Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Černovírský kros

10.8.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Černovírský kros
  • datum konání: 10.8.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Černovír

Sociální sítě

Místo konání

hostinec U Bobše, Černovír
10:00 - 11:00 hodin

Přihlášky

od 9:00 do 10:45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 40 Kč

Popis tratě

Délka: 4,77 km a méně
Převýšení: 290 m a méně
Kopcovitý terén, asfalt, polní a lesní cesty.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Nemšák
Černovír 68
562 01 Ústí nad Orlicí
tel. 607 558 436

E-mailová adresa

nemsak.miroslav@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.8.2018Černovírský kros104
6.8.2017Černovírský kros151
7.8.2016Černovírský kros132
16.8.2015Černovírský kros146
17.8.2014Černovírský kros173
18.8.2013Černovírský kros183
19.8.2012Černovírský kros185
21.8.2011Černovírský kros182
8.8.2010Černovírský kros164
9.8.2009Černovírský kros190
12.8.2007Černovírský kros148
13.8.2006Černovírský kros141
14.8.2005Černovírský kros137
15.8.2004Černovírský kros53
17.8.2003Černovírský kros, 2. ročník101
24.8.20021. Černovírský kros54

Statistika závodu Černovírský kros

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 2244

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Hübl Radek8817
Šafář Jaroslav5113
Bielčik Jindřich4013
Jelínek Matěj4213
Jirásková Eva6412
Svatoš Otakar3412
Jelínková Magdalena4512
Mannlová Jana8012
Keprtová Miloslava4811
Nemšáková Anna0211
Krupička Miroslav5311
Borková Agáta0211
Vacek Martin6911
Borek Viktor0411
Nemšák Miroslav6911
Vondra Vojtěch9810
Sejkorová Lenka6310
Borek Petr7010
Matyášová Jana6510
Stránský Aleš6010
Bubeníček Jiří519
Šimůnek Jan499
Šimůnek Jan039
Nechvíl Petr919
Červ Miloslav509
Marhold Luboš778
Boháč Bonifác018
Šimůnek Jan828
Elčkner Lukáš018
Frydrychová Eliška018
Tomíšek Jindřich398
Frydrych Bedřich038
Boháč Pankrác068
Hruša Zdeněk468
Dušková Lenka808
Bogdał Paweł768
Horáček Michal758
Moravec Martin848
Sadílek Ota468
Ducháček Bedřich598
Razým Jan578
Krátká Anna698
Brychta Jakub088
Ouřecká Renáta707
Šimůnková Pavla777
Kubišta Oto537
Krátký Josef657
Cejnarová Eliška997
Nechvílová Miroslava607
Smolák Petr947

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Děti r. 2005 a mladší (trať 0,08 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11126Pejchl TobiasČernovír0500:00:01-
2D12115Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:01-
3D13101Mičková PavlaSokol Černovír0600:00:01-
4D14122Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
5D1578Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:00:01-
Předškoláci r. 2003-2004 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D21189Šimůnková JanaJiskra Havlíčkův Brod0300:00:01-
2D24174Lauterbachová NikolaŽamberk0300:00:01-
3D2771Mikysková SvatavaSK Žamberk0300:00:01-
4D210114Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
5D21387Mlynářová BarboraOrel Dolní Dobrouč0300:00:01-
6D216141Svobodová EliškaPardubice0300:00:01-
7D21892Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:01-
8D22076Martinec OndřejSKI klub Česká Třebová0300:00:01-
9D221105Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:01-
10D222152Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:01-
11D223160Borek ViktorHorní Čermná0400:00:01-
12D224197Jadrný TomášLabo Moravia Šumperk0400:00:01-
13D22570Dolečková ValerieSK Žamberk0400:00:01-
14D226161Ptáčková MarkétaHorní Čermná0300:00:01-
-D2-176Hladíková TerezaČervnovír03DNF-
Děvčata r. 2001-2002 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11163Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:01-
2Ž1460Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
3Ž17157Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:01-
4Ž11072Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:01-
5Ž11396Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:01-
6Ž116164Bartoníčková VeronikaJablonné nad Orlicí0200:00:01-
7Ž118103Nemšáková AnnaTJ Sokol Černovír0200:00:01-
-Ž1-79Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová02DNF-
Chlapci r. 2001-2002 (trať 0,12 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1159Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:00:01-
2M14107Gregora FilipLanškroun0200:00:01-
3M1793Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:01-
4M110112Hagemann IngmarRegensburg -D0100:00:01-
5M11366Pfeiffer MichalLanškroun0200:00:01-
Děvčata r. 1999-2000 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž212186Šimůnková TerezaJiskra HAvlíčkův Brod0000:01:28105,88
2Ž21381Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:3199,26
3Ž215129Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:3394,85
4Ž216109Gregorová MonikaLanškroun0000:01:3981,62
5Ž22055Kulhánková HanaTJ Černovír0000:01:5252,94
6Ž221188Crková KačkaMělník0000:02:0328,68
Chlapci r. 1999-2000 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2373Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:19105,74
2M2456Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:20103,28
3M2857Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:2590,98
4M2968Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:2688,52
5M21791Webr MatějMUF TEAM Praha9900:01:4249,18
6M21858Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:4639,34
7M219110Šikula JindřichBrno Medlánky0000:01:4931,97
8M221168Čáslavka MartinTJ Černovír9900:02:030,00
9M223108Zachař MatoušTJ Černovír9900:02:310,00
Děvčata r. 1997-1998 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31118Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:16110,79
2Ž35164Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:2198,34
3Ž3684Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:2490,87
4Ž39142Svobodová EditaPardubice9800:01:2685,89
5Ž31177Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:2783,40
6Ž31488Poláková AnnaAC Choceň9700:01:3270,95
Chlapci r. 1997-1998 (trať 0,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3285Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:18107,41
2M36111Gregora JakubLanškroun9800:01:2492,59
Žákyně mladší r. 1995-1996 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM565Couralová SimonaJiskra Vír9600:02:19100,00
Žáci mladší r. 1995-1996 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM198Lakota AntonínAC Choceň9500:02:07104,11
2MM282Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:08102,57
3MM3190Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:02:1493,32
4MM486Polák ŠtěpánAC Choceň9500:02:1788,69
5MM6154Kožnar FrantišekSKI Jilemnice9600:02:2182,52
6MM761Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:02:2970,18
7MM8166Šikula JosefBrno Medlánky9500:03:180,00
Žákyně starší r. 1993-1994 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS475Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:50113,51
2ŽS6133Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:1295,68
3ŽS7150Kožnarová KristýnaSKI Jilemnice9400:04:1890,81
4ŽS8156Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:2188,38
Žáci starší r. 1993-1994 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS183Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:22108,83
2MS297Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:03:27104,10
3MS363Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:4587,07
4MS5158Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:5973,82
Muži A 16-39 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1190Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:16:22-
2MA2113Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:25-
3MA392Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:37-
4MA491Řemínek MatějAC Choceň8600:16:59-
5MA580Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:10-
6MA969Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:37109,95
7MA1278Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:18:01-
8MA13192Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:18:02-
9MA14165Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:17-
10MA15155Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:22-
11MA1659Šutera JosefAtletika Polička7900:18:25-
12MA17182Bielčik PetrLichkov7100:18:32-
13MA18110Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:18:39-
14MA19177Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:18:41-
15MA2087Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:18:5595,92
16MA21172Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:0594,13
17MA22104Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:19:13-
18MA23154Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:19:21-
19MA25124Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:34-
20MA2681Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:39-
21MA2974Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:20:03-
22MA3264Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:20:3478,12
23MA4293Kalous PetrSK Žamberk7700:21:32-
24MA43120Marhold LubošChoceň7700:21:46-
25MA4799Živný MarekLetohrad9100:22:33-
26MA48100Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:22:37-
27MA52163Andrlík TomášHorní Jelení7900:23:21-
28MA62169Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:25:03-
Muži B 40-49 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6175Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:28-
2MB7114Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:17:31-
3MB8121Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:35-
4MB11116Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:18:00-
5MB24152Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:26-
6MB30123Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:20:08-
7MB3394Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:20:37-
8MB39181Novotný LuděkSK Žamberk6200:21:16-
9MB4089Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:17-
10MB44200Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:21:52-
11MB65184Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:26:10-
Muži C 50-59 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10180Siegel JosefAC Choceň5800:17:49-
2MC27176Krsek JaroslavFOREZ Ostrov5100:19:44-
3MC2896Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:53-
4MC3154Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:20:14-
5MC38167Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:21:09-
6MC41178Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:24-
7MC5356Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:28-
8MC55185Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:23:51-
9MC60179Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:24:38-
10MC68102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:37-
11MC70117Velechovský JiříSAZS Králíky5500:28:38-
Muži D 60 let a starší (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4995Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:22:43-
2MD56106Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:23:55-
3MD61198Bielčik JindřichLichkov4000:24:49-
4MD64153Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:25:18-
5MD66132Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:26:16-
6MD72162Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:29:00-
7MD76168Kalousek JanKČT Žamberk4100:36:40-
8MD77199Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:39:56-
Ženy A 16-39 let (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA34171Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:20:48-
2ZA3579Barnetová DenisaJablonné n. Orlicí KUS7300:20:55-
3ZA36183Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:57-
4ZA3773Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:21:04114,12
5ZA45112Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:57-
6ZA4667Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:22:07-
7ZA50193Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:50-
8ZA51127Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:17-
9ZA58119Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:1685,88
10ZA5974Stříhavková PetraAC Choceň7900:24:25-
11ZA69128Hlaváčová KateřinaChoceň8200:27:40-
12ZA7468Lorencová KamilaAtletika Polička8000:30:47-
Ženy B 40 let a starší (trať 4,77 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB54196Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:30-
2ZB57170Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:24:03-
3ZB63108Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:25:11-
4ZB67194Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:06-
5ZB71173Nechvílová MiroslavaChoceň6000:28:46-
6ZB73125Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:06-
7ZB75130Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:32:17-
Trať 0,08 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11126Pejchl TobiasČernovír0500:00:01-
2D12115Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:00:01-
3D13101Mičková PavlaSokol Černovír0600:00:01-
4D14122Marholdová AnetaChoceň0700:00:01-
5D1578Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:00:01-
Trať 0,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31118Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:16110,79
1M3285Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:18107,41
1M2373Mikyska TomášSK Žamberk0000:01:19105,74
2M2456Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:20103,28
2Ž35164Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:2198,34
2M36111Gregora JakubLanškroun9800:01:2492,59
3Ž3684Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:2490,87
3M2857Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:01:2590,98
4Ž39142Svobodová EditaPardubice9800:01:2685,89
4M2968Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:01:2688,52
5Ž31177Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:2783,40
1Ž212186Šimůnková TerezaJiskra HAvlíčkův Brod0000:01:28105,88
2Ž21381Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:3199,26
6Ž31488Poláková AnnaAC Choceň9700:01:3270,95
3Ž215129Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:3394,85
4Ž216109Gregorová MonikaLanškroun0000:01:3981,62
5M21791Webr MatějMUF TEAM Praha9900:01:4249,18
6M21858Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:01:4639,34
7M219110Šikula JindřichBrno Medlánky0000:01:4931,97
5Ž22055Kulhánková HanaTJ Černovír0000:01:5252,94
6Ž221188Crková KačkaMělník0000:02:0328,68
8M221168Čáslavka MartinTJ Černovír9900:02:030,00
9M223108Zachař MatoušTJ Černovír9900:02:310,00
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM198Lakota AntonínAC Choceň9500:02:07104,11
2MM282Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:02:08102,57
3MM3190Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:02:1493,32
4MM486Polák ŠtěpánAC Choceň9500:02:1788,69
1ŽM565Couralová SimonaJiskra Vír9600:02:19100,00
5MM6154Kožnar FrantišekSKI Jilemnice9600:02:2182,52
6MM761Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:02:2970,18
7MM8166Šikula JosefBrno Medlánky9500:03:180,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS183Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:22108,83
2MS297Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:03:27104,10
3MS363Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:4587,07
1ŽS475Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:50113,51
4MS5158Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:5973,82
2ŽS6133Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:04:1295,68
3ŽS7150Kožnarová KristýnaSKI Jilemnice9400:04:1890,81
4ŽS8156Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:2188,38
Trať 4,77 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1190Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:16:22-
2MA2113Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:16:25-
3MA392Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:16:37-
4MA491Řemínek MatějAC Choceň8600:16:59-
5MA580Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:10-
1MB6175Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:28-
2MB7114Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:17:31-
3MB8121Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:35-
6MA969Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:17:37109,95
1MC10180Siegel JosefAC Choceň5800:17:49-
4MB11116Krejčí JaromírSKI Pastviny6600:18:00-
7MA1278Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:18:01-
8MA13192Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:18:02-
9MA14165Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:18:17-
10MA15155Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:18:22-
11MA1659Šutera JosefAtletika Polička7900:18:25-
12MA17182Bielčik PetrLichkov7100:18:32-
13MA18110Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:18:39-
14MA19177Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:18:41-
15MA2087Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:18:5595,92
16MA21172Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:0594,13
17MA22104Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:19:13-
18MA23154Kašpar JiříCTC Fort Ústí nad Orlicí7400:19:21-
5MB24152Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:19:26-
19MA25124Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:19:34-
20MA2681Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:39-
2MC27176Krsek JaroslavFOREZ Ostrov5100:19:44-
3MC2896Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:19:53-
21MA2974Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:20:03-
6MB30123Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:20:08-
4MC3154Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:20:14-
22MA3264Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:20:3478,12
7MB3394Smolák PetrBK Vysoké Mýto6400:20:37-
1ZA34171Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8100:20:48-
2ZA3579Barnetová DenisaJablonné n. Orlicí KUS7300:20:55-
3ZA36183Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:57-
4ZA3773Vlčková ZuzanaAtletika Polička9100:21:04114,12
5MC38167Trejtnar PavelSokol Kunvald5800:21:09-
8MB39181Novotný LuděkSK Žamberk6200:21:16-
9MB4089Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:17-
6MC41178Hájek FrantišekFGT Stolany4900:21:24-
23MA4293Kalous PetrSK Žamberk7700:21:32-
24MA43120Marhold LubošChoceň7700:21:46-
10MB44200Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:21:52-
5ZA45112Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:21:57-
6ZA4667Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:22:07-
25MA4799Živný MarekLetohrad9100:22:33-
26MA48100Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:22:37-
1MD4995Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3800:22:43-
7ZA50193Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7000:22:50-
8ZA51127Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:17-
27MA52163Andrlík TomášHorní Jelení7900:23:21-
7MC5356Červ MiloslavAtletika Polička5000:23:28-
1ZB54196Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:30-
8MC55185Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:23:51-
2MD56106Jelínek MatějHvězda Pardubice4200:23:55-
2ZB57170Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:24:03-
9ZA58119Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:24:1685,88
10ZA5974Stříhavková PetraAC Choceň7900:24:25-
9MC60179Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:24:38-
3MD61198Bielčik JindřichLichkov4000:24:49-
28MA62169Novotný JanTJ Spartak OEZ Letohrad9000:25:03-
3ZB63108Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:25:11-
4MD64153Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:25:18-
11MB65184Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:26:10-
5MD66132Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:26:16-
4ZB67194Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:06-
10MC68102Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:27:37-
11ZA69128Hlaváčová KateřinaChoceň8200:27:40-
11MC70117Velechovský JiříSAZS Králíky5500:28:38-
5ZB71173Nechvílová MiroslavaChoceň6000:28:46-
6MD72162Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:29:00-
6ZB73125Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:29:06-
12ZA7468Lorencová KamilaAtletika Polička8000:30:47-
7ZB75130Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:32:17-
7MD76168Kalousek JanKČT Žamberk4100:36:40-
8MD77199Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:39:56-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 85%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 60%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

Zajímalo by mě,jak budou hodnoceni výsledky mládeže, když zde nejsou časy.
webr.vaclav
Kde nejsou casy, nemohou byt body, bohuzel.
kebrle
Dobrý den, mám stejnou otázku ohledně připsání bodů účastníkům mladších kategorií, ale z předchozí reakce je zřejmé, že žádné nebudou. Nicméně se přiznám, že bych uvítal, už kvůli zklamání malých závodníků, kteří se snaží získat body do celkového hodnocení, trošku zásadnější odpověď (kdo a proč tuto chybu udělal) - u dětí s odpovědí "Nejsou časy, nejsou body" těžko vystačíme, bohužel :-( Oni svoji část splnili - běželi a snažili se. Kdo si nesplnil svoji povinnost? (Stačila by omluva) Předem díky za vysvětlení.
hejkrlik
Naprosto douhlasím s kolegou. Napadá mě jediná myšlenka, že výsledky závodů dětí nejsou tak důležité. Pokuď tomu je tak, tak ty závody pro děti nedělejte. Je totiž zarážející, že 70 běžců a běžkyň svůj čas zná a 10 žáčků či žákyň ne.
sedlackovamir
Byl jsem v Černovíru poprvé a informace hovořily o nepříjemné trati nahoru a dolů. Mě se však ohromě líbila, vícnásobný průběh prostorem startu a cíle je atraktivní pro diváky. Snad to chtělo jen odstranit z trati trní a kopřivy. Příští rok určitě nevynechám.
pavel.liska
Casy rocniku 1999-2000 nakonec prece jen snad budou, proc v puvodnich vysledkach nebyly zatim nevime.
team
Tak pánové bravo! Ty časy kategorie 1999 - 2000 co jste si vycucali z prstu se vám fakt povedli. Když tam nebyly tak to vapadalo blbě, ale teď je to uplně super. Když někdo běží posledních deset metrů 15 sekund, tak se asi plazil po břiše
webr.vaclav

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód