hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh Dobroučským krajem

7.6.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Dobroučským krajem
  • datum konání: 7.6.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Orel Dolní Dobrouč

Sociální sítě

Místo konání

fotbalové hřiště v Dolní Dobrouči
9:30 - 11:00 hodin

Přihlášky

na místě do 30 minut před startem kategorie

Startovné

dospělí 30,- Kč
mládež 10,- Kč

Popis tratě

Délka: 100 m, 450 m, 900 m, 1500 m, 2400 m, 4050 m a 7650 m
převážně polní a lesní cesty

Ceny pro vítěze

medaile, diplom a cena; věcné ceny + poháry - žákovské, dorostenecké a juniorské kategorie, finanční ceny - dospělí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Petr Špinler
Dolní Dobrouč 13
PSČ 561 02
tel. 603 314 261

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

petr_spinler@conel.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2003 a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1128Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:01-
2Ž1598Svobodová EliškaPardubice0300:00:01-
3Ž1965Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
4Ž11341Kleinová IvanaDolní Dobrouč0300:00:01-
5Ž11714Plívová KateřinaOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
6Ž12120Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
7Ž125125Mihulková JolanaAC Choceň0400:00:01-
8Ž12994Ziková BarboraRájec0400:00:01-
9Ž13255Kaplanová LucieHorní Libchavy0300:00:01-
10Ž1356Filipčíková MarieDolní Dobrouč0500:00:01-
11Ž13739Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:00:01-
12Ž13988Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:00:01-

Chlapci r. 2003 a mladší (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1172Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
2M1591Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
3M19100Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
4M113104Bednář MatějDolní Dobrouč0400:00:01-
5M11769Zeman DavidTJ - Svitavy0500:00:01-
6M12127Kubíček ŠtěpánDolní Dobrouč0500:00:01-
7M12521Mlynář MarekDolní Dobrouč0700:00:01-

Dívky r. 2001-2002 (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2175Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:01-
2Ž2553Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:01-
3Ž2977Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:01-
4Ž21343Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:00:01-
5Ž217102Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:01-
6Ž221114Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
7Ž22589Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:01-
8Ž22923Mikysková SabinaOrel Dolní Dobrouč0200:00:01-
9Ž23235Šindelářová SimonaŽamberk0200:00:01-

Chlapci r. 2001-2002 (trať 0,1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21115Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
2M25110Šisler RadovanDolní Dobrouč0100:00:01-
3M2967Gregora FilipLanškroun0200:00:01-
4M213112Abrahám LuděkAtletika Jablonné n. O.0200:00:01-
5M21710Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:00:01-
6M2215Šmejkal AdamDolní Dobrouč0100:00:01-
7M22534Pomikálek JakubNekoř0100:00:01-
8M2292Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:01-
9M23224Vašátko VítekDolní Dobrouč0100:00:01-
10M235105Pecháček ŠimonDolní Dobrouč0200:00:01-
11M23771Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:01-
12M23944Vondra JanČeská Třebová0200:00:01-
13M24149Toman PavelDolní Dobrouč0100:00:01-

Žákyně nejmladší II r. 1999-2000 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3463Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:13102,70
2Ž36124Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:14100,00
3Ž3982Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:1597,30
4Ž31166Gregorová MonikaLanškroun0000:01:1694,59
5Ž31478Schmidtová BarboraDolní Dobrouč9900:01:1889,19
6Ž31780Nejedlá NatálieČeská Třebová0000:01:2278,38
7Ž319111Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2472,97
8Ž3229Jakubcová BarboraDolní Dobrouč0000:01:2667,57
9Ž3247Dušková MonikaDolní Dobrouč0000:01:2764,86
10Ž32895Ziková NatálieRájec0000:01:3056,76
11Ž33090Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:01:3348,65
12Ž331133Kapounová LucieDolní Dobrouč9900:01:3445,95
13Ž332107Mlynářová AnnaOREL Dolní Dobrouč9900:01:3543,24
14Ž334150Jakubcová TerezieDolní Dobrouč9900:01:3737,84
15Ž33548Vymlátilová KristýnaOrel Dolní Dobrouč0000:01:3835,14
16Ž336106Pecháčková AnežkaDolní Dobrouč9900:01:4029,73
17Ž337151Kubíčková VeronikaDolní Dobrouč9900:01:4516,22
18Ž338135Zámečníková SáraDolní Dobrouč0100:01:530,00

Žáci nejmladší II r. 1999-2000 (trať 0,45 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3184Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:05105,97
2M3229Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:07100,00
3M33129Rajnet MatějDolní Dobrouč9900:01:0994,03
4M34130Rajnet RudolfDolní Dobrouč9900:01:1382,09
5M3619Divíšek JanAtletika Žamberk0000:01:1479,10
6M38117Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:1577,61
7M393Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:1576,12
8M311134Žalman JakubDolní Dobrouč0000:01:1673,13
9M31356Rauš PetrHorní Libchavy9900:01:1770,15
10M314118Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:1867,16
11M31652Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:1964,18
12M31796Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:2255,22
13M319116Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:2449,25
14M32173Dvořáček ŠtěpánDolní Dobrouč9900:01:2546,27
15M32222Mikyska AdamOrel Dolní Dobrouč0000:01:2643,28
16M324113Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2740,30
17M3268Šindelář AdamŽamberk9900:01:2837,31
18M32783Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:2934,33
19M32818Vanický MartinSokol Žamberk0000:01:3031,34
20M33213Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:01:3516,42

Žákyně nejmladší I r. 1997-1998 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4185Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:42110,53
2Ž4376Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:5896,87
3Ž45136Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:0392,60
4Ž46109Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:0987,48
5Ž4799Svobodová EditaPardubice9800:04:1483,21
6Ž4846Hrdinová AdélaAtletika Albrechtice9700:04:1582,36
7Ž4951Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:1681,51
8Ž41017Jansová DamianaAtletika Žamberk9700:04:2970,41
9Ž4114Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:04:3961,88
10Ž41274Dvořáčková LudmilaDolní Dobrouč9700:04:5250,78
11Ž41311Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:04:5349,93
12Ž414131Kapounová KláraDolní Dobrouč9700:05:0242,25
13Ž41593Živná KarolínaLetohrad9700:05:1630,30

Žáci nejmladší I r. 1997-1998 (trať 0,9 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M421Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:57128,47
2M4342Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:58127,74
3M41625Skalický MartinDolní Dobrouč9800:05:5443,79
4M41712Plíva PetrOrel Dolní Dobrouč9800:07:010,00

Žákyně mladší r. 1995-1996 (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM586Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:06:29103,87
2ŽM6108Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:06:36100,34
3ŽM964Civišová AnnaAC Choceň9500:06:4595,80
4ŽM10128Rajnetová LenkaDolní Dobrouč9500:07:3670,08
5ŽM1162Krchová SimonaDolní Dobrouč9600:08:0853,95
6ŽM1215Hartigová JanaHorní Dobrouč9600:08:2644,87
7ŽM1481Kovářová MarkétaDolní Dobrouč9600:08:3838,82
8ŽM15152Tytová LucieHasiči Dolní Dobrouč9500:08:5928,24
9ŽM1757Raušová VendulaHorní Libchavy9600:09:0823,70

Žáci mladší r. 1995-1996 (trať 1,5 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM187Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:05:34113,93
2MM2145Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:06:0497,21
3MM3119Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:06:1988,86
4MM436Schmidt RudolfDolní Dobrouč9600:06:2287,19
5MM731Vítek DanielLanškroun9500:06:4375,49
6MM879Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:06:4474,93
7MM1337Skalický MichalDolní Dobrouč9500:08:3115,32
8MM1668Skalický ŠimonDolní Dobrouč9600:09:070,00
9MM1845Novák JakubDolní Dobrouč9500:11:210,00
-MM-38Wagner JakubDolní Dobrouč95DNF-

Žákyně starší r. 1993-1994 (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS559Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:10:30113,52
2ŽS7121Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:11:2098,72
3ŽS8139Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:11:5787,77
4ŽS9126Valenová AdélaAtletika Polička9300:13:4256,68
5ŽS10149Maixnerová HelenaHasiči Dolní Dobrouč9400:14:1646,62
6ŽS11120Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:14:5136,26
7ŽS14147Nováková KristýnaHasiči Dolní Dobrouč9400:15:3922,05

Žáci starší r. 1993-1994 (trať 2,4 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS161Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:09:16106,72
2MS2103Vaníček MichalDolní Dobrouč9300:09:4397,33
3MS3122Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:4795,94
4MS4137Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:09:5593,16
5MS660Čerman PatrikSDH Horní Libchavy9300:11:1067,09
6MS1226Pražák TomášDolní Dobrouč9400:15:340,00
7MS1350Nemšák VladislavHasiči Horní Libchavy9400:15:350,00

Dorostenky r. 1991-1992 (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD13138Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:06143,80
2ŽD47146Mlynářová TerezaHasiči Dolní Dobrouč9200:28:1556,20

Dorostenci r. 1991-1992 (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD333Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:15:47119,22
2MD5123Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:16:26111,77
3MD2647Šmíd JanHorní Libchavy9100:20:1069,01

Junioři 18-19 let (trať 7,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ28221Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:34:43-
2MJ32253Hejzlar DavidJablonné nad Orlicí8900:37:38-
3MJ36255Živný MarekLetohrad9100:40:15-

Muži A 20-39 let (trať 7,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1227Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:26:25-
2MA2250Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:34-
3MA3239Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:27:11-
4MA4251Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:01-
5MA6240Řemínek MatějAC Choceň8600:28:37-
6MA9243Bogdał LukaszMiedzygorze8200:29:21-
7MA10233Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:29-
8MA12230Šutera JosefAtletika Polička7900:30:08-
9MA13242Bogdał RomanMiedzygorze7900:30:11-
10MA15257Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:31:10-
11MA16254Zika JosefRájec7100:31:25-
12MA17235Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:31:29-
13MA18241Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:31:34-
14MA19229Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:31:47-
15MA20260Stříhavka JindřichAC Choceň7100:32:43-
16MA25225Kalous PetrSK Žamberk7700:34:21-
17MA27232Nechvíl LukášChoceň8300:34:37-
18MA29237Marhold LubošChoceň7700:34:59-
19MA31231Jula StanislavTHT Polička7200:37:14-
20MA33252Borek PetrHorní Čermná7000:39:15-
21MA34258Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:17-
22MA35261Vanický PetrAtletika Žamberk7300:40:06-
23MA37244Šouba LadislavOrel Dolní Dobrouč8100:40:52-
24MA38228Honskus RobinOrel Letohrad8300:41:45-
25MA40259Maixner KamilDolní Dobrouč8700:46:39-

Muži B 40-49 let (trať 7,65 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5248Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:16-
2MB7236Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:51-
3MB8224Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:29:18-
4MB11245Filip LubošAC Choceň5900:29:53-
5MB14222Čechal JaroslavTS Letohrad6100:30:56-
6MB21234Dostálek PetrASPV Těchonín6700:33:05-
7MB22256Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:33:52-
8MB23238Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:33:55-
9MB24249Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:34:15-
10MB26247Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:34:25-
11MB30223Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:36:17-
12MB39226Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:46:37-

Muži C 50-59 let (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1170Siegel JosefAC Choceň5800:14:41-
2MC2172Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:15:21-
3MC6157Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:16:28-
4MC22246Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:19:02-
5MC28143Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:20:23-
6MC29175Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:20:33-
7MC38153Velechovský JiříSAZS Králíky5500:22:35-

Muži D 60-69 let (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD958Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:17:40-
2MD17165Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:18:42-
3MD20176Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:18:53-
4MD25158Bielčik JindřichLichkov4000:20:06-
5MD30154Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:20:56-
6MD46177Kalousek JanKČT Žamberk4100:28:10-

Muži E 70 let a starší (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME16161Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:18:33-
2ME33127Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:21:13-
3ME41156Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:23:47-
4ME45160Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:49-

Juniorky 18-19 let (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ14144Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:18:19-
2ŽJ27178Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:20:19-

Ženy A 20-34 let (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4164Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:15:48-
2ZA732Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:17:09-
3ZA8171Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:17:12-
4ZA10162Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:17:41-
5ZA11163Schauerová LenkaAtletika Polička8800:17:50-
6ZA2170Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:57-
7ZA3154Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:06-
8ZA34173Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:21:16-
9ZA37168Hlaváčková KateřinaChoceň8200:22:15-
10ZA4340Kleinová TerezaDolní Dobrouč7700:26:37-

Ženy B 35-44 let (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB12142Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:17:55-
2ZB15166Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:18:20-
3ZB18169Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:18:46-
4ZB19174Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:51-
5ZB2330Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:11-
6ZB3216Vanická BlankaSokol Žamberk7200:21:09-
7ZB36132Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:21:51-
8ZB48148Rajnetová DagmarHasiči Dolní Dobrouč7300:28:52-

Ženy C 45 let a starší (trať 4,05 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC24159Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:19:27-
2ŽC35141Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:21:49-
3ŽC39140Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:52-
4ŽC40167Nechvílová MiroslavaChoceň6000:23:29-
5ŽC42155Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:25:58-
6ŽC4497Živná HelenaLetohrad5900:27:41-

Trať 0,1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1128Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:01-
1Ž2175Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:01-
1M1172Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
1M21115Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
2M1591Dušek JakubOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
2Ž1598Svobodová EliškaPardubice0300:00:01-
2Ž2553Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:01-
2M25110Šisler RadovanDolní Dobrouč0100:00:01-
3M19100Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
3Ž2977Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:01-
3Ž1965Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
3M2967Gregora FilipLanškroun0200:00:01-
4Ž11341Kleinová IvanaDolní Dobrouč0300:00:01-
4M213112Abrahám LuděkAtletika Jablonné n. O.0200:00:01-
4Ž21343Kleinová ŠtěpánkaDolní Dobrouč0100:00:01-
4M113104Bednář MatějDolní Dobrouč0400:00:01-
5Ž217102Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:01-
5M11769Zeman DavidTJ - Svitavy0500:00:01-
5M21710Jakubec FilipOrel Dolní Dobrouč0200:00:01-
5Ž11714Plívová KateřinaOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
6Ž221114Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
6M2215Šmejkal AdamDolní Dobrouč0100:00:01-
6Ž12120Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
6M12127Kubíček ŠtěpánDolní Dobrouč0500:00:01-
7M12521Mlynář MarekDolní Dobrouč0700:00:01-
7Ž22589Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:01-
7Ž125125Mihulková JolanaAC Choceň0400:00:01-
7M22534Pomikálek JakubNekoř0100:00:01-
8M2292Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:01-
8Ž12994Ziková BarboraRájec0400:00:01-
8Ž22923Mikysková SabinaOrel Dolní Dobrouč0200:00:01-
9M23224Vašátko VítekDolní Dobrouč0100:00:01-
9Ž13255Kaplanová LucieHorní Libchavy0300:00:01-
9Ž23235Šindelářová SimonaŽamberk0200:00:01-
10Ž1356Filipčíková MarieDolní Dobrouč0500:00:01-
10M235105Pecháček ŠimonDolní Dobrouč0200:00:01-
11Ž13739Kleinová AnnaDolní Dobrouč0500:00:01-
11M23771Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:01-
12Ž13988Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:00:01-
12M23944Vondra JanČeská Třebová0200:00:01-
13M24149Toman PavelDolní Dobrouč0100:00:01-

Trať 0,45 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3184Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:05105,97
2M3229Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:07100,00
3M33129Rajnet MatějDolní Dobrouč9900:01:0994,03
4M34130Rajnet RudolfDolní Dobrouč9900:01:1382,09
1Ž3463Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:13102,70
2Ž36124Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:14100,00
5M3619Divíšek JanAtletika Žamberk0000:01:1479,10
6M38117Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:1577,61
3Ž3982Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:1597,30
7M393Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:01:1576,12
8M311134Žalman JakubDolní Dobrouč0000:01:1673,13
4Ž31166Gregorová MonikaLanškroun0000:01:1694,59
9M31356Rauš PetrHorní Libchavy9900:01:1770,15
10M314118Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:1867,16
5Ž31478Schmidtová BarboraDolní Dobrouč9900:01:1889,19
11M31652Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:1964,18
6Ž31780Nejedlá NatálieČeská Třebová0000:01:2278,38
12M31796Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:2255,22
13M319116Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:2449,25
7Ž319111Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2472,97
14M32173Dvořáček ŠtěpánDolní Dobrouč9900:01:2546,27
8Ž3229Jakubcová BarboraDolní Dobrouč0000:01:2667,57
15M32222Mikyska AdamOrel Dolní Dobrouč0000:01:2643,28
16M324113Fišer VojtěchAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:2740,30
9Ž3247Dušková MonikaDolní Dobrouč0000:01:2764,86
17M3268Šindelář AdamŽamberk9900:01:2837,31
18M32783Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:01:2934,33
10Ž32895Ziková NatálieRájec0000:01:3056,76
19M32818Vanický MartinSokol Žamberk0000:01:3031,34
11Ž33090Dušková VeronikaOrel Dolní Dobrouč0000:01:3348,65
12Ž331133Kapounová LucieDolní Dobrouč9900:01:3445,95
20M33213Plíva MichalOREL Dolní Dobrouč0000:01:3516,42
13Ž332107Mlynářová AnnaOREL Dolní Dobrouč9900:01:3543,24
14Ž334150Jakubcová TerezieDolní Dobrouč9900:01:3737,84
15Ž33548Vymlátilová KristýnaOrel Dolní Dobrouč0000:01:3835,14
16Ž336106Pecháčková AnežkaDolní Dobrouč9900:01:4029,73
17Ž337151Kubíčková VeronikaDolní Dobrouč9900:01:4516,22
18Ž338135Zámečníková SáraDolní Dobrouč0100:01:530,00

Trať 0,9 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž4185Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:03:42110,53
1M421Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:03:57128,47
2Ž4376Hanušová VeronikaAC Choceň9700:03:5896,87
2M4342Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:03:58127,74
3Ž45136Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:0392,60
4Ž46109Dvořáčková LucieAC Choceň9800:04:0987,48
5Ž4799Svobodová EditaPardubice9800:04:1483,21
6Ž4846Hrdinová AdélaAtletika Albrechtice9700:04:1582,36
7Ž4951Pártlová DanielaAC Choceň9700:04:1681,51
8Ž41017Jansová DamianaAtletika Žamberk9700:04:2970,41
9Ž4114Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč9700:04:3961,88
10Ž41274Dvořáčková LudmilaDolní Dobrouč9700:04:5250,78
11Ž41311Jakubcová AdélaOrel Dolní Dobrouč9800:04:5349,93
12Ž414131Kapounová KláraDolní Dobrouč9700:05:0242,25
13Ž41593Živná KarolínaLetohrad9700:05:1630,30
3M41625Skalický MartinDolní Dobrouč9800:05:5443,79
4M41712Plíva PetrOrel Dolní Dobrouč9800:07:010,00

Trať 1,5 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM187Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:05:34113,93
2MM2145Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:06:0497,21
3MM3119Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:06:1988,86
4MM436Schmidt RudolfDolní Dobrouč9600:06:2287,19
1ŽM586Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:06:29103,87
2ŽM6108Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:06:36100,34
5MM731Vítek DanielLanškroun9500:06:4375,49
6MM879Skalický FilipOrel Dolní Dobrouč9500:06:4474,93
3ŽM964Civišová AnnaAC Choceň9500:06:4595,80
4ŽM10128Rajnetová LenkaDolní Dobrouč9500:07:3670,08
5ŽM1162Krchová SimonaDolní Dobrouč9600:08:0853,95
6ŽM1215Hartigová JanaHorní Dobrouč9600:08:2644,87
7MM1337Skalický MichalDolní Dobrouč9500:08:3115,32
7ŽM1481Kovářová MarkétaDolní Dobrouč9600:08:3838,82
8ŽM15152Tytová LucieHasiči Dolní Dobrouč9500:08:5928,24
8MM1668Skalický ŠimonDolní Dobrouč9600:09:070,00
9ŽM1757Raušová VendulaHorní Libchavy9600:09:0823,70
9MM1845Novák JakubDolní Dobrouč9500:11:210,00

Trať 2,4 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS161Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:09:16106,72
2MS2103Vaníček MichalDolní Dobrouč9300:09:4397,33
3MS3122Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:09:4795,94
4MS4137Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:09:5593,16
1ŽS559Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:10:30113,52
5MS660Čerman PatrikSDH Horní Libchavy9300:11:1067,09
2ŽS7121Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:11:2098,72
3ŽS8139Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:11:5787,77
4ŽS9126Valenová AdélaAtletika Polička9300:13:4256,68
5ŽS10149Maixnerová HelenaHasiči Dolní Dobrouč9400:14:1646,62
6ŽS11120Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:14:5136,26
6MS1226Pražák TomášDolní Dobrouč9400:15:340,00
7MS1350Nemšák VladislavHasiči Horní Libchavy9400:15:350,00
7ŽS14147Nováková KristýnaHasiči Dolní Dobrouč9400:15:3922,05

Trať 4,05 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1170Siegel JosefAC Choceň5800:14:41-
2MC2172Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:15:21-
1MD333Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:15:47119,22
1ZA4164Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:15:48-
2MD5123Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:16:26111,77
3MC6157Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:16:28-
2ZA732Dudková KateřinaNový Věk TT Trusnov8800:17:09-
3ZA8171Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:17:12-
1MD958Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:17:40-
4ZA10162Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:17:41-
5ZA11163Schauerová LenkaAtletika Polička8800:17:50-
1ZB12142Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:17:55-
1ŽD13138Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:18:06143,80
1ŽJ14144Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:18:19-
2ZB15166Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:18:20-
1ME16161Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:18:33-
2MD17165Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:18:42-
3ZB18169Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:18:46-
4ZB19174Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:18:51-
3MD20176Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:18:53-
6ZA2170Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:18:57-
4MC22246Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:19:02-
5ZB2330Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:19:11-
1ŽC24159Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:19:27-
4MD25158Bielčik JindřichLichkov4000:20:06-
3MD2647Šmíd JanHorní Libchavy9100:20:1069,01
2ŽJ27178Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:20:19-
5MC28143Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:20:23-
6MC29175Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:20:33-
5MD30154Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:20:56-
7ZA3154Stříhavková PetraAC Choceň7900:21:06-
6ZB3216Vanická BlankaSokol Žamberk7200:21:09-
2ME33127Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:21:13-
8ZA34173Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:21:16-
2ŽC35141Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:21:49-
7ZB36132Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:21:51-
9ZA37168Hlaváčková KateřinaChoceň8200:22:15-
7MC38153Velechovský JiříSAZS Králíky5500:22:35-
3ŽC39140Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:52-
4ŽC40167Nechvílová MiroslavaChoceň6000:23:29-
3ME41156Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:23:47-
5ŽC42155Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:25:58-
10ZA4340Kleinová TerezaDolní Dobrouč7700:26:37-
6ŽC4497Živná HelenaLetohrad5900:27:41-
4ME45160Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:27:49-
6MD46177Kalousek JanKČT Žamberk4100:28:10-
2ŽD47146Mlynářová TerezaHasiči Dolní Dobrouč9200:28:1556,20
8ZB48148Rajnetová DagmarHasiči Dolní Dobrouč7300:28:52-

Trať 7,65 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1227Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:26:25-
2MA2250Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:34-
3MA3239Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:27:11-
4MA4251Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:28:01-
1MB5248Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:28:16-
5MA6240Řemínek MatějAC Choceň8600:28:37-
2MB7236Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:28:51-
3MB8224Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:29:18-
6MA9243Bogdał LukaszMiedzygorze8200:29:21-
7MA10233Dobšíček PavelSK Hronov8000:29:29-
4MB11245Filip LubošAC Choceň5900:29:53-
8MA12230Šutera JosefAtletika Polička7900:30:08-
9MA13242Bogdał RomanMiedzygorze7900:30:11-
5MB14222Čechal JaroslavTS Letohrad6100:30:56-
10MA15257Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:31:10-
11MA16254Zika JosefRájec7100:31:25-
12MA17235Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:31:29-
13MA18241Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:31:34-
14MA19229Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:31:47-
15MA20260Stříhavka JindřichAC Choceň7100:32:43-
6MB21234Dostálek PetrASPV Těchonín6700:33:05-
7MB22256Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší6700:33:52-
8MB23238Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:33:55-
9MB24249Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:34:15-
16MA25225Kalous PetrSK Žamberk7700:34:21-
10MB26247Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:34:25-
17MA27232Nechvíl LukášChoceň8300:34:37-
1MJ28221Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:34:43-
18MA29237Marhold LubošChoceň7700:34:59-
11MB30223Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6500:36:17-
19MA31231Jula StanislavTHT Polička7200:37:14-
2MJ32253Hejzlar DavidJablonné nad Orlicí8900:37:38-
20MA33252Borek PetrHorní Čermná7000:39:15-
21MA34258Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:39:17-
22MA35261Vanický PetrAtletika Žamberk7300:40:06-
3MJ36255Živný MarekLetohrad9100:40:15-
23MA37244Šouba LadislavOrel Dolní Dobrouč8100:40:52-
24MA38228Honskus RobinOrel Letohrad8300:41:45-
12MB39226Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:46:37-
25MA40259Maixner KamilDolní Dobrouč8700:46:39-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 94%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 94%
Zpracování výsledků: 68%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Přestože pořadatelé tohoto běhu teprve sbírají zkušenosti, můžu konstatovat, že to byl, dle mého názoru, vydařený závod, s velmi dobrou účastí včetně předních běžců Iscarex cupu a Orlické běžecké ligy mládeže. Velmi hezké prostředí a zázemí závodu, přehledné tratě pro mládež a členité krosové pro ty zkušenější s mnoha panoramatickými výhledy na Dobroučský kraj. Pokud si ještě pořadatelé pořídí rychlejší PC pro zpracovaní výsledků :-), nebude co vytknout. Možná by si muži padesátníci také zasloužili ještě jednou vyběhnout ty dva slušné kopce ale k tomu ať se vyjádří sami. Takže díky, bylo to moc pěkné!
ales.stransky
Pořadatelé se zhostili prvního ročníku na jedničku. Vložení jednoho kola na stadioně bylo perfektní, diváci tak měli možnost sledovat průběh závodu i po startu. Velmi hezké prostředí, výborné zázemí udělalo závod jedním z nejhezčích.
kalousv
Závod Dobroučským krajem řadím po všech stránkách k nejhezčím v této sezoně. Pořadatelé nezapoměli na nic - ani na ten příjemně osvěžující deštík do hlavního závodu... Zmiňované mírné prodlevy při zpracování výsledků jsem si u klobásky a dobrého pivka po absolvování vzorně připravené trati ani nevšiml... Takže já taky děkuji a těším se na další ročník. Jan Pavel
atletika.rtyne

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód