5MA980Berka MartinSK OMT Pardubice8700:03:01-
1MD10154Nechvíl PetrAC Choceň9100:03:04107,04
1MB11110Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:03:08-
6MA12170Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:03:08-
7MA13144Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:03:12-
2MD14303Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:03:1298,21
1MS15124Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:15105,85
3MD162Syrovátka JakubLetohrad9100:03:1694,75
2MS1741Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:03:16104,65
8MA18122Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:03:19-
2MB1942Čechal JaroslavTS Letohrad6100:03:22-
9MA2036Bielčik PetrLichkov7100:03:23-
10MA21168Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:03:24-
11MA22305Kalous PetrSK Žamberk7700:03:25-
3MB2377Vaněk VladimírRC Sport Hradec Králové6000:03:25-
5MJ241990Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:03:26-
12MA2419Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:03:26-
12MA2487Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:03:26-
1MC27128Siegel JosefAC Choceň5800:03:27-
1MM2888Pavel JanTJ Lokomotiva Trutnov9500:03:28107,06
14MA29121Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:03:30-
1ZA30150Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:03:31-
4MB31161Marhold StanislavChoceň6600:03:31-
1ŽS31131Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:31107,94
2MC33129Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:03:31-
3MS3454Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:3289,50
4MS35137Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:3388,31
6MJ36116Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:03:35-
2ZA37146Schauerová LenkaAtletika Polička8800:03:35-
2MM38165Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:03:3897,96
3MC394Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:03:39-
5MB40130Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:03:39-
2ŽS41132Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:4099,82
15MA4134Marhold LubošChoceň7700:03:40-
3MM43117Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:4194,99
16MA44167Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:03:41-
4MD4555Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:03:4267,52
6MB46301Novotný LuděkSK Žamberk6200:03:42-
17MA4715Kašpar TomášCyklotour Česká Třebová7800:03:43-
1Ž34844Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:44112,09
7MB49302Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:03:44-
7MJ5065Hejzlar DavidJablonné nad Orlicí8900:03:44-
8MJ5166Živný MarekLetohrad9100:03:44-
4MC51140Michalovič ŠtěpánFC Žamberk5200:03:44-
5MC5378Fikejs VladimírSokol Žamberk5700:03:45-
18MA54157Rozprým JiříSK Žamberk7700:03:45-
1ŽM5564Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:03:46104,15
1ZB5671Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:03:46-
19MA5770Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:03:47-
6MC58145Kacálek JaroslavAtletika Polička5600:03:47-
1ŽD5943Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:03:47115,92
2ZB6039Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:03:48-
4MM6198Lakota AntonínAC Choceň9500:03:4888,95
3ŽS62133Černá KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:4892,24
5MS6312Majvald TadeášSpartak OEZ Letohrad9400:03:4972,46
2ŽM6467Couralová SimonaJiskra Vír9600:03:5199,80
8MB6569Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:03:51-
5MM6618Procházka JakubSpartak OEZ Letohrad9600:03:5185,98
7MC67152Skalický JiříŽamberk5000:03:52-
3ZA68156Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:03:53-
9MB69304Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:03:54-
3ŽM7021Maříková SimonaSpartak OEZ Letohrad9600:03:5596,06
1MD71151Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:03:56-
3ZB72155Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:03:58-
1M37382Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:59103,57
20MA7484Gregora ZdenekLanškroun7300:04:02-
2Ž37574Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:0296,60
2M3769Kavka LukášSpartak OEZ Letohrad9700:04:0498,96
21MA7799Hanuš MartinAC Choceň7000:04:05-
3M37810Suchomel TomášSpartak OEZ Letohrad9700:04:0697,47
4ŽS7997Tesařová HedvikaAC Choceň9400:04:0675,64
4ZA80143Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:04:06-
4M38114Chmelíček JordanSpartak OEZ Letohrad9700:04:0797,06
4ŽM8222Fáberová ZuzanaSpartak OEZ Letohrad9600:04:0785,70
5M38368Mikyska TomášSK Žamberk0000:04:07113,19
1ŽJ84174Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:04:07-
5ZA8563Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:04:08-
3Ž386100Hanušová VeronikaAC Choceň9700:04:0891,30
2ŽJ8762Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:04:08-
2MD88300Tobiška VáclavSK Žamberk4400:04:09-
2ŽD89112Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:04:1097,76
6MM9051Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:04:1167,78
7MM9116Holubář BartolomějSpartak OEZ Letohrad9600:04:1167,50
5ŽS9253Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:1171,35
8MM9293Neugebauer TomášSK Žamberk9600:04:1167,32
9MM9420Cimr TomášSpartak OEZ Letohrad9600:04:1167,04
10MM95123Procházka OndřejOB Žamberk9600:04:1365,92
10MB9672Aulich TomášSDH Kameničná6600:04:14-
5ŽM9611Vodehnalová MartinaSpartak OEZ Letohrad9500:04:1479,18
3MD98149Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:04:15-
6ŽS9996Tomanová PavlínaŽamberk9300:04:1567,34
4MD100138Koblížek JindřichSK Žamberk4800:04:16-
3ŽJ101173Jungová AdélaAtletika Albrechtice8900:04:16-
8MC102111Šroler ZdeněkSokol Klášterec nad Orlicí5200:04:18-
6ŽM103136Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:04:2272,56
6ŽM10360Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:04:2272,56
3ŽD105158Šponarová LucieSK Žamberk9100:04:2486,32
6ZA106102Balcarová PetraISCAREX Česká Třebová8100:04:26-
6M310738Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:04:2797,73
4ZB10881Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:04:28-
7ŽS109135Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:2855,75
7M31097Strnad TomášSpartak OEZ Letohrad9700:04:2879,34
5ZB11161Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:04:29-
4ŽJ1126Vacková MichaelaSpartak OEZ Letohrad9000:04:30-
6ZB113139Vanická BlankaSokol Žamberk7200:04:31-
11MM11413Faltus VáclavSpartak OEZ Letohrad9500:04:3347,35
8ŽM115106Hájková MarieLoko Česká Třebová9600:04:3363,17
4Ž3116105Kluková AnnaLoko Česká Třebová9700:04:3370,76
5MD11735Bielčik JindřichLichkov4000:04:33-
9MC11890Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:04:34-
9ŽM11959Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:04:3660,38
7ZA120118Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:04:37-
7ZB12194Neugebauerová MichalaTJ Sokol Atletika Žamberk7100:04:38-
8M312237Metelka OndřejHradec Králové0100:04:3989,09
5Ž31228Kopecká SimonaSpartak OEZ Letohrad9700:04:3965,71
6MD124103Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:04:39-
9M3125120Novotný Matějneregistrován9800:04:3970,19
10M312683Gregora JakubLanškroun9800:04:4069,20
6Ž312757Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:4163,86
5ŽJ12873Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:04:41-
10ŽM129134Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:04:4354,12
11M313048Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:04:4485,37
7Ž313192Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:04:45107,06
11MB132119Novotný JaromírŽamberk6000:04:45-
22MA13256Dvořáček JiříChoceň7400:04:45-
8Ž3134101Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:4858,22
8ZB135109Hrišková Jananeregistrována7100:04:48-
12M313650Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:04:5179,84
13M3137126Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:04:5179,77
9Ž3137125Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:04:5155,35
10Ž313958Poláková AnnaAC Choceň9700:04:5155,18
11Ž314029Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:51102,58
9ZB141127Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:04:52-
12MM14217Bielčik TomášSpartak OEZ Letohrad9600:04:5328,69
14M314347Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:04:5775,45
15M314433Šindelář Adamneregistrován9900:04:5874,76
16M314549Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:05:0072,64
7MD146159Novotný JiříKB Letohrad4500:05:02-
17M314785Gregora FilipLanškroun0200:05:0470,22
18M314840Divíšek JanAtletika Žamberk0000:05:0767,94
19M314932Sviták PavelSokol Žamberk9900:05:0867,26
12Ž315091Gregorová MonikaLanškroun0000:05:0990,36
1ŽC151153Nechvílová MiroslavaChoceň6000:05:16-
20M3152169Chlupáč DanielHradec Králové9800:05:1739,44
1H15325Kovář PavelŽampach7200:05:20-
10MC154104Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:05:22-
2ŽC155142Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:05:25-
21M315646Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:05:2553,92
22M315775Kavka Matěj-9900:05:2653,54
8MD15831Vanický JaroslavSokol Klášterec nad Orlicí4700:05:37-
8ŽS15952Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:05:380,00
23M316086Vanický MartinSokol Žamberk0000:05:3943,54
1ZD161141Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:05:40-
9ŽS16295Vagaiová NikolaSokol Žamberk9300:05:410,00
13Ž316345Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:05:4268,04
9MD16479Kalousek JanKČT Žamberk4100:05:45-
8ZA16589Kristková Markétaneregistrována8400:05:49-
10MD1663Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:05:54-
2H16726Kovář RadekŽampach6900:05:56-
3H16823Novotný JosefŽampach7100:05:59-
11ŽM169160Kroulíková CecílieŽamberk9500:06:000,00
11MD17030Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:06:26-
14Ž31715Kalousková MariePraha 130100:06:4326,71
15Ž317276Zechová Kristýna-0000:07:136,62
12MD173166Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3700:08:18-
4H17424Páteček MichalŽampach 00:08:29-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Dobrý den, obracím se na Vás či na pořadatele Běhu na Rozálku s dotazem či s prosbou. V tomto závodě běžel Jan Friš - SKI Klub Česká Třebová, podle výsledků, které jsou zveřejněné, se umístil na druhém místě. Ale při vyhlašování vítězů jednotlivých kategorii nebyl ani vyhlášen na druhém místě ani oceněn diplomem. Včerejší vyhlášení u rozhledny bylo následující: Jan Pavel, Petr Kubelka, Antonín Lakota. Pokud je tedy možné, sdělte mi , zda jsou následující výsledky správné a jestli došlo pouze k pozapomenutí ze strany pořadatelů. Děkuji za odpověď, s pozdravem Jana Frišová
jana.frisova
Dobrý den, uveřejněné výsledky jsou správné. Včera při závodě došlo bohužel ke špatnému zařazení do kategorie. Přišla jsem na to dnes ráno, když jsem výsledky opisovala do tabulek. Velice se Honzovi omlouvám a diplom a cenu mu určitě doručím. Snad ho výsledek potěší a nebude se na nás zlobit. Ještě jednou se omlouvám. Vlaďka Valdová DDM ANIMO
Valdova.animo

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód