Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX pohár 2018ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

8. WMMR, Dolní Morava, Czech Republic 2008

6.9.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: 8. WMMR, Dolní Morava, Czech Republic 2008
  • datum konání: 6.9.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Iscarex, s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu 8. WMMR, Dolní Morava, Czech Republic 2008

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

M35 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3551360Zupančić MarjanSLO team7100:52:18-
2M3571323Žák JiříVSK-VŠB-TU Ostrava7100:52:26-
3M35111326Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:53:21-
4M35121321Geerdink BjörnMarathon Pim Mulier7000:53:57-
5M35151320Geerdink MaykelMarathon Pim Mulier7000:54:26-
6M35201322Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:55:11-
7M35301311Vydra DavidLokomotiva Trutnov7200:56:05-
8M35331348Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:56:19-
9M35341356Sellner AlexWSV otterskirchen7100:56:28-
10M35381371Dißlbacher JosefLCAV Doubrava6900:57:03-
11M35421355Frelich MartinSOKOL České Budějovice7100:57:20-
12M35601330Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:59:32-
13M35611359Märzinger WolfgangLG-AU Pregarten6900:59:44-
14M35721373Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6901:00:40-
15M35751327Jánošík RudolfRC Vlašim7101:00:59-
16M35771343Skalický RomanHS Strážné7101:01:25-
17M35791329Šesták RadimOlympie Bruntál7101:01:57-
18M35841332Buzzetti Giuseppegs csi morbegno7101:02:17-
19M35851369Höll PetrTatran Chodov6801:02:22-
20M35871342Horný PavelSK Přerov7301:02:30-
21M351001325Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:03:51-
22M351031347Trollmann ChristianLC Waldviertel7101:04:03-
23M351051344Junga MariánSlovenská Unie behu do vrchu6901:04:19-
24M351121365Šoltys MilanBatizovce7201:04:32-
25M351171304Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7301:04:58-
26M351231339Pávek Michalhradní stráž7201:05:15-
27M351351309Bielčik PetrLichkov7101:06:14-
28M351381308Šebek DušanSK Horymír Neumětely7201:06:33-
29M351441372Orian PiotrSzkoła Tańca ORIAN-SHOW7101:07:03-
30M351501328Brioni GiorgioATLETICA PARATICO6901:07:25-
31M351621337Trošok LubomírPoprad6901:08:11-
32M351661351Wala PetrMC Walló Havířov7101:08:32-
33M351791310Holland JamesStone Master Marathoners7201:09:51-
34M351901307Bubeníček JiříTJ Sokol Lhota6801:10:38-
35M351921306Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7101:10:44-
36M352081335Hůrka JiříUltrasport Sokolov7301:11:43-
37M352141318Ćwiek MarcinWKB FRAJDA7301:12:20-
38M352191334Onderka AloisTJ Sokol Třebařov6901:12:31-
39M352211316Pokluda TomášBrno7001:12:32-
40M352301336Plzák Jiříneregistrován6801:13:21-
41M352501317Silovský Václavangus team7301:15:13-
42M352541353Skalický PetrLanškroun7301:15:48-
43M352771315Bornschein MikeLG Filder7301:18:28-
44M352921341Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7201:21:14-
45M353051305Černý JaroslavTJ Horymír Neumětely7301:22:49-
46M353101349Illík RadekLipník7101:23:11-
47M353341354Markowski ZbigniewWKB META LUBLINIEC7001:27:42-
48M353401364Rygielski MarcinTS Corsa Toruň7301:28:30-
49M353551314Havlíček MichalACES Team K.Vary7101:31:54-
W35 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W35271370Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:55:50-
2W35591302Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:59:30-
3W35681357Ursella LauraAtletica Buja-Treppo Grande6901:00:27-
4W351111312Sheard JanePudsey & Bramley AC7001:04:28-
5W351801331Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7301:09:52-
6W352021363Melling ZoeRathfarnham WSAF6901:11:13-
7W352291301Calorio MaraSupeRunners team7201:13:18-
8W352341333Piklová AliceVětřní7301:13:44-
9W352511338Doubková KateřinaAHA Vyškov7201:15:28-
10W352681303Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:17:11-
11W352791340Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7101:18:33-
12W353351358Mlynarska MariolaWKB META LUBLINIEC7101:27:42-
13W353381350Štěpánková EvaBiatlon Beroun7201:28:16-
14W353651324Kubečková RadkaMaratonstav Úpice6901:34:09-
15W353911313Havlíčková RadkaACES Team K.Vary7102:01:06-
M40 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4011087Guttierez SimonTEVA/180S/SPORTHILL/POWERBAR6600:50:11-
2M4041075Sichermann Paul26 Kreis Ansbach6500:51:52-
3M4081022Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6800:52:35-
4M40131089Moser KurtTeam Switzerland6400:54:03-
5M40141039Stedile AntonioValchiese6800:54:25-
6M40161086Müller ErwinTeam Switzerland6600:54:32-
7M40181035Dugdale PaulKendal6500:55:04-
8M40191071Celerin MilanSVK6500:55:08-
9M40211009Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:55:14-
10M40221046Elsner FrankSV Bergdorf Höhn6800:55:15-
11M40241002Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:55:32-
12M40281079Jurčík JánKlub Kysuckého maratónu Čadca6800:56:00-
13M40361055Pyke StephenStaffordshire Moorlands AC6500:56:41-
14M40371044Künstler RolandLG Welfen6300:56:46-
15M40491045Davies GarethTJ Jäkl Karviná6700:58:09-
16M40501012Swoboda MarekW.Z.K.6400:58:23-
17M40521083Sventek Ing. LadislavŠKP-Čadca6400:58:42-
18M40551080Habison GeraldLG Decker Itter6500:58:52-
19M40641017McKibbin AlanNewcastle AC6701:00:00-
20M40661085Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6301:00:07-
21M40701070Kučera MartinSOUE Plzeň6501:00:32-
22M40741063Klika AntonínLokomotiva Beroun6401:00:54-
23M40801051Porubiak VladimírŠK COPY-SERVIS LM6401:01:59-
24M40811062Fátor MiloslavLokomotiva Trutnov6401:02:00-
25M40861088Hengartner MarcelTeam Switzerland6801:02:22-
26M40961018McCrickard EamonNewcastle AC6601:03:39-
27M401011048Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:03:53-
28M401021021Bartoš DušanAtletika Písek6401:03:57-
29M401071054Čechlovský MartinSK Maxtri Liberec6501:04:21-
30M401151072Szwed KrzysztofWKB Meta Lubliniec6501:04:44-
31M401191047Karlík MichalLoko Trutnov6401:05:08-
32M401211019Vojkůvka JanEKOFAS Ostrava6801:05:13-
33M401311058Zoubek JiříSWSL Lučany6501:05:52-
34M401321064Žabíček VáclavSK Hranice6701:05:55-
35M401341073Martiš VladimírUnie behu do vrchu6401:06:13-
36M401471031Falconi MassimoAtletica Paratico6301:07:19-
37M401491066Sychrovský PavelPoříčany6701:07:24-
38M401541027Soukup PetrKovohutě Příbram6501:07:38-
39M401561023Frabša MichalTJ Kovo Praha6501:07:51-
40M401591026Pisarčík TomášVelká Bíteš6301:07:59-
41M401651037Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6301:08:29-
42M401701032Galli PaoloAtletica Paratico6701:08:45-
43M401751049Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:09:24-
44M401841014Janík TomášKnínice u Ústí nad Labem6801:10:13-
45M401861040Luberda PetrDVtech.cz6501:10:30-
46M401871030Dvorský MichalSMSF SPLAVSKO6801:10:33-
47M402001076Gardelliano GiovanniAtletica Buja-Treppo Grande6401:11:09-
48M402061050Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:11:30-
49M402071025Šilar TomášSK Staročernsko6301:11:37-
50M402091065Celuch MilanSLAVIA HAVÍŘOV6601:11:51-
51M402121001Novák FrantišekAmatér Bořislav6401:12:05-
52M402161041Řehoř PavelRS ISCAR s.r.o6801:12:26-
53M402221024Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6401:12:37-
54M402261028Řeha RomanARON team6601:12:52-
55M402421059Pavlík RomanSlovenská Unie behu do vrchu6501:14:30-
56M402551011Matějovský PavelAVC Praha6501:16:09-
57M402611005Holan MartinTJ Zentiva6301:16:53-
58M402631067Petříček StanislavKrakovany6601:17:00-
59M402651090Lasota AndrzejLKB Rudnik6301:17:05-
60M402671007Kaňa PetrTJ Kostice6401:17:11-
61M402941006Maurer BernhardLG Kraft Foods6301:21:24-
62M403011029Střílka StanislavCYKLOTEAM LIPNIK6601:22:02-
63M403031010Roberts AlanVale of Aylesbury6401:22:24-
64M403091008Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6401:23:09-
65M403251036Klepal PetrBlansko6601:25:44-
66M403441016Halbrštat PetrTK Znojmo6701:29:20-
67M403561043Janovský Zdeněkžádný6501:32:43-
68M403661077Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6501:34:10-
W40 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W40831091Pakosz IrenaTechnik Komorno6601:02:11-
2W401291042Härtl AnkeTV 1848 Coburg6601:05:34-
3W401391034Dugdale EvelynKendal6401:06:34-
4W402041074Naxerová JanaSportclub Plzeň6601:11:24-
5W402131003Frei MariaX-Trim ASKÖ Zeltweg6501:12:06-
6W402271082Trobec UršaSLO team6701:13:02-
7W402331038Drewnicka-Ogrodnik JoannaPrzemilow6701:13:39-
8W402461052Davies SusanPresteigne Pacers6401:14:51-
9W402471053Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6801:14:55-
10W402731057Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:17:54-
11W402761056Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6401:18:02-
12W402821084Sandford Annenewcastle athletic club6501:18:53-
13W403271061Tamimova LenkaPelhřimov6601:26:04-
14W403361015Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6401:27:48-
15W403461092Kowalska EwaGovena Toruń6501:29:47-
16W403491004Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:30:21-
17W403531081Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:31:38-
18W403801078Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6701:41:55-
19W403901033Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:00:46-
20W403941068Chmelíčková VěraLipník6402:25:24-
M45 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M452888Convert GillesCLERMONT ATHLETISME AUVERGNE6000:50:49-
2M453861Torresani FrancoATLETICA TRENTO CMB6200:51:36-
3M456827Roberts CraigKendal AAC6300:52:20-
4M459878Marzec StanisławAgro Natura Nałęczów6200:52:38-
5M4510899Brugnacchi BrunoE.A.GRENOBLE6000:53:00-
6M4517817McNeilly DeonNewcastle AC6200:54:43-
7M4523855Buchal VladimírMŠK AK Žiar nad Hronom6300:55:30-
8M4525862Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:55:48-
9M4532854Bayer StephanSC Mengersgereuth-Hämmern6100:56:18-
10M4535910Moro Sergeblagnac sc6100:56:39-
11M4539826Malbo Christiansport Nature st Flour6300:57:16-
12M4540819Foley Seanunattached6200:57:16-
13M4541844Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:57:16-
14M4543811Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:57:23-
15M4544904Asanger FranzLG-AU Pregarten6100:57:32-
16M4546937Mennel JürgenKSC6000:57:44-
17M4547896McLoone StephenGreenock Glenpark Harriers6200:57:55-
18M4554870Vlasatý VladimírSlovenská Unie behu do vrchu6200:58:50-
19M4556823Petronyuk ViktorTJ CZU Praha6000:58:56-
20M4557891Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:59:07-
21M4565881Vrábel MikulášMŠK Vranov nad Topľou5901:00:06-
22M4569866Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:00:29-
23M4573914Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:00:41-
24M4578835Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6201:01:48-
25M4588872Madaj ĽubomírRáztočno6201:02:42-
26M4590885Ševčík PavelZombie Opava6101:02:51-
27M4592818Valenta MichalAVC Praha6201:03:02-
28M4595849Zítka JiříOlympie Bruntál6201:03:32-
29M4598877Komola KazimierzChemik Puławy6001:03:48-
30M45104839Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6001:04:05-
31M45110812Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6001:04:27-
32M45114887Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:04:38-
33M45122852Benda MiroslavMílaři Domažlice6201:05:15-
34M45125815Flaks JanAC Nýřany6201:05:18-
35M45126843Slabý JosefSedlec-Prčice6101:05:18-
36M45127886Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:05:24-
37M45133856Chromý MilanMKL Kremnica6001:06:05-
38M45136913Woods AdrianMynydd du6001:06:29-
39M45140833Zawadzki StanislawLKS ISKRA Jaszkowa6201:06:41-
40M45143873Dojčár JurajSlovenská Unie behu do vrchu5801:06:58-
41M45151900Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:07:26-
42M45152803Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:37-
43M45155875Dudek SylwesterLKB Rudnik6301:07:50-
44M45158830Przybylko KrzysztofP.C.Lipowa5901:07:58-
45M45167869Tomíček JosefČSK Vysoké5901:08:33-
46M45168809Kaván LubomírChřibská6101:08:35-
47M45172857Svoboda PetrSK MAXTRI Liberec6001:09:05-
48M45174813Pergner PetrZámek Dobříš6101:09:23-
49M45183907Magyar SilvoSLO team6201:10:03-
50M45194905Macuh PeterSLO team6101:10:45-
51M45196897Vrobel MiroslavVeřovice6101:10:59-
52M45220868Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:12:32-
53M45228824Krčka BohuslavBobo Team Větřní5901:13:11-
54M45231810Eppert RomanCanis Team5901:13:34-
55M45235882Beroušek PavelMÍLAŘI DOMAŽLICE6201:13:46-
56M45239917Kordziński KazimierzWKB Meta Lubliniec5801:14:10-
57M45240829Zdeněk BílýHvězda Pardubice5901:14:18-
58M45244874Tovar LuisVenezuela6301:14:45-
59M45245806Mecl KarelBěžecký klub Hodonín6301:14:48-
60M45249807Vysoudil OldřichSK Temenice6101:15:02-
61M45253808Beznoska KamilČermná6301:15:48-
62M45258838Tůma JiříRC Vlašim6301:16:34-
63M45259845Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:16:42-
64M45272884Prošek JosefStrašáci Strašecí6301:17:50-
65M45274864Voda JanMost5901:17:57-
66M45278916Jankovic DraganAK Sljeme6101:18:32-
67M45284836Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:19:33-
68M45286921Dvořák JiříViking Jilemnice6301:19:55-
69M45289895Cisárik EmilKlub Kysuckého maratónu Čadca6001:20:43-
70M45291883Mecele JozefSlovalco Žiar nad Hronom6101:21:12-
71M45295831Pečenka LiborKHB Radegast6101:21:33-
72M45296858Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:21:37-
73M45308871Csongrády RudolfSlovenská Unie behu do vrchu5901:23:01-
74M45317890Profous PetrUSC Static Ostrožská Nová Ves5801:24:04-
75M45319805Kratochvíl Miroslavbehej.com5901:24:28-
76M45324920Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:25:34-
77M45329834Mašek RomanNovis TK Praha6101:26:30-
78M45330898Rebroš JánKlub Kysuckého maratónu Čadca5901:26:45-
79M45331821Beránek RomanEKOFAS Ostrava6301:26:48-
80M45333892Stařecký TomášŘíše hvězd6201:27:10-
81M45342889Hruška MilanSportovní spolek Radost5901:28:36-
82M45354848Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:31:43-
83M45367851Carganico Antoniogs csi morbegno5801:34:16-
84M45372909Zejman JosefNovis TK Praha6101:37:21-
85M45375804Šnýdr ZábojAK Šternberk6101:37:58-
86M45384863Šulc JiříChřibská6201:48:22-
W45 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W4571901Kubicka IrmgardLG-AU Pregarten6001:00:32-
2W4591853Heilig-Duventäster Marie-LuiseLG Welfen6101:03:01-
3W45148832Balošáková AnnaŠKP-Čadca6101:07:24-
4W45189828Mališová KarlaUSK Praha6001:10:36-
5W45217840Vaněčková LadaSK ŠTÍPA - ZLÍN6201:12:27-
6W45236847Eagle AlisonIlkley6201:13:47-
7W45243822Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:14:39-
8W45252902Friesenecker GabiLG-AU Pregarten6101:15:30-
9W45271880Nava Perez Justina GabrielaAlbatros Team6001:17:32-
10W45280911McCann TishNewcastle AC6201:18:40-
11W45285860Schmid MariaTV Zwiesel5801:19:48-
12W45287850Cooke LindaStone Master Marathoners5801:19:56-
13W45293894Shotter JeanHolmfirth Harriers6201:21:21-
14W45302906Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:22:04-
15W45306842Stankiewicz IwonaWKB Piast Wroclaw5901:22:53-
16W45313837Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6301:23:30-
17W45316912Woods SharonMynydd du6001:23:56-
18W45328814Kuchová-Breburdová HanaMK Kladno6101:26:07-
19W45337816Rusling BarbaraMALTBY RUNNING CLUB6001:27:52-
20W45347825Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:29:54-
21W45368859Knox LindseyTeviotdale Harriers5901:35:46-
22W45370820Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:36:39-
23W45373867Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:37:35-
24W45377918Gwiazdon KatarzynaTechnik Komorno5901:39:41-
25W45378903Homar Macuh IrenaSLO team5901:40:13-
26W45386846Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:53:34-
27W45388919Chyłek JolantaSzkoła Tańca ORIAN-SHOW6101:55:25-
28W45392915Friebelová EvaMaratonstav Úpice6202:02:06-
-W45-865Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová62DNF-
M50 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5026693Earwaker ColinLake City Rotorua5600:55:49-
2M5029607Kolínek FrantišekAK Perná5600:56:01-
3M5031713Prager FranzWSV Otterskirchen5700:56:08-
4M5045695Hesselmann RolfLG Hünxe5700:57:39-
5M5048709Normandale AndyYork Acorn RC5600:58:01-
6M5051628Navarro Garcia JoseF C B5800:58:27-
7M5053719Gombita JosefMost5800:58:43-
8M5058727Mc Donald MartinNorth Laois5600:59:12-
9M5062706Siegel JosefAC Choceň5800:59:45-
10M5063712Rüdisser JohannesLG Götzis 075500:59:46-
11M5067738Brady GerryClonliffe5501:00:24-
12M5076708Kocyba HenrykWKB META Lubliniec5501:01:12-
13M5082670Gad ĽubomírŠK COPY-SERVIS LM5601:02:07-
14M5089720Kirsch PetrAK Most5601:02:48-
15M5093684Sobek MiroslavSlovenská Unie behu do vrchu5601:03:06-
16M5094705Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:03:21-
17M5097656Šmýd JaroslavBK Hodonín5501:03:41-
18M5099666Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:03:49-
19M50106632Walton BrianRC Horwich5301:04:20-
20M50108631Smutný ZdeněkAK Drnovice5701:04:23-
21M50113689Jankech PavolSlovenská Unie behu do vrchu5701:04:37-
22M50116731Symington StuartDUNBAR5701:04:56-
23M50118739Schwarz JosefSK Chotěboř5501:04:59-
24M50120662Bertola Maurogs csi morbegno5801:05:11-
25M50128716Kubiatko MilanKKM Čadca5701:05:32-
26M50130724Horák JiříLokomotiva Trutnov5801:05:38-
27M50137730Hauser AndrewHolmfirth Harriers5501:06:30-
28M50141660Brožek RadmilKRB Chrudim5401:06:48-
29M50142722Klemenc ToneSLO team5501:06:57-
30M50145683Cích VladimírSlovenská Unie behu do vrchu5801:07:14-
31M50146729Irving EddieIlkley Harriers5501:07:17-
32M50153667Burkhardt LotharLG Welfen5601:07:37-
33M50157654Stankiewicz AntoniWKB Piast Wroclaw5801:07:53-
34M50160700Borůvka JiříSK-Nové Město nad Metují5601:08:02-
35M50161615Shuttleworth ColinClayton Le Moors Harriers5801:08:05-
36M50164658Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:08:27-
37M50169674Asquith DuncanSKYRAC AC5801:08:36-
38M50171610Malatín ŠtefanAAC Brno5501:09:01-
39M50173605Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:09:11-
40M50176646Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:09:31-
41M50177642Stifter RudolfTV Geiselhöring5701:09:33-
42M50178732McGreevy DominicNewcastle AC5701:09:36-
43M50181704Šlégr JiříMaratonstav5401:09:56-
44M50185624Laidlaw Colin DavidLytham St Annes Road Runners5501:10:18-
45M50188701Hrdina VilémHO Banka Praha5601:10:34-
46M50191614Baďura AlešIndependiente5701:10:41-
47M50193611Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:10:45-
48M50195616Evans CliffordAberystwyth University5801:10:57-
49M50197726Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5501:11:00-
50M50199694Prestegaard ChristianSK VIDAR5501:11:08-
51M50201687Duleba AndrejSlovenská Unie behu do vrchu5801:11:12-
52M50203728Hamilton RobertIlkley Harriers5601:11:20-
53M50205736Fendek FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu5701:11:25-
54M50211680Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:12:04-
55M50215723Arnolj MilošSLO team5801:12:23-
56M50218625Urban JosefSABZO Praha5601:12:29-
57M50223601Krupka MilanTJ Rumburk5601:12:42-
58M50224675Westrmaier JiříSKWestrmaier Kolová5301:12:44-
59M50225717Slivka JanKKM Čadca5701:12:49-
60M50232657Tománek PavelLKVE Veřovice5501:13:35-
61M50237640Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5601:13:49-
62M50238676Hamerník JanÚvaly5501:14:06-
63M50241734Walczak LeszekMaraton Leszno5401:14:26-
64M50248703Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:15:02-
65M50256649Šebek JindřichFort smc5601:16:16-
66M50257618Pur VáclavŠumperk5501:16:32-
67M50260721Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:16:42-
68M50262647Aherne JoeIrish Mountain Running Association5401:16:58-
69M50264710Svedoník Josef-5501:17:00-
70M50266698Bláha MilanAF Křovice5701:17:10-
71M50269609Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:17:23-
72M50270636Read David ChristopherThirsk and Sowerby Harriers5701:17:28-
73M50275681Doležal JaromírSABZO Praha5701:18:01-
74M50281671Lantelme PierluigiAtletica Susa5501:18:40-
75M50288715Pollák MilanKlub Kysuckého maratónu Čadca5501:20:09-
76M50290638Nesfeder MarkFauquier Mountain Runners5801:20:54-
77M50298686Padyšák ŠtefanSlovenská Unie behu do vrchu5801:21:44-
78M50300608Roubíček MilanACES Team Karlovy Vary5501:21:55-
79M50311699Krám MiroslavMaratonstav Úpice5601:23:11-
80M50315602Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:23:45-
81M50318690Tichý FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu5501:24:17-
82M50320643Musil LadislavSK Slavičín - atletika5601:24:41-
83M50321659Plíva JosefVS Tábor5601:24:45-
84M50323685Bakyta JánSlovenská Unie behu do vrchu5301:25:13-
85M50326648Man LiborZlín5701:25:47-
86M50339661Pellegatta Francogs csi morbegno5401:28:22-
87M50341629Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:28:32-
88M50343617Krofta JiříLiga 100 Praha5501:28:45-
89M50345697Pokorný Vlastislavbez členství5601:29:33-
90M50348702Abulevicz AndrejHasičský klub5801:29:55-
91M50350682Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:30:21-
92M50352714Mocchi FabioValle Brembana5501:30:55-
93M50357623Nedvěd PavelŠK Kladno5801:32:47-
94M50359669Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:33:18-
95M50360718Prokůpek LuďekAO Doksy5501:33:21-
96M50361613Krzeminski MarekGB Grupa Wrocławskie Krasnale5401:33:44-
97M50362633Scheidl GeraldULC Horn5401:33:50-
98M50363653Freytag Karl-HeinzLG Brandenkopf5601:33:57-
99M50369652Cortinovis MicheleATLETICA PARATICO5301:36:35-
100M50371673Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:36:52-
101M50374672Schoen WolfgangTSG Schnaitheim5601:37:44-
102M50383650Haśkiewicz StanislawKS DIAMENT Jastrzębie5501:47:58-
103M50385688Kálazy JozefAMK Nové Zámky5701:50:19-
104M50387692Carrera PedroVenezuela5601:54:21-
105M50389725Puchacz AndrzejWKB Piast Wroclaw5601:58:33-
W50 (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W50109737Greenan MagsClonliffe5701:04:25-
2W50124621Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:05:17-
3W50163663Hynštová MarieAHA Vyškov5701:08:27-
4W50182612Fischer AnneATS Cuxhaven5501:10:00-
5W50198639Sachs ChristineTV Geiselhöring5701:11:04-
6W50210665Bergler UschiLG Welfen5801:11:56-
7W50283627Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:19:15-
8W50297620Halešová DanaSK Vltava Český Krumlov5701:21:40-
9W50299626Valentová KvětaAVC Praha5601:21:51-
10W50304735Hronová BoženaŠumavský triatlon5401:22:36-
11W50307644Stewart ElaineCosmic Hill Bashers5701:22:58-
12W50312641Jäger GertrudTV Geiselhöring5501:23:28-
13W50314677Silbernagel MarthaLaufgemeinshaft Schlern5301:23:45-
14W50322696Fernandez Penafiel Marie del CarmenAlbatros Team5601:25:01-
15W50332604Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:26:51-
16W50351711Pecháčková HanaVS Tábor5701:30:55-
17W50358635Gorbunov WaltraudTV Geiselhöring5801:32:58-
18W50364622Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:34:07-
19W50376733Walczak LidiaMaraton Leszno5401:39:22-
20W50379691Spišková ValériaHandlová5401:40:52-
21W50381655Aherne Kathleenimra5401:44:42-
22W50382679Procházková IrenaTJ Háje5701:46:48-
23W50393619Pláničková EvaAtletika Tábor5402:14:15-
M55 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M551474Puchner AloisLG-AU Pregarten5200:51:13-
2M552443Moscato AurelioPol. Lib. Cernuschese5100:51:13-
3M553424Wahl MartinWSV 05 Oberhof5000:52:44-
4M554450Kováč MiroslavTrenčín5200:52:49-
5M556437Krupička MiroslavFORT SMC5300:53:28-
6M558407Wolfberger KurtATUS Raiffeisen Judenburg5300:53:55-
7M559445Fries ElmarTV Geiselhöring5300:54:01-
8M5511482Jasek TadeuszEKO Instal Żywiec5100:54:28-
9M5512422Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:55:10-
10M5513404Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:25-
11M5514478Mayerhofer WilliTV Geiselhöring5300:56:34-
12M5516479Re AngeloPol. Lib. Cernuschese5200:56:41-
13M5518408Němec JiříLOCKAR4800:56:58-
14M5519469Poles VittorioPodisti Livenza5000:57:03-
15M5520452Šír VáclavTJ Spartak4800:57:07-
16M5521455Sviták StanislavSlovenská Unie behu do vrchu5000:57:25-
17M5522439Donadoni LivioATLETICA PARATICO4900:57:46-
18M5524426Burn RobertThirsk& Sowerby Harriers5300:58:25-
19M5525425Gorbunov AntonTV Geiselhöring4900:58:44-
20M5527466Liška LubomírUnie behu do vrchu5300:59:28-
21M5536462Gregor JaroslavAC OH Praha5101:01:24-
22M5537409Černý VladimírHAC Praha5201:01:29-
23M5539441Cooke JohnStone Master Marathoners5301:01:35-
24M5541412Lípa VáclavTJ Zentiva5201:02:02-
25M5544438Bonassi LucianoATLETICA PARATICO5301:02:19-
26M5547420Handling RogerSunshine Coast MRC5301:02:57-
27M5553456Haluza MariánSlovenská Unie behu do vrchu5001:03:45-
28M5554442Vaníček PetrKolonie Říčany4901:03:53-
29M5555402Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5201:04:00-
30M5556465Šmucler VáclavLOB PLUS Plzeň5001:04:20-
31M5558460Zych LeslawWitar Tarnobrzeg5301:04:33-
32M5560419Hájek FrantišekFGT Stolany4901:04:47-
33M5564453Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:05:14-
34M5569457Spiška JozefSlovenská Unie behu do vrchu5001:05:36-
35M5573464Gross LuděkTJ Znojmo5301:06:21-
36M5576418Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5101:06:36-
37M5577483Micic DragoslavVeteran4901:06:49-
38M5579433Bureš JindřichMaratonstav Úpice5301:06:51-
39M5586480Ahrendts ManfredLT Herbrechtingen5001:08:07-
40M5593459Stylski MarianLKB Rudnik5101:09:04-
41M5595476Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:09:38-
42M5598435Cipl FrantišekBON BON Praha5101:09:51-
43M55100436Večeřa FrantišekKB Jirkov4801:10:22-
44M55103468Pecháček ŠtěpánVS Tábor5301:10:59-
45M55111428Jelínek KarelRadlik5101:12:09-
46M55112458Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5301:12:11-
47M55113429Weber Jansalomon-run.cz5201:12:38-
48M55116449Sadílek VáclavAlbrechtice5001:12:49-
49M55117411Chrástek PavelBěžecký klub Hodonín5101:12:54-
50M55118444Krumer MiroslavMK Ostrov4901:13:12-
51M55119440Bałka JerzyWejherowo5101:13:20-
52M55124434Hrnčíř JaroslavKLD Jánské Lázně4901:13:55-
53M55133415Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:15:18-
54M55135423Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:16:08-
55M55136417Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:16:11-
56M55142427Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:16:49-
57M55144410Krejsa VáclavRentia Praha5201:16:59-
58M55152467Alexa JiříKrb Chrudim5301:18:46-
59M55154431Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:18:58-
60M55157495Brown Willie Johnmourne runners5201:19:14-
61M55163403Průša JosefSlavoj Obecnice5201:20:39-
62M55169430Sachs WernerTV Geiselhöring5301:21:57-
63M55170421Kovář RostislavAK Olomouc5101:22:38-
64M55173491Bělka JaroslavLRS Vyškov5201:24:22-
65M55175463Sedláček PavelClub Trialton BRNO5301:25:07-
66M55176401Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:25:30-
67M55179473Ulman JosefAO Doksy5101:26:22-
68M55188472Marko PavolKlub Kysuckého maratónu Čadca5301:28:53-
69M55189432Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:29:46-
70M55190416Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:30:19-
71M55196413Hájíček FrantišekAVC Praha5101:34:03-
72M55200481David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:35:16-
73M55207447Setunský OldřichŠK Houštka4801:41:13-
W55 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W5549451Pattis RosaLaufgemeinshaft Schlern5201:03:23-
2W5566471Bergmann HertaLC Aichach5101:05:29-
3W5582475Grm OlgaSLO team4901:07:49-
4W55107477Paul BaerbelLG Welfen5301:11:17-
5W55150405Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:18:00-
6W55155470Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:19:02-
7W55185414Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové OB5201:28:01-
8W55186406Svobodová DanaPříbram5201:28:06-
9W55203494Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:37:20-
M60 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M605256Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:50-
2M607316Barbonetti PierinoPodistica Avezzano4800:53:47-
3M6010281Grant BernardHarrogate Harriers4800:54:24-
4M6015274Evans Richard (Dic)Cardiff A.A.C.4600:56:39-
5M6017276Howard GeoffreyIlkley Harriers4400:56:41-
6M6026269Leszkow PetrMaraton-klub Hlinsko4400:59:23-
7M6028303Vladár JanSlovenská Unie behu do vrchu4800:59:32-
8M6032266Herington SteveHereford Couriers4801:00:41-
9M6033264Shemilt JamesYork Acorn4701:00:52-
10M6035314Van Noten OmerROBA4701:01:00-
11M6040287Melišík MilanTrutnov4701:01:42-
12M6043271Šalplachta JindřichFenix Ski Jeseník4701:02:19-
13M6045300Rajec PavolSlovenská Unie behu do vrchu4601:02:41-
14M6046272Tait DavidDark Peak Fell Runners4701:02:52-
15M6048252Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:03:20-
16M6052273Patterson Jim SamuelNewcastle AC4601:03:44-
17M6057260Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:04:31-
18M6061306Mucha PetrSokol Kobylisy4701:04:47-
19M6062293Knox JimTeviotdale Harriers4801:04:56-
20M6070255Vodička JanMK Radslavice4501:06:01-
21M6071299Vrana DušanSlovenská Unie behu do vrchu4501:06:09-
22M6072296Matiášek PetrAthletic veteran club Praha4601:06:17-
23M6075295Kadavý JanJablonec n. Nisou4701:06:28-
24M6081308Müller HansKAC Klagenfurt4501:07:11-
25M6083251Janový PetrAC-TRIAL Plzeň4501:08:00-
26M6085279Škrleta JanTJ Nová Včelnice4601:08:03-
27M6089283Pirk Janlékařský triklub Praha4801:08:36-
28M6096258Kubíček FrantišekBest Car Dobré Pole4601:09:42-
29M60102311Volek IvoRodáci Rýmařov4801:10:50-
30M60104286Pytelka VáclavPlzeň4501:11:00-
31M60106298Kakač JosefAVC Praha4801:11:14-
32M60109304Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4701:11:27-
33M60120261Šůcha VáclavSV Stříbro4601:13:26-
34M60121309Štrajt JiříMěsto Rájec4401:13:27-
35M60125257Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:13:59-
36M60128265Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:14:47-
37M60131280Říha MiroslavSokol Sadská4501:15:03-
38M60132297Čerepušťák OndřejAVC Praha4801:15:11-
39M60137277Wikeley AlanThirsk and Sowerby Harriers4401:16:14-
40M60138253Svoboda JanAK Sporting Příbram4301:16:19-
41M60143305Tarnowski Andrzej JacekLKB Rudnik4601:16:50-
42M60146259Trombik EmilČeský Těšín4601:17:23-
43M60151268Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:18:19-
44M60158294Belsito RobertoLaufgemeinshaft Schlern4301:19:17-
45M60161291Čech KarelSF ČVUT4501:20:16-
46M60172310Soviš IvanHS Rýmařov4601:24:01-
47M60180290Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4601:26:29-
48M60181270Linhart MilošSK Hronov4401:26:36-
49M60184262Karas KarelBěžecký klub Hodonín4501:28:00-
50M60199254Vaněk MarcelPIM Běžecký klub4701:35:04-
51M60202312Ryska PavelLAUNDROMAT ŽATEC4401:36:07-
52M60208317Průša JanSOKOL PRAHA DEJVICE4501:42:16-
53M60213307Ouzký VlastimilAFKLoko Chomutov4801:48:54-
54M60217315Georg AndrzejTRSSIła Ustroń4801:54:25-
55M60222267Stehlík OldřichTJ Liga 100 Praha4802:07:48-
56M60224301Liko AntonSlovenská Unie behu do vrchu4602:29:13-
W60 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W6074284Spronk MarianneSV Viktoria Goch4801:06:26-
2W6087275Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4801:08:21-
3W6097292Bauer LeniLC Aichach4501:09:45-
4W60114263Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:12:44-
5W60140289Olma IrmgardVfB-LC Friedrichshafen4801:16:29-
6W60148278Bäuml BrigitteTV Geiselhöring4401:17:50-
7W60165282Del Barba EugeniaAtletica Paratico4601:20:41-
8W60214313Hocevar Trontelj SilvaSLO team4301:51:30-
9W60221318Strnadová JanaBeroun4602:05:49-
M65 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M6523155Bašista VincentAK Spartak Dubnica nad Váhom4200:57:53-
2M6529188Lupták JúliusSlovenská Unie behu do vrchu4200:59:48-
3M6530158Ford MartinCheltenham & County Harriers4301:00:00-
4M6531186Scheiber KasparTörli sport - Team3901:00:40-
5M6534182De Crignis GrazianoU.S. ALDO MORO PALUZZA (UDINE)4301:00:53-
6M6538179Seiffert GeroldSSV Ulm 18464001:01:33-
7M6551184Gorzołka Paweł-4201:03:42-
8M6563153Buckle KennethCheltenham and County Harriers4101:05:02-
9M6565160Clemens JohnMercia Fell Runners4301:05:18-
10M6568165Řezáč IvoChemopetro Litvínov4101:05:36-
11M6578152Marek FrantišekSK Hronov4101:06:49-
12M6584174Janků LadislavObec Olomouc4201:08:01-
13M6588167Aufderklamm RolandAmateur-Sport-Club-Berg4301:08:22-
14M6590180Burns KeithCarnethy Hill Runners4201:08:36-
15M6599168Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4201:09:55-
16M65108163Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:11:18-
17M65110159Mikoláš MilanBeroun4201:12:05-
18M65123157Palkovič VladislavBobo Team Větřní3901:13:53-
19M65129178Malý ZdeněkSokol Beroun4201:14:52-
20M65139166Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:16:27-
21M65147176Babka JozefSlovenská Unie behu do vrchu4101:17:30-
22M65156164Tolar VladimírSV Baník Stříbro4001:19:10-
23M65159177Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:19:29-
24M65162187Hirschböck FriedrichULC Horn4101:20:21-
25M65166185Hartmann EckehardLG Göttingen4001:21:08-
26M65168189Holý JosefBrno4101:21:29-
27M65171151Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:22:43-
28M65174181Trontelj MiroAK Koper4001:24:53-
29M65178183Kurek EduardTRSSIła Ustroń3901:26:05-
30M65182162Bielčik JindřichLichkov4001:26:41-
31M65193161Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:31:11-
32M65194169Kašpar JosefAVC Praha3801:33:23-
33M65198173Dočkálek AntonínAVC Praha3801:34:58-
34M65212156Čapek AntonínAVC Praha4101:48:14-
35M65218172Kočí JosefTJ Sokol Jezbiny3901:55:30-
W65 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W65105171Berghaus BärbelSolinger LC4001:11:14-
2W65153192Pongratz HelgaPSV Leoben4301:18:58-
M70 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7042104Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:02:10-
2M7050113Waldie BrianCarnethy HRC3801:03:35-
3M7059109Wittig KlemensLC Rapid Dortmund 20003701:04:45-
4M7067105Collins JohnSwansea Harriers AC3701:05:34-
5M7080123Chwastyk KarolKB Kąty Wrocławskie3801:07:07-
6M7091103Fiala JaroslavNový věk Pardubice3801:08:56-
7M7092114Baggia BrunoAtletica Valli di Non e Sole3401:09:02-
8M7094107Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:09:26-
9M70101121Freund KarlTSV Lautlingen3801:10:49-
10M70115108Amarell LudwigTriathlon Club Suhl3501:12:49-
11M70122112Besch FritzIGL Reutlingen3701:13:30-
12M70126102Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:14:06-
13M70127115Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:14:31-
14M70130101Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:14:57-
15M70134116Číž FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu3501:15:31-
16M70141126Horvat FrancSLO team3601:16:29-
17M70149127Res JakaSLO team3501:17:53-
18M70167120Lech JiříPlky tým Brno3701:21:14-
19M70177119Hajro AntonSlovenská Unie behu do vrchu3501:25:34-
20M70183129Duffy PeterNorthern Veterans AC3501:26:43-
21M70192131Stevanović VladaVeteran Beograd3401:31:06-
22M70205122Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3501:40:30-
23M70206110Deuss PeterVfL Waldkraiburg3701:40:37-
24M70209130Pasterny FranciszekTRSSIła Ustroń3601:45:48-
25M70210128Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa3401:47:43-
26M70215106Szaszo JUDr. ZoltánAtletic veterán club Praha3601:51:32-
27M70216111Málek DanielLyžařský oddíl Jílové3401:52:27-
28M70223125Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3702:25:34-
W70 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W70191117Marcibálová MáriaSlovenská Unie behu do vrchu3401:30:29-
2W70197118Kleinová MáriaSlovenská Unie behu do vrchu3801:34:11-
M75 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M7514556Menarry AlexanderDurham Fell Runners3201:17:12-
2M7516051D'Erbée LéonMarathon Soest3001:19:41-
3M7516452Landgraf EgonLG Forchheim 222653301:20:40-
4M7518753Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3001:28:21-
5M7520155Kopal VlastimilSKC3301:35:59-
6M7520454Kadlec JaroslavLabe Tri club3001:38:05-
7M7522057Navarro Castro JoseF C B3301:59:19-
W75 (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
M80+ (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M801952Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:33:35-
2M802111Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:48:12-
3M802196Hladík KarelBaník Příbram2501:58:48-
-M80-4Cuder MartinoG.S. Alpini Udine28DNF-
W80+ (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1W802253Nicolaev XeniaAthletics Federation of Republic of Moldova2702:56:53-
Trať 9,9 km, 646 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M551474Puchner AloisLG-AU Pregarten5200:51:13-
2M552443Moscato AurelioPol. Lib. Cernuschese5100:51:13-
3M553424Wahl MartinWSV 05 Oberhof5000:52:44-
4M554450Kováč MiroslavTrenčín5200:52:49-
1M605256Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:52:50-
5M556437Krupička MiroslavFORT SMC5300:53:28-
2M607316Barbonetti PierinoPodistica Avezzano4800:53:47-
6M558407Wolfberger KurtATUS Raiffeisen Judenburg5300:53:55-
7M559445Fries ElmarTV Geiselhöring5300:54:01-
3M6010281Grant BernardHarrogate Harriers4800:54:24-
8M5511482Jasek TadeuszEKO Instal Żywiec5100:54:28-
9M5512422Vogler ReinhartTV Bad Brückenau5000:55:10-
10M5513404Tempír FrantišekSokol Štíty4900:55:25-
11M5514478Mayerhofer WilliTV Geiselhöring5300:56:34-
4M6015274Evans Richard (Dic)Cardiff A.A.C.4600:56:39-
12M5516479Re AngeloPol. Lib. Cernuschese5200:56:41-
5M6017276Howard GeoffreyIlkley Harriers4400:56:41-
13M5518408Němec JiříLOCKAR4800:56:58-
14M5519469Poles VittorioPodisti Livenza5000:57:03-
15M5520452Šír VáclavTJ Spartak4800:57:07-
16M5521455Sviták StanislavSlovenská Unie behu do vrchu5000:57:25-
17M5522439Donadoni LivioATLETICA PARATICO4900:57:46-
1M6523155Bašista VincentAK Spartak Dubnica nad Váhom4200:57:53-
18M5524426Burn RobertThirsk& Sowerby Harriers5300:58:25-
19M5525425Gorbunov AntonTV Geiselhöring4900:58:44-
6M6026269Leszkow PetrMaraton-klub Hlinsko4400:59:23-
20M5527466Liška LubomírUnie behu do vrchu5300:59:28-
7M6028303Vladár JanSlovenská Unie behu do vrchu4800:59:32-
2M6529188Lupták JúliusSlovenská Unie behu do vrchu4200:59:48-
3M6530158Ford MartinCheltenham & County Harriers4301:00:00-
4M6531186Scheiber KasparTörli sport - Team3901:00:40-
8M6032266Herington SteveHereford Couriers4801:00:41-
9M6033264Shemilt JamesYork Acorn4701:00:52-
5M6534182De Crignis GrazianoU.S. ALDO MORO PALUZZA (UDINE)4301:00:53-
10M6035314Van Noten OmerROBA4701:01:00-
21M5536462Gregor JaroslavAC OH Praha5101:01:24-
22M5537409Černý VladimírHAC Praha5201:01:29-
6M6538179Seiffert GeroldSSV Ulm 18464001:01:33-
23M5539441Cooke JohnStone Master Marathoners5301:01:35-
11M6040287Melišík MilanTrutnov4701:01:42-
24M5541412Lípa VáclavTJ Zentiva5201:02:02-
1M7042104Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:02:10-
12M6043271Šalplachta JindřichFenix Ski Jeseník4701:02:19-
25M5544438Bonassi LucianoATLETICA PARATICO5301:02:19-
13M6045300Rajec PavolSlovenská Unie behu do vrchu4601:02:41-
14M6046272Tait DavidDark Peak Fell Runners4701:02:52-
26M5547420Handling RogerSunshine Coast MRC5301:02:57-
15M6048252Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:03:20-
1W5549451Pattis RosaLaufgemeinshaft Schlern5201:03:23-
2M7050113Waldie BrianCarnethy HRC3801:03:35-
7M6551184Gorzołka Paweł-4201:03:42-
16M6052273Patterson Jim SamuelNewcastle AC4601:03:44-
27M5553456Haluza MariánSlovenská Unie behu do vrchu5001:03:45-
28M5554442Vaníček PetrKolonie Říčany4901:03:53-
29M5555402Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5201:04:00-
30M5556465Šmucler VáclavLOB PLUS Plzeň5001:04:20-
17M6057260Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:04:31-
31M5558460Zych LeslawWitar Tarnobrzeg5301:04:33-
3M7059109Wittig KlemensLC Rapid Dortmund 20003701:04:45-
32M5560419Hájek FrantišekFGT Stolany4901:04:47-
18M6061306Mucha PetrSokol Kobylisy4701:04:47-
19M6062293Knox JimTeviotdale Harriers4801:04:56-
8M6563153Buckle KennethCheltenham and County Harriers4101:05:02-
33M5564453Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:05:14-
9M6565160Clemens JohnMercia Fell Runners4301:05:18-
2W5566471Bergmann HertaLC Aichach5101:05:29-
4M7067105Collins JohnSwansea Harriers AC3701:05:34-
10M6568165Řezáč IvoChemopetro Litvínov4101:05:36-
34M5569457Spiška JozefSlovenská Unie behu do vrchu5001:05:36-
20M6070255Vodička JanMK Radslavice4501:06:01-
21M6071299Vrana DušanSlovenská Unie behu do vrchu4501:06:09-
22M6072296Matiášek PetrAthletic veteran club Praha4601:06:17-
35M5573464Gross LuděkTJ Znojmo5301:06:21-
1W6074284Spronk MarianneSV Viktoria Goch4801:06:26-
23M6075295Kadavý JanJablonec n. Nisou4701:06:28-
36M5576418Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5101:06:36-
37M5577483Micic DragoslavVeteran4901:06:49-
11M6578152Marek FrantišekSK Hronov4101:06:49-
38M5579433Bureš JindřichMaratonstav Úpice5301:06:51-
5M7080123Chwastyk KarolKB Kąty Wrocławskie3801:07:07-
24M6081308Müller HansKAC Klagenfurt4501:07:11-
3W5582475Grm OlgaSLO team4901:07:49-
25M6083251Janový PetrAC-TRIAL Plzeň4501:08:00-
12M6584174Janků LadislavObec Olomouc4201:08:01-
26M6085279Škrleta JanTJ Nová Včelnice4601:08:03-
39M5586480Ahrendts ManfredLT Herbrechtingen5001:08:07-
2W6087275Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4801:08:21-
13M6588167Aufderklamm RolandAmateur-Sport-Club-Berg4301:08:22-
27M6089283Pirk Janlékařský triklub Praha4801:08:36-
14M6590180Burns KeithCarnethy Hill Runners4201:08:36-
6M7091103Fiala JaroslavNový věk Pardubice3801:08:56-
7M7092114Baggia BrunoAtletica Valli di Non e Sole3401:09:02-
40M5593459Stylski MarianLKB Rudnik5101:09:04-
8M7094107Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:09:26-
41M5595476Červ MiloslavISCAREX Česká Třebová5001:09:38-
28M6096258Kubíček FrantišekBest Car Dobré Pole4601:09:42-
3W6097292Bauer LeniLC Aichach4501:09:45-
42M5598435Cipl FrantišekBON BON Praha5101:09:51-
15M6599168Rataj StanislavSokol Sedlec-Prčice4201:09:55-
43M55100436Večeřa FrantišekKB Jirkov4801:10:22-
9M70101121Freund KarlTSV Lautlingen3801:10:49-
29M60102311Volek IvoRodáci Rýmařov4801:10:50-
44M55103468Pecháček ŠtěpánVS Tábor5301:10:59-
30M60104286Pytelka VáclavPlzeň4501:11:00-
1W65105171Berghaus BärbelSolinger LC4001:11:14-
31M60106298Kakač JosefAVC Praha4801:11:14-
4W55107477Paul BaerbelLG Welfen5301:11:17-
16M65108163Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:11:18-
32M60109304Hlavsa FrantišekABK 99 Pohořelice4701:11:27-
17M65110159Mikoláš MilanBeroun4201:12:05-
45M55111428Jelínek KarelRadlik5101:12:09-
46M55112458Kubíček PavelOrel Žďár nad Sázavou5301:12:11-
47M55113429Weber Jansalomon-run.cz5201:12:38-
4W60114263Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4801:12:44-
10M70115108Amarell LudwigTriathlon Club Suhl3501:12:49-
48M55116449Sadílek VáclavAlbrechtice5001:12:49-
49M55117411Chrástek PavelBěžecký klub Hodonín5101:12:54-
50M55118444Krumer MiroslavMK Ostrov4901:13:12-
51M55119440Bałka JerzyWejherowo5101:13:20-
33M60120261Šůcha VáclavSV Stříbro4601:13:26-
34M60121309Štrajt JiříMěsto Rájec4401:13:27-
11M70122112Besch FritzIGL Reutlingen3701:13:30-
18M65123157Palkovič VladislavBobo Team Větřní3901:13:53-
52M55124434Hrnčíř JaroslavKLD Jánské Lázně4901:13:55-
35M60125257Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:13:59-
12M70126102Hána KvětoslavVHS Plus Veselí nad Moravou3701:14:06-
13M70127115Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:14:31-
36M60128265Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:14:47-
19M65129178Malý ZdeněkSokol Beroun4201:14:52-
14M70130101Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:14:57-
37M60131280Říha MiroslavSokol Sadská4501:15:03-
38M60132297Čerepušťák OndřejAVC Praha4801:15:11-
53M55133415Farář JaroslavMaratonstav Úpice5001:15:18-
15M70134116Číž FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu3501:15:31-
54M55135423Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:16:08-
55M55136417Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:16:11-
39M60137277Wikeley AlanThirsk and Sowerby Harriers4401:16:14-
40M60138253Svoboda JanAK Sporting Příbram4301:16:19-
20M65139166Janeček JaroslavPSK Union Praha4001:16:27-
5W60140289Olma IrmgardVfB-LC Friedrichshafen4801:16:29-
16M70141126Horvat FrancSLO team3601:16:29-
56M55142427Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:16:49-
41M60143305Tarnowski Andrzej JacekLKB Rudnik4601:16:50-
57M55144410Krejsa VáclavRentia Praha5201:16:59-
1M7514556Menarry AlexanderDurham Fell Runners3201:17:12-
42M60146259Trombik EmilČeský Těšín4601:17:23-
21M65147176Babka JozefSlovenská Unie behu do vrchu4101:17:30-
6W60148278Bäuml BrigitteTV Geiselhöring4401:17:50-
17M70149127Res JakaSLO team3501:17:53-
5W55150405Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:18:00-
43M60151268Lanta JiříMaratonstav Úpice4401:18:19-
58M55152467Alexa JiříKrb Chrudim5301:18:46-
2W65153192Pongratz HelgaPSV Leoben4301:18:58-
59M55154431Šklíba KarelMaratonstav Úpice5001:18:58-
6W55155470Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:19:02-
22M65156164Tolar VladimírSV Baník Stříbro4001:19:10-
60M55157495Brown Willie Johnmourne runners5201:19:14-
44M60158294Belsito RobertoLaufgemeinshaft Schlern4301:19:17-
23M65159177Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:19:29-
2M7516051D'Erbée LéonMarathon Soest3001:19:41-
45M60161291Čech KarelSF ČVUT4501:20:16-
24M65162187Hirschböck FriedrichULC Horn4101:20:21-
61M55163403Průša JosefSlavoj Obecnice5201:20:39-
3M7516452Landgraf EgonLG Forchheim 222653301:20:40-
7W60165282Del Barba EugeniaAtletica Paratico4601:20:41-
25M65166185Hartmann EckehardLG Göttingen4001:21:08-
18M70167120Lech JiříPlky tým Brno3701:21:14-
26M65168189Holý JosefBrno4101:21:29-
62M55169430Sachs WernerTV Geiselhöring5301:21:57-
63M55170421Kovář RostislavAK Olomouc5101:22:38-
27M65171151Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:22:43-
46M60172310Soviš IvanHS Rýmařov4601:24:01-
64M55173491Bělka JaroslavLRS Vyškov5201:24:22-
28M65174181Trontelj MiroAK Koper4001:24:53-
65M55175463Sedláček PavelClub Trialton BRNO5301:25:07-
66M55176401Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:25:30-
19M70177119Hajro AntonSlovenská Unie behu do vrchu3501:25:34-
29M65178183Kurek EduardTRSSIła Ustroń3901:26:05-
67M55179473Ulman JosefAO Doksy5101:26:22-
47M60180290Sturm WolfgangTSG Schnaitheim4601:26:29-
48M60181270Linhart MilošSK Hronov4401:26:36-
30M65182162Bielčik JindřichLichkov4001:26:41-
20M70183129Duffy PeterNorthern Veterans AC3501:26:43-
49M60184262Karas KarelBěžecký klub Hodonín4501:28:00-
7W55185414Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové OB5201:28:01-
8W55186406Svobodová DanaPříbram5201:28:06-
4M7518753Šťastný JaromírTJ LIGA 100 Praha3001:28:21-
68M55188472Marko PavolKlub Kysuckého maratónu Čadca5301:28:53-
69M55189432Špidla VladimírMaratonstav Úpice5101:29:46-
70M55190416Krejčí JosefPepa Team Frýdek Místek4901:30:19-
1W70191117Marcibálová MáriaSlovenská Unie behu do vrchu3401:30:29-
21M70192131Stevanović VladaVeteran Beograd3401:31:06-
31M65193161Rossi OttoMK Seitl Ostrava4301:31:11-
32M65194169Kašpar JosefAVC Praha3801:33:23-
1M801952Bém FrantišekAC Slovan Liberec2701:33:35-
71M55196413Hájíček FrantišekAVC Praha5101:34:03-
2W70197118Kleinová MáriaSlovenská Unie behu do vrchu3801:34:11-
33M65198173Dočkálek AntonínAVC Praha3801:34:58-
50M60199254Vaněk MarcelPIM Běžecký klub4701:35:04-
72M55200481David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:35:16-
5M7520155Kopal VlastimilSKC3301:35:59-
51M60202312Ryska PavelLAUNDROMAT ŽATEC4401:36:07-
9W55203494Kubicová VěraVSK VŠB - TU Ostrava5301:37:20-
6M7520454Kadlec JaroslavLabe Tri club3001:38:05-
22M70205122Puckl FranzLSV 1990 Kitzbühel3501:40:30-
23M70206110Deuss PeterVfL Waldkraiburg3701:40:37-
73M55207447Setunský OldřichŠK Houštka4801:41:13-
52M60208317Průša JanSOKOL PRAHA DEJVICE4501:42:16-
24M70209130Pasterny FranciszekTRSSIła Ustroń3601:45:48-
25M70210128Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa3401:47:43-
2M802111Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:48:12-
34M65212156Čapek AntonínAVC Praha4101:48:14-
53M60213307Ouzký VlastimilAFKLoko Chomutov4801:48:54-
8W60214313Hocevar Trontelj SilvaSLO team4301:51:30-
26M70215106Szaszo JUDr. ZoltánAtletic veterán club Praha3601:51:32-
27M70216111Málek DanielLyžařský oddíl Jílové3401:52:27-
54M60217315Georg AndrzejTRSSIła Ustroń4801:54:25-
35M65218172Kočí JosefTJ Sokol Jezbiny3901:55:30-
3M802196Hladík KarelBaník Příbram2501:58:48-
7M7522057Navarro Castro JoseF C B3301:59:19-
9W60221318Strnadová JanaBeroun4602:05:49-
55M60222267Stehlík OldřichTJ Liga 100 Praha4802:07:48-
28M70223125Havran MiroslavISCAREX Česká Třebová3702:25:34-
56M60224301Liko AntonSlovenská Unie behu do vrchu4602:29:13-
1W802253Nicolaev XeniaAthletics Federation of Republic of Moldova2702:56:53-
Trať 11,3 km, 646 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4011087Guttierez SimonTEVA/180S/SPORTHILL/POWERBAR6600:50:11-
1M452888Convert GillesCLERMONT ATHLETISME AUVERGNE6000:50:49-
2M453861Torresani FrancoATLETICA TRENTO CMB6200:51:36-
2M4041075Sichermann Paul26 Kreis Ansbach6500:51:52-
1M3551360Zupančić MarjanSLO team7100:52:18-
3M456827Roberts CraigKendal AAC6300:52:20-
2M3571323Žák JiříVSK-VŠB-TU Ostrava7100:52:26-
3M4081022Krischer SiegfriedTSV Bayer 04 Leverkusen6800:52:35-
4M459878Marzec StanisławAgro Natura Nałęczów6200:52:38-
5M4510899Brugnacchi BrunoE.A.GRENOBLE6000:53:00-
3M35111326Vítek MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí7200:53:21-
4M35121321Geerdink BjörnMarathon Pim Mulier7000:53:57-
4M40131089Moser KurtTeam Switzerland6400:54:03-
5M40141039Stedile AntonioValchiese6800:54:25-
5M35151320Geerdink MaykelMarathon Pim Mulier7000:54:26-
6M40161086Müller ErwinTeam Switzerland6600:54:32-
6M4517817McNeilly DeonNewcastle AC6200:54:43-
7M40181035Dugdale PaulKendal6500:55:04-
8M40191071Celerin MilanSVK6500:55:08-
6M35201322Vacek MartinIscarex Česká Třebová6900:55:11-
9M40211009Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:55:14-
10M40221046Elsner FrankSV Bergdorf Höhn6800:55:15-
7M4523855Buchal VladimírMŠK AK Žiar nad Hronom6300:55:30-
11M40241002Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:55:32-
8M4525862Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:55:48-
1M5026693Earwaker ColinLake City Rotorua5600:55:49-
1W35271370Pichrtová AnnaX-AIR Ostrava7300:55:50-
12M40281079Jurčík JánKlub Kysuckého maratónu Čadca6800:56:00-
2M5029607Kolínek FrantišekAK Perná5600:56:01-
7M35301311Vydra DavidLokomotiva Trutnov7200:56:05-
3M5031713Prager FranzWSV Otterskirchen5700:56:08-
9M4532854Bayer StephanSC Mengersgereuth-Hämmern6100:56:18-
8M35331348Bětík MiroslavKVS Pozlovice7200:56:19-
9M35341356Sellner AlexWSV otterskirchen7100:56:28-
10M4535910Moro Sergeblagnac sc6100:56:39-
13M40361055Pyke StephenStaffordshire Moorlands AC6500:56:41-
14M40371044Künstler RolandLG Welfen6300:56:46-
10M35381371Dißlbacher JosefLCAV Doubrava6900:57:03-
11M4539826Malbo Christiansport Nature st Flour6300:57:16-
12M4540819Foley Seanunattached6200:57:16-
13M4541844Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:57:16-
11M35421355Frelich MartinSOKOL České Budějovice7100:57:20-
14M4543811Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:57:23-
15M4544904Asanger FranzLG-AU Pregarten6100:57:32-
4M5045695Hesselmann RolfLG Hünxe5700:57:39-
16M4546937Mennel JürgenKSC6000:57:44-
17M4547896McLoone StephenGreenock Glenpark Harriers6200:57:55-
5M5048709Normandale AndyYork Acorn RC5600:58:01-
15M40491045Davies GarethTJ Jäkl Karviná6700:58:09-
16M40501012Swoboda MarekW.Z.K.6400:58:23-
6M5051628Navarro Garcia JoseF C B5800:58:27-
17M40521083Sventek Ing. LadislavŠKP-Čadca6400:58:42-
7M5053719Gombita JosefMost5800:58:43-
18M4554870Vlasatý VladimírSlovenská Unie behu do vrchu6200:58:50-
18M40551080Habison GeraldLG Decker Itter6500:58:52-
19M4556823Petronyuk ViktorTJ CZU Praha6000:58:56-
20M4557891Orlich PetrCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6100:59:07-
8M5058727Mc Donald MartinNorth Laois5600:59:12-
2W35591302Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:59:30-
12M35601330Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:59:32-
13M35611359Märzinger WolfgangLG-AU Pregarten6900:59:44-
9M5062706Siegel JosefAC Choceň5800:59:45-
10M5063712Rüdisser JohannesLG Götzis 075500:59:46-
19M40641017McKibbin AlanNewcastle AC6701:00:00-
21M4565881Vrábel MikulášMŠK Vranov nad Topľou5901:00:06-
20M40661085Magiera JanuszFORMA Wodzisław Śląski6301:00:07-
11M5067738Brady GerryClonliffe5501:00:24-
3W35681357Ursella LauraAtletica Buja-Treppo Grande6901:00:27-
22M4569866Zátopek JiříX-AIR Ostrava6001:00:29-
21M40701070Kučera MartinSOUE Plzeň6501:00:32-
1W4571901Kubicka IrmgardLG-AU Pregarten6001:00:32-
14M35721373Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6901:00:40-
23M4573914Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6201:00:41-
22M40741063Klika AntonínLokomotiva Beroun6401:00:54-
15M35751327Jánošík RudolfRC Vlašim7101:00:59-
12M5076708Kocyba HenrykWKB META Lubliniec5501:01:12-
16M35771343Skalický RomanHS Strážné7101:01:25-
24M4578835Kubeček LadislavMaratonstav Úpice6201:01:48-
17M35791329Šesták RadimOlympie Bruntál7101:01:57-
23M40801051Porubiak VladimírŠK COPY-SERVIS LM6401:01:59-
24M40811062Fátor MiloslavLokomotiva Trutnov6401:02:00-
13M5082670Gad ĽubomírŠK COPY-SERVIS LM5601:02:07-
1W40831091Pakosz IrenaTechnik Komorno6601:02:11-
18M35841332Buzzetti Giuseppegs csi morbegno7101:02:17-
19M35851369Höll PetrTatran Chodov6801:02:22-
25M40861088Hengartner MarcelTeam Switzerland6801:02:22-
20M35871342Horný PavelSK Přerov7301:02:30-
25M4588872Madaj ĽubomírRáztočno6201:02:42-
14M5089720Kirsch PetrAK Most5601:02:48-
26M4590885Ševčík PavelZombie Opava6101:02:51-
2W4591853Heilig-Duventäster Marie-LuiseLG Welfen6101:03:01-
27M4592818Valenta MichalAVC Praha6201:03:02-
15M5093684Sobek MiroslavSlovenská Unie behu do vrchu5601:03:06-
16M5094705Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5701:03:21-
28M4595849Zítka JiříOlympie Bruntál6201:03:32-
26M40961018McCrickard EamonNewcastle AC6601:03:39-
17M5097656Šmýd JaroslavBK Hodonín5501:03:41-
29M4598877Komola KazimierzChemik Puławy6001:03:48-
18M5099666Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5301:03:49-
21M351001325Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:03:51-
27M401011048Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:03:53-
28M401021021Bartoš DušanAtletika Písek6401:03:57-
22M351031347Trollmann ChristianLC Waldviertel7101:04:03-
30M45104839Dziergas MirosławStarostwo Żywieckie6001:04:05-
23M351051344Junga MariánSlovenská Unie behu do vrchu6901:04:19-
19M50106632Walton BrianRC Horwich5301:04:20-
29M401071054Čechlovský MartinSK Maxtri Liberec6501:04:21-
20M50108631Smutný ZdeněkAK Drnovice5701:04:23-
1W50109737Greenan MagsClonliffe5701:04:25-
31M45110812Scherrer JaroslavOrel Moravské Budějovice6001:04:27-
4W351111312Sheard JanePudsey & Bramley AC7001:04:28-
24M351121365Šoltys MilanBatizovce7201:04:32-
21M50113689Jankech PavolSlovenská Unie behu do vrchu5701:04:37-
32M45114887Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:04:38-
30M401151072Szwed KrzysztofWKB Meta Lubliniec6501:04:44-
22M50116731Symington StuartDUNBAR5701:04:56-
25M351171304Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7301:04:58-
23M50118739Schwarz JosefSK Chotěboř5501:04:59-
31M401191047Karlík MichalLoko Trutnov6401:05:08-
24M50120662Bertola Maurogs csi morbegno5801:05:11-
32M401211019Vojkůvka JanEKOFAS Ostrava6801:05:13-
33M45122852Benda MiroslavMílaři Domažlice6201:05:15-
26M351231339Pávek Michalhradní stráž7201:05:15-
2W50124621Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:05:17-
34M45125815Flaks JanAC Nýřany6201:05:18-
35M45126843Slabý JosefSedlec-Prčice6101:05:18-
36M45127886Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6001:05:24-
25M50128716Kubiatko MilanKKM Čadca5701:05:32-
2W401291042Härtl AnkeTV 1848 Coburg6601:05:34-
26M50130724Horák JiříLokomotiva Trutnov5801:05:38-
33M401311058Zoubek JiříSWSL Lučany6501:05:52-
34M401321064Žabíček VáclavSK Hranice6701:05:55-
37M45133856Chromý MilanMKL Kremnica6001:06:05-
35M401341073Martiš VladimírUnie behu do vrchu6401:06:13-
27M351351309Bielčik PetrLichkov7101:06:14-
38M45136913Woods AdrianMynydd du6001:06:29-
27M50137730Hauser AndrewHolmfirth Harriers5501:06:30-
28M351381308Šebek DušanSK Horymír Neumětely7201:06:33-
3W401391034Dugdale EvelynKendal6401:06:34-
39M45140833Zawadzki StanislawLKS ISKRA Jaszkowa6201:06:41-
28M50141660Brožek RadmilKRB Chrudim5401:06:48-
29M50142722Klemenc ToneSLO team5501:06:57-
40M45143873Dojčár JurajSlovenská Unie behu do vrchu5801:06:58-
29M351441372Orian PiotrSzkoła Tańca ORIAN-SHOW7101:07:03-
30M50145683Cích VladimírSlovenská Unie behu do vrchu5801:07:14-
31M50146729Irving EddieIlkley Harriers5501:07:17-
36M401471031Falconi MassimoAtletica Paratico6301:07:19-
3W45148832Balošáková AnnaŠKP-Čadca6101:07:24-
37M401491066Sychrovský PavelPoříčany6701:07:24-
30M351501328Brioni GiorgioATLETICA PARATICO6901:07:25-
41M45151900Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:07:26-
42M45152803Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:37-
32M50153667Burkhardt LotharLG Welfen5601:07:37-
38M401541027Soukup PetrKovohutě Příbram6501:07:38-
43M45155875Dudek SylwesterLKB Rudnik6301:07:50-
39M401561023Frabša MichalTJ Kovo Praha6501:07:51-
33M50157654Stankiewicz AntoniWKB Piast Wroclaw5801:07:53-
44M45158830Przybylko KrzysztofP.C.Lipowa5901:07:58-
40M401591026Pisarčík TomášVelká Bíteš6301:07:59-
34M50160700Borůvka JiříSK-Nové Město nad Metují5601:08:02-
35M50161615Shuttleworth ColinClayton Le Moors Harriers5801:08:05-
31M351621337Trošok LubomírPoprad6901:08:11-
3W50163663Hynštová MarieAHA Vyškov5701:08:27-
36M50164658Doležálek ZdeněkLiga 2000 Tábor5501:08:27-
41M401651037Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6301:08:29-
32M351661351Wala PetrMC Walló Havířov7101:08:32-
45M45167869Tomíček JosefČSK Vysoké5901:08:33-
46M45168809Kaván LubomírChřibská6101:08:35-
37M50169674Asquith DuncanSKYRAC AC5801:08:36-
42M401701032Galli PaoloAtletica Paratico6701:08:45-
38M50171610Malatín ŠtefanAAC Brno5501:09:01-
47M45172857Svoboda PetrSK MAXTRI Liberec6001:09:05-
39M50173605Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:09:11-
48M45174813Pergner PetrZámek Dobříš6101:09:23-
43M401751049Vojtěch TomášSKHS Janské Lázně6501:09:24-
40M50176646Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:09:31-
41M50177642Stifter RudolfTV Geiselhöring5701:09:33-
42M50178732McGreevy DominicNewcastle AC5701:09:36-
33M351791310Holland JamesStone Master Marathoners7201:09:51-
5W351801331Barnetová DenisaKUS Jablonné nad Orlicí7301:09:52-
43M50181704Šlégr JiříMaratonstav5401:09:56-
4W50182612Fischer AnneATS Cuxhaven5501:10:00-
49M45183907Magyar SilvoSLO team6201:10:03-
44M401841014Janík TomášKnínice u Ústí nad Labem6801:10:13-
44M50185624Laidlaw Colin DavidLytham St Annes Road Runners5501:10:18-
45M401861040Luberda PetrDVtech.cz6501:10:30-
46M401871030Dvorský MichalSMSF SPLAVSKO6801:10:33-
45M50188701Hrdina VilémHO Banka Praha5601:10:34-
4W45189828Mališová KarlaUSK Praha6001:10:36-
34M351901307Bubeníček JiříTJ Sokol Lhota6801:10:38-
46M50191614Baďura AlešIndependiente5701:10:41-
35M351921306Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7101:10:44-
47M50193611Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:10:45-
50M45194905Macuh PeterSLO team6101:10:45-
48M50195616Evans CliffordAberystwyth University5801:10:57-
51M45196897Vrobel MiroslavVeřovice6101:10:59-
49M50197726Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5501:11:00-
5W50198639Sachs ChristineTV Geiselhöring5701:11:04-
50M50199694Prestegaard ChristianSK VIDAR5501:11:08-
47M402001076Gardelliano GiovanniAtletica Buja-Treppo Grande6401:11:09-
51M50201687Duleba AndrejSlovenská Unie behu do vrchu5801:11:12-
6W352021363Melling ZoeRathfarnham WSAF6901:11:13-
52M50203728Hamilton RobertIlkley Harriers5601:11:20-
4W402041074Naxerová JanaSportclub Plzeň6601:11:24-
53M50205736Fendek FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu5701:11:25-
48M402061050Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:11:30-
49M402071025Šilar TomášSK Staročernsko6301:11:37-
36M352081335Hůrka JiříUltrasport Sokolov7301:11:43-
50M402091065Celuch MilanSLAVIA HAVÍŘOV6601:11:51-
6W50210665Bergler UschiLG Welfen5801:11:56-
54M50211680Mach VáclavMaratonstav Úpice5501:12:04-
51M402121001Novák FrantišekAmatér Bořislav6401:12:05-
5W402131003Frei MariaX-Trim ASKÖ Zeltweg6501:12:06-
37M352141318Ćwiek MarcinWKB FRAJDA7301:12:20-
55M50215723Arnolj MilošSLO team5801:12:23-
52M402161041Řehoř PavelRS ISCAR s.r.o6801:12:26-
5W45217840Vaněčková LadaSK ŠTÍPA - ZLÍN6201:12:27-
56M50218625Urban JosefSABZO Praha5601:12:29-
38M352191334Onderka AloisTJ Sokol Třebařov6901:12:31-
52M45220868Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:12:32-
39M352211316Pokluda TomášBrno7001:12:32-
53M402221024Smolák PetrBKVM Vysoké Mýto6401:12:37-
57M50223601Krupka MilanTJ Rumburk5601:12:42-
58M50224675Westrmaier JiříSKWestrmaier Kolová5301:12:44-
59M50225717Slivka JanKKM Čadca5701:12:49-
54M402261028Řeha RomanARON team6601:12:52-
6W402271082Trobec UršaSLO team6701:13:02-
53M45228824Krčka BohuslavBobo Team Větřní5901:13:11-
7W352291301Calorio MaraSupeRunners team7201:13:18-
40M352301336Plzák Jiříneregistrován6801:13:21-
54M45231810Eppert RomanCanis Team5901:13:34-
60M50232657Tománek PavelLKVE Veřovice5501:13:35-
7W402331038Drewnicka-Ogrodnik JoannaPrzemilow6701:13:39-
8W352341333Piklová AliceVětřní7301:13:44-
55M45235882Beroušek PavelMÍLAŘI DOMAŽLICE6201:13:46-
6W45236847Eagle AlisonIlkley6201:13:47-
61M50237640Růžička KarelTJ Řetězárna Česká Ves5601:13:49-
62M50238676Hamerník JanÚvaly5501:14:06-
56M45239917Kordziński KazimierzWKB Meta Lubliniec5801:14:10-
57M45240829Zdeněk BílýHvězda Pardubice5901:14:18-
63M50241734Walczak LeszekMaraton Leszno5401:14:26-
55M402421059Pavlík RomanSlovenská Unie behu do vrchu6501:14:30-
7W45243822Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6301:14:39-
58M45244874Tovar LuisVenezuela6301:14:45-
59M45245806Mecl KarelBěžecký klub Hodonín6301:14:48-
8W402461052Davies SusanPresteigne Pacers6401:14:51-
9W402471053Lukášková ZlataAC Falcon Rokycany6801:14:55-
64M50248703Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:15:02-
60M45249807Vysoudil OldřichSK Temenice6101:15:02-
41M352501317Silovský Václavangus team7301:15:13-
9W352511338Doubková KateřinaAHA Vyškov7201:15:28-
8W45252902Friesenecker GabiLG-AU Pregarten6101:15:30-
61M45253808Beznoska KamilČermná6301:15:48-
42M352541353Skalický PetrLanškroun7301:15:48-
56M402551011Matějovský PavelAVC Praha6501:16:09-
65M50256649Šebek JindřichFort smc5601:16:16-
66M50257618Pur VáclavŠumperk5501:16:32-
62M45258838Tůma JiříRC Vlašim6301:16:34-
63M45259845Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:16:42-
67M50260721Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:16:42-
57M402611005Holan MartinTJ Zentiva6301:16:53-
68M50262647Aherne JoeIrish Mountain Running Association5401:16:58-
58M402631067Petříček StanislavKrakovany6601:17:00-
69M50264710Svedoník Josef-5501:17:00-
59M402651090Lasota AndrzejLKB Rudnik6301:17:05-
70M50266698Bláha MilanAF Křovice5701:17:10-
60M402671007Kaňa PetrTJ Kostice6401:17:11-
10W352681303Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:17:11-
71M50269609Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5801:17:23-
72M50270636Read David ChristopherThirsk and Sowerby Harriers5701:17:28-
9W45271880Nava Perez Justina GabrielaAlbatros Team6001:17:32-
64M45272884Prošek JosefStrašáci Strašecí6301:17:50-
10W402731057Ottová RadkaMaratonstav Úpice6601:17:54-
65M45274864Voda JanMost5901:17:57-
73M50275681Doležal JaromírSABZO Praha5701:18:01-
11W402761056Machalická LibušeTJ Liga 100 Olomouc6401:18:02-
43M352771315Bornschein MikeLG Filder7301:18:28-
66M45278916Jankovic DraganAK Sljeme6101:18:32-
11W352791340Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7101:18:33-
10W45280911McCann TishNewcastle AC6201:18:40-
74M50281671Lantelme PierluigiAtletica Susa5501:18:40-
12W402821084Sandford Annenewcastle athletic club6501:18:53-
7W50283627Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:19:15-
67M45284836Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:19:33-
11W45285860Schmid MariaTV Zwiesel5801:19:48-
68M45286921Dvořák JiříViking Jilemnice6301:19:55-
12W45287850Cooke LindaStone Master Marathoners5801:19:56-
75M50288715Pollák MilanKlub Kysuckého maratónu Čadca5501:20:09-
69M45289895Cisárik EmilKlub Kysuckého maratónu Čadca6001:20:43-
76M50290638Nesfeder MarkFauquier Mountain Runners5801:20:54-
70M45291883Mecele JozefSlovalco Žiar nad Hronom6101:21:12-
44M352921341Jílek RomanTJ Liga 100 Olomouc7201:21:14-
13W45293894Shotter JeanHolmfirth Harriers6201:21:21-
61M402941006Maurer BernhardLG Kraft Foods6301:21:24-
71M45295831Pečenka LiborKHB Radegast6101:21:33-
72M45296858Rygál LiborSK Maxtri Liberec6201:21:37-
8W50297620Halešová DanaSK Vltava Český Krumlov5701:21:40-
77M50298686Padyšák ŠtefanSlovenská Unie behu do vrchu5801:21:44-
9W50299626Valentová KvětaAVC Praha5601:21:51-
78M50300608Roubíček MilanACES Team Karlovy Vary5501:21:55-
62M403011029Střílka StanislavCYKLOTEAM LIPNIK6601:22:02-
14W45302906Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6201:22:04-
63M403031010Roberts AlanVale of Aylesbury6401:22:24-
10W50304735Hronová BoženaŠumavský triatlon5401:22:36-
45M353051305Černý JaroslavTJ Horymír Neumětely7301:22:49-
15W45306842Stankiewicz IwonaWKB Piast Wroclaw5901:22:53-
11W50307644Stewart ElaineCosmic Hill Bashers5701:22:58-
73M45308871Csongrády RudolfSlovenská Unie behu do vrchu5901:23:01-
64M403091008Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6401:23:09-
46M353101349Illík RadekLipník7101:23:11-
79M50311699Krám MiroslavMaratonstav Úpice5601:23:11-
12W50312641Jäger GertrudTV Geiselhöring5501:23:28-
16W45313837Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6301:23:30-
13W50314677Silbernagel MarthaLaufgemeinshaft Schlern5301:23:45-
80M50315602Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:23:45-
17W45316912Woods SharonMynydd du6001:23:56-
74M45317890Profous PetrUSC Static Ostrožská Nová Ves5801:24:04-
81M50318690Tichý FrantišekSlovenská Unie behu do vrchu5501:24:17-
75M45319805Kratochvíl Miroslavbehej.com5901:24:28-
82M50320643Musil LadislavSK Slavičín - atletika5601:24:41-
83M50321659Plíva JosefVS Tábor5601:24:45-
14W50322696Fernandez Penafiel Marie del CarmenAlbatros Team5601:25:01-
84M50323685Bakyta JánSlovenská Unie behu do vrchu5301:25:13-
76M45324920Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:25:34-
65M403251036Klepal PetrBlansko6601:25:44-
85M50326648Man LiborZlín5701:25:47-
13W403271061Tamimova LenkaPelhřimov6601:26:04-
18W45328814Kuchová-Breburdová HanaMK Kladno6101:26:07-
77M45329834Mašek RomanNovis TK Praha6101:26:30-
78M45330898Rebroš JánKlub Kysuckého maratónu Čadca5901:26:45-
79M45331821Beránek RomanEKOFAS Ostrava6301:26:48-
15W50332604Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:26:51-
80M45333892Stařecký TomášŘíše hvězd6201:27:10-
47M353341354Markowski ZbigniewWKB META LUBLINIEC7001:27:42-
12W353351358Mlynarska MariolaWKB META LUBLINIEC7101:27:42-
14W403361015Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6401:27:48-
19W45337816Rusling BarbaraMALTBY RUNNING CLUB6001:27:52-
13W353381350Štěpánková EvaBiatlon Beroun7201:28:16-
86M50339661Pellegatta Francogs csi morbegno5401:28:22-
48M353401364Rygielski MarcinTS Corsa Toruň7301:28:30-
87M50341629Mařík JiříEKOFAS OSTRAVA5501:28:32-
81M45342889Hruška MilanSportovní spolek Radost5901:28:36-
88M50343617Krofta JiříLiga 100 Praha5501:28:45-
66M403441016Halbrštat PetrTK Znojmo6701:29:20-
89M50345697Pokorný Vlastislavbez členství5601:29:33-
15W403461092Kowalska EwaGovena Toruń6501:29:47-
20W45347825Budinská HanaMoravská Slavia Brno6001:29:54-
90M50348702Abulevicz AndrejHasičský klub5801:29:55-
16W403491004Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:30:21-
91M50350682Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:30:21-
16W50351711Pecháčková HanaVS Tábor5701:30:55-
92M50352714Mocchi FabioValle Brembana5501:30:55-
17W403531081Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:31:38-
82M45354848Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5901:31:43-
49M353551314Havlíček MichalACES Team K.Vary7101:31:54-
67M403561043Janovský Zdeněkžádný6501:32:43-
93M50357623Nedvěd PavelŠK Kladno5801:32:47-
17W50358635Gorbunov WaltraudTV Geiselhöring5801:32:58-
94M50359669Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5701:33:18-
95M50360718Prokůpek LuďekAO Doksy5501:33:21-
96M50361613Krzeminski MarekGB Grupa Wrocławskie Krasnale5401:33:44-
97M50362633Scheidl GeraldULC Horn5401:33:50-
98M50363653Freytag Karl-HeinzLG Brandenkopf5601:33:57-
18W50364622Rossi LenkaMK Seitl Ostrava5401:34:07-
14W353651324Kubečková RadkaMaratonstav Úpice6901:34:09-
68M403661077Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6501:34:10-
83M45367851Carganico Antoniogs csi morbegno5801:34:16-
21W45368859Knox LindseyTeviotdale Harriers5901:35:46-
99M50369652Cortinovis MicheleATLETICA PARATICO5301:36:35-
22W45370820Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:36:39-
100M50371673Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5401:36:52-
84M45372909Zejman JosefNovis TK Praha6101:37:21-
23W45373867Živělová VladimíraTJ Liga 100 Olomouc6101:37:35-
101M50374672Schoen WolfgangTSG Schnaitheim5601:37:44-
85M45375804Šnýdr ZábojAK Šternberk6101:37:58-
19W50376733Walczak LidiaMaraton Leszno5401:39:22-
24W45377918Gwiazdon KatarzynaTechnik Komorno5901:39:41-
25W45378903Homar Macuh IrenaSLO team5901:40:13-
20W50379691Spišková ValériaHandlová5401:40:52-
18W403801078Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6701:41:55-
21W50381655Aherne Kathleenimra5401:44:42-
22W50382679Procházková IrenaTJ Háje5701:46:48-
102M50383650Haśkiewicz StanislawKS DIAMENT Jastrzębie5501:47:58-
86M45384863Šulc JiříChřibská6201:48:22-
103M50385688Kálazy JozefAMK Nové Zámky5701:50:19-
26W45386846Kostřicová BlankaČeská Třebová6101:53:34-
104M50387692Carrera PedroVenezuela5601:54:21-
27W45388919Chyłek JolantaSzkoła Tańca ORIAN-SHOW6101:55:25-
105M50389725Puchacz AndrzejWKB Piast Wroclaw5601:58:33-
19W403901033Přívětivá SvatavaKHB Radegast6402:00:46-
15W353911313Havlíčková RadkaACES Team K.Vary7102:01:06-
28W45392915Friebelová EvaMaratonstav Úpice6202:02:06-
23W50393619Pláničková EvaAtletika Tábor5402:14:15-
20W403941068Chmelíčková VěraLipník6402:25:24-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód