Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Ráječkovská desítka

16.2.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Ráječkovská desítka
  • datum konání: 16.2.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SC Ráječko

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1473Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:34:12-
2MA2310Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:34:55-
3MA3343Kotyza PetrUNI Brno - ASC Bučovice7000:35:47-
4MA4428Koutný PetrUNI Brno ASC Bučovice8300:35:57-
5MA6356Rajnošek ZdeněkOB Žabovřesky8500:36:28-
6MA7329Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:46-
7MA9212Soural LukášUNI Brno ASC Bučovice8200:36:51-
8MA10316Dvořák LadislavEKOL team8200:36:53-
9MA12444Kubalák JiříVSK UNI Brno8600:37:02-
10MA13347Adamec MilanOrel Vyškov7700:37:13-
11MA14482Dobšík JiříBrno7800:37:28-
12MA15427Juráček PetrTRACK AND FIELD8100:37:32-
13MA16334Bednář TomášTRIEXPERT Team8000:37:39-
14MA18439Urbánek MichalTri LAMY7700:37:46-
15MA19400Berka MartinSK OMT Pardubice8700:37:47-
16MA20317Kouřil JiříUNI Brno ASC Bučovice8600:37:54-
17MA21358Škrdla JanTJ Sokol Velká8200:38:03-
18MA22321Liščinský TomášSK Žabovřesky Brno8400:38:09-
19MA23371Drbal VáclavTukan Adventure Club8500:38:14-
20MA25434Pospíchal VladimírEKOL team8500:38:34-
21MA26338Musil KarelSHAKAL'S Brno7800:38:35-
22MA28375Mazal ZdeněkVSK MZLU Brno8100:38:38-
23MA30479Polák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko6900:38:50-
24MA32440Křenek JanBořitov8400:39:00-
25MA33435Pospíchal ZbyněkEKOL team8500:39:01-
26MA34419Hoff JakubBrno7700:39:09-
27MA36483Vlasák MiroslavUNI Brno8800:39:29-
28MA39328Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:39:42-
29MA41431Šamonil RobertHorizont Kola Novák Blansko7400:40:03-
30MA43409Novák PetrZETOR Brno7600:40:12-
31MA44433Kouřil Jan JuanUNI Brno ASC Bučovice8600:40:22-
32MA47402Pocsai SándorČertík kunčina7000:40:34-
33MA49224Mezei JakubAC Moravská Slavia Brno7400:40:44-
34MA51355Zelinka JiříSK Žabovřesky8700:40:47-
35MA52335Novotný RadekJPK Axis8900:40:49-
36MA54319Křivánek JosefEXE7900:41:03-
37MA55366Juřica PavelSSK Lemry7900:41:09-
38MA56420Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:41:14-
39MA57332Hotař PavelJPK AXIS Jihlava9000:41:15-
40MA58341Březina JiříACER BIKE-TEAM7200:41:22-
41MA59449Plekanec JurajDianetika Brno7400:41:38-
42MA61318Martincová IvanaAŽD Brno6300:41:48-
43MA65384Lukačevič JanLS Brno9100:42:09-
43MA65414Navrátil DušanEKOL team8400:42:09-
45MA67361Matula PetrSK Radio Sport Bílovice nad Svitavou8200:42:11-
46MA68396Tomaštík AntonínVyškov7700:42:16-
47MA72412Procházka JakubLodní Sporty Brno8500:42:29-
48MA81454Lepier JanBrno7600:43:21-
49MA83337Kratochvíl JanJPK AXIS8800:43:24-
50MA87429Walter KarelAC TRACK AND FIELD Brno7500:44:18-
51MA88383Říčka FrantišekLodní sporty Brno9300:44:25-
52MA92302Šmarda JiříČVK Brno8100:44:35-
53MA93455Vítek TomášMILT TEAM7500:44:50-
54MA95324Horák PetrPrštice7600:45:03-
55MA101304Pokorný AlešSC Ráječko8600:45:20-
56MA102246Adámek HubertPivovar Černá Hora7100:45:21-
57MA103413Vít VojtěchLodní sporty Brno8500:45:26-
58MA104365Kerlin TomášKPCHL8000:45:34-
59MA106416Pokluda TomášMokrá Hora7000:45:45-
60MA113404Zouhar ZlatkoSC Ráječko7500:46:34-
61MA115307Doubek MichalČVK Brno7400:46:36-
62MA119233Moravec ZdeněkBrno8100:47:02-
63MA125486Zíta JaroslavBrno7500:47:49-
64MA126477Božek PetrLodní sporty Brno7700:47:54-
65MA129393Novák JosefLS Brno9200:48:10-
66MA134360Killich OndřejLS Brno9200:48:44-
67MA138363Marková AnnaLS Brno8900:49:23-
68MA141475Tancer StanislavStřelice7400:49:31-
69MA142471Beneš OndřejLS Brno9200:49:38-
70MA146423Jína JanNew Balance Team7300:49:51-
71MA147354Hyánek AlešBrno7000:49:53-
72MA151395Stloukal PetrCyklosport Česká u Brna7400:49:58-
73MA153386Palaš MilanBlansko7000:50:33-
74MA159359Pálka MarekLS Brno9100:51:49-
75MA161448Vašíček DavidBrno7500:52:05-
76MA168424Slouka JiříBlažovice8300:52:45-
77MA173465Burian PavelTJ Drnovice7500:53:14-
78MA181467Petr DaliborAutoškola Dalibor Petr7700:54:31-
79MA182315Sajdl OndřejBrno7800:54:46-
80MA187485Charvát JanEXTREME LIFE8000:56:10-
81MA189436Balák MartinFavorit Brno7000:56:34-
82MA193344Pátek RichardSK Žabovřesky Brno7600:57:35-
83MA196399Kuchař OndřejČVK Brno9600:58:27-
84MA198351Staněk MichalBlansko8100:58:58-
85MA199470Kraus AdamLS Brno9400:59:03-
86MA206397Kuchař RadekOPENREALITY7401:03:16-
-MA-263Slinták PetrUNI Brno - ASC Bučovice86DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5312Holický MilanAFK Pardubice6500:36:15-
2MB8376Horák PavelAHA Vyškov6100:36:48-
3MB11353Čermák JanSKOL Brno6300:36:56-
4MB31210Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:38:57-
5MB35336Motálek PetrEnvinet TJ Spartak Třebíč6100:39:11-
6MB36251Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:39:29-
7MB42330Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:40:08-
8MB45211Nožka JiříBarnex Sport6300:40:27-
9MB48253Krupka PeterZarges Brno6500:40:37-
10MB50456Beránek AntonínBrno6100:40:45-
11MB53339Hudák HaryLG Nike Berlín6700:40:53-
12MB60472Chalk SteveBílovice nad Svitavou6500:41:42-
13MB62349Dvořák LadislavBALD Ostrava6200:41:49-
14MB63216Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:41:55-
15MB69461Horák PavelBarnex Sport Brno6200:42:19-
16MB70214Mišák MilanBrno6300:42:25-
17MB71391Jurča Jaroslav;-)6200:42:27-
18MB72457Kejík MilanVSK Rajec-Jestřebí6800:42:29-
19MB75313Antoš JakubAROB - ČR6400:42:59-
20MB76256Alman DušanBabice6700:43:01-
21MB77301Ptáček PavelKPKS Beta Brno6500:43:08-
22MB79417Říha JiříLodní sporty Brno6000:43:17-
23MB80232Barták RonaldKuřim6500:43:19-
24MB82406Smrž PavelBrno6300:43:23-
25MB84305Hájek IvošTJ Doubravice6100:43:28-
26MB85309Topinka JiříAC Moravská Slávia Brno6600:43:34-
27MB91394Marek LiborCyklosport Česká u Brna6700:44:31-
28MB96215Kunc JosefLRS Vyškov6000:45:07-
29MB99447Rajnošek ZdeněkKVS Šumperk6300:45:13-
30MB108346Měřínský JaroslavZbýšov6100:45:58-
31MB109378Blaha StanislavBK Visky6300:45:59-
32MB112379Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko6200:46:25-
33MB114352Stloukal JaroslavJSRT Adamov6800:46:35-
34MB116476Šedivý KvětoslavČÍČA Team6600:46:36-
35MB117369Diatka VladimírBrno6700:46:50-
36MB118257Palaš ZdeněkSSSR Prdlavka Modřice6100:46:55-
37MB124425Zezulka LuděkBrno6200:47:38-
38MB127303Crhák LuděkZETOR Brno5900:48:04-
39MB128421Tesař MiroslavBrno6400:48:09-
40MB136484Bil JaroslavBrno5900:49:10-
41MB143481Chmelař JosefBrno6700:49:45-
42MB144438Fráňa PavelBrno5900:49:46-
43MB150367Baťa JiříBrno6000:49:58-
44MB158325Smolík AntonínSokol Přísnotice6300:51:39-
45MB163442Klepal PetrBlansko6600:52:16-
46MB165463Valíček PavelBrno6800:52:22-
47MB175480Formánek PetrKunštát6700:53:23-
48MB183418Vyroubal MichalBrno6800:54:49-
49MB194432Kouřil JanPrdlavka Modřice6100:58:12-
50MB197218Kubík RadekTriatlon klub Brno6400:58:39-
51MB207248Dražan LiborKuničky6001:03:41-
-MB-364Krátký JosefLTC Hradec Králové65DNF-
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17207Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:42-
2MC24458Rozman LadislavLikus5400:38:16-
3MC29205Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:38:46-
4MC38345Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:38-
5MC40389Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:39:45-
6MC46320Fiedler JanMoravská Slávia Brno5600:40:32-
7MC74249Holeček StanislavBarnex Sport5500:42:57-
8MC78306Doležal StanislavTK Mor. Budějovice5800:43:12-
9MC86390Bartal LubomírBK Hodonín5100:43:51-
10MC89398Mikita PavelBrno5200:44:26-
11MC90270Juránek StanislavUNI Brno Orel Židenice5600:44:28-
12MC94331Suchý KarelNáměšť n/O.5600:44:56-
13MC97237Sedláček SvatoplukBrno5700:45:10-
14MC98217Mareš BohumilLEAR Brno5100:45:12-
15MC100255Novák LubomírTTC Brno5800:45:13-
16MC107226Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:45:52-
17MC110322Volavý VladimírBarnex Sport5500:46:12-
18MC111247Bartoněk JosefVC Triatlon5200:46:17-
19MC122422Stráník AlešBlansko5000:47:12-
20MC130426Ventruba MiroslavMarvan Team5800:48:13-
21MC131372Hanák AlbínBrno5100:48:15-
22MC133453Peprla JaroslavBrno4900:48:23-
23MC135234Krieg PetrBMT Brno4900:49:07-
24MC137208Šponar JanTesla Brno5000:49:16-
25MC139407Slováček JaroslavBrno5400:49:24-
26MC140437Tříska RomanBrno5600:49:27-
27MC145446Šperka OldřichJedovnice5600:49:48-
28MC148408Matula JiříPC Brno5600:49:55-
29MC149314Kohoutek JaromírBrno5500:49:57-
30MC152380Uhmann PetrTesla Brno5100:50:10-
31MC157228Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:51:21-
32MC160357Spáčil JanBrno5400:51:54-
33MC162388Chrástek PavelBK Hodonín5100:52:07-
34MC164242Stříbrný RostislavMoravská Slávia Brno5200:52:18-
35MC167460Velan PavelBrno5600:52:34-
36MC169229Novotný JanTriatlon klub Brno5400:52:47-
37MC172368Horákovský PetrBrno5200:53:10-
38MC174342Kaláb MilošVeteran's triatlon Brno5000:53:22-
39MC176474Hlucháň MiličSK Samohana5300:53:26-
40MC178377Čerešňa DušanKrajné5200:53:50-
41MC179219Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:53:51-
42MC180327Krejsa VáclavRentia Praha5200:54:08-
43MC186204Zadák KarelPINKY Veselka5400:56:04-
44MC203411Fabiánek FrantišekBoskovice5601:00:51-
45MC204478Vágner JanOPENREALITY Ivančice5601:01:02-
-MC-213Pudelka JaroslavPrdlavka SSSR Modřice53DNF-
Muži D 60 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD105430Cetkovský VladimírARC Brno4500:45:43-
2MD120326Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:04-
3MD121464Smejkal LiborBrno4700:47:08-
4MD123410Bayer MilošASK TT - SKI Blansko4700:47:25-
5MD132308Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:48:18-
6MD155387Šrajt JiříMěsto Rájec4400:50:59-
7MD171450Svoboda KarelZETOR Brno4500:52:59-
8MD184370Hána KvětoslavSvatobořice-Mistřín3700:55:34-
9MD185220Holý JosefBrno4100:56:02-
10MD188462Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:56:22-
11MD192311Růžička BohuslavSC Ráječko4600:57:23-
12MD195459Pivoňka StanislavSSSR Prdlavka Modřice4600:58:21-
13MD200348Kubík JosefAdamov3800:59:08-
14MD205373Hrubý MilanASK Blansko3801:02:58-
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA27340Vodičková RadkaRPG Brno8400:38:35-
2ZA64451Barešová MiladaBAMBAS Skalice7500:41:57-
3ZA154350Fickerová DanaMoravská Slávia Brno8500:50:57-
4ZA156466Burianová MartinaTJ Drnovice7500:51:11-
5ZA166392Jurčová MichaelaLS Brno8900:52:24-
6ZA170468Vrecníková LenkaLS Brno8800:52:54-
7ZA190381Grexová PetraLS Brno9100:56:42-
8ZA191382Ostrá LenkaLS Brno9100:56:57-
9ZA201452Koukalová AlžbětaBrno7800:59:40-
10ZA208362Pálková KarolínaLS Brno9401:05:27-
11ZA209469Toužinová KateřinaLS Brno9201:05:28-
Ženy B 35 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB177227Budinská HanaBrno6000:53:37-
2ZB202405Švejcarová DanielaPBM7301:00:29-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1473Orálek DanielAC Moravská Slávia Brno7000:34:12-
2MA2310Olejníček LukášAC Moravská Slávia Brno8800:34:55-
3MA3343Kotyza PetrUNI Brno - ASC Bučovice7000:35:47-
4MA4428Koutný PetrUNI Brno ASC Bučovice8300:35:57-
1MB5312Holický MilanAFK Pardubice6500:36:15-
5MA6356Rajnošek ZdeněkOB Žabovřesky8500:36:28-
6MA7329Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:36:46-
2MB8376Horák PavelAHA Vyškov6100:36:48-
7MA9212Soural LukášUNI Brno ASC Bučovice8200:36:51-
8MA10316Dvořák LadislavEKOL team8200:36:53-
3MB11353Čermák JanSKOL Brno6300:36:56-
9MA12444Kubalák JiříVSK UNI Brno8600:37:02-
10MA13347Adamec MilanOrel Vyškov7700:37:13-
11MA14482Dobšík JiříBrno7800:37:28-
12MA15427Juráček PetrTRACK AND FIELD8100:37:32-
13MA16334Bednář TomášTRIEXPERT Team8000:37:39-
1MC17207Kolínek FrantišekAK Perná5600:37:42-
14MA18439Urbánek MichalTri LAMY7700:37:46-
15MA19400Berka MartinSK OMT Pardubice8700:37:47-
16MA20317Kouřil JiříUNI Brno ASC Bučovice8600:37:54-
17MA21358Škrdla JanTJ Sokol Velká8200:38:03-
18MA22321Liščinský TomášSK Žabovřesky Brno8400:38:09-
19MA23371Drbal VáclavTukan Adventure Club8500:38:14-
2MC24458Rozman LadislavLikus5400:38:16-
20MA25434Pospíchal VladimírEKOL team8500:38:34-
21MA26338Musil KarelSHAKAL'S Brno7800:38:35-
1ZA27340Vodičková RadkaRPG Brno8400:38:35-
22MA28375Mazal ZdeněkVSK MZLU Brno8100:38:38-
3MC29205Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:38:46-
23MA30479Polák ZdeněkHorizont Kola Novák Blansko6900:38:50-
4MB31210Patočka PetrBarnex Sport Brno6300:38:57-
24MA32440Křenek JanBořitov8400:39:00-
25MA33435Pospíchal ZbyněkEKOL team8500:39:01-
26MA34419Hoff JakubBrno7700:39:09-
5MB35336Motálek PetrEnvinet TJ Spartak Třebíč6100:39:11-
6MB36251Krejčí BronislavPrdlavka SSSR Modřice6400:39:29-
27MA36483Vlasák MiroslavUNI Brno8800:39:29-
4MC38345Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:39:38-
28MA39328Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:39:42-
5MC40389Šmýd JaroslavBK Hodonín5500:39:45-
29MA41431Šamonil RobertHorizont Kola Novák Blansko7400:40:03-
7MB42330Kratochvíl PavelSokol Rudíkov6000:40:08-
30MA43409Novák PetrZETOR Brno7600:40:12-
31MA44433Kouřil Jan JuanUNI Brno ASC Bučovice8600:40:22-
8MB45211Nožka JiříBarnex Sport6300:40:27-
6MC46320Fiedler JanMoravská Slávia Brno5600:40:32-
32MA47402Pocsai SándorČertík kunčina7000:40:34-
9MB48253Krupka PeterZarges Brno6500:40:37-
33MA49224Mezei JakubAC Moravská Slavia Brno7400:40:44-
10MB50456Beránek AntonínBrno6100:40:45-
34MA51355Zelinka JiříSK Žabovřesky8700:40:47-
35MA52335Novotný RadekJPK Axis8900:40:49-
11MB53339Hudák HaryLG Nike Berlín6700:40:53-
36MA54319Křivánek JosefEXE7900:41:03-
37MA55366Juřica PavelSSK Lemry7900:41:09-
38MA56420Jarinkovič JanOrlické Záhoří8000:41:14-
39MA57332Hotař PavelJPK AXIS Jihlava9000:41:15-
40MA58341Březina JiříACER BIKE-TEAM7200:41:22-
41MA59449Plekanec JurajDianetika Brno7400:41:38-
12MB60472Chalk SteveBílovice nad Svitavou6500:41:42-
42MA61318Martincová IvanaAŽD Brno6300:41:48-
13MB62349Dvořák LadislavBALD Ostrava6200:41:49-
14MB63216Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:41:55-
2ZA64451Barešová MiladaBAMBAS Skalice7500:41:57-
43MA65384Lukačevič JanLS Brno9100:42:09-
43MA65414Navrátil DušanEKOL team8400:42:09-
45MA67361Matula PetrSK Radio Sport Bílovice nad Svitavou8200:42:11-
46MA68396Tomaštík AntonínVyškov7700:42:16-
15MB69461Horák PavelBarnex Sport Brno6200:42:19-
16MB70214Mišák MilanBrno6300:42:25-
17MB71391Jurča Jaroslav;-)6200:42:27-
18MB72457Kejík MilanVSK Rajec-Jestřebí6800:42:29-
47MA72412Procházka JakubLodní Sporty Brno8500:42:29-
7MC74249Holeček StanislavBarnex Sport5500:42:57-
19MB75313Antoš JakubAROB - ČR6400:42:59-
20MB76256Alman DušanBabice6700:43:01-
21MB77301Ptáček PavelKPKS Beta Brno6500:43:08-
8MC78306Doležal StanislavTK Mor. Budějovice5800:43:12-
22MB79417Říha JiříLodní sporty Brno6000:43:17-
23MB80232Barták RonaldKuřim6500:43:19-
48MA81454Lepier JanBrno7600:43:21-
24MB82406Smrž PavelBrno6300:43:23-
49MA83337Kratochvíl JanJPK AXIS8800:43:24-
25MB84305Hájek IvošTJ Doubravice6100:43:28-
26MB85309Topinka JiříAC Moravská Slávia Brno6600:43:34-
9MC86390Bartal LubomírBK Hodonín5100:43:51-
50MA87429Walter KarelAC TRACK AND FIELD Brno7500:44:18-
51MA88383Říčka FrantišekLodní sporty Brno9300:44:25-
10MC89398Mikita PavelBrno5200:44:26-
11MC90270Juránek StanislavUNI Brno Orel Židenice5600:44:28-
27MB91394Marek LiborCyklosport Česká u Brna6700:44:31-
52MA92302Šmarda JiříČVK Brno8100:44:35-
53MA93455Vítek TomášMILT TEAM7500:44:50-
12MC94331Suchý KarelNáměšť n/O.5600:44:56-
54MA95324Horák PetrPrštice7600:45:03-
28MB96215Kunc JosefLRS Vyškov6000:45:07-
13MC97237Sedláček SvatoplukBrno5700:45:10-
14MC98217Mareš BohumilLEAR Brno5100:45:12-
29MB99447Rajnošek ZdeněkKVS Šumperk6300:45:13-
15MC100255Novák LubomírTTC Brno5800:45:13-
55MA101304Pokorný AlešSC Ráječko8600:45:20-
56MA102246Adámek HubertPivovar Černá Hora7100:45:21-
57MA103413Vít VojtěchLodní sporty Brno8500:45:26-
58MA104365Kerlin TomášKPCHL8000:45:34-
1MD105430Cetkovský VladimírARC Brno4500:45:43-
59MA106416Pokluda TomášMokrá Hora7000:45:45-
16MC107226Kubínek FrantišekOrel Blažovice5800:45:52-
30MB108346Měřínský JaroslavZbýšov6100:45:58-
31MB109378Blaha StanislavBK Visky6300:45:59-
17MC110322Volavý VladimírBarnex Sport5500:46:12-
18MC111247Bartoněk JosefVC Triatlon5200:46:17-
32MB112379Daněk MilanHorizont Kola Novák Blansko6200:46:25-
60MA113404Zouhar ZlatkoSC Ráječko7500:46:34-
33MB114352Stloukal JaroslavJSRT Adamov6800:46:35-
61MA115307Doubek MichalČVK Brno7400:46:36-
34MB116476Šedivý KvětoslavČÍČA Team6600:46:36-
35MB117369Diatka VladimírBrno6700:46:50-
36MB118257Palaš ZdeněkSSSR Prdlavka Modřice6100:46:55-
62MA119233Moravec ZdeněkBrno8100:47:02-
2MD120326Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:04-
3MD121464Smejkal LiborBrno4700:47:08-
19MC122422Stráník AlešBlansko5000:47:12-
4MD123410Bayer MilošASK TT - SKI Blansko4700:47:25-
37MB124425Zezulka LuděkBrno6200:47:38-
63MA125486Zíta JaroslavBrno7500:47:49-
64MA126477Božek PetrLodní sporty Brno7700:47:54-
38MB127303Crhák LuděkZETOR Brno5900:48:04-
39MB128421Tesař MiroslavBrno6400:48:09-
65MA129393Novák JosefLS Brno9200:48:10-
20MC130426Ventruba MiroslavMarvan Team5800:48:13-
21MC131372Hanák AlbínBrno5100:48:15-
5MD132308Kubíček FrantišekBEST CAR Dobré Pole4600:48:18-
22MC133453Peprla JaroslavBrno4900:48:23-
66MA134360Killich OndřejLS Brno9200:48:44-
23MC135234Krieg PetrBMT Brno4900:49:07-
40MB136484Bil JaroslavBrno5900:49:10-
24MC137208Šponar JanTesla Brno5000:49:16-
67MA138363Marková AnnaLS Brno8900:49:23-
25MC139407Slováček JaroslavBrno5400:49:24-
26MC140437Tříska RomanBrno5600:49:27-
68MA141475Tancer StanislavStřelice7400:49:31-
69MA142471Beneš OndřejLS Brno9200:49:38-
41MB143481Chmelař JosefBrno6700:49:45-
42MB144438Fráňa PavelBrno5900:49:46-
27MC145446Šperka OldřichJedovnice5600:49:48-
70MA146423Jína JanNew Balance Team7300:49:51-
71MA147354Hyánek AlešBrno7000:49:53-
28MC148408Matula JiříPC Brno5600:49:55-
29MC149314Kohoutek JaromírBrno5500:49:57-
43MB150367Baťa JiříBrno6000:49:58-
72MA151395Stloukal PetrCyklosport Česká u Brna7400:49:58-
30MC152380Uhmann PetrTesla Brno5100:50:10-
73MA153386Palaš MilanBlansko7000:50:33-
3ZA154350Fickerová DanaMoravská Slávia Brno8500:50:57-
6MD155387Šrajt JiříMěsto Rájec4400:50:59-
4ZA156466Burianová MartinaTJ Drnovice7500:51:11-
31MC157228Kopeček IvanAC Moravská Slávia Brno4900:51:21-
44MB158325Smolík AntonínSokol Přísnotice6300:51:39-
74MA159359Pálka MarekLS Brno9100:51:49-
32MC160357Spáčil JanBrno5400:51:54-
75MA161448Vašíček DavidBrno7500:52:05-
33MC162388Chrástek PavelBK Hodonín5100:52:07-
45MB163442Klepal PetrBlansko6600:52:16-
34MC164242Stříbrný RostislavMoravská Slávia Brno5200:52:18-
46MB165463Valíček PavelBrno6800:52:22-
5ZA166392Jurčová MichaelaLS Brno8900:52:24-
35MC167460Velan PavelBrno5600:52:34-
76MA168424Slouka JiříBlažovice8300:52:45-
36MC169229Novotný JanTriatlon klub Brno5400:52:47-
6ZA170468Vrecníková LenkaLS Brno8800:52:54-
7MD171450Svoboda KarelZETOR Brno4500:52:59-
37MC172368Horákovský PetrBrno5200:53:10-
77MA173465Burian PavelTJ Drnovice7500:53:14-
38MC174342Kaláb MilošVeteran's triatlon Brno5000:53:22-
47MB175480Formánek PetrKunštát6700:53:23-
39MC176474Hlucháň MiličSK Samohana5300:53:26-
1ZB177227Budinská HanaBrno6000:53:37-
40MC178377Čerešňa DušanKrajné5200:53:50-
41MC179219Zejda IvoMoravská Slávia Brno5600:53:51-
42MC180327Krejsa VáclavRentia Praha5200:54:08-
78MA181467Petr DaliborAutoškola Dalibor Petr7700:54:31-
79MA182315Sajdl OndřejBrno7800:54:46-
48MB183418Vyroubal MichalBrno6800:54:49-
8MD184370Hána KvětoslavSvatobořice-Mistřín3700:55:34-
9MD185220Holý JosefBrno4100:56:02-
43MC186204Zadák KarelPINKY Veselka5400:56:04-
80MA187485Charvát JanEXTREME LIFE8000:56:10-
10MD188462Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:56:22-
81MA189436Balák MartinFavorit Brno7000:56:34-
7ZA190381Grexová PetraLS Brno9100:56:42-
8ZA191382Ostrá LenkaLS Brno9100:56:57-
11MD192311Růžička BohuslavSC Ráječko4600:57:23-
82MA193344Pátek RichardSK Žabovřesky Brno7600:57:35-
49MB194432Kouřil JanPrdlavka Modřice6100:58:12-
12MD195459Pivoňka StanislavSSSR Prdlavka Modřice4600:58:21-
83MA196399Kuchař OndřejČVK Brno9600:58:27-
50MB197218Kubík RadekTriatlon klub Brno6400:58:39-
84MA198351Staněk MichalBlansko8100:58:58-
85MA199470Kraus AdamLS Brno9400:59:03-
13MD200348Kubík JosefAdamov3800:59:08-
9ZA201452Koukalová AlžbětaBrno7800:59:40-
2ZB202405Švejcarová DanielaPBM7301:00:29-
44MC203411Fabiánek FrantišekBoskovice5601:00:51-
45MC204478Vágner JanOPENREALITY Ivančice5601:01:02-
14MD205373Hrubý MilanASK Blansko3801:02:58-
86MA206397Kuchař RadekOPENREALITY7401:03:16-
51MB207248Dražan LiborKuničky6001:03:41-
10ZA208362Pálková KarolínaLS Brno9401:05:27-
11ZA209469Toužinová KateřinaLS Brno9201:05:28-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Koukám koukám Tome, jak ti to pěkně lítá...to bude letos těžký soupeř... :-)
m.reminek
jj, díky. však už se těším, jak Tě proženu na tom vašem přespoláku..:)
klasta

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód