Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

225. Malá cena Monaka

16.3.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: 225. Malá cena Monaka
  • datum konání: 16.3.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: KRB Chrudim

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
18.5.2011263. Malá cena Monaka149
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 225. Malá cena Monaka

  • ročníků: 42
  • závodníků na všech ročnících: 3496

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jelínek Jaromír7725
Schaffer Petr6025
Vorel Milan4024
Neruda Miroslav5623
Doležal Stanislav3823
Novák Pavel8122
Čapský František4921
Brožek Radmil5421
Petržílek Zdeněk5521
Bříza Vladimír5121
Hájek František4920
Pitter Vladimír5019
Leszkow Petr4419
Kratochvíl Vladimír6219
Doucha Jiří7118
Kratochvíl Miloš7518
Krátký Josef6518
Kraus Václav6418
Jirásko Dušan7318
Soukup Jiří2718
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Hausvater Karel5817
Novotný Zdeněk7217
Kubrová Dagmar6316
Novák Petr7816
Červinka Milan6216
Sedlák Jiří5815
Mocek Tomáš7915
Jirásko Lubomír7114
Chocholouš Dalibor4614
Maier Lukáš7814
Hromádko Jaroslav7114
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Cach Josef7314
Alexa Jiří5313
13
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Leszkow Josef5113
Dubský Roman7813
Meduna Josef8313
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Novotný Jiří6613
Kocek Pavel7213
Hepner David7612
Rohlík Václav8012
Tučný Jan4712

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Lučan VladimírHvězda SKP Pardubice7700:34:35-
2MA23Málek MichalAC Čáslav8400:35:37-
3MA34Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:40-
4MA45Řemínek MatějAC Choceň8600:35:48-
5MA56Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:35:56-
6MA87Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:38:31-
7MA98Meloun KarelChrudim8200:38:43-
8MA109Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:39:45-
9MA1110Klement JanSK Axiom Orbitt8600:39:46-
10MA1411Maier LukášKRB Chrudim7800:40:14-
11MA1512Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:40:23-
12MA1613Rohlík VáclavTřemošnice8000:40:24-
13MA1814Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:40:42-
14MA1915Smolík MichalK3 Sport Žďár nad Sázavou9000:41:05-
15MA2016Novák PavelKRB Chrudim8100:41:47-
16MA2117Borovec AlexChoceň7600:41:58-
17MA2418Alexa JaroslavE-Cottage CZ7400:42:54-
18MA2519Bezchleba PetrK3 Sport Žďár nad Sázavou7800:43:00-
19MA4120Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:46:26-
20MA4221Moučka MarekHO Škrovád7500:46:38-
21MA5022Novák RomanHO Škrovád7700:48:21-
22MA6123Novák PetrChrudim7800:51:51-
23MA7224Králík LubošNemocnice Pardubice7900:54:44-
Muži B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB62Musil JiříMK Hlinsko7200:36:53-
2MB173Buriánek MiroslavHradec Králové7300:40:34-
3MB224Sedlák PavelPlzeň7100:42:11-
4MB275Šimonek PavelPardubice6600:43:21-
5MB376Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:45:56-
6MB437Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:46:48-
7MB478Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:47:29-
8MB589Müller RobertAR206900:51:07-
9MB6010Smola JanKRB Chrudim6700:51:15-
10MB6411Jirásko DušanSK Srch7300:52:50-
11MB6512Jirásko LubomírSK Srch7100:53:07-
12MB6613Koudelka AntonínChrudim6800:53:09-
13MB7014Nechuta MilanŽďár nad Sázavou7000:54:17-
Muži C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC72Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:01-
2MC123Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:39:57-
3MC134Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:58-
4MC235Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6100:42:28-
5MC286Vykydal IvoKRB Chrudim5900:43:28-
6MC307Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:43:49-
7MC338Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:44:46-
8MC359Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:45:33-
9MC3810Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:46:09-
10MC3911Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:14-
11MC4412Blaha StanislavBK Visky6300:46:57-
12MC4513Rinka ErichBK Kravaře5400:47:02-
13MC4614Šindelář MiroslavPardubice6100:47:26-
14MC4915Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:48:02-
15MC5216Jirák JiříBK Pardubice5500:49:09-
16MC5317Honzíček LubošKRB Chrudim5900:49:22-
17MC5418Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:36-
18MC5719Mičulka AlešSK Srch6200:50:54-
19MC6920Pros PavelKRB Chrudim5500:53:52-
20MC7321Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:55:07-
21MC7722Páriš AttilaKRB Chrudim6000:56:58-
Muži D 55-64 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD262Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:18-
2MD313Leszkow PetrMK Hlinsko4400:43:57-
3MD324Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:44:30-
4MD345Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:55-
5MD406Čapský FrantišekMK Pardubice4900:46:15-
6MD487Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:47:48-
7MD518Alexa JiříKRB Chrudim5300:48:33-
8MD559Bříza VladimírKRB Chrudim5100:49:43-
9MD6210Leszkow JosefMK Hlinsko5100:51:58-
10MD6311Krejčí-Kapara MilanCafé Bajer Pardubice5300:52:44-
11MD7112Krejsa VáclavRentia Praha5200:54:43-
Muži E 65-74 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME682Vorel MilanSlatiňany4000:53:36-
2ME753Doležal StanislavBK Pardubice3800:55:12-
3ME784Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:58:57-
Muži F 75 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF812Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:16:47-
2MF823Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:17:13-
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA292Lučanová MartaHvězda SKP Pardubice7900:43:39-
2ZA363Jonášová MartinaK3 Sport Žďár nad Sázavou7800:45:54-
3ZA744Tringelová MarikaHO Šumava8400:55:11-
4ZA805Hašková DášaHO Škrovád7701:14:05-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB592Tománková PavlaKRB Chrudim6800:51:14-
2ZB673Blahová JaroslavaBK Visky6700:53:28-
3ZB794Nechutová AlenaŽďár nad Sázavou6901:00:32-
Ženy C 45 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC562Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:49:46-
2ŽC763Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:55:46-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Lučan VladimírHvězda SKP Pardubice7700:34:35-
2MA23Málek MichalAC Čáslav8400:35:37-
3MA34Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:35:40-
4MA45Řemínek MatějAC Choceň8600:35:48-
5MA56Dymák PavelHvězda SKP Pardubice8700:35:56-
1MB62Musil JiříMK Hlinsko7200:36:53-
1MC72Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:37:01-
6MA87Losenický JakubHvězda SKP Pardubice8600:38:31-
7MA98Meloun KarelChrudim8200:38:43-
8MA109Pozler TomášSK OMT Pardubice7600:39:45-
9MA1110Klement JanSK Axiom Orbitt8600:39:46-
2MC123Kašpárek PavelOMT Pardubice6100:39:57-
3MC134Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:58-
10MA1411Maier LukášKRB Chrudim7800:40:14-
11MA1512Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:40:23-
12MA1613Rohlík VáclavTřemošnice8000:40:24-
2MB173Buriánek MiroslavHradec Králové7300:40:34-
13MA1814Mocek TomášHvězda SKP Pardubice7900:40:42-
14MA1915Smolík MichalK3 Sport Žďár nad Sázavou9000:41:05-
15MA2016Novák PavelKRB Chrudim8100:41:47-
16MA2117Borovec AlexChoceň7600:41:58-
3MB224Sedlák PavelPlzeň7100:42:11-
4MC235Vala VáclavJiskra Havlíčkův Brod6100:42:28-
17MA2418Alexa JaroslavE-Cottage CZ7400:42:54-
18MA2519Bezchleba PetrK3 Sport Žďár nad Sázavou7800:43:00-
1MD262Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:43:18-
4MB275Šimonek PavelPardubice6600:43:21-
5MC286Vykydal IvoKRB Chrudim5900:43:28-
1ZA292Lučanová MartaHvězda SKP Pardubice7900:43:39-
6MC307Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:43:49-
2MD313Leszkow PetrMK Hlinsko4400:43:57-
3MD324Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:44:30-
7MC338Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:44:46-
4MD345Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:55-
8MC359Tománek JiříKřepelky Mrákotín6200:45:33-
2ZA363Jonášová MartinaK3 Sport Žďár nad Sázavou7800:45:54-
5MB376Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:45:56-
9MC3810Kubr VáclavLabe Tri Club Hradec Králové5500:46:09-
10MC3911Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:46:14-
5MD406Čapský FrantišekMK Pardubice4900:46:15-
19MA4120Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:46:26-
20MA4221Moučka MarekHO Škrovád7500:46:38-
6MB437Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:46:48-
11MC4412Blaha StanislavBK Visky6300:46:57-
12MC4513Rinka ErichBK Kravaře5400:47:02-
13MC4614Šindelář MiroslavPardubice6100:47:26-
7MB478Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:47:29-
6MD487Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:47:48-
14MC4915Pospíchal JaromírSokol Nížkov5900:48:02-
21MA5022Novák RomanHO Škrovád7700:48:21-
7MD518Alexa JiříKRB Chrudim5300:48:33-
15MC5216Jirák JiříBK Pardubice5500:49:09-
16MC5317Honzíček LubošKRB Chrudim5900:49:22-
17MC5418Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:36-
8MD559Bříza VladimírKRB Chrudim5100:49:43-
1ŽC562Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:49:46-
18MC5719Mičulka AlešSK Srch6200:50:54-
8MB589Müller RobertAR206900:51:07-
1ZB592Tománková PavlaKRB Chrudim6800:51:14-
9MB6010Smola JanKRB Chrudim6700:51:15-
22MA6123Novák PetrChrudim7800:51:51-
9MD6210Leszkow JosefMK Hlinsko5100:51:58-
10MD6311Krejčí-Kapara MilanCafé Bajer Pardubice5300:52:44-
10MB6411Jirásko DušanSK Srch7300:52:50-
11MB6512Jirásko LubomírSK Srch7100:53:07-
12MB6613Koudelka AntonínChrudim6800:53:09-
2ZB673Blahová JaroslavaBK Visky6700:53:28-
1ME682Vorel MilanSlatiňany4000:53:36-
19MC6920Pros PavelKRB Chrudim5500:53:52-
13MB7014Nechuta MilanŽďár nad Sázavou7000:54:17-
11MD7112Krejsa VáclavRentia Praha5200:54:43-
23MA7224Králík LubošNemocnice Pardubice7900:54:44-
20MC7321Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:55:07-
3ZA744Tringelová MarikaHO Šumava8400:55:11-
2ME753Doležal StanislavBK Pardubice3800:55:12-
2ŽC763Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:55:46-
21MC7722Páriš AttilaKRB Chrudim6000:56:58-
3ME784Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:58:57-
3ZB794Nechutová AlenaŽďár nad Sázavou6901:00:32-
4ZA805Hašková DášaHO Škrovád7701:14:05-
1MF812Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2701:16:47-
2MF823Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2501:17:13-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód