Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický Lískovec

20.9.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Králický Lískovec
  • datum konání: 20.9.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

fotbalový stadion Králíky
10:00 - 11:30 hodin

Startovné

dospělí 30 Kč
mládež 10 Kč

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Smíšený povrch tratí na okraji města Králíky.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Bedřich Novotný
Dolní 247
561 69 Králíky
tel. 737 754 286

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 2001 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1311Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:43-
2Ž1546Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:54-
3Ž1640Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:56-
4Ž11023Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:24-
Předžáci r. 2001 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1121Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:36-
2M1220Gregora FilipLanškroun0200:01:37-
3M1412Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:01:53-
4M1713Škůrek ŠtěpánPastviny0200:02:00-
5M1817Hurt JakubBrno0100:02:02-
6M1928Coural JaroslavJiskra Vír0200:02:15-
Žákyně nejmladší I. r. 99-00 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2414Mihulková ViktorieAC Choceň9900:04:05103,21
2Ž2619Gregorová MonikaLanškroun0000:04:1099,20
3Ž2750Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:1297,59
4Ž284Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:1793,57
5Ž21143Lakotová TerezaAC Choceň0000:06:410,00
Žáci nejmladší I. r. 99-00 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2147Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:43106,65
2M2234Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:47103,18
3M2332Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:04:0290,17
4M2545Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:0984,10
5M2931Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:2074,57
6M21036Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:4057,23
Žáci nejmladší II r. 97-98 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3125Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:06:39105,21
2M3233Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:40104,72
3M3518Gregora JakubLanškroun9800:07:1090,07
Žákyně nejmladší II r. 97-98 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3149Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:37108,08
2Ž3216Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:40106,00
3Ž3310Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:0985,91
4Ž342Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:2872,75
5Ž356Dvořáčková LucieAC Choceň9800:05:3071,36
6Ž3639Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:3369,28
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM337Couralová SimonaJiskra Vír9600:06:45121,45
2ŽM415Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:07:06112,20
3ŽM68Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:08:5066,35
Žáci mladší r. 95-96 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM124Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:10:27105,08
2MM241Lakota AntonínAC Choceň9500:10:4699,17
3MM335Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:10:5795,75
4MM430Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:11:0593,26
5MM642Frydrych JakubAC Choceň9500:15:0718,03
Žákyně starší r. 93-94 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS528Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:12:16133,04
2ŽS73Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:15:4585,63
3ŽS822Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:16:0481,32
Žáci starší r. 93-94 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS129Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:14:47103,83
2MS25Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:15:0699,63
3MS326Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:15:2096,54
4MS41Sion LiborAtletika Polička9400:15:2196,31
Dorostenci r. 91-92 (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD19Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:18:09106,40
2MD227Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:19:2193,60
Dorostenky r. 91-92 (trať 3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ124Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:21:43-
2MJ413Živný MarekLetohrad9100:23:59-
3MJ526Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:24:04-
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA114Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:28:29-
2MA231Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:29:51-
3MA31Bogdał RomanMiedzygorze7900:29:59-
4MA47Šutera JosefAtletika Polička7900:30:41-
5MA146Marhold LubošChoceň7700:36:57-
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB521Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:31:42-
2MB1028Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:35:09-
3MB192Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:46:54-
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC632Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:31:56-
2MC715Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:32:48-
3MC810Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:33:02-
4MC98Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:34:14-
5MC125Červ MiloslavAtletika Polička5000:36:47-
6MC1819Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:41:50-
Muži D 60-69 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD119Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:36:07-
2MD134Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:36:50-
3MD1517Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:38:08-
4MD1612Bielčik JindřichLichkov4000:40:35-
5MD1720Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:40:49-
Muži E 70 let a starší (trať 8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 4 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA218Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:23:08-
2ZA630Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:18-
3ZA716Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:25:51-
4ZA829Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:54-
5ZA1027Stříhavková PetraAC-Chocen7900:36:20-
6ZA1225Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:36:25-
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB311Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:23:21-
2ZB93Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:13-
3ZB1123Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:36:24-
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1121Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:01:36-
2M1220Gregora FilipLanškroun0200:01:37-
1Ž1311Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:43-
3M1412Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:01:53-
2Ž1546Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:54-
3Ž1640Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:56-
4M1713Škůrek ŠtěpánPastviny0200:02:00-
5M1817Hurt JakubBrno0100:02:02-
6M1928Coural JaroslavJiskra Vír0200:02:15-
4Ž11023Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:02:24-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2147Mikyska TomášSK Žamberk0000:03:43106,65
2M2234Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:03:47103,18
3M2332Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:04:0290,17
1Ž2414Mihulková ViktorieAC Choceň9900:04:05103,21
4M2545Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:0984,10
2Ž2619Gregorová MonikaLanškroun0000:04:1099,20
3Ž2750Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:04:1297,59
4Ž284Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:04:1793,57
5M2931Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:04:2074,57
6M21036Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:04:4057,23
5Ž21143Lakotová TerezaAC Choceň0000:06:410,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3149Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:04:37108,08
2Ž3216Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:04:40106,00
3Ž3310Hanušová VeronikaAC Choceň9700:05:0985,91
4Ž342Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:05:2872,75
5Ž356Dvořáčková LucieAC Choceň9800:05:3071,36
6Ž3639Pártlová DanielaAC Choceň9700:05:3369,28
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3125Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:06:39105,21
2M3233Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:06:40104,72
1ŽM337Couralová SimonaJiskra Vír9600:06:45121,45
2ŽM415Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:07:06112,20
3M3518Gregora JakubLanškroun9800:07:1090,07
3ŽM68Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:08:5066,35
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM124Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:10:27105,08
2MM241Lakota AntonínAC Choceň9500:10:4699,17
3MM335Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:10:5795,75
4MM430Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:11:0593,26
1ŽS528Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:12:16133,04
5MM642Frydrych JakubAC Choceň9500:15:0718,03
2ŽS73Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:15:4585,63
3ŽS822Novotná AnetaTJ Jiskra Králíky9400:16:0481,32
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS129Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:14:47103,83
2MS25Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:15:0699,63
3MS326Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:15:2096,54
4MS41Sion LiborAtletika Polička9400:15:2196,31
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD19Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:18:09106,40
2MD227Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:19:2193,60

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód