hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Čertovský běh

6.12.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Čertovský běh
  • datum konání: 6.12.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sokol Damníkov

Sociální sítě

Místo konání

ZŠ Damníkov
10:30 hodin

Přihlášky

od 9:00 10:15 hodin v místě startu

Startovné

30 Kč

Popis tratě

Délka: 4,2 km
Převýšení: 220 m
Kratší silniční běh do vrchu, cíl v Anenské Studánce.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Machytka
561 23 Damníkov 23
tel. 723 398 817

Internetové stránky

http://kurty.xv.cz

E-mailová adresa

kaja.fabian@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ102Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:16:17-
2MJ138Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:16:31105,97
3MJ1867Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:1298,04
4MJ2025Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:17:21-
5MJ2130Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:17:2295,99
6MJ2315Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:17:26-
7MJ2728Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:17:5889,00
8MJ333Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:18:25-
9MJ4326Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:19:49-
10MJ461Živný MarekLetohrad9100:20:11-
11MJ5624Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:20:55-
12MJ6429Ptáček JakubAnenská Studánka9600:21:58-
13MJ6520Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:22:06-
14MJ6789Vondráček Janneregistrován9500:22:14-
15MJ7627Suchomel JanSokol Damníkov9500:23:48-
16MJ785Šípek JakubTJ Damníkov9900:24:33-

Juniorky 19 let a mladší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ3961Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:32-
2ŽJ4122Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:19:46-
3ŽJ5280Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:43-
4ŽJ6139Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:21:30-
5ŽJ6879Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:16109,51
6ŽJ7223Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:23:04-
7ŽJ7343Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:16-
8ŽJ7521Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:23:33-
9ŽJ7710Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:2990,49
10ŽJ8382Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:11-

Muži A 20-39 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:53-
2MA237Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:32-
3MA413Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:15:52-
4MA634Bogdał LukaszMiedzygorze8200:16:06-
5MA751Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:16:10-
6MA862Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:11-
7MA1116Bielčik PetrLichkov7100:16:24-
8MA1232Bogdał PawełMiedzygorze7600:16:28-
9MA1435Pusz PawelBystryca Klodzka8100:16:40-
10MA1614Mrklovský MiroslavSTALAK7200:16:51-
11MA1933Bogdał RomanMiedzygorze7900:17:17-
12MA2452Dehner RobertLanškroun7500:17:38-
13MA2548Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:17:41-
14MA2819Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:18:03-
15MA3069Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:16-
16MA3242Chlup JiříTJ Rychnov7000:18:17-
17MA3441Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:18:30-
18MA3658Malčík MichalLanškroun7500:18:53-
19MA4084Marhold PetrAC Choceň7800:19:43-
20MA4485Marhold LubošAC Choceň7700:19:55-
21MA4771Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:22-
22MA5381Skalický PetrLanškroun7300:20:43-
23MA6083Borek PetrHorní Čermná7000:21:24-
24MA7053Sadílek JindřichAtletika Albrechtice7300:22:57-
25MA7154Potužník Jiříneregistrován8200:22:59-
26MA8050Motyčka RichardTJ Damníkov7100:24:49-
27MA8444Stolarik Liborneregistrován6900:26:25-

Muži B 40-49 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB540Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:15:54-
2MB968Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:15-
3MB266Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:17:45-
4MB3187Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:18:17-
5MB3836Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:22-
6MB4576Mach PetrAtletika Polička6400:19:57-
7MB5488Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:20:54-

Muži C 50-59 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC346Siegel JosefAC Choceň5800:15:40-
2MC1556Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:16:45-
3MC174Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:58-
4MC2918Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:18:09-
5MC3765Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:03-
6MC4986Sadílek VáclavAlbrechtice5000:20:32-
7MC5057Švec MiroslavSokol Potštejn5200:20:37-
8MC5177Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:42-
9MC6259Malčík BronislavLanškroun5600:21:50-
10MC6945Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:29-
11MC8173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:50-

Muži D 60 let a starší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4278Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:48-
2MD4875Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:29-
3MD5711Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:04-
4MD6317Bielčik JindřichLichkov4000:21:54-
5MD8649Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:38-
6MD8831Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:36-

Ženy A 20-34 let (trať 4,2 km, 220 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA229Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:17:23-
2ZA5563Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:55-
3ZA6670Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:13-

Ženy B 35 let a starší (trať 4,2 km, 220 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3512Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:18:40-
2ZB5860Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:10-
3ZB5955Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:20-
4ZB7447Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:23:23-
5ZB797Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:42-
6ZB8266Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:06-
7ZB8564Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:26:31-
8ZB8772Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:28:58-

Trať 4,2 km, 220 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA174Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:14:53-
2MA237Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:15:32-
1MC346Siegel JosefAC Choceň5800:15:40-
3MA413Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:15:52-
1MB540Krejčí JaromírSki klub Pastviny6600:15:54-
4MA634Bogdał LukaszMiedzygorze8200:16:06-
5MA751Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:16:10-
6MA862Dobšíček PavelSK Hronov8000:16:11-
2MB968Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:15-
1MJ102Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:16:17-
7MA1116Bielčik PetrLichkov7100:16:24-
8MA1232Bogdał PawełMiedzygorze7600:16:28-
2MJ138Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:16:31105,97
9MA1435Pusz PawelBystryca Klodzka8100:16:40-
2MC1556Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:16:45-
10MA1614Mrklovský MiroslavSTALAK7200:16:51-
3MC174Krsek MiroslavESAB Vamberk4900:16:58-
3MJ1867Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:1298,04
11MA1933Bogdał RomanMiedzygorze7900:17:17-
4MJ2025Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:17:21-
5MJ2130Kabrhel TomášDTC Litomyšl9200:17:2295,99
1ZA229Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:17:23-
6MJ2315Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:17:26-
12MA2452Dehner RobertLanškroun7500:17:38-
13MA2548Glaser VáclavFORT SMC Ústí nad Orlicí7000:17:41-
3MB266Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:17:45-
7MJ2728Ptáček FrantišekAnenská Studánka9100:17:5889,00
14MA2819Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:18:03-
4MC2918Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:18:09-
15MA3069Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:18:16-
4MB3187Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6300:18:17-
16MA3242Chlup JiříTJ Rychnov7000:18:17-
8MJ333Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:18:25-
17MA3441Krmela PavelTJ Rychnov na Moravě7800:18:30-
1ZB3512Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7300:18:40-
18MA3658Malčík MichalLanškroun7500:18:53-
5MC3765Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:03-
5MB3836Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:19:22-
1ŽJ3961Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:19:32-
19MA4084Marhold PetrAC Choceň7800:19:43-
2ŽJ4122Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:19:46-
1MD4278Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:19:48-
9MJ4326Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:19:49-
20MA4485Marhold LubošAC Choceň7700:19:55-
6MB4576Mach PetrAtletika Polička6400:19:57-
10MJ461Živný MarekLetohrad9100:20:11-
21MA4771Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:20:22-
2MD4875Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:20:29-
6MC4986Sadílek VáclavAlbrechtice5000:20:32-
7MC5057Švec MiroslavSokol Potštejn5200:20:37-
8MC5177Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:42-
3ŽJ5280Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:43-
22MA5381Skalický PetrLanškroun7300:20:43-
7MB5488Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:20:54-
2ZA5563Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:55-
11MJ5624Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:20:55-
3MD5711Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:21:04-
2ZB5860Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:10-
3ZB5955Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:20-
23MA6083Borek PetrHorní Čermná7000:21:24-
4ŽJ6139Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:21:30-
9MC6259Malčík BronislavLanškroun5600:21:50-
4MD6317Bielčik JindřichLichkov4000:21:54-
12MJ6429Ptáček JakubAnenská Studánka9600:21:58-
13MJ6520Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:22:06-
3ZA6670Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:13-
14MJ6789Vondráček Janneregistrován9500:22:14-
5ŽJ6879Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:22:16109,51
10MC6945Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:29-
24MA7053Sadílek JindřichAtletika Albrechtice7300:22:57-
25MA7154Potužník Jiříneregistrován8200:22:59-
6ŽJ7223Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:23:04-
7ŽJ7343Pártlová DanielaAC Choceň9700:23:16-
4ZB7447Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:23:23-
8ŽJ7521Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:23:33-
15MJ7627Suchomel JanSokol Damníkov9500:23:48-
9ŽJ7710Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:24:2990,49
16MJ785Šípek JakubTJ Damníkov9900:24:33-
5ZB797Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:24:42-
26MA8050Motyčka RichardTJ Damníkov7100:24:49-
11MC8173Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:24:50-
6ZB8266Nechvílová MiroslavaChoceň6000:25:06-
10ŽJ8382Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:25:11-
27MA8444Stolarik Liborneregistrován6900:26:25-
7ZB8564Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:26:31-
5MD8649Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:27:38-
8ZB8772Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:28:58-
6MD8831Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:34:36-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód