hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Knířovský běh

31.5.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Knířovský běh
  • datum konání: 31.5.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: BK Vysoké Mýto

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
9.6.2018Knířovský běh-
10.6.2017Knířovský běh193
11.6.2016Knířovský běh216
20.6.2015Knířovský běh229
28.6.2014Knířovský běh213
15.6.2013Knířovský běh192
16.6.2012Knířovský běh182
18.6.2011Knířovský běh161
19.6.2010Knířovský běh141
27.6.2009Knířovský běh151
16.6.2007Knířovský běh104
10.6.2006Knířovský běh134
4.6.2005Knířovský běh112
12.6.2004Knířovský běh123

Statistika závodu Knířovský běh

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 2151

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Marek Jiří4313
Smoláková Dominika0011
Smoláková Alexandra9811
Kopecký Libor5611
Sadílek Ota4610
Šafář Jaroslav5110
Šimůnek Jan499
Nechvíl Petr919
Bielčik Jindřich409
Vacek Martin699
Gregora Filip029
Kopecký Jan909
Smolák Bedřich039
Jirásková Eva649
Boháč Bonifác019
Smolák Petr949
Stránská Michaela979
Smoláková Valérie939
Boháč Pankrác068
Marhold Luboš778
Razým Jan578
Kouřil Karel728
Stránský Aleš608
Gregorová Michaela048
Šimůnková Pavla778
Smolák Šimon088
Nechvílová Miroslava608
Šimůnek Jan828
Šimůnek Jan038
Borek Viktor047
Ducháček Bedřich597
Jiskrová Anežka967
Mlynář Vojtěch987
Brychta Jakub087
Gregora Jakub987
Červ Miloslav507
Vondra Vojtěch987
Svatoš Otakar347
Štyndl Miroslav577
Gregorová Monika007
Frydrychová Eliška017
Pilnáček Petr657
Tomíšek Jindřich397
Borek Petr707
Keprtová Miloslava487
Štanclová Eliška947
Vaňková Eva676
Kalous Petr776
Fajfr František726
Hanáková Klára026

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně do 7 let (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1133Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:25-
2Ž1241Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:27-
3Ž1521Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:29-
4Ž167Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:30-
5Ž11051Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:41-
6Ž11255Mihulková JolanaAC Choceň0400:00:45-
-Ž1-69Hýblová KateřinaDžbánov01DNF-

Předžáci do 7 let (trať 0,2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1252Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:00:27-
2M1450Gregora FilipLanškroun0200:00:28-
3M1767Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:36-
4M1854Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:37-
5M1930Zenkl VojtaXXX0200:00:38-
6M1104Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:41-

Žákyně nejmladší 8-9 let (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž216Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:50103,57
2Ž2268Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:52100,00
3Ž2346Gregorová MonikaLanškroun0000:01:5496,43
4Ž2429Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:5692,86
5Ž2557Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:5987,50
6Ž2622Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:02:0282,14
7Ž2762Jiroušková MonikaXXX9900:02:1264,29
8Ž2839Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:4210,71

Žáci nejmladší 8-9 let (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2371Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:05106,28
2M2711Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:1298,95
3M21049Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:03:1694,76
4M21420Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:2288,48
5M21564Vaněk MartinBK Vysoké Mýto9900:03:2981,15
6M21624Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:3080,10
7M21819Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:03:4762,30
8M21970Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:03:4861,26
9M22173Hýbl JanOrel RTYNĚ v Podkrkonoší9900:03:5257,07
10M22217Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:0642,41
11M22380Dolejší AdamVysoké Mýto0000:04:424,71
12M22482Dolejší DanielVysoké Mýto0000:04:540,00
13M22516Ptáček SlavomírTJ Jiskra Králíky0000:05:210,00

Žáci mladší 10-11 let (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3463Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:06102,83
2M3514Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:08100,71
3M3736Svatoš JanSKI klub Česká Třebová9800:03:1296,47
4M3948Gregora JakubLanškroun9800:03:1593,29
5M3191Pavel OliverXXX9800:03:4858,30

Žákyně mladší 10-11 let (trať 0,8 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3158Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:56106,59
2Ž3274Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:02100,00
3Ž3540Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:0893,41
4Ž3108Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:1684,62
5Ž31210Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:1882,42
6Ž31342Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:1981,32
7Ž31777Voleská KláraVysoké Mýto9800:03:4058,24

Žákyně mladší 12-13 let (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM260Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:36109,81
2ŽM635Couralová SimonaJiskra Vír9600:05:5499,62
3ŽM776Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:06:1090,57
4ŽM844Civišová AnnaAC Choceň9500:06:1886,04
5ŽM912Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:2184,34
6ŽM1043Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:06:2979,81
7ŽM129Špačková KristinaBK Vysoké Mýto9500:09:420,00

Žáci mladší 12-13 let (trať 1,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM181Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:05:28104,18
2MM332Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:05:3798,81
3MM413Lakota AntonínAC Choceň9500:05:4097,01
4MM575Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:05:4494,63
5MM1125Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:06:3564,18

Žákyně starší 14-15 let (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS328Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:11:04120,66
2ŽS55Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:13:3779,34

Žáci starší 14-15 let (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS134Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:09:40104,05
2MS226Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:10:0495,95

Dorostenky (trať 2,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD438Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:11:10144,97
2ZD68Pilnáčková KláraAC Choceň9200:16:0077,86
3ZD736Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:16:0377,17

Dorostenci (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD990Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:24:32100,00

Junioři 18-19 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ363Pechanec PavelJavorník9000:30:05-
2MJ4858Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:34:53-

Muži A 20-39 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA186Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:21:07-
2MA284Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:54-
3MA537Řemínek MatějAC Choceň8600:22:59-
4MA614Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:23:29-
5MA1143Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:25:04-
6MA1348Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:25:34-
7MA1588Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:26:12-
8MA1663Stříhavka JindřichAC Choceň7100:26:15-
9MA1842Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:23-
10MA1976Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:26:32-
11MA2695Marhold LubošChoceň7700:27:40-
12MA4745Nasku PetrVysoké Mýto7500:34:34-
13MA5178Hladík PavelXXX7400:37:03-

Muži B 40-49 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB461Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:36-
2MB773Filip LubošAC Choceň5900:23:54-
3MB1071Čechal JaroslavTS Letohrad6100:24:48-
4MB2089Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:47-
5MB2287Novotný LuděkSK Žamberk6200:27:13-
6MB2394Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:16-
7MB2483Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:27:26-
8MB2549Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:27:32-
9MB2974Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:28:30-
10MB3270Štancl václavSkořenice6700:29:30-
11MB345Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:29:47-
12MB5410Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:40:16-

Muži C 50-59 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC320Siegel JosefAC Choceň5800:22:25-
2MC811Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:24:26-
3MC1292Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:25-
4MC1760Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:20-

Muži D 60 let a starší (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2191Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:11-
2MD2824Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:28:06-
3MD3031Hruša ZdeněkJerčany4600:29:15-
4MD3196Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:29:19-
5MD3327Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:34-
6MD3877Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:37-

Juniorky 18-19 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3517Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:51-
2ŽJ37100Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:30:32-
3ŽJ4359Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:33:32-

Ženy A 20-34 let (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1498Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:38-
2ZA4118Stříhavková PetraAC Choceň7900:32:45-
3ZA4285Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:33:25-
4ZA4472Hýblová MirkaDžbánov7500:33:55-
5ZA4556Michalcová MarieChoceň8300:34:14-
6ZA5515Frydrychová RadkaAC Choceň7400:40:21-

Ženy B 35 let a starší (trať 6,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2747Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:28:00-
2ZB3940Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:30:58-
3ZB401Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:25-
4ZB4653Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:34:30-
5ZB4964Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:34:59-
6ZB5093Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:35:16-
7ZB5265Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:37:11-
8ZB5379Nechvílová MiroslavaChoceň6000:37:39-
9ZB5697Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:43:00-

Trať 0,2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1133Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:25-
1M1252Pešl FrantišekTJ Svitavy0100:00:27-
2Ž1241Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:27-
2M1450Gregora FilipLanškroun0200:00:28-
3Ž1521Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:29-
4Ž167Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:30-
3M1767Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:36-
4M1854Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:37-
5M1930Zenkl VojtaXXX0200:00:38-
5Ž11051Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:41-
6M1104Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:41-
6Ž11255Mihulková JolanaAC Choceň0400:00:45-

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž216Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:50103,57
2Ž2268Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:52100,00
3Ž2346Gregorová MonikaLanškroun0000:01:5496,43
4Ž2429Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:5692,86
5Ž2557Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:5987,50
6Ž2622Sabolčíková AdélaBK Vysoké Mýto9900:02:0282,14
7Ž2762Jiroušková MonikaXXX9900:02:1264,29
8Ž2839Lakotová TerezaAC Choceň0000:02:4210,71

Trať 0,8 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3158Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:56106,59
2Ž3274Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:02100,00
1M2371Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:05106,28
1M3463Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:06102,83
3Ž3540Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:0893,41
2M3514Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:08100,71
3M3736Svatoš JanSKI klub Česká Třebová9800:03:1296,47
2M2711Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:1298,95
4M3948Gregora JakubLanškroun9800:03:1593,29
4Ž3108Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:1684,62
3M21049Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:03:1694,76
5Ž31210Pártlová DanielaAC Choceň9700:03:1882,42
6Ž31342Dvořáčková LucieAC Choceň9800:03:1981,32
4M21420Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:2288,48
5M21564Vaněk MartinBK Vysoké Mýto9900:03:2981,15
6M21624Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:3080,10
7Ž31777Voleská KláraVysoké Mýto9800:03:4058,24
7M21819Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:03:4762,30
5M3191Pavel OliverXXX9800:03:4858,30
8M21970Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:03:4861,26
9M22173Hýbl JanOrel RTYNĚ v Podkrkonoší9900:03:5257,07
10M22217Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:0642,41
11M22380Dolejší AdamVysoké Mýto0000:04:424,71
12M22482Dolejší DanielVysoké Mýto0000:04:540,00
13M22516Ptáček SlavomírTJ Jiskra Králíky0000:05:210,00

Trať 1,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM181Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:05:28104,18
1ŽM260Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:05:36109,81
2MM332Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:05:3798,81
3MM413Lakota AntonínAC Choceň9500:05:4097,01
4MM575Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:05:4494,63
2ŽM635Couralová SimonaJiskra Vír9600:05:5499,62
3ŽM776Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:06:1090,57
4ŽM844Civišová AnnaAC Choceň9500:06:1886,04
5ŽM912Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:06:2184,34
6ŽM1043Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:06:2979,81
5MM1125Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:06:3564,18
7ŽM129Špačková KristinaBK Vysoké Mýto9500:09:420,00

Trať 2,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS134Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:09:40104,05
2MS226Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:10:0495,95
1ŽS328Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:11:04120,66
1ZD438Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:11:10144,97
2ŽS55Štanclová EliškaBK Vysoké Mýto9400:13:3779,34
2ZD68Pilnáčková KláraAC Choceň9200:16:0077,86
3ZD736Štanclová HanaBK Vysoké Mýto9100:16:0377,17

Trať 6,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA186Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:21:07-
2MA284Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:54-
1MC320Siegel JosefAC Choceň5800:22:25-
1MB461Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:22:36-
3MA537Řemínek MatějAC Choceň8600:22:59-
4MA614Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:23:29-
2MB773Filip LubošAC Choceň5900:23:54-
2MC811Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:24:26-
1MD990Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:24:32100,00
3MB1071Čechal JaroslavTS Letohrad6100:24:48-
5MA1143Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:25:04-
3MC1292Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:25:25-
6MA1348Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:25:34-
1ZA1498Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:25:38-
7MA1588Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:26:12-
8MA1663Stříhavka JindřichAC Choceň7100:26:15-
4MC1760Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:26:20-
9MA1842Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:26:23-
10MA1976Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:26:32-
4MB2089Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:26:47-
1MD2191Leszkow PetrMK Hlinsko4400:27:11-
5MB2287Novotný LuděkSK Žamberk6200:27:13-
6MB2394Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:16-
7MB2483Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:27:26-
8MB2549Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:27:32-
11MA2695Marhold LubošChoceň7700:27:40-
1ZB2747Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:28:00-
2MD2824Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:28:06-
9MB2974Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:28:30-
3MD3031Hruša ZdeněkJerčany4600:29:15-
4MD3196Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:29:19-
10MB3270Štancl václavSkořenice6700:29:30-
5MD3327Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:29:34-
11MB345Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6800:29:47-
1ŽJ3517Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:29:51-
1MJ363Pechanec PavelJavorník9000:30:05-
2ŽJ37100Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:30:32-
6MD3877Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:30:37-
2ZB3940Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:30:58-
3ZB401Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:31:25-
2ZA4118Stříhavková PetraAC Choceň7900:32:45-
3ZA4285Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:33:25-
3ŽJ4359Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:33:32-
4ZA4472Hýblová MirkaDžbánov7500:33:55-
5ZA4556Michalcová MarieChoceň8300:34:14-
4ZB4653Pešlová IvanaTJ Svitavy6300:34:30-
12MA4745Nasku PetrVysoké Mýto7500:34:34-
2MJ4858Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8900:34:53-
5ZB4964Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:34:59-
6ZB5093Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:35:16-
13MA5178Hladík PavelXXX7400:37:03-
7ZB5265Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6700:37:11-
8ZB5379Nechvílová MiroslavaChoceň6000:37:39-
12MB5410Novotný PřemyslSKI Pastviny5900:40:16-
6ZA5515Frydrychová RadkaAC Choceň7400:40:21-
9ZB5697Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:43:00-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Spíše než názor bych se rád zeptal, proč je v kategorii Žáci nejmladší 8-9 let [0,8 km] tak nízké bodové hodnocení závodníků, zejména, když v kategorii Žákyně nejmladší 8-9 let [0,45 km] je bodové hodnocení "standardní". Díky za případnou odpověď.
hejkrlik
Byla to chyba v nastaveni bodovani... Opraveno. Dekujeme za upozorneni.
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód