Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

PIM půlmaraton (nekompletní)

29.3.2008, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: PIM půlmaraton (nekompletní)
  • datum konání: 29.3.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: PIM Praha

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
5.4.2014Sportisimo 1/2Maraton Praha (částečné)16
23.3.2002PIM půlmaraton 200269

Statistika závodu PIM půlmaraton (nekompletní)

  • ročníků: 3
  • závodníků na všech ročnících: 85

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Klimešová Jana702
Špidla Vladimír512

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Karanja Elijah MuturiKenya8101:02:08-
2MA217Mahugu G. MugiKenya8101:02:23-
3MA320Tanui MarkKenya7701:02:41-
5MA57Kosgei Henry C.Kenya8301:02:59-
13MA1313Gerych DavidAK Kroměříž7701:08:05-
14MA142783Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:08:18-
16MA1612Čotov Ivanneregistrován6601:09:59-
28MA303613Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7301:13:53-
33MA35230Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:14:48-
46MA49186Vodehnal JanOMT Pardubice7301:17:14-
61MA65203Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:18:30-
83MA88201Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:21:18-
131MA137653Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:23:51-
171MA1793447Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:25:40-
222MA234194Krupka MilanTJ Rumburk5601:27:58-
224MA2372627Kovařík PetrLanškroun6901:27:59-
234MA2472745Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5701:28:18-
271MA2851493Esser Miroslavneregistrován7801:29:13-
458MA481202Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:34:15-
627MA6592620Peichl Liborneregistrován6901:37:31-
784MA8282672Petr JaromírČeská Třebová7701:39:47-
998MA1076503Floriš PetrSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7201:43:13-
1045MA1126558Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4401:44:02-
1130MA1215351Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:45:02-
1222MA1317750Narovec Radekwww.behej.com7301:46:32-
2093MA23591362Špidla KryštofMaratonstav Úpice7601:57:37-
2263MA2568993Krsek PavkaLanškroun7202:00:00-
2348MA26872625Čada LukášSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7702:01:33-
2558MA29641741Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5102:05:27-
Ženy (trať 21,097 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA232Gigi Asha RobaEtiopie7301:12:00-
2ZA241Kwambai CarolineKenya7501:12:31-
3ZA485Sokolova YelenaRusko7901:17:03-
5ZA879Klimešová JanaVSK Praha7001:21:15-
8ZA1497Štroblová EvaUSK Praha8301:24:26-
14ZA26468Havlová PetraAC Sparta Praha7601:28:42-
21ZA46138Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:33:50-
38ZA737920Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:38:35-
46ZA83096Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:39:48-
82ZA112888Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:44:04-
133ZA159387Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:49:44-
250ZA2250150Krsková Hananeregistrována8101:56:29-
284ZA2453332Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:58:40-
Trať 21,097 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Karanja Elijah MuturiKenya8101:02:08-
2MA217Mahugu G. MugiKenya8101:02:23-
3MA320Tanui MarkKenya7701:02:41-
5MA57Kosgei Henry C.Kenya8301:02:59-
13MA1313Gerych DavidAK Kroměříž7701:08:05-
14MA142783Pechek PetrMaratonstav Úpice8301:08:18-
16MA1612Čotov Ivanneregistrován6601:09:59-
1ZA232Gigi Asha RobaEtiopie7301:12:00-
2ZA241Kwambai CarolineKenya7501:12:31-
28MA303613Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7301:13:53-
33MA35230Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8501:14:48-
3ZA485Sokolova YelenaRusko7901:17:03-
46MA49186Vodehnal JanOMT Pardubice7301:17:14-
61MA65203Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7501:18:30-
5ZA879Klimešová JanaVSK Praha7001:21:15-
83MA88201Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5301:21:18-
131MA137653Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:23:51-
8ZA1497Štroblová EvaUSK Praha8301:24:26-
171MA1793447Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7501:25:40-
222MA234194Krupka MilanTJ Rumburk5601:27:58-
224MA2372627Kovařík PetrLanškroun6901:27:59-
234MA2472745Pechek VladimírTJ Nová Včelnice5701:28:18-
14ZA26468Havlová PetraAC Sparta Praha7601:28:42-
271MA2851493Esser Miroslavneregistrován7801:29:13-
21ZA46138Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:33:50-
458MA481202Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5501:34:15-
627MA6592620Peichl Liborneregistrován6901:37:31-
38ZA737920Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:38:35-
784MA8282672Petr JaromírČeská Třebová7701:39:47-
46ZA83096Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6901:39:48-
998MA1076503Floriš PetrSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7201:43:13-
1045MA1126558Lanta JiříTJ Maratonstav Úpice4401:44:02-
82ZA112888Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:44:04-
1130MA1215351Klimeš BedřichSokol Bukovice5601:45:02-
1222MA1317750Narovec Radekwww.behej.com7301:46:32-
133ZA159387Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:49:44-
250ZA2250150Krsková Hananeregistrována8101:56:29-
2093MA23591362Špidla KryštofMaratonstav Úpice7601:57:37-
284ZA2453332Klimešová AlenaSokol Bukovice6301:58:40-
2263MA2568993Krsek PavkaLanškroun7202:00:00-
2348MA26872625Čada LukášSCHOTT Electronic Packaging Lanškroun7702:01:33-
2558MA29641741Špidla VladimírTJ Maratonstav Úpice5102:05:27-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód